Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

ΦΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥ

ΦΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟ

ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ.....[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] [smilie=love5.gif]

ΚΑΙ ΤΥΧΗ..... %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουτσομουριτσα welcome στη παρεουλα μας!!Ευχομαι να μεινεις συντομα εγκυουλααα!!!!!

Μαιμου και Νυχτεριδα ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩ!!

Λαμπρινουλα μου μακαρι να εχεις τελεια νεακια απο τον γιατροοοο!!!

Καντουλα,το μωρακι στην οθονη ειναι ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!Και μαντεψε,ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑΑΑΑ!!!!!Γιατι το πρωτο μωρακι της παρεουλας μας μαλλον ειναι ΑΓΟΡΑΡΟΟΟΟΣ!!!!!Με το καλο να ερθει καρδουλα μου!!!!!

Μη λες καλε στη Ρανια να ειναι παριζιανικο το μπεμπε,δεν θα παει μετα του συζυγου αλλα με φιλες!!!!!! :lol::lol:

Εμεις θα βαλουμε ξανα μπρος για νινακι σε λιγο καιρο,αρα δεν θα εχετε νεα απο εμενα προς το παρον...Θελω λιγο χρονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARY μου τωρα το προσεξα..καλα να περασετε Σαντορινη και ευχομαι να γυρισετε 3 ;););)

Σευχαριστω κουκλιτσα!!!!! και σε σενα ευχομαι να ΜΗΝ ερθει καθολου η ΧΑΖΗ... φιλια ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε βινουλαα!!συγχαρητηρια!θα γεμισουμε αντρακλες δηλαδη ε?τελεια!κ νομιζω επεσα εξω στην προβλεψη μου για σενα.κοριτσι ελεγα

μαιμουδιτσα πες αλευριιι!!η τονια σε γυρευει!!μαρη ορεξη εχεις να σε αρχισει στη γκρινια παλι?τι μετριεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια..Λοιπον ειναι σχεδον 16 εκατοστα περιπου 150 γραμμαρια και κατα 90% αγορι....Εχει κολησει σχεδον....πρεπει να προσεχω πολυ ακομα αλλα τουλαχιστον μπορω να σηκωνομαι και να κανω τις βασικες δουλειες να πηγαινω μικρες βολτες αλλα χωρις πολυ περπατημα και να μην κουραζομαι καθολου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιααααα!!!!!!!

Λαμπρινουλααααααααααααααα μου!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !Με το καλο το αγορααααακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αρα τελεια που εβαλα σαν φωτο αυτο το υπεροχο αγορακι!!!!Για τη Καντουλα και για σενααααααα!!!!!!Με το καλο,με το καλο κοριτσαρα μου!!!Να ειναι γερο πανω απ'ολααα!!!!!Προσεχε λιγο ακομα ομως,ε?Με το μαλακο να σηκωθεις,να προσεχεις μη πλακωθεις εκει στις δουλειες και μην αρχισεις να βολταρεις!!Ενταξει κοριτσακι μου?Λιγο υπομονη ακομα,pleeeeease :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ :ympray::ympray:

Σιγα μαρη Ρανια μη το εβρισκες και αυτοοοο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΙΜΟΥ!Θα ανεβω πανω μαρη,και θα σε πλακωσω στις γρηγορες!!!!!!Μας αρχισες παλι???????Θα σπασω τα θερμομετρα λεμεεε........Αστο ΕΙΠΑ,ΑΣΤΟΟΟΟΟ!!!!!Ειδες τι σου λεει η...."παριζιανα" μη με κανεις να γκρινιαζω πρωι-πρωι.... :lol::lol:

Νυχτεριδακι ωραια η λιστουλααα!!!!!Ευχομαι συντομα να γεμισει νινακιααααα!!!

Εγω κοριτσια χθες πηγα στο γιατρο.Ολα καλα ευτυχως....Συζητησαμε εκει αρκετα.....Ολα καλα μου τα ειπε,εγω δεν ξερω αν θελω πλεον φοβαμαι.....Παντως οπως και να'χει μου ειπε τεστ,χοριακες κλπ,κλπ μετα απο 5 μερες καθυστερησης...Πιο νωρις οχι,προς αποφυγην απογοητευσεων,αγχους και τετοια....Μου ειπε πως το επομενο 3μηνο για μενα η συλληψη ειναι αρκετα πιο ευκολη,αρκει να συνελθω λιγο....Θα δουμε...Παντως ωο με κοβει να εχω απο Τριτη-Τεταρτη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα οκ το ειδα στο στικερακι σου στην 23η εισαι. Πολυ θετικα τα δεκατα !ελπιζω οτι εισαι εγγυος !! Κι εγω στην 24η ειμαι αλλα δεν εχω ιδιαιτερα συμπτωματα :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia ti kanoume;;binoulaaaaaaabravo glukeia mou ante me to kalo kai o dikos sou o paidaros!!!na prosexeis omws ligaki akoma e mhn pareis fora twra!!xalara!!!

maimou se trwei o kwlinos sou mou fenete na se stolisei i madame tonia!!xaxaxaxaxaxa ase tis thermokrasies marh kai kane ligo upomoni plhsiazoun oi mers kai tha deis!!mh viazese!!

egw thelw na perasei i shmerini mera den exw katholu oreksi gia douleia!!eytixws einai paraskeviiiiii!!!! :D:D:D sas filw prostoparonnnn

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου , συγχαρητήρια για τον αγόραρο σου και με το μαλακό τώρα , όχι υπερβολές τώρα που ξεθαρέψαμε ;)

Τόνια μου , τα ίδια μου είπε κι εμένα ο γιατρός μου για το μεγαλύτερο ποσοστό σύλληψης που υπάρχει το προσεχές διάστημα και αναπτερώθηκε κι άλλο το ηθικό μου. Ελπίζω σύντομα να ξαναμιλάμε για τις εγκυμοσύνες μας και να χαιδεύουμε τις φουσκωμένες κοιλίτσες μας :P

Κάντυ με το καλό κι εσύ μάλλον αγοράκι , ε?

Έτσι , έτσι κάντε αγοράκια για να έχουμε γαμπρούς να παντρέψουμε τα κορίτσια μας!

Μαιμουδίτσα μου , το διασκεδάζεις με όλα αυτά τα "συμπτώματα" , ε?

Αχ , μακάρι να είσαι έγκυος και ας γελάμε όλες μας με τα πειράγματα της Τόνιας μας! :lol::D

Σας φιλώ , καλήμέρα σας. [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!COCO στην 24η ειμαι και μονο χθες πρεπει να ειχα γιατι τοτε ενιωσα ζεστή..Θα δειξει :)Τονια ΔΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.Ενιωσα ζεστή και χαλια και γι'αυτο το ΕΒΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για το αλλο θεμα..ειδες που σου ειπα οτι ολα θα ειναι καλα? :D και μη σου πω να ξεκινησεις γιατι στανταρ θα το τσακωσετε με τη μια το σπορακι ;);) αντε μαρη να ειμαστε οοοολες μαζι!!τι πιο τελειο :x:x:x !!!χτινακι οπως ειπα και στην Τονια ενιωσα χαλια και γι'αυτο μετρηθηκα αλλιως ουτε καν δε μου περασε απο το μυαλο και Efrosyni μου ευχομαι και'σεις να το τσακωσετε το σπορι αυτον το μηνα :D.Και για τα συμπτωματα που λες δε το διασκεδαζω απλα που και που νιωθω την αναγκη να τα πω ρε παιδι μου :) Αυτααααααα!!Φιλακιααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ ακόμα τίποτα. Όσο πάει φουσκώνει το στήθος αλλά η περίοδος άφαντη. Αν την παλέψω θα περιμένω μέχρι Δευτέρα και μετά θα πάω για χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για τα συμπτωματα που λες δε το διασκεδαζω απλα που και που νιωθω την αναγκη να τα πω ρε παιδι μου :) Αυτααααααα!!Φιλακιααααααα!!

Το "που και που" μου αρεσε...........ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ................... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ...... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το "που και που" μου αρεσε...........ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ................... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ...... :shock::shock:

ΑΗ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩ =))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...