Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Πω πω κοριτσια εχασα πολλα συναρπαστικα σχολια και πολυ γελιο!!! αυτο με το λαχανο κουφαθηκα ! =))=))=))=))=))

Εμπαινα λιγο στα κλεφτα να διαβασω τα νεα σας αλλα δεν ειχα χρονο να γραψω. Παντως χαιρομαι που εισαστε ολες καλα! :x:x:x:x:x

Για σενα νυχτεριδουλα κριμα :( αλλα δεν το βαζουμε κατω λεμε !!!!! το τανι τανι συνεχιζεται!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-:x:x:x:x:x:x[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Τωρα ποιες ειναι στην αναμονη εχω μπερδευτει λιγακι ;) εγω ειμαι στην 22η νομιζω ,αυτη τη φορα δεν μετραω τιποτα ουτε κοιταω γιατι βαρεθηκα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες χαίρομαι που είστε όλες καλά. Δεν προλαβαίνω ιδιαίτερα να σας παρακολουθώ διότι οι επαγγελματικές μου υποχρεώσεις έχουν αυξηθεί. Με μια ματιά είδα ότι οι εγκυούλες μας είναι μια χαρά! Στις υπόλοιπες εύχομαι (όπως και κάθε μήνα) ο Θεός να μας στείλει από ένα (γιατί όχι και δύο) γερά, ζουμπουρλούδικα μωράκια :). Τόνια μετακομίσατε στο fb εεεεε; Θα σου στείλω πμ για λεπτομέρειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες χαίρομαι που είστε όλες καλά. Δεν προλαβαίνω ιδιαίτερα να σας παρακολουθώ διότι οι επαγγελματικές μου υποχρεώσεις έχουν αυξηθεί. Με μια ματιά είδα ότι οι εγκυούλες μας είναι μια χαρά! Στις υπόλοιπες εύχομαι (όπως και κάθε μήνα) ο Θεός να μας στείλει από ένα (γιατί όχι και δύο) γερά, ζουμπουρλούδικα μωράκια :). Τόνια μετακομίσατε στο fb εεεεε; Θα σου στείλω πμ για λεπτομέρειες...

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!! ;);););)

Οι υπολοιπες θα δειτε στο facebook!!

Coco και Νυχτεριδα εσεις μας μεινατε τωραα!!Αντεεεεε ελατε και εσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!Εγω πηγα χθες και εκανα παλι μια σειρα απο εξετασεις και περιμενω τα αποτελεσματα απο βδομαδα...!!!Επισης οπως χθες εκελισα τον 4ο και μπηκα στον 5ο!!!Απο χθες νιωθω συνεχεια τον μπούμπου και αυτη τη φορα ειμαι σιγουρη οτι ειναι το μωρο και οχι το εντερακι μου!!!!χαχαχα!!!!Ανυπομονω τωρα να παω να τον δω στις 11/10,..Μακαρι να ειναι καλα Παναγια μου!!!!Νυχτεριδουλα και penny1979 μην στενοχωριεστε θα το τσακωσετε καποια στιγμη το σποριδιον!Προσπαθειστε μονο να μην ψαχνεστε τοσο πολυ και ξε-αγχωθειτε λιγο!!!!Αυτα απο εμενα!!!!Να εχετε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο ευχομαι!!!!Φιλια πολλα πολλα!!!!Αντε να σας φυσηξω και λιγακι για γουρι!!!!Φουφουφουφουφουφουφουφουουουουουουουου!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω facebook και δε θελω να κανω :roll::roll: Τι να κανω? μετακομισατε ολες εκει :(

Εκτος και φτιαξω εναν ψευτικο λογαριασμο μονο για να μιλαμε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coco δεν ειναι αναγκη να βαλεις φωτογραφια 'η να γραψεις το πραγματικο ονομα κ επονυμο στο facebook. Φτιαξε απλα ενα λογαριασμο κι ελα στη παρεα μας. Αντε εσυ εμεινες... :lol: σε περιμενουμε~~~!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω facebook και δε θελω να κανω :roll::roll: Τι να κανω? μετακομισατε ολες εκει :(

Εκτος και φτιαξω εναν ψευτικο λογαριασμο μονο για να μιλαμε :D:D:D

Ε ναι..και εγω ετσι εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σας οριξω για τελευταια φορα :D ειμαι 24 η μερα εχω υπνηλια καθολου πονους καθολου υγρα και πολυ συχνοουρια , και τα συνηθη δεκατα :lol::lol:

Αλλα δεν θα ξαναβαλω θερμομετρο γιατι το χω για γρουσουζια :?

Τι ειναι αυτα τωρα , συμπτωματα περιοδου μαλλον ε :?::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα εγω χτες το απογευμα πηρα τα αποτελεσματα και ηταν ολα καλα...δοξα το θεουλη οι εξετασεις πεντακαθαρες τις πηγα και στο γιατρο και μου ειπε ολα οκ...θα κανονισουμε και την β επιπεδου...κατα τ αλλα απο χτες το βραδυ πηγα στη μαμα μου με τον σπυρο και ειμαι στο πολυ χαλαρο...καλοπερναω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Coco μαλλον συμπτωματα περιοδου.... ;);) Απο εδω και περα να την περιμενουμε και ας μην ερθει!! ;);) Ας το κανουμε αντιθετα πια,μπας και αλλαξει το γουρι :lol::lol: !!

Μπραβο Μπινουλι για τις εξετασεις σου!!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Νυχτεριδακι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι λεω κι εγω Τονια ! ;) δεν με κοβω για εγγυο :lol::lol::lol:

Βινουλα ΜΠΡΑΒΟ χαιρομαι που ολα παν καλα! χαλαρωσε τωρα :D:D:D !!!

Αυριο θα προσπαθησω και γω να μπω στη φεισμπουκπαρεα :):)

Καλο βραδυ κοριτσια !! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι λεω κι εγω Τονια ! ;) δεν με κοβω για εγγυο :lol::lol::lol:

Βινουλα ΜΠΡΑΒΟ χαιρομαι που ολα παν καλα! χαλαρωσε τωρα :D:D:D !!!

Αυριο θα προσπαθησω και γω να μπω στη φεισμπουκπαρεα :):)

Καλο βραδυ κοριτσια !! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!πως ειμαστε σημερα???COCO μου ναι αντε μονο εσυ εμεινες..ελα στη παρεουλα μας!!οσο για το αλλο συμφωνω με τη Τονια!να το κανετε αντιθετα..να λετε δεν ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης και μετα τσουπ :D να το τσακωσετε επιτελους ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια ελατε πειτε μου!!! εκανα φεισμπουκ! :D Μαλλον ενεργοποιησα εναν παλιο λογαριασμο της αδελφης μου. Lisa λεγεται. καντε με add :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλημερα ή καλησπερα κοκονες μου :P:P ??τι κανετε?εγω ετοιμαζομαι να μαγειρεψω και βαριεμαι...κατα τ'αλλα ολα καλα λιγα πονακια εχω σημερα αλλα δε πειραζει χαλαλι :x:x:x:xCOCO πολυ χαρηκα που θα τα λεμε και απο'κει!!οι υπολοιπες που ειστε καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Μαιμουδιτσα :D Δεν πιστευω να κανεις δουλειες και να κουραζεσαι? [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ποια εισαι στο φεις? [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif]:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...