Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζουμπι.....is back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

:D Ε......ας γραψω επιτελους κ εγω εδω!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι η ζουμπι(οι παλιες με θυμουνται) κ εκτος του οτι ειμαι καλα(χαχχαχα)...επιτελους μπορω να πω πως ειμαι κ εγγυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιτελους μετα απο 5 χρονια προσπαθειας!!!Τοσες αγωνιες,τοσα κλαματα,μελαγχολιες......

Χαλαλι,τιποτα δεν εχει σημασια...το μονο που ευχομαι ειναι να μου το χαρισει ο Θεος κ να ειναι γερο κ δυνατο,τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Και εσυ να χαιρεσε τα παιδακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ζούμπι!!!χαιρομαί τόσο πολύ οταν τελικά γυναίκες που το θέλουν τόσο πολύ τα καταφέρνουν!!!Με το καλό το μωράκι σου!!!13-3-2013?????καλα το 13 και το 3 ξέρεις οτι θα είναι οι τυχεροί του αριθμοί εεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!Οι προσπάθειες σου επιτέλους δικαιώθηκαν!!Εύχομαι να είσαι από εδώ και πέρα συνέχεια ευτυχισμένη και μόνο με γέλια και χαρές!Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και σε λίγους μήνες το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ζούμπι!!!χαιρομαί τόσο πολύ οταν τελικά γυναίκες που το θέλουν τόσο πολύ τα καταφέρνουν!!!Με το καλό το μωράκι σου!!!13-3-2013?????καλα το 13 και το 3 ξέρεις οτι θα είναι οι τυχεροί του αριθμοί εεεε????

Αυτη ειναι η ημερομηνια που θα γεννιοταν φυσιολογικα.Αλλα λογω εξωσωματικης κ προηγουμενης καισαρικης το πιθανοτερο ειναι να γεννηθει μια ισως κ 2 βδομαδες νωριτερα...Ας ειναι γερο κ ας εχει για τυχερο αριθμο κ το 1.000.000.000....... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ζουμπι πολλα συγχαρητηρια!!!θυμαμαι ποσο εχεις ταλαιπωρηθει και το αξιζεις και με το παραπανω..

εξωσωματικη εκανες τελεικα ε?

ευχομαι να ειναι γερο και να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη.φυσα και απο εδω μπας και δουμε και εμεις αυτη την χαρα συντομα :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα πουμε και απο εδω,αλλωστε ευχουλες ειναι,καλο κανουν!!!!!!!!

Συγχαρητηρια κοριτσι μου :ymapplause::ymapplause: ,ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το/τα μωρακι/α σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ζουμπι πολλα συγχαρητηρια!!!θυμαμαι ποσο εχεις ταλαιπωρηθει και το αξιζεις και με το παραπανω..

εξωσωματικη εκανες τελεικα ε?

ευχομαι να ειναι γερο και να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη.φυσα και απο εδω μπας και δουμε και εμεις αυτη την χαρα συντομα :-p

Rose τι γινετε;;τι κανεις;;ολα καλα;;;Αχ...χαιρομαι που μιλαω με τις "παλιες"της παρεας!

Ολες μας το αξιζουμε κουκλιτσα..βασικα οσες γυναικες τπ θελουν πραγματικα το αξιζουν!

Ε..ναι..εξωσωματικη...τι αλλο...αφου αλλιως..δεν...

Ευχαριστω για τις ευχες σου κ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose τι γινετε;;τι κανεις;;ολα καλα;;;Αχ...χαιρομαι που μιλαω με τις "παλιες"της παρεας!

Ολες μας το αξιζουμε κουκλιτσα..βασικα οσες γυναικες τπ θελουν πραγματικα το αξιζουν!

Ε..ναι..εξωσωματικη...τι αλλο...αφου αλλιως..δεν...

Ευχαριστω για τις ευχες σου κ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! ;);););)

ολα καλα ζουμπι μου εδω παιδευομαι να δω τι θα γινει και με εμας...και εγω χαιρομαι που βρηκα καποιες παλιες της παρεας μας!μακαρι ολες οι γυναικες που θελουν τοσο πολυ ενα μωρακι να ερχεται..

να εισαι καλα και ξανα με το καλοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ζούμπι....Συγχαρητήρια και από εδώ!! Και εγώ είμαι παλιά στην παρέα αλλά άλλαξα όνομα τελευταία, για να μη με αναγνωρίζουνε!! χαχχαχα.....

Ό,τι καλύτερο κοριτσάρα μου μέσα από την ψυχή μου... Άντε να έρθει και η δική μας η σειρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ευχομαι με το καλο ενα γερο παιδακι κ να εχεις μια υπεεεεεεεεεεεεεεεεεεροχη εγκυμοσυνη ... το ποσο χαρηκα δ λεγετε :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ευχομαι με το καλο ενα γερο παιδακι κ να εχεις μια υπεεεεεεεεεεεεεεεεεεροχη εγκυμοσυνη ... το ποσο χαρηκα δ λεγετε :D:D:D:D:D:D

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικα φετος ηταν η χρονια μου....

αν το ηξερα τοσα χρονια...θα περιιιιιιιιιιιιιμενα............χαχαχχαχχα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο...να εχεις μια ευτυχισμενη και τελιομηνη εγκυμοσινη....Σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Το ξερεις οτι εχουμε μια εβδομαδα διαφορα.....χιχιχιχιχιχι!!!!!Να σου πανε ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο...να εχεις μια ευτυχισμενη και τελιομηνη εγκυμοσινη....Σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Το ξερεις οτι εχουμε μια εβδομαδα διαφορα.....χιχιχιχιχιχι!!!!!Να σου πανε ολα καλα....

Τελεια!!!Μια εβδομαδα διαφορα.......χαχαχα!!!!!!!!

Ευχομαι κ στις δυο μας καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

που εισαι ρε κορτσι εσυ?????????? και εγω επεστρεψα...για πες νεακια...τι γινεται? αχ πολυ χαρηκα τωρα...ησουν σε νησι καλα θυμαμαι η εχω μπερδεψει τα μπουτια μου????????????/χαχαχαχαχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ευάκι.Μάλλον με μπερδεύεις με άλλη...χαχαχαχα!Όχι δεν ήμουν σε νησί..μακάρι να ήμουν δηλαδή.. :D

Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Όλα πάνε πολύ καλά μέχρι στιγμής και έχω δυανύσει αισίως τη μισή διαδρομή,πιθανόν αρχές Μαρτίου να έχω αγκαλιά το 2ο παιδάκι μου,το γιόκα μου!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ευάκι.Μάλλον με μπερδεύεις με άλλη...χαχαχαχα!Όχι δεν ήμουν σε νησί..μακάρι να ήμουν δηλαδή.. :D

Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Όλα πάνε πολύ καλά μέχρι στιγμής και έχω δυανύσει αισίως τη μισή διαδρομή,πιθανόν αρχές Μαρτίου να έχω αγκαλιά το 2ο παιδάκι μου,το γιόκα μου!! :lol:

συγγνωμη βρε...με το καλο...μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, με το καλο να ερθει το αγγελουδι σου ολα δεξια....γερη και ευτυχιμσενη να εισαι εσυ και η οικογενεια σου.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ζουμπι μου ειμαι η χαρα αν με θυμασαι!και εγω εδω με μια κουκλιτσα 10 μηνων στην αγκαλια μου!στα ιδια μερη θα ξανβρεθουμεεεεεεεεεεεε! φιλιααα!ολα καλα κουκλα μου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Σε θυμάμαι Χαρά...πως...τόοοοοοοσες πίκρες περάσαμε...και τα λέγαμε...Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!Εχω αρχίσει και εγώ να ανυπομονώ...αλλά έχω μέλλον ακόμα..7 Μαρτίου γεννάω,πρώτα ο Θεός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε θυμάμαι Χαρά...πως...τόοοοοοοσες πίκρες περάσαμε...και τα λέγαμε...Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!Εχω αρχίσει και εγώ να ανυπομονώ...αλλά έχω μέλλον ακόμα..7 Μαρτίου γεννάω,πρώτα ο Θεός!!

ολα καλα κοριτσι μου! τα δυσκολα περασαν! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου,πάντα τέτοια!Σου εύχομαι να μη ξαναπεράσεις τέτοιο λούκι,κι αν αποφασίσεις ποτέ για δεύτερο,να τα καταφέρεις με τη μία εύχομαι!

Τα φιλιά και τις καλημέρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...