Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια; εμείς εδώ αρρωστουλιδες ρε γμτ , έχει πυρετό ο Νίκος. Θα έρθει ο παιδ να τον δει και λογικά θα του δωσουμε αντιβίωση , μη κολησει τίποτα το μωρο. Δευτέρα γεννάμε τέλος τα ψέματα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα...περαστικα γρηγορα σιδερενιος ο νικολας και τιποτα να μην σας βρει απο ιωσεις...να αεριζεις συχνα τωρα που το επιτρεπει ο καιρος....αντε η ωρα η καλη φιλεναδα......με εναν πονο!!!!!!!!!!!!ο θεουλης να βαλει το χερι του και να δινει υγεια στην οικογενεια σου τις αγιες τουτες μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ με το καλο ευχομαι περαστικα στο παιδακι σου.Την Δευτερα λοιπον? Ολα να πανε τελεια κοπελα μου να το κρατησεις με χαρα και υγεια στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

μπηκα στα γρηγορα να σας πω οτι αυριο 9:30 θα μπω για καισαρικη -οποτε τελος τα ψεματα- με το καλο και οι υπολοιπες. φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

μπηκα στα γρηγορα να σας πω οτι αυριο 9:30 θα μπω για καισαρικη -οποτε τελος τα ψεματα- με το καλο και οι υπολοιπες. φιλια πολλα

Κοπελα μου τι κανεις γεννησες?Σιγουρα τωρα καρατας το μπεμπακι αγκαλια !!!!Τις καλυτερες ευχες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΘΗΚΑ ΦΙΛΕς ΜΟΥ...ΛΙΓΟ ΤΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ, ΛΙΓΟ ΤΑ ΑΥΓΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΣΤΑΣΗ...ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΕΙΧΑΜΕ Ε ΜΑΡΚΕΡ??????????????/ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΝΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ....

ΚΟΥΙΝΤΑ? ΕΣΥ? ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ??????????

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και χριστος ανεστη....οτι επιθυμειτε φιλες μου...μαρκερ μου γεννησες???????????????????????/ ολα δεξια να ειναι φιλη μου...κουιντακι τι λεει εσυ ολα καλα κοπελα μου μαρη γενηησες και εσυ?

καλε τι αποχη ειναι αυτη που ειστε ολες????

αοαοαοπαπαππαπα.....καλοκαιριασε και εξαφανιστηκαμε....

εμεις σημερα πηγαμε γιατρο...ο μμεμπακος ειναι 1423 γραμμαρια με αποκλιση 208.....ειμαι 28η εβδομαδα και 1 ημερα.....καλα δεν ειναι ρε κοριτσια το βαρος του? οι μετρησεις του ειναι για 30η εβδομαδα ειπε ο γιατρος αλλα δεν τον ανησυχει κατι...για πειτε μου λιγο σε αυτην την εβδομαδα βαρη αγοριων......επισης εκανα και καμπυλη ζαχαρου..μπλιαχ αυτη η γλυκοζη...αυριο θα σας πω αποτελεσματα πρωτα ο θεος......στη κορη μου ηταν ολα φυσιολογικα δοξα το θεο μακαρι και στο αγορακι μου ολα να ειναι καλα......

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΑΡΚΕΡ ΚΑΙ ΚΟΥΙΝΤΑ...!!!!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!! Χριστός Ανέστη!! Έχω χαθεί από την παρέα σας αλλά δεν προλαβαίνω καθόλου...από χθες σταμάτησα και την δουλειά και τρέχω να μαζέψω το σπίτι και το δωμάτιο της μικρής..δεν έχω κάνει τπτ απολύτως..

Άρχισαν οι γέννες? Να σας ζήσουν κορίτσια τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!Σημερα ηταν η ΠΗΤ μου κι ομως ειμαι ακομα εδω ο μπεμπης δεν εχει αποφασισει ακομη να βγει.Νιωθω λιγο πεσμενη ψυχολογικα...Αυτα.Εσεις τι κανετε?Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!Σημερα ηταν η ΠΗΤ μου κι ομως ειμαι ακομα εδω ο μπεμπης δεν εχει αποφασισει ακομη να βγει.Νιωθω λιγο πεσμενη ψυχολογικα...Αυτα.Εσεις τι κανετε?Πολλα φιλια!

καλημερα μικρη....

και τωρα ρε μανουλα τι γινεται προκληση λογικα ε? δεν γνωριζω καθολου....υπομονη κοπελα μου...σε λιγες ωρες θα κρατας το παιδακι σου αγκαλια.....η θεση του? καρδιοτοκογραφημα καλο? οι κινησεις του??????? ε ρε ενα θρεφταρακι που ερχεται με το καλο....

γιατι να ειναι πεσμενη η ψυχολογια σου κοπελα μου? ειπαμε ολα ειναι στο περιπου μπορει η συλληψη να ειναι πιο μετα και να χανετε μια εβδομαδα και για αυτο να εινει καλοβολεμενο το αντρακι σου....για αυτο παμε μεχρι την 42....μην αγχωνεσαι καθολου!!!! αν ηταν εχθρικο το περιβαλλον για εκεινον θα εδινε μια και θα εβγαινε....αστο να βολευτει το παιδι...ε μα ντε και καλα, οπως τα θελουμε εμεις.....οι μετρησεις του πως ειναι?

το ενστικτο σου τι λεει μαρη?

ο γιατρος σου τι λεει?

ολα δεξια, ο μεγαλοδυναμος να τα φερει ολα δεξια.....με το καλο κουκλα να υποδεχτεις τον πριγηπα σου και ψιτττττττττττττττττττ κοιτα να πας περιποιημενη στο γκαλα των νεογεννητων ε? τα ελεφαντακια μην ξεχασεις !!!!!! περιμενω νεα σου...οτι θες ειμαι εδω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Γεννησαααααααααααα!Το Σαββατο στις 40εβδ+6 μερες.Ευακι μου χαχα ειχες δικιο χαλια ημουν τελικα με νυχτικο που ειχα απο το γυμνασιο και μαλλι απαραδεκτο αλλα εκεινη την ωρα οντως δεν πειραζει απλα η αδελφη μου εβγαζε συνεχεια φωτος και τωρα γελαω με το χαλι μου !Θα γραψω στις ιστοριες εγκυμοσυνης συντομα!

Εσεις ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta, να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γερό και δυνατό!!!! Να το καμαρώνεις όπως επιθυμείς!!!! Καλή λοχεία τώρα! Περιμένουμε την εμπειρία σου! Έφτασες σχεδόν τις 41 Εβδομάδες...σου βγάζω το καπέλο! Πόσο γεννήθηκε το μικράκι σου?

Εγώ καλά, έχω δρόμο ακόμα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα θερμα μου συγχαρητηρια φιλη μου......καλοφωτιστος, γερος και δυνατος ο παιδαρος σου......οι 3 μοιρες που θα περασουν μεχρι να σαραντισει το παιδακι σου μονο τα καλυτερα να του ρανουν!!!!! καλη λοχεια φιλη μου....ειδες? ολα καλα πηγαν με την βοηθεια του υψιστου.....καλους θηλασμους, καλη λοχεια...σουπερ το γκαλα νεογεννητου ετσαααααααααααα>? να χαρω εγω νυχτικο........χαχαχαχαχχαχαχαχαχ.... να ειστε ευτυχισμενοι με τον αντρα σου και να τον καμαρωσετε νηπιο, προσκοπο, εφηβο, πατερα και παππου φιλη μου!!!!!!! περιμενω να κλαψω λιγουλακι με ιστορια τοκετου....καλη προσαρμογη στο σπιτακι σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

να σου ζησει κουιντα μου -παντα γερο και δυνατο

σε αφησε να πας τοσο βρε θηριο; μπραβοκαι στο γιατρο - εμας εδω δε νομιζω να σε ειχαν αφησει τοσο

πες τα νεα σου

καλα φσικα γεννησα και εγω

29/4 38+3 με καισαρικη προγραμματισμενη -ολα πηγαν τελεια - την ιδια μερα περπατουσα σαν να μην ειχα γεννησει -ολα πηγαν πραγματικα πολυ καλα -δεν εχω να πω κατι παραπανω.

7:00 ημουν στο νοσοκομειο

8:00 κλισμα -αιματα - οροι

8:30 ο αντρας μεσα και εγω στον καδριοτοκογραφο

μετα χειρουργειο

επισκληρηδιος -με τρηπησε 2 φορες -δεν πειραζει- απλα δεν μπορουσα να σκηψω οσο ηθελε και χρειαστηκε βοηθεια.

ηρθε ο ντοκ με το βοηθο και τους νοσηκευτες ακι τις μαιες -πανια -ψαλιδια-νυστερια κλπ

κοψιματα κλπ

και 9:50ο μπομπιρας βγηκε-εκλαψε αμεσως -ηταν ξυπνιος ετσι και αλλιως και υγιεστατο

ουτε ικτερο - ουτε τιποτα

μετα ολα ηταν μια χαρα

ο μπεμπακος ηεννηθηκε 3300γρ και 52 ποντους

ειναι πολυ καλο παιδακι - νευρικο αρκετα- τωρα μενει ξυπνιο πιο πολυ μες τη μερα

να μας ζησουν σε ολες και με το καλο οι υπολοιπες

Επεξεργάστηκε από marker
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Καλή λοχεία να έχετε κορίτσια!!! Εμείς είμαστε και οι δυο μας καλά. Αύριο πάω στον γιατρό να με δει και να μου πει πως τα πάμε...ελπίζω να έχουμε ευχάριστα νέα και να μου πει πως δεν βιάζεται... θέλω να τελειώσω τις δουλειές του σπιτιού πρώτα και μετά να έρθει η μπέμπα μου!! Τουλάχιστον τα δικά της πράγματα είναι όλα έτοιμα σχεδόν...

Την τελευταία φορά που με είδε η μπέμπα ήταν 2120 - λίγο μικρούλα για την εβδομάδα της..άντε να δούμε πόσο έχει φτάσει τώρα. Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι το λεύκωμα... τους τελευταίους δυο μήνες έχω συνέχεια λεύκωμα..μια έχω ένα σταυρό, μια μου πέφτει και είναι ίχνη..πίεση δεν έχω καθόλου, 10,5 και 6. Δεν φοβόμαστε προεκλαμψία μια και δεν είμαι πρωτότοκη αλλά έχουμε το νου μας για καλό και για κακό..από ότι έχω καταλάβει είναι λόγο κούρασης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει το κλεισαμε το μαγαζι κοριτσια.....

ευχες και εδω λοιπον μαρκερ μου....γερος, καλοτυχος και αγερωχος σαν τα ψηλα βουνα το παληκαρι σου και ολα σου τα παιδακια.....ολα μια χαρα χαιρομαι που εβαλε το χερακι ο Υψιστος σε ακομη μια γεννα....

και εγω δοξα το θεο ειμαι καλα κοριτσια....εχει ερθει εκεινη η ανυπομονησια η γλυκια...που δεν παιρνουν οι μερες καταλαβαινετε....ολα καλα....δειτε και λιγο πιο πανω σας βαζω βαρος να το δουμε λιγο....ποσο ηταν τα ζουζουνια σας εσας....

προγραμματισμενη καισαρικη και εγω μεσα ιουλη θα μαθω λιγο αργοτερα ημερομηνιες, θεου θελοντος και μπεμπη θελοντος...

που εισαι μαρη κουιντα? εχεις κολικους μαρη και δεν μπαινεις.....φιλια πολλα φρεσκομανουλα, αντε και καλο σαραντισμο και στις δυο σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Επιτελους βρηκα λιγο χρονο!!

Ευγενια μου με εναν πονο με το καλο!Το λευκωμα δεν νομιζω οτι ειναι κατι ειδικα σε αυτη τη φαση που εισαι!

Ευαααα σου λεω κοιλοπονουσα και σκεφτομουν τι μ@#$%ιες ελεγα για τα νυχτικα εκεινη την ωρα δεν με ενοιαζε τιποτα !Ο μικρος εχει ξεκινησει κολικους και τσιριζει οταν ποναει, που το καταλαβες ρε γατονι ,τον θηλαζω ολη μερα και οποτε κοιμαται τρεχω και δεν φτανω.

Ευα μου ποτε γεννας δηλαδη περιπου?Ακομη αγχωνεσαι για το βαρος?Γιατι?

Κοριτσια ειστε ηρωιδες που εχετε κι αλλο παιδακι και ειστε εγκυες η με νεογεννητο!

Μαρκερ μου εδω σε αφηνουν να πας μεχρι 42 εβδομ. και αν δεν σου κανουν προκληση με μπαλονακι(?) ευτυχως που το γλυτωσα αυτο!Και παλι να σου ζησει το κουκλακι!

Χαρα κουραγιο κι εμενα το τελευταιο τριμηνο μου φανηκε αργο και βασανιστικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδα.....πολυ ωραια η ιστορια τοκετου στο λεω και απο δω....ετσι σκιζει η μανα τα βουνα για το παιδι της οπως σκιστηκες εσυ φιλη....χχαχαχαχχαχα, εγω γενναω πρωτα ο θεος 17 ιουλη ημερα τεταρτη, 9.30 το πρωι βλεπεις εγω δεν μπορω να παω για φυσιολογικο...σε θεωρω πολυ τυχερη...να σε δω οταν θα σου πει το παληκαρι σου ''ασε μας ρε μανα να πουμε'' και εσυ θα σκεφτεσαι τι περασες για να τον φερεις στην ζωη χαχαχχαχαχαχχα....ολα τα παιδακια εχουν κολικους μικρη το διαστημα αλλαζει, απλα αλλα πονανε πολυ και αλλα λιγο......τιποτα δεν ειναι!!!! η ζωη στο σπιτι σουπερ? απο επιλοχειο καταθλιψη πως πας τωρα στο μηνα λιγο προσοχη στα ψυχολογικα σου? βγαινεις η περιμενεις να σαραντισεις? να κοιτας οχι το παιδι να το κανεις θρεφταρι, Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΕΘΙ ΝΑ ΕΞΟΙΚΙΩΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΤΟΥ!! μην μασας φρεσκομανουλα....θα τα πουμε καπου παρακατω με την δυσκοιλιοτητα μολις φυγουν οι κολικοι....φιλια πολλα!!!!!! ανυπομονω κοριτσια και εγω να παρω αγκαλιτσα το παληκαρι μου δεν σας κρυβω....

ποσο γεννηθηκε ο γιος σου? 10 κιλα χαααααααααααααααααααα και 1 μετρο ε? σαν τα ψηλα βουνα να ειναι γερος και τυχερος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα μια φλασια με το βαρος του μωρου....μου φαινοταν λιγο....οκ κουλαρα, νταξξξξξξξξξξξξξξ και εμεις οι ηδη μανουλες μην νομιζεις οτι τα ξερουμε ολα.....σκατα ξερουμε μας εκπλησσουν καθε μερα τα μπομπιρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα και εγώ...περιμένω ακόμα την μπέμπα..πήγαμε την Πέμπτη στον γιατρό και μου είπε ότι είναι ψηλά ακόμα...ο τράχηλος είναι μακρύς και δεν δείχνει σημάδι ότι η μπέμπα θα έρθει πιο νωρίς...βέβαια μου λέει στο δεύτερο παιδάκι όλες οι διαδικασίες γίνονται πολύ γρήγορα και μπορεί ανα πάσα στιγμή να κατέβει και αμέσως...Τρίτη ξανά γιατρό να δούμε μήπως έχει αλλάξει κάτι και να βάλει και χέρι μήπως και την βοηθήσει...αχ αυτά δεν μπορώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα και εγώ...περιμένω ακόμα την μπέμπα..πήγαμε την Πέμπτη στον γιατρό και μου είπε ότι είναι ψηλά ακόμα...ο τράχηλος είναι μακρύς και δεν δείχνει σημάδι ότι η μπέμπα θα έρθει πιο νωρίς...βέβαια μου λέει στο δεύτερο παιδάκι όλες οι διαδικασίες γίνονται πολύ γρήγορα και μπορεί ανα πάσα στιγμή να κατέβει και αμέσως...Τρίτη ξανά γιατρό να δούμε μήπως έχει αλλάξει κάτι και να βάλει και χέρι μήπως και την βοηθήσει...αχ αυτά δεν μπορώ

καλως την...αντε με το καλο και εσυ ευγενιτσα....οντως οι δευτεροτοκες ειμαστε αλλιως, κοιλιακα τοιχωματα πιο χαλαρα, υμενιο μητρας πιο χαλαρο κλπ κλπ κλπ....αυτο με το χερι να μην το κανει να του πεις...δεν θελω και να σε αγχωσω ρε π....η μου αλλα θα το κανω και αθυροστομω κιολας να πουμε γιατι τα παιρνω με τους γιατρους να πουμε....θα σου μιλησω απο προσωπικη εμπειρια...εχει σκεφετει ο παπαρας αν το μωρο εχει περιτυλιξεις τι συνεπειες μπορει να εχει αυτο αν ζορισει να γυρισει ενα μωρακι το οποιο για καποιο λογο δεν γυριζει???????????????? βασικο για μενα φιλη μου και σκαλωμα μιας και η κορη μου δεν κατεβαινε πιο χαμηλα ενω ειχε καφαλικη προβολη γιατι πολυ απλα η φυση προνοησε και δεν την αφησε να κατεβει...ζοριστηκε και ενα βραδυ πριν την γεννησω δεν κουνιοταν πολυ, ειχαν πεσει οι παλμοι της και τελικα την γεννησα 39 και 1 με καισαρικη...δεν θελω να σε αγχωσω απλα μου φαινεται καπως αυτο με το χερι...με φρικαρει....σιγουρα ξερει καλυτερα ο γιατρος αλλα δεν τον ρωτας καλυτερα μια ερωτηση πανω μια κατω... δεν βαριεσαι!!!!χαχχαχαχαχαχ....δεν θελω να σε αγχωσω ξαναλεω...με το καλο το αγγελουδι σου να το παρεις στην αγκαλια σου κουκλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μου εισαι 38 εβδομαδων?Ασε τη μπεμπα να ερθει οποτε θελει νομιζω μεχρι 42 ειναι οκ τουλαχιστον αυτο μου ελεγαν εδω οι γιατροι.Αυτο με το χερι μου το εκαναν και μενα να δουν αν εχω διαστολη και ειναι απαραδεκτο το σιχινομαι ρε τι τραβαμε!Αντε κοντευεις !!!Τωρα π[ια ξερω προς το τελος μας πιανει λυσσα κι εγω δεν μπορουσα αλλο αυτην την αναμονη.

Ευα μου ο μικρος γεννηθηκε 3985 γρμ πως να μην πονεσω η μανα με τσακισε 10 μερες δεν μπορουσα να κατσω.

Κοιτα δεν τηρω 40ισμο δηλαδη να καθομαι σπιτι 40 μερες η να μην ερχεται κοσμος.Κια κοσμος ηρθε και εξω βγαινω και με το μωρο αλλα με προσοχη και οταν υπαρχει λογος οχι ασκοπο σουρτα φερτα εννοειται νεογεννητο ειναι.Τον εχω παει στο γιατρο 2 φορες και για ελεγχο αλλες 3 (ζυγισμακλπ).Αλλοιως αν δεν εβγαινα καθολου εννοειται η καταθλιψη στο τσεπακι.Θα παω ομως να παρει την ευχη στον ορθοδοξο ναο αλλα κι εκει λειτουργει μονο σκ οποτε θα παμε πριν το σαραντισμα.

Μια χαρα θα γεννησεις με καισαρικη ασε με ρε συ που μεχρι να βγει το παιδι σχεδον εκλαιγα,ειχα ξεχασει και το μωρο και ολα μονο ο πονος με ενοιαζε,στις φωτογραφιες ενα χαλι μαυρο ειμαι, οκ αν ειναι αναγκη καισαρικη κοιτα να χαρεις τα πλεονεκτηματα οτι θα πας κυρια!και μετα θελω ιστορια τοκετου με λεπτομερεις ε?

κοριτσια εχω γραψει το μηνυμα 3 φορες και δεν μου το δημοσιευε τα νευρα μου απο χθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολες.....

ΕΥΓΕΝΑΚΙ ολα καλα με την μπεμπα σου? αφηστε βρε την φυση να δειξει το μεγαλειο της, χερι και παρεμβατισμος.....απαππαπαπα...αν εχουμε διαστολη θα το καταλαβουμε απο τον πονο ρε αυτοι οι γιατροι εδω στην Ελλαδα....με το καλο κουκλα ολα δεξια να πανε!!!!.......

ΚΟΥΙΝΤΑ....για σχολειο ετοιμο τον εβγαλες.....αππαπαπαπα 4 κιλα παιδαρος!!!!!!!!!!μια χαρα τα καταφερατε....ωραια, να παρετε και την ευχουλα σας με το καλο και καλες βολτιτσες...ειναι και καλοκαιρακι σε υφεση και οι ιωσεις, ομορφα......να μαζεψετε ομορφες τουλιπες εκει στα περατα......

Μην νομιζεις οτι με καισαρικη εγω ημουν καλυτερα....πολυ πονος και τωρα με εχει προετοιμασει ο καινουριος μου γιατρος: ''θα πονεσεις ευα μου πιο πολυ, κοψε ραψε στο ιδιο σημειο καταλαβαινεις΄΄τα λογια του.......δεν με πειραζει καθολου το μπεμπακι μας να ερθει γερο κοριτσια μου και ας πονεσω....χαλαλι τους.....αντε γεια σας παω να μαγειρεψω και να βρω και κανα αποστειρωτη απο την κορη μου στην αποθηκη και κανα μεντελα μπιμπερο που εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο αυτα.....φιλακια να ειστε ολες καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω παει το κλεισαμε το μαγαζι.....πιστευω να ειστε ολες καλα....καλο τριημερο....εμεις δοξα το θεο σουπερ εχω μια ορεξη τρωω και εσαςςςςςςςςςςςς βλεπω να φτανω τα 85 κιλα σε αυτην εγκυμοσυνη χαχαχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Οντως το κλεισαμε το μαγαζι!Ευγενια τι νεα???Γεννησες?

εγω καλα ο μπεμπης μου καλα επισης!Η μερα φευγει τοσο γρηγορα!

Ευα μη λες για κιλα 30 πηρα και εχω αλλα 15 ν χασω αυτη τη στιγμη ειμαι 80 και δεν το πιστευω οτι βλεπω αυτο το νουμερο εν τω μεταξυ η ζυγαρια εχει κολλησει παρ ολο που προσεχω πολυ μηπως ειναι απο το θηλασμο?Ποτε θα τ χασω?~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...