Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

καλα εγιναν...αλλα οχι οπως τηγανιτα....και θελουν πιο πολυ ζαχαρη μεσα τους..οχι μονο εξω...χαχα....η συνταγη ειναι αυτη..

http://www.radicio.com/%CE%BD%CF%84%CF% ... %BD%CE%BF/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..μη με περασετε για τρελη..οταν τρωω ειμαι μια χαρα..μολις χωνεψω..νιωθω παλι ενα αισθημα παραξενο..σαν αναγουλα σε ελαφρια μορφη..ολη μερα δηλαδη σημερα τρωω..για να νιωθω καλυτερα :D:D:D μηπως ειμαι εγκυος??? *-:)*-:)*-:)*-:)*-:)*-:)*-:) τονια μου???? :D..να μολις τωρα 23.50 εφαγα ενα σαντουιτς με λουκανικο και πατατες!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Νυχτεριδα σου ευχομαι περαστικα!!! ποτε ΔΕΝ περιμενεις? σου ευχομαι να ειναι σπορακι και να σου φερνει ανακατωσουρα :lol::lol::lol::lol:

Εσυ νυχτεριδα εισαι στο facebook?

φιλια σε ολα τα κοριτσοπουλα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsoudia mou ti kamete;lisaksate oles me ta glika sto fb!!lipithite mas!!xaxaxaxax

nyxteridoula perastikoulia sou koritsaki mu makari na einai gia kalo!!

egw koritsoudia shmera exw giatrouli tha pame na dei ton progennhtiko kai na mas kaneikiena yperixaki na doume to sporaki mas!!ayti ti fora me ton antrako mou !!na xarei kiaytos mwreeee...axxxxx tha mpas otan epistrepsw na sas pw nea apto mpempe!!filakia se olesss kalimeraaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Νυχτεριδακι μου λες???? :))ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!! Παντως προς το παρον ευχαριστησου το μαμ γιατι αν σκασει κανα σπορακι δεν ξερεις αν θα ειναι ησυχο ή ζουζουνιαρικο και αν θα σε αφηνει να φας!!! :lol::lol::lol::lol:

Mary μου οχι δεν ειναι στο facebook το Νυχτεριδοπουλο :)):)):)):))

Xtinaki μου,ειδες-ειδες οι γαιδουρες στο facebook λυσαξαν με τα γλυκα =))=))=))=)) Εγω δεν εκανα τιποτα,οπως παντα =)) τσ,τσ,τσ,αναισθησια! :)):)) Αλλα ως γνωστον δεν φταιω εγω,για ολα φταιει η Ρανια :)) !!

Εγω κοριτσια αν και ειμαι λιωμα,ποναει κοιλια,μεση,κεφαλα,και δεν μπορω ουτε να περπατησω,ευτυχως δεν μου εχει χαλασει η διαθεση!!!

Αντε φιλακια σε ολες!Παω fb να δω τι γραψατε και εκει...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες!!!!!!Νυχτεριδουλαααα αντε να μας πεις κι εσυ τα ευχαριστααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ευχομαι να το τσακωσατε το νινι :x:x:xΧριστινακι αντε να μας πεις τα νες απο το μπεμπουλινι :x:x:x:xΜαρη Τονια ειπαμε...σιγα μη σου'ρθει :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια...αλλα σημερα νιωθω καλυτερα :) απο το κρυωμα θα ενιωθα ετσι..ειναι και νωρις ακομα..18η μερα...ονειρα i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ερθω κοριτσια...αλλα θα πρεπει να κανω λογαριασμο!!!σε λιγες μερες ...τονια μου..το μονο που ειναι διαφορετικο στον οργανισμο μου...ειναι οτι ρευομαι συνεχεια...ειτε εχω φάει..είτε οχι...καλά νηστικια τι χωνευω??αυτο με παραξενεψε..μιλαμε..καθε 10 λεπτα..σχεδον ρευομαι!!(οταν δεν κοιμαμαι) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσοπουλα !! :D:D Ολες καλα βλεπω και εχουμε την νυχτεριδα μας σε αναμονη!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Μακαρι νυχτεριδουλα !!!!! :D:D Παντως και το ρεψιμο ειναι συμπτωμα! Μακαρι να σαι η επομενη @};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-

Εγω παιδια εχω κανει ολα σχεδον τα τεστακια ωορηξιας .Ξεκινησα απο την 10η μερα και ως σημερα 15η τιποτα !!Τζιφος !! :roll::roll::roll: Τι εγινε με μενα ?Δηλαδη δεν κανω ωορηξια ? Πω πω πολυ με αγχωνουν αυτα τα τεστακια καλυτερα να μην τα εκανα :( ... Τι λετε να συμβαινει :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Coco μου,επειδη εχεις αγχωθει,γι'αυτο σου κρυβεται η ατιμη :lol::lol: ..Τι κυκλο εχεις?Μαλλον θα γινει αργοτερα η ωορηξια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ;;; ΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ Ευχομαι να μην σας ερθει η κοκκινοχαζουλα αυτη τη φορα!!!!Χtinaki μου καλη επιτυχια για σημερα στο γιατρο ευχομαι να ειναι ολα τελεια!!!Αν και ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι...Περιμενουμε και νεα σου!!!Καλε τι παθατε ολες με τα γλυκα;;;Επιτηδες το κανετε;;;;Αχ θα ανεβασω κανενα ζαχαρο και μετα θα σας κυνηγαω ΟΛΕΣ!!!! Λοιπον κοριτσια δεν αντεχω αλλο κουραστηκα!!!!Θελω να βρω επιτελους ενα σπιτι!!!!!ΘΕΛΩ ΣΠΙΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!Δεν βρισκω τιποτε που να μου αρεσει!!!!!Τι θα κανουμε δεν ξερω;;;;;!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσοπουλα !! :D:D Ολες καλα βλεπω και εχουμε την νυχτεριδα μας σε αναμονη!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Μακαρι νυχτεριδουλα !!!!! :D:D Παντως και το ρεψιμο ειναι συμπτωμα! Μακαρι να σαι η επομενη @};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-

Εγω παιδια εχω κανει ολα σχεδον τα τεστακια ωορηξιας .Ξεκινησα απο την 10η μερα και ως σημερα 15η τιποτα !!Τζιφος !! :roll::roll::roll: Τι εγινε με μενα ?Δηλαδη δεν κανω ωορηξια ? Πω πω πολυ με αγχωνουν αυτα τα τεστακια καλυτερα να μην τα εκανα :( ... Τι λετε να συμβαινει :?:

COCO μου δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κανεις ωορηξια εως την 15η Μερα...Και εγω ετσι νομιζα αλλα τελικα το τσακωσαμε την 18η μερα το σποριδιον που τωρα γινετε μωρακι!!!!χιχι!!!!Για ψαξτο καλυτερα!Τι κυκλο εχεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ;;; ΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ Ευχομαι να μην σας ερθει η κοκκινοχαζουλα αυτη τη φορα!!!!Χtinaki μου καλη επιτυχια για σημερα στο γιατρο ευχομαι να ειναι ολα τελεια!!!Αν και ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι...Περιμενουμε και νεα σου!!!Καλε τι παθατε ολες με τα γλυκα;;;Επιτηδες το κανετε;;;;Αχ θα ανεβασω κανενα ζαχαρο και μετα θα σας κυνηγαω ΟΛΕΣ!!!! Λοιπον κοριτσια δεν αντεχω αλλο κουραστηκα!!!!Θελω να βρω επιτελους ενα σπιτι!!!!!ΘΕΛΩ ΣΠΙΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!Δεν βρισκω τιποτε που να μου αρεσει!!!!!Τι θα κανουμε δεν ξερω;;;;;!!!!!

Eγω αλλη μια μερα καθυστερηση να εχω και θα [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] με ποναει φοβερα!!!

Μαρη Μαιμου που εισαι???Μηπως ειναι και αυτο συμπτωμα????Για τον πονοκεφαλο λεω :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

29 με 31 κυκλο εχω το πολυ. Τι να πω !που κρυβεται η σκασμενη !!! :?:cry: Ειναι αξιοπιστα αυτα τα hometest μηπως δεν τα κανω σωστα? θα κανω αλλες δυο μερες γιατι τελειωνουν και ο θεος βοηθος. Θα κανω και τανια τανια ΠΣΚ που δεν θα χω αλλα τεστακια και παλι ο Θεος βοηθος... :ympray::ympray::ympray::ympray::x:x:x:x@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-

Τονια μου εισαι κι εσυ στην αναμονη!!! τωρα το ειδα! αντε να εχουμε διπλες χαρες! Και ο πονοκεφαλος ειναι συμπτωμα ! :D[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχισε τα τανια coco μου,πιθανοτατα δεν εχει γινει ακομα η ωορηξια σου!!Κοιτα τα τεστακια μια χαρα ειναι!!Εγω ετυχε αυτο το μηνα και πηγα στον γιατρο για υπερυχο στις γονιμες μερες μου...Οταν μου ειχε πει ο γιατρος ποτε θα εχω ωορηξια,τοτε εδειξε και το τεστ...Να σου πω,ποτε το κανεις?Καλυτερα να το κανεις μετα τις 2 το μεσημερι παντως....Και να θυμασαι η γραμμη του αποτελεσματος πρεπει να ειναι πιο εντονη απο τη γραμμη του τεστ!!Αντε και καλη επιτυχια!!

Οσο για τον πονοκεφαλο,δεν νομιζω να ειναι συμπτωμα για μενα,γιατι παντα ποναει η κεφαλα και μολις σταματαει,τσουπ ερχεται η κοκκινοχαζουλα!!Παντως,σ'ευχαριστω πολυ!!!

Και σενα ΚαντοΓιωργιτσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...