Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

COCOμακαρι να το πιασετε!!κοιτα να γινει χαμος ε...πολλα τανια να κανετε ;);)Τονια ΝΑΙΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!!!!!Νυχτεριδα μου ειχα συμπτωματα απο νωρις οπως σου ειπα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

29 με 31 κυκλο εχω το πολυ. Τι να πω !που κρυβεται η σκασμενη !!! :?:cry: Ειναι αξιοπιστα αυτα τα hometest μηπως δεν τα κανω σωστα? θα κανω αλλες δυο μερες γιατι τελειωνουν και ο θεος βοηθος. Θα κανω και τανια τανια ΠΣΚ που δεν θα χω αλλα τεστακια και παλι ο Θεος βοηθος... :ympray::ympray::ympray::ympray::x:x:x:x@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-

Τονια μου εισαι κι εσυ στην αναμονη!!! τωρα το ειδα! αντε να εχουμε διπλες χαρες! Και ο πονοκεφαλος ειναι συμπτωμα ! :D[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 32 ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΝ 18η ΜΕΡΑ!!!!Η αδερφη μου τα ιδια και το επιασε την 19η ΜΕΡΑ...!!!!ψΑΞΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΩΟΡΗΞΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχισε τα τανια coco μου,πιθανοτατα δεν εχει γινει ακομα η ωορηξια σου!!Κοιτα τα τεστακια μια χαρα ειναι!!Εγω ετυχε αυτο το μηνα και πηγα στον γιατρο για υπερυχο στις γονιμες μερες μου...Οταν μου ειχε πει ο γιατρος ποτε θα εχω ωορηξια,τοτε εδειξε και το τεστ...Να σου πω,ποτε το κανεις?Καλυτερα να το κανεις μετα τις 2 το μεσημερι παντως....Και να θυμασαι η γραμμη του αποτελεσματος πρεπει να ειναι πιο εντονη απο τη γραμμη του τεστ!!Αντε και καλη επιτυχια!!

Οσο για τον πονοκεφαλο,δεν νομιζω να ειναι συμπτωμα για μενα,γιατι παντα ποναει η κεφαλα και μολις σταματαει,τσουπ ερχεται η κοκκινοχαζουλα!!Παντως,σ'ευχαριστω πολυ!!!

Και σενα ΚαντοΓιωργιτσα μου!!!

Οι πονοκεφαλοι γενικοτερα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης εγω ειχα και πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος και τωρα που ειμαι εχω...Γενικοτερα ομως πονοκεφαλους μπορει να εχουμε και στην περιοδο οποτε προς το παρον το συγκεκριμενο μην το λαμβανεις υποψιν..ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΟΥΛΑ Και γω ειχα πονοκεφαλους στην αρχη περιπου 3ο με 4ο μηνα και μου ειχε πει η γιατρος μου να πινω πολυ νερο αν μπορουσα 1 μιση λιτρο τη μερα (δεν θυμαμαι αν αντεξα να πιω τοσο νερο) αλλα προσπαθουσα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mpika sta kleyta na sas pw oti ola einai teleia me to nini mas!!!2 olokira ekatosta exei ginei!!!thirio to paidi mou!!!xaxaxaxaxaxax ola teleia kai ta kafe pou eixa dne einai tipota mou eipe o progennhtikos mia xara kai proxwrame xwris agxos(ayto to eipe o doctor!!)xaxaxaxa egw den eipa kati tetoio!!!aytaaaa sas filw giati paraligo na kapsw to fai i ksemualismeni!!!filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Xtinaki!!! Τελεια!!Ας γραψω λιγα πραγματα για τους κυκλους..να βοηθησω :D

ΛΟΙΠΟΝ...

ΣΕ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ(ΟΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ 27Η ΜΕΡΑ) Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 13Η ΜΕΡΑ.

ΣΕ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ(ΠΕΡΙΟΔΟΣ 28Η ΜΕΡΑ)...ΩΟΡΗΞΙΑ 14Η ΜΕΡΑ..

ΣΕ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ(ΠΕΡΙΟΔΟΣ 29Η ΜΕΡΑ)...ΩΟΡΗΞΙΑ 15Η ΜΕΡΑ.

ΣΕ ΚΥΚΛΟ 29 ΗΜΕΡΩΝ(ΠΕΡΙΟΔΟΣ 30Η ΜΕΡΑ)...ΩΟΡΗΞΙΑ 16Η ΜΕΡΑ..

ΣΕ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ(ΠΕΡΙΟΔΟΣ 31Η ΜΕΡΑ)..ΩΟΡΗΞΙΑ 17Η ΜΕΡΑ..

ΣΕ ΚΥΚΛΟ 31 ΗΜΕΡΩΝ(ΠΕΡΙΟΔΟΣ 32Η ΜΕΡΑ)..ΩΟΡΗΞΙΑ 18Η ΜΕΡΑ..

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ,,, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΥΚΛΟΥΣ ΕΩΣ 32 ΗΜΕΡΩΝ..ΣΥΛΛΑΒΑΤΕ 18Η ΜΕΡΑ :D

ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΩΟΡΗΞΙΑ.. ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ Νυχτεριδουλα μου :) Αντε με το καλο να μας ανακοινωσεις και τα δικα σου χαρμοσυνα νεα! Θα καει το πελεκουδι!! :D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x:x:xi-)i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ Νυχτεριδουλα μου :) Αντε με το καλο να μας ανακοινωσεις και τα δικα σου χαρμοσυνα νεα! Θα καει το πελεκουδι!! :D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x:x:xi-)i-)i-)i-)i-)i-)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΕΠΙΣΗΣ!!!ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ 8 ΜΕΡΕΣ :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dηλαδη εγω που περιοδο μου ερχετε την 25η μερα , αρα εχω κυκλο 24 ποτε γινετε ωο???? :shock::shock::shock: Αντε να βγαλεις ακρη!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: κι αλλες φορες εχω 23 μερες χαχα

Το ευχαριστο της υπο8εσης ειναι οτι δεν περιμενω πολυ χαχαχα ερχετε γρηγορα η ακατανομαστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dηλαδη εγω που περιοδο μου ερχετε την 25η μερα , αρα εχω κυκλο 24 ποτε γινετε ωο???? :shock::shock::shock: Αντε να βγαλεις ακρη!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: κι αλλες φορες εχω 23 μερες χαχα

Το ευχαριστο της υπο8εσης ειναι οτι δεν περιμενω πολυ χαχαχα ερχετε γρηγορα η ακατανομαστη!!!

εσυ εχεις 11η μερα...η 10η...αυτες ειναι οι πιο γονιμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια..δειτε τι πετυχα σε ξενο φορουμ..

Yes actually a sore throat can be pregnancy related, they say flu - like symptoms can happen when first becoming pregnant :D

Speaking from 3 pregnancies - Yes it certainly can be a symptom. Each time I've been pregnant the very first thing aside from frequent urination and sore breasts has been cold like symptoms. Stuffy nose, sore throat, slight cough. Not saying you aren't simply just sick with a cold.. but I have always had a sore throat when first getting preggo :) Good luck! :D

Να μη διαβαζω πολυ μαλλον... x_xx_xx_xx_x ...τρεχει και η μυτη μου σημερα..να δω πως θα κοιμηθω..και με 37,4 :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinakiiiiii μου!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Κοριτσια συγχωρεστε με,δεν εχω κουραγιο να σχολιασω πολλα πραγματα σημερα....Ο πονοκεφαλος με εχει τρελανει...δεν κοιμηθηκα καθολου καλα :(( [smilie=icon_pale.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια μου....

τι κάνετε??

εχω χασει πολλάαααα αλλά προσπαθώ να σας φτάσω...

συγχαρητήρια στην μαιμουδίτσα για την εγκυμοσύνη της!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

κοριτσάκι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη....

επίσης χτινάκι πολύ χάρηκα με τα καλά νέα απο το σποράκι σας..έτσι καλά να συνεχίσουν μέχρι το τέλος.... :D:D

τόνια μου γιατί έτσι???τι έγινε??? ευχομαι να περάσει γρήγορα ο πονοκέφαλος...

νυχτεριδάκι σταμάτα να ψάχνεις... :mrgreen::mrgreen: πάντως κάτι καλό μυριζομαι...

αντε βρε κοριτσούδια να κοκκινίσουμε την λίστα μας...

εμεις όλα καλά..μετακομίσαμε,σχεδόν τακτοποιήθηκαμε και ξεκινάμε τις ασκήσεις εδάφους... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε? Εμείς δεν είμαστε καλά!!! Νυστάζωωω.. ο μικρός μου είναι πάλι άρρωστος και κατά τις 3.30 μέχρι τις 5 περίπου ήμασταν ξύπνιοι. Είχε βήχα και δεν μπορούσε να κοιμηθεί. Τελικά για να ηρεμήσει τον πήρα στο κρεβάτι μας και ξεραθήκαμε κανονικά μετά!! Δεν προλαβαίνει να συνέλθει από μια ίωση, κολλάει άλλη!! Σκατόκαιρος!!!!

Περίοδος γιοκ σήμερα - καθαρίσαμε εντελώς και από εδώ και πέρα ξεκινάμε τα τάνια.. αν και ακόμα έχουμε ημέρες εμείς για την ωορρηξία- 16η ημέρα έχω κανονικά εγώ μιας και έχω κύκλο 29 ημερών. ο γιατρός μου είχε πει τάνια μέρα παρά μέρα απο 12-19η ημέρα και φυσικά αν μπορούμε μεγαλώνουμε αυτή την περίοδο (11-20 ημέρα)...άντε να δούμε τι θα δούμε αυτόν τον μήνα!! Θέλω να μείνω έγκυος!!!!!Θεέ ακούς? Σύζυγε ακούς???

χτινάκι σούπερ τα νέα σου!!μια χαρά τα λέει ο γιατρός, μια χαρά θα τα λες και εσύ!! Πρέπει να βιώνουμε την εγκυμοσύνη με χαλαρότητα και χωρίς άγχος γιατί ότι βιώνουμε εμείς το βιώνει και το σποράκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια περαστικα στον μικρουλη νωντα.....αχ μωρε τα μικρουλια ταλαιπωρουνται με τις χαζοιωσεις...

με το καλο και τα τανια σας...εμεις καθε μηνα βαζουμε στοχο απο την ταδε μερα μεχρι την τάδε αλλά δεν τα πολυκαταφερνουμε.... :twisted::twisted: αντε να δουμε και αυτο το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εδώ! ninou θα συμφωνήσω ότι το να βάζουμε στόχους, συχνά μας ρίχνει εκτός... εμένα η ωο ήταν 12η-13η μέρα (πιο κόκκινη ένδειξη στο τεστ). καναμε εκεί ό,τι μπορούσαμε, αλλά δεν τα δώσαμε και όλα... περιμένω νομίζω κατά την άλλη Πέμπτη με Παρασκευή την κυριούλα...

ευγενία περαστικά στον μικρό. κ εγώ ψιλοχάλια είμαι, με πονόλαιμο κ τα τοιαύτα...

τόνια περαστικά επίσης!

τα φιλιά μου, καλά τάνια κ καλά φουξίσματα!!! τι θα γίνει; με μία μόνο φούξια θα μείνουμε βρε κορίτσια; Για δραστηριοποιηθείτε μη σας δείρω! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!!!!χριστινακι μου ειδες που ειναι ολα τελειααα ;););) πολυ χαρηκα μπραβοοο :x:x:x:ymparty::ymparty:penny μου ευχομαι να το τσακωσετε πια :Dninou μου σ'ευχαριστω παρα πολυ :D:D ευχομαι να το τσακωσετε αυτο το μηνα γιατι σα πολλα νουμερα κανει αααααα :lol::lol:;);)eugeniafrapa το ιδιο ευχομαι και σενα και περαστικα στο μικρουλη!!Τονακι μου υπομονη αγαπουλα μου ειμαι σιγουρη οτι ειναι για καλο!!!Και φυσικα....(Τονια μη παρεις ομπρελα γιατι οτι εγινε εγινε :lol::lol::lol: )ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Φιλακιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dηλαδη εγω που περιοδο μου ερχετε την 25η μερα , αρα εχω κυκλο 24 ποτε γινετε ωο???? :shock::shock::shock: Αντε να βγαλεις ακρη!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: κι αλλες φορες εχω 23 μερες χαχα

Το ευχαριστο της υπο8εσης ειναι οτι δεν περιμενω πολυ χαχαχα ερχετε γρηγορα η ακατανομαστη!!!

Δεν αποκλειεται ομως να κανεις και ωο 8η ή 9η μερα..Η αδερφη του αντρα μου που ειχε μικρο κυκλο σαν εσενα το επιασε την 8η μερα το κοριτσακι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! Xtinaki μου πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα!!!Τονια μου περαστικα ευχομαι!!!! ninou μου ευχομαι αυτο το μηνα να το τσακωσετε επιτελους το σποριδιον!!!Γιατι δεν δοκιμαζεις και εσυ τα τεστακια μηπως σε βοηθησουν;;;;Ευγενεια μου παλι αρρωστος ο μικρουλης;;;;Περαστικα ευχομαι!Δεν θυμαμαι αν σε εχω ξαναρωτησει..Εχετε δοκιμασει ποτε να κανετε ομοιοπαθητικη;;;Οχι μονο για τα φαρμακα αλλα για να μην αρρωσταινει συνεχεια!!!!Αν θες ξερω να σου προτεινω παιδιατρο-ομοιοπαθητικο!!! demie_14 μου ευχομαι και σε εσενα να μην σου ερθει!!!Φιλακια πολλα!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

[smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif]:-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...