Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Μαρια+φοτις εγω ειμαι η Penny Skaraz στο facebook. Se ekana add.

Και για οποια κοπελα 8ελει προσωπικα να με κανει add :D Ευχαριστω για τις πληροφοριες των test ωο, ayta ta hometest moy fainontai kala 8α τα παραγγειλω.

COCO με την 8ερμοκρασια δε βγαζω ακρη, αγχωνομαι και τσαντιζομαι γιατι και 37,2 ειχα εκεινη τη μερα κι ΑΔΙα8ετισα. Αη στο καλο, 8α το ριξουμε στα τεστ ωο μπας κι δουμε ασπρη μερα ;););)

Καμια φορα σκεφτομαι τι ευτυχισμενοσ μηνας ηταν τοτε που παντρευτηκα. Σε 10 μερες εμα8α πως ημουν εγκυος με τη μυρωδια που λενε. Τωρα το ψαχνουμε πολυ κι ακρη δε βγαζουμε χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεννυ εχεις δικιο ,το εχω παθει κ γω αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.Τα τεστ παρτα ειναι πολυ καλα τα εχω δοκιμασει και γω στον παρελθον αλλα αποφασισα να μην χρησιμοποιω πλεον .Το εχω αφησει στη τυχη γιατι το αγχος ειναι αρνητικος παραγοντας. Κοννα μου ευχαριστω πολυ!! Μακαρι!! Ναι ειμαι πολυ πρισμενη κοιλια τουμπανο αλλα αυτο ειναι σημαδι ?? :?: δεν ξερω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εστειλα κι εγω αιτημα στο γκρουπακι στο fb :)

COCO μου ευχομαι να εισαι!!κι εγω ειμαι πολυ πρησμενη,εχω πονακια χαμηλα που και που οχι ομως εντονα σα να μου ηρθε,το στηθος συνεχιζει να ειναι πρησμενο και να ποναει και απο σημερα που και που εχω παλι υγρα.σα κατουρημενη νιωθω ρε κοριτσα :lol::lol::lol: Η θερμοκρασια μου ειναι πεσμενη σε σχεση με τις προηγουμενες μερες που ειχα μεχρι και 37.4 :shock: ουτε εγω βγαζω ακρη μαζι της :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοντευουμε μαιμουδιτσα !! κατι μου λεει οτι εισαι η επομενη !! :D εχεις πολλα σημαδια :D Τωρ α κανουμε υπομονη και χοροπηδαμε! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε maimouditsa μου, μακάρι να είσαι η επόμενη κ δεν πειράζει, ας είμαι εγώ η μεθεπομενη!

Κάντυ, ευχαριστώ για την οδηγία!!! φιλιά στον μπέμπη!!!

ΚΟΝΝΑ μου, να είσαι καλά για την πληροφορία! τώρα που το ξαναθυμήθηκα, μου ήρθε ένα άγχος! ενώ με τον πρώτο γυναικολόγο το είχα σίγουρο ότι συλλαμβάνω εύκολα, κι έτσι κι έγινε! τον 2ο-3ο μήνα ήρθε το γιοκαρίνι μου!!!!!

coco εύχομαι θετικά αποτελέσματα και όχι άγχος!

φιλάκια πολλά κ καλή εβδομάδα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια!μολις ειδα στο εσωρουχο λιγο μπεζοκαφε αρα μαλλον μου ερχεται!δε πειραζει τον επομενο μηνα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Coco εχεις δικιο το αγχος ειναι αρνητικος παραγοντας, αλλα δε γινεται να το αποφυγουμε. Ιδιαιτερα αν γνωριζεις την γλυκα του παιδιου ειναι ακομα μεγαλυτερο. :D Αργα η γρηγορα 8α γινει το θαυμα, δε 8α σκασουμε κιολας :D

Ευχομαι τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου , μια καινούρια εβδομάδα ξεκινάει , με νέο σχολικό έτος.

Καλό ξεκίνημα σε όλα τα παιδάκια μας , εμείς ξεκινάμε νήπια αύριο (αχ , το παιδάκι μου μεγαλώνει!!) , προσπαθεί να με πείσει πως δεν έχει πρόβλημα αλλά δε με πείθει. Αν και πέρυσι πήγε παιδικό , ήταν τόσο χαρούμενη , δε μου δημιούργησε κανένα πρόβλημα στα μέσα της χρονιάς κάτι έγινε (δεν έμαθα ποτε!!) και το παιδάκι μου ούρλιαζε και δεν ήθελε να ξαναπάει. Σε γενικές γραμμές ήταν καλός σταθμός αλλά τί έγινε δε ξέρω. Τώρα ελπίζω για το καλύτερο αν και τη νηπιαγωγό μας που την είδα εγώ τρόμαξα - μιλάμε μια τύπισσα πενηντάρα , 1.80 ύψος , νταρντάνα σαν το Σουγκλάκο και μια φωνή άγρια- Χριστέ μου ποιον πάω να πείσω θα φρίξει το παιδάκι μου!

Ουφ , μη σας ζαλίζω με τα του τέκνου μου , αα εχθές πέρασα τέλεια επιτέλους βρέθηκα με τις κολλητές μου μετά το τέλος του καλοκαιριού για να κάνουμε την ανασκόπηση των νέων μας. Γελάσαμε , κλάψαμε , συγκινηθήκαμε , κατεβήκαμε για καφέ στην πλατεία Αριστοτέλους 10 το πρωί , (ακόμη σκόυπιζαν) δεν είχε ψυχή , και 2 το μεσημέρι σηκώσαμε τα μάτια μας και είδαμε πόσο κόσμο είχε γύρω μας, και γελούσαμε είχαμε τοοοοσα να πούμε.

Κατά τα άλλα , εχθές αδιαθέτησα κιόλας ακριβώς στις 28 ημέρες αλλά δε με πειράζει , ας έρθει όποτε θέλει.

Ααα , μπήκα και στο φάτσαμπουκ στην ομάδα μας , βέβαια δε θυμάμαι ακόμη ποιο ψευδώνυμο εδώ αντιστοιχεί εκεί αλλά που θα πάει θα γνωριστούμε κι εκεί.

Ααα(πω πω ένα-ένα τα θυμάμαι) είδα χθες στο Σκαι ένα ντοκυμαντέρ για το τι τραβάει το σπέρμα εως ότου φτάσει στο ωάριο για να το γονιμοποιήσει και αφήστε έπαθα! Το παρουσίαζαν χιουμοριστικά και το έφεραν στις ανθρώπινες διαστάσεις( με κανονικούς ανθρώπους ντυμένους στα άσπρα να τρέχουν) , αναπάράσταση της της πορείας με εμπόδια που συναντούν και σου λέει από τα 250 εκαττομύρια σπερματοζωάρια περίπου , που ξεκινούν άντε να φτάνουν 1-2 σπερματοζώαρια κι αν τύχουν εγκαίρως την ημέρα της ωο. Μιλάμε γυρνάω στο σύζυγο και του λέω τώρα βλέπω με περισσότερο σεβασμό το σπέρμα σου και γελούσαμε.

Σόρυ κορίτσια για το μεγάλο ποστ ,αλλά είχα πολλά να σας πω :D:D:D

Εμείς που αδιαθετήσαμε , ξεκουραζόμαστε τώρα και ανασκουμπονόμαστε για τις επόμενες ημέρες , οι υπόλοιπες περιμένουμε ευχάριστα σας να ακούσουμε ευτό το μήνα.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα σε ολες κοριτσι και σ εσας που δεν περιμενετε και σε σας που βαζετε μπρος για νεα τανι τανι! :D:D Μαιμουδιτσα κριμα αλλα παμε γερα και δυνατα για τον επομενο που θα παει θα το τσεκωσετε το σπορακι @};-@};-@};-@};-

Πεννυ μου ναι το αγχος ειναι κακο αλλα κ για μενα επισης που δεν εχω κανενα παιδακι και ειμαι στα ορια ηλικιας :roll::roll::roll: Σε καθε περιπτωση η επιθυμια της καθεμιας ειναι σεβαστη :x:x:x:x

Εγω σημερα παλι σταθερα 36,9 και λιγο αναγουλα , βλεπω να ερχεται η περιοδος ομως γιατι τα χω αυτα συμπτωματα συχνα πριν τη περιοδο. Ας κανει οτι θελει εγω παντως (δεν) τη περιμενω! :D[smilie=angel3.gif][smilie=angel3.gif][smilie=angel3.gif][smilie=angel3.gif][smilie=angel3.gif][smilie=angel3.gif]:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..μπηκα στα πεταχτα απο το κινητο..τελικα ηρθε περιοδος κανονικα 26η μερα..μια μερα νωριτερα αυτο το μηνα..αφου ειχα κ ωορηξια νωριτερα...παμε για αρχες οκτωβρη τωρα..καλη επιτυχια στις επομενες!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες μου :lol::lol::lol: Τι κανετε?εγω απο χθες κοριτσια ειμαι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!Εκτος απο αυτο το λιγο που ειδα χθες βραδυ,σημερα τιποτα!!!Λογικα υποθετω πως μεσα στη μερα θα εμφανιστει αλλα ρε κοριτσια ποτε δε το εχω παθει..και βραδυ να ερχοταν λιγο..την αλλη μερα που ξυπνουσα ειχα κανονικα και τωρα...και το θεμα ειναι οτι ουτε ποναω και το στηθος συνεχιζει να ποναει(νομιζω λιγοτερο απο τις αλλες μερες)Τι γινεται οεο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα. Εγώ ακόμα τίποτα, είμαι αισίως στην 5η μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα εκτός από πρησμένο στήθος και κάποια υγρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!

Κουτσομουρα ΝΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!Στο ευχομαι κοπελα μου!!!!!!

Αντε να αρχισει η εβδομαδα με καλα νεακια!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!και εφοσον εχεις ηδη 5 μερες καθυστερησης και αν εχεις σταθερο κυκλο,μπορεις να κανεις ανετα τεστ!!!

Αν ομως δεν εχεις σταθερο κυκλο,περιμενε ως τη Παρασκευη αν κρατιεσαι....Το λεω γιατι μπορει να απογοητευτεις και να μην εχεις σωστο αποτελεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω και πολύ σταθερό κύκλο η αλήθεια είναι. Τελοςπάντων, αν αντέξω θα περιμένω. Όπως και να έχει θα σας ενημερώσω. Εύχομαι σε όλες μας τα επιθυμητά αποτελέσματα και να αποκτήσουμε όλες υγιή και ευτυχισμένα μωράκια. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες μου :lol::lol::lol: Τι κανετε?εγω απο χθες κοριτσια ειμαι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!Εκτος απο αυτο το λιγο που ειδα χθες βραδυ,σημερα τιποτα!!!Λογικα υποθετω πως μεσα στη μερα θα εμφανιστει αλλα ρε κοριτσια ποτε δε το εχω παθει..και βραδυ να ερχοταν λιγο..την αλλη μερα που ξυπνουσα ειχα κανονικα και τωρα...και το θεμα ειναι οτι ουτε ποναω και το στηθος συνεχιζει να ποναει(νομιζω λιγοτερο απο τις αλλες μερες)Τι γινεται οεο??????

Μαιμουδιτσα μακαρι !! :D:D:D:D Μας απογοητευσες χτες! Και ημουν ετοιμη να στο πω οτι παιζει κ να διακοπει το αιμα και να εναι μπεμπε! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=binkybaby.gif] Αχ μακαρι ! περιμενουμε νεα σου!!!!!

Και συ κουτσομουριτσα τελεια τα νεα :D Ειναι ωρα να κανεις τεστακι νομιζω !Αντε κοριτσια μακαρι με το καλο να ειστε εγκυος και ευχηθειτε και σε μενα μετα ! :D:D@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!Ευχομαι συντομα να μαθουμε ωραια νεακια!!!!Αντε να δουμε ποια θα ειναι η επομενη;;;Εγω ανυπομονω να ερθει η Τεταρτη να παω να δω παλι το μωρο μου!!!!Κουτσομουρα μου αν δεν εχεις σταθερο κυκλο περιμενε λιγες μερες ακομα!!!Καλο θα κανει και οχι κακο!!!Σημερα ξυπνησα με φοβερο πονοκεφαλο και ανακατευομαι και λιγο!Αντε να δουλεψεις ετσι και να βγαλεις 8ωρο...Τι να πω!!!Θα επρεπε το κρατος να βοηθαει περισσοτερο τις μητερες!Αλλα ποτε το εκανε για να το κανει και τωρα;;;;Τελοσπαντων!!!Φιλια πολλα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουτσομουρα οπως σου ειπε και η Τονια ναι τα υγρα σημαινουν εγκυμοσυνη ;);) παντως λεω κι εγω να περιμενεις ακομα λιγο εφοσον δεν εχεις σταθερο κυκλο!COCO μου τι να πω μακαρι!!!!ακομα καθαρη ειμαι ευτυχως :D ευχομαι ολες να το πιασαμε!!!!!!!!Αντε φτανει και σενα η μεγαλη μερα :x:x για να δουμε!!!ΜΑΚΑΡΙ να εχουμε ολες τελεια νεα!!!Παρεπιπτοντως με εχει πεθανει η μεση μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου...τι κανετε????εγω μολις συνηλθα καπως απο τον πονοκεφαλο...κοριτσια μου που ειστε σε αναμονη σας ευχομαι μονο ενα τεραστιο ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ και να ειναι γερα και υγιει τα μωρακια που ειναι μεσα στις κοιλιτσες μας....βρε ηθελα εδω και μερες να σας πω η βασουλα εξαφανιτσηκε τελειως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια

κουτσομουρα εύχομαι να είσαι!!!!!!!!!!!!! πες μας νέα σου..

εύχομαι να ακούσουμε ευχάριστα από όλες όσες περιμένουν σε λίγες μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kokones mou ti kanoume shmeris??egw perimenw na perasei i mera gia na pame avrio sto giatrouli mas!!!axxxxxxx ante nakousoume tin kardoulina tou mwrou mas na xtipaei na glikathoume ligaki :)) elpizw se oses exoun sumptwmatakia ayti ti fora na einai ontws dikaiologimena kai na exoun sporaki stis koilitses!!!makari koritsaki mou to eyxomai olopsuxa alla kian den einai katw den to vazoume e!!!ola tha ginoun me pisti kai upomoni!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...