Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια

εμ εγω το λεω οτι θα τα κανει ολα μαζι αλλα δεν με ακουνε,προβληματικο το βγαλανε το μωρο μου!! :(

Χρυσανθη περαστικα σας...ετσι θα παει ο χειμωνας δυστυχως!!!Κι εμεις παρασκευη τελειωνει η αντιβιωση και μετα απο 3 ημερες θα κανουμε παλι γενικη να δουμε τι εγινε....ελπιζω να κανουμε δουλεια γιατι μεσα στις γιορτες να μην εχουμε ιστοριες.....

μελομακαρονα κουριαμπιεδες κανατε?εγω το σκεφτομαι δεν ξερω.....πρωτοχρονια παλι μονοι σπιτι θα κανουμε αφου θα κοιμαται η μικρη σιγουρα....

φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοπελες!

Αναστασια μου καθε παιδι εχει τους ρυθμους του!αλλωστε οπως λεει και η Αννα Μαρια δεν εχει κανενα παιδι που να μην περπατησει!σιγα σιγα και θα το κανει οποτε νιωσει ετοιμη η ιδια!Μην σε πανικοβαλλει κανεις!υγεια να χουν πανω απο ολα!

Γιωτακι παμε για το 2ο σπορι ε?με το νεο χρονο αρχισα να το σκεφτομαι κι εγω να αρχισω προσπαθειες!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να βοηθησουν κοπελα μου και να φουσκωσεις το συντομοτερο:)

Χρυσανθη περαστικα κοριτσι μου!αχ αυτες οι ιωσεις!τοσο που μου αρεσε ο χειμωνας, τωρα με το παιδι προτιμω χιλιες φορες το καλοκαιρι!πραγματικα!

Εγω εφτιαξα κουλουρακια, σοκολατακια, μελομακαρονα και κουραμπιεδες!πρωτη χρονια εχω φτιαξει απο ολα!περσι δεν εκανα τιποτα γιατι ηταν μερες που ειχα γεννησει και δεν ειχα χρονο για τιποτα!εγω ειπα να μην αρχισω να τρωω απο τωρα απ τα γλυκα γιατι πρωτον δεν θα μεινει τιποτα εως τις γιορτες και δευτερον θα βαλω και κιλα απο τωρα οποτε ειπα να ρθουν οι γιορτες με το καλο και να φαω απο ολα!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

βασουλα αντε και του χρονου να τα ξαναφτιαξεις......και ο καινουργιος χρονος να σου χαρισει ενα γερο σπορακι..

αναστασακι γιατι ρε να κανετε μονοι σας;;;;παρε τη μικρη και πηγαιντε καπου.....βαλε την να κοιμηθει στο καροτσι της....μη μεινετε μονοι σας τετοιες μερες.....

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τι κάνετε;;

Σε χάσαμε!!!!!

Φιλιάααααα

Χρυσάνθη περαστικά σας! Όλος ο κόσμος με ίωση είναι....γμτ

Βασούλα μου πάμε για δεύτερο;;; Εμείς ναι ξεκινάμε... είπαμε όποτε....γιατί ποτέ δε ξέρεις.....

Εύχομαι και εσύ συντομα με άλλο ένα σπόρο!!!!!!

Αναστασάκι μου μην ακούς κανέναν.... μια χαρά είναι η μικρή και όποτε νιώσει έτοιμη θα περπατήσει!!!!

Ενός φίλου μας περπάτησε 9 μηνών, εντάξει και τι έγινε που ο δικός μας μόνος του περπάτησε 13 μηνών;;; και εγώ άργησα να περπατήσω.

Μην αγχώνεσαι...και δε κάνουμε διαγωνισμό!!!

Γιωτάκι μου φιλάκιααααααααα πολλά σε όλους!

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

εγω δεν αγχωνομουν,αλλοι με κανανε να αγχωνομαι λες και εφτασε το μωρο 10 χρονων και μπουσουλαει....οριστε σημερα την ειπα ελαα και εκανε 2-3 βηματα μονη και επεσε στην αγκαλια μου....φανταζομαι οτι απο εδω και περα αν της το κανω συχνα θα ξεθαρεψει και μονη σωστα?απλα πιστευω ακομα χρεισιμοποιει τον ασφαλη τροπο να παει οπου θελει,δεν θελει να ζοριζεται και πολυ,ειμαστε βαρυα πεπονια :lol::lol:

Οι νονοι σας ηρθαν για τα Χριστουγεννα?εμας ακομα οχι και δεν ξερω τι να ετοιμασω,νηστευουν κι ολας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι θέμα χρόνου!!!!!!!!

θα περπατήσει η φραουλίτσα σου εκεί που δε το περιμένεις, μην αγχώνεσαι και μη τη ζορίζεις.

και φυσικά ασε τους άλλους να κελαηδούν!!!!!!

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Χτες παραλίγο να πάθω μαστίτιδα, είχε φράξει ο αδένας στο στήθος και δεν ξεμπλοκάριζε με τίποτα. Τελικά έκανα πολλές κομπρέσες και πολύ μασάζ και σιγά σιγά άρχισε να βγαίνει το γάλα. Σήμερα το πρωί έκανα πάλι το ίδιο και έβαλα το μωρό να θηλάσει κι ευτυχώς κατάφερε και το άδειασε, γιατί χτες όλη μέρα απ' αυτό το στήθος δε θήλαζε, μόνο πιπίλιζε.

Φέτος έκανα μελομακάρονα και κουραμπιέδες. Πέρσι είχα κάνει μελομακάρονα. Θυμάμαι τα είχα κάνει 18 Δεκεμβρίου. Το θυμάμαι επειδή είναι τα γενέθλια του ξάδελφού μου εκείνη τη μέρα και είχε έρθει να μας δει. Ούτε ενός μήνα δεν ήταν ο Αντρέας! Στολίσαμε και πέρσι και φέτος φυσικά, μη φανταστείτε πολλά πολλά, ένα δέντρο, ένα-δυο διακοσμητικά και το στεφάνι στην πόρτα.

Παραμονή Πρωτοχρονιάς πέρσι εμάς γινόταν χαλασμός! Βροχή, χαλασμός και σαράντιζε ο Αντρέας! Τον βάλαμε στη στολή εξόδου και πήγαμε στην εκκλησία κι επειδή αργήσαμε, έπρεπε να καθίσουμε σε όλο τον εσπερινό (που εκείνη την ώρα άρχιζε) και μετά να μας διαβάσει ο παπάς την ευχή. Ήταν πολύ ωραία και θέλω να το κρατήσω να πηγαίνουμε κάθε χρόνο στον εσπερινό παραμονή Πρωτοχρονιάς. Μετά ήρθαν οι γονείς μου και ο αδελφός μου στο σπίτι μας, έφεραν φαγητά, φτιάξαμε κι εμείς μεζεδάκια και περάσαμε πάρα πολύ ωραία! Το ίδιο θα κάνουμε και φέτος, αν είμαστε καλά. Τη μέρα της Πρωτοχρονιάς πηγαίνουμε πάντα στο νονό μου (αδελφό του πατέρα μου) που γιορτάζει.

Αναστασία μην το σκέφτεσαι καν για τη φραουλίτσα! Έτσι είναι οι μανάδες, υπάρχουν για να μας αγχώνουν. Εγώ αν άκουγα τη δική μου, όχι μόνο για τον Αντρέα, αλλά γενικώς, θα έπρεπε να παίρνω χάπια για το άγχος.

Ελπίζω να είναι καθαρή η καλλιέργεια ούρων. Πες μας όταν την κάνετε.

Αυτό με τους νονούς/νονές που έρχονται Χριστούγεννα και Πάσχα εμείς δεν το έχουμε. Δηλαδή, δεν έχουμε στάνταρ μέρες που θα έρθουν οι νονοί. Εμείς, επειδή νονός είναι ο αδελφός μου, έχουμε συνεχή επικοινωνία, παρ' όλο που είναι στην Αγγλία. Τις προάλλες μιλούσαμε από το Skype και ο Αντρέας έπαιζε μαζί του κρυφτό!!!! Αφού τα παίξαμε που τον βλέπαμε να κρύβεται κάτω απ' το τραπεζάκι και μετά να σηκώνεται και να βλέπει τον εαυτό του στην οθόνη! Κι εμένα ο νονός μου είναι αδελφός του πατέρα μου και συνέχεια μαζί ήμασταν. Αυτός είναι ένας από τους βασικούς λόγους που ήθελα ο νονός του Αντρέα να είναι συγγενής.

Γιωταμαρία με το καλό το δεύτεροοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω, Γιώτα, Λένα φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρια μου ευτυχώς που τα κατάφερες με το στήθος και γλυτωσες τη μαστίτιδα.

Πλησιάζει και το ταξιδάκι σας!

Στολίσατε !!!!!! και του χρόνου με υγεία!

Και η δική μας νονά είναι η πρώτη μου ξαδέρφη, ακόμα δεν έχει έρθει για το Θανούλη.

Στη βαφτιστήρα μας (το λαδι το έβαλε ο Ηλίας πριν το γάμο) θα πάει ο άντρας μου γιατί ήταν όλοι άρρωστοι με γαστρεντερίτιδα και ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω πάλι.

Το βαφτηστηράκι μου τον γιο της αδερφής μου τον πήγα σήμερα και του ψώνισα ότι ήθελε, το ευχαριστήθηκε, πήρε το καρότσι και διάλεξε τα παιχνίδια του, στην αρχή του άρεσε ένα παιχνίδι 130 ευρω , αλλά του εξήγησα ότι είναι πανάκριβο, και κάθε φορά που του άρεσε κάτι με ρωτούσε πρώτα το μαναράκι μου αν μπορούμε να το πάρουμε!

Στο τέλος του πήρα και ένα γιαούρτι παγωτό!!!!!!! (δε τρώει πολλά γλυκά αλλά συμφωνήσαμε σήμερα με την αδερφή μου ότι το απαιτεί η ημέρα :lol::lol::lol::lol: )

Μου είπε ότι έχει τη καλύτερη νονά του κόσμου και αυτό με έκανε να χαρώ υπερβολικά!

Ευχαριστώ και για τις ευχές φιλενάδα! Τον Θάνο τον είχαμε τσακώσει Ιανουάριο, και κατά τύχη αν ......λέω ΑΝ το δεύτερο το τσάκωνα Ιανουαριο η ΠΗΤ είναι ίδια μέρα με το Θάνο!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

Ωραία που θα ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς στον εσπερινό, πραγματική εσωτερική γαλήνη και ηρεμία.

Φιλιά στον Αντρίκο !!!!!!!!!!!

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Εγω εχειαπο χτες ειμαι κρεβατωμενη!το στομαχι μου με πεθανε και κανω και διαρροιες!το νιωθα απο χτες και πηρα αδεια να παω γιατρο!πριν ομως ειχα παει στην τραπεζα και οπως στεκομουν εκει ζαλιστηκα και παραιγο να λυποθυμισω!ευτυχως με εβαλαν καθισα,μου φεραν νερο και ειδοποιησαν τον αντρα μου κι ηρθε και με πηρε γιατρο!τελικα σαν τροφικη δηλητηριαση ειναι μου ειπε γιατι πηραμε με τη μαμα μου ενα σαντουιτς απο φουρνο και παθαμε κι οι 2 το ιδιο πραγμα!χθες ημουν χαλια,σημερα καπως καλυτερα!την μικρη την ανελαβε ο αντρας μου γιατι εγω δε μπορω να σταθω στα ποδια μου!

Αννα μαρια ευτυχως που το προλαβες!το ειχα παθει μεσα στην κλινικη αυτο οταν γεννησα γιατι η μικρη δεν ειχε δυναμη να θηλασει κι εμεινε το γαλα μεσα και πεθανα απ τον πονο!μετα μπηκα ενανα ζεστο μπανιο και εφυγε το γαλα οταν εκανα μασαζ στο στηθος!

Αντε Γιωτακι μου ευχομαι να πιασεις το σπορακι τις ιδιες μερες οπως τον Θανουλη!καλες επιτυχιες!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!!!!

Έχω μέρες να μπώ πάλι αλλά πραγματικά εκτός του ότι τρέχω σαν την παλαβή όλη μέρα, δεν είμαι κ καθόλου καλά.........θα σας τα πώ άλλη φορά!

Αναστασάκο χρόνια πολλά!!!!!! Πολύχρονη να είσαι κ γερή, να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Βασούλα μου περαστικά σου κορίτσι μου!

Επειδή δεν ξέρω πότε θα καταφέρω να ξαναμπώ σας εύχομαι Καλά Χριστούγεννα κ Καλή Πρωτοχρονιά!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?

Βασουλη περαστικα βρε κοπελα μου,αμαν σαν το ντομινο ο ενας πισω απο τον αλλο...τι χειμωνας :shock:

Συμπεθερα φορτσα τα πανια για το δευτερο αιντε αφου το αποφασισες....αλλα 2η νυφη δεν υποσχομαι εεεε :lol:

Η μικρη μας εχει αλλαξει τα φωτα....καθε βραδυ ανα 1 ωρα ξυπναει.....δοντια ειναι,γκρινια ειναι,δεν ξερω......και παυσιπονο που της εδωσα τα ιδια εκανε.....Δευτερα θα ξανα κανουμε εξεταση για τα ουρα κι ελπιζω να εφυγε!!!

Νασια παλι ιστοριες ειχες μωρε?

Ανναμαρια τι κανετε εσεις?

Σας ειπα οτι εκανε βηματακια 2-3 μονη της?κααι σημερα σταθηκε και ορθια χωρις να το καταλαβει και μολις το πηρε χαμπαρι εβαλε τα κλαματα :lol: ...βαλαμε εξω στην αυλη ταρανδους φωτιζομενους και παει κολαει στο τζαμι,το γλυφει και τους στελνει φιλακια! :lol:8-)

τι αλλο δεν ξερω.......νυσταζω,κουραση.....αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αύριο το απόγευμα πετάμε για Αγγλία! Εννοείται δεν έχω πακετάρει τίποτα, εκτός από κάτι δικά μου πραγματάκια. Όλη μέρα παράδερνα, έκανα διάφορες δουλειές, πήγα εκκλησία, πήγα σε μια εκδήλωση, πήγαμε για κάτι ψώνια, ελπίζω να προλάβω αύριο να πακετάρω, αλλιώς θα πάμε με τα μισά πράγματα στην Αγγλία!

Βάσω περαστικά. Πολύ άσχημη η τροφική δηλητηρίαση. Ελπίζω να σου περάσει σύντομα!

Αναστασία χρόνια πολλά για τη γιορτή σου!

Είδες; Μια χαρά περπατάει η φραουλίτσα! Πολύ γέλασα που έβαλε τα κλάματα όταν συνειδητοποίησε ότι στέκεται μόνη της.

Γιωταμαρία φαντάζεσαι να γεννήσεις ίδια μέρα; :lol::lol::lol: Κι εγώ το σκέφτομαι ότι μπορεί να μου τύχει!

Νάσια τι έπαθες καλέ; Ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα!

Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

Ανναμαρια καλα να περασετε,καλο ταξιδι να εχετε...

ρε κοριτσια παλι δεν κοιμαται η μικρη με το ζορι μου βγαζει το λαδι,τι επαθε?φαση ειναι?ενω νυσταζει,της δινω το γαλα της,γλαρωνει,σχεδον κλεινει τα ματια και μολις τελειωσει το γαλα της βαζω πιπιλα και δεν κοιμαται χοροπηδαει.....τι συμβαινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Νασιουλα μου πως εισαι κοπελα μου?νιωθεις καλυτερα?

Αννα Μαρια τωρα ηδη θα ειστε στο Λονδινο!καλα να περασετε!

Αναστασια ισως την ενοχλει καποιο δοντι?παντως κι εμας ξυπναει μεσα στο βραδυ!

Εμας η Ιωαννιτσα χτες πηγαμε στη βαφτιστικη μου,1 ωρα με το αυτοκινητο απο εδω που μενουμε και η μικρη το απογευμα που πηγα να της δωσω φρουτο μου κανε εμετο.παμε να φυγουμε και μεσα στο αυτοκινητο μου ξανακανε.μιλησα με την παιδιατρο και μου πε αν εκανε και σημερα να την παρω να την δει!τελικα την πηραμε γιατι μου κανε ξανα οταν την ταιζα κρεμα!μας ειπε οτι ειναι ιωση που της προκαλει αναγουλα και γαστριτιδα και φαινονται και τα εντερα της ερεθισμενα.ουφ Παναγιτσα μου!μας ειπε να μην την πιεζουμε να τρωει τωρα που εχει και την ιωση!ο ενας αναρρωνει ο αλλος αρρωσταινει!να φυγει ο χειμωνας,δεν τον θελω!!!

Υγεια να ευχηθω σε ολες και ολους και στις οικογενειες σας!χρονια πολλα και οτι καλυτερο κοριτσια!να περασετε ομορφα!φιλια!

Ο Θεος και Η Παναγια να μας εχουν ολους και τα παιδακια ολου του κοσμου και τα δικα μας καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα....

εμεις πρωι πρωι ανοιξαμε τα δωρακια μας.....ηξερε οτι σημερα θα του εχει αφησει ο αγιος βασιλης το δωρο στο δεντρο...σηκωνεται το πρωι παει στο σαλονι κ τον ακουω....''αχ ηρθε'' δεν πειραξε τιποτα κ ηρθε στο δωματιο να ξυπνησει κ την αδελφη του...την χαιδευε κ της ελεγε ΄΄΄μπεμπα ξυπνα μας εφερε δωρο ο αγιος βασιλης'' εκεινη μεσα στην τρελη χαρα που την ξυπνησε ο αδελφος της πεταχτηκε....μπουσουλησε μεχρι το σαλονι (εγω απο πισω με τις κιτρινες μπιτζαμες , ο μπαμπας να τραβαει με την καμερα,το τζακι αναμμενο φυσικα γιατι ειχε κ κρυο) κ βλεπει τα τυλιγμενα κουτια κ δεν ηξερε πιο να πρωτοπιασει....ο ακης τις εδινε το πιο μεγαλο κ της εελεγε ''ει μπεμπα αυτο ειναι δικο σου''...πολυ ωραια περασαμε....κ του χρονου με υγεια

μετα ηρθε η πεθερα μου με την κουνιαδα μου κ τα μικρα...φαγαμε κ τωρα περιμενω απο το δικο μου σοϊ.....χαμος δεν μπορουν να ερθουν ολοι μαζι γιατι ειμαστε παρα πολοι....

χρονια σας πολλα κ παλι κ του χρονου να ειμαστε γεροι κ να τα γιορτασουμε ακομα καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυ!!!!!χρονια πολλα!!!!!τι κανετε????εχω να μπω πααααρα πολυ καιρο, αλλα δε σας εχω ξεχασει. Απλα θα θυμαστε οτι περυσι ειχα αφησει τη διπλωματικη μου και την αρχισα φετος.πρεπει να την τελειωσω ως το Μαιο και εχει πολλη δουλεια.ετσι οποτε η Μαρθινα, μου αφηνει χρονο, κοιταζω να διαβασω!!!!εμεις ειμαστε μια χαρα.η Μαρθα περπαταει, τρεχει, παιζει, γελαει γενικα ειναι ενα πολυ χααρουμενο κοριτσακι και αρκετα ησυχη.Βεβαια απο τοτε που αρχισε να περπαταει θελει συνεχεια να το κανει και οπως καταλαβαινετε, την κυνηγαμε συνεχεια μην πεσει και χτυπησει!!!

Που λετε, τον τελευταιο καιρο, εχω αρχισει πολυ εντονα να σκεφτομαι για δευτερο!!!!ξαναχτυπα το ρολοι.Βεβαια λεγαμε να αρχισουμε να το προσπαθουμε απο ιουνιο, αλλα δεν τα κανεις και παραγγελια...μαλλον θα το δουλεψουμε νωριτερα!!!!

αννα μαρια Αγγλια ,ε???θα ειναι τελεια Χριστουγεννα...

νασιουλα, γιωτακι, βασουλα, αναστασια, γιωταμαρια και οσες αλλες ξεχνω, πολλα φιλακια και θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Αναστασάκι μου τι έχει η φραουλίτσα δοντάκι;;

Ο Θάνος πήγαμε παιδίατρο γιατί είχε μύξες ακόμα και άκουγα ακροαστικά (έτσι νόμιζα αλλά και έτσι ήταν).

Η παιδίατρος έπαθε σοκ, έχει οξεία βρογχιολίτιδα και οξεία ωτίτιδα, μου λέει άλλα παιδάκια στη κατάσταση του γιου σου τα φέρνουν οι μαμαδες στα χέρια και όλη μέρα κλαίνε, αν δε τον πήγαινα δε θα ξέραμε για ωτίτιδα.

Δε κλαίει καθόλου, μου είπε είναι ανθεκτικός στο πόνο,,,,,,,,,,εεεεεεεεεεεεεε κάτι πήρε και από εμένα.

Έτσι ξεκινάμε σήμερα και αντιβίωση, και εισπνοές.....ουφφφφφφφφφφφφ περαστικά σε όλα τα μωρά.

Άννα Μαρία καλά να περνάτε στο Λονδίνο!

Χρυσάνθη μου όπως περιέγραφες τις στιγμές τις έφερνα στο μυαλό μου!!!

Και του χρόνου να είστε καλά!!!!!

Βασούλα περαστικά και σε εσάς!

Βανεσάκι μου γλυκό τα φιλιά μου στη Μάρθα!!!!!!

Άντε ας πάμε για δεύτεροοοοοοοοοοοοοοο.........

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Χρονια πολλα σε ολες και πανω απο ολα υγεια!

Ρε Γιωτακι μου περαστικουλια στο Θανουλη!το καημενουλι:(να αναρρωσει γρηγορα το αντρακι σας!

Βανεσσακι βουρ και συ για δευτερο?αντε το συντομοτερο να χεις στην κοιλιτσα σου το αδερφακι της Μαρθουλας!

Αναστασια μου πως ειναι η φραουλιτσα?

Αννα Μαρια πως ειστε?επιστρεψατε απ την Αγγλια?πως περασατε?

Χρυσανθη τι ωραια που ειναι τοσο αθωα τα παιδακια!πολυ ομορφες οι στιγμες που περιεγραφες με τα δωρακια του Άγιου Βασίλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ χρονια πολλα!

πως τα περνατε?

εμεις μια χαρα, ο μικρος αλωνιζει, τρωει οτι μαλακια μπορει να φτασει, τα αποθηκευει κατω απο τους καναπεδες για να εχει να φαει κ την επομενη :lol::lol::lol::lol: δε θα πεινασει ποτε αυτο το παιδι!

ο αναστασης περιμενει με αγωνια τον αγιο βασιλη, ετοιμαζει το πιατο με τις λιχουδιες του κ επιμενει να αφησουμε κ καροτα για τους ταρανδους του!! :lol::lol:

κοριτσια καλο βολι για το δευτερο! ευχομαι το 2013 να σας βρει με ενα ακομα μωρακι στην αγκαλια σας!

βασω περαστικα..

γιωταμαρια τι λες τωρα.. πωπω περαστικα σας

αννα μαρια ποτε γυρνατε?

αναστασια μηπως θελει κ αλλο γαλα η μικρη? ποσο πινει το βραδυ?

αν σε παρηγορει ο δικος μου ξυπναει τουλαχιστον 10 φορες καθε βραδυ κ κοιμαται κολλημενος πανω μου

χρυσανθη τι ωραιες στιγμες! σε εμας ο αγιος ερχεται πρωτοχρονια!

post-15592-13873939891368_thumb.jpg

post-15592-13873939892352_thumb.jpg

post-15592-1387393989335_thumb.jpg

post-15592-138739404361_thumb.jpg

post-15592-13873940436993_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ?ΤΡΕΧΕΙΣ Ε?Κ ΓΩ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΠΕΡΑΣΤΚΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ Ε?ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Η ΜΙΡΗ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙ?

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΩ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΚΗΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!

τι κανετε?

Μυριαμακι μου ολα καλα?περαστικα στον Αλκουλη κοριτσι μου!

Αναστασακι πως ειναι η φραουλιτσα?με την ουρολοιμωξη τι εγινε?

Αννα Μαρια πως περνατε?

Λενακι μου τελικα ολα τα μικρα κανουν οτι κατεβασει το μυαλο τους!

Φιλακια σε ολες και καλη χρονια να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Καλέ δεν πήγαμε Λονδίνο! Στο Λίβερπουλ πήγαμε! Λονδίνο δε βόλευε να πάμε, αλλά κάναμε εκδρομές στο Τσέστερ, στο Μάντσεστερ και στην Ουαλλία. Ήταν πολύ ωραία και ο Αντρέας πάρα πολύ συνεργάσιμος. Δε μας δυσκόλεψε καθόλου και όλοι τον λάτρεψαν. Γυρίσαμε πάααρα πολύ, φάγαμε πάαααρα πολύ και περάσαμε τέλεια!

Εύχομαι σε όλες σας καλό και ευλογημένο το νέο έτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλα να περασετε ολες.....

με το καλο να υποδεχτουμε το νεο ετος με πολυ αγαπη και υγεια.....

σε οσες μανουλες θελουνε το 2013 να γεμισουν οι κοιλιτσες σας.....

τα φιλια μου σε ολες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...