Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Δεν μπόρεσα να μπω εχθές γιατί είχα πολλή δουλειά. Στο θέμα μας τώρα. Είχα μια αρνητικότατη χοριακή, αλλά ακόμα η καταραμένη δεν έχει κάνει την εμφάνιση της και δεν νομίζω να την κάνει άμεσα. Οι ναυτίες καλά κρατούν, το στήθος τούμπανο αλλά μηδέν. Τώρα θέλω να έρθει να ξεμπερδεύω και μετά βουρ για ορμονολογικές γιατί έχω την αίσθηση ότι οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει. Αυτά τα λίγα από εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Δεν μπόρεσα να μπω εχθές γιατί είχα πολλή δουλειά. Στο θέμα μας τώρα. Είχα μια αρνητικότατη χοριακή, αλλά ακόμα η καταραμένη δεν έχει κάνει την εμφάνιση της και δεν νομίζω να την κάνει άμεσα. Οι ναυτίες καλά κρατούν, το στήθος τούμπανο αλλά μηδέν. Τώρα θέλω να έρθει να ξεμπερδεύω και μετά βουρ για ορμονολογικές γιατί έχω την αίσθηση ότι οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει. Αυτά τα λίγα από εμένα.

Ηρεμησε,χαλαρωσε και θα ερθει.....Ευχομαι η επομενη σου χοριακη να ειναι θετικη!!!!!

Εχεις 10 μερες καθυστερηση πλεον???Αν δεν σου ερθει,θα μπορουσες να πας και στον γυναικολογο για εναν υπερυχο,μηπως υπαρχει καμια μικρη κυστουλα.....Δεν ειναι κατι το τραγικο....Μου το ειχε εξηγησει ο γιατρος μου,αλλα σε μενα δεν συνεβη αυτο τελικα,αλλο ηταν.....

Μη στεναχωριεσαι,τον επομενο μηνα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ να πω ότι το πήρα αρκετά ψύχραιμα. Επειδή ο αδελφός μου είναι γιατρός, μου είπε να περιμένω λίγο ακόμα και από βδομάδα βλέπουμε. Θέλω να έρθει να τελειώνω και να αρχίσουμε πάλι την ωραία διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!διαβασα στα γρηγορα τα νεα σας τωρα που κοιμαται ο μικρος.γενικα ειχα πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες κ δεν προλαβαινα.αυριο πρωι επιτελους φευγουμε για τις διακοπουλες μας!αν κ θα βρεχει,αλλα δεν πειραζει,αρκει να μη δουλεψω για μια εβδομαδα!εχω να λειψω απο τη δουλεια απο οταν γεννησα..

τωρα για να σας σχολιασω ολες,με τιποτα!απλα να πω πως περιμενω κ εγω με αγωνια τη θετικη χοριακη της κουτσομουρας μας κ τα μολις γυρισω πια (τεταρτη μαλλον),θελω να εχω τα ευχαριστα κ απο το μαιμουδι μας!οκ??

αντε να μαζεψω καμια βαλιτσουλα γιατι θα παω κ για δουλεια αργοτερα.φιλακια!!

Ρανια να περασετε καλα στις διακοπες σας και..."να καει το πελεκουδι" :lol::lol::lol::lol: !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Koutsomoura μπράβο που το πήρες ψύχραιμα. Σε όλες μας συμβαίνει να τα παίζει ο κύκλος και ιδίως τους καλοκαιρινούς μήνες. Και αυτό είναι που μας "τρέχει". Με τόσες μέρες καθυστέρηση λογικό είναι να περιμένεις άλλα πράγματα, τα οποία σου εύχομαι να πραγματοποιηθούν σύντομα.

Maimouditsa τώρα τα δικά σου νέα περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!! starfish μου και koyiot σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας! KoYiot μου μην ανυσηχεις!!!!Ο γαμπρος μου ειχε το ιδιο προβλημα και εκανε εγχειρηση στα 38 του...πιασανε φυσιολογικα παιδακι με την αδερφη μου μετα την εγχειρηση με προσπαθειες 5-6 μηνων μονο..επερνε και τεστ ωορηξιας η αδερφη μου και εχουνε τωρα δυο παιδακια!!!Μια χαρα!Μην χανεις τις ελπιδες σου!!!! ρανια28 μου καλες διακοπες ευχομαι,να περασετε ομορφα!!!Που θα πατε με το καλο;;; koutsomouraμου dont worry be happy!!!!Tην επομενη φορα!!!Ποσο καιρο προσπαθεις;;;;Η μαιμουδιτσα που ειναι καλε;;;;;Ελπιζω να μην ξεχασα καμια!!!Σας φιλω και σας ευχομαι καλο σαββατοκυριακο!!!!Και μην ξεχνιομαστε..ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑ Φουφουφουφουφουφουουουουουου να φουσκωσουν ολες οι κοιλιτσες γρηγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....κουτσομουρα χαλαρα και ολα καλα θα πανε....τον επομενο μηνα θα ειναι ολα οκ...

σταρ φισ κκαι κο γιοτ σας ευχαριστω και εγω για τις ευχουλες σας....Συντομα σας ευχομμαι να εχετε το θαυματακι σας στις κοιλιτσες σας....σημερα βρεχη ασταματητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιαα!!!Δε σας ξεχασα εννοειται...πριν λιγο εφτασα και σας στελνω απο την ομορφη μας Σαμοθρακη!!!!Εγω τα ιδια μια χαρα καθαρουλα!!!!κατι πονακια ειχα σημερα χαμηλα αλλα ολα τελειαααα!!!φιλακια πολλα!κουτσομουρα μου δε πειραζει τον επομενο μηνα ευχομαι να το πιασετε το σπορακι!!θα σας κραταω ενημερες!!μακιαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιαα!!!Δε σας ξεχασα εννοειται...πριν λιγο εφτασα και σας στελνω απο την ομορφη μας Σαμοθρακη!!!!Εγω τα ιδια μια χαρα καθαρουλα!!!!κατι πονακια ειχα σημερα χαμηλα αλλα ολα τελειαααα!!!φιλακια πολλα!κουτσομουρα μου δε πειραζει τον επομενο μηνα ευχομαι να το πιασετε το σπορακι!!θα σας κραταω ενημερες!!μακιαααα!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koyot ευχαριστουμε για συμπαρασταση :x

Παμε παλι να ετοιμαστουμε ψυχολογικα για τανι :D

κουτσομουρα χαιρομαι κι εγω που το πηρες ψυχραιμα ετσι πρεπει.ευχομαι η επομενη να ειναι η τυχερη σου !

Μαιμου εσυ θα μας σκασεις ,κανε ενα τεστακι ,μπορεις τωρα να κανεις πιστευω! αντε μακαρι περιμενουμε νεα σου!!!

Ρανια καλες διακοπες να περασετε τελεια!

φιλια σε ολες και πολυ τυχη ευχομαι :x:x:x:x%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- [*] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,

καλό ΣΚ να έχουμε. Κάντυ Κάντυ αγοράκι μάλλον ε? αχ, καλά θα τρελαθείς τελείως!!! γερό να είναι και να κατουράει όρθιο :lol::lol::lol::lol::lol: έλεγε ο άντρας μου, (για πλάκα βέβαια δεν είχε πρόβλημα).

Εγώ κορίτσια μου χάθηκα λίγο γιατί την Τετάρτη πήγα τουαλέτα στη δουλειά και είδα λίγο καφέ υγρά και μετά ελάχιστο ροζ και τα έκανα πάνω μου, έπαθα σοκ. Τελικά σταμάτησαν αλλά ξαπλώνω αρκετά και δεν κουράζομαι όσο μπορώ στο σπίτι το απόγευμα.

Στο γιο μου είχα αίμα και είχα μείνει ξάπλα μέχρι να κλείσω τον τρίτο με utrozestan απλά τώρα μου είχε δώσει utrozestan λόγω ιστορικού αλλά και πάλι είδα καφέ. Γι αυτό έπαθα λίγο σοκ, δεν αντέχω πάλι τα ίδια...

Τέλος πάντων προσεύχομαι το παιδί να έιναι καλά και όλα τα άλλα θα γίνουν.Την Τρίτη θα πάω στο γιατρό και έχω λίγη αγωνία...

εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν, σε όσες δεν έγινε αυτό το μήνα καλά τάνια και βουρ συνεχίζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Αχ μαιμουδίτσα δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που είσαι καθαρή!Λες να έχει γίνει το θαύμα; Στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου!

KONNA μου καλημέρα και καλό ΣΚ και σε σένα. Καταλαβαίνω οτι πήρες τρομάρα αλλά αφού σταμάτησε δεν πρέπει να ανησυχείς. Ξεκουράσου όσο μπορείς όπως ήδη κάνεις και είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά κούκλα μου. Μόλις πας στο γιατρό θα ηρεμήσεις είμαι 100% σίγουρη.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα κοριτσια!! Σημερα ψιλοβρεχει εδω στη Θεσ/νικη...και απο το πρωι ασχολουμαι με την κουζινα..εκανα πιτες...κ σε λιγο θα κανω κ ενα κεικ...να εχω να τρωω...αφου εξω δεν σκοπευω να βγω με αυτη την μουχλα...τον αντρουλη μου θα τον δω Τεταρτη...οποτε καταλαβαινετε...τι εχει να γινει %-(%-(%-(%-(%-(%-( αντε maimouditsa μου....να εισαι η πρωτη που θα γινεις ΦΟΥΞ @};-@};-@};-@};-@};-@};- ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Ετσι οπως μιλαμε σχεδον καθημερινα...περνανε γρηγορα οι μερες παντως :D για ποτε φτανει το επομενο τανι τανι....χαμπαρι δεν παιρνω ;) φιλακια σε ολες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...εγω KONNA μου σε καταλαβαινω...κατσε και ξεκουρασου οσο μπορεις...μιλα και με τον γιατρο σου κ ολα καλα θα πανε...εγω σημερα εκανα παστιτσιο(ερχετε η πεθερα μου) και ειπα να κανω τπτ καλο να φαμε....Εδω εχει συννεφια βρεχει και μας επιασε για τα καλα ο χειμωνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ βρε κορίτσια, να είστε καλά. Απλά να έχω μια εγκυμοσύνη που έχει πάει στραβά, μια δέυτερη δύσκολη εγκυμοσύνη με 6 στους 9 μηνες στο κρεβάτι και γενικά προβληματάκια. Ευχόμαι αυτή τη τρίτη φορά να πάνε όλα καλά σε πρώτη φάση αλλά και να είναι λίγο πιο εύκολα βρε κορίτσια, να απολάυσω λίγο , μην είμαι στη τσίτα συν΄χεια.

Τελος πάντων τα λέω σε εσάς γιατί που να τα πω? στους άλλους δεν θέλω, το πάιζω ψύχραιμη...

σκέφτομαι και λίγο το φύλο, να έχω πάλι γιο ή κόρη? χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΝΝΑ μ αρεσει που σκεφτεσαι και για τριτο....χααχαχαχα...εγω πιστευω οτι εχεις κοριτσακι αλλα μην με παρεις στα σοβαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βινούλα μου δεν σκέφτομαι για τρίτο, όχι ακομα τουλάχιστον, κάτσε να γεννηθεί με το καλό το δεύτερο και θα δούμε τα οικονομικά....απλά είπα ότι είναι τρίτη εγκυμοσύνη, δυστυχώς η πρ'ώτη δεν είχε καλή κατάληξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ...ξερω πως ειναι να περνας κατι παρομοιο...μακαρι ολα να σου πανε καλα απο δω και περα...και να κρατησεις το αγγελουδι σου οταν ερθει η ωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!πως ειστε κοκονες?εγω περναω τελεια μονο να μη ψιχαλιζε αλλα δε πειραζει δε μας χαλαει και τοσο!συνεχιζω να μην εχω τπτ και σημερα ποναει και πρήστηκε λιγο παραπανω το στηθος..ποναει λιγο η μεση και εχω και τα δεκατακια μου :) εχω καλο προαισθημα κοριτσια :) παντως τεστ σιγουρα δευτερα πρωι θα κανω!αντε να δουμε ;);) υπομονη 1 μερα :)

κοννα μου :) ολα καλα θα πανε να ξεκουραζεσαι :)

φιλακια πολλα σε ολες και θα τα ξαναπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!πως ειστε κοκονες?εγω περναω τελεια μονο να μη ψιχαλιζε αλλα δε πειραζει δε μας χαλαει και τοσο!συνεχιζω να μην εχω τπτ και σημερα ποναει και πρήστηκε λιγο παραπανω το στηθος..ποναει λιγο η μεση και εχω και τα δεκατακια μου :) εχω καλο προαισθημα κοριτσια :) παντως τεστ σιγουρα δευτερα πρωι θα κανω!αντε να δουμε ;);) υπομονη 1 μερα :)

κοννα μου :) ολα καλα θα πανε να ξεκουραζεσαι :)

φιλακια πολλα σε ολες και θα τα ξαναπουμε!

Αντε κοριτσακι να το καψουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπ τι εχουμε εδω??Μαιμουδοσπορακι????????Αντε μακαριιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] (περισσοτεροι πανηγυρισμοι προσεχως......μακαριιιιι!!!!!!!)

Κοννα μου ολα καλα θα πανε!!Ξεκουρασου οπως σου ειπαν και τα κοριτσακια!!!

Σημερα βρεχει!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!

ΤΟ xtinaki μας ανοιξε θεματακι για μπεμπακια 2013....Ευχομαι να "μετακομισουμε" ολες εκει συντομα!!

Α,Νυχτεριδακι μου,καλα τανιααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

καλά να περάσουμε σήμερα!!!

Μαιμουδίτσα μακάρι κοπέλα μου!! Το πρίξιμο του στηθους πολύ καλό νομίζω ;) πες μας νέα σου αύριο αν κάνεις τεστάκι. Ποτε περίμενες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Άντε βρε μαϊμουδίτσα να ακούσουμε κάνα ευχάριστο!! Άντε κοπέλα μου αύριο σου εύχομαι το πιο έντονο θετικό τεστάκι! Να μπεις να μας πεις όμως μην μας αφήσεις να αγωνιούμε!

Εγώ ξενέρωσα σήμερα. 25η μέρα του κύκλου και ξύπνησα με πολύ έντονους πόνους στη μέση - κοιλιά. Η μέση πονάει εδώ και 3 μέρες. Και είδα και ελάχιστο ροζ στο χαρτί. Προφανώς πάει και αυτός ο μήνας δυστυχώς :(:(

Περίμενα περίοδο 19-20 και μάλλον έρχεται νωρίτερα...Τέλος πάντων τι να γίνει. Το μόνο που σκέπτομαι είναι οτι θα κανονίσω το τεστ παπ και κάποιες υπόλοιπες εξετάσεις που κάνω ανά εξάμηνο.

Μαϊμουδίτσα στηριζόμαστε πάνω σου από ότι καταλαβαίνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...