Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

Καλημέρα!!! :D:D:D

Χριστινάκι αύριο έχεις γιατρό έ :) άντε να μου πείς νεάκια, έγω τελικά πήγα σήμερα για τις εξετάσεις και το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα, έχω μια αγωνία που δε φαντάζεσαι, ή μάλλον φαντάζεσαι :lol::lol::lol: ! Από συμπτώματα πως τα πας? Εγώ ακόμη τίποτα μόνο κάτο ζαλάδες που μου τις προκαλούν κάτι φάρμακα που παίνω τα utrogestan :roll: ...

Marker καλώς ήρθες στο παρεάκι μας και με το καλό το μπεμπάκι σου!!! :D Βλέπω δευτερομανούλα κι εσύ ε με γιο αν δε κάνω λάθος, δηλ πάμε για την κόρη κι οι δυό τώρα :lol::lol::lol:

Φιλάκια :-*:-*:-* !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να' μαι πάλι, μόλις πήρα τις απαντήσεις από τις εξετάσεις :D είμαι πολύ χαρούμενη όλα είναι μια χαρούλα :D πήρα και το γιατρούλη μου και του τα είπα μου είπε πολύ καλά :P:P:P ! Την Κυριακή που θα κατέβει στο νησί θα τον πάρω να κλείσουμε ραντεβού!!!! Ανυπομονωωωωωώ να δώ και ν'ακούσω το σποράκι μου!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι μαρη Χριστινα :lol::lol::lol: Παρασκευη απογευμα παω γιατρο επιτελους!!!Ανυπομονω να το δουμε και να το ακουσουμε το νινακι μας :x:x:x:xmarkerκαλως μας ηρθες και με το καλο το νινακι :D:D:D

athanasia14μπραβο πολυ χαρηκα που ειναι ολα καλα με τις εξετασεις!!!!Εγω ρε κοριτσια δεν εχω κανενα συμπτωμα.σα να μην ειμαι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

απο οτι διαβασα ολες ειστε καλα

μπραβο σας κοριτσια

Αθανασία λάθος κάνεις

2 γιους εχω και παω φυσικα για την κόρη :lol:

διδυμα αγορια απο την πρωτη - 3ων ειμαστε τωρα

εγω πολυ στομαχοπονο κοριτσια μου - πολ ομως

και η κλασικη δυσκοιλιοτητα -σας εφτιαξα βραδυατικο ε; :lol:

με το καλο να ακουσετε καρδουλες οποιες δεν εχετε ακουσει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδίτσα μου σ'ευχαριστώ πολύ! Μην ανησυχείς καλέ ούτε εγώ έχω κανένα σύμπτωμα κι ας έβγαζα τα σωθικά μου στην προηγούμενη :lol::lol::lol: , μόνο τις ζαλάδες οι οποίοες όμως προέρχονται από τα χάπια, μόλις περάσει η επήρεια του κάθε χαπιού τίποτα :D Αχ άντε να πάς Παρασκευή γιατρό να μας πείς νεάκια για το σποράκι :x !

Μάρκερ ποιο είναι το πραγαματικό σου όνομα (αν επιτρέπεται), καλέ 2 αντάρτες έχεις :shock: να σου ζήσουν, εγώ έναν και δε μπορώ να τον κάνω καλά :lol: , καλά λέω εγώ μια κόρη θα μας σώσει και τις δυο :lol::lol::lol: !

Χριστινάκι που εισαι καλέ, τι ώρα έχεις γιατρό :?: , άντε περιμένουμε νεάκια σου!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera gastroules!!pws pan ta kefia shmera;egw perimenw pws kai pws!!!xixixixi 5.30 exw rantevou athanasia mou tha mpw meta na sas pw nea apto sporaki mou!!!

marker mou gia ti diskiliotita poso se niwthw den ksereis...apo thn arxi eimai me ypotheta glikerinis giati alliws den palevete...asto kali mas tixi mayto!!

marianthi mou ante me to kalo thn parskevi nakouseis ton pio melodiko ixo tis zwis sou...

athanasia mou ola kala me to ninaki sou opote twra anamenoume nakousete kai kardoula kai na to deite kiolasss!!!axxxx polu xairomaiiii!!!sas filw prostoparon giati pizw sti douleia(gia oso exoume akoma diladi..xaxax)kai tha ta poume to apogevmaaaaaaa :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

δεν εχουμε γνωριστει ομως καλυτερα

ειμαι η Μαρια απο Αθήνα - 29 χρονων και περιμενω το 3ο παιδακι μας

με τον καιρο θα γνωριστουμε και καλυτερα βεβαια

τωρα περιμενουμε τα νεα της Χριστινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με γερά γερα μωράκια!

Είχα ΤΕΡ 1η Αυγούστου και ειμαι 8+1 σήμερα!

5+5 πήγαμε για τον πρώτο μας υπερηχο και είδαμε και καρδούλα!

Το επόμενο ειναι την Δευτέρα και ανυπομονω πααααααρα πολυ!

Απο συμπτώματα αλήθεια πως πάτε?

Α....και λίγα για μένα!

Ειμαι 32 και ειναι το πρώτο μου...είχα μια βιοχημικη τον Ιούνιο και μετα απο τον ενα κύκλο που άφησα να περάσει έμεινα αμέσως έγκυος! :-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντίνα καλώς ήρθες στο παρεάκι μας και με το καλό το νινάκι σου!!! Εύχομαι και σε σένα μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη :D:D:D Από συμπτώματα εγώ ακόμη τίποτα, εσύ? Πάω για ύπνο γιατί έχω πρωινό ξύπνημα, τα υπόλοιπα αύριο :D !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irtha kokones katarxhn na kalwsorisw tin Konstantina me to kalo to mwraki sou kai se sena ola na pane teleia!!egw eimai i xristina 30 xronwn eguos sto prwto mou piadaki..eixa mia megali atyxia ton aprilio kiexasa to prwto mou mwraki...den thelw na ta ksanalew giati stenaxwroume mporeis na vreis tin istoria mou stin kathgoiria apwleia...twra pame gera me osi aisiodoksia mporoume !!

loipon kokones ta neakia mou ola einai mia xaraaaaa!!to nini exei ftasei aisios tous 2 pontous!!xaxax ntereki to paidi mou!!!ta kafe pou eixa den einai tipota ola einai mia xara opote proxwrame kai xwris agxos mou eipe o giatros oso mporw veveia..opote ola teleiaaaaaaa :D:D:D aaaaaa o giatros mou eipe oti eimai parapanw kati meres 8 +6 opote isws allaksw to tickeraki mou!!

apo simptwmata ektos apo ypnilia full kai kaoures den exw tipota allo eytixws!!!giati tin prwti fora ypefera apo uperemesi kai den prolava na to xarw to mwraki mou...twra eimai ok alla veveia twra oti kai na eixa mesto xamogelo tha hmoun!! ;);) ante twra na pernete seira me ta rantevoudakia sto giatrouli oles siga siga!!!axxx ti kala pou mazevomaste!!!sas filw gastroules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και τις ευχές! :x

Αθανασία εμένα τα συμπτώματα στην αρχή αρχή εκτός απο το στήθος βέβαια ηταν ζαλαδίτσες και καουρες...τρελές καουρες!

Ειμαι 2 ημέρες ομως που με γύρο φέρνουν πολυ αναγουλες και τάση για εμετο...δεν νομίζω να την γλύτωσω!

Χριστινακι(καλα το λέω?) 2 ολόκληρα εκατοστά ε?εεε...αν σκεφτείς πως πριν 3 εβδομάδες ηταν μάλλον τόσα χιλιοστά εχει μεγαλώσει το σπορακι σου!

Και εγω ενδέχεται να ειμαι λιγο παραπάνω...μου είπε ο γιατρός πως οταν ακούσαμε καρδιά ηταν αρκετά νωρίς και ισως ειναι λιγο μεγαλύτερο!

Θα μάθω την Δευτέρα!

Αλήθεια τι είδες στον υπερηχο?

Εγω ελπίζω να δω χεράκια ποδαρακια...παίζει η ευσεβείς πόθοι?

Οσο για την απώλεια σου....δεν θα το ξεχάσεις ποτέ...ομως πρεπει τωρα να είσαι αισιόδοξη!

Ειναι μια άλλη εγκυμοσυνη και πρεπει να την αντιμετωπίσεις με χαρα και ελπίδα!

Αντιλαμβάνομαι οτι ισως ειναι δύσκολο αλλα το αξίζει το παιδάκι σου μια ήρεμη μανούλα!

Θα πανε ολα καλα....και κατα τον Απρίλιο θα λέμε τι επιπλάκια πήραμε στα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπρίτσες!!! :D

Χριστινάκι τι όμορφα νεάκια είναι αυτά :ymapplause::ymapplause::ymapplause: δεν είναι πια σποράκι το σποράκι σου είναι ολόκληρο νινάκι :D:ymapplause: !!! Άντε όχι άλλο άγχος γιατί ξέρεις ε τα σποράκια μας όλα τα νιώθουν ;):D:D:D Τα παλιά τα αφήνουμε πίσω, αφού αυτά που είναι μπροστά μας είναι τα καλύτερα :D:x:x:x

Κωσταντίνα Δευτέρα έχεις γιατρό :?: εγώ μάλλον Τρίτη, αχ δεν περνάνε αυτές οι μέρες :lol: , τώρα για το τι θα δεις, δε θυμάμαι από τον γιο μου, θα σου πει καλύτερα το Χριστινάκι, εγώ πάντως ανυπομονώ ν'ακούσω καρδούλα :x !

Κορίτσια μιλάμε για πολύ υπνηλία μακάρι να μπορούσα να κοιμάμαι όλη μέρα :shock::lol::lol::lol::lol: ! Τώρα για εμετούς νομίζω ότι για μένα είναι νωρίς ακόμη, ευελπιστώ να μην είναι τόσο έντονοι :roll: γιατί στο γιο μου 3 μήνες σχεδόν δεν έκανα 'αλλη δουλειά :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά στα μαγουλάκια και στις κοιλίτσες :-*:YMHUG: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Χριστινα ολα καλα

κοριτσια μια συμβουλη - ξεκουραστειτε τωρα και μουχλιαστε στην τβ - καφε βολταρια γιατι μετα για αρκετο καιρο θα παρακαλατε :D

Γεια σου κωσταντινα ευυχομαι ολα καλα να πανε και σε σενα

γιατι καλε ηταν νωρις η καρδια εγω ημουν 7 εβδ οταν την ακουσαμε

εκατοστα δεν μετρησαμε

που γεννατε δεν ειπαμε

εγω στο Ιασω με τον Πετροπουλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera fouskitses!!!ti kanoume shmera;egw douleia pizw kai variemai!!skeytomai na xtipisw mia adeia kamia vdomadoula giati exw kourastei ligaki nomizw...re koritsia o giatros mou mporei kai mou grafei farmaka kai exetaseis meso eopy hlektronika!an tou zitisw na mou grapsei adeia tha mporei lete;kian oxi pia einai i diadikasia kserete;rwtaw kiriws tis manoules pou exoun empeiria an kiexoun allaksei ta pragmata me ton eopy twra...

maraki egw mallon tha gennisw sto rea(oxi tipota allo alla exw idiwtiki asfaleia pou tin plirwnw polla xronia kai irthwni wra na kanw aposvesi..)ton giatro mou ton lene papa aki einai kai sto attiko..an den eixa asfaleia ekei tha gennousa einai super nosokomeio..gennise i aderfi mou ekei kai mpika kiegw otan ekana to disaresto..emeina polu eyxaristimeni!!

konstantina mou mhn perimeneis oti tha deis ta panta ksekathara...xaxaxaxa tha katalaveis pithanotata pou einai ta xerakia ta podarakia alla akoma to ninaki einai poluuu mikrouli!!ayto pou tha deis ksekathara einai kardoula tou pou tha palete!!!einai teelia eikona!!!

athanasiaaaaa pou eisai kale esy;;

sas filw olessssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!

marker μου καρδουλα ακουσα 5+5 για αυτο λεω ηταν λιγακι νωρις!!

xtinaki βασικα με ενδιαφερει η καρδουλα να εξακολουθει να παλεται...οσο να ειναι αυτο για αρχη ειναι το σημαντικοτερο και ας μην παρω χαμπαρι τιποτα!

αλλα και τα χερακια τα θελω να παρω λιγο χαρα η μανουλιτσα!! :)

Για αδειες που λετε εγω δεν εχω ιδεα...δυστηχως ελ.επαγγελμα και δεν παιζουν ουτε αδειες ουτε τιποτα...μεχρι να γεννησω εργασια και χαρα!!

καλα απο συμπτωματα δηλαδη μονο εγω ειμαι η γκρινιαρα της υποθεσης?

Σημερα ειμαι καλυτερα...νομιζω επειδη δεν ηπια καφε...τελικα ο καφες οτι και να ειναι μαλλον με πειραζει!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντίνα μου εννοείται πως το σημαντικότερο όλων είναι η καρδούλα :x:x:x Καλέ δεν είσαι γκρινιάρα απλά νομίζω ότι για μένα και είναι νωρίς ακόμη, μακάρι βέβαια να κάνω λάθος κι απλά να μην έχω συμπτώματα :lol: !Ο καφές απ'όσο ξέρω κι εγώ είναι καλύτερα να αποφεύγεται ή να μη γίνεται κατάχρηση στην εγκυμοσύνη ;)

Χριστινάκι κι εγώ δεν έχω ιδέα από άδειες γιατί η δουλειά μου είναι εποχιακή (7 μήνες του καλοκαιριού) και εκτός των άλλων είναι οικογενειακή επιχείρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athanasia μου εναν ελληνικο εκανα η ερημη και ηπια 3 γουλιες.....

με πεθανε!

Εγω 5+5 μονο ζαλαδες ειχα...και αυτες οχι συνεχεια!!

μακαρι να γλυτωσεις και εσυ και εμεις τα πιο βαρυα συμπτωματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντινα εχεις δικιο ηταν λιγο νωρις αλλα μπορει και οχι -μπορει να ειστε αναπτυγμενα παιδακια

τωρα απο συμπτωματα εχω εχω μπολικες ζαλαδες και τρελλο στομαχοπονο

οι ζαλαδες αρχισαν νωρις ενω ο στομαχοπονος εδω και μια εδβ

πες τα εδω καλε να σου φευγουν απο πανω σου -θα τα λες εδω και δεν θα λες πολλα στον συζυξ :lol:

αθηναιες ειμαστε δλδ μεχρι στιγμης

οσο για τον καφε εγω επεινα 2-3 την ημερ

τωρα με τον στομαχοπονο δεν πεινω κανεναν και εχω χασει και 1 κιλο :lol:

αντε βρε και μου εχουν μεινει 8 απο την προηγουμενη σε αυτη θα τα χασουμε :lol:

για την αδεια νομιζω την γραφει μονο το ικα

εμενα δεν μπορουσε τουλαχιστον να μου γραψει ο δικος μου και ας μου γραφει φαρμακα

καλε τι μαγαζια εχετε πειτε να ξερουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera gastroules mou ti kanoume simera!!axxxx paraskeyiiiii ti kalaaaa!!! :clap::clap: gia tin adeia rwtisa den mporei o giatros mou prepei na mou grapsei parapemptiko kai meta na mou tin grapsei giatros tou ika!!tha tin xtipisw isws ton allo mhna pou thaxei kio antroulis mou 1 vdomada na katsoume mazi!!etsi kialliws mallon mexri arxes noemvrio tha doulevw edw opote...

gia ton kafe pou lete kiemena o doctor mou xei pei 1 thn hmera kai kalytera galliko i ellhniko...veveia den pinw sxedon pote giati xwris tsigaro den exei nohma!xaxaxaxaxa etsi xasame kai to x.....o :P giayto maraki eimai agalia me ta ipotheta!!xaxaxaxax

nomizw maraki oti i athanasia mas den einai athina!!apo pou eisai marh athanasia;;;

konstantinakigriniakse kale edw semas oso thes!!!edw eimaste na sakoume!!xaxaxaxa ase mhn ta les ston sizigo!!

koritsia gia peite kialla gia sas na gnwristoume kalytera siga siga!!egw eimai pantremeni molis apo ton martio me ton niko(ton sizix!!)eimaste mazi 3 xronia an kai gnwrizomaste peripou kamia 10aria!!xaxaxax argise na mas fanerwthei o erws... :D:D o nikos doulevei apothikarios se katasthma me rouxa kiegw hmoun 2 xronia anergi kai twra doulevw ston panathinaiko gia ligo kairo!me 2mhnh simvasi ksekinisa alla doulevoume idi 3 kai mallon pame gia 4..oso perissotero toso to kalytero gia na voulwsoume kamia tripirtsa giati ta oikonomika mas einai.....xaxaxaxaxaxax gia gelia!!!eytixws pou exoume diko mas spiti giati alliws..klayta!!

ayta gia arxiiii!!gia peite kieseis gastroules mou!!sas filw prostoparon kalhmeraaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα Χριστινουλα και σε ολες τις υπολοιπες φουσκοκοιλιτσες :):):):) . Εγω δεν ειμαι εγκυουλα αλλα λογω της Χριστινουλας μας σας διαβαζω οποτε μπορω και ετσι μαθαινω τα νεα σας.

Χριστινακι μου χαιρομαι που τα νεα του γιατρου ειναι πολυ καλα :-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] και γιατι να μην ειναι αλλωστε :):):) . Σε φιλω γλυκα και σου στελνω την αγαπη μου αγκαλια με τον πριγκιπα μου , η νεραιδουλα κοιμαται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxalitsaki mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuseyxaristw polu polu koritsaki mou!!nai ola einai kala mexri stigmis...elpizw ayti ti fora na ftasoume mexri telous!!to kserw oti me parakoloutheis giati noiazese kai seyxaristw polu polu !!na xairese ta paidakia souuuuu dwstous ena fili zoumero apo mena :-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

gastroules mou i pasxalitsa einai prwhn gastroula eimastan mazi stin idia omadoula stin prwti mou atyxi egimosini kai mou stathike polu polu se olo ayto pou perasa kathws kai oles oi kopeles apo kei..eytixws gia oles ta pragmata pigan kala kai twra exoun ta mpempakia tous agalitsa!!twra irthe kii seira mas koritsiaaaaa!!xaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...