Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

καλημερα!!!!τι κανετε φιλεναδες μου????εμεις μια χρα!!!το σαββατο βαπτισαμε τη μικρη μας!!!και το ονομα αυτης ΜΑΡΘΑ!!δεν προλαβα να διαβασω ακομη.δεν εχουμε ιντερνετ για κανενα μηνα και τωρα μπηκα απο της μαμας μου!!!θα σας βαλω φωτο και θα σχολιασω αμεσως μολις μπορεσω!!!!σας σκεφτομαι ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια, τί κάνετε;

Βανεσσάκι, να σας ζήσει η Μάρθα. Τέλειες οι φωτογραφίες.

Μαράκι Γιωτάκι περαστικά στον άντρα σου. Ελπίζω σύντομα να γίνει καλά.

Δωράκι, τέλεια η αυχενική. Μύριαμ, με το καλό. Όλα καλά να πάνε.

Και τώρα τα δικά μου νέα. Είμαι έγκυος και διανύω την έβδομη βδομάδα κύησης. Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια. Βέβαια άρχισαν οι αναγούλες αλλά εύχομαι να είναι μέχρι εδώ και να μην έχω το πρώτο τρίμηνο της προηγούμενης εγκυμοσύνης γιατί με χρειάζεται η Ιωάννα μου. Ο άντρας μου όμως με βοηθάει πάρα πολύ. Να είναι καλά.

Α, βγάλαμε και το δεύτερο δοντάκι μας και πάμε για τα επάνω τώρα.

Αυτά προς το παρόν. Καλό ΣΚ σε όλες. Δεν λέω ακόμα Καλό χειμώνα γιατί θα με πιάσει κατάθλιψη. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου!!!!!!!!!!

Καλορίζικο το Νο5 και απ'ότι διαβάζω είναι και γούρικο (το 5 είναι ο αγαπημένος μου αριθμός) με πολλά καινούρια σποράκια!!!!!!!!!! Μπράβο, μπράβο!!!!!!!!!!!! Λέτε να βάλω μπρός για το τρίτο???????????? Μπουχαχαχαχαχαααααααααααααααα........... =))=))=)) Καλό.............(αν και δεν θα με χάλαγε κι ένας γιος)

Κίσκα μου να τα εκατοστήσει η Μίλα!!!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] Νομίζω ότι σήμερα είναι τα γενέθλιά της ε???????? Μαζί με την Παναγία!!!!! Καλά θυμάμαι??? Να την χαίρεστε κοριτσάρα!!!!!!

Συμπεθερόνι στα είπα και στο τηλέφωνο τα συγχαρητήρια, στα γράφω κι εδώ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ φιλενάδα, μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι........θα κάνω και πρόβλεψη, μου 'χει κολλήσει ότι θα έχεις κοριτσάκι (μην πάρεις τίποτα, θα σου δώσω εγώ 1894380520947859817 κοριτσίστικα ρούχα :lol::lol: ) Αν πάλι έχεις αγορίνι.........λες να σφάζονται οι γιοι σου για τις κόρες μου???????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και με ρέγουλα οι δουλειές ε??

Έφη μου με το καλό και το δεύτερο σποράκι!!!!!!!!!

Βανεσσάκι μου γερή και καλοφώτιστη η Μαρθούλα!!!!!! Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!!!! Ωραίο όνομα επιλέξατε!!!!!! Μου αρέσει πολύ!!!!! Καλά για το ντεκόρ τί να πώ........υπέροχο!!!!!!!!!! Μπράβο!!!!!!!!!!!!

Γιώτα12 φιλεναδίτσα μου περαστικούλια στον αντρούλη σου....."πακέτο" μου ακούγεται όλο αυτό αλλά πραγματικά εύχομαι να το περάσει ο άνθρωπος όσο γίνεται πιο ανώδυνα!!!!!

Δωράκι μου προχωρημένη η εγκυμοσύνη σου!!!!!! Νόμιζα ότι ήσουν λιγότερο.....με το καλό (σου ευχήθηκα????????) να έρθει και να είναι γερό το ζουζούνι!!!!!!!!! Κοριτσάκι τελικά???????? Αχ εμείς οι κοριτσομάνες τί έχουμε να περάσουμε..............Με το καλό και τα αποτελέσματα της αμνιο!!!!!

Αναστασία μου μόνο ένας ειδικός μπορεί να σου πεί για την κατάθλιψη...αλλά επειδή πέρασα επιλόχειο και στις δύο γέννες μου (και στις τρείς αν θυμηθώ και την πρώτη αν και έτσι όπως κατέληξε εκείνη είναι λογικό το ότι έπαθα κατάθλιψη) απ'όσο γνωρίζω η επιλόχειος κατάθλιψη δεν περνάει έτσι απλά...ίσως κι εγώ γι'αυτό ταλαιπωρούμαι ακόμα (πήγα σε ειδικό αλλά δεν έκανα τίποτα απ'όσα μου είπε, μου είχε δώσει και χάπια αλλά δεν τα πήρα!) Πάντως προσπάθησε να βγαίνεις λίγο να ξεδίνεις......έχεις κοντά σου την μαμά σου (λέω την μαμά σου γιατί είμαι σίγουρη ότι μόνο εκεί έχεις εμπιστοσύνη) να αφήνεις την Κωνσταντινούλα για λίγες ώρες και να βγαίνεις????????

Άννα Μαρία μου πολύ ζωηρούλης ο Αντρεάκης...αυτή η ηλικία είναι κομματάκι δύσκολη, τώρα αρχίζουν να δοκιμάζουν τις δυνάμεις τους, να ανακαλύπτουν τον κόσμο τα μικράκια μας!!!!!!! Και πού να δείς τί θα γίνει όταν πρωτοπερπατήσουν :o:o Όλη την ώρα πρέπει να είμαστε από πίσω τους.........Καλή αρχή και στο σχολείο φιλενάδα, καλή χρονιά και σιδερένια νεύρα!!!!!!!!! Περιμένω να διαβάσω ιστορίες.....για αγρίους........από τα φυντάνια σας!!!

Χρυσανθάκι μου έχω χάσει επεισόδια.....έχει και η μπουμπού αλλεργία σαν τον γιο σου???????

Τα νέα μας.....λίγο πολύ τα ίδια.......το Χρυσουλούδι έχει ήδη έξι δοντάκια (η γκρίνια της δεν παλεύεται με τίποτα όμως), κάνει προσπάθειες να περπατήσει και δοκιμάζει τις δυνάμεις της έχει κάνει αρκετά βηματάκια μόνη της χωρίς να πιάνεται από πουθενά...........με την αδερφή της σκοτώνονται όλη την ώρα για τα παιχνίδια, θέλουν μονίμως και οι δύο το ίδιο παιχνίδι και μαλλιοτραβιούνται, η Χρυσούλα ειδικά μας προέκυψε πολύ τσαούσ' μοναστήρ' και την έχει ξεμαλλιάσει την καημένη την Μαρία (όχι ότι η Μαρία πάει πίσω βέβαια, εκεί που την χαϊδεύει την πατάει και μια σπρωξιά να πέσει)!!!!!!!! Λυπάμαι τα αγοράκια που θα βρεθούν στον δρόμο τους!!!!!!!!!! Η Μαρία ξεκινάει την Τρίτη παιδικό........ :?:?:? ..για να δούμε τί πουλιά θα πιάσει!!!!!!!!!!

Ααααααα πιθανότατα στα μέσα στης εβδομάδας να έχω ιντερνετ στο σπίτι και να μην ξενιτεύομαι, οπότε θα τα λέμε κάθε μέρα πια!!!!!!!!!!! Θα σας βάλω και φωτος να μας καμαρώσετε πόσο μεγαλώσαμε.........

Το Αγγελικάκι μας πού χάθηκε?????????????????? Έχει πολύ καιρό να εμφανιστεί ή είναι η ιδέα μου???????????

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες μόυ..τι κανετε?

Χαθηκα κι εγω αλλα δεν ειχα ιντερνετ για αρκετες μερες..ηταν και τα βαφτησια την προηγουμενη κυριακη κι ειχα πολυ τρεξιμο..βαφτησαμε με τον μικρο,με αρκετα παρατράγουδα εκ μέρους των γνωστών αγνωστων(ξερετε) ..μόυ χαλασαν την μερα..τα καταφεραν..τεσπα..έπαψαν να ασχολουμαι με ολους τους..το ονομα αυτου λοιπον χαραλαμπος - θεοχαρης...

Ο μικρος εκλαψε οσους δεν ειχε κλαψει ποτε στη ζωη του..αφου κι οταν τον καναμε μπανιο μετα απο τρεις μερες,φοβόταν ο καημενος..

Δεν εχω δοαβασει τις προηγουμενες σελ κι ετσι δεν ξερω τι γινεται..ελπιζω μονο ν ειστε ολες καλα..

Βανεσσακι σημερα σε σκεφτόμουν ..γιατι ειχα την εντυπωση πως η βαφτηση σας ειχε γινει νωριτερα?

Να χαίρεστε την μικρη Μαρθα λοιπον,καλοφωτιστη να ειναι και καλη χριστιανη!

Εφη μόυ,πολυ χαιρομαι για τα νεα σου!συγχαριτηρια για την εγκυμοσυνη σου!με το καλο να κρατησεις ενα γερο μωρακι στα χερια σου σε λιγους μηνες..

Πωπω βρε κοριτσια..οι περισσοτερες ειστε ξανα εγκυες..πολυ χαιρομαι γιασασ..εγω ακομα δεν προσπαθω..θα ηθελα δευτερο παιδακι αλλα ειχα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη και φοβαμαι πολυ..αφηστε που ακομα θηλαζουμε..χαχα..

Αυτα απο μας..ετσι κι αλλιως μια στα πεταχτα μπηκα..θα μπω και το βραδάκι και θα προσπαθησω να σας διαβασω..

Φιλια πολλα σε ολες τις μανουλες ,τα μωρακια αλλα και τα σπορακια..χιχιχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουκο μόυ αγαπη μόυ τι κανεις?ποσταραμς μαζι!ολα καλα?παει σοι το βασιλειο βλεπω!κι η μικρη στα βηματα της μεγάλης..ταλιμπανομανα εγινες,χαχα..αντε με το καλο να βαλετε ιντερνετ.,κι εμεις ειχαμε προβλημα με το σερβερ σχεδον δεκα μερες και κοντευα να τρελαθω..ευτυχως τοτε ειχα τις ετοιμασιες της βαφτησης αλλα μετα οταν περασε ηταν χαλια η μερα χωρις να μπω..πωπω..εχω παθει εξάρτηση και μαλιστα ασχημη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικάκι μου καλοφώτιστος και γερός ο Χαράκης μας!!!!!!!!!!!!! Να τον χαίρεστε φιλενάδα!!!!!!!!!! Στο χάλασαν οι βλαμμένες????????????? Σκότωμα θέλουν μερικοί άνθρωποι ρε γμτ!!!!!!!!!! Δεν σέβονται τίποτα πια!!!!! Αδίστακτες οι φακλάνες!!!!!!!!!!!!

Ταλιμπανομάνα........δεν λες τίποτα.........έχω λαλήσει η γυναίκα, μάνα-διαιτητής έχω καταντήσει!!!!!!!!!! Η μία χειρότερη από την άλλη είναι!!!!!!!!! Η Χρυσούλα ειδικά, μες τα νεύρα το παιδί μου :lol: Το τί γέλιο ρίχνω δεν φαντάζεσαι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Διαβάζω σχεδόν κάθε μέρα τα νεα σας αλλά Από το Κινητο μου είναι πολυ δύσκολο να γράψω.

Πολλές εγκυμοσύνες με το καλο κορίτσια και με ένα πόνο.

Δωράκι κοριτσάκι περιμένεις τι καλα.

Βάνεσσακι Πολυ ωραίο το όνομα της μικρής σου.

Μαρακι περαστικά στον άντρα σου.

Εγώ κορίτσια έχω 2 μέρες καθυστερηση. Βασικά θηλαζω αποκλειστικά. Για την ακρίβεια έχει 5 μέρες που τρώει κρέμα και φρουτοκρεμα. Οπότε μπορεί σε αυτό να οφείλεται η καθυστερηση. Το ελπίζω γιατί δε θελω άλλο παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιουλαααααα!!!!ποσο χαιρομαι που ξαναμπαινεις!!!εμεις κοριτσακια μετακομισαμε και δεν εχουμε κανει ουτε καν αιτηση ακομα για ιντερνετ.τωρα μπαινω απο της μαμας, οποτε θα τα λεμε αραια για ενα χρονικο διαστημα!!!

αγγελικουλα μου, να ζησει και ο χαρουλης μας!!!ε

δεν επρεπε να τις ααφησεις να σου το χαλασουν!!!τι βρηκαν παλι να κανουν!!!!ελεος πια!!!!

γιωτακι τι κανετε??

μυριαμ και δωρακι εγκυουλες ε????με το καλο να ερθουν τα μωρακια!!!!εγω πολυ θα το ηθελα να ξαναμεινω, αλλα φετος πρεπει να τελειωνω με τη διπλωματικη, οποτε δεν παιζει...θα περιμενει λιγο ακομα!!!επιπλεον η Μαρθα ειναι ενα θηριακι, οποτε πρεπει να περιμενουμε να ηρεμησει λιγο(ελπιζω...)

αννα μαρια ξεκινατε, ε??/εγω ευτυχως φετος θα εχω 9 μηνες αδεια ανατροφης, οποτε του χρονου παλι σχολειο!!!εσεις εκει δεν εχετε αδεια ανατροφης???παντως πληρωνεστε τριπλασια απο εμας, οποτε ισοσταθμιζετε!!!

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας σχετικά με το ατύχημα του αντρούλη μου!

Βασουλα έμεινα έκπληκτη πόσο γρήγορα έχασες τα κιλάκια σου!

Το καλύτερο είναι που εσύ νιώθεις καλά με τον εαυτό σου, εγώ πότε δε τα είχα καλά με τα κιλά μου και ας ήμουν μια χαρά, τώρα καταλαβαίνω πόσο χαζή ήμουν!

Εύη ακόμα δεν έχουμε κανονίσει χειρουργείο, εχουμε πάει σε δυο γιατρούς, έχουμε πάρει και γνώμες κάποιων άλλων.

Εχουμε κάτι φίλους που γνωρίζουν τους αθλίατρους Ολυμπιακού, Παναθηναικού και ΑΕΚ και τώρα την Δευτερα έχουμε και άλλα ραντεβού και θα αποφασίσουμε.

Μας μπέρδεψαν με το τι να μπει, συνθετικό βιολογικό ή αυτόλογο μόσχευμα;;;

Ο δικός μου το έπαθε στην μπάλα.

Δωράκι είσαι κιόλας στη 17η εβδομάδα!!!!!!! Χαίρομαι που όλα είναι μια χαρά και το σποράκι σου μεγαλώνει!!!!!

Να προσέχεις και φιλιάαααααα

Συμπεθερούλα μου τι σε πιάνει ώρες ώρες;;; όταν λες νιώθεις ότι έχεις κατάθλιψη;;

Μην κλείνεσαι στον εαυτό σου, προσπάθησε να βγαίνεις έξω και να κανεις κάτι που σου αρέσει όταν σε αφήνει η φραουλίτσα σου γιατί είναι και ζόρικη !!!!!! και εμείς εδώ είμαστε να τα λέμε!

Βανεσάκι να σας ζήσει η ΜΑΡΘΑ!!!!!!Να είναι γερή και καλότυχη! Και εσείς να την καμαρώσετε όπως ποθείτε!

Τέλειες οι φωτογραφίες, ήταν όλα υπέροχα, έτσι να είναι και η ζωή της παραμυθένια!!!!!!

Εφούλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την εγκυμοσύνη σου!!!!!! Με το καλό !!!!!

Τι ευτυχία!!!!!!!!

Νασιούλαααααααααααα μου!!!!!!πόσο χαίρομαι που διαβάζω επιτέλους νέα σας!!!!!!!!

Άστα τρέχουμε με τον άντρα μου, είναι λίγο δύσκολα γιατί έχει και πρόβλημα με τη δουλειά του....

Μάλλον την Παρασκευή το χειρουργείο, αλλά δε πειράζει περαστικά να είναι και τίποτα άλλο! Σημασία έχει ότι διορθώνεται!!!!

Μου έλειψαν τα σεντόνια σου!

Καλή αρχή στο παιδικό!!!!! Θα τους τρελάνουν τους γαμπρούς οι κόρες σου!!!!!

Αγγελικούλα μου να σου ζήσει ο γιος!!!!

Να είναι γερός και καλότυχος!

Τι παρατράγουδα είχες ρε φιλενάδα;;; κατάφεραν να σου χαλάσουν τη μέρα;;;Ε ΟΧΙ!!!!

Γιωτάκι ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.

Είναι δύσκολο απο το κινητό να γράψεις!

χαίρομαι που είστε καλά! 2 μέρες καθυστέρησης ;;;λες;;;;;;;;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...τι κανετε?

ολο νεακια διαβαζω....μπραβο στις εγκυμονουσες μας...με το καλο κ γερα μωρακια

εμεις καλα μεγαλωνουμε κ πονηρευουμε....εχω πονηρο κορη.....μιλαμε ειναι πανεξυπνο....εχει βρει το κλαμα για να τις κανω τα χατιρια....την βαζω στο καθισμα του φαγητου για να πλυνω κανα πιατο κ αρχιζει κ φωναζει....κλαιει ψευτικα ,οχι κανονικο κλαμα....μολις θα την βγαλω κ θα την παρω αγκαλια σταματαει κ φωναζει λες κ με μαλωνει...κ λεει κ ''μα''....σε οποιον την δωσω κ την παρει αγκαλια καθεται 2 λεπτα(κ πολλα βαζω) :lol: κ αρχιζει κ φωναζει....μολις με δει κανει κ τα χερια για να την παρω αγκαλια,ετοιμη να φυγεια απο την αγκαλια τους κ να πεταξει στην δικια μου :roll: ....επισης χτες βγηκαμε βολτα...εκει που καθισαμε ηρθε ενα γατακι....το ειδε η τσουπρα κ του φωναζε για να ερθει κοντα της....αυτο φυσικα δεν ερχοταν με τοση τσιριδα τρομαζε :lol: που λετε τεντωνοταν να πηδηξει απο την αγκαλια μου για να το πιασει...φωναζε με νευρο στο τελος παταει το ψευτικο κλαμα μηπως κ πεισει το γατακι :lol: ματαια το γατακι την εκανε με ελαφρα.... :lol: κ η μπεμπα εμεινε με το στομα ανοικτο.... :roll:

ο γιος μου ειναι πολυ ησυχος..γενικα το τελευταιο καιρο ειναι πολυ ησυχος....γενικα ηταν ησυχος αλλα τωρα πολυ ηρεμια,...χτες στεναχωρηθηκα λιγουλακι γιατι ζηλεψε απο τον ξαδελφο του που θα παει δημοτικο.....ηθελε κ αυτος...του εξηγησα οτι δεν τον πηραν στο παιδικο οταν πηγα να τον γραψω γιατι ειχαν κλεισει οι θεσεις κ το δεχτηκε...πηγαμε στα τζαμπο χτες κ πηραμε διαφορα για χειροτεχνιες νερομπογιες καινουργια μλοκ κ μου εδειξε κ την τσαντα που θα παρει οταν παει δημοτικο....γιατι μικρες εχουμε δεν θελουμε.....επισης του ειπα οτι αυριο θα παμε να γραφτουμε κ στα αγγλικα κ χαρηκε....λεω να τον γραψω κ μπαλα συγκεκριμενα ποδοσφαιρο....δεν ξερω αν ειναι καλο θα παμε κ θα δουμε...θα εχουμε κ το κολυμβητηριο οποτε πιστυεω οτι δεν θα βαριεται.....παντως στεναχωρεθηκα γιατι τελικα ηθελε...αλλα τι να κανουμε που δεν περνουμε προνηπιο...καποτε ηταν υποχρεωτικο τωρα χαμος....

η αδελφη μου ειναι εγκυος....χαρηκα θα ξαναγινω θεια....κ αυτη πρωτη φορα μανουλα....πηγαμε κ για υπερηχο ηταν 5 +4κ ειδαμε κ καρδιακη λειτουργεια...ο αδελφος μου θα αρραβωνιαστει τα χριστουγεννα κ η αλλη μου αδελφη λεει να κανει κ αυτη ενα μωρο.....χαιρομαι πολυ για ολους...ετσι λεω κ εγω αντε ολες να ερθουν ολες στο κλαμπ των μαμαδων να βλεπουν πως ειναι....

εγω θελω κ τριτο τελικα.....ζηλεψα με την καλη εννοια παντα....ζηλεψα που περισυ τετοιο καιρο η μπουκιτσα μου εριχνε κλωτσιες κ εγω τις μιλουσα....λεω μετα απο κανα χρονο ισως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!που ειστε παλι ολες;;;;;

εμεις καλα ξεκινησαμε παιδικο τα 2 ταλιμπανια αλλα για αυτη τη βδομαδα θα ειναι απο τις 9 μεχρι τις 11....

εμενα μου ηρθε χθες η περιοδος....ουφφφφφφφφφ μου εφυγε ενα βαρος......αντε τελη του μηνος ανεβαινω αθηνα να βαλω σπυραλ να ησυχασω........

χρυσανθη χαμος απο εγκυμοσυνες.....παλι καλα δεν μας επιρεαζει η κριση..... ;)

φιλια κουκλες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Γιωτάκι καλη αρχη στον παιδικό!!αδιαθετησες τελικά κοριτσάκι...

δεν ήρθε άλλο φασολακι!!νομίζω είσαι πλήρης με τα τρία!!

Εφούλα τι ευχάριστα νέα!!!συγχαρητήρια φιλενάδα!!

Με ενα γερο μωράκι!!χαίρομαι πολυ που θα φουσκωνουμε μαζι!!

Κορίτσια άντε να γίνουμε και πιο πολλές οι φουσκιτσες!!

Χρυσάνθη διαβάζω και εσείς εγκυμοσυνες στην οικογένεια!με το καλο!!!

Γερά μωρακια!!και με το καλο και ενα τρίτο μωράκι!!

Νασιουλα χαίρομαι πολυ που διαβάζω τα νέα σου!!άντε συνδέσου να τα λέμε

κάθε μέρα!φιλια στις ταλιμπανιτσες σου!!

Μαράκι Γιωτάκι με το καλο να χειρουργηθεί ο άντρας σου και να

αρχίσει να βλέπει βελτίωση ο άνθρωπος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τόσες μέρες σας διαβάζω, σας διαβάζω, σας διαβάζω, αλλά δεν μπορώ να γράψω, λόγω Αντρέα. Όταν βρίσκω ώρα να καθίσω να γράψω, αρχίζω σχολιάζοντας τα ποστ στα οποία γράφω με τη σειρά, κι όταν φτάνει η ώρα του δικού μας κάτι γίνεται! Εν τω μεταξύ, μαζεύονται μαζεύονται μαζεύονται τα ποστ, κι άντε να τα διαβάσω ξανά όλα και να σχολιάσω.

Τώρα επιτέλους ήρθε η μεγάλη ώρα!

Έφη, χίλια συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!

Μέχρι τώρα δηλαδή έχουμε τρεις εγκυούλες, τη Δώρα, τη Μύριαμ και την Έφη. Είναι και η Μαρία Σαραντοπούλου και η Νάνσυ που δεν μπαίνουν να γράψουν, σύνολο πέντε!

Δεν παίζω, όλες μείνατε έγκυες, εγώ γιατί δε μένω; Λέτε να φταίει που βάζουμε προφυλακτικό; Μπααα, δε νομίζω να είναι αυτό... :P :P :P :P :P :P :P

Βανεσσάκι, να σας ζήσει η Μαρθούλα! Καλοφώτιστη και να τη χαίρεστε! Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες.

Νάσια, βρέθηκε ταλιμπάνα χειρότερη από τη Μαρία;;;;;;;;;;; Και έτυχε να είναι και αδελφή της;;;;;;;;; Ε ρε γλέντια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αύριο αρχίζει η Μαρία παιδικό; Καλή αρχή!

Ο Αντρέας τώρα έχει αρχίσει να θέλει να είναι συνέχεια στο πάτωμα. Μπουσουλά και πιάνεται από τα έπιπλα, σηκώνεται και πειράζει τα πάντα! Βαράει το τηλέφωνο και χτες πήρε τηλέφωνο την πεθερά μου!!! Ευτυχώς το είδα και το έκλεισα.

Αγγελική, να σας ζήσει ο Χαρούλης! Καλοφώτιστος! Γιατί έκλαιγε καλέ; Τι έγινε; Τι σας έκαναν οι γνωστοί-άγνωστοι;

Επανέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα! (ήθελα να διαβάσω και την επόμενη σελίδα για να συνεχίσω να σχολιάζω!).

Βανεσσάκι, εμάς η άδεια κρατά μόνο τέσσερις μήνες. Άδεια ανατροφής δεν υπάρχει, και να σου πω την αλήθεια, δε με πειράζει καθόλου. Να είμαι κλεισμένη στο σπίτι για ένα χρόνο δεν ακούγεται και τόσο δελεαστικό.

Εσύ δεν είχες επιστρέψει στο σχολείο πέρσι; Τώρα έχεις πάλι άδεια; Πώς γίνεται αυτό;

Ο μισθός μας είναι μεγάλος, αλλά όσο πάει μικραίνει κι αυτός!

Γιωταμαρία, τι γίνεται με το πόδι του άντρα σου; Μας έλειψες από το ποστάκι για τα κιλά.

Χρυσάνθη, κι εμένα το κάνει αυτό με το ψεύτικο κλάμα. Αρχίζει και τσιρίζει, γιατί π.χ. θέλει να πάω κοντά του να τον πάρω αγκαλιά. Μόλις με βλέπει να πλησιάζω, σταματά το κλάμα κι αρχίζει γελάκια! Είναι μεγάλος ηθοποιός!

Γιώτα, ευτυχώς που σου ήρθε η περίοδος και ηρέμησες. Για το σπιράλ το έψαξες καλά; Έχω ακούσει και πολλά θετικά και πολλά αρνητικά.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...τι κανετε?εγω προσπαθω να κανω δουλειες.....εχτες μαγειρεψα το βραδυ γιατι δεν προλαβαινω....καποια στιγμη βλεπω το ρολοι 11και κ προσπαθουσα να ανοιξω φυλλο για μηλοπιτα....εβαλα τη ζυμη σοτ ψυγειο κ τωρα την εφτιξα επιτελους....δεν ειναι ο καημος μου να φτιαξω γλυκο αλλα κατι πρεπει να τρωω κ εγω....εφτιαξα μπιφτεκια κοτοπουλο για μενα κ κανελονια για τους αντρες μου... ο αντρας μου συγιριζε επλυνε κ τις αυλες κ με βοηθησε.....αλλα παλι χαμος...μας πως γινετε μεσα σε λιγη ωρα?εντωμεταξυ δεν αντεχω την ακαταστασια....πρεπει να οργανωθω καπως κ δεν ξερω πως....κουραζομαι παρα πολυ...κ θελω κ τριτο τρομαρα μου :lol: βοηθεια δεν θελω απο κανεναν....βασικα κ να ηθελα δεν εχω κ κανεναν να μπορει....ενα σιδερο μου κανει που κ που η μαμα μου...περιμενω να συνταξιοδοτηθει μηπως κ ξεκουραστω κ εγω :lol: σε λιγες ημερες δηλαδη :lol:

η μικρη μου αλητευει συνεχεια....θελει μονο τα παιχνιδια του ακη....δηλαηδη τον γουντι κ τον σπαιντερμαν....ευτυχως εχουμε καποιους που ειναι πιο μαλακα κ δεν φευγουν κομματια κ την ξεγελαμε....τι να κανουμε θελουμε μονο παιχνιδια του αδελφου μας :lol:

ο ακης σημερα ξεσαλωσε...μιλαει απο το πρωι δεν εχει σταματησει καθολου :lol: επισης μου ζητησε να του παρω κανονικο γραφειο για να διαβαζει :lol: κ το μικρο που εχουμε θα το χαρισει στην αδελφη του....

εγω δεν σας ειπα αρχισα κ ζαλιζομαι,.....πειναω κ αυτα που τρωω δεν μου κανουν τιποτε....εφτασα τα 58 κιλα κ θα χασω σιγουρα κ αλλα....πειναω λεμε

αυτο το μηνυμα προσπαθω να το γραψω ωρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες μόυ, τι κανετε?μπηκα μια στα πεταχτα να πω ενα γεια τωρα που κοιμαται ο μικρος..

Αυτες τις μερες το πουλακι μόυ ειναι αυτοκολλητο με την μαμα του..ακομα κι οταν τον αφηνω κατω να μπουσουλισει εμενα ερχεται να βρει και μόυ τραβαει τα ρουχα..ελπιζω οταν μεγαλωσει να μην ειναι μαμακιας!χαχα,τουλαχιστον οχι τοσο..

Επιστρεφω σε λιγο γιατι ακούν ετοιμαζεται να ξυπνησει..παω να τον ταισω κι εδω γυρω θα ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι κάνετε κοριτσάκια;

Σήμερα έχει γενέθλια ο πατέρας μου και πήγαμε έξω για φαγητό. Του πήρα και δώρο, ένα βιβλίο, και πήρα και για μένα δύο βιβλία, ε, μια που πήγα στο βιβλιοπωλείο, δε μου έκανε καρδιά!

Χρυσάνθη, εγώ ακόμα κι αν σφουγγαρίζω πέντε φορές τη μέρα, πάλι σκόνη θα έχει κάτω, οπότε δεν ασχολούμαι και τόσο πολύ. Σκουπίζω, σφουγγαρίζω, οκ, αλλά δε θα τρελαθώ κιόλας. Δεν έχω και καμιά τρέλα με την καθαριότητα, άλλωστε. Όσο για την ακαταστασία, ο Αντρέας έχει αποφασίσει να αλλάξει τη διακόσμηση του καθιστικού, έτσι πετάει όλα του τα παιχνίδια έξω από το πάρκο. Οπότε, το πάτωμα είναι μονίμως σαν βομβαρδισμένο! Μόνο όταν κοιμάται είναι κάπως συγυρισμένο το καθιστικό! Οκ, αυτά έχουν τα παιδιά, δεν έγινε και τίποτα!

Την αλλεργία που έχει η μικρή πώς την καταλαβαίνεις; Τι βλέπεις στα κακά και καταλαβαίνεις ότι έχει αλλεργία;

Τρώγε μεγαλύτερες ποσότητες, τι να πω κι εγώ! :D Η μικρή δεν έχει αρχίσει ακόμα στερεές;

Αγγελική, εμένα ευτυχώς ο Αντρέας μόνο κολλημένος πάνω μου δεν είναι! Θέλει να είναι συνέχεια κάτω και να παίζει, εμάς μας έχει φτυσμένους τελείως. Δεν είναι και χαδιάρικο παιδί, δεν του αρέσουν οι αγκαλιές και τα παρόμοια. Απλά εμείς τον κυνηγάμε, γιατί είναι επικίνδυνος. Σήμερα για μερικά δευτερόλεπτα χαλάρωσε ο άντρας μου την παρακολούθηση, και τον βρήκε στο μπαλκόνι!!!

Σας χαιρετώ, γιατί σε λίγο θα πρέπει να ετοιμαστώ για το σχολείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Προσπαθουσα να μπω απ τη δουλεια αλλα δεν ξερω γιατι δεν εμπαινε με τιποτα!

Τωρα σας γραφω παρεα με την ιωαννουλα,δηλαδη καθεται στο καθισμα φαγητου και χτυπαει τα χερια:-)

Αννα μαρια να σου ζησει ο μπαμπας σου!

Βανεσσακι να σας ζησει η νεοφωτιστη Μαρθουλα!

Εφουλα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη! Με ενα γερο σπορακι στην κοιλιτσα!

Αγγελικουλα να σας ζησει ο χαρουλης σας!που χαθηκες ρε ψυχη?

Εμεις παμε στην κοπελα καθε μερα κι αρχισε να συνηθιζει η μικρη και να της αρεσει κιολας!εχει αλλα 3 παιδακια εκει που ειναι 1 χρονων και καθε μερα που την παιρνω βλεπω οτι της αρεσει να καθεται και να παιζει μαζι τους!

Την περασμενη βδομαδα ομως,τις πρωτες μερες εκλαιγε και ελιωνε η ψυχη μου!τωρα Δοξα Τον Θεο και Την Παναγια καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου ευτυχώς συνήθισε γρήγορα η Ιωαννούλα.

Τώρα θα περνάει ωραία, τους αρέσει η παρέα!

Άννα Μαρία να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου! Να τα εκατοστήσει!

Εμείς σήμερα κάπως ηρεμήσαμε, την Παρασκευή μπαίνει χειρουργείο.

Έχω άγχος να πάνε όλα καλά, κανόνισα να τον κρατήσει και η μαμά μου γιατί δε θα γυρίσω σπίτι!

Θα μείνω μαζί του.

Σας φιλώωωωωωω όλες!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΛΕΠΤΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.....ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΕΧΩΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΛΠ.ΘΑ ΞΕΚΟΛΗΣΕΙ Η ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ?ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΟΝΤΕΥΩΤΙΝ 11ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΓΓΑΛΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΓΓΑΛΙΑ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΧΑΜΟΣ,ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΑΖΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟΙ ΗΜΑΣΤΕ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΤΡΕΧΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ Κ ΔΕΝ Κ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ.

ΕΓΗ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΣΟΥ!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑΟ ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΓΑΛΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΟΡΥ..........

ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ 6 ΠΛΥΝ.ΣΙΔΕΡΟ ΕΧΩ ΤΑ ΑΦΗΣΑ Κ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...