Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.καλωςηρθαμε κ στο καινουριο ποστακι.Ευχομαι να γεμισει με πολλα πολλα χαμογελα.

Η ζεστη ειναι αφορητη,ειδικα αν μπεις στο αμαξι μεχρι να παρει μπρος το κλιμα ειναι θανατος.Για μεσα στο σπιτι δε τον συζηταω,δεν κλεινει το κλιμα.Σας ζηλευω που κανετε μπανακι στην θαλασσα,εγω φοβαμαι γαμωτο.Ασε που εχει αρχισει να με κουραζει το αμαξι γενικως.Δεν θελω να κανω μεγαλες διαδρομες,ενω πριν τρελαινομουνα να με παει βολτες ο αντρας μου.

Για εμενα μου φαινεται βουνο να παω μεχρι και την πητ μου,πραγματικα εχω δυσκολευτει παρα πολυ με το θεμα του φαγητου ειμαι ολη μερα χαλια απο τις αναγουλες και ολη νυχτα απο τις καουρες και εμετους :(

και να ετρωγα και πολυ να ελεγα ενταξει .Για αυτο θελω να περασει γρηγορα ο καιρος και εφοσον η μπουμπου μου ειναι καλα στα κιλα στης και σε ολα της θα με ευχαριστουσε να γεννουσα νωριτερα 8-)

από nene » Τρί Ιουν 12, 2012 6:56 pm

tsevoula,geia sou...na sou kanw mia erwthsh ...mhpws ekanes mathhmata psuxoprofylaktikhw thn prohgoymenh evdomada sto elena???

Με το καλο μαξιμ μου,πολυ χαιρομαι

νενε μου δεν ξερω καν τι ειναι αυτα τα μαθηματα και στο ελενα πηγα μονο 2 φορες για επισκεψη αλλα αλλαξα παλι γιατρο και ειμαι στο Λητω πλεον,απλα δεν ενημερωθηκε η λιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσακια μου ξεχασα να σας πω..... φευγω για Βέροια το Σαββατο, παντρευεται μια πολυ καλη μου φιλη και θα γυρισω την επομενη Κυριακη. Θα καθησω για να κανω τα ψωνια της μπεμπουλας μου και την αλλη Πεμπτη εχω και γιατρουλη. Ειναι πιθανο να μη μπορω να μπω να σας διαβαζω :(:(:(:(:(:(:(:( . Θα προσπαθησω να "κλεψω" απο κανενα ιντερνετ και να σας μαθαινω να νεα σας, μιας και θα παρω το λαπτοπ μαζι μου και η συνδεση που ειχε η μαμα μου στο σπιτι εχει ληξει.

Δεν θυμαμαι αν απο βδομαδα περιμενουμε κι αλλα γεννητουρια :):):):):) . Εκτος απο τη Ναταλιτσα μας και τη Λια που εχω ηδη πει τις ευχες μου ευχομαι οποια αλλη ετοιμαζεται με το καλο να κρατησει το μωρακι της αγκαλιτσα και καλη λευτερια :D:D:D:D:D:D.

Τονια σ' ευχαριστουμε για τις ευχες σου. Και για σενα ευχομαστε να ερθουν τα καλυτερα συντομα :):):)

ΥΓ. Αλεκακι μου αν και δεν θα εχεις χρονο να ανανεωνεις πλεον τη λιστα μας και τις ημερομηνιες, αν τα καταφερεις εχω γιατρουλη 21/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι να σου ζησει κουκλα μου ο αγοραρος σου !!!! Αλλα και για τα κοριτσια που περιμενουν την "μεγαλη" μερα ευχομαι μ'ενα πονο και συντομα να μας πουν τα νεα τους.

Εμεις με τον μπεμπη δοξα το Θεο ειμαστε καλα,και τωρα τον εχει πιασει ενας λοξυγγας αλλο πραγμα!!!

Το ξενυχτι τωρα πια το εχω συνηθησει αλλα και την κλεισουρα στο σπιτι..οποτε βρηκαμε τον ρυθμο μας.

dXQAp3.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βετακι χαιρομαι που βρισκετε τους ρυθμους σας. Ειναι πολυ σημαντικο και για τους 2 σας :):):):):) .

Και εμενα η κλεισουρα μεχρι να σαραντησω μου κακοφανηκε. οχι οτι ειμαι πολυ της βολτας αλλα ο εγκλεισμος σε συνδιασμο με τα καινουργια δεδομενα-ωραρια-κουραση ηταν δυσκολος...... Τον πριγκιπα τον γεννησα 2/6 και περασα οοοοοοοοοοοοοοοολο τον σαραντησμο μου μεσα με συνθηκες καυσωνα εκεινη τη χρονια.

Κικιτσα δεν θυμαμαι αν σε ευχηθηκα και εσενα............Να σας ζησει και εσας το μωρακι, να ειναι γερο και καλοτυχο στη ζωη του και εσεις γεροι και δυνατοι να το μεγαλωσετε με αγαπη και να το καμαρωσετε. Καλη λοχεια και καλους θηλασμους. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Εχουμε κανενα νεο απο το Μαρακι? Θελω να τη στειλω ενα μυνημα στο κινητο να μαθω πως παει αλλα φοβαμαι οτι θα ενοχλησω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο κ με πολλα γεννητουρια κ αυτο το ποστακι!!!!!!!!!

καλα εγω με κοβω να γενναω στο 9 κ να ειμαι κ μονη μου μια που ειδα οτι τον αυγουστο εγω μενω τελευταια κ καταιδρωμενη μονη μου θα μιλαω :lol::lol::lol::lol:

πολυ ζεστη δεν αντεχω αλλο ολη μερα ειμαι μουσκεμα στον ιδρωτα δεν θελω να αναψω κλιματιστικο μην την αρπαξη η μικρη μου καλοκαιριατικα...αφηστε που κ το ρευμα τσουζει!!!!!

η καισαρικη δεν ειναι τιποτα εγω δεν πονεσα καθολου κ η τομη τωρα πια εχει εξαφανιστη ουτε που φαινετε!!!!!το μονο σπαστικο ειναι που για κανα χρονο σχεδον δεν νιωθεις την περιοχη εκει....

σαραντισμο θα κρατησετε????εγω στην πρωτη μου κορη την 13η ημερα βγηκαμε κ σαν περασαμε την πορτα ολη μερα αλωνιζαμε!!!!ενοιωθα υπεροχα ο καιρος ηταν τελειος κ δεν ηθελα να κλειστο μεσα χωρις λογο το ιδιο θα κανω κ τωρα αν εχω δυναμεις γιατι με δυο μωρα δυσκολα μου φαινοντε τα πραγματα εχω κλεισει ηδη θεση στο δαφνη :lol::lol::lol::lol:

σας φιλω παω για υπνο γιατι αυριο εχω κ καμπυλη να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!!!!

Σήμερα το πρωί πέρασα πολύ όμορφα γιατί συνάντησα δύο καλές μου φιλενάδες, το Καγκουράκι και το Καρολινάκι! Από το Καρολινάκι έχετε πολλά φιλάκια!!! Τις λίγες ώρες που τα παιδιά δεν την απασχολούν τρώει ή κάνει κανένα μπανάκι. Πάντως βρε κορίτσια πρέπει να είναι πολύυυυ δύσκολο να έχεις και νεογέννητο και μικρό παιδί..Καθόλου ελεύθερος χρόνος γιατί όταν το μωρό κοιμάται ασχολείσαι με το μεγάλο :?:?:?:? Κατερινάκι μου είσαι μια κουκλίτσα, ευτυχισμένη και πολύ πολύ αδύνατη εγκυούλα!!!! Μου φτιάχνεις τη διάθεση όποτε σε συναντώ με το χαμόγελό σου!!!

Ναταλάκι μου αύριο είναι η μεγάλη μέρα λοιπόν!!!! Καλό είναι που δεν έχεις άγχος. Δε χρειάζεται άλλωστε να έχεις άγχος για την ομορφότερη εμπειρία της ζωής σου..Σου έυχομαι ολόψυχα να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!! Έχεις πάντως και αυτή τη νύχτα..Μπορεί να σε πιάσουν οι δικοί σου πόνοι..Ποιος ξέρει;;

Γύρισες Αλέκα μου και έφτιαξες και τη λιστούλα μας!!! Έδωσες πιπίλα;; Την πήρε;; Μου είχε πει και μια συνάδελφος πως σώθηκε με την πιπίλα αλλά ακούω και ότι δεν κάνει τις πρώτες μέρες. Γενικώς τη θεωρώ κι εγώ σωτήρια την πιπίλα και είχα ξενερώσει λιγάκι που άκουγα πως δεν κάνει...

Μπεμπούλα μου εκεί που χαιρόμουν πως κοιμάμαι καλά τα βράδια άρχισα κι εγώ να κοιμάμαι σαν παππούς. Όλα μου φταίνε και με το παραμικρό χάνω τον ύπνο μου :evil::evil::evil: Τα πόδια μου πρήζονται λόγω ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ κατακράτησης. Στην πρώτη εγκυμοσύνη με το που γέννησα ξεπρήστηκαν. Την ίδια στιγμή!!!

Ελενάκι τα (που)τανίλας δεν σου κάνουν πια τίποτα;;; Εγώ έχω βρει την υγειά μου. Κάθε μέρα πηγαίνω οπωσδήποτε..Μη φοβάσαι το φτ ακόμα και αν είναι μεγάλη η μπεμπούλα σου. Μια γνωστή γέννησε φυσιολογικά ένα αγοράκι 4.500 κιλάκια..Το πολύ πολύ να έχεις κανένα ραμματάκι παραπάνω. Το πιο όμορφο κομμάτι της δουλειάς μας είναι το δέσιμο με τους μαθητές μας. Νομίζω ότι αυτή η επαφή είναι το κάτι άλλο..Με βοηθά να ξεπερνώ τα στραβά του επαγγέλματος.

Αριάδνη μου μην έχεις άγχος. Όλα θα πάνε καλά!!!! Εγώ ανυπομονώ να ξαναζήσω την εμπειρία του τοκετού..Δεν έχει φύγει στιγμή από το μυαλό μου.

Τι να καταλάβουν βρε νενέ μου οι εργοδότες;;;; Το δικό μου αφεντικό είπε σε μια συνάδελφό μου που επίσης είναι έγκυος: "δεν πιστεύω να κάνεις και τρίτο παιδί;;;" :shock::shock::shock: Έμεινε η κοπέλα. Αυτή ήταν η ατάκα που της είπε τη μέρα που σταμάτησε..Εξέταση ούρων κάνω κάθε μήνα. Δεν ξέρω αν θα κάνω κάτι πιο συγκεκριμένο πριν γεννήσω..Μην ανησυχείς για τη βαλιτσούλα. Σε χρόνο dt φτιάχνεται. Εγώ σκεφτόμουν ότι ακόμα και να μην προλάβω να τη φτιάξω θα μου φέρει κάποιος τα πράγματα που θέλω..Έτσι την έφτιαξα 38 ή 39 εβδομάδων :lol::lol::lol:

Ελενάκι μου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έκανα ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΕΨΗ ΜΕ ΣΕΝΑ πριν γεννήσω, ότι δηλαδή όλοι αυτοί οι άνθρωποι που βλέπουμε γεννήθηκαν από μία μάνα :lol::lol::lol: Με ηρεμούσε πολύ αυτή η σκέψη!!!Το καθισματάκι για νεογέννητα ΔΕΝ είναι εντελώς ξαπλωτό...Σίγουρο αυτό.

Αμαλία, Ναταλία και Σταυρούλα θα βγάλετε και οι 3 τα αγοράκια σας Στράτο;;;;;;;; Φοβερή σύμπτωση!!!! Εγώ τον Πάνο τον έβγαλα με πορτ μπεμπέ από το μαιευτήριο. Το σκληρό ήταν αλλά δεν καταφέραμε να το δέσουμε..Το αφήσαμε βλέπεις και αυτό για τελευταία στιγμή. Τώρα τη μπέμπα θα τη βγάλω μάλλον με καθισματάκι.

Αχ καλό μου Κατερινάκι..Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια γιατί ψυχολογικά δεν είμαι και πολύ καλά..Ένιωσα και λίγο περίεργα που λέγατε και οι δύο πως σας αρέσει η εγκυμοσύνη...Εγώ συνέχεια γκρινιάζω..Ξέρω ότι αυτό που ζω είναι δώρο Θεού αλλά δεν αντέχω άλλο να είμαι έτσι..Έχω συνέχεια νεύρα ή κλαίω, νιώθω πολλές τύψεις για το πώς συμπεριφέρομαι στα αγαπημένα μου πρόσωπα και ιδιαίτερα στον άντρα μου, βλέπω τα πόδια μου και νευριάζω ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ανεβαίνω στη ζυγαριά και σιχτιριάζω ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ, δεν μπορώ να απολαύσω ένα καφεδάκι με ένα τσιγαράκι, δε θα κάνω μπάνια, δε θα πάω πουθενά διακοπές, ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ........Όταν γέννησα τον Πάνο η εγκυμοσύνη δεν μου έλειψε στιγμή. Τώρα μετράω τις μέρες μία μία. Νιώθω αχάριστη όμως που σκέφτομαι έτσι και βαρέθηκα να νιώθω χάλια για όλα..Είπα τον πόνο μου και sorry για την κλάψα (δεν μου αρέσει να το κάνω..). Όσο για τα κιλά, αν είμαι εγώ αδυνατούλα, εσύ τι είσαι;;;; Μια κουκλίτσα εγκυούλα που έχει μόνο μια υπέροχη κοιλίτσα!!!!!!Επίσης σε χαίρομαι τόοοοσο πολύ που δεν σε έχει επηρεάσει η εγκυμοσύνη αρνητικά..Όλο χαμογελάς!!! Όσο για το Καρολινάκι, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Δε φαίνεται ούτε ότι γέννησε πριν 20 μέρες, ούτε ότι δεν κοιμάται καλά!!! Είναι μια όμορφη και λαμπερή μανούλα!!!

Happy είμαι εγώ εδώ για τις τελευταίες!!! ΠΗΤ έχω 26 Αυγούστου :shock::shock::shock: Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα έχω σώας τα φρένας μου μέχρι τότε :lol::lol::lol: Το σαραντισμό δεν τον τήρησα ούτε στον Πάνο που γέννησα χειμώνα..Τώρα αν το μωρό μου είναι καλά πρώτα ο Θεός θα το βγάλω "άτα" πολύ πολύ νωρίς και για μένα και για τον Πάνο. Καλοκαίρι θα είναι, σε ανοιχτούς χώρους θα πηγαίνουμε, τι πρόβλημα να υπάρχει;; Θα ρωτήσω βέβαια και τον παιδίατρο.

Βικάκι ξεκουράζεσαι τώρα που δεν έχεις δουλίτσα;; Σε χαίρεται περισσότερο και ο Αντωνάκης σου!!!

Αμαλία το Σάββατο τελικά ε;;; Με το καλό να γεννήσεις το.. "ψωνάκι" σου :lol::lol::lol::lol: Θα τα πούμε όμως και αύριο!!!!!

Αυτά κορίτσια μου. Ελπίζω πάντως να φτιάξει λίγο η ψυχολογία μου και να καλμάρουν τα νεύρα μου γιατί απλά δεν παλεύομαι πια...Θέλω τόσο πολύ να έρθει ο Αύγουστος και να γεννήσω το μωράκι μου...Δε με νοιάζει αν ξενυχτάω..Άλλωστε συνηθισμένη είμαι! Έχω κάνει εξάσκηση στο θέμα του ξενυχτιού. Κανείς δε με πιάνει!!!

Πολλά φιλάκια φιλενάδες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,κοριτσια μου.........

Ανθουλα μου,να μη σε παιρνει καθολου απο κατω...ακου εκει,να πεις οτι εισαι και πρωταρα.Και να μην νιωθεις τυψεις που κουραστηκες,λογικο ειναι,ολες καπως εχουμε κουραστει.Οσον αφορα τα κιλα και τι εγινε κουκλαρες θα ξαναγινουμε....

Μαχιμακι μου με το καλο........

Τσεβουλα απο τη λιστα νομιζα οτι ησουν στο Ελενα ακομη.

Λια μου,με το καλο αυριο...Να υποδεχτεις τον Στρατουλη σου....

Lil ,Αριαδνη που ειστε??????Αντε η απωλεια σας ειναι εντονη.

Αλεκακι μου,καλη λοχεια να εχεις....καλη δυναμη.

Δεν ξερω αν ενδιαφερεστε ή οχι αλλα 20/06 για οσες ειναι Αθηνα γινεται δωρεαν μαθημα μητρικου θηλασμου στο Ελενα και αλλο ενα προγραμμα εδω http://www.familywellness.gr/(δεν το ξερω βεβαια καλα.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!! Ksupnisa nwris nwris simera...

Tha erthei to sunergio pou mou kanei apolumansi (gia tis katsarides kai ta zouzounia) fetos omws tha kanoume mono mpalkonia kai kouzina, sunithws kaname olo to spiti, an kai mou leei o anthrwpos oti einai entelws afobo de thelw na kanw sto upoloipo spiti. Meta tha paw stin kliniki gia na kanw kardiotokografo. An kai de blepw kai polles suspaseis. Mallon olo to mina me blepw na trww kai gw!

Ti na kanei arage to Maximaki mas!!! Na gennise!!! Ax exw agwnia, elpizw na mathoume nea suntoma. Maximaki mou sou euxomai ola na pigan kala kai na exeis ton agoraro sou stin aggalia sou auti ti stigmi!!!

Happy egw den uparxei kamia periptwsi na tirisw kanena sarantaimero dioti thewrw tin psuxologia mou pio sumantiki apo tis prokatalupsis, iatrika den uparxei kanenas logos oute gia to mwraki oute gia ti manoula na min bgeis eksw! Kai eidika twra pou tha einai ntala kalokairi!! Extes emeina mesa oli mera kai nomiza oti tha ta paiksw.

Anthouli mou ase....oi poutaniles mia xara alla epeidi eixa arxisei na pigainw xwris autes tis stamatisa gia ena diastima....kai proxtes me epiase kai auto...einai h deuteri fora stin egkumosuni pou me pianoun friktoi ponoi apo to entero mou. Kai h plaka einai oti mas elege to Bikaki poso zoristike kai sto kapaki to pathainw kai egw. Eutuxws pou eixa upotheta giati nomiza pws tha gennisw. Alla xtes tin ksanarxisa tin poutanila giati fobamai twra sto telos mi me piasei pali tipota. Gia to kathismataki pou les kai egw auto pisteua oti den einai teleiws ksaplwto, opote kalitera boleuei to port mpempe ap'oti katalaba. Emeis me auto tha to metaferoume.

Koritsia ti wraia pou pigate gia kafedaki, makari na mename kai emeis pio konta!!

Paw na etoimastw gia giatro!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Αυτό το ποστάκι θα είναι γουρλίδικο γιατί είναι το Νο8 με 8 γέννες στην λίστα. Αλέκα, κικιτσα και Αντωνία να σας ζήσουν τα μωράκια και καλά κουράγια. Νάνσυ εσύ ξέχνα τον ύπνο εδώ δεν κοιμόμαστε εμείς :lol: .

Όντως δεν προλαβαίνω να μπαίνω όσο συχνά θα ήθελα αλλά δεν προλαβαίνω και να τα διαβάζω όσα γράφετε καθότι πολυλογούδες όπως πάντα :D . Αλλά όταν προλαβαίνω θα διαβάζω τα τελευταία νέα σας και θα γράφω και τα δικά μου.

Πασχαλιτσάκι συμφωνώ κι εγώ χάρηκα που σας γνώρισα και μου την δίνει που δεν μπορώ να μπαίνω συχνότερα.

Αλέκα είσαι αγωνίστρια πραγματικά σου βγάζω το καπέλο. Δεν πονάς? :roll:

Ναταλία με το καλό να έρθει η σειρά σου. Όλα καλά να πάνε με κανένα πόνο.

Lia Με το καλό κι εσύ να φέρεις τον Στράτο τον νεότερο του ποστακίου μας :lol: .

Εγώ έκανα 9 ώρες από τις 7 το πρωί και γέννησα 16.30. Βέβαια τα νερά σπάσανε από το βράδυ αλλά στις 7 μπήκα και με βάλανε στο μηχάνημα. Πάντως εγώ και χωρίς πρόκληση αρκετά δυνατοί μου φάνηκαν οι πόνοι. Αλλά περισσότερο με δυσκόλεψαν οι εξωθήσεις παρά οι πόνοι. Νόμιζα ότι θα σκάσω. Μου πατάγανε και την κοιλιά.

veta κι εμείς έχουμε πολύ συχνά λόξιγκα και ανησυχούσα μήπως δεν κάνω κάτι καλά.

Εμένα με πειράζει λίγο η κλεισούρα αλλά μόλις πάρω την μισή ευχή θα μπορώ να βγαίνω έστω και λίγο και αυτό είναι καλό.

Κοριτσάκια έχω χάσει μέχρι στιγμής σύνολο 10 κιλά μένουν άλλα 7 και επιστρέφω στα κιλά μου. Πολύ γρήγορα φεύγουν πάντως δόξα το Θεό :lol: .

Όσο για τα χεσίματα περίμενα ότι θα έχω πρόβλημα αλλά δεν με ενοχλούν καθόλου ούτε καν η μυρωδιά. :lol:

Κι εμείς με το καθισματάκι το βγάλαμε το μωρό. Όμως παρατήρησα όταν το πηγαίναμε για εξέταση για τον ίκτερο με το καθισματάκι έγερνε πολύ το κεφαλάκι του και δεν νομίζω ότι είναι καλό αυτό. Αλλά ο παιδίατρος μου είπε ότι ακόμα και στο πορτ μπεμπε δεν πρέπει να είναι τελείως ξάπλα το μωρό αλλά να έχει μία κλίση. Για την πιπίλα έχω ακούσει κι εγώ ότι δεν κάνει αλλά βλέπω ότι ο δικός μου βάζει συνέχεια το χέρι στο στόμα και δεν ξέρω τι είναι καλύτερο ή χειρότερο. Κι εμείς έχουμε πρόβλημα με την ζέστη αλλά και με τα κουνούπια. Τον τσιμπάνε ακόμα και το πρωί. Στο πορτ μπεμπε έχω βάλει κουνουπιέρα και όταν τον θηλάζω του ρίχνω ένα σεντονάκι. Σκάει το κακόμοιρο αλλά από το να τον τσιμπήσουν τα κωλοκούνουπα προτιμώ να σκάει.

Το αντικουνουπικό που είχα παραγγείλει με το φως που τα τραβάει και τα σκοτώνει ακόμα να έρθει. Έχω εκνευριστεί γιατί το χρειάζομαι επειγόντως. :evil:

Μόλις βάρεσε συναγερμός. Ξύπνησε ο Στρατούλης μου. Φιλάκια πολλά σε όλες και μην γράφετε πολλά για να σας προλαβαίνω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Πριν λίγο σηκώθηκα και θα ετοιμάσω τα πράγματά μας γιατί το μεσημέρι πάμε Πάτρα.Αύριο έχουμε μία βάφτιση και την Δευτέρα γιατρό. Είμαι καλύτερα απο χθές ευτυχώς αλλά Ανθή σε καταλαβαίνω...Και γω δεν μπορώ να πω ότι πέρασα την ηρεμότερη περίοδο εγκυμοσύνης, είχα και γω πολλά νευρα και μετά τύψεις και...τουμπαλιν.

Το Μαράκι γέννησε? Σήμερα έχουμε και την Ναταλία,ε? Με το καλό και με έναν πόνο!

Σταυρούλα μια χαρά με τα κιλάκια και βλέπω προσαρμόστηκες με τον μπεμπάκο!

Για το θέμα των 40ημερών που λέγατε, αν όλα είναι οκ και με το παιδί και με την ψυχολογία μου, θέλω οπωσδήποτε να βγώ νωρίτερα, δεν θα την παλέψω όλο τον Αύγουστο μέσα.

Αλεκάκι, είσαι φοβερή!Βρε θηρίο, οδήγησες κιόλας? Καλη προσαρμογή στο σπίτι τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΞΙΟΖΗΛΕΥΤΟ ΘΕΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΠΕΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΝΟΣΤΑΛΓΙΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ! :lol::lol::lol:

Κ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ Ε ΤΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ ΜΙΑ Κ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ;;;Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΕ ΧΑΛΑΡΩΝΕ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ..

Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ.ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΕΣΤΩ 2..ΑΛΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ :lol::lol::lol:

ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ! :lol::lol: Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΕΙ Κ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ Κ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ;ΤΟ ΜΑΞΙΜΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ..Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΖΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εχετε γραψει παλι...??? ποτε θα σας διαβασω και θελω και να σιδερωσω και να φτιαξ και τις φωτο να σας τις βαλω να δειτε το ομορφαντρα! κοιμηθηκα μια χαρα χθες και ο μικρος κυριος...

γεννησε καμια για να αλλαξω τη λιστουλα???

happy μου μη αγχωνεσαι εμεις ειμαστε εδω... δως μου τα στοιχεια σου να σε βαλω στη λιστουλα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και με το καλο τα γεννητουρια μας :D:D:D:D:D

Μολις μου εστειλε μηνυμα το ΝΑταλακι και ειπε οτι της ξεκινησαν οι πονοι και περιμενει.... Καλη λευτερια να εχει η μικρομανουλα μας και ολα με το καλο :):):):)

Απο τη ΜΑρια δεν εχουμε κανενα νεο ακομη......

Ρε κοριτσια σημερα ξυπνησα και ειδα οτι τα δαχτυλα των χεριων μου ειναι λιγακι πρησμενα και εβγαλα τη βερα μου. Των ποδιων δεν ειναι. Μηπως πρεπει να παρω τηλ τον γιατρο? Ανησυχω......

ΥΓ. Αλεκακι μπραβο ο ΠΕτρος. Κυριος απο τωρα!!!!! Μη μου πεις οτι αυτα ειναι τα ποδαρακια του θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!!! Ποτε θα μας πεις για τη γεννα? Τελευταια φορα σε ρωταω, ποσο γεννηθηκε ο μικρος??????? Θα νομισω οτι με αγνοεις επιδεικτικα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σας αγνοω... οσο ημουν στο νοσοκομειο δεν μπορουσα να σας διαβασω γιατι το καθ μυνημα σας μου το βγαζε σε 2σελιδες

προσπαθω να φτιαξω τις φωτο μου και τα τικερ μου και θα σας τα πω ολα!!!!! γεννηθηκε 3300 51ποντους και φυγαμε απο το νοσοκομειο 3050, θηλαζουμε αποκλειστικα αλλα προσπαθ να τον βαλω σ προγραμμα για να τα προλαβαινω ολα!

ερχομαι ερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsoudia!

kalws irthes k esu kikitsa!!!

den prolava na sas diavasw oles apla exw agxwthei kai eipa na sas grapsw prwta kai sxoliazw meta. ekana pali eksetash sakxarou kai einai 136.o giatros mou eipe pws den tou aresei, einai auksimeno kai epeidi leipei ektos ellados na paw tin trith na me dei. einai sovaro???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπειτε στο προφιλ μου να δειτε τον ομορφαντρα!!!!

κριστυ μου εκανες και την καμπυλη??? κοιτα δεν ειναι κατι το τοσο σοβαρο απλως θα κανεις διατροφη αλλα καλυτερα να μιλησεις με τον ιδιο... αρκεττα κοριτσια εχουν προβλημα με το ζαχαρο τους στην εγκυμοσυνη... ας πουμε η εστε την εβγαλε σε ολη την εγκυμοσυνη με διατροφη και συνεχεις μετρησεις, ενω η λιλ κανει ενεσουλες και μια χαρα ειναι και αυτες και τα μωρακια τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα θα σε βαλει να κανεις καμπυλη... ενταξει δεν ειναι κατι να αγχωνεσαι ολα αυτα αντιμετωπιζονται στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι βλεπω τι βλεπω φευγουν οι κοιλιτσες και εμφανιζονται ομορφα μικρουλικα πατουσακια :):)

Αλεκακι ειδα και τις φωτο πολυ γλυκουλης ο Πετρακης σου και εσυ μια γλυκια ευτυχισμένη μανουλα, να τον καμαρωνεις πάντα!!!!

Ναταλια αφου αρχισαν οι πονοι σε λιγες ώρες θα κρατας τον Στρατούλη σου αγκαλιτσα.

Το Μαρακι μας τι κανει, αχ απο ποια θα μάθουμε νεα της τωρα που γεννα και η Ναταλια?

Veta μπραβο που βρισκεται τους ρυθμους σας οι δυσκολιες των πρωτων ημερων περνουν σιγα σιγά!

Κατερινακι καλα να περασετε στην Βεροια, καλά ψώνια για την νεραιδουλα σου και με το καλο ολα στον γιατρο. Το πρηξιμο αυτο ειναι φυσιολογικό οπως μπορει να σου τυχει και μετα απο περπάτημα, αν σε λιγη ώρα που θα κατσεις υποχωρήσει μην ανησυχεις καθολου.

happy επειδη ειμαστε γλωσσουδες αποκλειεται να γεννησεις στο νο 9 εχουμε να ανοιξουμε θεματακια μεχρι το τελος Αυγουστου. Σαραντισμο ουτε εγώ θα κρατησω θα παρω την ευχη της γεννησης στις 7 ημερες και μετα Αυγουστος θα ειναι που να κλειστω μεσα με δυο παιδια.

Ανθή μου με κανεις και κοκκινιζω με αυτα που λες χαιρομαι παντως αν σου φτιαχνω την διάθεση, γι αυτο ειμαστε αλλωστε οι φιλοι :YMHUG::YMHUG: . Θα δεις πως τωρα που σταματησες τη δουλεια και ο χρονος θα ειναι περισσοτερος θα νιωσεις καλυτερα αλλωστε ο αυγουστος δεν ειναι και πολύ μακρια περναει ο καιρος σαν νερακι....

Ελενα περιμενουμε νεα σου απο το nst.

Σταυρουλα μια χαρα σε βλεπω, με τα κιλα μην αγχώνεσαι μεχρι τις 40 μερες θα εχουν φυγει και αυτα και αν οχι ζητημα να εχουν μεινει 2-3. Για την ευχή να ξερεις δεν υπαρχει μιση ευχή στις 20 μερες υπαρχει της γεννησης που μπορεις να την πάρεις στις 7-8 ημερες (αυτή σου διαβαζουν ως μισή) και η ευχή του σαραντισμού στις 40.

Αριαδνη καλο ταξιδι και καλά να περασετε.

Χρυσα το πιο πιθανο ειναι να σε βαλει να κανεις και την καμπύλη για να εχει καλυτερη αποψη, οπως ειπε και η Αλεκα με διατροφη αρχικά θα το αντιμετωπισεις.

Πολυ ζέστη και σήμερα, εκανα ενα ντουζακι πριν και παλι νιώθω οτι εχω ιδρωσει. Δεν εχω ορεξη και να μαγειρεψω κατι ευκολο θα φτιαξω για το μεσημερι. Θελω να βρω θηκες ή διαχωριστικά για συρτάρια λετε να βρω στο ικεα να παω να ριξω μια ματια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΥΓΕΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

Αλεξανδρα μου καλως ηρθες με τον κουκλο Πετρακο σου!!! :D:D:D:D

Σας στελνουμε τις ευχες μας και τα φιλια μας!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ!!

Κρυστη σιγουρα θα σου πει για διατροφη...αλλα μην ανυσηχεις ολα καλα θα πανε!

Αριαδνη καλα αποτελεσματα τη Δευτερα στο γιατρο!

Happy καλη επιτυχια με την καμπυλη!

Βικακι απολαυσε οσο μπορεις την αδεια σου!

Το Ναταλακι μας γενναει τωρα......με το καλο και με ενα πονο συντομα να κρατησει το μωρακι της στην αγκαλιτσα της! Περιμενουμε νεα της με αγωνια!!!

Ελενα κανει τωρα να κανετε την απολυμανση με φαρμακα?

Εμας κατι επαθε το γκαζον σε καποια σημεια στον κηπο και επρεπε να ριξουμε μια σκονη και δεν το καναμε ...καλυτερα ας ξεραθει ειπαμε σε εκεινο το σημειο και θα το φτιαξουμε μετα.

Νενακι χαθηκα λιγακι γιατι εχθες ειχαμε γιατρο ξανα για το ντοπλερ και μετα επισκεψεις...

Τα νεα μου ειναι πολυ καλα απο το ντοπλερ! :D

Τωρα που αυξησαμε τις ενεσεις της θρομβοφιλιας καθε 12 ωρες , παμε πολυ καλα!

Μαλλον αυτο εφταιγε που ο μικρος δεν επαιρνε βαρος ....

Τωρα ειμαστε 2245γρ.!!!!!! :D

Μεσα σε 2 εβδομαδες πηραμε 500γρ.!!!!!

Το αμνιακο υγρο επισης φυσιολογικο!!!

Μου ειπε οτι μαλλον γενναω 9- 14 Ιουλιου....

Αυτα υπομονη θα κανω με τις ενεσουλες!

Εστε και εμεις πολλα κουνουπια....με τσιμπανε και δεν με αφηνουν να κοιμηθω.

Μου ειπαν να βαλω διλπα μου ενα ποτηρι με νερο και ξυδι.....

Λιακι κουκλαρα μου ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μια χαρα τα νεα σας τελειος ο μπεμπακος απο κιλακια. Υπομονη με τις ενεσουλες ενας μηνας εμεινε.

Γιατι σου ειπε πιο νωρις για γεννα λογω θρομβοφιλιας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατι επαθε ο υπολ. και με πεταξε εξω τζαμπα εγραφα...

Ναι υπομονη θα περασει κατερινακι...

Δεν νομιζω...Και η κουμπαρα μου που ειχε πηρε ολο το μηνα.

Παντως στο προηγουμενο ντοπλερ μου ειπε με το που μπω στο μηνα μου και με τα χθεσινα αποτελεσματα μου ειπε για τοτε με βλεπει.....

Στο ικεα εχει. Αλλα ριξε και μια ματια στον e καταλογο του ικεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου,τι κανετε;μετα απο 4 ξενυχτια με τον μπεμπακο σημερα κοιμηθηκαμε καπως καλυτερα.οχι οτι δεν ξυπνησαμε καθολου βεβαια αλλα οταν ξυπνησε τον ταισα κ κοιμηθηκε γρηγορα.

Αλεκακι κουκλος ο μπεμπουλης σου!να σου ζησει!!

εχουν αρχισει κ με πιανουν κατι ψυχολογικα πλακωματα κ κατι ορμονικες ανωμαλιες που καποιες φορες δεν ξερω πως να το διαχειριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...