Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

καλημερα!κουτσομουρα λες??μακαρι!!περιμενε ως τη δευτερα,οντως.

μαιμου,επεσαν τα δεκατα?για ξαναμετρησου,μπορει τωρα να ξανα εχεις.να μετριεσαι ανα 10λεπτο κ θελουμε πληρη αναφορα! :lol::lol: εχεις μια εβδομαδα ακομα,αν αρχισεις με τετοιο αγχος,τι εχει να γινει τις επομενες μερες?χαλαρωσε λιγουλακι!

τονια εσυ ξεκουρασου τωρα γιατι τριτη-τεταρτη εχει να γινει.. [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι κοριτσάκια μου. Ενώ γενικά δεν είχα πολυαγχωθεί με το θέμα, αυτή την φορά δεν την παλεύω καθόλου. Με πήρε μία ξαδέλφη μου προχθές και μου είπε ότι η κόρη της 10 χρονών γύρισε σε μία άσχετη στιγμή και τους λέει: μαμά, η κουτσομούρα είναι έγκυος!! Το έχει πει άλλες 2 φορές για μία άλλη ξαδέλφη μας η οποία ούτε καν προσπαθούσαν για παιδάκι τότε (την πρώτη φορά) και την δεύτερη φορά της είπε ότι έχει 2 μωράκια στην κοιλίτσα της και έπεσε μέσα και τις 2 φορές. Σημείωση ότι η κοπέλα δεν το υποψιαζόταν καν ότι μπορεί και να είναι έγκυος. Νομίζω όμως ότι έχω παρασυρθεί και από αυτό. Ουφ!!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ Βinoula μου αυτο που ηθελες!!!!Μπραβο!!!!!Πολυ χαιρομαι για εσενα!!!!!!Συγχαρητηρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα!!!

ευχομαι σε αυτο το θεματακι να κατακοκκινισει η λιστα μας!!!

καλα ειστε?βλεπω η βινουλα εμαθε κ το φυλο..μπραβο!!!αντε να δουμε θα το μαθουμε κ εμεις σε λιγες μερες?εχουμε αγωνιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι κοριτσάκια μου. Ενώ γενικά δεν είχα πολυαγχωθεί με το θέμα, αυτή την φορά δεν την παλεύω καθόλου. Με πήρε μία ξαδέλφη μου προχθές και μου είπε ότι η κόρη της 10 χρονών γύρισε σε μία άσχετη στιγμή και τους λέει: μαμά, η κουτσομούρα είναι έγκυος!! Το έχει πει άλλες 2 φορές για μία άλλη ξαδέλφη μας η οποία ούτε καν προσπαθούσαν για παιδάκι τότε (την πρώτη φορά) και την δεύτερη φορά της είπε ότι έχει 2 μωράκια στην κοιλίτσα της και έπεσε μέσα και τις 2 φορές. Σημείωση ότι η κοπέλα δεν το υποψιαζόταν καν ότι μπορεί και να είναι έγκυος. Νομίζω όμως ότι έχω παρασυρθεί και από αυτό. Ουφ!!!!!!! :?

ΜΑΚΑΡΙ Κουτσομουρα μου να εισαι εγκυουλα!!!!Στο ευχομαι απο την καρδια μου ομως να περιμενεις τουλαχιστον 5 μερες να εχεις καθυστερηση πριν κανεις το τεστ!Στο λεω γιατι αν δεν εχεις γενικα καθυστερησεις στο κυκλο σου μην πηγαινεις και κανεις τσαμπα χοριακες και τεστ και μπαινεις σε αυτη τη διαδικασια και μετα απογοητευεσαι!!!!Μακαρι παντως..αντε κανε λιγο υπομονη λιγες μερες και θα δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...τι κανετε????Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας....μακαρι σε 5 μηνες και κατι να παρουμε με την καντυ τα μωρακια μας αγκαλια....και ολες σιγα σιγα να γινουμε μανουλες....εγω σηκωθηκα και σκεφτομαι τι να μαγειρεψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula με το καλό να αγκαλιάσεις τον άντρα της ζωής σου! μπράβο!!!

Βρε maimouditsa, τι μας την τσιγκλας την Τόνια? άσε τα συμπτώματα βρε κοριτσι και ιδίως απο τόσο νωρίς... να φτάσεις 28η-29η τουλάχιστον κ μετά μπορεί να παρατηρήσεις κάτι τις...

κ εσύ Τόνια, μην κάθεσαι! έχεις δουλειά να κάνεις, ιδίως απο βδομάδα! αλλά καλύτερα να προλειαίνεις το έδαφος για να δυναμώνουν τα υποψήφια μωρά! όσο πιο πολύ, τόσο πιο καλά!!

κουτσομούρα καλώς μας ήρθες κ μακάρι να είσαι εγκυούλα! έχουμε μια λίστα να κοκκινήσουμε κοπελιές, οπότε για να ξυπνάμε και να συγκεντρωνόμαστε στο στόχο!!! :lol:

Efrosyni να δεις που σύντομα θα φουσκώσεις κ η Ελεάνα σου θα χαϊδεύει κοιλίτσα!!!

xtinaki μου, πώς νιώθεις? απο συμπτωματάκια πάμε καλά? είναι ήπια? εύχομαι ναι! πότε έχουμε αυχενική με το καλό?

εγώ κοριτσάκια περιμένω να αδιαθετήσω, να ξεκινήσω τα σεπτεμβριανά-φθινοπωρινά τανάκια!!!

μακάρι όλες με [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif]

ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!Σημερα ρεπαρω!!!Βγηκα βεβαια μια βολτιτσα το πρωι..και τωρα θα ξαπλωσω καμια ωριτσα γιατι νυσταζω!!!maimouditsa εγω δεν εχω δεκατα το πρωι..ολα φυσιολογικα....λιγο ακομα υπομονη... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααχχ νυχτεριδουλα μου κι εγω,με το συμπαθιο,σκατα ειμαι απο το μεσημερι!νιωθω σαν αρρωστη.η μεση μου με εχει πεθανει,κι εγω 37.2 εχω και θελω να ξαπλωνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααχχ νυχτεριδουλα μου κι εγω,με το συμπαθιο,σκατα ειμαι απο το μεσημερι!νιωθω σαν αρρωστη.η μεση μου με εχει πεθανει,κι εγω 37.2 εχω και θελω να ξαπλωνω...

Εγω δεν εχω θεμα με τη μεση,καθολου...ξαπλωσα μια χαρα...και τωρα νιωθω οτι βραζω ~o)~o)~o)~o)~o)~o) ...ειναι νωρις βεβαια για συμπτωματα...ακομα και να ειμαστε..επομενως...λεμε για να λεμε :D:D:D ..μακαρι να ειμαστε και οι 2!!!! να σας πω...σκεφτομαι να κανω τεστακι την κυριακη...στις 9/9...γιατι..μου αρεσει η ημερομηνια :roll::roll::roll::D:D:D:D:D ...και ο,τι βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα ελεγα αν μπορεις :lol: να το κανεις τη Δευτερα :D γιατι μπορει να βγει αρνητικο αλλα να εισαι.μη στεναχωρεθεις τζαμπα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 3-4 απο το ιντερνετ... :D:D:D αν βγει αρνητικο..ή θα μου ερθει περιοδος...ή θα κανω το επόμενο στις 14/9!!!δεν μπορω να τα εχω και να καθονται..ειναι σαν τις σοκολατες στο ντουλαπι :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: σε νιωθω!!κανε οτι εσυ νομιζεις καλυτερο ;) ευχομαι με τη πρωτη να βγει ενα τεραστιο +++++++++++ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] εγω θα περιμενω μετα τις 14 να το κανω αν δεν ερθει!!θελω να δω μεγαλη καθυστερηση και μετα να το κανω ;) ΜΑΚΑΡΙ να εχουμε ΘΕΤΙΚΑ αποτελεσματα και μετα... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Λοιπον επειδη μου ηρθε να φαω πιροσκι με πατατα,θα μαζεψω οσες δυναμεις εχω :lol: και θα παω να τα κανω γιατι μονο που τα σκεφτομαι =p~=p~=p~=p~
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι ειναι πολυ ωραια!!!εγω εκανα γλυκακι με ανανα και λεμονακι και τρωω καθε μερα!!!οποια θελει τη συνταγη να τη δωσω!!ειναι σουπερ!!!καλη επιτυχια και καλη ορεξη!!!παω για σιδερωμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον θα το ριξω και γω στο σιδερωμα :D:D !!! Αχ βρε μαιμουδιτσα ,νυχτεριδα τι αναμονη ειναι αυτη ... :roll::roll::roll: Σας καταλαβαινω απολυτα ,και γω μια απο τα ιδια .Περιμενω στις 13 και παω να σκασω ! Πως θα περασουν 6 μερες!!! :?:? Εχω κι εγω καθε πρωι 36,8 και καθε απογευμα 37- 37,2 . Επισης σημερα φοβερη ατονια κουραση κ υπνηλια. Αλλα καθε μηνα τα ιδια εχω και ερχεται η βλαμμενη μετα.Απο υγρα τιποτα, σταματησαν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!

Βινούλα συγχαρητήρια κορίτσι μου μπράβο!!! με το καλό εύχομαι!!! τι ωραία να μαθαίνεις το φύλο!!!! τα αγοράκια συνήθως φαίνονται πιο νωρίς, εμείς το είχαμε δει στην αυχενική. Την επόμενη φορά θα δεις 100% λογικά, υπομονή.

Μary καλά να περάσετε στη Σαντορίνη!! Τέλεια, ότι χρειάζεται για το ζευγάρι!! μακάρι να γυρίσετε 3 :lol::lol:

Κουτσομουρα καλώς ήρθες!!!! εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!!

Εγώ κορίτσια πήγα τη Τρίτη στο γιατρό και όλα καλά , ακούσαμε κ την καρδούλα, ήταν πολύ τέλεια!! Σε 2 εβδομάδες θα ξαναπάω, ελπίζω να συνεχίσουμε το ίδιο καλά!!

'εχω λίγες μέρες να μπω αλλά γυρνάω πολύ κουρασμένη κα το βράδυ πέφτω ξερή...

Φιλιά σε όλες και καλά αποτελέσματα!!! εύχομαι την επόμενη εβδομάδα να κοκκινήσουμε κι άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον θα το ριξω και γω στο σιδερωμα :D:D !!! Αχ βρε μαιμουδιτσα ,νυχτεριδα τι αναμονη ειναι αυτη ... :roll::roll::roll: Σας καταλαβαινω απολυτα ,και γω μια απο τα ιδια .Περιμενω στις 13 και παω να σκασω ! Πως θα περασουν 6 μερες!!! :?:? Εχω κι εγω καθε πρωι 36,8 και καθε απογευμα 37- 37,2 . Επισης σημερα φοβερη ατονια κουραση κ υπνηλια. Αλλα καθε μηνα τα ιδια εχω και ερχεται η βλαμμενη μετα.Απο υγρα τιποτα, σταματησαν .

Αχ ασε βρε COCO ασε :roll: κι εγω εχει ποσες μερες τπτ απο υγρα εκτος απο χθες προχθες που ειχα ελαχιστα..και σημερα ετσι νιωθω κι εγω...λες και αρρωστησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον..μαιμουδιτσα,νυχτεριδα κ coco ενα εχω να σας πω!

Ε ΡΕ ΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!(οπως λεει κ η διαφημιση του τζαμπο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxaxa raniaaaaaaaaaaa kai polu kala ta les!!!

ayti ti vdomda den polu empaina giati piksame sti douleia kai meta gyrnaga ena ptwmataki spiti kai swriazomouna!!!shmera loipon (kai mh me vrisete...)ekana mia akoma xoriakoula mias kai anisixisa me ta liga kafe ygra pou eixa (an kai o giatros mou eipe na mhn agxwnomai...)eytixws to noumero htan polu megaaaaaaloooo kai hremisa!!!22.000 kai kati opote pira ton doctor kai moupe oti einai mia xara kai apo vdomada pou tha paw tha akousoume kai kardoula mallon :D:D:D ante mpas kai hremisw ligaki kiegw i trelara(alla re koritsia dikaiologoume nomizw....)

loipon eyxomai mexri telos tou mhna polu akoma xrwmataki na pesei sti listoula mas!!!ante me to kalo na exoume neakiaaaaa!!!

axxxx shmera eimai polu xaroumeniiiiiiii :D:D:D:D

sas filw kokones ta leme avrioooooo!!smoutssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...