Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Αχ κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη που είμαστε σχεδόν στους ίδιους μήνες και μιλάμε!!! :)

Εγώ έχω κανονίσει αυχενική στην 12η εβδομάδα και 5 μέρες!!! Μήπως σου είπε να πας νωρίς???

Εγώ κορίτσια το έχω νιώσει εδώ και μια εβδομάδα περίπου δηλαδή στην 11η εβδομάδα!!! Ρώτησα τον γιατρό αλλά μου είπε ότι είναι νωρίς.... δεν γίνεται όμως αυτό εγώ νιώθω συχνά φτερουγίσματα που δεν τα ένιωθα ποτέ άλλοτε!!! Η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει λίγο αλλά αισθάνομαι εγώ τις αλλαγές πιο έντονα... εσείς καταλαβαίνετε την μήτρα σας μια να χαλαρώνει και μια να σφύγει?? Εγώ το νιώθω όταν ξαπλώσω και αρχίζω να ηρεμώ!!!!

Μπήκατε στον πειρασμό να ψωνίσετε τίποτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω νιωθω οτι ειναι φουσκομενη η μητρα μου...αλλα δεν νιωθω τπτ ακομα εκτος απο πονακια,τραβηγματα και οταν ξαπλωνω μπρουμητα οτι ζοριζομαι γι αυτο και το αποφευγω..μπηκα στον πειρασμο πολλες φορες απο την ωρα που το εμαθα αλλα δεν το εχω κανει ακομα....νικη μου σου εδωσε πιθανοτητες για το φυλο η ειναι πολυ νωρις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νιωθω οτι ειναι φουσκομενη η μητρα μου...αλλα δεν νιωθω τπτ ακομα εκτος απο πονακια,τραβηγματα και οταν ξαπλωνω μπρουμητα οτι ζοριζομαι γι αυτο και το αποφευγω..μπηκα στον πειρασμο πολλες φορες απο την ωρα που το εμαθα αλλα δεν το εχω κανει ακομα....νικη μου σου εδωσε πιθανοτητες για το φυλο η ειναι πολυ νωρις????

Εμένα κορίτσι μου ο γιατρός μου από την στιγμή που είδαμε σάκο μου είπε μόνο ανάσκελα και πλάγια και να προτιμώ την αριστερή πλευρά (μπρούμυτα μου είπε αυστηρά όχι!!!) Τα τραβήγματα τα νιώθω και εγώ όταν ξαπλώνω!!! Στην αυχενική διαφάνεια εάν είναι σε καλή θέση θα μας πει τι φύλο θα είναι!!!

Το μόνο που με νοιάζει είναι να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου γερά και τίποτε άλλο!!!

Σε φιλώ κοριτσάκι!!!

Αλήθεια που θα γεννήσεις πρώτα ο Θεός???

Εγώ στο Ολύμπιον στην Πάτρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νωρίς μας έστειλε, είναι γεγονός αλλά δεν πειράζει να πάρουμε τα αποτελέσματα και να'ναι καλά θέλω! Απλά δεν νομίζω να δούνε το φύλο ακόμα. Πάντως μας έχει βγει αρκετές φορές να αναφερθούμε στο μωράκι στο αρσενικό γένος... τι να πω μπορεί να είναι και εντελώς τυχαίο! Γερό να' ναι κι ότι να' ναι που λένε! Κορίτσια και εγώ έχω καμιά φορά πονάκια άλλοτε από κάτω άλλες φορές χαμηλά (σαν νευρόπονος). Σπάνια όμως με πιάνει και ένας έντονος πόνος στον αφαλό. Όσο για τον ύπνο μόνο ανάσκελα και πλάγια αλλά βέβαια εγώ έχω και θέμα λόγω της αποκόλλησης. Ανυπομονώ να το νιώσω να κουνιέται στην κοιλίτσα μου! Είμαι σίγουρη ότι είναι μαγική στιγμή! :D:D:D:D:D:D Θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ. Η αλήθεια είναι ότι δεν προτιμούσα ιδιωτικό αλλά έχω μεγάλη εμπιστοσύνη στον γιατρό μου ο οποίος συνεργάζεται με αυτό, και όταν χρειάστηκε να μπω για λίγες μέρες έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλα. Αισθανόμουνα μεγάλη ασφάλεια και το προσωπικό είναι πολύ ανθρώπινο κάτι που θεωρώ πολύ σημαντικό. Εσείς δουλεύετε ή είστε σπίτι;

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι σπίτι μου από τα Χριστούγεννα που με απολύσανε λόγω κρίσης!!! Εάν όμως δούλευα θα ήμουν στην δουλειά μου γιατί δεν ήταν κουραστική τώρα που είμαι έγκυος!!!

Αλλά ποιος έχει δουλειά σήμερα οεο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια και εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω με το καλό, ποιον γυναικολόγο έχεις?? Εγώ τον Πετρογιάννη.

Εγώ πάντως κορίτσια δουλευω αλλά ότι σκληρά γραμματέας είμαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όντως είναι μαγικό όταν ακούς το μωράκι σου γιατί ξέρεις τι σου γίνεται κιόλας.

Ανυπομονώ και εγώ να πάω για την αυχενική στην Ανδριανούλα μου δεν θυμάμαι σε ποια εβδομάδα την είχα κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Κάναμε βλέπω όλες διάλειμμα για ΣΚ. Πώς είστε; Εγώ εδώ όπως με αφήσατε.... ξάπλα! :D:D:D:D Ρία μου εγώ έχω τον Καττή. Εντωμεταξύ ζυγίστηκα σήμερα και φαίνεται να έχω χάσει 1 κιλό. Μου κάνει εντύπωση γιατί τρώω κανονικά και με την ακινησία περίμενα τουλάχιστον να έχω πάρει 1. Μήπως κάτι δεν πάει καλά;;;;;;;;;;; Όπως και να' χει ξαναμετράω τις μέρες για την αυχενική, Πέμπτη πουρνό πουρνό. Πολλά φιλιά!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι είμαστε σε διάλειμμα για το σ/κ :D:D:D:D

Εγώ κορίτσια αύριο πρωί πρωί πάω για αυχενική!!!!

Αύριο θα είμαι 12 εβδομάδων και 6 ημερών!!!

Εσείς όλα καλά???

Εγώ έχω 3 μέρες τώρα που ψιλοζαλίζομαι μήπως είναι από τον σίδηρο?? Παίρνω 1 την ημέρα μήπως πρέπει να πάρω και 2ο??? Τέλος πάντων....

Όλα προσεύχομαι να μας πάνε καλά μέχρι τέλους!!!

Φιλάκια :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία κορίτσια που πάτε για αυχενική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Μπορεί να δείτε και το φύλο του μπεμπέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια ενάντια στα αγόρια για να δούμε τι θα δούμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ αργώ ακόμα :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας διαβαζω συνεχως,ελπιζω να μη σας πειραζει :oops: ....

Χαιρομαι πολυ που ολα ειναι καλα για ολες σας!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Η Παναγιτσα να φυλαει εσας και τα σπορακια σας :ympray::ympray:

Δεν ξερω,αλλα εχω ενα προαισθημα πως συντομα θα μπω στη παρεουλα σας...Ισως να ειναι η μεγαλη μου επιθυμια,η λαχταρα μου,αλλα πραγματικα πιστευω πως θα μεινω εγκυος αυτον τον μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριάνα μου έχε υπομονή κορίτσι μου... ο καιρός περνάει γρήγορα... τώρα που είμαι έγκυος δεν βιάζομαι θέλω να ζήσω την κάθε στιγμή ξεχωριστά!!! Όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μπεις στην παρέα μου... κάνε καμιά προσευχούλα και όλα θα γίνουν... εγώ πάντως δεν το περίμενα ότι θα βρεθώ ποτέ εδώ!!! και όμως ήρθε η στιγμή μου!!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε binoula μου καλά αποτελέσματα! :D Εγώ θα είμαι 12 και 2 ημερών αλλά επειδή δεν είχα 28αρι κύκλο το μπεμπέ είναι λίγο μικρότερο αρα 11 και 6... αυτό με μπερδεύει λίγο, χαχαχα. Έχω αγωνία λίγο για τον σάκο μου γιατί δεν μεγάλωνε όσο θα έπρεπε και για αυτό μου έχει ξεκινήσει ο γιατρός μου Clexane ενέσεις οι οποίες σε νωρίτερο υπερηχογράφημα έδειχναν να λειτοργούν. Την προηγούμενη όμως βδομάδα μου είπαν ότι δεν είναι κακός αλλά τον περιμένανε καλύτερο... :( Έτσι τώρα έχω τον νου μου να είναι οκ και το μπεμπέ και ο σάκος! Να' χει χώρο το παιδί μου να μεγαλώσει με την ησυχία του! :) Τόνια μου με το καλό να έρθεις γρήγορα στην παρέα μας! Να σκέφτεσαι θετικά και θα δεις όλα θα γίνουν. Τον Σεπτέμβριο του 10 είχα κάνει λαπαροσκοπική επέμβαση λόγω ενδομητρίωσης (μεγάλη ταλαιπωρία). Τον Μάιο είχα πάει στον γιατρό για τεστ παπ και εκεί στον υπέρηχο μου είπε ότι έβλεπε κάτι σκιές που μάλλον ήταν ενδοημητρίωση (πάλι)......... και κλάμα η κυρία. Λοιπόν μέσα στις επόμενες δύο εβδομάδες από αυτό έμεινα έγκυος!!!!!!!! :D:D:D:D:D Ηθικό δίδαγμα; Δεν πρέπει να απογοητευόμαστε και να μην το βάζουμε κάτω! Η συμβουλή που μου είχε δώσει για να μείνω έγκυος ήταν να μην σκηκώνομαι από το κρεβάτι για δύο ώρες μετά από..... :oops: Η αλήθεια είναι ότι την ακολούθησα αφού εδώ και κάνα χρόνο περίπου είχαμε αποφασίσει ότι θέλουμε να γίνουμε γονείς αλλά δεν είχε προκύψει. Οπότε είπα γιατί να μην ακούσω τον επιστήμονα; :D:D:D:D και τώρα ήταν αυτό; έτυχε; δεν ξέρω! οφείλω όμως να ενημερώσω!!!! :):):):):):):) Χαμογελάκια παντού!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου????Τα μωρακια μας τι κανουν????Εγω πηγα σημερα στον γιατρο και μου εγραψε εξετασεις,την αυχενικη διαφανια και επιτελους σιδηρο.....2 χαπακια την ημερα...τωρα θα εχω λιγο τρεξιμο μεχρι να δω τι θα κανω με τις εξετασεις....η αληθεια ειναι οτι αργησε πολυ να μου γραψει τον προγεννετικο αλλα...τι να κανω..αφου πηγε διακοπες...μου ειπαν να τις γραψω στο ικα και να τις κανω εκει και οσες δεν γινονται εκει να παω στο νοσοκομειο...οσο για την αυχανικη πρεπει να ρωτησω τι παιζει γιατι δεν εχω ιδεα αν πληρωνω και τι....Το μωρακι μας ειναι μια χαρα....περναει τελεια στην κοιλιτσα μου....Κ εγω εχασα αλλο ενα κιλο το συνολο 4-5 κιλα απο την αρχη ως τωρα...Σημερα παντως ουτε ζαλαδες ουτε ναυτιες ουτε τιποτα...μονο το χαμογελο μεχρι τα αυτια και ανεβασμενη στα συννεφα.....ειμαι παρα μα παρα πολυ ανεβασμενη....Τι ξερετε για την αυχενικη??????καλυπτη τιποτα το ικα????ΤΟΝΥΑ Αντε με το καλο σε περιμενουμε και εσενα και ολες σιγα σιγα.....ελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Tanya μου(συννονοματη :D ) σ΄'ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!!!Η αληθεια ειναι πως εγω δεν εχω ταλαιπωρηθει καθολου με το ζητημα ακομα....Απλα απ'οτι φαινεται ανυπομονω....Ειναι μολις ο 3ος μηνας προσπαθειων....Απλα ενα τυχαιο προβληματακι που ανακαλυψαμε σχετικα με τον αντρα μου μας αγχωσε και μας εκανε να ανυπομονουμε!!!Να μη σηκωνομαστε 2 ωρες μετα ε?????Η αληθεια ειναι πως εμεις συνηθως βραδυ και ετσι μετα πεφτω κατευθειαν για υπνο....Μακαρι να πιασει!!

Λαμπρινη μου χαιρομαι που ολα πανε καλα!!!!!!!!Ευχομαι αυτο το χαμογελο να ειναι παντα στο προσωπο σου :):) !!!

niki μου,με το καλο το μωρακι σου και εσενα!!!Προσευχομαι κοπελα μου!!!Και προσευχομαι να φυλαει η Παναγιτσα ολες εσας τις εγκυουλες!!!

Σας ευχαριστω ολες που με υποδεχτηκατε στην παρεα σας αν και "ασχετη" με το θεμα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη αυτό που νοιώθεις 99% είναι το μπεμπέ σου :D:D:D:D:D:D:D:D

Ανυπομονώ να το πάθω και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω είμαι από Σαλαμίνα και θα γεννήσω αν όλα πάνε καλά στο Ιασώ.

Πότε θα έρθει η Τρίτη :?:?:?:?

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ!!!!ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!Ειχα καιρο να μπω γιατι λειπαμε και ηρθαμε προχθες!!!!Σας διαβασα και μαθαινω καλα νεα!!!!Χαιρομαι που ολες ειστε καλα και να καλοσωρισω και τα καινουρια κοριτσακια στη παρεα!!!!Ευχομαι το χειμωνα να εχουμε ολες το αγγελουδι μας αγγαλια!!!!Λοιπον!!!!Εγω το Σαββατο εκλεισα τον δευτερο μηνα και μπηκα στον τριτο!!!Ειναι 'όοολλλα ΤΕΛΕΙΑ μου ειπε ο γιατρος και μου εδωσε να κανω προγεννητικες εξετασεις τις οποιοες τις εγραψα και θα τις κανω μεσω ΕΟΠΠΥ οποτε δεν θα πληρωσουμε πολλα για αυτες..Την αυχενικη διαφανεια θα την κανω στις 28/8 στο Ιασω 150 ευρω δεν την δικαιολογει ο ΕΟΠΠΥ που εκει θα γεννησω κιολας γιατι εκει ειναι ο γυναικολογος μου Χειλαρης Γιωργος!!!Τελευταια ημερομηνια μου εδωσε 4/3..!!!Εγω παιρνω το feofol που ειναι σιδηρο μαζι με φιλικο οξυ!!!!Αυτα...Ερωτηση..: στην αυχενικη διαφανεια βλεπουμε φυλο;;;;Δεν το ηξερα!!!!Πρωτη φορα το ακουω!!!!Παντως ο γιατρος μου,μου ειπε οτι κατα 80% μαλλον για κοριτσι φενεται...Εχει τον τροπο του αυτος και καταλαβαινει εστω και νωρις ...Αλλα μιλαμε για πιθανοτητες παντα ετσι;;;Μην παρεξηγηθουμε!!!!Και εγω νοιωθω κατι τραβηγματα στην κοιλια και εχω και αναγουλες και ζαλαδουλες και πολλες φορες εχω συνεχεια μια ασχημη γευση στο στομα μου και το στομαχι μου ειναι χαλια και τα χειλια μου ξερα και διψασμενα που λεει και το τραγουδι!!!!χαχαχα!!!! :lol::lol: Εγω δουλευω σε μια εταιρεια..ευτυχως δουλεια γραφειου..δεν ειναι κουραστηκα!Ασε που το ξερουν και με προσεχουν!!!!χαχαχα!!!!Αυτα,ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας και να μας προστατευει η Παναγιτσα!!!!Αντε και να μεγαλωσει και αλλο η παρεουλα μας !!!!!Φιλακια πολλα πολλα!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου.... σήμερα βλέπω πολλές ενημερώσεις!!!!

Τι μου κάνετε??????

Εγώ σήμερα έκανα την αυχενική διαφάνεια και όλα πήγαν μια χαρά Δόξα τω Θεώ γιατί το είχα άγχος.... έκανα εξετάσεις κλπ. εμένα μου πήρε για την αυχενική μαζί με μια εξέταση που κάνουμε μαζί 130,00 €.

Αύριο μπαίνουμε στην 14η εβδομάδα και όλα είμαι μια χαρά!!!

Τώρα παίρνω 2 χάπια σιδήρου την ημέρα, 2 μαγνήσιο, 1 φιλικό οξύ και τώρα ξεκινάω και 1 ασβέστιο και 1 salospir την ημέρα!!!!!

Το σαλοσπιρ δεν κατάλαβα γιατί μου το έδωσε!!!

Ααααααααααα ξέχασα να σας πω είμαι μια μέλουσα αγορομανούλα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: είδε ότι κατά 85% είναι αγόρι και μου είπε ότι συνήθως αυτό δεν αλλάζει!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη που ως εδώ πήγαν όλα καλά!! :):):):):):):):)

Εύχομαι για όλες μας να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!! Η Παναγίτσα μας που είναι και ο μήνας της να μας φυλάει!!!

Φιλάκια :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Niki mou eixa mperdeutei kai nomiza oti simera pigaine i Binoula gia auxeniki!!!!!!!!! Ti teleia pou pigan ola kala, mpravo! Kai sta dika mas oi epomenes! Το σαλοσπιρ μάλλον θα στο έδωσε γιατί βοηθάει στην ανάπτυξη του σάκου ή κάτι τέτοιο, κάπου βοηθάει πάντως! Μου το είχε δώσει και εμένα ο γιατρός από την αρχή μαζί με το φολικό οξύ. Welcome back Καντυ-Κάντυ! Ελπίζω να περασατε καλά! Εντωμεταξύ με το Καντυ-Καντυ σε φανταζομαι σαν την Νταλια Χατζηαλεξάνδρου, ξέρεις από το Παρά 5 :lol::lol::lol::lol: Καλως όρισες Ελένη με τα διδυμάκια σου! Κορίτσια και εγώ δουλειά γραφείου κάνω αλλά είναι λίγο στρεσογόνα..... :shock::shock::shock::shock: ......... είμαι και εγώ λίγο του καθήκοντος τρομάρα μου....... και δεν βοηθάει η κατάσταση. Έχω αποφασίσει όμως ότι όταν με το καλό επιστρέψω πρέπει να αλλάξω μυαλά, πρέπει να χαλαρώσω. 8-)8-)8-)8-)

Φιλάκια στις κοιλίτσες!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη καλως ορισες στην παρεουλα μας....ΔΙδυμακια εεεε????σε ποια εβδομαδα το εμαθες?????Πως τα περνας εσυ????Καντυ μου εγω εστρωσα παρα πολυ....εχθες και σημερα ουτε ναυτιες ουτε ζαλαδες....κομπλε....εκλεισα την 10η εβδομαδα και ολα πανε καλα...αυριο θα παω στο ικα να δω για τον προγγενετικο και πρεπει να κλεισω ραντεβου και για την αυχενικη μετα τον δεκαπενταυγουστο...αυτα για μενα..........Νικη μου μπραβο:) :) :) :) :) :) αντε με το καλο....Καντυ μου μπραβο σου κοριτσακι μου...θελω να μαθω και εγω αλλα εχω μερες μπροστα μου....οχι οτι αλλαζει κατι αλλαααααα!!!!!!!!!!!!!!!Μακαρι να μας πανε ολα καλα....Αμην Παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.... σας ευχαριστω κοριτσια.....

το εμαθα 1 ιουλιου.... απο την χοριακη φανηκε κατευθειαν οτι ειναι δυο.... 963 ειχα την ημερα που περιμενα περιοδο....

ηταν δωρο θεου για μας μιας και ταλαιπωρηθηκαμε παρα που μετα την γεννηση της κορης μου...

4 αποβολες εκανα... το ψαξαμε και εκτος απο θρομβοφιλια, υψηλα αντιπυρινικα, αυξημενα ανδρογονα ειχα και μια μεταθεση χρωμοσωματων στον καρυοτυπο που εβγαζε παιδια με συνδρομο μικροκρανιαςκαι λυσεγκεφαλιας.. εξου και οι αποβολες... επισκεφτηκα τον γενετιστη και μου εδωσε τη λυση του προεμφυτευτικου μεσω της εξωσωματικης μιας και η κορη μου συμφωνα με αυτον ηταν το 11% των περιπτωσεων που θα μπορουσαν να μου τυχουν.....

ετσι ξεκινησαμε... εκανα 18 ωαρια... γονιμοποιηθηκαν τα 14 και συνεχισαν μεχρι 5 ημερων τα 5...

σε αυτα τα 5 εγινε ελεγχος... τα δυο ηταν καλα και τα τρια ηταν το συνδρομο...

οποτε εβαλα και τα δυο και να μαι τωρα....

σε αυτην την εγκυμοσυνη το παμε βημα-βημα....

δεν αγοραζω τιποτα μεχρι να μπω στον ογδοο γιατι φοβαμαι....

22 του αυγουστου κανω αυγενικη...

αααα το καλυτερο... ο γιατρος μου εδωσε το οκ να παω διακοπες... οποτε απο 11 μεχρι 15 θα παω καπου εδω κοντα...

μενω ηρακλειο κρητης... αυτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι τέλεια μεγαλώνει πολύ η παρέα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν αγόρια κορίτσια 1-0 χαχαχααχαχαχαχαχχαχα

για να δούμε το τελικό σκορ!!!!!!!!!!!!!!!

Κάποια με ρώτησε για τον γιατρό μου είναι ο Πετρογιάννης!!!!!!!

Έχουμε και δυδυμάκια μια χαρά θα τα περάσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να δούμε θα βρεθουμε με το καλό στο Ιασώ όταν θα γεννήσουμε πλάκα θα έχει!!!!!!!!!!!!!

Εγώ την Ανδριανούλα μου την γέννησα στην 38 εβδομάδα

Τώρα έχω ΠΗΤ 20 Μαρτίου τελευταία θα γεννήσω μάλλον :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!Τanya μου Νταλια ε;;;;ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΚΑΛΟ!!!!Ομως δυστηχως δεν μοιαζω καθολου ουτε με την Καντυ ουτε με την Νταλια!!!ΧΑΧΧΑΧΑ!!!!Πλακα θα ειχε παντως!!!Eleni_sk μου διδυμα ε;;;;Μπραβο!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!Κοριτσια μου τι ζεστη ειναι αυτη;;;;Δεν αντεχω αλλο!!!!Εσεις που ειστε γκαστρουλες δεν σας ενοχλει;;;;Εμενα παρα πολυ!!!ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου λες να γεννησουμε παρεα στο Ιασω;;;...Ωραια!!!!Θα φωναζει η μια απο εδω και η αλλη απο εκει!!!!Μπρρρρ!!!Φοβαμαι λιγο..δεν θελω να το σκεφτομαι!!!!χαχαχα!!!!Πωπωπωπω!!!!Θελω να βαλει κρυο κρυο κρυο!!!!Ξεχασα να πω οτι τελειωσε η αδεια μου δεν εχω αλλη κα μενουμε Αθηνα!!!!Αυτα!!!!Φιλακια πολλα πολλα στις κοιλιτσες!!!! ΒΥΕ!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...