Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΑΝΟΙΞΗΣ 2011!!!


Recommended Posts

καλημερα και καλο μηνααααα!!!! παιδιια ενα εχω να σας πω, χθες λιωσαμε στο υπνο, ο Μανινος κοιμηθηκε 22.30 με 10.30 σημερα που τον ξυπνησα εγω και εγω 24,00-10,30 :lol::lol: και τωρα παιζει με τον Αγιο

Βασιλη γιατι χθες ειχα την καταπλ.-τελεια ιδεα να στολισω.... περιττο να πω αφου στεκεται ακομα το δεντρο πρεπει να ειμαι ικανοποιημενη :lol::lol:

ααα σας το ειπα απο την μερα που ο γιοκας μου εμαθε το ονομα μου, το μαμα μπηκε σε δευτερη μοιρα... σπανια με φωναζει μαμα... αμα δεν ακουω με το Ετσα, Ετσα... τοτε φωναζει μαμα, καλο εεεε??

λοιπον με την Αννουλα εχω τραπεζικο λογαρ/σμο αν ενδιαφερει καμμια αλλα και πραγματα μπορουμε να στειλουμε ατη θεσσαλονικη που μετακομισε προσφατα... αυτα, ο θεος να της δινει δυναμη και να ειναι παντα καλα και αυτη και ο γλυκος της Ακης, που προσφατα τον βαφτισαν κιολας, λιγο πριν γινει το κακο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσάκια μου! Η Αννούλα Αθήνα δεν έμενε; πήγε Θεσσαλονίκη, έχει τους γονείς της κοντά;;; να κάνουμε ό,τι περνάει απο το χέρι μας βρε κορίτσια, αν το επιθυμεί, να τη βοηθήσουμε με όποιο τρόπο! μα έτσι ξαφνικά τόσο κακό για έναν άνθρωπο 30 χρόνων; τι άδικο ρε γαμώτο! στο face δεν είχαμε γίνει φίλες, όμως εδώ είχαμε συνομιλήσει, άλλωστε 2 χρόνια τώρα νομίζω τη θυμαμαι. σαν να γνωριζομαι νιώθω με πολλά κορίτσια απο εδώ!

για να αλλάξω λίγο το θέμα.. spirtouli κι εμάς έχει κάποιες μέρες που κοιμάται πιο αργά! βεβαια, το πρωί άντε το πολύ να φτάσει μέχρι 9. ξυπναει ακάθεκτος κ φωνάζει μαμά ή γιαγια (είναι η μανούλα μου σπίτι κ τον αναλαμβάνει, να κοιμηθώ λιγάκι παραπάνω).

επίσης, το βραδάκι κλαίει κ κλασικά τον παίρνουμε ανάμεσά μας. μου φαίνεται το έχει βρει κόλπο...

αυτά τα νεάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! demaki ναι τωρα μετακομισε θεσσαλονικη η Αννα....

βρε demie με τον Γιωργακι στη μεση καθε βραδι πως θα ερθει το αδερφακι οεοοοοο.... μηπως δεν θελει αδερφακι και γιαυτο τα κανει αυτα :lol::lol: για ρωτηστε το παιδι μηπως θελει να ειναι μοναχοπαιδι και μονοφαγας..... :lol::lol::lol:

Ρε παιδια εχω ενα θεμα.... τα παιδια σας βαρανε τα αλλα παιδακια??? εμενα δεν βαραει αλλα καθε φορα τις τρωει απο τα αλλα αγορακια που κανουμε παρεα γιατι ειναι λιγο μεγαλυτερα κανα δυο μηνες.... ειναι τωρα φυσιολογικο που δεν αντιδρα οταν τον χτυπανε??? δεν θελω να χτυπαει εννοειται αλλα οταν το χτυπανε δεν κανει καμμια κινηση να ανταποδωσει και αναρωτιεμαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ! την ίδια απορία έχω κ εγώ! πώς θα κάνουμε το αδερφάκι??? οεο??? ευτυχώς δεν το κάνει πάντα κ περιμένουμε συνήθως να κοιμηθεί κ να τον επιστρέψουμε στο κρεβάτι του. αλλά εάν μας πάρει ο ύπνος, ο Γιώργος κοιμάται σαν αγάς κ εμείς σαν σίγμα τελικό! είμαστε πιασμένοι την επομένη... :?

μάλλον για μοναχοπαίδι το πάει το γιαβρί μας!!!

τα μεγαλύτερα παιδάκια συνήθως ρίχνουν κ καμιά ψιλή... νομίζω είναι θέμα χρόνου να αντιδράσει και ο Μαρινάκος. εμένα δεν χτυπάει, απλώς φοβερίζει ή έρχεται σε εμένα ή τον μπαμπά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

EEEEEEEEEEEEEEEEEΠ !! ΤΙ κανετε δω ??? τι θα κανετε γιορτες ;;

εμεις Αθήνα γιατι μολις αλλαζουμε περιβαλλον ο μικρος κανει αστατο υπνο και δεν την παλευουμε αλλο για τετοια πειραματα... οποτε φετο Μπραχαμι Κριστμας χοχοχοχοχοοοοοοο....

φαγητο θα παιξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ειμαι σιγουρη.... υπνος παρα πολύ.... βολτες μαλλον οπως παντα εγω με τον Κωνσταντινάκο και την μικρη μου αδελφή ... το τριο στουτζες ! θα ερθει και ο μπαμπας μας βολτες αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα την αραξει και πολύ στο σπιτι...

εχουμε προβλημα με τον μικρο και τις καλτσες... εχει μαθει και τις τραβαει και περπαταει ολη μερα ξυπολιτος... κανενα κολπο ;; να του ξαναβαλω ολοσωμα φορμακια με τις πατουσες μεσα ;;; μεγαλος δεν ειναι για τετοια μωρε...;;;

εγω ΠΑΛΙ αδιαθετησα... τι θα γινει με αδελφακι ;;; αραγε θα κανουμε δευτερο ;; ποιος ξερει τι μας επιφυλασσει η μοιρα καμια φορα ...;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που σαι βρε Μαρωωω?? γεια σας κοριτσακια!!!

και μεις εδω τα χριστουγεννα, που να παμε??? και ο μπαμπας μας δουλευει συνεχεια... εγω με τον πιτσιρικα μου παμε καμμια βολτουλα απο δω, καμμια βολτουλα απο κει και περναει η ωρα... χριστουγεννα θα κανουμε στης γιαγιας και του παππου με πολυ φαγητο οπως παντα...!!!

και εμενα τις βγαζει τις καλτσες αλλα εγω εκει...απο πισω και τις ξαναβαζω, τις βγαζει αυτος, τις βαζω εγω.. και παει λεγοντας.

δεν νομιζω πως θα τον βολευε να ξαναβαλει φορμακια με πατουσακια.... η μονη λυση ειναι επιμονη,υπομονη και οσο μπορεις να φοραει παπουτσακια....

ελα μωρε που αγχονεσαι αν θα ερθει αδερφακι... και βεβαια θα ερθει, ολα καλα θα πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια! κ εμείς εδώ για Χριστούγεννα! αρχίσαμε και τις βόλτες μια κ έχουμε αδειούλα, επιτέλους!!! να περάσετε πολύ καλάαααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

ΩΧ Τι γινεστε ;;; ΧΡΟΝΙΑ Κ ΖΑΜΑΝΙΑ ;;!!! εκανα και ΔΥΟ μερες να δω πως μπαινω στο νεο μαμυλαντ...χιχιχιχιχι ή γερασα ή παει το χασα το μυαλο μου....

ωραιο ειναι ε ; αλλα κολλαει ακομα... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...