Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ε,ΝΑΙ..!!


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...!!!Ε,ΝΑΙ..!!ΔΙΑΝΥΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ 2ης ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 13-9..ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΙΧΑ ΥΠΟΨΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ!!!Η ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΗΡΘΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΜΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ 218,7!!ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ FELICINE.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ...ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!με το καλο μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!ειμαστε στην ιδια φαση.ειμαι κ γω εγκυος στο 2ο και εχω ηδη ενα κοριτσακι!!!! τα καλυτερα σου ευχομαι!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα!!! Πόσο χάρηκα μόλις σας διάβασα, είμαι κι εγώ έγκυος στο 2ο παιδάκι μου και μόλις σήμερα το έμαθα, κάνοντας πρώτα ένα τεστάκι και μετά μια χοριάκη, και τα δύο επιβεβαίωσαν την εγκυμοσύνη μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη :D:D:D γιατί πέρασα πολλά μέχρι να ρθεί αυτή η εγκυμοσύνη.... :shock::?:?

ΜΚ23 συγχαρητήρια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty: εύχομαι μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! :D:D:D:D

Αnn και σε σένα το ίδιο!!!! :D:D:D Με το καλό να κρατήσουμε τα σποράκια μας αγκαλίτσα :x:x:x:D:D:D:D !!!!!

Και σε όσες προσπαθούν, με το καλό να ρθουν τα σποράκια στην κοιλίτσα τους!!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΧ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :x:x:x:x

μπραβο σας πρωτον γιατι το πηρατε αποφαση για το δευτερο παιδακι (αφου εχετε ζησει τα καλα κ τα δυσκολα του πρωτου παιδιου ;);) γιατι κ γω στην ιδια φαση βρισκομαι :) )

κ δευτερον γιατι τα καταφερατε !! :x:x

τωρα ηρεμη εγκυμοσύνη σας ευχομαι κ καλή δυναμη γιατι παντα τη χρειαζονται οι μαμαδες ...!! :x:roll:

πολλα φιλιά και.... στα δικά μας οι υπολοιπες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες ευχομαι κ στα 2 κοριτσακια!!Και εγω μετα κοπων κ βασανων,ειμαι εγκυος στον 4ο μηνα κ εχω αγορακι(εχω και μια κορη 9 ετων)!

Με το καλο κ με γερα μωρα ευχομαι σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολύ για τις ευχούλες :x:x:x:x:x:x:D:D:D

Μαράκι εύχομαι σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα λοιπόν αφού το θέλετε ;):):):) ! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!

Ζούμπι μου σου εύχομαι με το καλό το αγοράκι σου, να έχεις μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Μετά βασάνων και κόπων κι εσύ ε, ας είναι τα σποράκια μας αξίζουν κάθετι που περνάμε και παίρνοντάς τα αγκαλίτσα σίγουρα θα τα ξεχάσουμε όλα :x Να χαίρεσαι και την κορούλα σου!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δε το πιστευω!!!!!!!!!!!!Ειδα χθες προχθες που μου εκανες αιτημα φιλιας και δεν ηξερα αν ακομα γραφεις στο φορουμ,ειχα κι εγω πολυ καιρο να μπω και τωρα διαβαζω πως εισαι εγκυουλα!!!!!!!!

Συγχαρητηριαααααααααα!!!!!!!!!Μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη μεσα απο την καρδια μου!!!Αυτα ειναι νεααααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!

Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πολλα πολλα συγχαρητηρια....με το καλο και το δευτερο νινι....

αθανασια με το καλο και σε σενα....

ζουμπι αγοραρος...τελεια...

φιλια στις φουσκοκοιλιτσες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας, εύχομαι υγειείς και τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες όσες γεμίσαν οι κοιλίτσες μας σποράκια και στις υπόλοιπες μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo koritsaki mou eyxomai ola na pane teleia gia oles mas!!vlepeis eimai kiegw eguoula sto prwto mou paidaki!!an thes mporeis na mas kaneis pareoula sthn omadoula pou eimaste me thn athanasia ta duo mas prostoparon!!mpemakia maiou-iouniou 2013 se perimenoumeeeee!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ&ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!ΝΑΝΑ,ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ...!! :D:D:D:D:D:D:D:D ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΙΑ ΑΛΛΟ..ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ..???ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ!ΦΕΡΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΗΝ 1η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι σε ολες σας κοριτσια να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη και μια ακομα πιο τελεια γεννα!!!

Και σε οσες προσπαθουν με το καλο να αποκτησουν το μωρακι τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mk 23 κοριτσάκι μου καλημέρα! Κι εγώ το ίδιο κάνω σκέφτομαι συνεχώς και κάνω συγκρίσεις με την πρώτη μου εγκυμοσύνη, μου φαίνεται απίστευτο ότι θα ξαναζήσω όλες αυτές τις συγκλονιστηκές στιγμές αλλά με άλλο νινάκι :D:D:D !!! Εντομεταξύ έχω και το γιο μου να μου το υπενθυμίζει κάθε τρεις και λίγο, έχει ενθουσιαστεί πολύ το μικράκι μου και συνέχεια μου λέει ''μαμά το αδερφάκι μου αυτό....., μαμά το αδερφάκι μου το άλλο....'' και στ' αυτιά μου ακούγεται πολύ παράξενο ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα χαιρομαι για εσενα...οχι οτι εχουμε ξαναμιλησει απλα αυτες οι καταστασεις μου θυμιζουν τον εαυτο μου που ηθελα να το μοιραστω με ολο τον κοσμο..να εχεις λοιπον μια πολυ καλη εγκυμοσυνη. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσια,σας ευχαριστω για τις ευχες σας!χθες ειχαμε την 1η επισκεψη στο γιατρο μας!ακουσαμε την καρδουλα του να χτυπα!!!!και απο εκει που ειχα μια περιεργη διαθεση+ψυχολογια σημερα νιωθω πολυ καλυτερα!επομενη επισκεψη σε 1 μηνα για την αυχενικη διαφανεια!με το καλο,θα το κραταμε στην αγκαλια μας μεσα με τελη μαιου! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...