Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Πεννυ ακομα πριν μεινω εγκυος τα εψαχνα ολα :lol::lol::lol::lol: οποτε ξερω πανω κατω :D καλε η COCO δικαιο εχει..λες τωρα που δε το περιμενεις να το τσακωσατε??συνηθως ετσι γινεται!!στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου ;);) για ολες εννοειται!!φουυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ παρτε μπολικο :lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...

καλά μου είστε? Εγώ έχω το μικρό με πυρετό από τη Πέμπη, με αυτό τον παιδικό αμάν ακόμα δεν ξεκινήσαμε....

Βινούλα μπράβο που βγήκατε, σε καταλαβαίνω..το χάρηκες ε? εγώ στις εγκυμοσύνες πίνω λίγο καφεδάκι, ελαφρύ, δεν τον τελειώνω όλο και φυσικά όχι δεύτερο ποτέ, δεν απαγορεύεται τελείως....

Νυχτερίδα μου περαστικά σου!!!

Μαιμουδίτσα κρίμα που δεν είχε μηχάνημα να ακούσεις κιόλας...αλλά δεν βαριέσαι..φτάνει που είναι καλά το μωρό και θα το ακούσεις την επόμενη εβδομάδα!!

Πένυ εύχομαι να είσαι έγκυος, όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα να ακούσετε καλά νέα!!

καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!Σχολασα...εφαγα..και μολις φουρνισα ενα κεικ λεμονιου...επειδη μου αρεσει πολυ το λεμονι!!!Με ξυσμα φυσικα απο ακερωτα λεμονια ελληνικα!!! :D:D Αυριο εχω καθαριότητα σε όλο το σπίτι....ελπιζω να περασετε ολες μια ομορφη Κυριακή!!Θα τα ξαναπούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κοριτσια καμια σχεση, αυριο πρωι πρωι 8α με επισκεφτει η κοκινουλα,ηδη με ποναει η κοιλια κι εχω καφε ανοιχτα υγρακια!!!!

Στις γονιμες ο αντρουλης μου ηταν αρρωστος :lol: και περνω κΑΙ χαπι για καποιο ορμονικο προβλημα που ειχα, αρα χλωμο προς αδυνατον :lol:

Παω να παρω αγκαλιτσα την μπεμπουλα μου τωρα να κοιμη8ω (κοιμαμαι μαζι της απο τοτε που γεννη8ηκε, δε μπορω να την αποχωριστω)

Καληνυχτα κοριτσακια μου τα λεμε αυριο, φιλακια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑ!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Πεννυ μου δεν πειραζει την επομενη φορα αφου ειναι ετσι αν και μεχρι να ρθει ποτε δεν ξερεις ;)

Νυχτεριδα καλο καθαρισμο σπιτιου και γω το ιδιο θα κανω σημερα :D:D

Τι νεα απο τα αλλα κοριτσια ? Εχουμε καμια σε αναμονη με συμτωματακια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις Κυριακές όλες εξαφανιζόσαστε :lol::lol::lol::lol: ....Κορίτσια...εκανα δουλιτσες το πρωι...εφαγα..και κοιμηθηκα 1,5 ωρα!!!Με το ζορι σηκώθηκα απο το κρεβάτι..Από αυριο είμαι πρωινή..επομένως θα μπαινω βραδάκια μέσα!!!Περιμένω με αγωνία να περάσουν οι μέρες...να δώ αν θα ρθει ή οχι αυτό το μήνα :?: όσο λεω να μην το σκέφτομαι :roll: πιο πολύ το σκέφτομαι... :roll:Δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη..για να μην στεναχωρηθω πολυ :) ...Μόνο στήθος έχω μεγαλύτερο..όπως πάντα μάλλον πριν την περίοδο..τίποτα αλλο εντονα διαφορετικό..παρ'ολα αυτα θα [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου...Εγω ειμαι με την κοκκινοχαζουλα απο χθες το μεσημερι και ειμαι αρκετα στεναχωρημενη...

Καλη επιτυχια σε ολες σας...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου...Εγω ειμαι με την κοκκινοχαζουλα απο χθες το μεσημερι και ειμαι αρκετα στεναχωρημενη...

Καλη επιτυχια σε ολες σας...!!!!

@};-@};-@};-@};-:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!! ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ..ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ..Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ΤΟΝΙΑ μου σε καταλαβαινω αλλα μη στεναχωριεσαι ,σκεψου οτι τον επομενο μηνα μπορει να χοροπηδας απο χαρα! :x:x:x

Ολες ετσι κανουμε και νιωθουμε .Νυχτεριδα μου εσυ εκομα εχεις ελπιδες και μετα εγω.Σου ευχομαι να χαρεις πολυ αυτο το μηνα!! :D:D:D:D

Εγω παλι ,σημερα που εκανα τον απολογισμο μου απογοητευτηκα και σκευτομαι οτι δεν εχω ελπιδες γιατι ειχα επαφες μονο 13η ,15η και 17η.Σημερα πηγε χωριο για δουλειες ο αντρας μου και την χασαμε :( Και αφου το τεστ ωορηξιας μου εδειξε την 16η αχνο θετικο αρα η ωορηξια θα εγινε 18η με 19η και αρα αχρηστα τα τανια που εκανα :( Εκτος αν εγινε την17η που δεν νομιζω . Οποτε ειμαι και γω αρνητικα προετοιμασμενη. ΑΛΛΑ ΑΣ ΧΟΡΟΠΗΔΗΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ!!! :D[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελίτσες μου, ψιλοχάθηκα γιατί πέρασα μια κόλαση με το κρύωμα, που μάλλον ήταν πολύυυυυ βαρύ!μπούκωμα, πυρετός, βράχνιασμα, πονοκέφαλος κ βράσιμο στο στήθος με τρελό βήχα! παίρνω ένα κάρο φάρμακα, με κορυφαίο το βλεννολυτικό σιρόπι, γιατί δεν τη παλεύω! περίοδο περιμένω Πέμπτη με Παρασκευή, αλλά έκανα ένα τεστ την 22η μέρα (χτες) κ μου βγήκε αρνητικό.με τόσα φάρμακα που πήρα, μάλλον πάλι καλά πρέπει να λέω. όπως και να'χει, κάνω υπομονή, γιατί και η δουλειά μου είναι δύσκολη και δεν με αφήνει να αναρρώσω....

Τόνια μου, κάνε υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό! μπορεί να είμαστε οι πορτοκαλένιες εμείς, αν κ σου εύχομαι φούξια!

coco μου, ποτέ δεν ξέρεις! αν είναι να γίνει, θα γίνει!

σας φιλώ και σας εύχομαι καλή εβδομάδα! αμην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληαπερα κ απο μενα...Εγω σημερα πηγα σε μια οικογενεια με 4 παιδια...με την μεγαλη τους την κορη πηγαιναμε μαζι στην σχολη και τωρα ειμαστε κοντα με ολους...εκανα η μαμα της σπανακοπιτα και εφαγα 2 κομματια....γυρισα σπιτι το μεσημερι και εφτιαξα κλαμπ σαντουιτσ για να μην παρω ετοιμο...μετα κοιμηθηκα 2 ωριτσες και τωρα ειπα να μαθω νεακια σας...Τονια μου μην στεναχωριεσαι το μωρακι σου θα ερθει συντομα και ολα θα πανε καλα...ειναι λογικο να επεσες τοσο πολυ ψυχολογικα...χαλαρωσε μην στεναχωριεσαι και ολα θα πανε καλα...εγω την Παρασκευη θα παω στο γιατρο μου και μετα θα κλεισω και ραντεβου για την β επιπεδου...χαλαρωσα πολυ αυτες τις μερες και ελπιζω να πανε ολα κανα και με την β επιπεδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα!ειχα να μπω πολλες μερες εδω κ εκανα ποση ωρα να σας διαβασω!

εγω περιμενω τριτη-τεταρτη λογικα.αρχισαν τα υγρα οπως τον προηγουμενο μηνα.γιατι να ειναι αυτα αραγε?σαν της ωορρηξιας λιγες μερες πριν τη περιοδο..εννοειται δεν περιμενω τπτ αυτο το μηνα,αφου το τελευταιο τανι εγινε 5-6 μερες πριν την ωορρηξια.απο τοτε ημαστε ψιλοτσακωμενοι κ δεν κουνιεται φυλλο!!

κατα τα αλλα περιμενω το ταξιδακι με τις φιλες μου στο παρισι το σαββατο!εχω τυψεις για το μικρο που θα αφησω..για το μεγαλο καθολου! :lol:

φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!!Καλο μηνααα!!!!Τονια τα ειπαμε εμεις ;)τονια ,COCO,νυχτεριδουλα,ρανια28 ,demie_14και ολες οι υπολοιπες που εχω ξεχασει τωρα :P:P σας ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να το πιασετε πολυ συντομα το μπεμπακι και μην αγχωνεστε!ολες θα γινετε μανουλες :D:x:x:x:xφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυαπο μενα και λιγο [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] για το γουρι!!!!Ρανια καλα να περασεις στο Παρισι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!Τι κανετε;;;Λοιπον:Μαιμουδιτσα μου συγχαρητηρια που ολα πηγανε καλα!Ευχομαι να συνεχισουν να πηγαινουν οοοολα καλα μεχρι το τελος!!!! Τονια μου γλυκια μου Τονια που σε αγαπαω πολυ!!!!Εχεις δικαιο αλλα θα πανε ολα καλα θα δεις..θα ειμαστε διπλα σου να σε στηριζουμε!!!Ρανια μου ευχομαι να περασεις τελεια στο Παρισι και να σου φερει τυχη και οταν γυρισεις με το καλο να το τσακωσεις το σποριδιον!Μην εχεις τυψεις για τον γιο σου..δεν κανεις κατι κακο!!! COCO,νυχτεριδουλα,tanya1979 ,demie_14 μην αγχωνεστε και μην μετρατε θερμοκρασιες...θα ερθει το νινι συντομα!!!Χtinaki μου και Βinoula χαιρομαι που πανε ολα καλα και σε εσας!!!Αν ξεχασα καμια ζηταω συγνωμη!!!Εγω κοριτσια θα παω αυτη τη βδομαδα να κανω κατι εξετασεις που μου εδωσε ο γιατρος και την αλλη εβδομαδα 12/10 θα παμε να δουμε το μπεμπακι μας παλι!Αντε να περασουν οι μερες εχω αγωνια...ρε κοριτσια μερικες φορες με πιανει ενα αγχος...νομιζω οτι δεν μεγαλωνει η κοιλια μου φοβαμαι μηπως εχει παθει το μωρο κατι..χαζομαρες το ξερω αλλα περνανε τετοια απο το μυαλο ισως γιατι δεν το εχω νοιωσει ακομα κανονικα το μωρο και επειδη δεν το νοιωθω νομιζω οτι κατι δεν παει καλα!Εσεις που εχετε γινει μανουλες ξανα,ειχατε τετοια αγχη ποτε;;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!Τι κανετε;;;Λοιπον:Μαιμουδιτσα μου συγχαρητηρια που ολα πηγανε καλα!Ευχομαι να συνεχισουν να πηγαινουν οοοολα καλα μεχρι το τελος!!!! Τονια μου γλυκια μου Τονια που σε αγαπαω πολυ!!!!Εχεις δικαιο αλλα θα πανε ολα καλα θα δεις..θα ειμαστε διπλα σου να σε στηριζουμε!!!Ρανια μου ευχομαι να περασεις τελεια στο Παρισι και να σου φερει τυχη και οταν γυρισεις με το καλο να το τσακωσεις το σποριδιον!Μην εχεις τυψεις για τον γιο σου..δεν κανεις κατι κακο!!! COCO,νυχτεριδουλα,tanya1979 ,demie_14 μην αγχωνεστε και μην μετρατε θερμοκρασιες...θα ερθει το νινι συντομα!!!Χtinaki μου και Βinoula χαιρομαι που πανε ολα καλα και σε εσας!!!Αν ξεχασα καμια ζηταω συγνωμη!!!Εγω κοριτσια θα παω αυτη τη βδομαδα να κανω κατι εξετασεις που μου εδωσε ο γιατρος και την αλλη εβδομαδα 12/10 θα παμε να δουμε το μπεμπακι μας παλι!Αντε να περασουν οι μερες εχω αγωνια...ρε κοριτσια μερικες φορες με πιανει ενα αγχος...νομιζω οτι δεν μεγαλωνει η κοιλια μου φοβαμαι μηπως εχει παθει το μωρο κατι..χαζομαρες το ξερω αλλα περνανε τετοια απο το μυαλο ισως γιατι δεν το εχω νοιωσει ακομα κανονικα το μωρο και επειδη δεν το νοιωθω νομιζω οτι κατι δεν παει καλα!Εσεις που εχετε γινει μανουλες ξανα,ειχατε τετοια αγχη ποτε;;;; :roll::roll:

Αντε παλι!!!!Penny1979 συγνωμη!!!Παλι σε μπερδεψα με μια αλλη κοπελα που γραφω στο αλλο φορουμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

εχθες επιστρεψαμε απο αθηνα..καναμε την αυχενικη κ ολα ηταν μια χαρα...κατα 99.9% περιμενουμε κοριτσακι...για να δουμε..στις 29 του μηνα εχουμε το επομενο ραντεβου οποτε κ θα το επιβεβαιωσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

εχθες επιστρεψαμε απο αθηνα..καναμε την αυχενικη κ ολα ηταν μια χαρα...κατα 99.9% περιμενουμε κοριτσακι...για να δουμε..στις 29 του μηνα εχουμε το επομενο ραντεβου οποτε κ θα το επιβεβαιωσουμε!!!

ΤΟΝΙΑΧΑΝ μπραβο!!!!Μακαρι να εχεις κοριτσακι και να κανεις την διαφορα γιατι πολλα αγορακια μαζευτηκανε φετος!!!!Αντε μακαρι που το θες και τοσο πολυ γιατι εχεις και 2 αγορακια οποτε στο ευχομαι με ολη την καρδια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου γλυκια μου Τονια που σε αγαπαω πολυ!!!!Εχεις δικαιο αλλα θα πανε ολα καλα θα δεις..θα ειμαστε διπλα σου να σε στηριζουμε

:YMHUG::YMHUG::YMHUG: [smilie=tearyeyed.gif] [smilie=tearyeyed.gif] [smilie=tearyeyed.gif] [smilie=tearyeyed.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!Τι κανετε;;;Λοιπον:Μαιμουδιτσα μου συγχαρητηρια που ολα πηγανε καλα!Ευχομαι να συνεχισουν να πηγαινουν οοοολα καλα μεχρι το τελος!!!! Τονια μου γλυκια μου Τονια που σε αγαπαω πολυ!!!!Εχεις δικαιο αλλα θα πανε ολα καλα θα δεις..θα ειμαστε διπλα σου να σε στηριζουμε!!!Ρανια μου ευχομαι να περασεις τελεια στο Παρισι και να σου φερει τυχη και οταν γυρισεις με το καλο να το τσακωσεις το σποριδιον!Μην εχεις τυψεις για τον γιο σου..δεν κανεις κατι κακο!!! COCO,νυχτεριδουλα,tanya1979 ,demie_14 μην αγχωνεστε και μην μετρατε θερμοκρασιες...θα ερθει το νινι συντομα!!!Χtinaki μου και Βinoula χαιρομαι που πανε ολα καλα και σε εσας!!!Αν ξεχασα καμια ζηταω συγνωμη!!!Εγω κοριτσια θα παω αυτη τη βδομαδα να κανω κατι εξετασεις που μου εδωσε ο γιατρος και την αλλη εβδομαδα 12/10 θα παμε να δουμε το μπεμπακι μας παλι!Αντε να περασουν οι μερες εχω αγωνια...ρε κοριτσια μερικες φορες με πιανει ενα αγχος...νομιζω οτι δεν μεγαλωνει η κοιλια μου φοβαμαι μηπως εχει παθει το μωρο κατι..χαζομαρες το ξερω αλλα περνανε τετοια απο το μυαλο ισως γιατι δεν το εχω νοιωσει ακομα κανονικα το μωρο και επειδη δεν το νοιωθω νομιζω οτι κατι δεν παει καλα!Εσεις που εχετε γινει μανουλες ξανα,ειχατε τετοια αγχη ποτε;;;; :roll::roll:

Καλε τι λεω;;;;Μπερδεψα τις ημερομηνιες!!!!! 11/10 θα παμε στο γιατρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispra kokones egw eimai psiloarrwstoula giayto den exw mpei miti laimos kai kefali..eytixws oxi pireto.....den exa polla kouragia...tha pw mono sigaritiria gia tin ayxeniki sthn toniaxan!!ante ola me to kalo

tonakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimh moustenaxwriese vre xazoula..eipame ola tha erthoun stin wra tous..kserei o theoulis pote tha to steilei to mpempaki sas...elaaaaaaa

shmera den phga douleia kai den me vlepw oute avrio den telw na to riskarw na ginw xeiroteras kai na krevatwthw...stis 12/10 exoume rantevou gia ayxeniki na dw pws tha diaxeiristw to agxos mexri tote....ayta prostparon...an eimai kalitera mporei na mw argotera na sas diavasw..filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιαχαν μου αντε ωραιαααα μακρι να ειναι κοριτσακι γιατι εχεις ηδη 2 αντρακια :P:P με το καλο ολα να πανε!!κι εμεις 12/10 θα παμε στο γιατρο!!ανυπομονω να το ξαναδω :x:x:x φιλακια κοριτσοπουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου μην στεναχωριεσαι....θα δεις που συντομα θα χοροπηδαμε ολες για σενα και το σπορακι σου...Ολα θα σου πανε τελεια...Τονιαχαν Συνχαριτηρια για την αυχενικη σου....πως νιωθεις που ειναι κοριτσακι???εγω μιλουσα πριν με τον σπυρο και σκεφτομαι να παω λιγο νωριτερα στο γιατρο και μετα να φυγουμε μερικες μερες στους δικους μου να ξεφυγω λιγο και να δω και κατι δουλειες που εχω Ηγουμενιτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...