Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

α ελα ειδα τη λιστα πιο κατω σε παλιο σας μηνυμα :D πολυ εξυπνο ;) Μαιμου απο μαριανθη το κανες μαιμου? =))=))=))=))=))=))=))[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Πολυ καλο !!! εγω θα συνεχισω να σε λεω μαιμου που ειναι γουρικο ! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Μου αρέσει που έλεγα ότι δεν εχω μπει εδώ και θα εχω χάσει πολλά!! Όλες στο fb είμαστε!!

Λοιπόν εμείς συνεχίζουμε τα τάνια - αύριο είναι το τελευταίο για σκοπούς αναπαραγωγής..τελευταία περίοδος 20/09, οποτε είμαι στην 18η μέρα του κύκλου μου? Άντε να δούμε τι κάναμε και αυτό τον μήνα!! Όχι τπτ άλλο - μετά θα μας πιάσει το κατακαλόκαιρο για να γεννήσουμε και θα τα δούμε όλα!! :lol::lol::?:?:?8-)8-)8-)

Χθες είχα τον ανιψιό μου το μεσημέρι και τον κρατούσα και μου άρεσε τρελά...ο ανιψιός στην αγκαλιά μου (6 μηνών) να κοιμάται και δίπλα μου ο γιος μου να έχει ξαπλώσει και να δίνει φιλιά στον ξάδερφο του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλα μου ντε ! Μονο εγω μπαινω εδω μου φαινεται :D:D:D:D

Μαρεσει γιατι εχει και τις φατσουλες και τα χοροπηδητα :lol: Αλλα και στο face ωραια ειναι για κουτσομπολιο :D:D

Αντε ευγενια μου ελπιζω να το πιασατε και ας ειναι και για καλοκαιρι χαλαλι! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Εγω ειμαι στην 27η σημερα αλλα βλακειες δουλεια καναμε μαλλον... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Δεν νιωθω τιποτα, ουτε στηθος πρισμενο ουτε δεκατα ουτε πονακια περιοδου ,τιποτα το κερατο μου μη πω!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ!!!!Τι κανετε;;;πηγατε ολες στο φατσεμπουκι βλεπω ε;;;;Εγω παλι δουλεια σημερα και βαριεμαι!!!!Απο σπιτι ακομα τιποτα δεν βρηκαμε και με εχουν πιασει τα νευρα μου!!!Πηρα και τις εξετασεις που εκανα γενικη αιματος ουρων και καλλιεργια και ειναι ολες τελειες ευτυχως!Περιμενω να παω την Πεμπτη στον γυναικολογο μου να δω το μωρακι μου!Ανυπομονω!Παντως απο προχθες που εκλεισα τον 4ο το νοιωθω συνεχεια!!!Ολο κλωτσαει!Με εχει ταραξει!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol::lol: Λετε να βγει ζωηρουλη;;; :?: ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...Θα σας πω κ εγω τα νεα μου εν συντομια μιας και τωρα ξεκλεψα λιγο χρονο...Παρουσιαστηκε μια ευκαιρια στον αντρα μου για δουλεια στην Ηγουμενιτσα και ετσι συντομα θα μετακομισουμε εκει...τα υπερ σ αυτο ειναι οτι θα μεινουμε σπιτι μου και ετσι δεν θα εχουμε ενοικιο,θα εχουμε κοντα και τους δικους μας...οποτε ελπιζω να εχω και μια βοηθεια...εχω πολυ τρεξιμο απο την ωρα που το εμαθα γιατι η μετακομιση ειναι ζορι ειδικα για μενα που φοβαμαι κιολας επειδη στην αρχη ειχα και την αποκοληση...Προσπαθω να βρω ενα ρυθμο ωστε να μην κουραζομαι τοσο πολυ αλλα δυσκολο...Ειμαι πολυ αγχωμενη αυτες τις μερες...μεχρι να τελειωσουμε θα ειναι καπως...Κατα τ αλλα καλα...Το μωρο μας δηλωνει την παρουσια του αρκετα συχνα...στις 19 θα παω παλι στο γιατρο να δουμε τον μπεμπη μας και να κανονισουμε και την β επιπεδου μετα απο λιγες μερες...θα την κανω στο νοσοκομειο αλλα πρεπει να πληρωσω μιζα στον γιατρο που την κανει αλλιως πρεπει να παω σε ιδιωτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!! Μ' αυτο το παλιοφεισμπουκ εχουμε αφησει παραπονεμενο το καημενο το μαμμυ... ποσο καιρο εχω να γραψω... :(:(:(:(:(

Μπινουλα τελεια....καλυτερα κοντα στους δικους σας θα εχεις και βοηθεια που θα την χρειαστεις σιγουρα. Καντυ μου μπραβο για τις εξετασεις σου που ειναι καλες, εχεις ξεκινησει σιδηρο, ασβεστιο κλπ? Το σπιτι το ψαχνετε σε συγκεκριμενη περιοχη ? ειναι ακριβα ή δεν ειναι οπως το θελεις? Ευχομαι παντως να βρειτε συντομα και να τακτοποιηθειτε με το καλο για να ηρεμησεις κι εσυ ;);)

Ευγενια ειναι ωραια αισθηση, ε? Δεν μου εχει τυχει να κρατησω αλλο μωρακι και να εχω και την κορη μου διπλα μου.... εχω περιεργεια να δω πως ειναι αν ερθει ποτε το δευτερο :lol::lol::lol:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν και σ'αυτα που ΔΕΝ περιμενουν να δουν ενα ΜΕΓΑΛΟ ++++++++

φιλια σε ολες :):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια ειναι ωραια αισθηση, ε? Δεν μου εχει τυχει να κρατησω αλλο μωρακι και να εχω και την κορη μου διπλα μου.... εχω περιεργεια να δω πως ειναι αν ερθει ποτε το δευτερο :lol::lol::lol:

καλε τι βλακιες λεω .....ναι εχω κρατησει πολλες φορες το μωρο της κουμπαρας μου, αλλα τοτε που ηταν μπεμπα και την επαιρνα αγκαλια (πριν ενα χρονο δλδ) δεν μου εκανε εντυπωση γιατι δεν ηθελα δευτερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Επιτέλους μπηκα!!!Το βραδυ θα σας διαβασω στο face...δεν προλαβαινω τωρα...μπηκα να εκφρασω μια απορια...(Τόνια)..Μου ηρθε περιοδος κανονικα στη μερα της.αλλα κρατησε μονο 2 μερες,και μετα τιποτα!ουτε σταγονα!ουτε καφε..όπως αλλες φορες που εχω απο 4η εως 5η το πολυ 6η μερα...Τί να έπαθα???Και αυτες οι 2 μερες,ηταν κανονικες σχεδον,οχι πολυ πολυ εντονες,αλλα κανονικες...9/9 ηταν η προηγουμενη κανονικη περιοδος και τωρα ηρθε 5/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Επιτέλους μπηκα!!!Το βραδυ θα σας διαβασω στο face...δεν προλαβαινω τωρα...μπηκα να εκφρασω μια απορια...(Τόνια)..Μου ηρθε περιοδος κανονικα στη μερα της.αλλα κρατησε μονο 2 μερες,και μετα τιποτα!ουτε σταγονα!ουτε καφε..όπως αλλες φορες που εχω απο 4η εως 5η το πολυ 6η μερα...Τί να έπαθα???Και αυτες οι 2 μερες,ηταν κανονικες σχεδον,οχι πολυ πολυ εντονες,αλλα κανονικες...9/9 ηταν η προηγουμενη κανονικη περιοδος και τωρα ηρθε 5/10

νυχτεριδουλα μου...μακαρι να ειναι για καλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Επιτέλους μπηκα!!!Το βραδυ θα σας διαβασω στο face...δεν προλαβαινω τωρα...μπηκα να εκφρασω μια απορια...(Τόνια)..Μου ηρθε περιοδος κανονικα στη μερα της.αλλα κρατησε μονο 2 μερες,και μετα τιποτα!ουτε σταγονα!ουτε καφε..όπως αλλες φορες που εχω απο 4η εως 5η το πολυ 6η μερα...Τί να έπαθα???Και αυτες οι 2 μερες,ηταν κανονικες σχεδον,οχι πολυ πολυ εντονες,αλλα κανονικες...9/9 ηταν η προηγουμενη κανονικη περιοδος και τωρα ηρθε 5/10

Νυχτεριδουλι μακαρι να ειναι κατι καλοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...Θα σας πω κ εγω τα νεα μου εν συντομια μιας και τωρα ξεκλεψα λιγο χρονο...Παρουσιαστηκε μια ευκαιρια στον αντρα μου για δουλεια στην Ηγουμενιτσα και ετσι συντομα θα μετακομισουμε εκει...τα υπερ σ αυτο ειναι οτι θα μεινουμε σπιτι μου και ετσι δεν θα εχουμε ενοικιο,θα εχουμε κοντα και τους δικους μας...οποτε ελπιζω να εχω και μια βοηθεια...εχω πολυ τρεξιμο απο την ωρα που το εμαθα γιατι η μετακομιση ειναι ζορι ειδικα για μενα που φοβαμαι κιολας επειδη στην αρχη ειχα και την αποκοληση...Προσπαθω να βρω ενα ρυθμο ωστε να μην κουραζομαι τοσο πολυ αλλα δυσκολο...Ειμαι πολυ αγχωμενη αυτες τις μερες...μεχρι να τελειωσουμε θα ειναι καπως...Κατα τ αλλα καλα...Το μωρο μας δηλωνει την παρουσια του αρκετα συχνα...στις 19 θα παω παλι στο γιατρο να δουμε τον μπεμπη μας και να κανονισουμε και την β επιπεδου μετα απο λιγες μερες...θα την κανω στο νοσοκομειο αλλα πρεπει να πληρωσω μιζα στον γιατρο που την κανει αλλιως πρεπει να παω σε ιδιωτη...

Μπινουλι μου τελειαα που πηρατε την αποφαση να μεινετε στο δικο σας σπιτι!!!!Ολα θα ειναι μια χαραα!!!Καλη επιτυχια για τη β'επιπεδου!περιμενω τα ευχαριστα για να αρχισω να [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Επιτέλους μπηκα!!!Το βραδυ θα σας διαβασω στο face...δεν προλαβαινω τωρα...μπηκα να εκφρασω μια απορια...(Τόνια)..Μου ηρθε περιοδος κανονικα στη μερα της.αλλα κρατησε μονο 2 μερες,και μετα τιποτα!ουτε σταγονα!ουτε καφε..όπως αλλες φορες που εχω απο 4η εως 5η το πολυ 6η μερα...Τί να έπαθα???Και αυτες οι 2 μερες,ηταν κανονικες σχεδον,οχι πολυ πολυ εντονες,αλλα κανονικες...9/9 ηταν η προηγουμενη κανονικη περιοδος και τωρα ηρθε 5/10

Νυχτεριδουλα μακαρι να ειναι καλοοοο :D:D:D για να δουμε..εγω θα σε φυσηξω λιγακι φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδουλα μακαρι να ειναι καλοοοο :D:D:D για να δουμε..εγω θα σε φυσηξω λιγακι φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ;)

[smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδα τι ειναι αυτο παλι περιεργο μου φαινεται τι σκεφτεσαι να κανεις ? Ρωτησες γιατρο? Μπορει βεβαια και να συμβει καμια φορα αλλα ελπιζουμε να ειναι για καλο !!! :D:D:D

Εγω τα ιδια ,περιμενω να υποδεχτω την περιοδο η οποια μαλλον θα αργησει λιγο αυτη τη φορα γιατι ειχα αργα ωορηξια. :x:x:x:x:x:x:x%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimou μου βασει του προηγουμενου μηνα που ειχα 29 μερες κυκλο περιμενα σημερα.Αλλα με παει παντα εναλλαξ 29-30-31 ο κυκλος.Σπανιοτατα μια φορα το χρονο και 32. Οποτε περιμενω ... :( Θα ρθει η ηλιθια σιγα μην δεν ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!Σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!Θα παω να δω το μωρο μου και ανυπομονω!!!!Αχ κοριτσακια μου ευχομαι μεχρι το τελος του χρονου να ειστε οοοοολες φουσκοκοιλιτσες!!!!Αντε να σας φυσηξω και λιγο για γουρι!!!!Φουφουφουφουφουφουουοουουουουουουουουου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοκονες!!!τι κανετε??Εμεις μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!καλε μεγαλωσε πολυ το νινακι μας :x:x:x:x ειναι 3,2 εκατοστα!!τεραστιο :D:D και η καρδουλα χτυπουσε σα τρελη :x:x:x:x ειναι ολα καλα!!μου εδωσε και τις εξετασεις να κανω και σε 2 βδομαδες θα ξαναπαμε και θα μου δωσει και την αυχενικη να κανω!αχ μακαρι να ειναι ολες οι εξετασεις καλες παναγιτσα μου!!τεταρτη πρωι θα παω να τις κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!!!σχολασα και ξαπλωνω ;) ...σημερα εκανα μια......βλακεια...εκανα ενα τεστακι(εγκυμοσυνης)ειχε ξεμεινει...απο αυτα που ειχα παραγγειλει με τα τεστ ωορηξιας...και φυσικα -------------.αλλα τουλαχιστον τωρα δεν εχω τεστακια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα! Ξέρω ότι όλες μαζευεστε στο φατσοβιβλίο, προσπαθώ να σας διαβάζω όσο πιο συχνά μπορώ, κι εδώ κι εκεί, αλλά τρέχω σαν παλαβή (το ΄χω ρίξει στη δουλειά μέχρι να επανέλθουμε σε κανονικούς ρυθμούς τάνι). Στο φβ δεν αισθάνομαι άνετα να γράφω στον τοίχο για τα θέματά μας παρόλο που ξέρω ότι είναι κλειστή ομάδα. Εμείς, εν τάχει, υποβληθήκαμε σε επέμβαση κιρσοκήλης, είμαστε μια χαρά, κινούμαστε με προσοχή, δεν πονάμε καθόλου κι αναρρώνουμε σε γοργούς ρυθμούς. Μόνο που μου την έχει βαρέσει η αγαμία και μου λείπει ο ανδρούλης μου - ευτυχώς τελειώνω κι εγώ από την χαζοκόκκινη - και σε λίγες μέρες θα ξαναρχίσουμε τα τανιάσματα. Επιτέλους! Τώρα, από `δω και πέρα, θα πρέπει να κάνουμε υπομονή και να μην χτυπιόμαστε κάθε μήνα για το πότε θα `ρθει το μπεμπέ. Μόνο στις γόνιμες - λέω εγώ - θα προσπαθώ να κεντράρω τη μέρα και τις υπόλοιπες θα διασκεδάζουμε χωρίς πίεση και άγχος. Τόσα χρόνια για τη χαρά του πράγματος τανιάζαμε, λίγος καιρός ακόμα δεν πειράζει! Ο γιατρός μας είπε να μην βιαζόμαστε και να μην πιεζόμαστε για αποτέλεσμα πριν το εξάμηνο κι αν έρθει νωρίτερα, ευπρόσδεκτο θα είναι (φυσικά!!!!!!!!!!)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...Δυστυχως δεν εχω δυναμη να διαβασω τα νεα σας..μπηκα στα πεταχτα να σας πω μια καλησπερα και να σας πω εν συντομια τα νεα μου...Η μετακομιση προχοραει με ικανοποιητικους ρυθμους...ο μπογιατζης βαφη απο την παρασκευη εχει τελειωσει τα 3 υπνοδωματια και κοντευει να τελειωσει...αυριο μεθαυριο το πολυ τελειωνει...εγω ολη μερα απο τις 7 το πρωι στο ποδι ειμαι εξαντλημενη....πρεπει να ειμαι απο πισω του γιατι αλλιως το κολοβαραει....εχω τελειωσει με το καθαρισμα τα υπνοδωματια και το μπανιο...μου εχουν μεινει μπαλκονια παραθυρα κουζινα κτλ...σημερα απο το απογευμα με ποναει η μεση μου και ο μπεμπης ξεσπαει απο την πιεση που δεχεται αυτες τις μερες...ελπιζω αυτην την εβδομαδα και να χαλαρωσω για να μαθω τα νεακια σας...σας φιλω γλυκα και μολις βρω χρονο θα τα πουμε εκτενεστερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα κοκκίνισα...όχι απο ντροπή, όχι επειδή μου ήρθε η περίοδος αλλά επειδή είμαι έγκυος!!!!!Τα καταφέραμε!!

Πήγαμε στην φίλη μου την Ειρήνη απο την άλλη ομάδα του μάμμυ για να γιορτάσουμε τα γενέθλια της και με έβαλε να κάνω τεστ...είχε πιο πολύ άγχος απο εμένα!! θετικότατο - αύριο επαναληπτικό το πρωί για να είμαστε σίγουροι.. ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!! Ελπίζω όλα να πάνε καλά - τώρα ξεκινάει για εμένα το άγχος!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...