Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

ναι καγκουρο ηπιε τελικα αλλιως δεν ηρεμουσε αφου δεν μπορουσε να αναπνευσει απο τον βηχα που την επιασε κ μονο με το γαλα ηρεμησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera koritsakia mou,

h dikia mou tha ginei skantaliara exw thn entypwsh...Olo na ths milas thelei,olo gelaei kai milaei....an den ths milhseis kai den thn exeis agkalia,mayro fidi poy se efage...

Kterinaki mou ki emena ta xeria sto stoma syneeia kai twra vazei antixeira,olo pipilaei,ths to vgazw alla ekei,oute egw dinw pipila,se spanies periptwseis...

Ariadnh mou,synexise to....poia tha exw meta egw na ths lew to pono mou....Akomh ths dineis apokleistiko e???/Eimaste hrwides....

Antwnitsa kouklaki o Anastshs...

kikitsa tha ta poume ki emeis kapoia stigmh sta Giannena,leme Xristougenna,gia na doume.....Twra kaneis mathimata????

Nansoula teleia h fwto.

lIA MOU,pes mas nea apo th stafidomoura!!!! :D pshla to kefali...

Xristinaki den to hjera to kolpo peri basilikou,na xarw noikokyra....

Exei kamia artoparaskeyasth

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε μου εννοειται, πριν να ερθετε γιαννενα να μου πεις να σου δωσω το κινητο μου να βρεθούμε!τα χριστουγεννα μαρεσουν πολυ, αν εξαιρεσουμε το κρυο εδω στα ορεινα!!!!!!!!!!!!!!

ναι κανω ιδιαιτερα, συνεχιζω ακαθεκτη!δεν ειναι καιρος να αφηνουμε δουλειες να πανε χαμενες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εβαλα φωτο απο το χειροποιητο προσκλητηριο που εφτιαξα για τα γενεθλια της σαντυς.αργουν ακομα αλλα ηθελα ναδω πως θα βγει με μηδεν κοστος φυσικα απο υλικα που ηδη εχω...να φανταστειτε το φορεμα ειναι η ταπετσαρια που μου ειχε περισεψει κορδελες απο τον γαμο μου κτλ.μεσα στο φορεμα εχω δεσει μπουκακι γεμισμενο με καραμελες που εχω ηδη ποσες γιατι η σαντυ δε τις τρωει.τα λογια θα τα γραψω μεσα στο φορεμα στην πισω πλευρα ή θα τα τυπωσω σε χαρτι κ θα το κανω παπιρο.

για πειτε;;καθε χρονο τφτιαχνω εγω τα προσκλητηρια γιατι δεν ξερω εαν σας εχω πει αλλα εχω πορωση με τα παιδικα γενεθλια..κ καθε φορα βαζω τα ζευγαρια να τσακωνονται μεταξυ τους για το πως καταφερνω να τα κανω εγω ολα αυτα κ εκεινες τιποτα :lol::lol:

ελεγα φετος να μην κανω προσκλητηρια γιατι εχουν δουλεια αλλα ειμαι μαζοχα..

περυσι ειχα θεμα μπομπ αλλα φετος μαλλον θεμα πεταλουδα γιατι δεν εχει με αλλον κινουμενο κολλημα κ ολο την μια ωραια πεταλουδα τραγουδαει..

βεβαια για παιδοτοπο μας κοβω αλλα θα μαστε μονο εμεις κ θα κανω οτι θελω εκει χωρις να γινει το σπιτι χαλια γιατι περυσι αφηστε τι τραβηξα..εκτος οτι μαγειρευα στην κυριολεξια ενα μηνα..εκτος κ αν συμφωνησει ο αντρας μου να βγαλουμε τα χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Pigame gia kafe simera me ti mpempoula kai mia fili me to diko tis mwro. Wraia perasame alla mou espase ta neura mia giati pige na mou parei to parkin enw egw perimeno me ta alarm na bgei o allos gia na mpw egw kai meta h alli pige na tripwsei mesa kai mpainw egw kai arxise na me brizei! Re pou zoume??? Sugxistika prwi prwi.

Kala gia na diabasei kaneis ola auta pou grafoume kai sto allo kai edw thelei misi mera!

Ariadni :lol: pou pathainei sugxisei o antras sou otan allazeis tis ntoulapes!!

Emena teleiwnei to thilastro se 2 ebdomades kai den tha to kratisw allo. An to guriseis omws auto simainei oti esu tha kopseis to gala sou maxairi pou simainei oti xreiazesai xapia. An de thes na pareis xapia krata to allo ena mina kai kopse to stadiaka, alliws apla gurna to twra kai pare xapia.

A kai epeidi diabasa kai sto allo ti suzitisi....to rethumno apo ta Xania einai 60km peripou 45 lepta kanoume apta xania...to Hrakleio apo ta Xania einai 140km 1 wra kai 50 lepta. Alla den to suzitaw oti otan erthete Kriti se exw kleismeni!!! :x

Kikitsa tin paleueis me mathimata kai thilasmo?? Emena auto me agxwne para polu....kai emena eixe pathei sugxisei h mpempa otan prospathousa na tis dwsw to mpoukali stis arxes...1 mera ti zorisame me to mpoukali kai meta gia 2 meres eklaige kai den ithele oute stithos!!!

Kokona kai emena den exei koimithei pote moni tis kai me apasxolei polu auto to thema...to mesimeri koimatai sto stithos kai ti bazw koimismeni stin kounia, to bradu koimatai sto stithos kai tin bazw koimismeni...alla ti na kanw? Molis trwei autin tin nanourizei polu to gala mou kai koimatai, na to ksupnaw gia na mathei na koimatai moni tis?? :shock: ligo barbaro den einai auto??

O Anastasis kouklos!

To skype teleio...den exw milisei on camera akoma omws...sto chat milisa me ta koritsia alla xaneis ti mpala!

Nansouita teleia h fwto!! Gesasa! :D

Egw rwtisa to gunaikologo kai mou eipe an to stamatisw apo siga siga meiwnontas ta geumata tous den uparxei problima...an thelw omws ksafnika na to kopsw thelei xapia.

Kagouraki egw thilazw apoklistika kai exei arxisei na bazei daxtula, xeria kai oti allo tuxei sto stoma...tis exw dwsei pipila kai tin ftinei...rwtisa paidiatro kai mou eipe oti to stoma einai to organo me to opoio eksereunoun ta mwra...den xrisimopoioun tin afi opws emeis...xrisimopoioun to stoma.

Auta! Kai twra paw na ksaplwsw ligaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansouita fusika prin paw na koimithw piga na dw tin prosklisi! Einai polu wraia!

Auta ta louloudakia ta exw kai gw...eixa stolisei to biblio euxwn tou gamou mou

kai eftiaksa moni mou ena almpoum fwtografiwn ston arrabwna pou to eixa stolisei me auta!

Polu wraio...mipws na ftiakseis kai tis proskliseis tis baftiseis moni sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ελενα αλλο 10 προσκλησεις κ αλλο 100! :lol::lol: αν ασχολουμαι με τα γενεθλια 3 μηνες νωριτερα με την βαπτιση θα πρεπει να ασχοληθω απο τωρα!!! :lol::lol:

εχω στο μυαλο μου βεβαια κατι απο τη βαπτιση να το κανω εγω αλλα δεν ξερω τι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε τη μπεμπα τη κραταει η μαμα μου (η τρελογιαγια της) οπως τη λεω!δοξα το θεο δεν λεει οχι αλλα και γω δεν το εκμεταλλευομαι, της λεω να την κρατησει μονο για να παω για δουλεια.

ελενα τα χω παιξει αλλα κανω υπομονη με θηλασμό και ιδιαιτερα!γιαυτο δεν προλαβαινω να σας γραφω, ειδικα μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα που ειχα παιδια για εξετασεις και ειχα ακόμη περισσοτερες ωρες, αλλα σας διαβαζα για ξεκουραση και οταν εφτανε η ωρα να γραψω κοιμομουν!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουμπα πολυ ωραιο το προσκλητηριο!Μπραβο σου χρυσοχερα μου! :D:D

Αντωνια ο Αναστασης ειναι πολυ μωρο!!!! :lol::lol::lol: Εννοω ωραιος παιδαρος!! :lol:

Και ειστε και ιδιοι!!

Εχω τρελο πονοκεφαλο,βασικα ειναι σκατα τα πραγματα,απο πολυ εως παρα πολυ.. :)

Αλλα τι να κανουμε...θα το τραβηξουμε το κουπι,κι οτι γινει.

Διαβαζω πεταχτα γι'αυτο δεν σχολιαζω πολλα.Μου λειπετε και χρειαζομαι την παρεα σας,αλλα ειμαι πολυ χαλια για να καταφερω να κανω κουβεντα.

Σας φιλω προς το παρον.ΜΜΜουα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασης κουκλος!!!! Ο γλυκος μου ο παιδαρος........ μαμα κοκονα ιδιος! Φτου φτου πολυ μεγαλωσε, σαν παιδακι ειναι η μουριτσα του......

Νανσουμπα πολυ ωραιο το προσκλητηριο. Κοριτσιτσικο και κομψο ;)

Συμπεθερουλα περαστικα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansouita toso megalo kalesma tha kanete?? Egw to elega exontas sto mualo mou oti den tha einai polla atoma h baftisi. An einai gia toses fusika kai de ginetai na tis kaneis.

Kokona den piga telika akoma dermatologo giati olo mou allazoun gnwmi otan to suzitaw kai mou lene oti adika anisixw...to prwi piga gia kafe me mia fili pou gennise liges meres prin apo mena kai ti rwtisa an madaei kai mou eipe oti madaei polu kai auti kai oti einai fusiologiko...skeftika isws na perimenw ligo akoma kai exw arxisei kai pernw 2 sidiro kai bitamines na dw mipws dw diafora....tha me deite kai sto skype autes tis meres kai meta apo 1-2 ebdomades an deite kati na gualizei kai na antanakla to fws peite mou... :lol::lol::lol:

Kikitsa se katalabainw alla afou to kaneis kane kouragio gia ligous mines...kalitereuoun ta pragmata oso megalwnei...meta tha arxisei kai kremoules.

Lioumpaki eimaste emeis edw kai den tha afisoume kamia stafidomoura na sou xalaei toso polu ti diathesi! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΜΑΜΥ Κ ΗΔΗ ΜΙΛΑΩ Κ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΙΕΥΡΥΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ Κ ΕΧΩ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ 2 ΕΤΩΝ,ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΒΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΜΑΖΙ.

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ... :x:x@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exo katebasei ta xeimoniatika kai den exo prolabei na ta ftiakso grrr den m'afinoun ta maimounia mou

nansoula teleia i didumofoto ;) mprabo sti sandy, eides eksupno koritsaki pou exeis ;)

antonitsa teleios o anastasis, oraio xamogelo :D

elenaki eides noikokuroula ;) ta perissotera pou ksero mou ta emathe i adelfi mou pou einai sef ;)

emeis den exoume apofasisei akoma pote tha kanoume ti baptisi :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια.Παρότι ξύπνια απο τις 5 το πρωι, έκανα ένα σωρο δουλειές, μου βγήκε σε υπερένταση!Σκούπα,σφουγγάρισμα, το μπάνιο, βόλτα τη μικρή και τώρα ετοιμάζομαι για σίδερο!Θα πέσω ξερή το βράδυ, το βλέπω!

Νανσούλι, η πρόσκληση φοβερή!Στο λέω ειλικρινά με το έμπειρο μάτι της νηπιαγωγού που έχει φάει τα νιάτα της στις χειροτεχνείες ;) Ελπίζω να περάσετε όμορφα στους κουμπάρους σας!

Σταυρούλααα που είσαι?Σε κράτησαν όμηρο στο πατρικό σου?Καλα είναι γιατί ξεκουράζεσαι!

Έλενα, αν έρθουμε στην Κρήτη, θα είναι πολύ ωραία!Να σου πω και γω ψήνομαι κι ας είναι μακρινό ταξίδι.Είναι που δεν βολεύει και το αεροπλάνο με καρότσια κλπ.Θα δούμε!!

Λία, να ξέρεις ότι όλα τα κορίτσια στο λέμε απο την καρδιά μας πως είμαστε εδώ όποτε νιώσεις την ανάγκη να μιλήσεις...Στενοχωριέμαι πάρα πολύ να σε "ακούω" έτσι... :(

Πάντως το skype είναι όντως κουραστικό να το διαβάζεις εκ των υστέρων αλλά είναι στιγμές που έχω μπει και όλο και κάποια κοπέλα είναι και μπορεις να μιλήσεις,πόσο μάλλον αν εκείνη τη στιγμή έχεις ανάγκη απο παρέα...

Όσο για το θήλαστρο, εννοείται πως έχω μιλήσει με το γιατρό μου.Ηδη ξέρω ποια χάπια πρέπει να πάρω αν το κόψω κατευθείαν αλλά τελικά, ακούγοντας και τις γνώμες σας, μάλλον θα το συνεχίσω αλλά πιο αραιά και όταν περάσει και αυτός ο μήνας, θα πάω στο γιατρό να με δει..Έτσι κι αλλιώς έχω και το θέμα των ινομυωμάτων :( που πρέπει να με ξαναδεί και το τεστ παπ.

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι μου οτι σου ειπε η Αριαδνη ισχυει. Ολες ειμαστε εδω για σενα, οποτε θελησεις να μας μιλησεις μπες και πες τα να ξεθυμανεις ή να ακουσεις και μια δευτερη γνωμη. ΜΑκαρι αυριο να ξημερωσει μια μερα καινουργια, διαφορετικη, ηλιολουστη στη ζωη σου και στο εξης να εισαι μονο χαρουμενη και ηρεμη. Εχεις απο ολες μας τη στηριξη και την αγαπη μας, το ξερεις εεεεε??????

Σου κανω μια τεραστια αγκαλιτσα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.

Φυσικά θα σας γράψω πρώτα τα νέα μου γιατί γράψατε πάλι πολλά!!Λυσσάρεςςς δεν σας φτάνει το skype για να ξεσπαθώσετε? :lol::lol: Έλεγα θα μειωθούν λίγο οι σελίδες αλλά η πάρλα πάρλα :lol::lol:

Λοιπόν εγώ γύρισα χτες από το πατρικό απ'όπου πέρασα τέλεια. Όλο βόλτες είμασταν. Βέβαια δεν κοιμόμουν και πολύ καλά το βράδυ γιατί άκουγα τον μικρό και ξυπνούσα ενώ στο σπίτι τον έχω στο δωμάτιό του και δεν ακούω τα τινάγματα που κάνει με τα πόδια του. Όλο κουνιέται αυτό το παιδί στον ύπνο του.

Πήγαμε βόλτα και στην παραλία και ήπιαμε και καφεδάκι (εμείς όχι ο μπέμπης :D ). Οκτώβρης μήνας και έκανε πολύς κόσμος μπάνιο. Απίστευτο.

Lia κι εμένα μου κάνει μπρρρρ με τα σάλια και συνέχεια δαγκώνει το κάτω χείλος του.

Μου φαίνεται ότι βγάζουμε κι εμείς δόντι αλλά θα ρωτήσω για σίγουρα τον γιατρό. Έχει τρελή γκρίνια όταν τον ενοχλούν τα ούλα του. Τελικά μου φαίνεται το σπίτι του και το δωμάτιό του το προτιμάει δεν εξηγείται αλλιώς. Κοιμήθηκε χτες 9μιση ξύπνησε 11μιση για ένα τελευταίο γεύμα και έχει πάει 8 και ακόμα να ξυπνήσει!! :shock:

Όσον αφορά το μπρούμυτα ακόμα δεν βάζει τα χέρια κάτω αλλά κάνει προσπάθειες να σηκώσει το κεφάλι με την κοιλιά :lol: . Έτσι όμως έκανε και ο πατέρας του όταν ήταν μωρό. Αφού μου λέγανε τα πεθερικά μου ότι δεν μπουσούλησε σερνόταν με την κοιλιά :lol::lol: . Όμως την πλάτη την στηρίζουμε πάρα πολύ καλά και σε πολύ λίγο καιρό μπορεί και να καθόμαστε. Αφού όταν τον έχω σε ανάκληση σφίγγεται και σηκώνεται μόνος του λιγάκι. Στο καρεκλάκι του αυτοκινήτου είχε πάρει κλήση μπροστά και τον έκανα εγώ πίσω το σώμα του για να ξαπλώσει :lol::lol:

Τελικά είναι και τι γουστάρει το κάθε μωράκι να κάνει. Εμένα όταν τον βάζω μπρούμυτα γκρινιάζει ενώ όταν τον τράβαγα να κάτσει καθιστός με τράβαγε εκείνος τελικά και γελούσε όταν τα κατάφερνε. Το ίδιο και όταν τον βάζω όρθιο κρατώντας τον και καλά να περπατήσει. Όταν ακουμπάει τα πατουσάκια του στο έδαφος γελάει.

Χτες δοκίμασα να τον βάλω στο μάρσιπο μπροστά να κοιτάει και του άρεσε πάρα πολύ. Αφού ρεύτηκε κιόλας και λέω ααα ωραία θα τον βάζω στο μάρσιπο να ρεύεται να μην κουράζομαι κιόλας.

Η πλάτη μου έχει γίνει σμπαράλια. Όταν είμαι ξάπλα από 7 ώρες και πάνω αρχίζει και πονάει υπερβολικά πολύ γιατί ξεκουράζεται το σώμα και βγαίνει ο πόνος. Ελπίζω να περάσει κάποια στιγμή.

Τώρα πονάει τρελά το βυζί μου. Άντε να σηκωθεί ο μικρός γιατί βαριέμαι να βγάζω με το θήλαστρο. :evil:

Χριστινάκι είχες κι εσύ τσακωμούς με τον άντρα? Κι εγώ μία από τα ίδια. Θα σας τα γράψω κάποια στιγμή στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερε κοριτσακια!

λια μου μιλησε μας εδω ειμαστε φιλες σου κ θα νοιωσεις καλυτερα!κ εγω δεν μπορω να ξερω οτι εισαι ετσι..αλλιως σε εχουμε μαθει..κ μπορει καμια να εχει αναλογη εμπειρια κα να βοηθηθεις περισσοτερο!

εμεις ωραια περασαμε ξεφυγαμε!η κορη μου επιτελους φωναζε κ νονε!!!εκανε μπανιο την ωρα που πηγαμε κ πηγε εξω απο την πορτα κ φωναζε νονε!!!το καμαρι μου..1 η ωρα γυρισαμε!κ βγαζαμε απο το αμαξι 3 κοιμισμενα παιδια! :lol::lol: σωτηριο το αμαξι που τα νανουριζει.τωρα μωλις ειδε ασχημο ονειρο κ εκλαιγε κ φωναζε μαμα κ μπαμπα..σπαραζει η ψυχη μου οταν βλεπει ασχημα ονειρα..

σημερα εχω γυναικα κ εχω κ ποσο μαζεμα πριν ερθει..

αχ αυτος ο παιδικος η διπλανη μου απο την ημερα που ξεκινησε η κορη της ειναι μονιμως αρρωστη ή η μικρη ή η μεγαλη.πως το σκεφτομαι κ εγω που του χρονου θα παει κ η σαντυ κ θα ναι ολα αρρωστα ολη την ωρα..αφου μου ερχεται να μην την παω ουτε του χρονου..αλλα ελα που τους κανει κ καλο..ολα τα παιδια ειναι τεζα αυτη την εποχη..με τις κωλοιωσεις!ελπιζω η σαντυ να μην αρπαξει καμια..γιατι δεν θα κανουμε το εμβολιο γαστρεντεριτιδας στα μωρα δεν δεχεται ο αντρας μου.ειναι πολυ κατα των εμβολιων..αλλα αν αρρωστησουν εγω θα φταιω! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

αντωνια παιδαρος ο αναστασης!!!!!ο οντως σου μοιαζει πολυ!

λια μην αφηνεις καμια σταφιδομουρα να σου χαλαει την διαθεση..συζητα το με.... μηπως βγαλετε μια ακρη..οτι θελεις εδω ειμαστε..μην το σκεφτεσαι..

σταυρουλα καλως ηραθατε..απ'οτι διαβαζω περασατε τελεια!!!μπραβο σας..!!κ εμενα στο μπρουμ,ητο βαριεται,αλλα αν ειναι να την κραταω τα χερια,η χαρα του παιδιου!!!καθεται στον ποπο κ βαζει δυναμη στα ποδια σηκωνεται κ γελαει!!!

νανσυ ειναι τελεια η φωτο που εβαλες!!!οπως κ το προσκλητηριο τελειο!!!!!μπραβο σου!!σαν την αδερφη μου κ εσυ..4 παιδια κ ολα χειροτεχνιες!!!!!!!την κυριακη θα κανει παρτι την δευτερη κορη της κ απο τωρα ετοιμαζει διαφορα,οπως καπ κεικ κ κατι αλλα που δεν θυμαμαι τωρα..ειναι κ νυχτερινη βαρδια!!τι να πω!!εχει πολυ κουραγιο παντα για τα παιδια της!

κικιτσα καλως ηρθες!!ειχες χαθει..κ λογικο ειναι που απότι διαβασα δουλευεις δυναμικα κ θηλαζεις ε?μπραβο σας!!εχει πολυ κρυο γιαννενα?

magukal γεια σου!αν μας διαβαζεις καιρο λογικα θα μας γνωρισεις!!!να σου ζησει ο γιος σου!

καλε μπλακ αουτ επαθα,δεν μπορω να θυμηθω..σορυ..επανερχομαι..παω να πιω λιγο καφε κ τσιγαρο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως οταν εχεις παιδια οσο κ να μαζευεις οσο κ να τακτοποιεις φαινεται παντου οτι υπαρχουν παιδια..ριλαξ αποστειρωτες μπιμπερο παιχνιδια..πηγαμε εχτες στην κουμπαρα κ καταλαβα την διαφορα..ολα στην θεση τους μπιμπελο τασακια κερια..εμενα ολα αυτα εχουν μαζευτει 2 χρονια τωρα :lol::lol: κ εχουμε πορεια ακομα μπροστα..κ να φανταστειται οταν εκανα τη σαντυ ελεγα δε θα μαζεψω τιποτα θα τη μαθω να μην τα πειραζει μεχρι που ηρθαν οι πρωτες απωλειες..κ λεω δεν εχει..μαζεμα.. :lol::lol: τωρα εχει αρχισει να μην πολυπειραζει αλλα τωρα εχω αλλα διακοσμητικα πανω στο τραπεζακι!τα διδυμα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφινακι κ εγω σε γενεθλια κανω ετοιμασιες καιρο πριν!!φτιαχνω φαγητα και τα βαζω καταψυξη κ απλα εκεινη την ημερα τα ψηνω!ο αντρας μου φετος μου ξεκαθαρισε οτι γενεθλια δεν γινονται σπιτι αλλα στον παιδοτοπο παλι ομως θα φτιαξω φαγητα γιατι αυτα που κανουν στον παιδοτοπο μου φαινονται ολα πολυ λειψα.καλα δεν θα κανω 20 οπως περυσι γιατι πως θα τα παμε αλλα θα κανω!βεβαια ειμαι η μονη που κανω τοσα σε οσα γενεθλια εχω παει τυροπιτακια μπομπα κ πιτσα εχουν εγω ειμαι τρελη!!για αυτο κοριτσια οσες θελετε ιδεες για γενεθλια εδω ειμαι εγω!!πρεπει να βρω κ φωτο απο τα περσινα να σας βαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...