Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

ti kanete koritsoudia mou;egw shmera pira tapotelesmata apo ton proggenhtiko kai einai ola komple ola kathara!!! :D:D ouf efyge kiallo ena varos...to mono pou mou eipe einai oti exw perasei erithra(ayto to iksera)kai megalokittaroio...ti einai ayto;;ekana to lathos kai mpika sto internet na dw kaiperissotero agxwthika....tha prepei na rwtisw ton giatro mou kalytera...ti lathos kiayto na psaxnomaste mones mas sto net..tespa...

ti kanei i freskogastroulamas;pws niwtheis marh;to xwnepses;

oi upoloipes korasides pws eisaste;sas filw olesssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.....πως τα περνατε??????εγω καλα ειμαι...Σημερα στο χαλαρο αφου μαγειρεψα ενα σορο φαγητα για σημερα γιατι εχει γεννεθλια ο αντρουλης μου και ειπα να τα γιορτασουμε αφου απο του χρονου θα εχουμε και τον μπεμπη μας......ο καιρος εχει χειμωνιασει εδω...συννεφια και βροχη συνηθως....εσεις τι κανετε?>?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Βινουλα να τον χαιρεσαι τον αντρουλι σου!!!! ηταν να μην σηκωθεις ε? να ξεκουραστεις τωρα μετα απο τοσο μαγειρεμα

Χριστινακι μου μπραβο που ειναι ολα καλα δεν τα θυμαμαι και γω καθολου να σε βοηθησω.... για τυχον διευκρυνησεις μονο στο γιατρο σου παρτον ενα τηλεφωνο και θα ηρεμησεις.... στο ιντερνετ ΠΟΤΕ!!!

Κουτσομουρα καλωσηρθες στην παρεα μας!!!

Καντουλα και Βινουλα φουσκωσαν καθολου οι κοιλιτσες σας?

Αντε να μαθουμε και για τη μαιμου μας περισσοτερες λεπτομερειες και ολα να πανε τελεια!!!!

Τονια που εισαιιιιιιιι? αυτο το "μαρη" καπου το διαβασα με τρελαινει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και γω σημερα εχω ενα σωρο δουλειες αλλα βαριεμαι πολυυυυυυυυ...........φιλια πολλα σε ολες

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι , μπράβο για τα καλά αποτελέσματα , το άλλο το μεγάλο που σου είπε ότι το πέρασες.

Ε , το πέρασες τι, δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό.

Μπινούλα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και να απολαύσετε τις λιχουδιές που ετοίμασες , του χρόνου θα είναι όλα τόσο όμορφα διαφορετικά!

Κουτσομούρα μου , παρότι είχες αρνητική χοριακή ακόμη δεν αδιαθέτησες? Πόσες μέρες σου άργησε? Δε παίζει για τίποτε άλλο ,ε? Πάντως ότι κάνεις για τον εαυτό σου καλό σου κάνει κακό δε σου κάνει.

Η Μαιμού μάλλον ανασυντάσει τις δυνάμεις για να επανέλθει με νέο κύκλο αποριών. Μου λείπουν οι απορίες σου , που είσαι κοριτσάρα μου?

Σας φιλώ , φεύγω σε λίγο για μάθημα θα σας ξαναδιαβάσω το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητική χοριακή και άφαντη περίοδος. Μάλλον κάποια ανωμαλία του κύκλου μου θα είναι. Αν δεν μου έρθει τις επόμενες μέρες θα πάω στον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες!

koutsomoura έχεις δίκιο είναι πολύ σπαστικό να μην αδιαθετείς. Αλλά πάντα το καλοκαίρι οι κύκλοι μας χαλάνε και ίσως εσυ να επηρεάστηκες τώρα. Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς πολύ ακόμα!

xtinaki μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι έτσι τέλειες να είναι οι εξετάσεις σου. Όσο για τον κυτταρομεγαλοιο μην ανησυχείς. Είχα κάνει και εγω κάτι εξετάσεις παλαιότερα και μου είχαν βρει οτι είχα περάσει αυτό αλλά και το τοξόπλασμα. Και είναι πολύ κάλο να τα έχεις περάσει πριν για την εγκυμοσύνη σου, γιατί έχεις αντισώματα και δεν κινδυνεύεις να κολλήσεις. Άρα μην ανησυχείς.

Binoula να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Να στε πάντα ευτυχισμένοι!

Εμένα δεν μου ξεκίνησε κανονικά ακόμα περίοδος αλλά σιγά σιγά βλέπω αύξηση στα καφέ επομένως περιμένω. Αυτό μου τη σπάει. Άντε να υπολογίσεις κύκλους με αυτό το πράγμα!

Φιλιά και σε όλες τις υπόλοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα ! ΧΤΙΝΑΚΙ μπραβο ολα καλα δοξα το Θεο!!

ΚΟΥΤΣΟΜΟΥΡΑ μηπως εκανες νωρις χοριακη ? δεν κανεις κι ενα τεστακι??

ΒΙΝΟΥΛΑ χρονια σας πολλα κ ευτυχισμενα ΧΧΧ

Κι εγω εχω μια απορια :roll: Ειμαι στην 6η μερα και ξαφνικα ειδα οτι εχω ολο λευκα υγρα σημερα. Τι ειναι αυτο το πραγμα ? Ωορηξια τοσο νωρις? Αφου εχω κυκλο 30 μερες δεν μπορει!!! Ποτε να αρχισω τα τεστακια ωορηξιας :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ ολες....ευχομαι συντομα να εχετε ολες τα αποτελεσματα που επιθυμιτε και να κανουμε ολες γερα μωρακια....εμενα εχει φουσκωσει η κοιλια μου και νωθω τελεια ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια,....ευτυχισμενη μαλλον μου ταιριαζει καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!Binoula να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!τελευταια φορα γενεθλια οι 2 σας!!ωραια!!

Coco και εγω οταν τελειωνει η περιοδος εχω καποιες μερες υγρα, αλλα αν τα δεις καλυτερα δεν ειναι τοσο εντονα οπως της ωορηξιας...να τα ξεκινησεις 11η μερα...και παντα μετα τις 2 το μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούλες!

binoula να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!! ό,τι καλύτερο κοριτσάκι μου κ με το καλό να σφιχταγκαλιάσετε το μωρό σας και να είστε ευτυχισμένοι!

xtinaki μπραβο που όλα πηγαίνουν τέλεια!χαίρομαι πάρα πολύ!!!

maimouditsa μου? τι κάνεις βρε φρεσκογκαστρούλα? φύσα κι εμας να κολλήσουμε το συντομότερο δυνατό :D

κουτσομούρα εύχομαι να περάσει σύντομα αυτή η ψιλοπεριπέτεια με την περίοδο. συμβαίνει καμιά φορά. κι εμένα μου έχει τύχει (και μάλιστα όχι καλοκαίρι) να μου έρθει στις 40 μέρες (κύκλος 30-31 ημερών), είχα τρελαθεί :shock: και τότε ήμουν κ μικρή, σε σχέση βεβαια με τον άντρα μου, αλλά καταλαβαίνεις, ένα σοκ μου είχε έρθει (εκείνος το είχε δει χαλαρά :| )...

starfish μαζί λέγαμε για τα τεστάκια ωορρηξίας, ε? λοιπόν, πάρε καλύτερα αυτά της hometest. εμένα μου τα έστειλαν κ άρχισα να κάνω απο 10η μέρα. τη 10η τζίφος, αλλά χτες την 11η ήταν αχνό κόκκινο, πράγμα που σημαίνει ότι ακόμη δεν, αλλά όπου να'ναι θα σκάσει μύτη η ωο. είναι κατατοπιστικά και οικονομικά. αν κ στην αρχή έτσι όπως τα είδα, είχα δεύτερες σκέψεις, τελικά βολεύουν πολύ!

νυχτερίδα, θέλω τα φωτα σου! είπες μετά τις 2, αλλά εγώ έλα μου που δουλευω... συνεπώς, θα κάνω κατά 1.30 και μετά μπορώ να ρίχνω άλλω ένα το βραδάκι?

σας φιλώ όλες όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Απο χθες το βράδυ μου ήρθε κανονικά περίοδος, άρα μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχω τελειώσει και με αυτή. Σήμερα έλαβα κι εγω στα χέρια μου τα hometest. Πραγματικά πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση αλλά και διακριτική συσκευασία. Τα παρήγγειλα προχθές κατά τις 10 το βράδυ και σήμερα το πρωί ήταν εδώ.

demie_14 μου ναι μαζί τα λέγαμε νομίζω. Εγω λέω να τα αρχίσω απο την 9η μέρα επειδή αυτός ο κύκλος ήταν 26 ημερών και ο προηγούμενος 27 ημερών. Απλά ανάλογα με το αποτέλεσμα που θα βλέπω μπορεί κάποιες μέρες να κάνω 2 τεστ και τις πρώτες πρώτες από ένα. Εύχομαι να είναι γουρλίδικα και για μας όπως ήταν και για άλλα κορίτσια.

Nyxterida ευχαριστώ για την προσθήκη στη λίστα!! :)

Καλή συνέχεια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!

Demouli τα τεστακια μπορεις να τα κανεις απο τις 2 το μεσημερι εως τις 8 το βραδακι....Οποτε,μην αγχωνεσαι!!!Προλαβαινεις,αντε και καλη επιτυχια!!!!!!!

Λαμπρινουλα μου,πως τα περασατε χθες???Και του χρονου μαζι με τον μπεμπακο σας!!!!

Coco μου,χαιρομαι που αλλαξε η ψυχολογια σου!!Καλη τυχη και σε σενα κοριτσακι μου!!

Βρε φρεσκογκαστρομαιμουδι που εισαι?????

Κουτσομουρα μου,ακομα η περιοδος????Πιστευω μεχρι το τελος της εβδομαδας να τη δεις!

Εγω ρε κοριτσια μαλλον αδιαθετησα σημερα....Απο χθες ειχα πονους και σημερα ξυπνησα απο τους πονους....Και πριν λιγο ειδα αιματακι,βεβαια λιγο αλλα αιμα,οχι ροζ και μπεζοκαφετι(που λεει και η μοιραρακη-μαιμου)...

Απλα ειμαι στην 22η μερα και δεν περιμενα τοσο γρηγορα....Αλλα αυτο μαλλον εννοουσε ο γιατρος οτι για κανα 2μηνο θα εχω ακανονιστο κυκλο....Θα το αφησω σημερα να δω πως θα παει και θα του τηλεφωνησω αυριο να δω τι θα μου πει.Αντε φιλια σε ολες και καλημερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!! Αρχίσανε τα φούξια!!!!! Μαιμουδίτσα καλή, τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Δεν μπορούσα τις προηγούμενες ημέρες να μπω να σας διαβάσω λόγω φόρτου εργασίας στην δουλειά και στο σπίτι. Εγώ δεν περιμένω την Παρασκευή 21...γιατί αυτή την φορά που είχαμε τις λιγότερες και πιο άσχετες επαφές νομίζω ότι δεν θα μου έρθουν? Λόγω υπνηλίας και πολλών πολλών κίτρινων άοσμων υγρών? Ή όλα αυτά είναι απλή κούραση?????? Τόνια θα αρχίσω εγώ τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια δεν εισαι η μονη που θα αρχισει!!!

Μαρη μαιμου μας κολλησες μου φαινεται!!Γκαστροσκονη ειπαμε να ριξεις οχι ¨μαιμουδιαση για συμπτωματα¨"...

Ευγενια μου μακαρι κοριτσακι μου,μακαρι!!!!!!!Αυτο το συναισθημα νομιζω πως δεν πεφτει ποτε εξω!!!!!

Λοιπον αρχιζω και εγω τωρα!!Αμ δε που ειναι περιοδος!Μονο το πρωι ειδα αιμα,τωρα μιλαγα με μια φιλη μου στο τηλ.και μου λεει,βρε μπας και ειναι ωορηξια??Και εκανα τεστ και βγηκε θετικοοοο!!Μα τι γινεται οεοοο?Ολη τη προηγουμενη εβδομαδα εβγαιναν θετικα τα τεστ και τωρα παλι??Την 22η μερα????

Θα τρελαθωω μιλαμε :-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια δεν εισαι η μονη που θα αρχισει!!!

Μαρω μαιμου μας κολλησες μου φαινεται!!Γκαστροσκονη ειπαμε να ριξεις οχι ¨μαιμουδιαση για συμπτωματα¨"...

Ευγενια μου μακαρι κοριτσακι μου,μακαρι!!!!!!!Αυτο το συναισθημα νομιζω πως δεν πεφτει ποτε εξω!!!!!

Λοιπον αρχιζω και εγω τωρα!!Αμ δε που ειναι περιοδος!Μονο το πρωι ειδα αιμα,τωρα μιλαγα με μια φιλη μου στο τηλ.και μου λεει,βρε μπας και ειναι ωορηξια??Και εκανα τεστ και βγηκε θετικοοοο!!Μα τι γινεται οεοοο?Ολη τη προηγουμενη εβδομαδα εβγαιναν θετικα τα τεστ και τωρα παλι??Την 22η μερα????

Θα τρελαθωω μιλαμε :-s:-s:-s:-s:-s:-s

παιζει....και εγω καπου εκει επιασα το σπορακι μου... ;););) αιντε βουρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia me niwtheis twra eeeee;;;xaxaxaxaxaxaxaxa ama sou vgainei thetiko kane ekei pera kioti ginai marhhhhh!!!

evgenia mouuuuuuu makari koritsaki mou ante perimenoume na doume!!makari na vgei to enstikto sou alhthinooooo!!! exw piksei sthn douleia shmera gioayto den mpainw!!kale i maimoudogastroula pou einaiiiii;;;emfanisou kaleeeee!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώνια βούρ και εσύ στο τάνι...

Εγώ δεν θέλω να είμαι αισιόδοξη γιατί οι ημέρες που κάναμε ήταν εντελώς άσχετες..θα δείξει!!! :?:?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου,σε νοιωθωωωωωωωω!!!!!!!!Πολυυυ!!!!!!Μακαρι να ειμαι και εγω ετσι τυχερη σαν και σενα!!

Ευγενιααα ποτε μη λες ποτε τελικαα!!!!!Κοιτα να δεις που θα το τσακωσατε...."στο ασχετο" :)):)) ΜΑΚΑΡΙΙ!! :ympray::ympray:

Η Μαιμου μαλλον θα μας ερθει με νεα απο τον γιατρουλη της γι'αυτο δεν μας εμφανιζεται!!!

ΟΟΟΛΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!Τι κανετε?Εγω το μεσημερακι επεστρεψα και κοιμηθηκα 1 ωριτσα γιατι κουραστηκα πολυ.Τωρα απολαμβανω το τσαγακι μου..σα τις γιαγιαδες κι εγω :lol::lol::lol: Τωρα δε θυμαμαι τι εγραψε ποια,πολλες σελιδες βρηκα και μπερδευτηκα ρε κοριτσοπουλα :P:P Ειμαι πολυ καλα και σημερα θα τηλ στον γιατρο μου..μπορει να παω σημερα ή την αλλη βδομαδα.Θα δω τι θα μου πει.Αυριο θελω να κατεβω κατω στην εκκλησια της Αγ.Σοφιας να αναψω ενα κερακι γιατι στη γιορτη της εκανα το τεστακι :):):) Αυτα απο μενα..Μολις εχω νεα απο τον γιατρο θα σας πω..Φιλακια πολλα σε οοοολες και μη ξεχνιομαστε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!Τι κανετε?Εγω το μεσημερακι επεστρεψα και κοιμηθηκα 1 ωριτσα γιατι κουραστηκα πολυ.Τωρα απολαμβανω το τσαγακι μου..σα τις γιαγιαδες κι εγω :lol::lol::lol: Τωρα δε θυμαμαι τι εγραψε ποια,πολλες σελιδες βρηκα και μπερδευτηκα ρε κοριτσοπουλα :P:P Ειμαι πολυ καλα και σημερα θα τηλ στον γιατρο μου..μπορει να παω σημερα ή την αλλη βδομαδα.Θα δω τι θα μου πει.Αυριο θελω να κατεβω κατω στην εκκλησια της Αγ.Σοφιας να αναψω ενα κερακι γιατι στη γιορτη της εκανα το τεστακι :):):) Αυτα απο μενα..Μολις εχω νεα απο τον γιατρο θα σας πω..Φιλακια πολλα σε οοοολες και μη ξεχνιομαστε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

[smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]:)):)):)):))

ANTE ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑΑΑ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε μαν(τ)αρινια μου ;;! εδω βλεπω γινεται χαμος...πραγματικά θελω ΩΡΕΣ για να διαβασω τα νεα ...

νομιζω οτι με το facebook ενημερωνομαι πιο γρηγορα...!!

εγω πεθαινω απο τον πονο στη μεση... εκανα δουλιτσες το μεσημερι (σκουπισμα/σφουγγαρισμα/μαγειρεμα) κ ετσι δεν ξαπλωσα αλλα τωρα πριν κανα διωρο με επιασε ο πονος...

μαμωτο...

τε σπα.......

τι εχουμε εδώ ; η ΜαΪμουδιτσα θετικό τεστ ;;; ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ! :x:x:x:x

τι αλλο ; τι αλλο ;;;

εγω αφου λογικά ειδε δυο αυγα η γιατρος κ το ενα εσκασε κατα τις 16-17 του μηνα υποθετω οτι σε 15 μερες θα εχω περιοδο ;; τι να υποθεσω γι αυτο το μηνα ; ποσες μερες μετα να εσκασε το επομενο ;; :roll::?

μαλλον θα παραμεινω να υπολογιζω οτι αρχή (2 -5 ) Οκτωβρη θα ερθει η επομενη περιοδος ;

τελικα καμια φορα οι πολλες πληροφοριες αντι να σε διευκολύνουν σε μπερδευουν περισσότερο...!!;;! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι το δευτερο αυγουλακι θα εσπασε το πολυ μεσα σε 24 ωρες!!Δεν παει παραπανω!!Διαβασε facebook που εχω γραψει σχετικα!!!Και εγω σαν και σενα "την επαθα"!!!!!

Φιλιαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...