Μετάβαση σε περιεχόμενο

den mporo na xaro gia to 3o


Recommended Posts

antimetopizo to pio diskolo kai epodino kommati tis zois mou.eimai egkios meta apo 2 karampinata test,alles manoules tha xerotane gia ena tetio thauma,alla ego den mporo na to kano.gia na min sas kourazo,o antras mou molis tou anakinona ta apotelesmta,arxise na vrizi kai na fonazi,mazi me apiles oti tha me xorisi an to kratiso.exo alla 2 paidia.kai to trito den theli oute na to skeuti oti tha zi.den 3ero ti na kano,mexri pou skeutomai na ton xoriso,alla ta oikonomika mou eimai xalia,kai den exo apo kanenan ipostiri3i,oute apo tous gonistou,pou lene pigene ri3to gia na min xorisis,oute kai apo tous dikous mou pou lene ta idia,mono kai mono gia na min me lene xorismeni.afou skeutike oti tote pou gennisa ton 2o gio mou,na elege ston giatro na mou kani zimia gia na min 3anamino pote egkios.pios logikos tha to skeutotane auto? signomi gia to megalo mou post.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!einai duskolo ola auto fantazomai, apla me ekneurizoun oi antres pou skeftontai etsi. den proekupse mono tou to paidi, apla den fulaktikate. epomenws, ofeilei kai ekeinos na dextei tis sunepeies. sigoura, einai oi epoxes duskoles gia tria paidia (toulaxiston gia mena) , alla prepei na skefteis sovara kai na prospathiseis na milisete irema, mhpws kai vgalete mia akri! kai na xwriseis vevaia, den einai lush.euxomai olopsuxa, na ta vrite kai na to krathsete to mwro!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i lisi gia tin ektrosi den thelo na iparxi sto mialo mou.den 3ero ti na kano,den to sizitai perimeni na pao ston giatro aurio,kai otan giriso na exo idi klisi rantevou gia tin aferesi,iparxoun poli mlkes antres san ton diko mou kanenas,den ta pame katholou kala kai ftasame polles fores sto telos,alla me apili oti tha mou pari ta paidia,kai ego den eimai katholou kala ikonomika opote ton dexome ospou na megalosoun ta paidia kai katalavoun,kai tora auto.tou fenete vouno atelioto leei to thema.kai den to sizitai se kamia periptosi na to krati soume.na me to kalo na me to agrio.den 3ero ti na kano,mexri pou skeutika na po ton giatro na mporesi kai na tou milisi kai na tou pi 2 3 pragmata gia emena,oti einai epikindino kai alla tetia,mipos kai ton ni3i gia emena kai den thelisi na me vali se auti tin diadikasia.exei ena kefali agiristo,den thelo triti me tipota,oute kai ton 2o gio mou ton ithele alla oli pesane pano tou,kai pire tin apofasi ante akoma kai etsi simvastike.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tote koritsaKI mou prospathise na miliseis me ton giatro mipws kai mporesei na se voithisei!kai prospathise na pareis tous goneis sou me to meros sou! einai polu shmantiko na uparxei uposthriksh se olo auto, kai na mhn niwtheis monh sou!den xreiazetai na viasteis na pareis kapoia apofash.pigaine arxika ston giatro na sto epivevaiwsh, kouventiase na deis ti protinei wste na mporeseis na ton metapeiseis.polu duskolo olo auto, giati les oti einai asxhma ta oikonomika kai se kratoun desmia, wste na mhn mporeis na pareis opoia apofash thes esu xwris na se noiazei h gnwmh kanenos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...Τι να πω.Εχω μεινει αφωνη....Συμφωνω με την Cristi πως δεν εμεινες μονη σου εγκυος!!!!Εκεινος σε αφησε και αν στην τελικη δεν ηθελε αλλο παιδι να επαιρνε τις προφυλαξεις του.Ακους εκει φωναζει και βριζει...Δεν καταλαβα,μεγαλος αντρας ειναι ξερει πολυ καλα τι επρεπε να κανει....Κοιτα οντως ομως να ηρεμησεις τα πνευματα,ισως να εχει σοκαριστει και να στρωσουν τα πραγματα.Παρε τους γονεις σου με το μερος σου και πες στον γιατρο σου να μιλησει στον αντρα σου.Καλη επιτυχια κοριτσακι μου,μην στεναχωριεσαι.Μπαινε και λεγε μας τα νεα σου.Φιλια πολλα και ολα θα πανε καλα.Προσευχησου να αλλαξει γνωμη ο αντρας σου και το 3ο παιδακι να ερθει με το καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!εγω θα σου προτινα να επικοινωνησεις με τον συλλογο προστασιας αγεννητου παιδιου.ισως απο εκει μπορει να βρεθει λυση για το μωρακι σου!!οσο για τον αντρα σου συμφωνω απολυτα με τα κοριτσια αν δεν ηθελε αλλο παιδι να προσεχε!!!!πιστευω πως οτι και να του πει ο γιατρος για σενα δεν θα ανησυχησει εδω θελει να σκοτωσει το ιδιο του το παιδι που ειναι αιμα του δικο του δημιουργημα,εσενα θα σκεφτει???η γνωμη μου ειναι πως πρεπει να τρεξεις να ψαξεις να μαθεις να εχεις ανθρωπους με το μερος σου ετσι ωστε να καταφερεις κι εσυ και τα παιδια σου να απαγκιστρωθητε απ αυτον τον ανθρωπο,απο την στιγμη που λες οτι γενικα ειχατε κι απο πριν προβληματα!!σου ευχομαι καλη τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo gia tin ipostiri3i,alla me tous gonis mou den exo kamia elpida afou i gnomi tous einai auti,xorismeni me 2 paidia kai me ena allo stin kilia,protimoun na to afereso kai na telioni i istoria,afou den exoun tin dinatotita na me kratisoun konta tous kai na me voithisoun.oso gia ton (sizigo) den mou milai tora kai perimeni tin epiveveosi tou giatrou.den exoume na poume kati leei,mathe ta sigoura kai vlepoume.ton rotisa an apofasiso na to kratiso? ti ginete? kai mou leei den 3ero,ola sto programma einai vrisidia fones kamia sfaliara kai endexete kai diazigio.i alithia einai oti den me poli niazi an tha xoriso.to mono pou me apasxoli an gini einai to oikonimiko oson afora auto.den pisteuo kamia alli mama na antimetopizi tetiou eidous provlima.i tha eimaste mazi me ta provlimata ta allita,i tha se xoriso giati den thelo allo paidi.i logiki tou me apotelioni siga-siga

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε αννουλα..εχω διαβασει απο το πρωι 3 φορες την ιστορια σου κ δεν ξερω τι να σου γραψω κ αν πρεπει να σου γραψω..δεν νομιζω πως μπορει κανεις να σε συμβουλεψει ειτε να χωρισεις ειτε να ριξεις το παιδι (συγνωμη,αλλα αυτο μου ειναι δυσκολο ακομα κ που το γραφω).εσυ πρεπει να παρεις καποιες αποφασεις για τη ζωη τη δικη σου κ των παιδιων σου (κ των 3,τρια παιδια εχεις πλεον).αν θες να εισαι με εναν τετοιον ανθρωπο που αντιδρα ετσι απεναντι σε μια αθωα ψυχουλα που στην τελικη ειναι κ αιμα του οπως ειπαν κ παραπανω.τα παιδια σου θες να μεγαλωνουν σε τετοιο περιβαλλον?γιατι αντιλαμβανομαι απτην αντιδραση του σε αυτο το θεμα,ο αντρας σου πρεπει να ειναι λιγο σκληρος να τον πω?παραπανω δεν μου επιτρεπετε να τον πω..ηθελε ενα παιδι ουσιαστικα μονο για να πει πως εκανε οικογενεια?κ ειμαστε οκ δηλαδη..αν ερθει αλλο,το σκοτωνουμε.ε τραβηξου οταν πρεπει λοιπον!

οπως ειπε κ η deppa προσπαθησε να βρεις καμια ακρη με αντιστοιχους συλλογους,να δεις τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις.ακομα κ αν χωρισεις δεν εχεις πουθενα να μεινεις η καποιον να σε βοηθαει με τα παιδια ωστε να βρεις μια δουλεια?παντως γνωμη μου ειναι πως το οικονομικο δεν σε κανει να μεινεις (η να φυγεις αναλογα) σε μια σχεση που δεν "τραβαει".

σε παρακαλω ομως σκεψου διπλα κ τριπλα πριν παρεις οποιαδηποτε αποφαση οσον αφορα το μωρακι σου.ο κοσμος υποφερει,νεοι ανθρωποι δεν μπορουν να κανουν παιδια,παλευουν με εξωσωματικες,τρελες ορμονες για να αποκτησουν ενα μωρακι κ εσενα στο εστειλε ο θεος.καποιος λογος υπαρχει.μη σκοτωσεις το δωρο του,το θαυματακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ.ΚΡΙΜΑ ΜΕΓΑΛΟ,ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑ!Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ,ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ!ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΝΤΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελα μου,συγνωμη αλλα μολις διαβασα το μνα φρικαρα!!!!!τον δικαιολογω μονο οτι μπορει ακι αυτος να εχει παθει σοκ και σε λιγο να ηρεμισει και να δει τα πραγματα αλλιως και να χαρει!!!!ειναι σοβαρος????ας προσεχε δεν το εκανες μονη σου!!!!!!συγνωμη κιολας αλλα μετα απο 5 μηνες αν ξαναμεινεις παλι θα ζητησει να το ριξεις???τι ειναι τα παιδια χαρτι να το πεταξεις!!!!αυτο ειναι μια ζωη πως να αφαιρεσεις ετσι απλά μια ζωη αυτο να του πεις ειναι φονος!!!!!!!!!!δεν μπορεις να φανταστεις πως εχω νευριασει τωρα!!!!!!τι ανεγκεφαλα πραγματα ειναι αυτα!!!!!!!γιαυτο υπαρχουν και οι προφυλαξεις σιγουρα παθαινεις ενα σοκ ανα δεν το εχεις στο προγραμμα αλλα αλλαζεις μια ζωουλα???αλλαζεις ενα απο τα παιδια σου???τι και αν δεν εχει γεννηθει!!!!και αυτο εχει ζωη που μερα με τη μερα θα μεγαλωνει θα κουνιεται!!!πως να του κανεις τετοιο κακο!!!καλα δεν το συζητω για τους γονεις και τως 2 σας που ειναι αντε γεια!!!συγνωμη κιολας για το χαρακτηρισμο παμε καλα αντι να σας συμβουλεψουν και να σας ηρεμισουν σας λενε ριξτο μην χωρισεις!!!αυτος αγαπη μου αν ειναι να σε χωρισει θα το κανει λιγο παρακατω η ξαδερφη μου επειδη ειχε προβληματα με τον αντρα της στα χωρισματα δηλαδη ηταν το ειχε ριξει ακι μετα δεν μπορουσε να ηρεμισει για το τι εκανε!!!και κεινη ετσι της ειπαν οι γονεις της ξεφορτωσου το και απο τοτε δεν εχει δει ασπρη μερα!!!!ηρεμισε και προσπαθησε να χαρεις τη νεα ζωουλα που σου στελνει ο θεος και να εισαι σιγουρη θα σε ανταμειψει με τον τροπο του γιαυτο που θα κανεις που θα φερεις στο κοσμο μια ζωη με τοσους να μην το θελουν αυτο θα το ευλογει διπλα!!!!!η κολλητη μου το ριξε οταν ειχε μεινει γιατι λεει ηταν ακομη ελευθεροι και τοτε τα οικονομικα δεν ηταν καλα!!!μετα αρραβωνιαστηκαν και για να μην τα πολυλογω μετα απο διαφορα αυτη αυτοκτονησε!!!!πιστευω και κλαιω μεσα μου αν το ειχε κρατησει τοτε δεν θα αποφασιζε να παρει τετοια αποφαση γιατι θα ελεγε εχω ενα παιδι μπορει να ειμαι λαθος αλλα πιστευω οτι δεν θα τη χαναμε τοσο νεα αν το ειχε κρατησει!!!ασε τον αντρα σου να ηρεμισει και παρε τη ζωη στα χερια σου!!!!!τιποτα δεν μπορει να σε κανει ακι ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αννουλα!εγω δεν μπορω να σου πω για να μη χωρισεις ριξε το παιδι!

Κι αυτο να σου πω γιατι. . .!

Εγω κοριτσι μου δυσκολευτηκα παρα πολυ να μεινω εγκυος και να φερω στον κοσμο αυτο το πλασματακι που εχω σημερα στα χερια μου κι ειναι 6 μηνων!

Το Γεναρη του 2009 εχασα ενα μωρακι οταν ημουνα 9 βδομαδων!επαθα καταθλιψη και δεν το ξεπερνουσα οτι απεβαλα!δεν ειχε παλμο καρδιας το μωρακι!

Κι εκανα 2 εγχειρησεις,1 εξωσωματικη, 2 σπερματεγχυσεις για να πετυχω τελικα με φυσικη συλληψη τονΜαρτιο 2011 και επαθα αποκολληση το Μαιο,εμεινα καθηλωμενη στο κρεβατι,ενεσεις καθε μερα,υποθετα,χαπια για να το κρατησω και γεννησα με τη βοηθεια Του Θεου και Της Παναγιας στις 6 Δεκεμβριου 2011 και εχω αυτη τη ψυχουλα στα χερια μου!

Ηθελα με αυτο να σου δειξω οτι υπαρχουν κοπελες που βασανιζονται πολυ περισδοτερο για να χουν ενα μωρακι!κρατησε το και εχε Πιστη!Ο Θεος ειναι Μεγαλος και εχει για ολους μας!Να δοξαζεις Τον Θεο που σου δινει για 3η φορα την ευκαιρια να νιωσεις αυτο το τελειο αισθημα της μητροτητας!ειναι ευλογια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ από εμένα,

λοιπόν, μπορεί να ακουστώ λίγο σκληρή αλλά από ότι διαβάζω αυτά που γράφεις (δεν σε νοιάζει αν θα χωρίσεις λες, δεν τα πάτε πολύ καλά, δεν ήθελε ούτε το δεύτερο παιδί κτλ) θα σε ρωτήσω πως έμεινες έγκυος? αφού η σχέση ήταν έτσι γιατί δεν παίρνατε προφύλάξεις? αυτό να πεις στους γονείς σας κ ότι τα παιδιά δεν ρίχνονται...

αδέρφια, ξαδέρφια, φίλες δεν έχεις να σε στηρίξουν?

από όσο γνωρίζω τα παιδιά δεν στα παίρνει, θα σου πληρώνει κ διατροφή από πάνω, αυτά πες του να δει την αλήθεια...

συγνώμη που ρωτάω αλλά στον Θεό δεν πιστεύεις? ούτε οι γονείς σας? αν εσύ πιστεύεις ζήτα τη βοήθεια Του

κ αν οι μανάδες είναι τύπου θεούσες (από τη μια σταυροκοπιούντε κ από την άλλη σου λένε για έκτρωση) να τους πεις ότι υπάρχει κ Θεός κ βλέπει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου ο συλλογος προστασιας αγεννητου παιδιου δινει ψυχολογικη υποστηριξη, πρακτικη βοηθεια, φιλοξενεια, ιατρικη φροντιδα και νομικη καλυψη.Ακουσα την προεδρο να λεει πως υπαρχουν πολλες τετοιες περιπτωσεις σαν την δικη σου γιαυτο και δημιουργηθηκε αυτος ο συλλογος.Τα παιδια απο την μανα δεν τα παιρνει κανεις (εκτος αν απο ψυχιατρο κριθει ακαταλληλη να τα μεγαλωσει).Παρε τηλεφωνο 210 8828788 http://www.unborn.gr.Η συμβουλη μου ειναι να παρεις αμεσα τηλεφωνο και να σε καθοδηγησουν ειδικοι ψυχολογοι και δικηγοροι για το πως να χειριστεις την κατασταση.Φαντασου να το ριξεις και σε κανενα τριμηνο να ξαναμνεις εγκυος!!Δεν ειναι η εκτρωση η λυση σε αυτο το προβλημα που αντιμετοπιζεις, απλα θα το αναβαλει λιγο.Σε συμβουλευω να μην καθεσαι περιμενοντας καρτερικα την μοιρα σου αλλα να παρεις την κατασταση στα χερια σου, με την βοηθεια ειδικων, κυριως για τα παιδια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου δεν ειναι λυση αυτο που σου ζηταει....δηλαδη τι θα κανεις εκτρωση τωρα και μετα????θα συνεχισει να μην περνει προφυλαξεις και θα το κανει ξανα και ξανα και ξανα?????Η λυση ειναι μια κατα την γνωμη μου....βεβεωσου οτι εισαι εγκυος και οτι ολα πανε καλα....και αν συνεχισουν να σου λενε τετοιες βλακιες οι γονεις σας μιλα με τον συλογο προστασιας αγεννητου παιδιου η με καποιον αλλο συλλογο και να δεις πως μπορεις να φερεις στον κοσμο αυτο το μωρο...οσο για τον αντρα σου συγνωμη αλλα ας προσεχε....δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σ αυτη την ζωη....και δεν νομιζω να θες να ζεις το υπολοιπο της ζωης σου με ενοχες και τυψεις....σου ευχομαι το καλυτερο...συγνωμη αν ημουν σκληρη αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως μερικοι αντρες το βλεπουν σαν μεσω αντισυλληψης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα που διαβασα δεν τα χωραει ο νους μου κοντευω να παθω εγκεφαλικο απο τα νευρα μου....

ποσο μαλακας αντρας ειναι πες μου!!!!!!ποσο???υπαρχει οριο???????

απορω πως το σκεφτεσε ακομη κ μενεις μαζι του!!!!!!!

βρισιδια κ καμμια σφαλιαριτσα που κ που?????ωπα ρε φιλε σιγα!!!!!!!!!

οχι μονο δεν σου περνει τα παιδια τον κλεινουν κ μεσα για βιαιη συμπεριφορα!!!!!

σε αντιθεση με τις αλλες κοπελες εγω θα σου πω χωρισετον κ δεν ντρεπομε καθολου γ αυτο...ετσι κ αλλιως αυτη η σχεση ειναι καταδικασμενη απο χερι!!!!εσυ εισαι δυστιχησμενη αυτος δυστιχησμενος κ τα δυο σου αγγελουδια το ιδιο βιωνοντας τετοιες καταστασεις!!!!!!

παρε την ζωη σου στα χερια σου κοπελα μου κ μην φοβασε!!!!

παρε στον συλλογο που σου ειπαν τα κοριτσια θα βρεις βοηθεια,καθε μερα μεσω διαδυκτιου διαφορες οργανωσεις βοηθανε τις μανουλες δωσε στα παιδια σου ενα ομορφο σταθερο χαρουμενο περιββαλον το χρωσταν στα μωρακια σου κ στον εαυτο σου μια ζωη εχεις κ φανταζομε δεν την εχεις για πεταμα...

με ολη μου την αγαπη στα λεω αυτα κ εχοντας βιωσει πολλες καταστασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την happy μην ακους κανεναν, δε γλιτωνεις απο κατι. Χωρισε τον μαλακα .....

Μααα και να ριξεις το παιδι, αργοτερα παλι 8α τον μισησεις και 8α τον χωρισεις. Αρα ειτε το ενα κανεις, ειτε το αλλο παλι οδηγησε στον χωρισμο. Παρε την ζωη στα χερια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παθει ενα σοκ πρωινιατικα αλλα ολο αυτο μου φαινεται καπως....

Τι να πω δεν ξερω εγω παντως δεν θα εμενα ποτε με εναν ανθρωπο που μιλαει και φερεται ετσι ;)

και φυσικα αν εβλεπα οτι απο την στιγμη που εκανα το δευτερο σκεφτοταν με αυτον τον τροπο

θα επαιρνα εγω τις δικες μου προφυλαξεις για ενδεχομενη εγκυμοσυνη και δεν θα περιμενα αυτον

δυστυχως εχεις και εσυ μεριδιο ευθυνης αφου λες οτι δεν τα πηγαινατε καθολου καλα...

ακουγομαι σκληρη αλλα ετσι ειναι...

Τελος παντων σου ευχομαι να μπουν τα πραγματα σε μια σειρα και με το καλο να φερεις στον κοσμο

το παιδακι σου οτι και αν σημαινει αυτο(ειτε μεινεις μαζι του ειτε μονη σου)

Παντως τα παιδια σου δεν προκειται να σου τα παρει με τιποτα ;)

Καλη δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou sas euxaristo gia tis simvoules sas.tha po kati.otan ekana ton 2o gio mou,den ipirxan ta megala provlimama.o gios mou einai 5.exoume kanena xrono pou den ta pame kala.elege apo tote oxi trito,alla elega siga ti tha kani? kai alli exoun 3 e kai.mexri eki.den fantazomoun oti otan tha tixene meta apo tosa xronia oti tha eixa tetoia antidrasi.

piga sto simera proi proi.den 3ero an einai kala i kaka ta nea.egkimosini iparxi nai,alla me 1.5 mina kathisterisi eprepe na einai konta stis 5 evdomades kai emena einai 3 evdomadon.kata 2 vdomades mikrotero.mou eipe oti eprepe to moro na einai 5xiliosta kai einai o sakos 5 xiliosta.argoporimeni egkimosini mou leei,mpori na apovalo logo oti einai kikrotero.exei simvi se kamia kai na pigan ola kala? pantos o (antras mou) molis to akouse xarike.ego tou 3ekatharisa oti an ola pane kala tha to kratiso,autos mou leei tis idies mlks.tou leo an to kratiso ti tha gini? tha me xorisis? mou leei,den 3ero ola einai sto programma.gia na min ftasoume eki na katalavis,ego tou leo i esi? kai i 2 leei,alla na 3eris i moni kai kaliteri lisi einai auti.an ola pane kala,aston na leei tha kano auto pou nomizo ego sosto kai tha exo 3 paidia na me zalizoun me mia glikia fasaria,anti gia 2.to 3ero oti polles kopeles prospathoun kai tous einai diskolo na apoktisoun moro.exo fili pou pire danio,kai telika eutege kai sto dna,alla mexri na to 3exreosoun pigan stin germania na mazepsoun lefta.den 3ero elpizo o theos na mou dosi to kalitero gia emena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου καλη δυναμη και σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα...με το καλο να κανεις ενα υγειεστατο μωρακι.....Οσο για το αν χωρισεις η οχι θα σου πω κατι...ειμαι παιδι χωρισμενων γονιων.εμενα χωρισαν οταν ημουν 14 και πιστεψε με ευχομουν και παρακαλουσα τον θεο και την μαμα μουολα αυτα τα χρονια να ειχαν χωρισει πολυ νωριτερα για να μην εχω να θυμαμαι τετοια σκηνικα...και τα μωρα σου το ιδιο νιωθουν πιστευω...Δεν υπαρχει παιδι που να περασει καποια χρονια σε προβληματικη οικογενεια και να μην εχει προβλημα...ψυχολογικο.....κανε οτι καλυτερο πιστευεις για εσενα πρωτα απ ολα και επειτα για τα παιδια σου....Γιατι για να ειναι καλα ενα παιδι πρεπει να ειναι καλα η μαμα του....Σου ευχομαι καλη δυναμη και ευτυχισμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Λυπαμαι πολυ για το διλημμα σου! Δεν ξερω τι θα γινει με το 3ο σου μωρακι, μακαρι ο Θεος να το εχει γερο και να το φερει στον κοσμο. Αν οχι, μηπως πρεπει να σκεφτεις οτι ο Θεος ηθελε να σου χτυπησει ενα καμπανακι για το που παει η ζωη σου; Καλα κανεις και στεναχωριεσαι και σκας για μια ζωουλα που εχεις μεσα σου, αλλα νομιζω πως θα πρεπει να αρχισεις να κανεις το ιδιο και για τις 2 ζωουλες που εχεις κοντα σου. Κανενα παιδι δεν πρεπει να μεγαλωνει σε βιαιο περιβαλλον, αυτο εσυ θα το κρινεις βεβαια, αλλα να θυμασαι οτι ολα σχεδον τα παιδια που οι γονεις τους εμειναν μαζι με τη δικαιολογια "για τα παιδια" ευχονται να ειχαν χωρισει. Και επισης, χρωστας και σε σενα λιγη ευτυχια! Ολα αυτα σε εχουν παρει λογικα απο κατω κι αμα δεν εχεις και στηριξη απο πουθενα ειναι πιο δυσκολο, αλλα τελικα το μονο που εχεις να φοβασαι ειναι ο φοβος. Σκεψου λοιπον τι θες για τη ζωη σου και τα 2 παιδια που ηδη μεγαλωνεις και παρε τις αποφασεις σου για το γαμο σου και τη ζωη σου, απευθυνσου και στα κεντρα που σου ειπαν τα κοριτσια πιο πανω, μετρα τις δυναμεις σου, πατα στα ποδια σου και αν ειναι να ερθει το 3ο παιδι καλως να ορισει, ειτε μεσα στο γαμο ειτε εκτος! Αυτα τα ξερει ο Θεος, μονο και μονο που αποφασισες να το κρατησεις εχει ηδη νιωσει την αγαπη σου, τα υπολοιπα δεν ειναι στο χερι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ευχομαι ολα να σου πανε καλα και αφησε τα πραγματα στο θεο και αυτος θα τα φερει ολα βολικα. παντως οτι και να γινει ξεκαθαρισε καποια πραγματα στον αντρα σου και δεστε την μεταξυ σας σχεση γιατι εχεις3 ηδη 2 παιδακαι και αυτα καταλαβαινουν τα παντα και ειναι κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta teleutea nea apo to moro den ta exo,tin deutera.alla exo nea apo ton ilithio antra m.kanonika leei an eimai e3ipni otan tha pao ston giatro dld leutera prepi na kliso ranteuou gia tin aferesi.poli i logi kai mazi me autos kai ta oikonimika,den eimai e3ipni tou leo kai ego an tha pai kala tha to kratiso.e tote mou leei tha 3ekinisi polemos kai tha erthoun ta kanalia,ti tha kanis tou leo tha me skotosis,kai me leei mpori,analoga taneura mou.einai psixaka arrostos telika.ante kane ti na kanis tin dolofonia na tin exeis sto tsepaki sou, i tha skotoso to paidi mou.i tha mas skotosi autos kai tous 2 afou tha eimai akoma egkios.pite kamia gnomi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ που θα επιτεθω αλλα το ολο θεμα μου φαινεται καπως τι γνωμη περιμενεις να ακουσεις

απο εμας να σου πουμε αν ειναι καλυτερα να ριξεις το παιδι η αν θα ηταν καλυτερα να σας

σκοτωσει ο αντρα σου και τους δυο.

Σορυ και παλι αλλα αν ειναι αληθεια ολα αυτα το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις ειναι να

παρεις τα παιδια σου να σηκωθεις να φυγεις και να πας αστυνομια για τις απειλες του

αυτα απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω με την παραπανω.......Αν οντως ισχυουν ολα αυτα που μας λες,ακομα καθεσαι σπιτι???Εγω θα βουταγα τα παιδια μου και θα πηγαινα στην αστυνομια,σε καποιο ιδρυμα οπουδηποτε αλλου απο το σπιτι μου.....Τι να πω,κριμα......Παντως απ'το να καθεσαι να μιλας με εμας εδω μεσα που δεν μπορουμε παρα μονο συμβουλες να δωσουμε,κανε καμια πιο ουσιωδη επικοινωνια η οποια θα λυσει το προβλημα σου....

Συγγνωμη για το υφος,δεν εχω παιδια,αλλα αν ενιωθα οτι απειλουνται τα παιδια μου και το αγεννητο παιδι μου,δεν θα λογαριαζα τιποτα,ουτε αντρα,ουτε λεφτα,ουτε γονεις ουτε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με καλυψαν οι προλαλησασες! Μπορει να ειναι κουφια λογια, αλλα ΑΝ τα εννοει;;; Κανε κατι ΤΩΡΑ, πριν να ειναι αργα για ολους σας! Δεν λεω για αστυνομια αν δεν θες, αλλα φυγε απο το σπιτι, παρε τα παιδια, τριξτου τα δοντια, να μη σας εχει για σιγουρακι, να δει οτι εχει και αυτος κατι να χασει και κυριως ΖΗΤΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...