Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

λοιπον..μαιμουδιτσα,νυχτεριδα κ coco ενα εχω να σας πω!

Ε ΡΕ ΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!(οπως λεει κ η διαφημιση του τζαμπο)

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ..πολυ καλο ρανια!!!τι να κανουμε..ειμαστε ανυπομονες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακιιιιιιιιι μου [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Κονναααααααααααααα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Αντε να δω ποια θα γινει πρωτη φουξια τωρα...!!!!

Δεν θα σχολιασω τιποτα το ιδιαιτερο το μονο που θα πω ειναι.......

Ε,ΡΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.......... :think::wtf: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ρε Τόνια που σας χρειάζεται λέμε! Κ καλά, πρώτα ήταν μόνο η μαϊμουδίτσα, τώρα κόλλησε και η νυχτερίδα με το καρέ-καρέ των συμπτωμάτων :lol: πλάκα πλάκα, ωραία είναι να κοιτάς κ κανένα σύμπτωμα, αλλά ΟΧΙ απο τόσο νωρίς! θερμοκρασίες κ τέτοια να τα κοιτάτε απο 28η-29η μην πω και 30η! τώρα δεν λέει τίποτα όλο αυτό.... Συνιστώ καλύτερα να πάρετε τεστάκια ωορρηξίας μαζί με τα εγκυμοσύνης που δίνουν δώρο κ να παρακολουθήσετε λίγο το θέμα, να μην υπάρχει άγχος. κ όταν κοντεύει η καθυστερηση, να κάνετε κ ένα τεστάκι εγκυμοσύνης. έτσι, δεν θα μπλέκετε με ερωτηματικά, αμφιβολίες κ συμπτώματα....

τελικά εγώ που επίσης είμαι λίγο αγχώδης, παρήγγειλα απο hometest τα γνωστά, να μάθω πότε επιτέλους γίνεται αυτή η έρμη η ωο. σήμερα αδιαθέτησα, συνεπώς ο κύκλος μάλλον είναι 28 ημερών, αλλά πάντα παίζει μετά τη γέννα :|

α, βρήκα τώρα, στα "πίσω-πίσω" ένα ωραίο υπολογιστή γόνιμων ημερών:

http://www.uromed.gr και πηγαίνετε "Γενικά Ιατρικά θέματα"(στα αριστερά κ κατω) και κατόπιν "ημερολόγιο γυναίκας".

έχω δει διάφορα, αλλα αυτό μου φάνηκε πολύ ωραίο, για να ξέρουμε στο περίπου τι και πως.

μακάρι βρε κοριτσια να κοκκινήσουμε, να φουξίσουμε, να γίνουμε και πολύχρωμες - δεν με νοιάζει - να είμαστε όλες εγκυούλες τελοσπάντων! να διανύουμε μαζί αυτό το υπέροχο χρονικό διάστημα, με τα εύκολα, τα απαιτητικά, τα χαρούμενα, με τα όλα του!!!!

xtinaki χαίρομαι που νιώθεις τρισχαρούμενη! με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του μπεμπέ σου!!!

ΚΟΝΝΑ καλή επόμενη συνάντηση με το σποριδιακι!

Βινουλα, γαλάζια όνειρα στο φουλ, ε?

Κάντυ, επίσης! Βεβαια, κρατάμε και καμιά πισινή για τη β επιπέδου, μη μας εξαφανιστεί κανένα τσουτσούνι :shock::lol::shock: σημασία έχει το γερό μωράκι σας!

και επειδή δεν είπα στην αρχή: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΌ ΜΑΣ Σ/Κ!!!!!!!!!!!!!!!

βεβαια, ο καιρός τα "μαζεύει" ολίγον τι, αλλά δεν πειράζει, καιρός να φθινοπωριάζει κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!Λαμπρινουλα μου υπομονη :) ξαπλωσε λιγο,ηρεμησε και εστιασε τα ματια σου σε κατι συγκεκριμενο..να δεις πως θα σου περασει ;) κι εγω ετσι κανω!!ξαπλωνω στον καναπε και βλεπω τηλεοραση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μενα..πριν λιγο σχολασα...και φυσικα μπηκα να μαθω νεα σας!! demie μου..εχω τεστακια ωορηξιας...ειμαι παντα σταθερη 14η μερα σχεδον ,αντε 13η...γιαυτο επειδη εχω και πολλα εγκυμοσυνης λεω να τα ξοδεψω :D:D:D:D ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα κι καλοριζικο το νιου 8εματακι μας. Αντε να μας ερ8ουν περισσοτερα φ8ινοπωρινα μωρακια αυτη τη φορα :D:D:D

Ποια 8αναι η επομενη αραγε??? Μοιριζομαι νυχτεριδουλα και μαιμουδιτσα??? Αντε φιλεναδες με το καλο!!!

καλος μας ηρ8ες κουτσομουρα ευχομαι να εισαι εγκυουλα γρηγορα, εχεις ακομα κα8υστερηση?? πες μας νεακια σου!

Εγω κοριτσια χτες μου τελειωσε η ακατανομαστη και σημερα ξεκινησα χαπακια προγεστερονης για να φτιαξει ο κυκλος . Ο 8ειος μου μουπε πως δεν υπαρχει προβλημα και πως μπορω να βαλω μπρος για μωρο. Αλλα φοβαμαι ρε κοριτσια τα χαπια δε τα μπορω, ας περασει κι αυτος ο μηνας δεν εγινε και τιποτα.

Βινουλα συγχαρητηρια για τον παιδαρο που μεγαλωνει στη κοιλιτσα σου, φανταζομαι ποσο χαρουμενη εισαι αφου το 8ελατε κι αρσενικο 8-)8-)

Εγω μιας που εχω κοριτσακι 8ελω παλι να κανω κοριτσι , δε ξερω αλλα μαρεσει πολυ . Θελω πολυ μια αδελφουλα για την Αννουλα μου . Ο συζηγος εννοειται πως 8ελει αγορι αυτη τη φορα , οπως και η πε8ερα :shock::shock:

Μολις γυρισα απο το κομμωτηριο τωρα, εριξα ενα μαυρο μπλε στα μαλλια κι εκανα και ενα φιλαρισμα!! Πρεπει ναμαι ετοιμη για τυχον ενδεχομενο γιατι μετα βαφη δεν εχει :? Στην εγκυμοσυνη μου 8υμαμαι εβαψα τα μαλλια μετα απο το 8ηλασμο , εμοιαζα σα γρια με τα ασπρα :oops:

Κοριτσια πειτε μου λιγο γιατι δε ξερω απο αυτα, τεστ ωο που 8α παρω απο το φαρμακειο και πιο?? Εχω ακουσει πως ειναι ψιλοακριβα εκει!! Καμμια εναλακτικη λυση?? Αυτα τα hometest?? Aπο που τα περνω και ποσο κανουν???> Πειτε μου κοριτσια γιατι βαριεμαι να ψαχνω γονιμες, 8ελω να μπω κατευ8ειαν στο ψητο :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κοριτσια !! :) εχασα πολλα νεα !! και πολυ γελιο ! Εμενα παντως με κολλησε η μαιμουδιτσα κι η νυχτεριδα και βλεπω να κολλανε κιαλλες χαχαχα :D:D:D:D Βινουλα ο πονοκεφαλος μαλλον θα ειναι απο την εγκυμοσυνη το παθαινουν πολλες αυτο το συμπτωμα ,βασικα μην αγχωνεσαι για τιποτα και να ξεκουραζεσαι .. :roll: Δεν προλαβα να τα διαβασω ολα γιατι μπηκα στα γρηγορα.Παντως ευχομαι σε ολες πολλα συμπτωματα εγκυμοσυνης και θετικα τεστακια !! :D:D:D Εγω τα ιδια μου παλι 37 και πεινα πολυ!!! φιλια!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεννυ τα τεστακι home test μπες στο hometest.gr Ειναι πολυ καλα και πολυ φθηνα εγω τα ειχα δοκιμασει. Αντε και να σου πανε ολα καλα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

penny, εγω παιρνω αυτα..απο ebay! Συμφερουν πολυ και ειναι αξιοπιστα!!εχει πολλους συνδιασμους στο ebay απο αυτα...αναλογα τα τμχ + τεστ εγκυμοσυνης.

http://viewitem.eim.ebay.gr/30-OVULATIO ... 85214/item

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια εχω αυπνιες....μπηκα τωρα γιατι αυριο εχω φουλ προγραμμα και δεν θα μπω καθολου!!τα λεμε απο Δευτερα!!!φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια που εισαι??? Κοριτσια..εκανα σημερα ενα τεστακι...ετσι για δοκιμη :D:D:D:D και βγηκε φυσικα ---------------------------------------------------------------. ουτε καν αχνο...οπότε...την περιμενω την κυρια αυριο-μεθαυριο....Καλή Κυριακή!!!Θα ξαναμπω αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για μην...γραφετε αδικα...μολις τωρα ειδα στο σκουπισμα καφε υγρα...οποτε ερχεται!!φιλακια..maimouditsa καλη επιτυχια σε εσενα τωρα!!!και σε οποια αλλη εχει σειρα...εγω παω για τον αλλο μηνα...αν και τις γονιμες δεν θα ειναι ευκκολο να βρεθουμε..αντε να δουμε πότε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Μπηκα ετσι λιγο βιαστικα σημερα!!Εχουμε βαπτιση σημεραααααα!!!!!!!!!!!

Νυχτεριδα,μη χασεις και δεν κανεις αμεσως το τεστ!!!!!!!!Δεν πειραζει ομως,ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!

Penny μου με το καλο να χαρισεις ενα αδελφακι στην Αννουλα σου!!!

Demie καλα τους τα λες αλλα το τριο στουτζες(βλεπε Νυχτεριδα-Μαιμου-Coco) δεν ακουει!!!!!!

Εγω κοριτσια μπηκα στη διαδικασια των τανιων παλι αλλα ειναι καπως δυσκολα τα πραγματα....Πολυ πονος ρε γαμωτο...Και ξηρασια....Τι να κανω δεν ξερω.....

Λαμπρινουλα υπομονη με το κεφαλακι,ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα!!

ΟΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩΩΩΩΩΩΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ4

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΓΙΑ ΤΗ

ΚΑΝΤΟΥΛΑΑΑΑΑ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΓΙΑ ΤΗ

ΒΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΝΝΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΓΙΑ ΤΗ ΤΟΝΙΑΑΑΑΑΑ

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΕΕΕΕΕΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ

[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδουλα δεν ειπαμε να μη βιαζεσαι ??? αφου δεν εχεις καθυστερηση ακομα, ποτε δεν ξερεις. Αμα ηρθε η βλαμμενη παντως ,να μην ξαναρθει αλλο αλλη φορα !! Μην στεναχωριεσαι δεν τα βαζουμε κατω καμια απο το τανι τανι! :D Σας φιλω καλη κυριακη σε ολες [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούλες! σας εύχομαι μια χαλαρή και όμορφη Κυριακή!!!

penny μου, επιτέλους παρήγγειλα τα τεστάκια απο το hometest.gr, επέλεξα να καταθέσω στην τράπεζα κ κατόπιν θα μου τα στείλουν. ό,τι πρέπει! μου ήρθε περίοδος εχτές, 8/9, πρωί πρωί, άρα στις 28 μέρες. καλό αυτό. άρα τα τεστάκια θα σκάσουν μύτη, έτοιμα για χρήση! ελπίζω μόνο να είναι εύχρηστα κ κυρίως να διαβάζονται σωστά... μην βγάζουν τίποτα αχνά, ψιλοαχνά κ τέτοια κ δεν ξέρω τι μου γίνεται. όποια κοπέλα τα εκανε, ας μας διαφωτίσει please!

Τόνια, μάλλον εμείς τα λέμε, εμείς τ'ακούμε :lol::lol::lol: δεν πειράζει όμως, γι'αυτό τα αγαπάμε τα κορίτσια μας με τα συμπτώματά τους!!! αν ήμασταν όλες ίδιες, δεν θα'χε νοστιμάδα!

νυχτεριδα, πάμε δυναμικά για Οκτώβρη κ βλέπουμε! δεν πειράζει που έκανες τεστάκι. κι εγώ πήρα παρέα με τα ωορρηξίας, να κάνω όταν περιμένω να αδιαθετήσω.

ρε γμτ, εμένα με είχαν μπερδέψει λίγο οι γυναικολόγοι. αυτός που είχα, μου είχε πει όταν κάποτε πρωτοπήγα ότι η μήτρα μου είναι πλαγιο-οπίσθια και είναι πολύ εύκολη η σύλληψη. πέρυσι, που έκανα παπ σε μία άλλη, μου είπε ότι είναι η μήτρα προς τα πίσω και ότι θα θέλω λίγη προσπάθεια για να πιάσω το νινί κ ότι προφανώς είναι και καλό το σπέρμα του αντρούλη μου. αντε βγάλε συμπερασμα τώρα.... πάντως, αποδεδειγμένα, σε αυτή την περίπτωση, να ξέρετε ότι είναι πολύ χρήσιμη συγκεκριμένη στάση τάνι, ώστε να φτάνει πιο εύκολα στο στόχο ο "κολυμβητής". ουφ, τώρα πάλι είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου, θα ήθελα γυναίκα και vbac.... πολλά ζητάω, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,καλο σ/κ να εχουμε!nyxterida το καφε δε λεει κατι εκτος αν συνεχιστει και κοκκινησει..εκει αλλαζουν τα πραγματα!οπως και να'χει ευχομαι τον επομενο μηνα να το τσακωσετε το σπορι :) αντε γιατι πολυ το δυσκολο μας κανει :lol::lol: Tonia που εισαι καλεεεεεεεεεε?????????πολυ γελασα με το τριο στουτζες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:demie και σε σενα ευχομαι να το τσακωσετε το νινι τον αλλο μηνα και να σου φερουν γουρι τα τεστακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ καλή Κυριακή ! σερνομαστε οικογενειακά μες στο σπιτι.... περιμενουμε να ζητησει νανι ο μικρος να ροχαλισουμε κ μεις...χιχι...

το απογευμα θα σκεφτουμε κατι να κανουμε γιατι σιγουρα θα γκρινιαξει ατελειωτα αν μεινει μεσα :?

τι γινεται εδώ;; εγω ξεαδιαθετησα κ αρχισαμε το ψυχαγωγικό τανι τανι :P:P:mrgreen:

κ εκει που καθομαι κ χαζολογαω (μες στο μυαλο μου δηλαδή...) σκεφτομαι οτι το ιδανικό θα ηταν να μεινω φουσκαλα (εγκυος καλε...) κατα Νοεμβρη μερια (δηλαδή πητ Αυγουστο κ μετααααα) ...

Ντεμακι, οι γονιμες μερες ειναι 15 μερες ΠΡΙΝ την περιοδο :geek: δηλαδή (εγω αυτο κανω>>) υπολογίζω την ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ, μετραω 15 μερες πριν κ βαζω στο ημερολογιακι μου υποψιν για ΩΟΡΡΗΞΙΑ, μετα στη διαρκεια του μηνα κοιταζω κ τα υγρα μου, να δω αν ειναι κοντα στην ημερομηνια που εχω σημειωσει κ ετσι ΟΛΟ το καλοκαιρι εχω πεσει ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕΣΑ (αλλο τωρα αν δεν εχω μεινει εγκυος...δεν ειχαμε παντα την ευκαιρια για τανι τανι στις διακοπες...) :lol:

ειπαμε... παιζει κ το ενδομητριο κ γενικα το περιβαλλον της μητρας να ειναι "ετοιμο" ;););) (δηλαδή ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ :) )

οσο για τα συμπτωματα και τετοια ΔΥΣΚΟΛΟ να αντισταθείς οταν ποθεις κατι πολύ... το παθαινω κ γω...

το μονο που εχω να προτεινω για να μην βασανιζετε το κεφαλακι σας ειναι ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟΣ !!!! πεστε με τα μουτρα σε χομπυ ή οτιδηποτε θα σας κρατησεις απασχολημένες κ δεν θα το σκεφτεστε τοοοοσο...

για μενα πιανει ... εστω κ λιγο...χιχι :mrgreen:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΤΙΝΟΠΩΡΟ :P:mrgreen:

(ΩΧ Βινουλα θα ξετρελαθεις με το γιοκα......... μιλαμε για τρελή κατασταση....!!!)

****ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΓΚΡΟΥΠ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΜΠΟΥΚΙ !!! ξερω μονο την Τονια, τη Ρανια κ την Demie...οποια θελει ας καλεσει κ τις υπολοιπες που εχουν προφιλ facebook, ΑΝ ΘΕΤΕ κ τα λεμε κ απο κειθε ;):x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα κι καλοριζικο το νιου 8εματακι μας. Αντε να μας ερ8ουν περισσοτερα φ8ινοπωρινα μωρακια αυτη τη φορα :D:D:D

Ποια 8αναι η επομενη αραγε??? Μοιριζομαι νυχτεριδουλα και μαιμουδιτσα??? Αντε φιλεναδες με το καλο!!!

καλος μας ηρ8ες κουτσομουρα ευχομαι να εισαι εγκυουλα γρηγορα, εχεις ακομα κα8υστερηση?? πες μας νεακια σου!

Εγω κοριτσια χτες μου τελειωσε η ακατανομαστη και σημερα ξεκινησα χαπακια προγεστερονης για να φτιαξει ο κυκλος . Ο 8ειος μου μουπε πως δεν υπαρχει προβλημα και πως μπορω να βαλω μπρος για μωρο. Αλλα φοβαμαι ρε κοριτσια τα χαπια δε τα μπορω, ας περασει κι αυτος ο μηνας δεν εγινε και τιποτα.

Βινουλα συγχαρητηρια για τον παιδαρο που μεγαλωνει στη κοιλιτσα σου, φανταζομαι ποσο χαρουμενη εισαι αφου το 8ελατε κι αρσενικο 8-)8-)

Εγω μιας που εχω κοριτσακι 8ελω παλι να κανω κοριτσι , δε ξερω αλλα μαρεσει πολυ . Θελω πολυ μια αδελφουλα για την Αννουλα μου . Ο συζηγος εννοειται πως 8ελει αγορι αυτη τη φορα , οπως και η πε8ερα :shock::shock:

Μολις γυρισα απο το κομμωτηριο τωρα, εριξα ενα μαυρο μπλε στα μαλλια κι εκανα και ενα φιλαρισμα!! Πρεπει ναμαι ετοιμη για τυχον ενδεχομενο γιατι μετα βαφη δεν εχει :? Στην εγκυμοσυνη μου 8υμαμαι εβαψα τα μαλλια μετα απο το 8ηλασμο , εμοιαζα σα γρια με τα ασπρα :oops:

Κοριτσια πειτε μου λιγο γιατι δε ξερω απο αυτα, τεστ ωο που 8α παρω απο το φαρμακειο και πιο?? Εχω ακουσει πως ειναι ψιλοακριβα εκει!! Καμμια εναλακτικη λυση?? Αυτα τα hometest?? Aπο που τα περνω και ποσο κανουν???> Πειτε μου κοριτσια γιατι βαριεμαι να ψαχνω γονιμες, 8ελω να μπω κατευ8ειαν στο ψητο :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

PENNY μου εγω με αυτα http://www.hometest.gr/el/el/ επιασα το μπεμπακι μου και με την πρωτη!!!!Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούλες! σας εύχομαι μια χαλαρή και όμορφη Κυριακή!!!

penny μου, επιτέλους παρήγγειλα τα τεστάκια απο το hometest.gr, επέλεξα να καταθέσω στην τράπεζα κ κατόπιν θα μου τα στείλουν. ό,τι πρέπει! μου ήρθε περίοδος εχτές, 8/9, πρωί πρωί, άρα στις 28 μέρες. καλό αυτό. άρα τα τεστάκια θα σκάσουν μύτη, έτοιμα για χρήση! ελπίζω μόνο να είναι εύχρηστα κ κυρίως να διαβάζονται σωστά... μην βγάζουν τίποτα αχνά, ψιλοαχνά κ τέτοια κ δεν ξέρω τι μου γίνεται. όποια κοπέλα τα εκανε, ας μας διαφωτίσει please!

Τόνια, μάλλον εμείς τα λέμε, εμείς τ'ακούμε :lol::lol::lol: δεν πειράζει όμως, γι'αυτό τα αγαπάμε τα κορίτσια μας με τα συμπτώματά τους!!! αν ήμασταν όλες ίδιες, δεν θα'χε νοστιμάδα!

νυχτεριδα, πάμε δυναμικά για Οκτώβρη κ βλέπουμε! δεν πειράζει που έκανες τεστάκι. κι εγώ πήρα παρέα με τα ωορρηξίας, να κάνω όταν περιμένω να αδιαθετήσω.

ρε γμτ, εμένα με είχαν μπερδέψει λίγο οι γυναικολόγοι. αυτός που είχα, μου είχε πει όταν κάποτε πρωτοπήγα ότι η μήτρα μου είναι πλαγιο-οπίσθια και είναι πολύ εύκολη η σύλληψη. πέρυσι, που έκανα παπ σε μία άλλη, μου είπε ότι είναι η μήτρα προς τα πίσω και ότι θα θέλω λίγη προσπάθεια για να πιάσω το νινί κ ότι προφανώς είναι και καλό το σπέρμα του αντρούλη μου. αντε βγάλε συμπερασμα τώρα.... πάντως, αποδεδειγμένα, σε αυτή την περίπτωση, να ξέρετε ότι είναι πολύ χρήσιμη συγκεκριμένη στάση τάνι, ώστε να φτάνει πιο εύκολα στο στόχο ο "κολυμβητής". ουφ, τώρα πάλι είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου, θα ήθελα γυναίκα και vbac.... πολλά ζητάω, ε?

demie μου μην αγχωνεσαι!!!Τα hometest ειναι ευκολα και καλα!!!!Εγω με αυτα επιασα το μπεμπακι μου και με την πρωτη!!!Ακομα λοιπον και αχνα ροζ να σου δειξει εσυ θα κανεις τανι!!!!Θα ειμαστε και σε επαφη ουτως η αλλως!Οτι θελεις ρωτησε με!!!!Καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ καλή Κυριακή ! σερνομαστε οικογενειακά μες στο σπιτι.... περιμενουμε να ζητησει νανι ο μικρος να ροχαλισουμε κ μεις...χιχι...

το απογευμα θα σκεφτουμε κατι να κανουμε γιατι σιγουρα θα γκρινιαξει ατελειωτα αν μεινει μεσα :?

τι γινεται εδώ;; εγω ξεαδιαθετησα κ αρχισαμε το ψυχαγωγικό τανι τανι :P:P:mrgreen:

κ εκει που καθομαι κ χαζολογαω (μες στο μυαλο μου δηλαδή...) σκεφτομαι οτι το ιδανικό θα ηταν να μεινω φουσκαλα (εγκυος καλε...) κατα Νοεμβρη μερια (δηλαδή πητ Αυγουστο κ μετααααα) ...

Ντεμακι, οι γονιμες μερες ειναι 15 μερες ΠΡΙΝ την περιοδο :geek: δηλαδή (εγω αυτο κανω>>) υπολογίζω την ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ, μετραω 15 μερες πριν κ βαζω στο ημερολογιακι μου υποψιν για ΩΟΡΡΗΞΙΑ, μετα στη διαρκεια του μηνα κοιταζω κ τα υγρα μου, να δω αν ειναι κοντα στην ημερομηνια που εχω σημειωσει κ ετσι ΟΛΟ το καλοκαιρι εχω πεσει ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕΣΑ (αλλο τωρα αν δεν εχω μεινει εγκυος...δεν ειχαμε παντα την ευκαιρια για τανι τανι στις διακοπες...) :lol:

ειπαμε... παιζει κ το ενδομητριο κ γενικα το περιβαλλον της μητρας να ειναι "ετοιμο" ;););) (δηλαδή ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ :) )

οσο για τα συμπτωματα και τετοια ΔΥΣΚΟΛΟ να αντισταθείς οταν ποθεις κατι πολύ... το παθαινω κ γω...

το μονο που εχω να προτεινω για να μην βασανιζετε το κεφαλακι σας ειναι ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟΣ !!!! πεστε με τα μουτρα σε χομπυ ή οτιδηποτε θα σας κρατησεις απασχολημένες κ δεν θα το σκεφτεστε τοοοοσο...

για μενα πιανει ... εστω κ λιγο...χιχι :mrgreen:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΤΙΝΟΠΩΡΟ :P:mrgreen:

(ΩΧ Βινουλα θα ξετρελαθεις με το γιοκα......... μιλαμε για τρελή κατασταση....!!!)

****ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΓΚΡΟΥΠ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΜΠΟΥΚΙ !!! ξερω μονο την Τονια, τη Ρανια κ την Demie...οποια θελει ας καλεσει κ τις υπολοιπες που εχουν προφιλ facebook, ΑΝ ΘΕΤΕ κ τα λεμε κ απο κειθε ;):x:x:x:x

OK Maria μου,το βρηκα το Τανι γκρουπ στο φατσομπουκι και σας εκανα αιτηση!!!!Ευχαριστω!!!!

Και οποιος θελει....http://www.facebook.com/groups/154883024649476/?ref=ts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Καντυ Καντυ !! εσυ ησουν ;; σε εκανα add ! κοριτσια οποια θελει κ μπει, γραφτε μετα κ το ψευδονυμό σας απο εδω για να ξερουμε :x:x

α!! κ ειναι κλειστή η ομαδα ! δεν θα βλεπει ολο το facebook τι λεμε ;););););););):mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πρεπει να αδιαθετησω τεταρτη με πεμπτη και δεν εχω πονους περιοδου ακομα. Και ολη τη βδομαδα καθε πρωι ειχα 36,8 και σημερα 36,9 .Να ελπιζω λετε ή θα πεσει κατακορυφα και θα ρθει η ακατονομαστη? Εχω πολυ αγχος :roll::roll::roll: Που εισαι τονια να τα ακουσω :D[smilie=cat.gif][smilie=bunny.gif][smilie=bunny.gif][smilie=bunny.gif][smilie=bunny.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααααα

τι κάνετε καλά? εμείς μια χαρούλα...

σήμερα έφτιαξα παστίτσιο και κουράστηκα λίγο στο νεροχύτη, οπότε μετά ξάπλαρα το μεσημέρι, χεχε

βρε κορίτσια μου μην αχγώνεστε με τεστ νωρίτερα από την καθυστέρηση, ότι είναι να γίνει θα γίνει. Το λέω εγώ που έχω κάνει αρνητικά τεστ ενώ ήξερα ότι θα αδιαθετήσω απλά και μόνο επειδή είχα τρελή αγωνία.

Βρε κορίτσια σήμερα κλείνω 7 εβδομάδες αλλά έχω πριστεί τρελά, νομίζω ότι φαίνομαι για έγκυος από τώρα. Ξερω ότι στο δεύτερο φαίνεται γρηγορότερα αλλά τόσο πολύ? ίσως φταίνε κάτι υπόθετα προγεστερόνης που βάζω τι να πω?

demie 14 μην το σκέφτεσαι για τη θέση της μήτρας καθόλου, δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο. Παλιά έτσι είχαν πει σε φίλη μου (ότι επειδη είναι πίσω φέση θα μείνει πιο δύσκολα) και ξεκίνησε προσπάθειες ενώ ετοιμαζόταν για γάμο γιατί λέει θα αργήσω να μείνω και έκατσε το πρώτο μήνα, έγκυος παντρεύτηκε!!

άγχος μόνο να μην υπάρχει..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...