Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Μαιμουδιτσα μου με το καλο να ακουσετε το μωρακι σας!!!!!!!Περιμενουμε με ανυπομονησια τα υπεροχα νεακια σου :YMHUG:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Αααα,εγω εκανα ενα τεστακι,αρνητικο,οποτε περιμενουμε τη κοκκινοχαζουλα..... [-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ COCO μου σου ευχομαι να το επιασες το κουτσουνακι!!!!Η αληθεια ειναι αυτη κοριτσακια αν δεν τρεξουμε και δεν κυνηγησουμε εμεις τα αντρακια μας δεν κανουμε τιποτα!!!Πολυ ευκολα κουραζονται ρε παιδι μου τι να πω!!!!Τελοσπαντων μας το απιζουν δυσκολοι στην αρχη αλλα μετα τους καλαρεσςι και καλοπαιρνενε!!!!Φανταστειτε να ημασταν και απο τις γυναικες που λενε μη και μη που βαριουνται συνεχεια και τις παρακαλανε οι αντρες τους!!!Ενω τωρα πρεπει να μας λενε και ευχαριστω και απο πανω!!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:Tanya1979 μου δεν κανουμε καθε μηνα ιδια μερα ωορηξια!!!Μπορει η ωο να διαφερει καμια φορα απο μηνα σε μηνα!!!Μην αγχωνεσαι!!!! Τονια μου εσενα θα σε αφησω ασχολιαστη γιατι τα ειπαμε στο ΦΑΤΣΕΜΠΟΥΚΙ και δεν θελω να σε κραξω και απο εδω!!!Παρεπιπτοντως η μαιμουδιτσα εχει γινει το καλυτερο παιδι;;;Ολες οι αλλες εχετε παθει πανικο και η Μαιμου γιατρευτηκε;;;;Τι εγινε ρε παιδια;;;;χαχαχα!!!!Λοιπον μαιμου μου καλη επιτυχια για σημερα στο γιατρο!!!Περιμενουμε ωραια νεα!!!Σας φιλω και ολες τις υπολοιπες-καλο σαββατοκυριακο και σας φυσω πολυ πολυ!!!Φουφουφουφουφουφουουουουουουουουουου!!!! Bye!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

penny1979 μου συγνωμη μπερδεψα το ονομα σου!!!! Το (μου δεν κανουμε καθε μηνα ιδια μερα ωορηξια!!!Μπορει η ωο να διαφερει καμια φορα απο μηνα σε μηνα!!!Μην αγχωνεσαι!!!!) για σενα το εγραψα..ελπιζω να καταλαβες!!!! :?:?

post-9371-13873939668424_thumb.jpg

post-9371-13873939670891_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ COCO μου σου ευχομαι να το επιασες το κουτσουνακι!!!!Η αληθεια ειναι αυτη κοριτσακια αν δεν τρεξουμε και δεν κυνηγησουμε εμεις τα αντρακια μας δεν κανουμε τιποτα!!!Πολυ ευκολα κουραζονται ρε παιδι μου τι να πω!!!!Τελοσπαντων μας το απιζουν δυσκολοι στην αρχη αλλα μετα τους καλαρεσςι και καλοπαιρνενε!!!!Φανταστειτε να ημασταν και απο τις γυναικες που λενε μη και μη που βαριουνται συνεχεια και τις παρακαλανε οι αντρες τους!!!Ενω τωρα πρεπει να μας λενε και ευχαριστω και απο πανω!!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:Tanya1979 μου δεν κανουμε καθε μηνα ιδια μερα ωορηξια!!!Μπορει η ωο να διαφερει καμια φορα απο μηνα σε μηνα!!!Μην αγχωνεσαι!!!! Τονια μου εσενα θα σε αφησω ασχολιαστη γιατι τα ειπαμε στο ΦΑΤΣΕΜΠΟΥΚΙ και δεν θελω να σε κραξω και απο εδω!!!Παρεπιπτοντως η μαιμουδιτσα εχει γινει το καλυτερο παιδι;;;Ολες οι αλλες εχετε παθει πανικο και η Μαιμου γιατρευτηκε;;;;Τι εγινε ρε παιδια;;;;χαχαχα!!!!Λοιπον μαιμου μου καλη επιτυχια για σημερα στο γιατρο!!!Περιμενουμε ωραια νεα!!!Σας φιλω και ολες τις υπολοιπες-καλο σαββατοκυριακο και σας φυσω πολυ πολυ!!!Φουφουφουφουφουφουουουουουουουουουου!!!! Bye!!! ;););)

Παντα ημουν το καλυτερο παιδι καντουλα μου :lol::lol::lol::lol: ηταν μεχρι να το τσακωσω!!Τωρα ο "δευτερος γυρος" θα ειναι στις προσπαθειες για το δευτετο νινακι :D:D:lol::lol::lol: σ'ευχαριστω πολυ πολυ και μολις γυρισουμε απο τον γιατρο θα μπω αμεσως να σας γραψω!!πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εσυ το χαβα σου να μαρη [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα μου με το καλο να ακουσετε το μωρακι σας!!!!!!!Περιμενουμε με ανυπομονησια τα υπεροχα νεακια σου :YMHUG:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Αααα,εγω εκανα ενα τεστακι,αρνητικο,οποτε περιμενουμε τη κοκκινοχαζουλα..... [-(

Εσυ εισαι που ελεγες οτι δεν θα κανεις τεστ αν δεν περασουν 10 μερες????????

Βιαστηκες [-([-([-([-( Ποτέ δεν ξέρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:x:x:x Ειμαστε 6.2 χιλιοστα και μου λεει μια χαρα μεγαλουτσικο ειναι!!!ειδαμε καρδουλα αλλα δυστυχως δεν ακουσαμε γιατι δεν ειχε το μηχανημα :cry: αλλα θα την ακουσουμε τη μεθεπομενη φορα :D:D τωρα θα ξαναπαω σε 2 βδομαδουλες!!αυτααα ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηηηηηηηη!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:x:x:x Ειμαστε 6.2 χιλιοστα και μου λεει μια χαρα μεγαλουτσικο ειναι!!!ειδαμε καρδουλα αλλα δυστυχως δεν ακουσαμε γιατι δεν ειχε το μηχανημα :cry: αλλα θα την ακουσουμε τη μεθεπομενη φορα :D:D τωρα θα ξαναπαω σε 2 βδομαδουλες!!αυτααα ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηηηηηηηη!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Aαχχχ μπραβο μπραβο μαιμουδιτσα μου ! καλοριζικο να μεγαλωσει γερο και τυχερο ! :YMHUG::YMHUG: Πολυ χαρηκα !! ειναι 6,2 χιλ.οσο και οι βδομαδες σου ,ενα χιλ.τη βδομαδα δηλαδη !!Τελεια τα νεα σου :D:D:D:D

ΤΟΝΙΑ αληθεια βιαζεσαι λιγο ,ποτε δεν ξερεις !! ;);)

Καλο βραδυ κοριτσακια !! @};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:x:x:x Ειμαστε 6.2 χιλιοστα και μου λεει μια χαρα μεγαλουτσικο ειναι!!!ειδαμε καρδουλα αλλα δυστυχως δεν ακουσαμε γιατι δεν ειχε το μηχανημα :cry: αλλα θα την ακουσουμε τη μεθεπομενη φορα :D:D τωρα θα ξαναπαω σε 2 βδομαδουλες!!αυτααα ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηηηηηηηη!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ....ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες μου τι κανετε?μαιμουδιτσααααααααα μπραβο κοριτσακι μου αντε με το καλο το μωρακι σας ολα με το καλο να ερθουν!!! εγω ξυπνησα χαραματα παλι σα τον βρυκολακα!!χαχαχαχαχα θα πιω το καφεδακι μου και θα τα ξαναπουμε λατερρρρρρρ!!φιλακια καλημερουδιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA XTINAKI ,κανει να πινεις καφε ? Μη πινεις πολλους ;)

Και γω σα βρυκολακας ξυπνησα σημερα χαραματα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! εχω μια απορια οταν ξυπνησετε.Μετα την ωορηξια η θερμοκρασια δεν ανεβαινει?? Εμενα ειναι 36,5 σημερα .Μηπως τελικα δεν εκανα ακομα ωορηξια και οι πονοι ηταν προεορτια και τζαμπα και τα τανια!!!!? :roll::roll::roll:

:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μενα!!!coco μου και εμενα δεν ανεβαινει αμεσως..κανει 3 μερες περιπου!!!θα δεις...και κυριως μετα τις 11 το πρωι εχω μεγαλη διαφορα...πρωι πρωι...τιποτα το σπουδαιο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ακομα μπουκωμενη ειμαι..λιγο καλυτερα οταν ξαπλωνω..αλλα αν σηκωθω..τρεχει η μυτη..φυσικα καθε βραδυ κατα τις 4 με πιανει ενας ξεροβηχας...μαλλον επειδη εχω μπουκωμενη μυτη!!7η μερα σημερα!!Βαρέθηκα!! X(X(X(X(X(~o)~o)~o) όλο ζεστά πινω με 33 βαθμους!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες!!ευχαριστω πολυυυυυ κοριτσια :D:D:D καλε ειναι καλο αυτο που ειπε η COCO?οτι λογικα μεγαλωνει ενα χιλιοστο τη βδομαδα????? :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μας ειπε επισης οτι η θεση του ειναι ψηλα και ειναι πολυ πολυ καλο αυτο :D:D:D:D:D:D αχ ποτε θα περασουν οι 2 βδομαδες να παμε να το δουμε παλιιιι????? :x:x:x:x:x ελπιζω γρηγορα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mακαρι να ειναι οπως τα λετε και να μη την εχασα παλι την ατιμη.. ! Μαιμου μου μην τρελλενεσαι εγω διαπιστωση εκανα για την συμπτωση! :D Ολα καλα πηγαινουν μαιμουδιτσα μου μη τα ψαχνεις ! :x:x:x@};-@};-@};-

Νυχτεριδα καλομελετα κ ερχεται το νινακι ελπιζω ! Υπομονη 7 μερες ακομη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:x:x:x Ειμαστε 6.2 χιλιοστα και μου λεει μια χαρα μεγαλουτσικο ειναι!!!ειδαμε καρδουλα αλλα δυστυχως δεν ακουσαμε γιατι δεν ειχε το μηχανημα :cry: αλλα θα την ακουσουμε τη μεθεπομενη φορα :D:D τωρα θα ξαναπαω σε 2 βδομαδουλες!!αυτααα ειμαι πολυ πολυ χαρουμενηηηηηηηηηη!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

aaaaaaaaaa eleos autos o giatros

!!akoy den exei to mixanima :lol::lol::lol: MPRAVOOOOOOOOOOOOOOOO ME TO KALOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TELEIA TA NEAKIA SOU :D:D:D:D:D:D

AX NAI DEN PERNAN OI MERES GIA TOYS YPERHXOYS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....εγω πριν λιγο ξυπνησα και εβαλα ενα πλυντηριο...Εχθες πηγα στην Παναγια την Σουμελα....ειχα πολυ καιρο να παω και γενικοτερα με την ακινησια ημουν σπιτι και οταν εβγαινα για λιγο και με φορμες πιο πολυ....χτες ντυθηκα κανονικα μιας και πηγαινα στην εκκλησια και ανετα μιας και θα εκανα τοσο δρομο...κοριτσια φαινεται η κοιλια μου....αν και εχω παραπανω κιλα φαινεται οτι εχω μωρακι!!!!!!!!κατα τ αλλα καλα ....περασα τελεια...ξεθολοσα κιολας απο την κλεισουρα και σταματησα και κοζανη για ενα καφε...ειχε δηαδηλωση,ματ χρυσαυγητες και τετοια...αλλα δεν εγιναν επεισοδια...αυτα απο μενα...

post-11908-1387393967762_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα μου μπορεις να το ψαξεις κι στο ιντερνετ για την αναπτυξη του εμβρυου κα8ε βδομαδα. Εγω ετσι εκανα κι πηγαινα παντα ενημερωμενη σε κα8ε ραντεβου !!! Μην αγχωνεσαι :D:D 8α πανε ολα καλα.

COCO ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τελευταιος που μετρας 8ερμοκρασια ΚΛΠ ΚΛΠ :D

Βινουλα να βγαινεις εξω να αισ8ανεσαι καλυτερα κι εσυ αλλα καΙ ο μπεμπουλης, ειπαμε οχι καφεδες μονο χυμους (φυσικους ) 8-)

Αυτο τον μηνα εγιναν λιγες προσπα8ειες γιατι ειχα την μικρη αρρωστη πολλες μερες, μετα αρρωστησε ο αντρας μου κι γενικα πινω το κολοχαπι προγεστερονης για να μου φτιαξει ο κυκλος, αντε τον επομενο μηνα σταματαω.

Απλα τις τελευτεες μερες η 8ερμοκρασια ειναι 37,3 με 37,4 ακατεβατα, περιμενω περιοδο αυριο κι αισ8ανομαι τρελη ζεστα γυρω. Αρα ρε κοριτσια αν ηταν διαφορετικα με αυτη τη 8ερμοκρασια 8α πεταγα στα ουρανια. Παιζει να ανεβαινει η 8ερμο κι απο την ζεστη που εχει αυτες τισ μερες :shock:

Ενω τωρα σιγουρα 100% 8α αδια8ετησω, δε ξαναμετρω 8ερμοκρασια ΤΕΛΟς !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα μακαρι Πεννυ μου γιατι θα το σπασω το θερμομετρο καμια ωρα να μη το βλεπω!!! :lol::lol::lol::lol:

Βρε συ μηπως κατα λαθος εκει που δεν το προσπαθεις πολυ ειναι η τυχερη σου !! Σαν πολυ μεγαλη μου φαινεται η θερμοκρασια σου! :o:o:o Ποτε περιμενεις? Για φαντασου!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...