Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Λια,τελεια ειναι τα Πετραλωνα,εχει πολλα μαγαζακια για εξοδους και πολλους φοιτητες...Μου αρεσει πολυ το κεντρο της Αθηνας.Διπλα στο Θησειο,στη Πλακα εισαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν σας ειπα να γελασετε!επλυνα τα ρουχα της σαντυς κ οταν τα απλωσα ανακαλυψα οτι επλυνα κ ενα μπαλονι μαζι :lol::lol: κ το περιεργο ειναι οτι δεν ειχε σκασει!!κατευθειαν θυμηθηκα την ελενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονα ο μαγικος αριθμος ειναι οι ποσες φορες θηλαζεις τη μερα.

Θα πρεπει οι αντλησεις μονες ή και σε συνδυασμο με θηλασμο,να μενουν τουλαχιστον σε αυτο το νουμερο,για να μη μειωθει η παραγωγη.

Αν προκειται να πας για δουλεια πχ και πρεπει να αντλεις,υπολογιζεις ποσες φορες θηλαζες τη μερα,οσο ησουν σπιτι και προσαρμοζεις τις αντλησεις στη δουλεια και στο σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο μας θεματακι!!!Ωραιος τιτλος Λια!!!

Κοριτσια η φραουλιτσα θελει συνεχεια χερια :?:?:? Ουτε για την αναγκη μου δεν μπορω να παω αν δεν κοιμαται :?:?:? Ολα σε μενα συμβαινουν πια;;;Την αφηνω στο ριλαξ να κανω καμια δουλεια και στο πενταλεπτο πλανταζει..Λια δοκιμασα και το χορο αλλά ΔΕΝ :lol::lol::lol::lol:

Ελενα υπομονη με τα μαστορια..Το αποτελεσμα θα σας ανταμειψει!!! ;););););)

Νανσυ μου για να ειμαι ειλικρινης δεν καταλαβα τι ειναι η κυκλικη διαιτα αλλα αποτελεσματικη φαινεται ;);)

Ποιος ξερει για ζωδια;;;;Ελενα εσυ;;;Εγω ειμαι ταυρος με ωροσκοπο Παρθενο και ο αντρας μου τοξοτης αλλα δεν ξερω ωροσκοπο.Ο γιος μου ιχθυς με ωροσκοπο λεοντα και η κορη λεων αλλα δεν ξερω ακομα ωροσκοπο..Περιμενω αναλυση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα σκέψου το σοβαρά να ανοίξεις μια γραμμή hotline, μιλάμε θα βγάλεις γερά λεφτά :lol::lol:

Nάνσυ, μπαλόνι? :shock: Απίστευτο!

Το άρθρο πολύ καλό, εμένα μάλλον ο μαγικός μου αριθμός είναι οι αντλήσεις που κάνω, ε?Διψήφιος έιναι :o λόγω και της αποθήκευσης!Θα αρχίσω να το πουλάω :lol::lol:

Εμείς πήγαμε βόλτα καροτσάδα στη θάλασσα, έφαγα μια ξεγυρισμένη πάστα cookies και πολύ το ευχαριστήθηκα!Είχα ανέβει ψυχολογικά γιατί φόρεσα τον κορσέ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko to neo mas postaki! liaki teleios o titlos :D

koritsia eimai ptoma apo to mesimeri kai meta ola gkrinia itan kai oi duo :shock::shock: tora koimithikane alla den ksero gia poso!!!

nansoula poso se katalabaino kai ego apo boitheia tipota! mono to bradu tha taisei ena moro kai tha boithisei na tous kano mpanio! aurio exei repo kai anti na katsei na asxolithei ligo me ta mora na kano kamia douleia, exei kanonisei na katebei sti poli gia douleies kai meta to mesimeri tha paei sti 2h douleia opote mono arga to apogeuma tha einai spiti!!! ta neura mouuuuuuuu. diaita e? kai ego thelo na kano alla den prolavaino na troo sosta! einai i diaita atkins????

kala gia 47, 50 akouo :shock::shock: ego koritsia prin meino imoun 59kg tora eimai 66!!! ti upsos exete???

elena upomoni ksero ti einai na exeis mastorous mesa sto spiti. asta na pane upomoni...

bikaki perastika tou, grigora na ginei kala...

nansoula mpaloni :shock: ego proxthes me ta plimena brika mia pipila :shock::shock::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα κ εγω ακομα το περιμενω..περιμενω να ξελασκαρει απο την δουλεια για να παει..τσαντα θα μου παρει.

κοριτσακι εγω ειμαι 1,67 κ στα 57 κιλα που ημουν πριν με ελεγαν αδυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω εαν θυμαστε πριν καιρο που σας ειχα πει για μια ξαδερφη που ειχαμε μαθει οτι κερατωνε τον αντρα της επι 1,5 χρονο με παιδι;τελικα την επιασε ο αντρας της κ χωρισαν..σημερα ηρθε ο αντρας της να δει τα παιδια αχ κ κοριτσια εσκασα..εχει γινει το πετσι κ το κοκαλο..κ μας ελεγε τα τεκτενομενα κ ελεγα του αντρα μου σε παρακαλω πηγαινε πλακωσε την στο ξυλο..κοριτσια αφου ανακαλυψε οτι ειχε γκομενο εκεινη του ζητησε να τα ξαναβρουν χωρις βεβαια να ζητησει συγνωμη να πανε κ σε ενα συμβουλο γαμου κ την ρωτησε εκεινος κ με τον γκομενο τι θα κανεις;κ ξερετε τι του απαντησε;;;αυτο δεν μπορω να το σταματησω :o:o:o κ μαλιστα μας ελεγε ποσο τυχερος ειναι που χωρησε γιατι ζουσε μες το ψεμα.πηγαινε μαζι του κανονικοτατα!κ μας ελεγε πως εαν με ρωταγες πως τα παμε θα σου ελεγα αψογα..κ αμα τον δειτε ειναι ενας παιδαρος 2 μετρα!!

εγω αλλο δεν μπορω να καταλαβω..γιατι καθεται κ λεει τοσα ψεματα;μου ελεγε η ξαδερφη στο τηλ οτι ο αντρας της αντεδρασε πολυ καλα γιατι εχει κατανοηση κ επιπεδο οτι το παιδι δεν ξερει τιποτα κ σημερα ο αντρας της μας ειπε ακριβως τα αντιθετα..οτι ναι μεν δεν την εδειρε αλλα εγινε χαμος απο βρισιες κ οτι το παιδι ξερει οτι χωρισαν γιατι το καταλαβε απο μονο του..ο καημενος την ημερα που το εμαθε εχασε 13 κιλα σε μια εβδομαδα!! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το συμπερασμα ενα!η ευτυχια καθε οικογενειας κρεμεται απο μια κλωστη!ποτε δεν μπορεις να σαι σιγουρος για κανεναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou gurisa...eimai kommatia...mpaniarisa,taisa kai molis koimisa ti mpempa...

prin fugoume apto spiti eipa sti mama mou kai ston antra mou na min pame ekei kai arxisei o kathe enas kai thelei na pianei ti mpempa kai ginei pali mpalaki opws proxtes sto diko mas trapezi giati tha arxisei na kourazetai kai na klaiei...

e den prolabame na patisoume sto trapezi kai erxete mia theia mou, to arpaei apo to karotsi xwris kan na rwtisei arxise na gurizei gurw gurw kai na to deixnei ston kosmo kai meta to edwse se mia agnwsti se emena na to krataei!!!!!! :twisted::twisted:

Fusika piga amesws kai to pira kai tis eipa oti tha arxisei na klaiei giati den sas gnwrizei! Re ELEOS! H o kosmos einai xazos h egw exw xazous suggeneis. Ta pira toso polu pou meta oute ti mama mou den ksana afisa na to akoumpisei oso eimastan ekei mono egw kai o antras mou.

Sas diabasa sta grigora kai den ta thumamai ola...aurio tha sas ksanadiabasw, h methaurio giati idi ginetai xamos edw pera...tha sas bgalw fwto na deite pws einai o toixos aurio...kai meta alli mia otan ton ftiaksoun...ama deite ta mpaza sti beranta tha frikarete.

Eleni...mipws sas aresoun kai oi skorpions?? :lol: Polu skorpios re paidi mou!

An mou eipes kai oroskopous twra den tous thumamai, tha se ksanadiabasw aurio...

san zwdio o skorpios den anoigetai kai den empisteuetai eukola, einai polu epifulaktikos, omws an se sumpathisei kai kerdisei tin empistosini sou tote einai polu kalos gia na tou ekmistireuteis oti dipote kai den tha to pei pote...einai polu oikogeneiarxes...kai polu ekdikitikoi...eidika oson afora tin oikogeneia...ama tou pirakseis kapoion einai ikanos na se skotwsei!! Kai fusika einai to pio seksoualiko zwdio! Esu me ton antra sou tairiazetai kai tairiazetai kai me tin kori sas apoluta giati eiste kai oi treis zwdia tou nerou! Eiste oloi paaaaara polu euaisthitoi...oi skorpioi to kruboun kala kai den fainetai, alla einai uperbolika euaisthitoi kai oi karkinoi ti na pw...thelete polla xartomantila gia ta dakrua! :lol:

ta upoloipa aurio!

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, με τα πάνω κάτω τέτοια ώρα πάλι καταφερα να μπω.

Κατεβαίνω το πρωι κατα τις 9 στο σπίτι που περνουν τηνΑγγελικη με το σχολικο και μέχρι τις 3:30 που γυρίζει αδειαζω τα δωμάτια. Ευτυχώς κοιμάται ένα διωρακι το πρωι ο μικρός και έτσι προλαβαινω να κανω κάτι ολοκληρωμένο. Αυριο θα αδειασω τελείως τις ντουλάπες, ξεκίνησα απο σήμερα, και είμαστε έτοιμοι για να ξεκινήσει ο μάστορας. Λογικα απο Δευτέρα το βλέπω, περιμένουμε τηλεφωνο του μήπως βρει αυτός στα υπόλοιπα υλικά καλύτερη τιμη μήπως τα πάρει χοντρικη δηλαδη και μας έρθει λίγο πιο οικονομικα.

Αριαδνη αυτο με την ανάμιξη του γαλακτος το είχα κάνει όταν ξεκίνησα τον αποθηλασμο, πρέπει να μου το είχε πει ή η παιδιατρος ή η αλλεργιολογος γιατι εμείς είχαμε και θέμα αλλεργίας με το γάλα και επρεπε σταδιακα να μπει το γαλα σε σκονη στην διατροφη της. Αυτο που έκανα ήταν ότι αν έπρεπε να πιει 200ml για παράδειγμα για μια βδομάδα της έδινα 175 μητρικο και το υπόλοιπο σκόνη, την επόμενη 150 μητρικο και τα 50 σκόνη, μέχρι που ήπιε 200 σκόνη. Όλα αυτα τα είχα κάνει αφου είχε χρονισει τώρα για πιο μικρα που το γάλα είναι η μονη τροφή καλύτερα ρωτήστε τους παιδιατρους σας.

Σταυρουλα περαστικα να προσεχεις μην κολλήσει ο μικρουλης!

Χριστίνα πολυ οικονομα η πεθερα μια με το νερο στη σφουγγαριστρα μια τα μωρομαντιλα....

Έλενα τι διαβάζω θα ρίξετε τοίχο ωχ, το έχω ζήσει και αυτο όταν κάναμε ανακαίνιση, ευτυχώς τότε δεν μεναμε ακόμα μέσα αλλα αυτο που λες ισχύει τα μπάζα είναι τόσα πολλα σαν να έχεις γκρεμίσει το μισο σπίτι, καλα μαζεματα και σε σένα!!!!!

Νανσυ και γυμναστική μπράβο που έχεις τέτοια όρεξη!

Ανθη δεν έχει πρόβλημα η φραουλιτσα με το μπιμπερο, μονο με τον ύπνο έχει? έχετε γίνει αυτοκολλητες αφου την έχεις στον μαρσιπο και κανεις δουλειές, μήπως να κοιματε έτσι το βράδυ μπάς και κοιμηθει περισσότερο :roll::roll:

Αντωνία όντως μοιαζει πολυ με της Αμαλιας ο μπομπιρακος σου! Αντωνία με το φόρεμα που πήρες για την βάπτιση θα μπορείς να θηλασεις, ταλαιπωρούνται λίγο στην βάπτιση και θα θέλει σίγουρα στήθος για να ηρεμησει.

Και συνεχίζω με το καινούριο μας θεματακι

Έλενα ξεκινήσατε απο σήμερα, η θέα όμως θα σας αποζημιώσει τέλεια θα είναι, τι δωμάτιο είναι εκει?

Αντωνία περαστικα στην μικρη σου.

Κοριτσακια καλο ξημέρωμα δεν θυμάμαι τίποτε άλλο τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules fashionistas...

ara katerinaki lathos katalava telika anamigniees to gala sou me kseno..

kali dunami na teleiwsete grigora kserw poso kourastiko einai k fantazomai k me to mwro akoma perissotero...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia,ti epatha to proi, nomiza oti den tha mporeso katholou na sikotho apo to krebati! kata tis 6kai misi ksipnisan ta mora kai pao ego na giriso kai na sikotho alla den mporeso na kouniso katholou!!! mplokare teleios i mesi mou kai i plati mou. ksipnise o antras mou na etoimasei ta galata kai gurizei sto domatio kai mas blepei kai tous 3 na klaime :lol::lol: kai leei pio klapsiariko na proto piaso? ena apo ta mikra i to megalo :lol::lol: kai eskasa sta gelia! mou ekane ligo masaz kai telika katafera na sikotho! tora ponao ligo akoma...

nansy se polla tairiazoume telika!!! ego eimai 1.69 kai 59kila. tora eimai 66 thelo alla 7 na xaso ;) po po ton lupamai! oute sugnomi oute na afisei to gkomeno den ithele??? :shock::shock: eleos!!! exeis dikio den mporeis na eisai sigouros gia kanenan :?

elena paei kala i theia? se agnosti edose to moro :shock::shock::shock: ithele o antras mou na kanoume trapezi alla den dextika giauto to logo! tha ithele o kathenas na ta piasei kai den ithela!

kangaroo kai eseis mastorous tha exete sto spiti? upomoni...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

πως κοιμηθηκαμε????εμενα πρωτη φορα ο μικρος κοιμηθηκε απο τις 9 μεχρι της 5 κ γω ξυπνησα στις 1 στις 2 κ στις 3 για να σκοτωσω τα κουνουπια που με ειχαν καταφαει,τα νευρα μου :evil::evil::evil::evil: αφου τα σκοτωσα κ ειπα να κοιμηθω στις 4 ξυπνησα γιατι ηταν μουσκεμα η μπλουζα μου απο γαλατα εεε κ στις 5 ξυπνησε ο μικρος για τα καλα.τι να πω δεν θα κοιμηθω ποτε ξανα σαν ανθρωπος...

Κατερινακι κ Ελενα καλη υπομονη με τα μαστορεματα.Ελενα θα περιμενουμε φωτο.

Καλα κ γω οταν το κανουν αυτο θειες να παιρνουν το μωρο χωρις να με ρωτανε τα παιρνω στο κρανιο ασχημα κ ειδικα οταν το φιλανε στα χερια :shock::shock::shock:

Νανσυ τι να πω για την ξαδερφη...το παιδακι της δεν το λυπηθηκε????κριμα δεν μαρεσει νακουω τετοιες ιστοριες.

Ανθη ετσι ειναι κ ο δικος μου τον αφηνω 10 λεπτα ριλαχ η στο παρκο κ κλαιει θελει ολο αγκαλια...ελπιζω ναλλαξει.

Χριστινακι περαστικα..πως το επαθες αυτο???πω πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδιαα!!

Χριστινα κι εσυ μεση ε???Ολες τελικα?? :lol::lol: Κι εγω ουτε να ισιωσω δεν μπορω.

Ο μικρος απο χτες κανει σα να ποναει καπουθελει αγκαλιες.Χτες δεν δεχοταν ουτε στο ριλαξ να κατσει.Να ειναι το αλμα???Μακαρι να ειναι μονο αυτο και οχι τιποτα αλλο.Αλλα με εχει κουρασει λιγο γιατι δεν καθεται λιγο να μπορεσω να μαζεψω πραγματα,κουτες κτλ. :( Στο τελος θα ξεχασω απο ποτε εχω να λουστω!!

Ρε εσεις ειστε ψηλες!!!!Που παω ο καραμητρος με το 1.58 :lol::lol::lol::lol:

Μου την εχει δωσει που ξανακανει ζεστη,με φαγαν κι εμενα παλι τα κουνουπια!!!Θελω να ξυστω παντου!!!

Μα γιατι τρωνε μονο εμενα??Παιζει ρολο ο θηλασμος??

Χτες βαλαμε την καινουρια κουνια τη κανονικη στο καινουριο σπιτι!(καλα και τα 2 μεταχειρισμενα ειναι αλλα καινουρια για μας! :D )

Και πολυ συγκινηθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια.....

Βεβουλα εγω 1.70.Εννοειται ρε Νανσυ οτι με αυτο το υψος που εχεις στα 57 κιλα δεν φαινεσαι,εισαι αδυνατη...

Ημουν 55!!!Τωρα 70 βραστα....

Αριαδνη μου,τι αποθεμα εχεις βαλει στην καταψυξη???Για ποσο καιρο???

Ελενα και Κατερινακι μου,καλο κουραγιο...

Λια μου,μια χαρα εισαι στο υψος...

Ελενα μου,ετσι οπως μας τα ειπες ειμαστε!!!!Να μην κανεις μονο μαθηματα κατ οικον,να παρεις μαζι σου και μια τραπουλα ταρω :lol::lol: .

Εστε μου,πως εισαι?Σου επεσε ο πυρετος????

Εμας κοιμαται υπερβολικες ωρες,σημερα κοιμηθηκε στις 10.00 και ξυπνησε 9.00 το πρωι.Επειδη ομως δεν γινοταν την ξυπνησα κατα τις 07.οο το πρωι να πιει λιγο γαλατακι!!!

Ανθη μου,πως τα πας με αιμορροιδες????Εγω φρικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια, πού είστε όλες??

Ελένη και μένα πολλές ώρες κοιμάται το βράδυ και μακαρίζω την τύχη μου γι αυτό.Με τη διαφορά ότι στις 12μιση την ταίζω μισοκοιμισμένη. Εχω αποθηκεύσει για 1 μήνα πάνω κάτω, σύμφωνα με αυτά που τρώει τώρα. Θα το σταματήσω όμως το θήλαστρο σε λίγο καιρό γιατί κουράστηκα υπερβολικά με τις τόσες αντλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσιαμου!

ειμαι μονη για λιγο με τη μπεμπουλα μου,ο τονι με τον μπαμπα του στη τραπεζα κ κατι εξωτερικες δουλειες.

ευτυχως ο τονι δεν εχει βραχναδα,αλλα η μπεμπα χθες βραδυ μου εκανε εμετο.ισως ομως γιατι σε καποια φαση εκλαιγε κ μαλλον πονουσε η κοιλιτσα,εγω νομιζα οτι πεινουσε κ ενω ειχε φαει πιο πριν πολυ καλα τημπουκωσα με ξενο κ μετα τα εβγαλε.κοιμηθηκε 1.20 κ ξυπνησε 5.45.μετα παλι ξπνησε 9.

μου τη σπαει κ εμενα που εχει ζεστη παλι.χθες βραδυ ζεσταθηκα οπως ζεσταινομουν τον αυγουστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Sas grafw sta grigora...edw ginetai x a m o s!

Efuge o toixos...polu skoni re paidia...mou elege o antras mou de tha mpeis tipota mesa giati tha baloume nailon kai gurizw to prwi apo to giatro (eixa gunaikologo-test pap) kai blepw to miso spiti mes ti skoni! Kai ti mou eipe...e arxise na fusaei notias kai anoige to nailon kai empaine mesa ti na kanoume! Telos pantwn, ntaksei to apotelesma einai katapliktiko! Kagouraki einai to megalo mou saloni kai efuge enas olokliros toixos pou bgainei sti beranta...twra tha kathomaste sto saloni kai tha einai sa na kathomaste eksw!

Tha sas balw fwto opote mporesw!

Kokonta toso polu koimithike??? Teleia! Makari na koimotan kai mena oli nuxta!

Mpempoula ti epathes me ti mesi! Kala oles mas exoume ksemesiastei entelws...pou na deis otan tha pane ta mwra sou 6-7 kila...kai einai kai 2!! Nai h blammeni h theia mou ase mi mou to thumizeis giati anaboun ta lampakia mou :twisted::twisted:

Egw den exw kounoupia alla auta ta kwlosknipakia pou ponaei kiolas otan se tsimpane!! Lia as min sou pw diladi to diko mou upsos :lol: Afou polu spania foraw takounia giati niwthw san kamilopardali! :lol::lol:

Nene h trapoula kaliiii idea! Den to eixa skeftei...ekei pou tha kanw mathima tha lew "na sou riksw mia pasientzoula" exete dei to episodio Kwnstandinou kai Elenis pou kanei auti to mentioum? :lol: kapws etsi....ti kanei h krisi e?? Tha trww kai maintano na beltiwnetai to xarisma! :lol: A ksexasa na sou pw oti oi skorpioi me ta paidia tous einai uperbolika uperprostateutikoi! Mono prosexe min to kaneis mamouxalo! :lol: Eutuxws den einai agori na to kaneis mamakia!

Kapoia ksexasa me ta zwdia alla den thumamai sorry, ksanagrapste opoia ksexasa giati den prolabainw na ksanadiabasw tis proigoumenes selides!

Ta leme argotera filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...