Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!!

ελενα αυτο μου το εκαναν συνεχεια με την σαντυ κ εκεινη παντα τα επαιρνε στο κρανιο κ σπαραζε!τους ελεγα παντα οτι δεν θελει κ μου απαντουσαν ελα μωρε που δεν θελει κ την επαιρναν με το ζορι....

τωρα μονο γνωστοι βλεπουν τα μωρα κ οποιος παρει καποιο κανω χαρα γιατι ξεκουραζομαι :lol::lol::lol:

αλλα θυμαμαι με τη σαντυ ειχε κανει ρεβεγιον ο κουμπαρος μου κ ειχαμε παει κ με το που μπηκαμε σπιτι αρχισαν να την παιρνουν ολοι..κ καναμε αλλαγη του χρονου στο μπαλκονι γιατι η σαντυ τα πηρε κρανιο κ εκλαιγε 3 ωρες υστερικα κ τις δωσαμε μεχρι κ ντεπον γιατι νομιζαμε οτι ποναγε..απο κεινη τη μερα αποφασισαμε οτι πρωτοχρονια θα κανουμε σπιτι μας μονοι μας κ δεν θα πηγαινουμε πουθενα ωσπου να μεγαλωσουν .ουτε θελω να θυμαμαι αυτη τη ρεβεγιον!!την επομενη μας καλεσαν κ ειπαμε αμεσως οχι!

θυμαμαι κλαιγαμε κ μεις μαζι της!!

αχ μπεμπουλα τα ταιζεις αγκαλια κ εμεινες με την μεση;;εγω τα ταιζω στο ριλαξ κ πολλες φορες στο αυτοματο :lol::lol: βεβαια ειμαι παρων κ εγω.μπιμπερο κ μαξιλαρακι να το στηριζει..κ εχουν μαθει κ ετσι κ αμα τα χω αγκαλια δεν πινουν πολυ :lol::lol:

εχτες δινω τον μπεμπη να τον ταισει ο αντρας μου στο μπαλκονι για να μαζεψω το τραπεζι κ οταν παω ειχε το γαλα στο τραπεζακι κ του λεω τι δεν ηθελε;κ μου λεει αχ το ξεχασα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κάνω διάλειμμα απο τις δουλειές, αδειασα και τις δυο ντουλάπες και θέλω να τις περάσω λίγο και με το πανί και ψιλοβαριεμαι τώρα...σε λίγο αν δεν ξυπνήσει στο μεταξύ ο Νικόλας μου.

Beboula σε έπιασε και σένα η μέση, κλαταρουμε μια μια....

Αχ βρε Αντωνία ένα βράδυ σε άφησε ο μικρός να κοιμηθεις και δεν σε άφησαν τα παλιοκουνουπια :twisted:

Έλενα τέλεια θα είναι να κάθεσαι στο σαλόνι χειμώνα να χουχουλιαζεις και να είναι σαν να είσαι έξω, περιμένουμε φωτογραφία.

Αχ βρε Νανσυ άντρες τι να πεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενακι τελεια θα ειναι θεα μετα την αλλαγη αυτη..να μας βαλεις οπωσδηποτε φωτο!καλο κουραγιο με το καθαρισμα..

νανσυ μου πολυ πλακα που το ξεχασε,καλα οι αντρες μερικες φορες δε παιζονται :D:D

κατερινακι μου κ εσυ με τα μαστορια..πω πω ουτε να το σκεφτομαι αν ποτε μου τυχει τιποτα κ χρειαστω κ εγω κατι να αλλαξω.εδω σκεφτομαι που για να στρωσουμε εχουμε θα κανουμε γενικη κ βαριεμαι απο τωρα.ασε τα ρουχα,να βγαλουμε τα χειμερινα..ευτυχως φετος δε δουλευω κ θα ειναι αλλιως.καλα θα στειλω τα μωρα πεθερα κ θα τα πιασω με τον μπιλακο κ οποιον παρει ο χαρος :lol::lol: ειναι κ σβουρας ο αντρας μου κ τελειωνει γρηγορα.

η μπεμπα μου κατι εχει.τη ποναει η κοιλια μαλλον.παντως τα κακα ειναι μια χαρα.

α ηθελα να σας ρωτησω,εβγαλε μικρα σπυρακια στη μουριτσα,καποιες απο εσας που το παθατε,τι τους βαλατε βρε κοριτσια;παντως καθε μερα ξανθαινει ολο κ πιο πολυ κ μαλλον τα ματια θα ειναι γαλανα. :D

μου εδωσε μια φιλη μου πολλα ρουχα απο τη κορη της που ειχε γενησει κ εκεινη αυγουστο,πριν 3 χρονια φυσικα κ ειναι ολα τελεια κ με πολυ ωραια χρωματα.οποτε οτι μου φερνουν αν δε μου αρεσει θα αλλαζω για τον αντωνη ο οποιος δεν εχει τιποτα.θελω να πληρωθουμε κ να παω κ ζαρα να παρω καμια φορμα.

κ mothercare για κανενα φανελακι της μπεμπας.ειναι τα καλυτερα πιστευω κ δε παθαινουν τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι αυτα τα σπυρακια τα βγαζουν οταν κλεισουν μηνα.Εγω δεν του εβαλα τιποτα.Του φυγανε μονα τους γυρω στις 2 εβδομαδες.Ειναι απο τις ορμονες τις μαμας απο την κοιλια,καθαριζουν τον οργανισμο τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλοριζικο το ποστακι μας!!!!!!!

Χαθηκα.... χθες ειχε υπηρεσια ο στρατηγος και τα μωρακια μου ηταν μεσα στη γκρινια και τα 2 :cry::cry::cry::cry: με εβγαλαν νοκ αουτ τα σκατουλικα μου...... η ψυχολογια στα πατωματα και η πιεση στα υψη!!!!!

Σημερα ειναι καλυτερα τα πραγματα. Αυριο ερχονται τα πεθερικα μου για κανενα 4ημερο και θα ηρεμησω λιγακι, θα εχω και παρεουλα ;););););) (αχ βρε κατερινακι που καταντησες.....να χαιρεσαι που θα ερθουν τα πεθερικα για παρεα..... μηπως εχω το μαυρο μου το χαλι δεν το ξερω :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ). Αν μου ελεγαν πριν 3 χρονια οτι θα ερθει καιρος που θα χαιρομαι με την παρεα των πεθερικων θα του απαντουσα οτι ειναι για δεσιμο :shock::shock::shock::shock::shock:

Δεν θα σχολιασω γιατι δεν θυμαμαι τιποτα. Μονο στο βικακι γιατι ειναι τελευταιο.....η δικια μου ειχε βγαλει και ο παιδιατρος ειχε πει να μη βαζω τιποτα ειναι φυσιολογικο. Εφυγαν απο μονα τους σε καμια 10αρια μερες :) .

Παω να κανω μπανιο να ξεβρωμισω :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ εγω τους εβαζα πεπανθολ κ φυγανε αμεσως.

αχ ελενα ποσο ζηλευω τι θεα που θα εχεις..

πασχαλιτσακι πιστεψε με κ εγω χαιρομαι οταν ερχεται η πεθερα..ειμαστε ολη μερα μονες μας για αυτο..κ ειμαι απο τα ατομα που δεν αντεχουν πολλες μερες συγκατοικιση με αλλον εκτος του αντρα μου.αν κ με τον αντρα μου δεν εχω μεινει πολλες φορες 24 ωρες το 24ωρο για να σου πω εαν αντεχω κ αυτον :lol::lol::lol: ειδικα αμα τον πιασει η μουρμουρα.. :lol::lol:

ντουλαπες ε;;;ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω..ειδικα τωρα που ειναι ασφυκτικη η κατασταση με τα τρια παιδια..παιρνω μια μπλουζα πεφτουν 3.. :lol::lol: ειδικα η δικη μου ειναι δραμα..την ανοιγω για να παρω κατι κ κανω πως δεν βλεπω :lol::lol: ρουχα εγκυμοσυνης κανονικα πυτζαμες φορμες ανω κατω..λεω μια κ καλη τον αλλο μηνα..τα παπλωματα κ οι κουβερτες μου εχουν φαει τρελο χωρο..το καλο ειναι οτι μωλις μαθει το φυλλοη νυφη μου θα τις δινω τα ρουχα κατευθειαν κ δε θα ανεβαζω παταρι..βεβαια θα της πω να μην τα δωσει μετα αλλου γιαι θελω να τα κρατησω ενθυμιο..εχω κ εγω 1-2 απο μωρο κ κραζω τη μανα μου που χαρισε τα παντα ..ακομα κ τα βαπτιστικα εδωσε..το μπουρνουζακι μου παντως το χω κ σκουπιζα το σαντακι μου..κ εχουμε κ κουδουνιστρα του μπαμπας μας κ ο γλυκουλης μου οταν τησ την εβαλε πρωτη φορα κ ακουσε τη μουσικη εβαλε τα κλαμματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia h katastasi einai apla tragiki! To spiti einai mia skoni...den perimena toso polu...akoma kai sta dwmatia pou exoume kleisei kai kati diples portes pou xwrizei to saloni apto diadromo kai mia siromeni porta pou xwrizei to diadromo apta dwmatia kai tis portes twn dwmatiwn kai pali mpikane mesa , entaksei omws to apotelesma einai fobero!! Sas ebala 2 fwto, h mia einai opws itan xtes pou arxise na gkremizei o antras mou kai h alles simera alla exoun mprosta to nailon kai de blepete akoma thea...tha bgalw kai alli molis mpei h tzamaria!!

Nancy tragiko auto pou mou periergrapses tin prwtoxronia! Pwpwww tha mou emene psuxologiko!

Kaigw skeftomai tis ntoulapes...xamos ginetai...eutuxws tis mpempas ta xeimerina ta eixa plinei kai taktopoiisei apo tin arxi opote twra den exw na kanw kati...mono ta dika mou, alla ta dika mou einai 2 ntoulapes!

De thumamai ti allo sxoliasate...

akoma kai o aeras mou murizei skoni re gamwto...perimenw na fugoun se ligaki oi mastoroi na diwksoume ligi skoni.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω σιωπη σημερα.

Νανσακι δεν μετακομισα ακομα.Το κανω σιγα σιγα να μου ερθει μαλακά!

Ελενα σκονη ε???Πολυ ωραιο θα γινει το σαλονακι σας,φωτεινο! Σου ειπα οτι ζηλευω τη θεα σου ε?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι πιστεψε με κ εγω χαιρομαι οταν ερχεται η πεθερα..ειμαστε ολη μερα μονες μας για αυτο..κ ειμαι απο τα ατομα που δεν αντεχουν πολλες μερες συγκατοικιση με αλλον εκτος του αντρα μου.αν κ με τον αντρα μου δεν εχω μεινει πολλες φορες 24 ωρες το 24ωρο για να σου πω εαν αντεχω κ αυτον :lol::lol::lol: ειδικα αμα τον πιασει η μουρμουρα.. :lol::lol:

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklitses mou...

beboula k esena i mesi se epiase, perastikoulia...

nansy i ksaderfi sou einai eleos k ton gkomeno thelei k ton antra pisw xwris sugnwmi kiolas,, eleos...

ti protoxronia itan k auti popo fantazomai pws tha eisastan... :lol::lol: to ksexase kale antrwpos einai k autos posa na thimatai... :lol::lol:

pasxalaki parea ta petherika ti allo thes k egw etsi wres wres pou eimai moni mou den tin paleuw k pigainw sta petherika dipla gia parea...

elena popo polu skoni tha exei twra wraio fenete na ginete, kouragio me to mazema..

ax koritsia den eimai kala exw pesei polu psixologika k den exw oreksi gia tpt den eimai katholou kala...ston automato exw mpei ola mixanika ta kanw...

kalinuxto paw gia upno filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένα, καλά κάνατε και τον γκρεμίσατε τον τοίχο, έτσι όπως το κατάλαβα θα είναι απείρως καλύτερο!!!Μεγειά!!

Ναταλάκι τελικά όλοι πέφτουμε ψυχολογικά,δεν είσαι η μόνη.Αλλά...υπομονή, πάντα ξημερώνει μια καλύτερη μέρα, έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε..

Και γω χτές έτσι ήμουν..Σήμερα όμως που τελείωνε 6 τα μαθήματα ο άντρας μου, πήγα κομμωτήριο και επιτέλους έβαψα το μαλλί και ένιωσα άνθρωπος.Μετά πέρασα απο το μαγαζί των κουμπάρων μου, καφετέρια είναι και έτυχε να είναι εκεί η κουμπάρα μου που είχε δώσει το γιο της στα πεθερικά.Και καθίσαμε για ποτό...Κορίτσια...πόσο καιρό είχα να πάω για ποτό??Μου φάνηκε λες και πήγα στα μπουζούκια!!Είχε και τέλεια βραδυά και κάτσαμε δίπλα στη θάλασσα και τώρα γύρισα...Ο άντρας μου μου έδωσε συγχαρητήρια που τα καταφέρνω με την μπέμπα...Έτσι όπως μμου το είπε, νόμιζα ότι τον καραταλαιπώρησε...Όταν μου τα περιέγραψε, δεν είχε κάνει τίποτα το κακόμοιρο, απλά έπρεπε να την ταίσει, να την απασχολήσει, να την κάνει μπάνιο και να την κοιμήσει...εμένα αυτά μου φαίνονται συνηθισμένα!! :shock: Εντάξει πάντως τα είχε κάνει όλα οκ, εκτός απο το γεγονός ότι της είχε βάλει μακρυμάνικο φορμάκι χωρίς εσώρουχο απο μέσα..Λίγο το κακό :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι νομίζω ότι είναι και θέμα ηλικίας...Ο άντρας σου πρέπει να είναι πολύ νεός...Μην κοιτάς εμείς που και 20 χρονών να γίνουμε μητέρες, έχουμε άλλη ωριμότητα...Οι άντρες δεν είναι το ίδιο...Εμένα είναι 40!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules! kalutera eimai simera ;) den ponao polu, euxaristo! exthes telika den pige o antras mou sti 2h douleia kai pigame gia kafe! nai epitelous piga gia kafe [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] o manolis mou koimotan oli tin ora kai o tonis mou paratirouse ta panta :):) kala itan, tha itan kalutera an den me eixe stenaxorisei o suzix!!! olo neura itan koritsia exthes kai mou fonaze kiolas xoris logo! ta pira kai ego kai egine xamos! ksero oti einai kourasmenos alla kai ego eimai! pisteuo oti zileuei kiolas! olo mou xamogelane ta mora kai mou kanoun agkouuuuuuu kai se ekeinon tipota!!! logiko den einai afou eimai 24ores to 24oro mazi tous!!! ti na po!

kokona kai eseis kounoupia exete grrrr ena na uparxei sto spiti emena tha brei :shock::shock:

lia ti einai to alma pou les??? mia xara einai to upsos sou... kai edo exei polu zesti kai ugrasia!

nansoula xaxaxa ksexase na ton taisei :lol::lol: xalia perasate! kai emena mou ti spaei otan theloun na ta paroun agkalia!!

bikaki kai emena bgalane spurakia kai den tous exo balei tipota! akoma exei o tonis mou...sumfono gia ta fanelakia apo ta mothercare einai ta kalutera kai den pathainoun tipota sto plisimo! kai sto stegnotirio ta ebala kai einai mia xara ;)

pasxalitsaki xairesai pou tha erthoun ta petherika :shock::shock: ego pantos den xairomai otan blepo ti pethera!!! :lol::lol: kai otan den tin blepo mia duo meres niotho souper :lol::lol:

nansy kai emena mou kratise kapoia pragmata i mana mou ;) ta prota mou sentonia, kouberta, kouklaki, baptistika, pipila kai alla. exei kai o antras mou ta sentonakia tou kai to kouklaki tou ;)

ariadni megeia to mallaki kai ego leo to sabbato na pao :) potaki? mmm kai ego thelo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι..μπραβο βρε αριαδνη που βγηκες σιγουρα ενιωσες πολυ καλυτερα κ μπραβο στον αντρα σου.εγω για να το κανω αυτο θα πρεπει να τα αφησω κ τα 3 πλυμενα ταισμενα μη σου πω κ κοιμησμενα :lol::lol: ολο μου λεει βγες ειδικα μπροστα σε αλλους κ οποτε χρειαστηκε να βγω οχι φυσικα για ποτακι επρεπε να τα αφησω ολα τελεια αλλιως αρχιζε καλα δεν την εχεις ταισει δεν αυτο δεν εκεινο..ασε που παντα ειχε κατα τυχη δεκατα :lol::lol: μονο μια φορα που πηγα γιατρο κ μετα για γρηγορο καφε με τη φιλη δεν ειπε τιποτα.τωρα;μου λεει η φιλη μου απο διπλα ρε μην εισαι χαζη αφου λεει να βγουμε να το κανουμε..κ της λεω καλα αστο τον ξερω μεχρι να το κανω ειναι :lol::lol: δεν υπαρχει περιπτωση να καταφερει κ τα 3..σιγουρα θα φωναζε κ τον πατερα μου.. :lol::lol: ναι ολο λενε σιγα το πραγμα κ αμα κατσουν να τα κρατησουν τους φαινεται βουνο.

εμεις πηγαμε εχθες σε ενα εμπορικο κ ψωνισαμε για τα παιδια θελετε να ακουσετε ποσο;;;500 ευρουλακια..κ να φανταστειται μονο για το αγορι κ την σαντυ..στην αριαδνη πηρα μονο 1 ρουχαλακι γιατι στεναχωρηθηκα αλλα τα εχει ολα απο τη σαντυ..κ δεν ξερω βρε κοριτσια οταν μεγαλωσουν πως θα το χειριζομαι αυτο..αλλα το ποσο μου φανηκε παρα πολυ για τα δυο παιδια κ λεω αμα εχει κ τησ σαντυς παιρνουμε κ στην μικρη ποσα πια θα εχει;αλλα δε θα ζηλευει;δεν θα μπορω να γυρναω με τσαντες ρουχα για τα αλλα κ σε αυτη τιποτα..

φυσικα για μενα δεν πηρα τιποτα κ ο αντρας μου πηρε 1 μποξερακι κ καλτσες :lol::lol:

το ποσο βεβαια ηταν μεγαλο γιατι για τον μπεμπη μου εφεραν 3 ρουχαλακια ολα κ ολα χειμωνιατικα ολα τα αλλα ηταν καλοκαιρινα..ε!με τρια δεν ντυνεις παιδι.κ στην σαντυ τα περσινα τα περισσοτερα θα της ειναι μικρα..κ μην φανταστειτε απο τα next ψωνισαμε μπηκα στα mayoral κ βγηκα γιατι ενα μπλουζακι ειχε 33ευρω..ε!με τοσα παιδια δεν λεει..κ μαλιστα για καθημερινο ντυσιμο..

στα η&μ σταματησαν να φερνουν μωρουδιακα..δεν ειχε τιποτα.κριμα γιατι ηταν φθινα κ ωραια..κ με τα ιδια λεφτα θα επαιρνα τα διπλασια..

αχ δυσκολο τα 3 παιδια κ σε αυτο το θεμα..ανχωθηκα να σας πω..γιατι οι καιροι δυσκολευουν κ αλλο..

φυσικα μονο με την σαντυ πηγαμε τα μωρα τα αφησα σπιτι κ κατεβηκαν οι γονεις μου κ τα κρατησαν..

κ θελω ακομα παπουτσια για την σαντυ..αχ...

ρε κοριτσια παλια τα κοριτσιστικα ηταν πιο ωραια τωρα τα αγοριστικα τα εχουν κανει πιο στυλατα!αυτες οι σαλοπετες με τρελενουν..

κ οπως καταλαβατε κ αλλο πλυσιμο κ αλλο σιδερο :lol::lol: ευτυχως ολα τα ρουχα της εβδομαδας τα σιδερωσε η μανα μου κ τωρα εχω μονο αυτα..αλλα θα φτιαξω κ την ντουλαπα της σαντυς γιατι αμα ανακατεψω χειμωνιατικα καλοκαιρινα θα γινει μεγαλυτερος χαμος..θα κρατησω στο τελευταιο συρταρι καποια καλοκαιρινα κ τα αλλα θα τα μαζεψω..ποσο καιρο ακομα θα κανει ζεστες;

κοκονα σου ρθε το βιβλιο με την διαιτα;

ελενα τελειο το σαλονι!!αχ κ παλι.. :lol::lol:

ρε κοριτσια που ναι η εστε;

βικακι εσυ κανενα νεο;;;γραψε στην ομαδα

post-1349-13873939654286_thumb.jpg

post-1349-13873939654465_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα εμενα δε καμια 15 μερες μου πε για εβμολιο κ θα κανουν κ γαστεντεριτιδας.

κ ελπιζω να μην εχει καμια απεργια παλι..

παω να ξυπνησω τη σαντυ γιατι εχθες κοιμηθηκε 12.30 κ ξυπναγε συνεχεια τα μωρα..η μπεμπα ενοχλειται παρα πολυ με την αδερφη της.. :lol::lol: ρε κοριτσια η μπεμπα μου δεν εχει αλλαξει καθολου ιδια φατσα απο την μερα που γεννηθηκε ο μπεμπης ειναι λες κ μου τον πηραν κ μου εφεραν αλλο..εχει παρει τρελη φορα κ εχει παχυνει πολυ..εαν προλαβω θα σας βαλω φωτο το πριν κ το μετα.αλλα αμα θελει γαλα γινεται να μη του δωσω..ειχα μαθει με τη σαντυ να ναι παντα αδυνατη κ τωρα μου κακοφαινεται που ο μπεμπης εχει γινει μπαλα.. :lol::lol: αλλα τελικα οτι κοροιδευεις το λουζεσαι..εβλεπα αγορακια με κυταριτιδα στον ποπο κ γελαγα κ τωρα κανει κ ο δικος μου! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο εμενα στο ομορφο παρεακι!

Καλοριζικο και το ποστακι μας,λιακι :-bd,ωραιος τιτλος !

Η Αλεξανδρα χαθηκε βλεπω με τις δουλειες....

Αριαδνη φανταζομαι ποσο θα χαρηκες που βγηκες για ποτακι....εχουμε αναγκη και τις βολτιτσες μας.Μπραβο και στον αντρα σου, ετσι πρεπει να μας βοηθανε, να ξεφευγουμε λιγακι.

Μαξιμακι αν δεν σε βοηθαει ο αντρας σου σε καταλαβαινω ανασα δεν θα παιρνεις,και το μεσα μας τη δινει πολλες φορες, ολα μαζι ειναι....Τωρα που ειναι καλος ο καιρος παρε το μικρο και βγειτε βολτιτσα, εγω ετσι θα εκανα.

Ειδα και τις κουμπαρες στη φωτο....μια χαρα τα βρηκανε βλεπω :lol:

Ελενα καλο κουραγιο με τις εργασιες....μετα να σκεφτεσαι οτι θα το απολαμβανεις ,αξιζει με τοση ωραια θεα.

Κατερινακι και εσεις εργασιες .....υπομονη αφου δεν υπηρχε αλλη λυση.

Εμεις την Κυριακη ειχαμε παει στο allou fun park με το μικρο και περασαμε πολυ ωραια! Ειχε πολυ πλακα,τον βαλαμε να κατσει σε ενα αυτοκινητακι και σε ενα αεροπλανακι, απο αυτα που ριχνεις το κερμα και ειναι μονα τους. Τον κραταγα φυσικα γατι γλυστρουσε, και ακομα χανεται στο καθησματακι....αυτα τον κουνουσαν λιγο και επαιζαν και μουσικη και αυτος ειχε ενα βλεμα ηταν ολα τα λεφτα :lol::lol::lol: Τα κοιτουσε καλα, καλα και χαζευε :lol::lol:

Οταν δε επαιξε και το ....χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω....που ειναι και το αγαπημενο μας, εβαλε τα γελια :lol::lol::lol:

Εμεις σχεδον καθε μερα εξω ημαστε με το μικρο και με τον αντρα μου αφου ειναι καλος και ο καιρος.

Υπαρχουν φορες που και εγω δεν μπορω να κατσω μεσα, παρ ολο που εκει που μενω ειναι σαν εξοχη ,αν κανεις συνεχεια τα ιδια βαριεσαι λογικο ειναι. Ευτυχως που με βοηθαει και ο αντρας μου με το μωρο και οταν ειμαι κουρασμενη σηκωνεται το βραδυ και τον τα'ι'ζει, και με βγαζει και βολτιτσα οταν πεφτω!

Πηγα και στον οαεδ για το οικογενειακο επιδομα, ειναι 100 euro το παιδι το χρονο, τοοοοσα πολλα!

Οποια θελει να της πω για τα δικαιολογητικα να μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ, μεγειά τα ρουχαλάκια!Όντως πολλά χρήματα!Όσο για την μπέμπα, μην αγχώνεσαι, εφόσον έχεις απο την Σάντυ, δεν είναι καιροί για περιττά έξοδα...

Τελικά μήπως πρέπει να ευχαριστήσω τον άντρα μου για χθές? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερουδια κοριτσουδια μου. Αααααααααααααααααααχ τι υπεροχη βραδια...... και τα 2 κοιμηθηκαν μια χαρα και χορτασα και εγω υπνο. Ερε μεγαλεια...........

pasxalitsaki xairesai pou tha erthoun ta petherika :shock::shock: ego pantos den xairomai otan blepo ti pethera!!! :lol::lol: kai otan den tin blepo mia duo meres niotho souper :lol::lol:

Χριστινουλα φαντασου τι απογνωση νοιωθω λογω μοναξιας και ανασφαλειας οτι ειμαι ανεπαρκης.......Περαστικουλια και με γεια τις γοβες, καλοφορετες ;););) ΜΕ το καλο να κανετε και τα εμβολια σας.

Ελενα θα γινει πολυ ωραιο το σαλονι. Καλο κουραγιο με τη σκονη :o:o:o:o

Αριαδνη με γεια το μαλλι. Μια χαρα ο αντρας σου, ο δικος μου σιγουρα δεν θα τα καταφερνε και με τα 2, μονο αν οση ωρα ελειπα κοιμοταν :lol::lol::lol::lol:

Ναταλιτσα ολες ειμαστε καπως με τα ψυχολογικα μας. Φυσιολογικο ειναι μικρουλα μου, ειδικα σε σενα που ειναι πρωτο μωρακι και εισαι τοοοοοσο μικρουλα, ειναι δυσκολο να διαχειριστεις τις αλλαγες που σου συμβαινουν. Εγω στο πρωτο μου ημουνα πολυ χαλια ψυχολογικα....... ολα περνανε αρκει να μην το αφησεις να σε παρει απο κατω και να το συζητας οτι σε απασχολει με ανθρωπους που σε καταλαβαινουν (εμεις γιατι ειμαστε εδω αλλωστε!!!!!). Ο μικρος πως τα παει με τα γευματα του???

Νανσουιτα με γεια και σε εσας τα πραγματακια σας, καλοφορετα :):):)

ΚΑι εμεις εχουμε τη Δευτερα εμβολια το ροταριξ και το ινφαριξ χεξα (συνολο 107 ευρω!!) και ακομη δεν ηρθε το βιβλιαριο της μικρης που σημαινει οτι μαζι με την επισκεψη θα μας βγει 150 ευρω συνολο. Αν τα καθυστερησω καμια εβδομαδα μεχρι να ερθει υπαρχει προβλημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koukles mou simera koritsia o mikros koimithike 11 wres seri xwris diakopi k egw ksupnisa me ena stuthos petra fovithika gia mastitida evgala 300 ml gala taisa ton mikro k akoma gemato einai... :o:o:o

ariadni mou ontws einai thema ilikias pisteuw alla k xaraktira emena einai 30,( upotitheta ta eixa ftiaksei me megalutero gia na min einia anorimos sann ta piadia tis ilikias mou :lol::lol::lol: ) auto pou mou tin dinei einai pou mou ta eixe priksei prin gennisw oti tha me voithaei k twra tpt den kanei oute na katsei na paiksei me ton mikro gia na kanw kamia douleia den kathete enw ama kathomai egw k paizw mazi tou erxete k autos apo dipla...

lil mou kathe mera vgainw k egw me to karotsi kanw volta na kselampikarw k na xalarwsw me to perpatima xalarwnw polu....oso exei kalo kairo to xeimwna ti tha kanw?

nansy megia ta pouxa gia ta mwra min stenaxwriesai gia tin mikri etsi k alliws otan megalwsei k tha katalavenei perissotera sigoura tha perneis k gia autin kati... k egw etsi gia na fugw prepei ola na einai taktopoiimena me to mwro alliws arxizei na fonazei kiolas...

beboula ti wraia ta mikra isuxa...stin voltoula

ariadni nai nomizw pws prepei na ton euxaristiseis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλιτσα ο παιδαρος σου παιρνει μπιμπερο? Αγελαδιτσα εισαι ;););) 300μλ εγω δεν εβγαλα ποτε.

Η δικια μου η τσουπρα οχι.... προχθες εκανα μια αποπειρα το απογευμα. Εκανα αντληση και της το εδωσα αμεσως αλλα ουτε 10γρ δεν πηρε...... πιπιλα-μπιμπερο ΤΖΙΦΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...