Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!Λοιπον τα νεα μου...ειμαι καθαρη ακομα..μονο ελαχιστα υγρα και απο θερμοκρασια εχω 37.αχ ρε κοριτια τι με επιασε...εκει που καθομουν ξαφνικα μου ηρθε να φαω γυρο,που εχω παααααρα πολυ καιρο να φαω και μολις παραγγειλαμε.μιαμ μιαμ =p~=p~=p~:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!Λοιπον τα νεα μου...ειμαι καθαρη ακομα..μονο ελαχιστα υγρα και απο θερμοκρασια εχω 37.αχ ρε κοριτια τι με επιασε...εκει που καθομουν ξαφνικα μου ηρθε να φαω γυρο,που εχω παααααρα πολυ καιρο να φαω και μολις παραγγειλαμε.μιαμ μιαμ =p~=p~=p~:D

Καλη ορεξη....και εω εχω πολυ καιρο να φαω γυρο....μμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο maimouditsa!!! και κουτσομουρα!!! Αντε περιμενουμε τα ευχαριστα!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};- Εγώ περιμενω να περάσει η παλιοπεριοδος :D:D και να αρχισω τα τανι τανι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τελικα παω βουρ για περιοδο αυριο μεθαυριο ,επεσε η θερμοκρασια σε 36,5 :cry: παω για τον αλλο μηνα δεν πειραζει :) Μαιμουδιτσα ,κουτσομουρα απο σας περιμενουμε τα ευχαριστα τωρα :):x:x:x:x:x:x%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- Καλο βραδυ σε ολες!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

COCO μου αρχικα σ'ευχαριστω πολυ!κι εμενα επεσε χθες και προχθες και τωρα παλι 37 πηγε!!μαλλον δε παιζει ρολο...βασικα οτι ξερεις ξερω :lol::lol: μακαρι να το τσακωσατε!!!καληνυχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ :):) Τι νεα εχουμε σήμερα ? ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΡΧΙΑΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΑΔΥΝΑΜΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ 36,6 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ!!!! [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΠΑΡΑΜΑΣΧΑΛΑ....

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΜΑΙΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...... :?:?:?:? ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΥ "ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ" ΓΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=mumum.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!Λοιπον τα νεα μου...ειμαι καθαρη ακομα..μονο ελαχιστα υγρα και απο θερμοκρασια εχω 37.αχ ρε κοριτια τι με επιασε...εκει που καθομουν ξαφνικα μου ηρθε να φαω γυρο,που εχω παααααρα πολυ καιρο να φαω και μολις παραγγειλαμε.μιαμ μιαμ =p~=p~=p~:D

Τωρα εχεις και λιγουρες?????Για να εχεις λιγουρες απο εγκυμοσυνη πρεπει να εισαι τουλαχιστον στον 3ο μηνα......ΣΥ-ΝΕ-ΛΘΕ ΛΕΜΕ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kokones mou ti kanoume shmeris??egw perimenw na perasei i mera gia na pame avrio sto giatrouli mas!!!axxxxxxx ante nakousoume tin kardoulina tou mwrou mas na xtipaei na glikathoume ligaki :)) elpizw se oses exoun sumptwmatakia ayti ti fora na einai ontws dikaiologimena kai na exoun sporaki stis koilitses!!!makari koritsaki mou to eyxomai olopsuxa alla kian den einai katw den to vazoume e!!!ola tha ginoun me pisti kai upomoni!!!

Κοριτσακι μου με το καλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!Περιμενουμε τα υπεροχα νεακια σου!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι τα ματακια σου να γεμισουν δακρυα χαρας,μονο χαρας απο εδω και περα!!Γιατι σε ξερω τι κλαψιαρικο xtinaki εισαι,γι'αυτο το λεω!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΠΑΡΑΜΑΣΧΑΛΑ....

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΜΑΙΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...... :?:?:?:? ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΥ "ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ" ΓΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=mumum.gif]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Ε ΡΕ ΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ !! ΧΩΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΕΙΑΖΕΤΑΙ!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΤΟΝΙΑ :D:D:D:D:D:D=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες!τι κανετε;cοcο να μη σου ερθει αντε ;) και μενα εχει πεσει η θερμοκρασια.δε παιζει ρολο!τονιααααα δεν εχω λιγουρες βρε χριστιανη μου αλλα μου ηρθε ο γυρος..ε να μη φαω?τι να κανω η ερμη χαχαχαχαχαχαχα!λοιπον παραμενω καθαρη εχω να πω κ γενικα υπομονη κ περιμενω!!!θα δειξει σε λιγες μερουλες εκτος αν τη δω τη σιχαμενη σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες!τι κανετε;cοcο να μη σου ερθει αντε ;) και μενα εχει πεσει η θερμοκρασια.δε παιζει ρολο!τονιααααα δεν εχω λιγουρες βρε χριστιανη μου αλλα μου ηρθε ο γυρος..ε να μη φαω?τι να κανω η ερμη χαχαχαχαχαχαχα!λοιπον παραμενω καθαρη εχω να πω κ γενικα υπομονη κ περιμενω!!!θα δειξει σε λιγες μερουλες εκτος αν τη δω τη σιχαμενη σημερα

Συνεχιζεις να βαζεις θερμομετροοοοοοοοοοοοοοοοοο????????????????????????????????????????? [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Αααααααααχ μονη μου τα λεω μονη μου,τ'ακουωωω...... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Και καλή εβδομάδα!!

Η δικιά μου θερμοκρασία μάλλον είναι πάτος γιατί καταρχήν είμαι υποθερμική μόνιμα (35.6 φυσιολογική θερμοκρασία) και επιπλέον με το κρύο που έφαγα απο την Παρασκευή μέχρι την Δευτέρα το πρωί που επιστρέψαμε απο Σκύρο, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πάνω απο 35....εκτός αν κάνω πυρετό!!!

Τάνι τάνι δεν έγινε - πάνε οι γόνιμες ημέρες...πάει και η εγκυμοσύνη αυτόν τον μήνα.. ο γιος μου μάλλον θέλει να μείνει μόνος και έκανε τα πάντα αυτό το τριήμερο για να μην γίνει τάνι...δεν έτρωγε τπτ και όλη μέρα ούρλιαζε...το βράδυ που επιστρέφαμε δεν είχαμε όχι κουράγιο για τάνι...αλλά ούτε το πόδι μας να σηκώσουμε να ανέβουμε στο κρεβάτι..χθες κατάφερα να κοιμηθώ απο την Πέμπτη το βράδυ ένα 7ωρο..τις υπόλοιπες ημέρες κοιμόμασταν απο 3-5 ώρες το περισσότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες!τι κανετε;cοcο να μη σου ερθει αντε ;) και μενα εχει πεσει η θερμοκρασια.δε παιζει ρολο!τονιααααα δεν εχω λιγουρες βρε χριστιανη μου αλλα μου ηρθε ο γυρος..ε να μη φαω?τι να κανω η ερμη χαχαχαχαχαχαχα!λοιπον παραμενω καθαρη εχω να πω κ γενικα υπομονη κ περιμενω!!!θα δειξει σε λιγες μερουλες εκτος αν τη δω τη σιχαμενη σημερα

ΟΟΧΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! ΞΟΥΤ ΞΟΥΤ !! :D:D:D[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζεις να βαζεις θερμομετροοοοοοοοοοοοοοοοοο????????????????????????????????????????? [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Αααααααααχ μονη μου τα λεω μονη μου,τ'ακουωωω...... :roll::roll::roll:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕ ΒΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΠΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε το καλοκαιρινο μας ποστακι ειναι και πολυ γουρικο μιλαμε!!!!!Κοιταχτε και αλλη εγκυμοσυνη μυριζομαι εκει!!!Η Das Kind!!!!!!!Την προσκαλεσα και εδωωωωωω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΟΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ!!!!!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩΩΩΩ!!! :lol::lol::lol::lol::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Θελεις να σε περιλαβω και εσενα προσωπικως ε?????

Κατσε λιγο ακομα γιατι εχω λιγο δουλεια και θα σε τακτοποιησω και σενα..... :lol::lol::lol:~x(~x(~x(%-(%-(%-(%-(%-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Και καλή εβδομάδα!!

Η δικιά μου θερμοκρασία μάλλον είναι πάτος γιατί καταρχήν είμαι υποθερμική μόνιμα (35.6 φυσιολογική θερμοκρασία) και επιπλέον με το κρύο που έφαγα απο την Παρασκευή μέχρι την Δευτέρα το πρωί που επιστρέψαμε απο Σκύρο, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι πάνω απο 35....εκτός αν κάνω πυρετό!!!

Τάνι τάνι δεν έγινε - πάνε οι γόνιμες ημέρες...πάει και η εγκυμοσύνη αυτόν τον μήνα.. ο γιος μου μάλλον θέλει να μείνει μόνος και έκανε τα πάντα αυτό το τριήμερο για να μην γίνει τάνι...δεν έτρωγε τπτ και όλη μέρα ούρλιαζε...το βράδυ που επιστρέφαμε δεν είχαμε όχι κουράγιο για τάνι...αλλά ούτε το πόδι μας να σηκώσουμε να ανέβουμε στο κρεβάτι..χθες κατάφερα να κοιμηθώ απο την Πέμπτη το βράδυ ένα 7ωρο..τις υπόλοιπες ημέρες κοιμόμασταν απο 3-5 ώρες το περισσότερο

Τι επαθε Ευγενια μου το παιδι???Δεν τα περασατε καλα???Οσο για το τανι-τανι δεν πειραζει μωρε,εσεις να'στε καλα!!Θα γινει και θα ερθει και το αδελφακι του μικρου!!!!!Γιατι εκλαιγε τοσο πολυ??Δεν του αρεσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΟΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ!!!!!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩΩΩΩ!!! :lol::lol::lol::lol::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Ξερω πως ειναι μπορω να σε νιωσω!Ν μη σου ερθει!ΤΕΛΟΣ!!!!Τοοοοοοοοοοονιαααααααααα ξεκινα παλι =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):x:x:x;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε γι'αυτο δεν φωναζω....Την αναμονη και την αγωνια την σεβομαι και σας καταλαβαινω.....

Θερμοκρασιες,πονακια,λιγουριτσες,υγρακια και τετοια με X(X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...τι κανετε????χριστινακη περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο.....ευχομαι ολα να πανε τελεια και να ακουσετε την καρδουλα του....Εγω σημερα κοιμηθηκα παραπανω....αλλα νιωθω καλυτερα...ξυπνησα και εφαγα κατ ευθειαν σταφυλι...τωρα χαλαρωνω και μετα θα παω και καμια μικρη βολτουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...