Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!Τanya μου Νταλια ε;;;;ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΚΑΛΟ!!!!Ομως δυστηχως δεν μοιαζω καθολου ουτε με την Καντυ ουτε με την Νταλια!!!ΧΑΧΧΑΧΑ!!!!Πλακα θα ειχε παντως!!!Eleni_sk μου διδυμα ε;;;;Μπραβο!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!Κοριτσια μου τι ζεστη ειναι αυτη;;;;Δεν αντεχω αλλο!!!!Εσεις που ειστε γκαστρουλες δεν σας ενοχλει;;;;Εμενα παρα πολυ!!!ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου λες να γεννησουμε παρεα στο Ιασω;;;...Ωραια!!!!Θα φωναζει η μια απο εδω και η αλλη απο εκει!!!!Μπρρρρ!!!Φοβαμαι λιγο..δεν θελω να το σκεφτομαι!!!!χαχαχα!!!!Πωπωπωπω!!!!Θελω να βαλει κρυο κρυο κρυο!!!!Ξεχασα να πω οτι τελειωσε η αδεια μου δεν εχω αλλη κα μενουμε Αθηνα!!!!Αυτα!!!!Φιλακια πολλα πολλα στις κοιλιτσες!!!! ΒΥΕ!!!! ;);)

Συγγνωμη κοριτσακια παλι που μπαινω "σφηνα" στο ποστακι σας,αλλα θελω να πω πως η Καντουλα μας ειναι μια κουκλα!!!!!!!!Οντως δεν μοιαζει καθολου με τη Νταλια ή την Καντυ-Καντυ,αλλα ειναι πανεμορφη,πολυ καλο παιδι και θα γινει υπεροχη μανουλα :YMHUG: !!!!!!!!!!!!!!Συγγνωμη παλι που παρεμβαινω αλλα ειναι η κολλητουλα μου!!Φιλακια πολλα σε ολες σας και να ειστε ολες καλαα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγγνωμη κοριτσακια παλι που μπαινω "σφηνα" στο ποστακι σας,αλλα θελω να πω πως η Καντουλα μας ειναι μια κουκλα!!!!!!!!Οντως δεν μοιαζει καθολου με τη Νταλια ή την Καντυ-Καντυ,αλλα ειναι πανεμορφη,πολυ καλο παιδι και θα γινει υπεροχη μανουλα :YMHUG: !!!!!!!!!!!!!!Συγγνωμη παλι που παρεμβαινω αλλα ειναι η κολλητουλα μου!!Φιλακια πολλα σε ολες σας και να ειστε ολες καλαα!!!!!!!!!![/quote:3g1mt23y]

ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ...Κουκλιτσα μου,κολητουλα μου!!!!Σε ευχαριστω πολυ αλλα και το σχολιο της

Tanya μου αρεσε πολυ!!!!Μακαρι να ειχα τη φατσα της Καντυ και το σωμα της Νταλιας!!!!Ωραια θα ηταν!!!!! χαχαχαχα!!!!!! :D:D Ευχαριστω και τις δυο παντως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια θα ήταν να είμασταν όλες μαζί στο Ιασώ αλλά εγώ πρώτα ο Θεός πάω για μέσα Φλεβάρη. Θα τον ρωτήσω πλάκα πλάκα πάλι για την ΠΗΤ. Μου είχε πει ο άνθρωπος νομίζω 25 Φεβρουαρίου αλλά με τελευταία περίοδο 15 Μαΐου σίγουρα κάτι δεν θυμάμαι καλά! Αύριο 9 το πρωί αυχενική! Αγωνία!!! Εντωμεταξύ δεν έχω και πολύ όρεξη για φαγητό βρε κορίτσια.... είναι φυσιολογικό τώρα αυτό??? Την ζέστη ευτυχώς δεν την έχω καταλάβει τόσο γιατί είμαι σπίτι αλλά πρέπει να είναι τραγική η κατάσταση, ειδικά σήμερα! Binoula πρέπει να αισθάνεσαι άλλος άνθρωπος χωρίς τις αναγούλες! Έλα να χαλαρώνουμε σιγά σιγά! (τα λέω για να τ'ακούω!)

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυ να σας πω τον πονο μου γιατι θα σκασω....εφαγα μεγαλη απογοητευση σημερα...πηγα στο ικα να ρωτησω για τον προγεννετηκο και για την αυχενικη...μου ειπαν οτι μπορω να την κανω στο νοσοκομειο κανονικα και οτι δεν πληρωνω κατι....ενταξη λεω θα παω να κλησω ραντεβου και ολα καλα...ετσι κ αλλιως θα πηγαινα για να κλεισω και για το στιγμα...πριν παω για τις εξετασεις παω για το στιγμα...ηταν μια μικροβιολογος και μου τα χωσε κιολας γιατι ειπε οτι επρεπε να το κανω στην 6 εβδομαδα και οτι εχω αργηση..της ειπα οτι τωρα μου τα εγραψε ο γιατρος και μου ειπε οτι δεν εχει ελευθερο ραντεβου μεχρι τις 28 αυγουστου...στεναχωρηθηκα πολυ απο το υφος της...μου μιλουσε λες και εφαιγα εγω..Παω να γραψω τις εξετασεις και ηταν μια μαια εκει η οποια μου εγραψε τον προγεννετικο και προσφερθηκε να μου παρει η ιδια αιμα αυριο το πρωι γιατι ειναι ωριακες οι ημερομηνιες και εχω και δυσκολες φλεβες....ευγενεστατη...μου λεει να δουμε και για την αυχενικη...την επομενη εβδομαδα που ειναι ο γιατρος εκει δεν εχει ραντεβου...μετα εχει αδεια και εχει ραντεβου στις 10 σεπτεμβριου που θα ειμαι σχεδον 15 εβδομαδων...μου ειπε οτι επρεπε να το κλεισω ενα μηνα πριν περιπου για να βρω ελευθερο ραντεβου...δεν υπαρχει λυση μου λεει θα πας εξω η μιλα με τον γιατρο σου...ευτυχως ημουν με τον αντρα μου...παει να του μιλησει εκεινος και ο αλλος του ειπε οτι ναι επρεπε αλλα εγω την μερα που ηρθατε βιαζομουν γιατι θα εφευγα διακοπες...να πας στον ταδε αλλιως δεν θα την κανεις και μπορει να εχει επιπτωσεις...τρελαθηκα οταν τον ακουσα να μιλαει ετσι...με πειραξε πολυ ο τροπος του και το υφακι του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα σας!!!

Τι κάνετε????

Να ρωτήσω πως θα γεννήσετε???? Εγώ φοβάμαι φυσιολογικά!!!

Εσείς τι λέτε????

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου έχεις δίκιο κοπελάρα μου, δεν ήταν τρόπος αυτός. Πρέπει και οι γιατροί να μας καταλαβαίνουν και να μας κατευθύνουν! Που να το φανταστείς εσύ; Να μυρίσεις τα νύχια σου; Κοίτα όμως να μην στεναχαριέσαι και κατά την γνώμη μου απλά από εδώ και πέρα ότι και να σου ζητάει να κάνεις να τον ρωτάς πότε πρέπει να κλείνεις τα ραντεβού. Όχι τίποτα άλλο αλλά να είσαι εσύ ήρεμη έχει σημασία! Να δεις που θα τις ρυθμίσεις όλες τις εξετάσεις σου και όλα θα πάνε καλά. Μη μας στεναχωριέσαι μόνο! :x

Έκανα την αυχενική και όλα καλά εκτός από μία μέτρηση που δεν είναι και σίγουρα σωστή λόγω θέσης του μωρού. Θα πάω σε 2 εβδομάδες για έλεγχο αλλά μου είπαν γενικά να μην ανυσυχούμε, όλα καλά! Φύλο δεν μας είπανε.... ρώτησα αλλά δεν μου κάνανε το χατήρι, χαχα. Νομίζω ότι είχαν μια εκτίμηση αλλά επειδή δεν είναι σίγουρο δεν το είπανε. Το γέλιο είναι ότι μου είπανε (ήταν και ο γιατρός μου και η γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο) ότι το παιδί έχει πάρει το κεφάλι μου..... :D:D:D είμαι λίγο στρογγυλοπρόσωπή..... :oops: Γέλιο είχε.

ΠΗΤ σύμφωνα με τον υπέρηχο είναι 23/2 ενώ ημερολογιακά είναι 19/2 λόγω του μικρότερου κύκλου που έχω αλλάζει και αυτό και αναρωτιέμαι, εγώ ποιο πρέπει να λάβω υπόψη μου; Και κάθε πότε αλλάζω μήνα; Κάθε 4 εβδομάδες ή ημερολογιακά πχ 23 κάθε μηνός; Ερωτήματα μίας μπερδεμένης εγκύου! :lol::lol::lol::lol:

Νίκη μου το θέμα που θίγεις είναι τεράστιο! Και εγώ στην αρχή έλεγα καισαρική αλλά συζήτησα με μία φίλη μου που έχει γεννήσει φυσιολογικά και μου είπε ότι όπως και να το κάνεις η καισαρική είναι επέμβαση και δεν είναι το καλύτερο ενώ με τον φυσιολογικό είσαι από την ίδια στιγμή οκ. Σηκώνεσαι τρως κανονικά, λειτουργείς όπως και την προηγούμενη ημέρα. 'Το σκέφτηκα από εδώ το σκέφτηκα από εκεί και μάλλον έχω καταλήξει ότι θα προτιμούσα τον φυσιολογικό τοκετό...... ακόμα ψάχνομαι βέβαια! Δεν ξέρω μήπως επηρεάζει και την μετέπειτα σεξουαλική ζωή ο φυσιολογικός τοκετός ή λέω πάλι βλακείες;;;;

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τανυα μου μαντικες ικανοτητες σιγουρα δεν εχω....ο τυπος μαλλον ειναι αναισθητος....εχω αρκετο τρεξιμο και ταλαιπορια αλλα δεν πειραζει...αλλαξα σημερα γιατρο....μου εξηγησε παρα πολλα και μαλλον σ αυτον θα παραμεινω...ενιωσα μεγαλη ανακουφηση σημερα το απογευμα...ειδα και το μωρακι μου μετα απο ενα μηνα περιπου...εχει μεγαλωσει πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!Γνωμη μου ειναι πως το καλυτερο αν φυσικα δεν υπαρχει προβλημα ειναι ο φυσιολογικος τοκετος!!!Αν ολα ειναι καλα δεν υπαρχει ουτε την ωρα της γεννησης κανενα θεμα ουτε μετα!!!Tanya1979 μου και Binoula μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα με τα μωρακια σας!!!niki.g μου να μην φοβασαι!!!Αν εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου ολα θα πανε τελεια!!!!Φιλια πολλα καλο σαββατοκυριακο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ειμαι υπερ του φυσιολογικου τοκετου γιατι πονας εκεινη την ωρα αλλα μετα εισαι μια χαρα....ενω με την καισαρικη πονας μετα και δυσκολευεσαι να φροντισεις το μωρο σου....Καισαρικη ειναι καλο να κανεις μονο αν υπαρχει προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου...

Θα κουβεντιάσω με τον γιατρό μου το πως βλέπει και αυτός ότι θα γεννήσω.. τον έχω μέσα στην καρδιά μου και τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια!!! Με όλα αυτά που μου είπατε με πείσατε να γεννήσω φυσιολογικά!!! Εξάλλου ο πόνος είναι για λίγο... με την πρώτη αγκαλιά δεν μένει τίποτα όλα ξεχνιούνται!! ;););););)

Εσείς όλα καλά???

Εμένα κορίτσια με ρωτάνε όλοι τι εγκυμοσύνη έχω !!! και λέω... παναγιά μου δόξα τω θέω μια χαρά... εκτώς του ότι η κοιλιά μου είναι λίγο φουσκωμένη δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα!!!

Αλήθεια το στήθος σας μεγάλωσε καθόλου??? Εμένα πρήστηκε πολύ λίγο μέχρι τώρα αλλά έχει σκουρίνει πολύ στο κέντρο είναι καφέ σκούρο έντονα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βινούλα μην στεναχωριέσαι ευτυχώς που άλλαξες γιατρό.

Κορίτσια ακούστε και μια που γέννησε φυσιολογικά να ξέρετε ότι είναι το απόλυτο τίποτα.

Και σας το λέω εγώ που πιο φοβιτσιάρα δεν υπάρχει έκλαιγα να μου κάνει καισαρική :cry:

γιατί άκουγα που λέγανε βλακείες ότι πονάς και τέτοια

Από την στιγμή που κάνεις επισκληρίδιο δεν καταλαβαίνεις τίποτα να το ξέρετε αλήθεια σας το λέω

Και όσο αφορά την σεξουαλική ζωή να ξέρετε ότι γίνεσαι πάλι 18άρα :lol::lol::lol::lol: αφού σου κάνουν ράματα :lol::lol::lol::lol::lol: και εγώ δεν το είχα σκεφτεί στην πορία το κατάλαβα :oops::oops: και ντρέπομαι που σας τα λέω :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Περιμένω πως και πως την Τρίτη να πάμε να δούμε το μπεμπέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νίκι από στήθος έχω γίνει Πάμελα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΄

Και που να δείτε μετά που γεννήσετε τι πλαστικές και σιλικόνες τέτοιο στήθος δεν υπάρχει :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια..ΠΗΤ 12 Μαρτίου και εγώ και σήμερα έκλεισα ραντεβού για αυχενικη. Δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι τότε. Χτες τοείδα στον υπέρηχο και ήταν υπέροχο !!! κοιτάω τη φώτο κάθε 1 ώρα. Κοινώς έχω χαζέψει εντελώς. Δυστυχώς είχα 2 αποβολές στο παρελθόν και δύσκολα θα χαλαρώσω τώρα αν και ο γιατρο΄ς λεει οτι έχει πολύ καλη ανάπτυξη.

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα στηθος ετσι κι αλλιως απο πριν οποτε εχει πρηστει λιγο μονο που ειναι ποιο ευαισθητο...Αυχενικη θα κανω περιπου στις 20.stallitsa μου καλως ηρθες...να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη...Ειχα και εγω αποβολη μην σε αγχωνει αυτο...αν ο γιατρος σου ειναι καλος και λεει οτι εχει σωστη αναπτυξη τοτε μην φοβασαι τπτ....και εγω εχτες που το ειδα μεγαλωσε πολυ....κουνουσε χερακι ποδαρακια...κουνιοταν ασταματητα...εκλαιγα απο την συγκινηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ??? ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???

ΜΠΑΙΝΩ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ...

Binoula ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕΙ ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ... ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΠΤΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΟΧΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΩΣ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ , ΠΟΥ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ... 1 ΡΑΜΑ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ Κ ΟΚΛΑΔΟΝ Κ ΣΤΑΒΡΟΠΙΔΙ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ , Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 3 !!!. ΔΗΛΑΔ ΕΚΕΙ Π ΕΙΧΑ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΠΕΠΟΝΙΑ :lol::lol::lol:

Κ ΤΩΡΑ Π ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ( ΜΙΑΣ Κ Ο ΜΠΕΜΗΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ 7Μ) ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ :(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑΛΕΠΩΡΗΣΟΥΝ ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ . ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ....

Κ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!

Περάσανε οι 2 εβδομάδες και θα πάω αύριο να δω το μπεμπέ μας!!!!!!!!!!!

Είμαι πολύ happy γιατί από αυριο θα έχω και άδεια μέχρι 1 Σεπτεβρίου!!!!!!!!!!!!!

Stalitsa να δεις εγώ που είχα γράψει την Ανδριανούλα μου σε dvd πόσσες φορές το είχα δει δεν λέγεται

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά τα νέα μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ!!!!Σημερα πηγα και εκανα τις προγγενητικες εξετασεις!!!Θα εχω τα αποτελεσματα την παρασκευη!!!!ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ...Ευχομαι να βγουνε καλες!!!!Μην εχω τρεχαματα..Τωρα περιμενω και την αυχενικη διαφανεια που θα παω να την κανω στις 28/8...υπομονη λοιπον!!!!!!φιλακια πολλα-καλη εβδομαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανα μου μπραβο σου...με το καλο....καντυ μου ολα θα πανε καλα :D:D:D:D:D:D μην αγχωνεσαι....Αληθεια σου εδωσε dvd ο γιατρος?????ποτε?????τελεια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είχα καιρό να μπω αλλά βλέπω δεν σας έλειψα :P Εμένα ο γιατρός μου από την πρώτη επίσκεψη μας ρώτησε εάν θέλουμε να γράφουμε το μωράκι κάθε φορά που πηγαίνουμε σε dvd και εννοείται ότι είπαμε ναι! Απλά επειδή είναι σε πρόγραμμα που δεν μπορούμε να το δούμε μας είπε ότι στο τέλος θα το επεξεργαστεί και θα έχουμε ένα dvd με την εξέλιξη του μπεμπέ από την πρώτη επίσκεψη έως την τελευταία. Σκέψου τώρα όταν μεγαλώσει με το καλό να βλέπει τον εαυτό του από το πρώτο πρώιμο στάδιο πώς εξελίχθηκε σε μωράκι..... !

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ Τanya μου!!!Αντε ,να πανε ολα καλα ευχομαι και να εστε ευτυχισμενοι!!!!Με το καλο να ερθει και το μωρακι σας και να το χαρειτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο ειναι αυτο τανια μου...θα ρωτησω και εγω :P :P :Pχαχαχα ζηλιαρα....με το καλο κοριτσια μου...μακαρι ολες να κρατησουμε τα μωρακια μας αγκαλια οταν ερθει η ωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στο γιατρό όλα καλά!!!!!!!!!!!!!

Μας χαιρέταγε το μπεμπέ :lol::lol::lol: κούναγε το χεράκι του :lol:

Είμαι πολύ ευτιχισμένη!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΧΘΕΣ!!!ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα!!!!Μπραβο!!!!Ευχομαι να συνεχισουν ολα ετσι!!!Εγω περιμενω τις εξετασεις να βγουνε αυριο το απογευμα αλλα επειδη θα λειπουμε και θα γυρισουμε κυριακη βραδυ θα τις παρω την Δευτερα και εχω αγωνια να ειναι ολα καλα Παναγια μου!!!!Για να δουμε τι θα δουμε...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...