Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Μαιμουδοκοριτσο εχεις ηδη 5 μερες καθυστερηση!!!!Εγω σου ειχα πει,απο τη Κυριακη και μετα θα αρχισω να χαιρομαι!!!Σιγα-σιγα χαιρομαι!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Starfish μη ξενερωνεις καλε!!Θα δουμε!!!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημεραα!!!!κοννα μου τη τριτη περιμενα!αυριο πρωι πιστευω να θας πω τα ευχαριστα!!1σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!!!!φιλακιααααα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημεραα!!!!κοννα μου τη τριτη περιμενα!αυριο πρωι πιστευω να θας πω τα ευχαριστα!!1σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!!!!φιλακιααααα :D:D:D

Mαιμουδοκοριτσοοοοοοοοοο ξεπερασες και τον μεγαλυτερο κυκλο σου ε?????????

Αντε,αντεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAIMOYΔΙΤSA περιμενουμε εναγωνιοδως να μας ανακοινωσεις οτι εχεις μαιμουδοσπορακι !!! Μακαρι να το γιορτασουμε αυριο ! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Καλημερα σε ολες !! :D:D:D:D

Εγω πηρα τεστακια ωορηξιας αυτη τη φορα μπας και δω προκοπη γιατι βαρεθηκα να κανω τανι τανι τσαμπα :lol::lol::lol::lol: Απο την 11η λεω να ξεκινησω με 29-31 κυκλο που εχω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

COCO απο την 11η μια χαρα ειναι...εγω με κυκλο 25-26 μερες κανω 13η-14η..και εγω οταν τα ξεκινησα απο την 11η εκανα για 2-3 μηνες...μετα ηξερα.το καταλαβαινα..φιλια σε ολες!!! ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΦΟΥΞ!!!MAIMOUDITSA ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες μου!!!Ε ναι κοριτσακια μου ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου φαινεται απιστευτο..!!Μολις ειδα θετιοκο το τεστακι τρελαθηκα!!!Ειναι οτι πιο ομορφο ειδα μεχρι στιγμης...μετα θα ειναι το μωρακι μου με το καλο :D:D:D:D Πεμπτη θα κλεισω ρεντεβου στον γιατρο μου για να δουμε πως πανε τα πραγματα και ολες τις λεπτομερειες!!!Σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!!Νυχτεριδα φουξιασεμεεεεεεε ;) Αχ παναγιτσα μου να πανε ολα καλα!!!Ευχομαι σε ολες συντομα να εχουν ενα θετικο τεστακι :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante koritsaki mou ola na pane kala na exeis mia kali kai teleiomhnh egimosini kai me to kalo na kratiseis to mwraki sou!!!ante eides marh tonia ayti ti fora kati ginotane den htan sto mualo tis!!!!ante molis pas stro giatro se perimenw stin omadoula pou anoiksa!!!makari na mazeytoume polles ekei peraaaaa!!!ante koritsia gia na vlepw fouxxxxxx!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante koritsaki mou ola na pane kala na exeis mia kali kai teleiomhnh egimosini kai me to kalo na kratiseis to mwraki sou!!!ante eides marh tonia ayti ti fora kati ginotane den htan sto mualo tis!!!!ante molis pas stro giatro se perimenw stin omadoula pou anoiksa!!!makari na mazeytoume polles ekei peraaaaa!!!ante koritsia gia na vlepw fouxxxxxx!!!!

Ναι χριστινακι μου ειδες????Αλλα μολις αρχισα να την μαλωνω και να την εχω σε στενο μαρκαρισμα τσουπ,εμεινε εγκυος :lol::lol::lol::lol: !!!Ποια αλλη θελει μαλωμα?? :lol::lol::lol:

Μαιμουδακι μου,ολα καλα θα πανε και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες μου!!!Ε ναι κοριτσακια μου ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου φαινεται απιστευτο..!!Μολις ειδα θετιοκο το τεστακι τρελαθηκα!!!Ειναι οτι πιο ομορφο ειδα μεχρι στιγμης...μετα θα ειναι το μωρακι μου με το καλο :D:D:D:D Πεμπτη θα κλεισω ρεντεβου στον γιατρο μου για να δουμε πως πανε τα πραγματα και ολες τις λεπτομερειες!!!Σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!!Νυχτεριδα φουξιασεμεεεεεεε ;) Αχ παναγιτσα μου να πανε ολα καλα!!!Ευχομαι σε ολες συντομα να εχουν ενα θετικο τεστακι :x:x:x:x:x:x:x:x

ααααααχχχ συγκινηθηκααα!!!σου ειχα πει αντε να μεινεις εγκυος Αυγουστο-Σεπτεμβριο για να γεννησεις σαν εμενα ταυρακι μωρακι (Μαιο γεννας) και εγινεεεεεεεεεε :D:D:D:D καλεεεεεεεεεεεε ειμαι γουρλου???? :D:D:D:D:D:D:D

και εγω 15 Σεπτεμβριου περσι εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!σε 8 μηνες θα εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σουυυυυ!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάνθηηηηηηηηηηηηη μου, Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α Α Α Α Α Α Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαλάλι όσα σε είπαμε , αχ μπράβο σου μεγάλη χαρά!

[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

[smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Φαντάζομαι απορίες που θα ακολουθήσουν!!!

Φτιάξε ξεχωριστό ποστ "Οι απορίες της Μαριάνθης"!

Όλα θα σου πάνε καλά γιαβρί μου και θα κρατήσεις στα χέρια σου ένα γερό μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάνθηηηηηηηηηηηηη μου, Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α Α Α Α Α Α Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαντάζομαι απορίες που θα ακολουθήσουν!!!

Φτιάξε ξεχωριστό ποστ "Οι απορίες της Μαριάνθης"!

Όλα θα σου πάνε καλά γιαβρί μου και θα κρατήσεις στα χέρια σου ένα γερό μωράκι.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οι αποριες της Μαριανθης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟΜΟΥΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Κουκλίτσα μου σου εύχομαι να περάσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να την ευχαριστηθείς και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου στους 9! Όλα να πάνε καλά μαϊμουδίτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το ΦΟΥΞΙΑ]!!!!!!!

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=bom.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια..πήραμε φόρα ή μου φαινεται???αντε μεχρι να βγει το 2012...δηλαδη στο Φθινοπωρινο..και στο χειμερινο Τανι-τανι...να εχουμε χρωματιστει όλες!!!!Οσες ανακοινωσαν την εγκυμοσυνη καλοκαίρι ειναι κοκκινες!!!Οι φθινοπωρινές ανακοινώσεις φουξ....και οι χειμερινές...πορτοκαλι!!! Διαλέξτε χρώμα!!!!.φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ολες σας με συγκινήσατε :x:x:x:x:x:x:x:x αντε συντομα να αλλαξουν οοοοοοοοοοολες χρωμα ;) Το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...