Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστώ τον Άγιο Ιωάννη το Ρώσο!!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ το Άγιο Ιωάννη το Ρώσο που μου έκανε το θαύμα του!!!!!

1η Σπερματέγχυση 05/2012

1η χοριακή 32,1

2ηχοριακή 90,2

3η χοριακή 303,2

Δευτέρα 18 Ιουνίου πάμε για τον πρώτο μας υπέρηχο!!!!

ΠΗΤ 15 Φεβρουαρίου 2013!!!

Ας μας βοηθήσει ο Άγιος Ιωάννης μέχρι το τέλος να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου δε το πιστεύω!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου το αξίζεις......Και είδα χαρίζεις πάλι και τα φάρμακα που περίσσεψαν,είσαι μεγάλη καρδιά....Καλή αρχή και με το καλό να πάρετε το/τα μωράκια σας αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου δε το πιστεύω!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου το αξίζεις......Και είδα χαρίζεις πάλι και τα φάρμακα που περίσσεψαν,είσαι μεγάλη καρδιά....Καλή αρχή και με το καλό να πάρετε το/τα μωράκια σας αγκαλίτσα!

Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου.... και εσύ να χαίρεσαι α κοριτσάκια σου!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου μπράβο!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και όλα να πάνε τέλεια! Ο Αγ. Ιωάννης ο Ρώσος το έκανε το θαύμα του! Γι αυτό να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα συγχαρητηρια :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησεις στα χερια σου ενα γερο μωρακι :D:D:D

Ο Αγιος Ιωαννης ο Ρωσος ειναι πολυ θαυματουργος. Πριν απο 4 χρονια που περασα καποια πολυ δυσκολη στιγμη στην υγεια μου και περιμενα με αγωνια να βγουνε τα αποτελεσματα των εξετασεων τον επικαλεστηκα και βγηκαν αριστα!!!!! Περασα 4 εφιαλτικους μηνες μην ξεροντας αν ειμαι αρρωστη ή οχι και προσευχηθηκα σε Αυτον και μ' ακουσε. Πηγα και τον προσκηνησα με το που εμαθα τα αποτελεσματα, εκανα ταξιδι αυθημερον περιπου 10 ωρες οδικως πηγαινε-ελα αλλα αξιζε τον κοπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι μου,Συγχαρητηρια!!!!!!Με το καλο το μωρακι σου!!!!!

Οταν διαβαζω πως κοπελες που εχουν παιδευτει τελικα τα καταφερνουν χαιρομαι πολυ περισσοτερο!!!!Εχε πιστη κοπελα μου και ολα καλα θα πανε!!!!Και μενα ο Αγιος με εχει βοηθησει!!!!!!Μεγαλη η Χαρη Του!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα συγχαρητηρια :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησεις στα χερια σου ενα γερο μωρακι :D:D:D

Ο Αγιος Ιωαννης ο Ρωσος ειναι πολυ θαυματουργος. Πριν απο 4 χρονια που περασα καποια πολυ δυσκολη στιγμη στην υγεια μου και περιμενα με αγωνια να βγουνε τα αποτελεσματα των εξετασεων τον επικαλεστηκα και βγηκαν αριστα!!!!! Περασα 4 εφιαλτικους μηνες μην ξεροντας αν ειμαι αρρωστη ή οχι και προσευχηθηκα σε Αυτον και μ' ακουσε. Πηγα και τον προσκηνησα με το που εμαθα τα αποτελεσματα, εκανα ταξιδι αυθημερον περιπου 10 ωρες οδικως πηγαινε-ελα αλλα αξιζε τον κοπο.

Σ ευχαριστω πολύ και γω μωλις το εμαθα πηγα στον Αγιο αυτο το πωλύωρο ταξίδι. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας!!!!! :)

Εύχομαι η καθεμία να έχει ότι ποθεί και να είναι πάντα ευτυχισμένη!!!!

;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε κοριτσι μου!

Ποσο πολυ χατηκα να ξερες!

Ολα να πανε τελεια μεχρι το τελος!

Δοξαζω Το Ονομα Του και Τη Χαρη Του κοριτσι μου Του Αγιου Ιωανη Του Ρωσου!

Να χεις πιστη κι ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε κοριτσι μου!

Ποσο πολυ χατηκα να ξερες!

Ολα να πανε τελεια μεχρι το τελος!

Δοξαζω Το Ονομα Του και Τη Χαρη Του κοριτσι μου Του Αγιου Ιωανη Του Ρωσου!

Να χεις πιστη κι ολα θα πανε καλα!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!! Έχιε ο Θεός!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!ειχα πολυ καιρο να μπω στο μαμμυ κι επεσα πανω συην δημοσιευση σου!!!!!!!!χαρηκα παααρα πολυ!!!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα μεχρι το τελος και σε λιγους μηνες να κρατας στα χερια σου το θαυματακι σου!!!!!!!πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου και εσείς ότι επιθυμείτε να το αποκτήσετε... σήμερα είναι η μεγάλη μας ημέρα που θα πάμε για τον πρώτο μας υπέρηχο!!!!

Σας φιλώ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Νικη...με θυμασαι...;;;;;;Η Ζουμπι που μιλουσαμε.....

Δεν πειραζει αν δεν θυμασαι...

Θελω μονο να σου δωσω τις καλυτερες ευχες μου κοπελιτσα μου!!!!Ολα να πανε τελεια,φανταστικα κ να εισαστε παντα ευτηχισμενοι!!!!!!!!!Χαρηκα παρα πολυ διαβαζοντας αυτα τα νεα!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα κοριτσια...διαβασα την ανακοινωση της nikis και συγκινηθηκα παρα πολυ!!Δεν θα το πιστεψετε αλλα ακριβως το ιδιο εγινε και με μενα!!!Μετα απο 6 χρονια ταλαιπωριας 2 σπερματενχυσεις και 7 εξωσωματικες εκ των οποιων οι 3 ηταν εγκυμοσυνες παλλινδρομες στον 3ομηνα!!!....ο Αγιος Ιωαννης ο Ρωσος εκανε πραγματικα το θαυμα του!!!ειχα απογοητευτει τελειος και ειπα θα κανω μια τελευταια προσπαθια και τελος μετα.Λιγες μερες πριν την εβρυομεταφορα μου ειπε η εμβρυολογος του κεντρου να παω στον Αγ.Ιωαννη τον Ρωσο ουτε καν ηξερα που ειναι...ετσι λοιπον ακριβως την επομενη μερα πηγα και τον παρακαλεσα,φορεσα και την ζωνουλα του και του ζητησα αν με ακουει να μου δωσει ενα σημαδι...το ιδιο βραδυ τον ειδα στον υπνο μου!!!και τελικα εμεινα εγκυος και ειχα διδυμα το ενα ομως σταματησε και τωρα εχω την μπεμπουλα μου ειναι 5 μηνων και σε ενα μηνα θα την βαπτισουμε εκει στον Αγιο Ιωαννη τον Ρωσο και θα της δωσουμε και το ονομα του...ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για κεινον μετα απο αυτο το θαυμα που εκανε για μας!!ευχομαι πραγματικα να βοηθαει παντα ολες τις γυναικες του κοσμου που θελουνε τοσο πολυ να γινουνε μανουλες και δεν μπορουν......οσο ζω θα τον ευγνομονω...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη συγχαρητήρια, το πέτυχες τελικά αυτό που ήθελες και δίνεις ελπίδες και στις υπόλοιπες να συνεχίσουν τον αγώνα αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Νικι μου,δεν ξερω αν με θυμασαι αλλα μολις διαβασα την εγκυμοσυνη σου και καταχαρηκα!!!Μπραβο κοριτσακι μου!!!Καλοστεριωμενο και ευλογημενο το παιδακι σου!!!Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...