Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου και μωρακια μας.

Καταρχην να ευχηθω στο Κατερινακι-καγκουρακι με το καλο να γεννησει, με εναν πονο να ερθει στον κοσμο το μωρακι μας, να μη ταλαιπωρηθει το κοριτσι μας πολυ και ολα να πανε καλα. Θα περιμενουμε νεα της απο οποια κοπελα εχει το τηλεφωνο της.

Μπεμπουλιτσα μου να μη στεναχωριεσαι κοπελα μου..... με την πιεση αφου δεν ειχες ως τωρα, δεν θα εχεις πολυ μεγαλη.... τι να πω και εγω που σε ολη την εγκυμοσυνη την παρακολουθω και χθες που πηγα στο γιατρο για να με γραψει τις εξετασεις ειχα απο το φοβο μου 17/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πανε στο νοσοκομειο να σου κανουν τις εξετασουλες σου να ηρεμησεις και εσυ και να προσεχουν και καλυτερα τα μωρακια σου. Εχουν πολυ καλο βαρος για 34 εβδομαδες και θα δεις που ολα πανε καλα, ετσι κοριτσακι μου?????

Αντε με το καλο να πας και να γυρισεις και θα περιμενουμε τα νεα σου. Θα δεις που ολα θα εξελιχθουν ομαλα :):):):)

Εγω σηκωθηκα πρωι πρωι, πηγα στο βαμπιρ να με παρει αιμα και ειπε θα ειναι ετοιμα τα αποτελεσματα κατα τις 12. Θα παω να τα παρω και θα παω καρφι στον γιατρο για να τα δει και να με εξετασει αν μπορεσει τωρα το πρωι αλλιως θα μου πει ποτε να παω συντομα.

Σας το ξαναλεω...............τα μπεμπακια αυγουστου ειναι μπελαλιδικα και ταλαιπωρουν τις μανουλες. Καντε ολες για εμας προσευχουλες και χαρουμενες σκεψεις και στειλτε τες μας :D:D:D:D:D:D:D

Για οτι νεωτερο απο τα διαφορα ανοιχτα μετωπα θα ενημερωθουμε και θα ενημερωσουμε ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!

Καγκουρακι με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!Περιμενουμε νεα.

Τελικα καθε φορα γενναμε πολλες μαζι!Πλακα εχει.Του χρονου θα οργανωνουμε παρτακια γενεθλιων!

Νανσακι ο γιατρος μας οταν σοβαρευει πολυ μου τη δινει!Σε κανει να νομιζεις οτι κατι δεν παει καλα.Πως ανεβηκες?Το ασανσερ δουλευε?Καλα ο αντρας σου μου αρεσει που σχεδιαζει κι εκδρομες.Θα παει εκδρομη στο Μητερα πες του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΣΑΣΠΕΝΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;;;ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ;;

ΑΧ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΚΑΓΚΟΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΟΥ..ΠΕΙΡΑΞΕ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ Κ ΕΙΧΕ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..

ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΨΙΛΟΜΑΖΕΨΑ Κ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕς ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΕΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΩ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Κ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ!!ΝΕΡΟ!!ΟΧΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ :lol::lol: Κ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ..ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΣΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΕΣΤΩ ΝΑ ΠΑΜΕ 35Κ 5.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ Κ ΩΦΕΛΕΙΑ!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΝΕΝΕ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΑΚΟΜΑ ΣΠΙΤΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ!!ΠΑΡΟΟΤΙ ΣΚΥΛΟΒΡΩΜΑΕΙ!! :lol::lol:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ!!ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!

ΚΑΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ ΜΥΑΡΗ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ!!ΟΧΤΩ ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΑΧΡΗΣΤΙΑ Κ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΝΟ!!Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΑΝΕ ΛΕΣ Κ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΑΝ ΟΙ ΑΡΑΧΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΕΙ :lol::lol:

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΡΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ;ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΒΡΕ ΝΑΝΣΟΥΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΑ..Κ ΜΩΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΣΟΥΛΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ! :lol::lol:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ!!Η ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.. :lol::lol:

ΜΕΧΡΙ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Emeis simera eimaste kala, mporei h mera xtes na itan duskoli alla h nuxta polu kali afou koimithike gia prwti fora 5 wres seri!!! Prwti fora apo tote pou irtha apo tin kliniki pou koimamai mexri tis 5 to prwi xwris na ksupnisw. Ax makari na arxisei na koimatai ti nuxta kai tha eimai kai kalitera. Kokona fantazomai esu ti kourasi tha pernas pou exeis kai tin koroula sou.

Bikaki mia xara to mwraki sou kai megalo megalo!!

Ariadni kai sena mia xara, min agxwnesai me auta pou lew egw...to kathe mwraki ap'oti katalaba einai diaforetiko. Ase pou den exoume kleisei akoma oute mina, tha itan paralogo na nomizw oti tha mpei apo toso mikrouli se programma! Mia xara kai esena to mwraki kai afou einai kai o traxilos malakos kala pas!! Plisiazeis kai esu!!!

Kagouraki mou euxomai ola na pane kala kai na mas steileis nea!!!

Me enan pono kopela mou!

Mpempoula ta mwra mia xara, gia ta upoloipa den kserw ti na pw, to exw akousei alla den kserw ti einai auto...makari ola na pane kala.

Ax bre Nansouli meine kai esu ksapla ligo, oso meneis ksapla kerdiseis wres h kai meres gia ta mwra sou! A pes ston antra sou an ginetai na meinei etsi kai meta pou tha genniseis!! :lol::lol:

Nai kati ginetai einai kollitikos o toketos! Oles mazi mas pianei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti ekselikseis einai autes? katerinaki me to kalo koukla mou na kratiseis to mwraki sou agkalitsa... pasxalaki mou pane ston giatro k perimenoume nea iremise k min anxonesai ola kala tha pane...gia ton mikro pisteuw oti tha pernaei kala k tha diaskedazi opote min se anxwnei kserw oti sou leipei alla einai kalutera ekei..

beboula mou elpizw na min einai tpt kane oti sou leei o giatros afou ta mwrakia sou einai kala min anxwnesai ola tha pane kala... ariadni mou perimeneis k esu ante me to kalo... bikaki mia xara ta nea sou apo tin mpempa megaloutsiki tha vgei eee? ante ligo emeine na erthoun k oi antres sou na min eisai moni...

nansouli mou min kaneis tpt na pareis parapanw meres mia xara einai ta kilakia tous... k tha pane ola kala min anxwnesai... eides o antras sou kalosunes k emena tin teleutaia mera k sto maieutirio ton eixan piasei meta tou efugan pali :lol::lol::lol:

rapanaki mou na pas na deis exei polu wraia pragmatakia k pali gia ta koritsakia k egw pou koitousa prin gennisw eixe polu wraia pragmatakia zouzouniarika... kala pswnia...

emeis k xthes den koimomastan oli mera alla to vradi koimithike mia xara pali kala...na doume k simera...

ti exei ginei autes tis meres k ta mwrakia mas den koimountai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?πω πω αναστατωση επικρατει ....................................................

καταρχην καγκουρακι μου ευχομαι με το καλο να ερθει σημερα και το δικο σου μωρακι με ενα πονοοοοοοοοοοοοο

μπεμπουλα μου τα μωρακια σου ειναι μια χαραααααααααααα ενταξει σε στεναχωρησαν τα αποτελεσματα των εξετασεων αλλα ευχομαι να μην σε κρατησουν σημερα μεσα και να βγεις για να ερθεις σπιτακι σου και να ξεκουραστεις τι πραγμα και αυτο με την πιεσηηηηη?ειναι και η ζεστη ειναι και η κουραση σου πια εδω εμεις που κουβαλλαμε ενα παραπονιομαστε-με την καλη εννοια -εσυ που που κουβαλας 2 ........ολα καλα να πανε και περιμενουμε γρηγορα νεα σου

πασχαλιτσακι και συ βλεπω απο το πρωι τρυπιματακια κτλ πω πω ωραιο ξεκινημα μερας παντως θα συμφωνησω μαζι σου απολυτα τα μπεμπακια αυγουστου ειναι λιγο πιο ......ταλαιπωρουν τις μανουλες πιο πολυ αχχχχχχχχχχχχχ

και αυτο με την πιεση τι πραγμααααα????και γω οταν παω στον γιατρο μου ενω ειμαι χαλαρη οταν παμε να με εξετασει η πιεση ανεβαινει ψηλα φανταστειτε οτι εχω πολυ χαμηλη πιεση σε γενικες γραμμες

νανσυ μου πως εισαι παντως αφου σου εβαλε χερι ο γιατρουλης θα γεννησεις συντομα ετσι τουλαχιστον λενε και σε πολλες φιλες μου τους ειχε συμβει αυτο μολις σε σκαλισει λιγο ο γιατρουλης τσουπ μετα ερχεται η μεγαλη ωρα τελικα τα νερα τι ηταν ?λες να σπασαν?και να ηρθε και η δικια σου ωραααααα ολες μαζι πω πω πω

αυτο ελειπε στον αντρουλη σου να εφευγεεεεεεε τελικα ενα γερο ταρακουνημα τους χρειαζεται και επανερχονται στην πραγματικοτητα παντως αν δεν σπασαν τα νερακια κοιτα να ξεκουραστεις για να μπορεσεις να τα κρατησεις λιγο ακομα

ελενακι μου ευχομαι απο δω και περα να κοιμαστε πιο πολυ και οσο περναειο καιρος ολλο και πιο πολυ μεχρι που θα καταφερετε να χτυπαει το βραδυ τουλαχιστον κανα 6-7 ωριτσες συνεχομενες και να αφηνει και την μανουλα να κοιμαται και να χαλαρωνει γιατι το χρειαζεται και αυτηηηηηηηηηηη

maxim μου σε ευχαριστωωωω θα παω να δω οποσδηποτε σημερα μου ηρθαν και οι πρωτες κορδελιτσες για το κεφαλακι της τωρα αρχιζω να καταλαβαινω οτι θα κανω κοριτσακι -τρελη μανααααααα-αχ μωρε ειναι λογικο ειναι και η ζεστη και το κλιμα που θα τα επιρεαζει και δεν θα μπορουν να κοιμηθουν να θυμαστε αν εσεις ζεστενεστε 1 φορα αυτα ζεστενονται στο 10πλασιο ...................................... φιλακια και με το καλο στα κοριτσακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΠΑΝΑΚΙ ΔΙΟΙΑΡΟΙΑ ΕΙΧΑ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΕΡΟ..Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.ΑΔΕΙΑΖΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΟΙ ΜΗΤΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΙΛΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΑ ΠΡΩΙ Κ ΕΙΧΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΕΙΠΑ ΩΧ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γυρισα.

Τα αποτελεσματα των εξετασεων ειναι παρα πολυ καλα και ειμαι πολυ χαρουμενη :D:D:D:D:D:D . Μου εκοψε και το σιδηρο και αραιωσε το γιουτοπαρ ανα 6ωρο. Του ειπα να παρω χαπι για την πιεση και δεν ηθελε αλλα μετα πηρε τηλ ενα φιλο του καρδιολογο και ειπε να παρω το πιο ακινδυνο το αλντομεντ για να ειμαστε ολοι ηρεμοι ;););););) . Πηγα να το αγορασω και εχει 1 χρονο που καταργηθηκε :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Γυρναω και λεω στον γιατρουλη ¨τι γινεται, η τελευταια υπερτασικη εγκυος ειμαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ??? και τωρα τι χαπι θα παρω????? για την ωρα ειμαι σε αναζητηση ενος συνωνυμου χαπιου αθωου οσο γινεται.....

Ραντεβου με εκλεισε για την επομενη Δευτερα. Μεχρι τοτε ξεκουραση και δροσια!!!!!

Αραγε σε τι φαση ειναι τα κοριτσακια μας? ΚΑγκουρακι και μπεμπουλιθρα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ.

ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙΜ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ.

Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΛΑ.ΕΚΑΝΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΥΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ..ΑΥΡΙΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΒΑΨΩ Κ ΜΑΛΛΙ ΝΑ ΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΒΑΜΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟς ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΒΑΨΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπήκα να σας πω ευχάριστα νέα. Σήμερα το πρωί στις 8:45 το Κατερινάκι μας (Καγκουράκι) έφερε στον κόσμο το αγοράκι της με φυσιολογικό τοκετό! Γεννήθηκε 3.300 αντράκι μας! Να σου ζήσει Κατερινάκι! Καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς να έχεις!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια!!!Τί εξελίξεις είναι αυτές??

Κατερινούλα να σου ζήσει ο μπέμπης, γερός και καλότυχος, πω πω σαν ψέμα μου φαίνεται που χτές έγραφες ότι αν δεν γίνει κάτι μέχρι την Παρασκευή...και τελικά τσουπ ο μπέμπης εμφανίστηκε!!!

Κατερίνα-pasxalitsaki, μπράβο για τις εξετάσεις, τώρα χαλάρωση και ξεκούραση!

Το ίδιο και συ Νάνσυ για να πάρεις όσες περισσότερες μέρες μπορείς!Ελπίζω να προλάβεις να βάψεις τα μαλλιά σου!

Rapanaki και μένα ο γιατρός με έχει ψαχουλέψει 2 φορές απο κάτω αλλά τίποτα!!Αρα δεν είναι απόλυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα συγχαρητήρια!!! Να σου ζήσει ο γιόκας, να είναι γερός και δυνατός. Καλή λοχεία σε εσένα και καλούς θηλασμούς! ;)

Κορίτσια στις υπόλοιπες στέλνω προς το παρόν τα φιλιά μου. Σας διαβάζω περιστασιακά και βλέπω ότι τα νέα των περισσοτέρων είναι ευχάριστα.

Εγώ έχω σήμερα το απόγευμα γιατρό και θα με δει και πρώτη φορά από κάτω. Χτες ένιωθα κάτι σφάχτες ώρες ώρες, μάλλον πλησιάζει η ώρα.

Με το καλό εύχομαι στις υπόλοιπες εγκυούλες Ιουλίου, αν και τις Αυγούστου τις κόβω κάπως βιαστικές :D

Και εννοείται πολλά φιλάκια στα μπουτάκια των ζουμπουρλούδικων μωρών της παρέας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα μου [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Να σας ζησει κοπελα μου, να ναι γερο, τυχερο και φωτισμενο το μωρακι σας και εσεις γεροι να το μεγαλωσετε. Μια χαρα ολα πηγαν, μπραβο!!!!!!!!

Καλη λοχει να εχεις και με το καλο να πατε στο σπιτι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια!!Το παιδι μου χαμογελασε στ'αληθεια!!!! :D:D:D

Αλλα οχι σε μενα!Στη μανα μου ,ο αλητης!!αχαχχαχαχ!!!Και πολλες φορες κιολας,γιατι ελεγα αποκλειεται,πορδη θελει να κανει!

Ομολογω πως με πηραν τα ζουμια μολις τον ειδα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου να σου ζησει ο αγοραρος!!καλη λοχεια να εχεις!!κ παντα ευτυχισμενη!!

εγω ακομα δεν εχω κανενα νεο απο την μπεμπουλα... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι να σου ζήσει ο μικρούλης σου!!Έύχομαι πάντα καλότυχος να είναι και σε εσένα καλή ανάρρωση και καλούς θυλασμούς!

Όντως βρε κορίτσια όόλα μαζί συμβαίνουν...!Ελπίζω να πάνε όλα καλά στην μπεμπούλα και να μην είναι κάτι σοβαρό! Όσο για την νάνσυ και πασχαλιτσάκι ξεκούραη, ξεκούραση, ξεκούραση!!!!!!

Εγώ σήμερα ήμουν χαλαρά...δεν πήγα στη δουλειά οπότε βρήκα χρόνο να κάνω κάτι δουλίτσες που μου είχαν μείνει στο σπίτι...τώρα κοιμάται ο μικρούλης μου οπότε λέω να ξεκουραστώ και εγώ μιας και είμαι μόνη μου στο σπίτι. Το απογευματάκι λέω να τον πάω καμια βόλτα μιας και σήμερα δρόσισε επιτέλους!!!!!!!!!!!!Τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μουυυ. Μου λείπετεεε. Όλο σκέφτομαι την περίοδο της εγκυμοσύνης που είχα άπειρο ελεύθερο χρόνο να σας γράφω και να σας διαβαζω στο φορουμ.

Γρήγορα γρήγορα να ευχηθώ στο Κατερινάκι μας να της ζήσει ο μπέμπης της καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς. Με το που ξεκινάω να σας γράφω ξυπνάει ο άτιμος. Φεύγω. Φιλάκια πολλά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον χόρεψα και ξανακοιμήθηκε αλλά δεν ξέρω για πόσο :lol::? Εκτός από την Κατερίνα μας είχαμε καμία άλλη γέννα? Με το καλό οι επόμενες. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με την μπεμπούλα μας.

Εμείς αλλάξαμε νούμερο πάνας γιατί είχαμε γίνει σύσκατοι με το προηγούμενο νούμερο. Είπα να τελειώσω πρώτα όλα τα τεμάχια αλλά δεν γινόταν πια. Κάθε φορά λερονόταν ολόκληρος. Αλλάξαμε και νούμερο στα φορμάκια μας. Φοράμε πια ένα νούμερο μεγαλύτερο. Τώρα του φοράω τις πάνες chicco και έχω να πω τα καλύτερα. Καθόλου διαρροές και δεν βρωμάνε όπως οι Pampers. Δεν άντεχα την μυρωδιά που είχανε τα Pampers απαίσια. Θα δοκιμάσω και τις libero που μου στείλανε αν και νομίζω ότι οι chicco είναι πιο οικονομικές οπότε αν μου κάνουν θα συνεχίσω με αυτές.

Εμείς δεν ξεκινήσαμε ακόμα βόλτες λόγω καύσωνα. Αύριο ίσως πάμε καμια βολτίτσα. Φιλάκια και πάλι γιατί ξαναρχισε το κλάμα να δω πως θα την βγάλουμε σήμερα το βράδυ. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki na sou zisei kalotuxo k eutuxismeno na einai.. kakli loxeia k kalous thilasmous...

este ta pampers ontws polu vromane einai gia na katalavenoun oi kainourgies mamades oti katourise to mwro alla den mou aresei k emena... este ontws einai kala ta chicco olo lew tha to dokimasw k olo to ksexnaw...

koritsia kati asxeto ta balitsakia pou eixame paraggelei ta pirate? egw tous ksanapira til k akoma na erthoun...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα βρωμανε τα pampers!Εχουν μια φαρμακιλα,μπλιαχ.Εστε τις chicco τις ειχες παραγγειλει?Ειναι φτηνοτερες?Τις ειχα για ακριβες.Παντως chicco επιθεματα στηθους που πηρα ειμαι πολυ ικανοποιημενη!Γιατι εχω προβλημα με τις διαρροες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως τα καταφερνετε και οταν εχω ααααααααααααααααααααπειρο χρονο να κουσκουσεψω μαζι σας δεν βρισκω καμια :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ας πω τον πονο μου............

"Χωρις τον πριγκιπα η ζωη μου ειναι αδεια :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: δεν θελω να παω να τον δω γιατι δεν αντεχω να δω τα ματακια του την ωρα που θα ξαναφευγω............"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...