Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Ευχαριστω Τονια και μαιμουδιτσα μου για τις ευχες και το φυσηγμα !! :x:x:x:x Εγω δεν εχω facebook αλλα κι απο δω ωραια τα λεμε. ;)

Να εχετε μια ομορφη εβδομαδα και οτι επιθυμειτε κι εσεις !! :x:x:x:x:x[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!καλη εβδομαδα!!ολα να πηγαινουν τελεια σε ολες!!!Το Σαββατο το βραδυ κρυωσα.και ξυπνησα με δεκατα και πονολαιμο...ακομα να περασει ;) ...εχω να παω κ στη δουλεια!!!ευτυχως αυριο εχω ρεπο...οσο για το τανι μου...αυτο το μηνα εκανα μονο 12η μερα βραδυ...χωρις τεστακια..δεν αγοραζω αλλα :D:D:D ..μετα τιποτα...γιατι επρεπε να φυγουμε στην πεθερα :D επομενως χλωμο...καθε μηνα ολο και κατι τυχαινει..και εχω 1 επαφη στις γονιμες!!ελεος!!!αντε να δουμε ;) καλη συνεχεια..θα μπω να σας διαβασω το βραδακυ..μετα τη δουλεια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα...κι ργω κοριτσια μου εχω συνελθει σχεδον αλλα το μονο που μου απεμεινε ειναι η δυσπνια που με δυσκολευει αρκετα στην αναπνοη....κατα τ αλλα τελεια....ο μπεμπης κανει βολτες και το απολαμβανω....τωρα τελειωνω το μαγειρεμα και θα φαμε μακαρονια με κιμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!καλη εβδομαδα!!ολα να πηγαινουν τελεια σε ολες!!!Το Σαββατο το βραδυ κρυωσα.και ξυπνησα με δεκατα και πονολαιμο...ακομα να περασει ;) ...εχω να παω κ στη δουλεια!!!ευτυχως αυριο εχω ρεπο...οσο για το τανι μου...αυτο το μηνα εκανα μονο 12η μερα βραδυ...χωρις τεστακια..δεν αγοραζω αλλα :D:D:D ..μετα τιποτα...γιατι επρεπε να φυγουμε στην πεθερα :D επομενως χλωμο...καθε μηνα ολο και κατι τυχαινει..και εχω 1 επαφη στις γονιμες!!ελεος!!!αντε να δουμε ;) καλη συνεχεια..θα μπω να σας διαβασω το βραδακυ..μετα τη δουλεια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΝΥΧΤΕΡΙΔΟΥΛΑ μου μην στενοχωριεσαι!!!!Ποτε δεν ξερεις...!!!!Και εγω μολις βρηκα τη γονιμη μου μια φορα καταφεραμε και το καναμε ομως το πιασαμε το σποριδιον!!!!Ημουν απαισιοδοξη και εγω πιστευα οτι αποκλειεται να το πιασω με τη μια ομως να που ετυχε!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα...κι ργω κοριτσια μου εχω συνελθει σχεδον αλλα το μονο που μου απεμεινε ειναι η δυσπνια που με δυσκολευει αρκετα στην αναπνοη....κατα τ αλλα τελεια....ο μπεμπης κανει βολτες και το απολαμβανω....τωρα τελειωνω το μαγειρεμα και θα φαμε μακαρονια με κιμα....

Ρε Binoula μου ειναι δυνατον να το νοιωθεις τοσο εντονα τοσο νωρις;;;Μου φενεται πολυ περιεργο γιατι και ο γιατρος μου ειπε οτι απο την 18η βδομαδα θα ξεκινησουμε να νοιωθουμε πιο εντονα πραγματα!Και εγω ενοιωσα μια δυο φορες κατι αλλα οχι τοσο εντονα που το λες εσυ μου φενεται περιεργο!!!!Μηπως ειναι το εντερακι σου η κανει συσπασεις η μητρα σου παιδι μου;;;Συγνωμη κιολας μην με παρεξηγησεις αλλα ξερω οτι ειναι αρκετα νωρις γιατι περα απο το γιατρο μου μου το ειπανε και αλλες κοπελες εγκυες οτι απο την επομενη βδομαδα και μετα θα αρχισω να νοιωθω σιγα σιγα και πιο πολλες φορες το παιδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha silmfwnisw me thn giorgitsa ..re lamprinoula mhpws ta mperdeveis apo tin laxtara sou;;giati kiegw apo tin peira mou kserw oti apo tin 18-19 kai meta arxizeis kati na katalavaineis..kiegw ton mpempouli mou sthn prwti egimosini ekei peripou arxisa na ton niwthw..kai stin 20-21 ton eniwtha entonotera...kiegw mperdevomoun tin prwti fora me to entero mou kai nomiza pws einai to mpempe...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είστε καλά; Χαίρομαι πάρα πολύ που βλέπω καλά τις γκαστρούλες μας. Είναι πολύ ωραίο που μέσα σε λίγους μήνες αυξήθηκαν τα τικεράκια εγκυμοσύνης. Μακάρι να έρθει γρήγορα και η ώρα των υπολοίπων μας. Πάντως για την ώρα σας στέλνω τις καλύτερες ευχές μου εγκυούλες!!

Τώρα έχω μια ερωτησούλα. Σήμερα έκανα τεστ παπ και κολποσκόπηση (έχω ένα πρόβλημα που παρακολουθώ) και ελπίζω να βγούνε τα πράγματα καλά. Δεν έκανα όμως υπέρηχο επειδή δεν υπήρχε χρόνος. Σκοπεύω λοιπόν να πάω μέσα στην εβδομάδα ή την επόμενη. Ήθελα να ρωτήσω αν χρειάζεται αποχή από τις επαφές πριν τον υπέρηχο. Ο γιατρός δεν μου είπε τίποτα αλλά δεν θυμάμαι και δεν θέλω να πάρω τηλ πάλι για αυτό το λόγο. Υποθέτω όμως πως πρέπει να επιτρέπονται κανονικά, επειδή και κατά την παρακολούθηση της ωορρηξίας με υπερήχους οι επαφές είναι συχνές.

Ευχαριστώ κορίτσια. Φιλιά και καλή συνέχεια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Starfish μου,καλα αποτελεσματα να εχεις!!!Μπορω να σου απαντησω με βεβαιοτητα πως οχι δεν απαγορευονται οι επαφες.Στο παπ,σε καλλιεργεια και σε οτιδηποτε πρεπει να ληφθει κολπικο επιχρεισμα,υγρο κλπ πρεπει να μην υπαρχουν επαφες για τουλαχιστον 3 μερες!!Για τον απλο υπερυχο,ανετα!!Καλη επιτυχια και ελπιζω το σπορακι σου να ειναι on the wayyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki εχω να σου πω πως τον καταλαβαινα απο την 16η εβδομαδα!!οχι να κανει και βολτες οπως λεει η Binoula :lol::lol::lol:

αλλα σαν φτερουγισμα,σαν οταν βαζεις το χερακι σου σε νερο που εχει ψαρακι!!!κλωτσιες και τετοια πολυ αργοτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μεταφορικα το ειπα....απλα τωρα με το ζορισμα το ενιωθα πιο συχνα...οταν χαλαρωνα δλδ και μπορουσα να ειμαι ηρεμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, τι μου κάνετε?

όλες καλά ελπίζω.

Κορίτσια εγώ το αγόρι μου 16 εβδ τον είχα ακούσει, αρκετά νωρίς.Βέβαια τότε ήμουν στο κρεβάτι και λόγω έλειψης κίνησης πιστεύω τον άκουσα νωρίς. Τώρα θα δούμε πότε θα το ακούσω...καλά να είναι, αυτό με νοιάζει...

φιλιά σε όλες και μη μου αγχώνεστε για τις γόνιμες μέρες, εγώ δεν έκανα τεστ ποτέ και έμεινα έγκυος, όχι πολύ άγχος μόνο...

εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχουμε αυτό το μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kokones lamprinoula de fantazomai na pareksigises ayto pou sou eipame kale;apla ayto isxyei san kanonas twra mporei naneikeis stis eksaireseis glukeia mou..ti na pw re koritsia egw ayto kserw kai apo oles tis gnwstes mou..veveia an paizei i ksapla den kserw ti mporei na simvei..tespa..me to kalo na takousoume ola ta mpempekia oles i manoules!!filakiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου :D:D Δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..πονολαιμος..και ξαφνικα στις 3 τα ξημερωματα πονοκεφαλος..ελεγα θα περασει...αλλα τελικα πηρα παυσιπονο στις 9 το πρωι..σηκωθηκα,εκανα τσαι..τωρα εφαγα και σουπιτσα...αλλα ολο αηδια νιωθω απο χθες με το στομαχι..ενω δεν ειχα φαει πολυ,όλο ηθελα να ρευομαι..και ξυπνουσα :) χαλια βραδυ περασα...αλλα κ τωρα που εφαγα..σχεδον τα ιδια νιωθω...θελω να γινω καλα!!!ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα...Οχι Χριστινακη μου δεν παρεξηγηθηκα...εδω κοριτσια το βαρυ ειχαμε ενα μικρο σεισμο και κατα τ αλλα καλα...τσαγακι και ολα στο χαλαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια....!

Νυχτεριδουλα μου περαστικα!!Παλιοκαιρος γι'αυτο αρρωσταινουμε!!Βεβαια εμενα ακομα δεν με εχει πιασει κατι,φτου μη με ματιασω....

Εγω εδω περιμενω τη "κιουρια"( :lol::lol: ποια το ειχε πρωτοπει αυτο??? :lol::lol::lol: ) :lol::lol::lol:

Αντε φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μεταφορικα το ειπα....απλα τωρα με το ζορισμα το ενιωθα πιο συχνα...οταν χαλαρωνα δλδ και μπορουσα να ειμαι ηρεμη...

ΝΑΙ ΒΙΝΟULA μου ελπιζω να μην μας παρεξηγησες και εγω απο περιεργεια ρωτησα γιατι και εγω ετσι ξερω δηλαδη ετσι μου ειπε και ο γιατρος και εγω ενοιωσα κατι μια φορα που σας το ειχα αναφερει κιολας αλλα οταν το ειπα και στην αδερφη μου που εχει κανει προσφατα δυο παιδια μου ειπε και αυτη οτι ειναι νωρις και οτι καμια φορα λογω τις εγκυμοσυνης συμβαινουν διαφορα εκει κατω και μπορει να νομιζουμε οτι ειναι το μωρο αλλα δεν..!Για αυτο και μου φανηκε παραξενο οταν ειπες οτι το νοιωθεις εντονα επειδη ειμαστε ακριβως στις ιδιες βδομαδες κυησης και παραξενευτικα!!!!Τωρα δεν ξερω..μπορει να κανουμε και λαθος τι να πω παντως ο γιατρος μου εμενα μου ειπε οτι θα αρχισω να το νοιωθω απο την αλλη εβδομαδα και μετα!!!!Αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου :D:D Δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..πονολαιμος..και ξαφνικα στις 3 τα ξημερωματα πονοκεφαλος..ελεγα θα περασει...αλλα τελικα πηρα παυσιπονο στις 9 το πρωι..σηκωθηκα,εκανα τσαι..τωρα εφαγα και σουπιτσα...αλλα ολο αηδια νιωθω απο χθες με το στομαχι..ενω δεν ειχα φαει πολυ,όλο ηθελα να ρευομαι..και ξυπνουσα :) χαλια βραδυ περασα...αλλα κ τωρα που εφαγα..σχεδον τα ιδια νιωθω...θελω να γινω καλα!!!ουφ!!

nyxterida μου περαστικα και γρηγορα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βινούλα το ξέρεις ότι δεν κάνει να πίνεις τσάι στην εγκυμοσύνη???? έχει καφεινη όπως και ο καφές και η σοκολάτα...και νομίζω πίνεις κάθε μέρα? Χυμούς φυσικούς να προτιμάς που κάνουν απίστευτο καλό σε εσένα και το μπεμπέ!!!

Εμείς είμαστε καλά!! Τελειώνουμε αύριο μεθαύριο με περίοδο και απο ΣΚ ξεκινάμε επίσημα τα τάνια πάλι...ελπίζω αυτή την φορά τουλάχιστον να προλαβαίνουμε να κάνουμε γιατί μωρό χωρίς τάνι γιοκ.

σημερα περιμένω πεθερά και κουνιάδο, εχω 4 πλυντήρια σιδερο και όλα καλα!!!!!

φεύγω πάω σπιτάκι μου τουλάχιστον..φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βινούλα το ξέρεις ότι δεν κάνει να πίνεις τσάι στην εγκυμοσύνη???? έχει καφεινη όπως και ο καφές και η σοκολάτα...και νομίζω πίνεις κάθε μέρα? Χυμούς φυσικούς να προτιμάς που κάνουν απίστευτο καλό σε εσένα και το μπεμπέ!!!

Εμείς είμαστε καλά!! Τελειώνουμε αύριο μεθαύριο με περίοδο και απο ΣΚ ξεκινάμε επίσημα τα τάνια πάλι...ελπίζω αυτή την φορά τουλάχιστον να προλαβαίνουμε να κάνουμε γιατί μωρό χωρίς τάνι γιοκ.

σημερα περιμένω πεθερά και κουνιάδο, εχω 4 πλυντήρια σιδερο και όλα καλα!!!!!

φεύγω πάω σπιτάκι μου τουλάχιστον..φιλιά

Επειδη εχω ακομα μποκομα και δεν πολυπινω το χαμομιλι ρωτησα το γιατρο αν μπορω και ειπε ναι με βοηθαει στι μπουκομα και στη δυσπνια που εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!σημερα εχω ρεπο και τη βγαζω μεσα..ξαπλα..γιατι εχω ενα βαρος...κατι σαν αναγουλα..ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα..αλλα παρ'ολα αυτα σηκωθηκα νωριτερα να κανω ντονατς στο φουρνο!!!θα σας ενημερωσω αν τα πετυχα :-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω...παντως το Σαββατο το βραδυ κρυωσα...μαλλον γιατι ξυπνησα με πονολαιμο και 37,5...και ακομα να συνελθω..πληρως..μου εμεινε αυτη η αδιαθεσια στο στομαχι..και κατα τις 3 τα ξημερωματα με επιασε ενας πονοκεφαλος( δεν ειχα και παυσιπονα)..μεχρι το πρωι στριφογυριζα :D χαλια βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...