Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου.μου λειψατε.Δεν εχω ιντερνετ ακομη και εχω χασει τελειως τα νεα σας.Ελπιζω να στε ολες καλα.

Εμεις ολα καλα περιμενουμε την αφιξη της μπουμπου μας,να πω την αληθεια εχω αρχισει και αγχωνομαι πραγματικα για την γεννα κτλ.

Η τελευταια μας μετρηση μας εδειξε 3200γρ.Ο γιατρουλης λεει οτι μαλλον θα παρω ολον τον μηνα.

Λοιπον παω να διαβασω οτι προλαβω.Σας φιλω γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

mamotoooooooo egrafa egrafa kai mou esbisan ola!

Twra den tha grapsw polla. Kourastika.

Ta nea mou den einai tipota spoudaio...afou den ekana tipota allo apo to prwi ektos apo to na thilazw na ksexezw kai na koimizw....eutuxws otan koimithike h mpempa to apogeuma koimithika kai gw. Oute mpanio den exw prolabei na kanw kai twra den paw giati emeina moni. Polu anisixi einai tis teleutaies meres.

Aleka perastika sto pipi! Egw apo tin arxi eixa mono kati stagones kai foraw auta ta mikra serbietakia everyday.

Rwtisa to giatro kai mou eipe oti pleon stin kaisariki mas katharizoun toso kala pou giauto den eixa tipota meta.

Nansouli oute mporw na fantastw pws tha niwtheis twra...egw arxes Iouniou pou imoun egkuos estaza apton udrwta kai zestainomoun apisteua...fantazomai esu kai h mpempoula tha exete liwsei!! Ypomoni ligo sas emeine! Thelw fwto kai as einai kai me braki! :lol::lol:

Dwra mas eferan polla, irthe para polu kosmos, den perimena oti tha erthoun tosoi polloi, alla edw exoum kollima polloi me to 40ismo kai molis gennisei kapoios trexoun stin kliniki gia na min pane meta spiti. Giauto kourastika stin kliniki kai ithela na gurisw spiti mou. Fantasou oti me kaisariki kai zitisa kai na fugw pio nwris apo tin kliniki. 3 meres emeina mesa kai tin tetarti to prwi efuga.

Ariadni nai afou den ta xreiazomoun ola auta ta gurisa. Fantasou oti to thilastro pou kanei tosa lefta kai to parko ta pira apo ta dwra pou gurisa. Afou exoume mono 3-4 magazia me mwroudiaka oloi pigan apo kei kai mas pswnisan opote otan gurisa ta pragmata itan apo to kathe magazi 3-4 kai etsi mazeutike se kathe magazi megalo poso gia na parw auta pou ithela.

Ma to marsipo to xrisimopoiisate toso polu oles sas?? Emena mou exei meinei allo ena apo ta dwra kai lew na to gurisw kai auto giati de nomizw na to xrisimopoiisw. Mes to spiti den thelw katholou na tin koubalaw panw mou ti mpempa, exei parka, rilax na tin exw kai panw mou? Meta gia to eksw...emeis panta eidika twra me to mwro, bgainoume mazi me ton antra mou...exoume karotsi kai port mpempe kai opou pame den perpatame kai idiaitera...kai oute nomizw oti to xeimwna tha bgainoume gia perpatima. Ton rwtisa an thelei na to kratisw gia auton kai den thelei. Opote mallon tha to epistrepsw.

Auta prepei na einai kai akriba e? To allo pou epestrepsa ekane 80 eurw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά;;Χτες δεν μπήκα γιατί όταν κοιμήθηκε ο Πάνος ήμουν πάρα πολύ κουρασμένη και κοιμήθηκα σαν πουλάκι. Σε λίγο τελειώνουν οι διακοπούλες μου και κάπως μου φαίνεται :(:(:( Δε θέλω καθόλου να αρχίσω ξανά μαγειρέματα, δουλειές κλπ κλπ..Ακούω και για τον καύσωνα στην Αθήνα και έχω πανικοβληθεί :?:?:?:?:? Δε σας είπα..Τελικά έκανα το μπανάκι μου στη θάλασσα..Πήγαμε χθες σε μια πάρα πολύ καθαρή παραλία και έκανε πολλή ζέστη. Με έπιασε λοιπόν ένα παράπονο..λες και ήμουν μικρό παιδί :lol::lol::lol::lol: Έβαλα μαγιουδάκι και μπλουμ..βούτηξα ;););););) Δεν ξέρω αν έκανα καλά ή όχι αλλά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα!

Το καθρεφτάκι που λέτε το είχα αγοράσει στον Πάνο και με είχε βολέψει πάρα μα πάρα πολύ. Το παιδί το βλέπεις τέλεια και δεν μπερδέυεσαι στην οδήγηση. Επίσης, είχα πάρει κι εγώ παρκοκράβατο και μαζί έξτρα στρωματάκι. Αν πάλι το χρησιμοποιήσετε μόνο για παιχνίδι δε χρειάζεται. Ο δικός μου ποτέ μα ποτέ δεν κάθισε σε πάρκο ή παρκοκρέβατο για να παίξει. Δεν του άρεσε καθόλου να είναι κλεισμένος εκεί μέσα..Μάρσιπο είχα αγοράσει έναν ακριβό(πάνω από 100 ευρώ) και δε με βόλεψε ΚΑΘΟΛΟΥ. Μια φορά τον έβαλα για να πάω σούπερ μάρκετ και γύρισα με πόνο στην πλάτη. Επίσης, ήταν πολύ χρονοβόρο και βαρετό το να μπει και να βγει το παιδί από εκεί μέσα..Μου φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον το μέι τάι αλλά δεν το κόβω να το αγοράζω γιατί κάτι μου λέει πως και αυτό άχρηστο θα μου είναι.

Την Τετάρτη έχω γιατρό. Να σας ρωτήσω, σας έβαλε ο γιατρός να κάνετε κολπική καλλιέργεια πριν γεννήσετε;;;Επίσης σε ποια εβδομάδα ο γιατρός εξετάζει τη γυναίκα από κάτω;;

Δε σχολιάζω και πολλά σήμερα γιατί λόγω της χθεσινής μου απουσίας μαζεύτηκαν πολλά..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου..σημερα πρωινη πρωινη γιατι περιμενω την καθαριστρια κ οποτε ερχεται εγω φευγω απο το σπιτι γιατι απλα δεν αντεχεται :lol::lol:

ελενα εμεις το μαρσιπο το λιωσαμε!!!!κ εγω κ ο αντρας μου..την πηγαινα βολτα με αυτο για περπατημα..οτα ειχαμε τους κολικους την ειχα επανω μου κ εκανα δουλειες αλλιως δεν προλαβαινα με τιποτα πηγαιναμε στο σουπερ γενικα για ψωνια..αφου να φανταστεις τσακωνομασταν ποιος θα το βαλει :lol::lol: κ δεν με πονεσε ποτε η μεση μου.ηταν βεβαια πολυ καλο!το αστειο ηταν οταν ποια μεγαλωσε διαπιστωσαμε οτι δεν γινοταν αλλο πια να το χρησιμοποιησουμε οταν το φορεσε ο αντρασ μου κ τον βαραγε στα αρχ...δια :lol::lol: τι γελιο!!!τον ειχε πεθανει!!

τι καλα σημερα δεν εχω μαγειρεμα θα ερθει γυναικα για τις δουλειες κ θα παω για καφε στη γειτονισσα..αυριο φευγει κ θα γυρισει σεπτεμβριο :((:((:(( τι θα κανω 2 εβδομαδες μεχρι να γεννησω μονη μου ολη μερα με τη μικρη..δεν παω πουθενα κ ο αντρας μο αργει να γυρισει..

καλα ο αντρας μου εχει φτιαξει ενα πλανο στο μυαλο του για πολυ γελιο κ κλαματα μαζι..

προσπαθω να μη νευριαζω οταν μου το λεει κ απλα περιμενω να δω τι θα γινει στη πραξη..

θελει να γεννησω 1 αυγουστου για να κλεισει ταυτοχρονα κ το μαγαζι(θα ρωτησω τα μωρα αμα θελουν κ τον γιατρο)κ αφου γυρισω στο σπιτι να μου αφησει την μαμα του για βοηθεια κ εκεινοσ να πηγαινοερχεται στην πελοπ/σο να μεταφερει το μαγαζι..κ αυτο διαρκεια μια εβδομαδα!!εχει ξεχασει ποσο δυσκολα ειναι τις πρωτες μερες με ενα νεογεννητο ποσο μαλιστα με δυο..κ ο πεθερος μου δεν αφηνει την πεθερα μου να κατσει δυο μερες θα την αφησει να κατσει 5 μερες που θα ειναι με τη σαντυ κ αλλη μια εβδομαδα με τα μωρα;;;;μου φαινεται ακρως απιθανο να γινει κατι τετοιο!!αλλα αμα πω μια λεξη αρχιζει να λεει 100 κ βαριεμαι :lol::lol::lol: κ του λεω απλα καλα περιμενε κ θα δουμε εαν θα γινει αυτο που λες!!δεν ειχα βοηθεια ποτε θα εχω ξαφνικα τωρα!!εκτος κ εαν γκρεμιστει κανενας φουρνος!!

εγω παντως προτιμω να γεννησω κ να μαι μονη μου στο νοσοκομειο κ να κανει τις δουλειες του παρα να μαι μονη στο σπιτι ξαφνικα με τρια παιδια!!αλλα δεν θελω να τρελαθω κ με αυτα..οτι ειναι να γινει ας γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου και μωρακια μας.

Σημερα δεν κοιμηθηκα καθολου καλα..... σαν να ζεσταινομουνα.....ειχαμε φαει και κατι σουβλακια αργα και ενω δεν ενιωθα ουτε βαρυστομαχια ουτε καουρα ισως αυτα με εφεραν αναστατωση :shock::shock::shock::shock::shock:

Αυριο αναχωρουμε και οσο το σκεφτομαι οτι θα αποχωριστω τον πριγκιπα θελω να κλαψω :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: . Ελπιζω να ανεβαινω εγω συχνα στο χωριο και ετσι να ειμαστε παλι μαζι :D:D:D:D:D

Ισχυει αυτο που λενε οτι οι εγκυες δεν πρεπει να ανεβαινουν σε περιοχες με μεγαλο υψομετρο???? Η βεροια εχει υψομετρο 50μ και το χωριο 700μ.

Τσεβουλα πολυ καλα τα νεα σας, μπραβο. Αντε με το καλο και εσυ τωρα :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia!

Pali polu zesti problepete.

Idi exw arxisei na liwnw!

Xtes to bradu itan metria ta pragmata. Hmoun kai moni giati o antras mou douleue nuxterini bardia.

Ston prwto upno kala ta pigame, kserathike amesws h mpoumpou kai koimithike mexri tis 4.15. Meta omws, mexri tis 5:30 prospathousa na tin koimisw kai tipota, tin ebala sto parkokrebato kai mexri tis 6:10 pou irthe o antras mou akoma ksupnia itan kai bogouse. A de sas eipa, twra anti gia to port mpempe tin bazw sto dwmatio mou kai koimatai mesa sto parkokrebato, ston panw orofo, einai sxedon san tin kounia tis!! Kai the zestainetai kiolas giati sto port mpempe olo udrwmeni tin ebgaza apo kei mesa kai as eixa kai klimatistiko anoixto.

Meta stis 6 tin pire o antras mou tis ekane ligi gumnastiki sta podia panw katw kai aeristike kai meta koimithike pali.

Simera exei gennethlia h pethera mou kai mallon tha pame sto xwrio to apogeuma. Lew na paw na emfanisw mia fwtografia pou einai auti me to mwro stin kliniki kai na parw mia korniza na to balw mesa kai na tis to kanw dwro. Pws sas fainetai?

Nansouli mou esu wraia to boleutikes to marsipo afou to xrisimopioisate toso. Emeis opou kai na pame ektos oti pame mazi, den perpatame kai polu. Ase pou meta xeimwna den nomizw na bgainoume gia perpatima. Kai meta kalokairi pali tha einai 1 xronon. Ase pou egw exw ena thema kai me ti mesi mou kai pisteuw oti tha exw problima na bazw to mwro kai na to koubalaw. Opote aporiptetai h idea na to kratisw to parsipo, mallon tha to gurisw na parw kati allo.

Wraia ta fantazetai o antras sou...egw ama kamia fora kanei tetoia sxedia o antras mou tou lew "rwta ton ksenodoxo" kai tou deixnw ti mpempa :lol::lol: gia na katalabei oti de mporei na kanei sxedia ektos kai an boleuoun ti mpempa!! Nancy mou exeis skeftei na pareis mia gunaika esto kai ti misi mera gia boitheia me ta paidia??

Anthouli mprabo!!! Ekanes mpanaki!! [smilie=blob6.gif] Bre den nomizw oti uparxei problima na kaneis mpanio...to kserw oti sas zalisa me auto to thema alla to ksanalew ekana mexri telos mpanio. Kai mia mera prin gennisw!! Kolpikes me ebale na kanw 2-3 ebdomades prin ti genna.

Tseboula mia xara h mpoumpou!! Min agxwnese!

Pasxalitsaki sto internet tha mpaineis h se xairetame simera??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια και τα μωρακια της παρεας!!!!!

Αννα μεγαλωσε το αντρακι σου!

Πιπιλα και μενα δεν την ηθελε οσο θηλαζε ηθελε μονο βυζακι και ετσι ειχε μαθει και κοιμοταν. Δωστε τους τωρα που ειναι μικρουλια αγκαλια και βυζακι το εχουν τοσο πολύ αναγκη και μην φοβαστε αν κακομαθαινουν και τετοια, μεγαλώνοντας αλλάζουν και κοβονται οι συνηθειες που δεν μας αρεσουν αρκει εμεις να ειμαστε σταθερες σε οτι λεμε και κανουμε.

tsevoula εισαι και εσυ πολυ κοντα στην μερα που θα παρεις την μικρουλα σου αγκαλια, μια χαρα και το βαρος της!!!

Ελενα αν δεν τον χρησιμοποιησεις τον μαρσιπο καλυτερα να τον αλλάξεις και να παρεις κατι χρησιμο για αργοτερα, μπορεις για παραγειγμα να παρεις καρεκλακι φαγητου. Η αληθεια ειναι οτι ή θα τον χρησιμοποιησεις τον μαρσιπο ή οχι. Εμας μας ηταν πιο βολικο να πεταχτουμε καπου κοντα για μια δουλεια ή στο σουπερ μαρκετ και να την εχουμε στο μαρσιπο παρα να κουβαλαμε ολοκληρο καροτσι. Να χαιρεσαι και την πεθερα πολυ καλη η ιδεα σου για δωρο θα την συγκινησεις σιγουρα!

Ανθη μου τελειώνουν οι διακοπολες αλλα θα γεμισες μπαταριες σιγουρα. Καλά εκανες για το μπανακι, αφου ηταν καθαρα οι πιθανοτητες να συμβει κατι ειναι απειροελαχιστες. Ο καθρεφτης λες βολευει ε μαλλον θα τον χρειαστώ με δυο καρεκλακια στο πισω καθισμα :lol::lol:. Τωρα για το αλλο που ρωτησες οπως θα καταλαβεις και απο τις απαντησεις καθε γιατρος εχει το συστημά του και ακολουθει διαφορετική τακτικη. Κολπικη καλλιεργεια δεν μου ειχε ζητησει ουτε στην Αγγελική ουτε τωρα και γεννησα φυσιολογικά και τωρα παλι για φυσιολογικο πάμε. Απο κατω στην Αγγελική με ειδε πρωτη φορα 39 και 6 και τωρα μαλλον θα με δει τη Δευτερα που θα ειμαι 39 και 3.

Νάνσυ μου φαινεται δεν ξερει τι τον περιμενει τον αντρα σου και εχει τετοιες ιδεες.

Κατερινα δεν γνωριζω κάτι για το υψομετρο καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου για να μην εχεις αγχος.

Πάω να ετοιμασω τα πραγματα της μικρης γιατι θα την παρουν οι δικοι μου για σαββατοκυριακο στο χωριο. Απο το πρωι που ξυπνησε με ρωτησε που θα παμε σημερα και μολις της ειπα οτι θα παει σχολειο και μετα θα την παρουν η γιαγια και ο παππους να πανε στο χωριο μου λεει θελω να φτιαξω την βαλιτσα μου και μου εβγαλε τα φορεματακια της απο την ντουλαπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμα μου δεν εχει ιντερνετ.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: ειχε μεχρι πριν μισο χρονο αλλα επειδη δεν πηγαιναμε εμεις συχνα και για εμας το κρατουσε το εκανε διακοπη. Ελπιζω να μπορω να κλεβω απο κανενα γειτονα ;);););););););) αλλιως θα κοιταξω να κανω μια συνδεση για κανενα μηνα με στικακι και να μιλαμε γιατι θελω να μαθαινω τα νεα σας και εσεις τα δικα μου.

Το ποτε θα γεννησω θα το μαθετε απο τη μαρια και τη ναταλιτσα γιατι εχω τα κινητα τους και θα τις ενημερωσω να χαρειτε και εσεις μαζι μου :D:D:D:D:D:D:D:D

Ανυπομονω τοσο πολυ να δω την μικρουλα μου απο βδομαδα :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kagouraki auto akribws skeftomoun kai egw. Kareklaki gia to fagito.

Einai to mono pou den exw.

Na sas rwtisw, emena to parko mou den exei auto apo panw pou kremontai ta paixnidia,

auto mporw na to agorasw kai ksexwrista kai na to balw??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Κατερινα κανε μια συνδεση με στικακι για να μην σε χασουμε αλλωστε αντεχεις και εσυ χωρις εμας :lol::lol::lol: Καλο ταξιδι, καλη προσαρμογή και με το καλο να δεις την νεραιδουλα σου απο βδομαδα.

Ελενα καποια παρκοκρεβατα το εχουν αυτο με τα παιχνιδακια και εφαρμοζει στα πλαινα του, φανταζομαι ομως οτι θα υπαρχει κατι αντιστοιχο οπως αυτα που μπαινουν και στις κουνιες, κατι θα βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,τί κάνετε?Εγω πήγα και έκανα καρδοτοκογράφημα πάλι, όλα καλά, συσπάσεις καθόλου :shock: Μετά πήγα και πήρα τα αποτελέσματα της κολπικής,όλα καλά κι αυτά.Ανθή γι αυτό που ρώτησες, εμενα με έβαλε αυτή τη βδομάδα και έκανα κολπική καλλιέργεια και με κοίταξε απο κάτω πρώτη φορά τη Δευτέρα που ήμουν 37εβδ.

Κατερινάκι, κάνε μια σύνδεση, μην χάσουμε και σένα! Εγώ έχω μόνο το τηλ της Νανσυς που βλέπω να γεννάμε σχεδόν μαζί!Αν θέλει να μου δώσει και κάποια άλλη!\Θα ξαπλώσω τώρα γιατί χτές ούτε γω κοιμήθηκα πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το ψαξω αμεσα κοριτσακια μου!!!!!!!!!

Αν σαββατοκυριακο δεν "πιασω"σημα απο απο κανενα γειτονα Δευτερα που θα βγω να παω στο γιατρο για να μου γραψει τις εξετασεις θα παω να παρω στικακι. ΚΑΙ χωρις πριγκιπα ΚΑΙ χωρις εσας θα παθω καταθλιψη :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki kalo taksidi k me to kalo na deis tin mpempa sou tha milame k sto til ama den mporeseis na kaneis sundesi na mathenoume nea sou..

ariadni kali ksekourasi...

wraies idees exei o antra sou nansy na dw ti tha prwtokanete otan vgoun ta mikra...

elena mporeis na valeis k gumnastirio na exei teteia paixnidakia panw...

emena tha mou to parounn dwro telika to parko na dw pou tha to valw k auto pantou ta pragmata tou mpempi einai gia ta dika mas den exei meinei k poli xwros....

pou eiste kale oi upoloipes xathikame....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΣΕΝΑ..

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ..Κ ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΠΟΝΑΚΙΑ..ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ..Κ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΤΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΣΥΧΝΑ..ΞΕΡΕΤΕ ΜΟΥ ΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Η ΤΑ ΜΩΡΑ..ΕΙΝΑΙ Κ ΔΥΟ Κ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..

ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ..ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.. :lol::lol: ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..

Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ 35 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ.

ΑΧ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ..Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΞΕΝΥΧΤΙΣΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΜΑΜ ΝΑΝΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ ΔΥΟ ΝΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΝΕ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ Κ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ Η ΣΑΝΤΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΑΥΤΗ;;;;Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!ΓΕΜΙΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΡΑΦΙ ΜΕ NEWBORN!ΠΟΥ ΝΑ ΤΑΝ Κ ΣΤΟΝ ΟΡΟΦΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΕ! :lol::lol: ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι απο το πουθενα ξεπεταγομαι!!!!!!!!!! μολις τον ταισα το μικρο και το αφησα στη κουνια μπας και ξεραθει για να προλαβω να σας ανοιξω το καινουργιο μας θεματακι!!!!

δυστυχως χθες κοιμοτανε και δεν μας εκανε την τιμη να ξυπνησει ωστε να τον βουτηξουμε και απ'οτι βλεπω και σημερα τα ιδια θα μας κανει!!!! η μεγαλη ειναι χωριο!

στο καινουργιο μας θεματακι θα σας γραψω και τους προβληματισμους μου (εσεις που ειστε δευτερομανουλες θα με καταλαβετε πληρως!!!!) αλλα και εσεις που ειστε πρωτο μανουλες να ξερετε πως να αντιδρασετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...