Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσάκια! χμμμμ...έκανα ένα ωορρηξίας το μεσημέρι κ μου έδειξε τη γραμμούλα, αλλά όχι καραέντονη. έκανα κ ένα το βράδυ κατά 9.30' που γύρισα και ήταν ακόμη πιο αχνο :shock: εγώ έλεγα ότι θα κοκκινήσει πιο πολύ, κ αυτό έγινε πιο αχνό.......ααααααα........ γιατί;;;

τεσπα... θα κάνουμε κ ένα τανάκι σήμερα-αύριο να υπάρχει κ βλέπουμε!

εγκυούλες μας πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σας! Κάντυ πολύ ωραίο το συναίσθημα να ακούς το μωράκι σου! αρχίζει να στέλνει μηνύματα ο γιοκαρίνος σου! :D

Μαράκι εύχομαι σύντομα εγκυούλα! να ετοιμάζεις ήδη ένα μωρουλίνι για τον Κωνσταντινάκο σου!

καληνυχτούδια!

Καλο ειναι να τα κανεις την ιδια ωρα σχεδον καθε μερα και να μην εχεις πιει και πολλα υγρα...Εγω τα εκανα συνηθως πρωι μετα τις 10 γιατι γραφει απο 10:00-20:00..Και πριν ειχα να κανω πιπι 3 ωρες τουλαχιστον!Το κανεις αυτο;;;Επισης γιατι εισαι τοσο σιγουρη οτι θα εκανες οω νωριτερα;Εχεις μικροτερο κυκλο;;;Εγω την ειχα βρει 18η μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!Ευχομαι σε ολες μας να εχετε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο με πολλα Τανια!!!Φιλακια πολλα πολλα!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα! τι προσπαθείς να κάνεις μαϊμουδάκι;άσε τόνια, πάλι συγχύστηκα. υποτίθεται ότι όταν λέει είναι πιο αχνή η γραμμά απο αυτήν του ελέγχου, ακόμη δεν σημαίνει ωορρηξία. θα κάνω πάντως κ σήμερα το μεσημέρι κι αν βγει αχνό ή και καθόλου, σημαίνει πως έκανα ωο την 11-12η μέρα. :shock:

άντε φιλάκια σε όλες!

Ενταξει demie αυτο που ηθελα μου το εφτιαξε η Binoula μας!!Το τικερακι μου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια να ρωτησω επειδη απο τον κωλοκαιρο με εχει πιασει μπουκωμα και ολο φτερνιζομαι..κανει να βαλω vicks??αυτο το σωληνακι μωρε που το βαζεις μεσα στη μυτη και ρουφας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε? Εγω καλα ειμαι κανω δουλειες και τωρα ενα διαλειμμα...

Εχει ψυχρουλα μπηκαμε για τα καλα στο φθινοπωρο, αχ μ'αρεσει πολυ χουχουλιτσες, [smilie=coffee2.gif] κλπ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαριανθη δεν κανει να βαλεις τιποτα περα απο φυσιολογικο ορο.... ξερεις το μπουκωμα στη μυτη μπορει να ειναι και συμπτωμα εγω το ειχα στο πρωτο τριμηνο.

Να εχετε ολες ενα υπεροχο χουχουλιαστο Σαββατοκυριακο!!!!!!!!!!! Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω Μαιρουλα μου!!Μου φαινεται θα παω να παρω φυσιολογικο ορο :) Αλλα αυτο οτι ειναι συμπτωμα πρωτη φορα το ακουω :shock: παντως δε νομιζω να ειναι απο την εγκυμοσυνη γιατι φτερνιζομαι κιολας και πρεπει να κρυωσα :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου...τι κανετεΜαιμουδιτσα μου μαζι παμε εμεις.......Κοριτσια μου ξυπνησα σε μαυρο χαλι...με μπουκωμα,φτερνισμα,πονοκεφαλο και μαλλον την αρπαξα...ξερει καμια αν κανει να χρησιμοποιησω οτριβιλ????να αναπνευσω λιγο καλυτερα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα ναι συμβαινει, ειναι φυσιολογικο το μπουκωμα στη μυτη και μενα τοτε μου ειχε φανει περιργο για διαβασε εδω

http://www.pampers.gr/%CE%B7%CE%BC%CE%B ... E%B4%CE%B1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Μαιμουδίτσα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με ένα γερό μωράκι εύχομαι!!!!!!

περιμένουμε νέα σου από το γιατρό, λογικά θα ακούσετε και καρδούλα, είναι τέλεια!!!

οι υπόλοιπες όλα καλά? όσες κρυώσατε ρωτήστε το γιατρό καλύτερα για φαρμακάκια....

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοννα εισαι εδω????Εχουμε "μετακομισει" στο facebook σε κλειστη ομαδουλα πριβε και εκει τα λεμε καλυτερα!Αν σε ενδιαφερει στειλε μου προσωπικο μυνημα για να σε κατατοπισω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοννα μου!ναι μεσα στη βδομαδα θα παω και πιστευω να ακουσουμε και καρδουλα :x:x:x:x !!!!!!!Ναι ελα στο fb στην ομαδουλα μας ;) ειναι τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω Μαιρουλα μου!!Μου φαινεται θα παω να παρω φυσιολογικο ορο :) Αλλα αυτο οτι ειναι συμπτωμα πρωτη φορα το ακουω :shock: παντως δε νομιζω να ειναι απο την εγκυμοσυνη γιατι φτερνιζομαι κιολας και πρεπει να κρυωσα :cry::cry:

αχ μαιμουδιτσα.... το ειχα τετοια εποχή κ εγώ στην εγκυμοσύνη μου .... εχω γενικα ευαισθησία σε μυτη - λαιμο, κ με πιανει τετοια εποχη + ανοιξη κατι σαν αλλεργικό, οποτε στην εγκυμοσύνη με επιασε ! μου βουλωνε το ενα ρουθουνι κ δεν μπορουσα να κοιμηθώ πολλες φορες....!!! ηταν ενα απο τα εκνευριστικά στην αρχή ΜΟΝΟ της εγκυμοσυνης...μετα απο κανα μηνακι με αφησε !!! ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

Τόνια αύριο θα μπω να έχω χρόνο και θα σου στείλω πμ να με κατατοπίσεις για fb αν και βρε κορίτσια δεν μπορώ να πω ότι το έχω και πολύ αλλά θα σας βρω πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια καλη εβδομαδα σε ολες ? τι κανουν οι φρεσκογκαστρουλες :?::?: Απο οτι ειδα ολα εξελισσονται καλα! :D:D Μπραβο μπραβο κοριτσια :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μακαρι να χουμε και αλλες γκαστρουλες :D:D Εγω ξεκινησα τεστακια απο την 11η μερα .Μεχρι στιγμης τιποτα ακομα :roll:

Θα σας ενημερωσω ,φιλακια !! :x:x:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!Τι κανετε κοριτσια μου;;;Εγω στη δουλεια οπως παντα!Περαστικα στα κοριτσακια!!!Τελικα τωρα που το σκεφτομαι και εμενα εδω και εναμιση μηνα με ταλαιπωρει ενα μπουκωμα αλλα νομιζα οτι ειναι απο το aircondition στη δουλεια;;;Λετε να ειναι απο την εγκυμοσυνη;;;Ρε συ δεν νομιζω γιατι το ειπα στο γιατρο μου και δεν μου ειπε κατι..Παντως κατι μου εδωσε για την μυτη το οποιο δεν πειραζει το μωρο..Παντως πριν του το πω εβαζα στη μυτη μονο φυσιολογικο ορο και physiomer (δεν ξερω αν το εγραψα σωστα)..τελοσπαντων!Περαστικα ευχομαι στα κοριτσακια και ρωτησετε το γιατρο σας!!!!Φιλακια πολλα τα λεμε και απο το φατσεμπουκι!!!!Βye!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα και απο'δω!!!!COCO μου ευχομαι να το τσακωσετε αυτον το μηνα και να μας αανκοινωσεις τα ευχαριστααα :D:D:DΚαντουλα κι εγω πρωτη φορα το ακουσα..δεν ηξερα οτι υπηρχε και τετοιο συμπτωμα :roll: Ευτυχως σημερα ειμαι μια χαρα!!!!!τπτ δεν εχω ολα μου περασαν ;) ε μα δεν αντεχοταν αλλο αυτο το τρελοφτερνισμα :evil: Φιλακιαααααα και μην ξεχνιομαστε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera korasides kiapo dw!!!nai kiegw eixa mpoukwma kai stin prwrti egimosini kai twra..fanatsteite gia ton ipno eixa parei aytes tis tainies poukollas sti miti giati den mporousa na koimithw oso varaina me tous mhnes..ayti ti fora einai se pio ipio stadio..ola kala mwre den mas peirazoun ta simptwmatakia kala nanai ta mpemakia mas kai ola kalaaaaa!!ante koritsares ante na exoume kamia anakoinwsi syntoma!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα τανι girls!!!!Βλεπω οι γκαστρουλες μας μια χαρααα!!!! :D:D:D Μπραβο κοριτσακια μου!!!! :YMHUG::ymparty::ymapplause::ympray::ympray::ympray:

Νομιζω πως δεν θα αργησει πολυ να ανοιξουμε νεο θεματακι με τιτλο "Τα σπορακια του τανι-τανι"!!! :)):))

Coco μου,καλη επιτυχια \:D/ [smilie=sex.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] !!Νομιζω πως πατε πιο στοχευμενα αυτο το μηνα και ευχομαι να το πιασετε το σπορακι!!!

Με τις υπολοιπες τα λεμε και στο facebook οποτε ξερετε!!

Ααααα ΜΑΙΜΟΥ!!! [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]:)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...