Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια,

τι κάνετε, καλά? εύχομαι τα καλύτερα!!!

Εγώ έκανα αυχενική και όλα καλά, δόξα το Θεό. Δεν είδαμε τίποτα από τσουτσουνακι και έχουμε πιθανότητες για κορίτσάκι αλλά μας είπε δεν είναι σίγουρο ακόμα. Αχ, γερό να είναι μόνο και ότι θέλει...

Τόνιαχαν πας για την κόρη τελικά ε? μπράβο!!

Εύχομαι όλες σύντομα να είστε εγκυούλες, σας σκέφτομαι απλά δεν μπαινω πολύ συχνά. Είχα κα κάτι πεθεροτσακωμούς, αφήστε τα....

Καλά να περάσουμε σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΡΕ ΕΥΓΕΝΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΑ ΓΙΑ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

αντε να κανεις ενα νεο σγουρομαλλικο πιτσιποπακι !!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

πωπωπωωω οσο γι αυτο το αγχος... σε καταλαβαινω... πιστευω οτι το ιδιο θα νιωσω κ γω οοοταν με το καλο... δεν χρειαζεται ομως !!! ολα θα πανε καλα !!

---εγω ακομα περιμενω την οκτωβριανή ωορρηξια....... με το ξενυχτι που τραβηξα τις προαλλες (σηκωθηκε ο γιος 2 ΠΜ κ ξανακοιμηθηκε 6 ΠΜ, σηκωθηκε 10 ΠΜ !!!!!!!!!!) μαλλον φοβηθηκε κ θα αργησει τουτο το μηνα χαχαχαχαχαχαχαχα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες τι ωράια νέα διάβασα.... 4 μήνες έλειψα και σας βρίσκω διπλές.... Θα λείπω πιο συχνά μου φαίνεται...

Μετά από ένα φρικιαστικό και γεμάτο τρέξιμο καλοκάιρι επέστρεψα στην καθημερινότητα (λέμε τώρα) και ελπίζω σε λίγη ηρεμία... Όσες άσχημες εμπειρίες δεν έζησα 30 χρόνια, τις έζησα σε 4 μήνες... να πάει και να μην ξανάρθει τέτοιο καλοκαίρι (αν και σε κάνα χρόνο ο εφιάλτης θα ξυπνήσει ξανά)... Νοσοκομεία, χειρουργεία, κρατητήρια (ευτυχώς όχι εγώ μέσα. Εγώ κοιτούσα απέξω και τραβούσα τα μαλλιά μου), ανακριτές και εισαγγελείς, νεύρα και βρίσιμο... Τα θυμάμαι και με πιάνει φρίκη... Αφού δεν με πήγαν και μένα μέσα για φόνο τυχερή είμαι...

Και μέσα στον τρελό χαμό, με πιάνει κ ένας φίλος και μου λέει: "Σε 6 μήνες θα είσαι έγκυος"... Ότι του φανεί του λολοστεφανη... Αν και ότι μου έχει πει πάντα έχει βγει... Τέσπα, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...4 μήνες μείναν και θα δούμε τι θα δούμε...

Αυτά εν συντομία...

Σας φιλώ γλυκά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδακι μου,οπως ειδα "φουξιασες" την Ευγενια μας που ειναι κατω-κατω στη λιστα!!Αντε σου ευχομαι να φουξιασει και η πανω-πανω της λιστας τωρα ;);););););) !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!me to kalo evgenitsa mouuuuuuuuuu!!!!!ante na ayksanomaste kokones!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

γαμωτο μ'αρεσε αυτο που εγραψες αλλα εδω δε μπορω να κανω like αλλα θα κανω αυτο :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!!Ευγενια μου συγχαρητηρια και απο εδω!!!!Ευχομαι να σας πανε οοοολα τελεια!!!!! ourania μου καλως ηρθες ξανα στα μερη μας και ευχομαι ο χειμωνας να ειναι πολυ καλυτερος απο το καλοκαιρι και να σου πανε ολα καλυτερα απο εδω και περα!Αν και μας εχεις μπερδεψει λιγο ετσι οπως τα εγραψες..δεν εχουμε καταλαβει και πολλα!!!Μας τρομαξες λιγο..ευχομαι να μην ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα οσο γραφεις και να υπαρχει λυση!!!!Φιλια πολλα σε ολες και θα φυσυξω ξανα μια γερη για γουρι!!!!Φουφουφουφουφουουουουυουουουουουουου!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))[smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

EΠΙΣΗΣ ΜΑΙΜΟΥΔΙ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟ ΤΟ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδακι μου,οπως ειδα "φουξιασες" την Ευγενια μας που ειναι κατω-κατω στη λιστα!!Αντε σου ευχομαι να φουξιασει και η πανω-πανω της λιστας τωρα ;);););););) !!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ Τονια μου!!!Θέλω αργα η γρηγορα σε ολα τα ονοματα της λιστας μας να γραφει:ΕΓΚΥΟΣ!!

Καλη επιτυχια σε ολες μας!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες τι ωράια νέα διάβασα.... 4 μήνες έλειψα και σας βρίσκω διπλές.... Θα λείπω πιο συχνά μου φαίνεται...

Μετά από ένα φρικιαστικό και γεμάτο τρέξιμο καλοκάιρι επέστρεψα στην καθημερινότητα (λέμε τώρα) και ελπίζω σε λίγη ηρεμία... Όσες άσχημες εμπειρίες δεν έζησα 30 χρόνια, τις έζησα σε 4 μήνες... να πάει και να μην ξανάρθει τέτοιο καλοκαίρι (αν και σε κάνα χρόνο ο εφιάλτης θα ξυπνήσει ξανά)... Νοσοκομεία, χειρουργεία, κρατητήρια (ευτυχώς όχι εγώ μέσα. Εγώ κοιτούσα απέξω και τραβούσα τα μαλλιά μου), ανακριτές και εισαγγελείς, νεύρα και βρίσιμο... Τα θυμάμαι και με πιάνει φρίκη... Αφού δεν με πήγαν και μένα μέσα για φόνο τυχερή είμαι...

Και μέσα στον τρελό χαμό, με πιάνει κ ένας φίλος και μου λέει: "Σε 6 μήνες θα είσαι έγκυος"... Ότι του φανεί του λολοστεφανη... Αν και ότι μου έχει πει πάντα έχει βγει... Τέσπα, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...4 μήνες μείναν και θα δούμε τι θα δούμε...

Αυτά εν συντομία...

Σας φιλώ γλυκά....

καλε Ουρανια τι σου συνεβη ;;; νοσοκομεια ; κρατητηρια ;; μεσα για φονο ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ελα, βρες χρονο κ πες μας περισσοτερες λεπτομεριες !!!!

τωρα ολα καλα ;; σου ευχομαστε καλή κ ηρεμη συνεχεια :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γραψω λιγο εδω.....μπαινω συνεχεια στα γρηγορα...σας διαβαζω κ βγαινω.. ;) Δεν εχω νεα....γι αυτο δεν γραφω συχνα..ειχα λιγο τρεξιμο με διαφορα θεματακια..κ καθολου χρονο για λαπτοπ :D καναμε τις προσπαθειες μας 3 φορες στις γονιμες και ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 30/10 με 31/10.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γραψω λιγο εδω.....μπαινω συνεχεια στα γρηγορα...σας διαβαζω κ βγαινω.. ;) Δεν εχω νεα....γι αυτο δεν γραφω συχνα..ειχα λιγο τρεξιμο με διαφορα θεματακια..κ καθολου χρονο για λαπτοπ :D καναμε τις προσπαθειες μας 3 φορες στις γονιμες και ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 30/10 με 31/10.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

και για γουρι [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!νυχτεριδακι μου ξου ξου να μη σου ερθει και να το τσακωσατε το νινι :x:x:x:x:x:x στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...