Μετάβαση σε περιεχόμενο

den mporo na xaro gia to 3o


Recommended Posts

Θα συμφωνησω με την παραπανω.......Αν οντως ισχυουν ολα αυτα που μας λες,ακομα καθεσαι σπιτι???Εγω θα βουταγα τα παιδια μου και θα πηγαινα στην αστυνομια,σε καποιο ιδρυμα οπουδηποτε αλλου απο το σπιτι μου.....Τι να πω,κριμα......Παντως απ'το να καθεσαι να μιλας με εμας εδω μεσα που δεν μπορουμε παρα μονο συμβουλες να δωσουμε,κανε καμια πιο ουσιωδη επικοινωνια η οποια θα λυσει το προβλημα σου....

Συγγνωμη για το υφος,δεν εχω παιδια,αλλα αν ενιωθα οτι απειλουνται τα παιδια μου και το αγεννητο παιδι μου,δεν θα λογαριαζα τιποτα,ουτε αντρα,ουτε λεφτα,ουτε γονεις ουτε τιποτα.

Εχει απολυτο δικιο......δηλαδη τι????νομιζεις οτι τα λεει για πλακα????????καντω τωρα πριν ειναι αργα.....

αν δεν νοιαζεσαι για σενα σκεψου τα παιδια σου??????ετσι θες να μεγαλωσουν????με φοβο??????συγνωμη για το υφος μου αλλα μου ξυπνησες πολυ ασχημα πραγματα.....κ η μανα μου περιμενε περιμενε....και πηγε να την σκωτωσει μπροστα μου.....μην μενεις απαθεις στην ζωη σου....Φυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μ ακους?????΅???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kortsia kalispera,sas euxaristo gia ola kai to "malloma",kai gia to an kapoies einai dispistes.meso diadiktiou eimaste kai ginonte polla.distixos ola einai alithia.pou gia na eimai ilikrinis kamia fora leo ston euto mou den mpori na simveni sta alithia olo auto.amdivalo ligo gia to moro an einai kala i oxi giati pai piso pano apo 10 meres kai gia auto kollao.tin deutera an mou pi o giatros oti ola einai kala,endexete na pao se astinomia dikigorous kai alla.prospatho kathe mera mipos kai to vali sto koufio kefali tou oti ego den to skotono.mou leei na me voithisi o theos na paro tin sosti apofasi kai na to ri3o :?: ,akou eki malakia.den perimeno na mou pite ti na kano.apla ithela gnomes,allo na mou pite kane auto,kai allo to ego leo oti protimotero einai auto.apla perno paratasi xronou mipos kai di oti ola auta pou leo ta enoo kai den astieuome me to thema.leei oti tha xorisoume omos an to kratiso,aston na to kani.tha kano ta panta gia ta paidia mou kai ta 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πας στο συλλογο του αγεννητου παιδιου κανε καταγγελια πας αστυνομια κανεις καταγγελια για απειλη ερχεσαι σε επαφη με δικηγορο μεσω του συλλογου ζητας διαζυγιο και διατροφη και ΑΝ σηκωσει χερι κινεις αυτοφορη διαδικασια... αννα εμενα πιο πολυ με ανησυχει που τα ηδη γεννημενα παιδια θα εχουν για πατερα το τομαρι που αναφερεις πρεπει να κανεις κατι για τα παιδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν ήθελε άλλο παιδί τότε να τον έδενε κόμπο...

και πες του έτσι εύκολα λέει αυτός οτι χωρίζει ;

ξέρει πόσο θα του βγει ένα διαζύγιο ; την διατροφή την σκέφτηκε ; όχι γιατί το θέμα του είναι οικονομικό....

μήπως να κλείσει το κουτάκι με τις βλακείες το σκέφτηκε ;

οτι είναι μια ζωντανή ψυχή το σκέφτηκε ;

και συνάμα σκέφτομαι αν όλα αυτά που γράφεις είναι αλήθεια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula, πραγματικά αναρωτιέμαι πως είναι η συμπεριφορά του στα δυο παιδάκια σας.....

Το δε χειρότερο όλων, θεωρώ πως είναι να μένεις με έναν άνθρωπο επειδή τα οικονομικά σου δεν είναι καλά! Πάρε πραγματικά την ζωή σου στα χέρια σου και αντέδρασε!!! Προσπάθησε να βρεις δουλειά το γρηγορότερο-δύσκολη εποχή το γνωρίζω-ώστε να σταθείς στα πόδια σου και να μην εξαρτάσαι από το τύπο. Εφόσον τα πράγματα εδώ και ένα χρόνο λες πως δεν πάνε καλά, δεν φταίει η τρίτη σου εγκυμοσύνη...αλλά η κακή σας σχέση...

Εννοείται πως συμφωνώ με τα κορίτσια και να απευθυνθείς στον σύλλογο αγέννητου παιδιού, ενώ ταυτόχρονα αν μιλήσεις ειλικρινά στους γονείς σου θα καταλάβουν. Τι πάει να πει χωρισμένη;;;; Που ζούμε;;;; Καλύτερα χωρισμένη παρά μακαρίτισσα !!! Θέλουν να έχουν 2 εγγόνια που ο πατέρας τους θα έχει βιαιοπραγήσει στην μητέρα τους;;;; Τότε τι θα κάνουν και πως θα αισθανθούν που δεν σε υποστήριξαν;;; Πες τους τα ωμά, γιατί αλλιώς δεν βλέπω να καταλαβαίνουν.....Αν το συνειδητοποιήσουν θα έχεις μεγάλη υποστήριξη και θα αισθανθείς και εσύ ποιο δυνατή!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αννουλα συγγνωμη αλλα δεν μπορω πια να σε πιστεψω....Αδιανοητο να λες αληθεια....

Στην περιπτωση ομως που λες αληθεια,δεν ειναι σωστος ο τροπος που σκεφτεσαι....Μα καλα,περιμενεις να δεις πως θα παει η εγκυμοσυνη σου για να δεις αν θα συνεχισεις με αυτον τον "ανθρωπο"????

Τι να πω,μαλλον μας δουλευεις αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα το γιατι....

Ειμαι μονο γυναικα,δεν ειμαι μανα, και με τη σκεψη και μονο πως ενας αντρας μου κανει ολα αυτα,θα ειχα φυγει......Και θα προτιμουσα να ζω σε καποιο ιδρυμα παρα να ζω σε συνεχομενη απειλη....Οπως επισης δεν καταλαβαινω και δεν πιστευω αυτο που λες για τους γονεις σου...πως ειναι δυνατον να σου γυρνανε την πλατη????Ποιος το κανει αυτο στο παιδι του???Δεν ξερω...Παντως κριμα αν συμβαινουν ολα αυτα....Αν δεν συμβαινουν απλα αναρωτησου γιατι τα λες ολα αυτα.....

Συγγνωμη και παλι για το επιθετικο μυνημα αλλα θεωρω ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ για μια μανα να της συμβαινουν ολα αυτα και να μην προφυλασει τα παιδια της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω μπορω να σε πιστεψω...

Κ αν λες αληθεια ειλικρινα το φταιξιμο ειναι κ δικο σου..πως πας κ μενεις εγκυος οταν εχεις ηδη μιατετοια κατασταση μεσα στο σπιτι?οταν ηδη ενα χρονο εχεις προβληματα κ δεν εχεις στηριξη αποκανεναν?

Κ καθεσαι αομη?πηρες τηλ στο κεντρο αγεννητου παιδιυ η ακομη περιμενεις τη θεια φωτιση..η τι θα γινειμε την εγκυμοσυνη?

Ελεος κοπελα μου δεν εισαι μωρο εισαι μανα2 παιδιων κ γυναικα!!Εγω θα παιρνα τα παιδια μου κ θα φευγα..δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια..καλυτερα σε κεντρο φιλοξενιας παρα διπλ σε ενα τετοι ανθρωπο!!

Ευθυνη ομως εχεις κ συ κ μαλιστα τη μεγαλυτερη!!

Αν ολα αυτα ειναι αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia gia sas.einai alithia ola auta pou exo anaferi.simera piga sto giatro kai to moro den megalose katholou.itane olos o sakos tin proigoumeni evdomada 5 xiliosta,kai tora einai akrivos to idio.mallon palidromise mou eipe perimene mipos kai sou erthi periodos,i erxese tin ali vdomada mipos alla3i kati,an einai sta idia na me katharisi leei.den 3ero ti na po.o sizigos de mes tin kali xara ola mia xara leei.na teliosi olo auto kai tha xorisoume,to exoume sizitisi.exei simvi se kamia kati paromio me tis metrisis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναλεω πως αν ειναι αληθεια λυπαμαι παρα πολυ....Πιο πολυ τωρα που το μωρακι που εχεις στην κοιλιτσα σου δεν αναπτυσεται φυσιολογικα :cry::cry: .......Κοιταξε να διαλεξεις οποια λυση θα κανει εσενα και τα παιδια σου ευτυχισμενα!!!

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι για το μωρακι σου.Πιο πολυ λυπαμαι για τον αντρα σου ομως!! :evil: Εγω θα σου ελεγα να χωρισεις ακομα κι αν δεν θα επρεπε να στο πω.ΧΩΡΙΣΕ ΤΟΝ!!!!!!!!!

Δηλαδη τετοια αντιμετωπιση ουτε παντρεμενος να ηταν με αλλη και να αφηνε εγκυο την γκομενα.Αν ειναι δυνατον να ζηταει απο τον γιατρο να σε κανει να μην μπορεις να κανεις παιδια.Σε ρωτησε εσενα;;ΕΛΕΟΣ!!

Οι γονεις σου φυσικα θα σου πουν να μην χωρισεις και να κοιτας τον αντρα σου και τα παιδια σου κλπ.Αμα χωρισεις πιστεψε με στο δρομο δεν θα σε αφησουν.Κακως τους ρωτας δεν ζουν εκεινοι την ζωη σου!Και το αλλο εισαι σιγουρη οτι δεν εχει μιλησει με τον γυναικολογο σου ο αντρας σου;;Μηπως σου ειπε οτι δεν παει καλα (και καλα) για να κανεις αποξεση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Littledancer το σκεφτηκα και εγω αυτο το "και καλα" που λες,αλλα τι επιστημονας ειναι αυτος που μπορει να κανει κατι τετοιο??????Δεν μπορω να το πιστεψω!!

Αν συμβαινει ομως κατι τετοιο,δεν θελει απλα καταγγελια αλλα και φυλακη!!Παντως καλου-κακου πηγαινε και σε αλλον γιατρο,για μια δευτερη γνωμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera.eimai se periergi fasi,oute kai na gelaso mporo oute kai na klapso.prepi na pername orismenes dokimasies.tin deutera mou eipe perimene mallon palidromise kai mpori na deis aima moro den fenete logou oti einai olo-olo 5 xiliosta.apo xthes exo portokali vlena,piga kai simera kai mou eipe perimene mallon tha e3elixthi se periodo.moro pali den fenete.einai xameni egkimosini den sonete,mpori an exo poli aima san aimoragia na pao gia katharisma.den einai megali egkimosini paradigma 2 minon gia na xriasto katharisma.den exo auti tin stigmi logia gia na grapso.euxaristo gia to kouragio kai tin simparastasi,nastai kala oles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα για το μωρακι σου...Μην το αφησεις να σε παρει απο κατω ομως, ολα γινονται για καποιο λογο, δεν πιστευω οτι ειναι ολα δοκιμασιες, υπαρχουν καταστασεις που μας δοκιμαζουν, που δοκιμαζουν την πιστη μας, που μας δινουν μαθηματα και που μας χτυπανε το καμπανακι για να επανεξετασουμε τη ζωη μας. Πιστευω ανηκεις στην τελευταια περιπτωση. Εχεις μια ευκαιρια να κοιταξεις καταματα τη ζωη σου και να αποφασισεις πως θες να τη ζησεις, ΜΙΑ ευκαιρια, ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika to exasa to moro.exo apo tin tetarti pou exo kafe,portokali,klp.mexri pou simera eida san derma stin servieta mou.sorry gia tin perigrafi.milisa me tin mea tis klinikis kai mou eipe tin tetarti na pao na me dei an den efige telios pao gia apo3esi.exo omos ena thema,exo tromero ponodonto,prospatho na apofiso to depon,ospou simera den ante3a kai pira,oute na fao mporo oute na koimitho apo to donti.thelo na rotiso,epidi emena mou stamatai to aima stin periodo an paro depon,iparxi priptosi na stamatisi kai na exo provlimata,apo to depon? an 3eri kapia as mou apantisi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...