Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

koritsakia mou ola kala me ton giatrouli!!to psixoulaki mou einai moli 73 xiliosta akousame kai tin kardoula tou kai ola kala mas eipe o giatroulis!!!pwpw eriksa kai to klama mou giati ta sinaitshimata mou htan anameikta...eniwtha glukopikra re koritsakia mou...apoluth xara gia to mwraki mou pou erxete kai nostalgia gia to mwraki mou pou efuyge...telospantwn tha prospathisw na metadwsw mono xara sto psixoulaki mou kai tipota allo...ayta...eimai polu xaroumeni koritsakia mou...sas eyxaristw pou sumpasxete mazi mou...sas filw gia apopse paw na mageirepsw fagitaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Σήμερα είναι η 7η μέρα καθυστέρησης, κανένα σημάδι της άτιμης, αλλά από χθες έχω πολλές ναυτίες και μια τρομερή ημικρανία. Σήμερα λοιπόν πήγα και έκανα μια χοριακή, για να ξέρω, ώστε αν δεν είμαι να χαπακωθώ μπας και περάσει το κεφαλάκι μου. Τα αποτελέσματα θα τα έχω αύριο το πρωι κατά τις 10 γιατί πήγα αργά και είχε κλείσει τα μηχανήματα. Αυτά τα νέα μου. Εν αναμονή λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινακι μου τελεια νεα!!ειδες το ζουζουνακι σου μια χαρα ειναι και θα ειναι:x:x:x

Κουτσομουρα σουπερ σε βρισκω και αυτες οι ναυτιες ειναι το [smilie=binkybaby.gif] σου.Η χοριακη θα ειναι τεραστια ειμαι σιγουρη..δε μενει κατι αλλο να σου πω...με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι και μια υπεεεροχη εγκυμοσυνη!Οπως βλεπεις ειμαι πολυ σιγουρη για σενα :D[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Αντε και στα δικα μου σε λιγες μερες παναγιτσα μου :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου , είδες όλα τέλεια!!

Κατανοητή η αγωνία σου αλλά το νινί σου αυτή τη φορά έρχεται να σε γεμίσει μόνο χαρά. Όλα καλά θα πάνε.

Coco και Das Kind με όποιο τρόπο κι αν επιλέξετε να το κάνετε , σίγουρα αξίζει να προσπαθείτε για ένα παιδάκι , αρκεί να μη το βάζετε κάτω. Όλα θα γίνουν.

Κουτσομούρα κι εγώ σποράκι μυρίζομαι!!

Με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα.

Να ακολουθήσει και η Μαιμουδίτσα μας και όλες μας!!

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ola kala me ton giatrouli!!to psixoulaki mou einai moli 73 xiliosta akousame kai tin kardoula tou kai ola kala mas eipe o giatroulis!!!pwpw eriksa kai to klama mou giati ta sinaitshimata mou htan anameikta...eniwtha glukopikra re koritsakia mou...apoluth xara gia to mwraki mou pou erxete kai nostalgia gia to mwraki mou pou efuyge...telospantwn tha prospathisw na metadwsw mono xara sto psixoulaki mou kai tipota allo...ayta...eimai polu xaroumeni koritsakia mou...sas eyxaristw pou sumpasxete mazi mou...sas filw gia apopse paw na mageirepsw fagitaki

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ειναι φυσιολογικο να νοιωθεις ετσι καρδουλα μου μετα απ'οσα περασες.....Ολα καλα ειναι ειδες??Και χαρα και αγαπη και ολα οσα αξιζει θα δωσεις στο ψυχουλακι σου,μην στεναχωριεσαι!!Εχει την πιο τρυφερη μανουλα....Α,και την πιο κλαψιαρα!!!Σταματα μαρη πια το κλαμαααααααα :lol::lol: !!!!!!Σ'αγαπαω πολυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Σήμερα είναι η 7η μέρα καθυστέρησης, κανένα σημάδι της άτιμης, αλλά από χθες έχω πολλές ναυτίες και μια τρομερή ημικρανία. Σήμερα λοιπόν πήγα και έκανα μια χοριακή, για να ξέρω, ώστε αν δεν είμαι να χαπακωθώ μπας και περάσει το κεφαλάκι μου. Τα αποτελέσματα θα τα έχω αύριο το πρωι κατά τις 10 γιατί πήγα αργά και είχε κλείσει τα μηχανήματα. Αυτά τα νέα μου. Εν αναμονή λοιπόν.

Κουτσομουρα ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα και αρχιζω εγω.....ξερεις... [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες πολλές!

Χριστινάκι τα νέα σου είναι τέλεια και τα συναισθήματα απόλυτα κατανοητά... Όπως και να΄χει, το μυαλό πάει και στο πρώτο μωράκι, το οποίο όμως να σκέφτεσαι ότι για κάποιο λόγο ο Θεούλης το ήθελε κοντά του.. Όλα μα όλα ετούτη τη φορά θα πάνε περίφημα και θα κρατάς σε λίγους μήνες αγκαλίτσα με τον αντρούλη σου το θαυματάκι σας!

Αγαπητή κουτσομούρα, μου φαίνεται το πιάσατε το λαβράκι (για να παραμείνω λίγο στον τομέα των... ψαρικών!)! μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακή κ να προστεθεί και άλλη μια εγκυούλα στη λίστα.

COCO και Das Kind να έχετε πίστη και υπομονή και θα έρθει το μωράκι! Δράστε προς την κατεύθυνση που θα βοηθήσει και πάρετε γνώμες γιατρού.

Delphine τι τράβηξες βρε κοριτσάκι μου! τέλος καλό και αίσιο όμως, τώρα καμαρώνεις τα ζουζούνια σου και ό,τι άσχημο έμεινε για πάντα στο παρελθόν..

Μαϊμουδίτσα μου, σύντομα με το σπορίδιον κ να μην έρθει η χαζούλα κοκκινούλα! περιμένουμε καλά νεάκια.

Καλημέρα σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες μου!!Τι κανετε?εγω ακομα καθαρη και περιμενω να πανε ολα καλα και να περασουν οι μερες :x:x:x:xΤονια εμενα δε μ'αγαπας πολυ???Ζηλεεεευωωωω :cry::cry::cry:;;);;);;);;)demie_14 μου μακαρι κοριτσακι μου σ'ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες μου!!Τι κανετε?εγω ακομα καθαρη και περιμενω να πανε ολα καλα και να περασουν οι μερες :x:x:x:xΤονια εμενα δε μ'αγαπας πολυ???Ζηλεεεευωωωω :cry::cry::cry:;;);;);;);;)demie_14 μου μακαρι κοριτσακι μου σ'ευχαριστω πολυ!!!

ΑΝΤΕ,Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ :twisted::twisted::twisted:

[smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif]

ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ,ΧΑΖΟ ΠΑΙΔΙ ΧΑΡΑ ΓΕΜΑΤΟ ΕΙΣΑΙ!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ,Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ :twisted::twisted::twisted:

[smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif]

ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ,ΧΑΖΟ ΠΑΙΔΙ ΧΑΡΑ ΓΕΜΑΤΟ ΕΙΣΑΙ!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Ααααααχχχ αυτα τα γλυκολογα σου με τρελενουν =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας!! Με θυμάστε;;; Το καλοκαίρι προσπάθησα να κρατηθώ εκτός internet και ευτυχώς τα κατάφερα και ξέφυγα τελείως! Απο τότε που γύρισα Αθήνα....τρελό τρέξιμο!!! Όμως επανήλθα δυναμικά!! Πόσο χάρηκα που είδα πως είχαμε και φρέσκες γκαστρούλες!! Και σήμερα θα μάθουμε και άλλα ευχάριστα!!!!

Πείτε μου τα νέα σας! Είστε όλες καλά; Maimouditsa έχεις καθυστέρηση κούκλα μου; Αν είσαι σταθερή μπορεί να κάνεις τεστ βρε! Γιατί να περιμένεις μέρες; Αν δεν είσαι σταθερή οκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου starfish φυσικα και σε θυμομαστε :D εχω ναι αλλα θα περιμενω μεχρι Δευτερα-Τριτη και μετα θα κανω τεστ..ο κυκλος μου ειναι 28αρης αλλα εχει παει και πιο πανω καποιες φορες και ετσι λεω να περιμενω :) Περασες ωραια?Τι εκανες,που πηγες??Ευχομαι συντομα και σε σενα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασα πάρα πολύ ωραία κορίτσι μου γιατί τα έφεραν οι συγκυρίες έτσι και έλειψα καιρό. Έκανα μπάνια, ξεκουράστηκα και τώρα επανήλθα δυναμικά.

Αφού μπορείς να περιμένεις καλά κάνεις! Πραγματικά εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί θυμάμαι πόσο το θέλεις εσυ αλλά και όλες μας. Εμείς κάναμε καλές προσπάθειες πιστεύω το μήνα αυτό (γιατί ο Αυγουστος είχε πάει τελείως χαμένος - δεν είμασταν μαζί στις γόνιμες). Τώρα είμαι στην 22η μέρα του κύκλου και...περιμένω. Είχα καλό προαίσθημα πριν καμιά βδομάδα αλλά όσο περνάνε οι μέρες δεν ξέρω. Κλάσσικές αρνητικές σκέψεις.

Αλλά απο οτι έχω καταλάβει είναι τόσο θέμα τύχης που οτι και να πούμε δεν έχει σημασία. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημερα !! :D:D

ΧΤΙΝΑΚΙ χαιρομαι πολυ για σενα κι ευχομαι να εισαι συντομα πολυ ευτυχισμενη με το μωρακι σου ,και να μη σκεφτεσαι οσα σου ετυχαν.

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ , ΤΟΝΙΑ ,DEMIE ευχαριστω πολυ για την στηριξη προσπαθω να μη στεναχωριεμαι και να ξαναβαλω μπρος χωρις πολλα ονειρα κι οτι τυχει.

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΟΥΡΑ περιμενουμε τα αποτελεσματα σας ,ευχομαι μεγαλες χοριακες !! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Ολα καλα με τον μπούμπου μου που τελικα μαλλον απο οτι φενεται κοριτσακια μου γλυκα ειναι αγορακι!!!Ολα πανε τελεια το παιδακι ειναι υγιεστατο και οι εξετασεις τελειες!!!!Θα ξαναπαμε στις 10/10 τωρα...!!!Χριστινακι μου πολυ χαρηκα που ολα ειναι τελεια!!!!Θα δεις οτι απο εδω και περα ολα θα ειναι μονο καλα!!!!Μαιμουδιτσα και Κουτσομουρα μου ανυπομονω να ακουσω και απο εσας καλα νεα!!!Πολυ χαιρομαι που εχετε καθυστερηση και ευχομαι να το τσακωσατε το σποριδιον!!!Starfish μου καλως ηρθες και παλι και να σου ευχηθω καλο φθινοπωρο και σε εσενα γρηγορα οτι επιθυμεις!!!Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ συγχαρητηριαα!!!με το καλο το αγορακι σας!!!!

ΧTinaki πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα...με το καλοοο και παλι :D:D:D

αιντε μαιμουδιτσα ανυπομονουμε ολες!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Ολα καλα με τον μπούμπου μου που τελικα μαλλον απο οτι φενεται κοριτσακια μου γλυκα ειναι αγορακι!!!Ολα πανε τελεια το παιδακι ειναι υγιεστατο και οι εξετασεις τελειες!!!!Θα ξαναπαμε στις 10/10 τωρα...!!!Χριστινακι μου πολυ χαρηκα που ολα ειναι τελεια!!!!Θα δεις οτι απο εδω και περα ολα θα ειναι μονο καλα!!!!Μαιμουδιτσα και Κουτσομουρα μου ανυπομονω να ακουσω και απο εσας καλα νεα!!!Πολυ χαιρομαι που εχετε καθυστερηση και ευχομαι να το τσακωσατε το σποριδιον!!!Starfish μου καλως ηρθες και παλι και να σου ευχηθω καλο φθινοπωρο και σε εσενα γρηγορα οτι επιθυμεις!!!Φιλακια πολλα!!!

OOOOOΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΜΠΟΥΜΠΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!

Αντε Κουτσομουρα και Μαιμου πειτε τα ευχαριστα και θα ριξω....

ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ =))=))=))=))[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Starfish μου καλως μας ηρθες παλι!!!Ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα και το καλο προαισθημα που ειχες να βγει αληθινο!!

Coco μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα :) !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μακαρι να εχουμε συντομα τα ευχαριστα.....χριστινακη χαιρομαι που ολα ειναι τελεια....να δεις που συντομα θα περασει ο καιρος και θα κρατας το μωρακι σου αγκαλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια είχα γράψει ένα μεγάλο μήνυμα και κόλλησε η σελίδα και σβήστηκε! Όπως και να έχει συνοψίζω και πάλι!

Τονια και ΚΑΝΤΥ χίλια ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και τις ευχούλες σας. Να είστε καλά κορίτσια! Τόνια μου εύχομαι και σε σένα να έχεις σύντομα ευχάριστα. ΚΑΝΤΥ μου μπράββββββοοοοοο που το μωράκι σου είναι υγιές γιατί αυτό είναι το σημαντικό. Μαθαίνω όμως οτι μάλλον είναι και αγόρι!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Εχω τρέλα με τα αγοράκια!!

post-1349-13873939618573_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά κι αγαπημένα!

Πρώτα να χαιρετήσω τις αγορομάνες KANTY και Binoula. Με το καλό να κρατήσετε τους αγοραρούς σας αγκαλίτσα!

Xtinaki, είμαι 1000% ότι όλα θα πάνε καλά με το υπέροχο νινι σου!

COCO και DasKind, θέλω να σας στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης και να σας παρακαλέσω να έχετε πίστη. Ίσως τώρα που λέτε μέσα σας ότι ως εδώ ήταν, να χαλαρώσετε και… τσουπ! Πολλές φορές όταν θέλουμε κάτι απελπισμένα, μπλοκάρουμε την εμφάνισή του. Ναι, η ηλικία μπορεί να παίζει ρόλο (κι εγώ 36 στα 37 είμαι), αλλά δεν είναι ακατόρθωτο. Ειδικά στην εποχή μας που η επιστήμη κάνει θαύματα. (Αν κι εγώ πάντα πιστεύω στη δύναμη που έχουμε μέσα μας).

Τόνια μου περάσαμε υπέροχα στη Σαντορίνη. Τώρα είμαστε σε περίοδο προσαρμογής. Δυστυχώς, όμως, δεν βγήκαν όλες οι εξετάσεις τόσο καλές (βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα διότι είχα τις περισσότερες στα χέρια μου). Δύο τιμές στο σπερμοδιάγραμμα μας χάλασαν και πήγαμε στον ανδρολόγο μας. Κι από ‘κει που περιμέναμε φλεγμονούλα, μετά από καλλιέργεια σπέρματος και triplex όρχεων μας προέκυψε αμφοτερόπλευρη κιρσοκήλη παρακαλώ, το οποίο σημαίνει ότι πάμε για εγχείρηση. Το κακό είναι ότι ο γιατρός μας είπε ότι <<έχουμε αργήσει >> καθώς ο σύζυγος είναι 37 και μέχρι τα 35 – και καλά – μπορεί να υπάρξει βελτίωση, όχι ότι δεν έχουν υπάρξει καλά αποτελέσματα και σε ανθρώπους 45 ετών. Εμείς ελπίζουμε κι ευχόμαστε το καλύτερο (να ‘μαστε ας πούμε η εξαίρεση στον κανόνα).

Μαϊμουδίτσα... θα σου κάνω χαλαρωτικές ασκήσεις μου φαίνεται!

Εύχομαι σε όλα τα κοριτσόπουλα να αποκτήσουν σποράκι στην κοιλίτσα. ΤΑΝΙ-ΤΑΝΙ μέχρι να πεθάνει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !! Σας διαβαζω καθημερινα!!εγω δεν εχω νεοτερα.. η περιοδος τελειωσε..και περιμενω τις μερες του τανι τανι!!!! :D:D:D:D:D:D και φυσικα τα ++++++ απο τα κοριτσια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!διαβασα στα γρηγορα τα νεα σας τωρα που κοιμαται ο μικρος.γενικα ειχα πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες κ δεν προλαβαινα.αυριο πρωι επιτελους φευγουμε για τις διακοπουλες μας!αν κ θα βρεχει,αλλα δεν πειραζει,αρκει να μη δουλεψω για μια εβδομαδα!εχω να λειψω απο τη δουλεια απο οταν γεννησα..

τωρα για να σας σχολιασω ολες,με τιποτα!απλα να πω πως περιμενω κ εγω με αγωνια τη θετικη χοριακη της κουτσομουρας μας κ τα μολις γυρισω πια (τεταρτη μαλλον),θελω να εχω τα ευχαριστα κ απο το μαιμουδι μας!οκ??

αντε να μαζεψω καμια βαλιτσουλα γιατι θα παω κ για δουλεια αργοτερα.φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...