Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδικος σταθμος-Μαρουσι


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια..

η κορη μου το Σεπτέμβρη θα είναι σχεδόν 2μισι ετών, ψάχνουμε για παιδικό σταθμό στο μαρούσι.

Μέχρι στιγμής έχουμε επισκεφθεί τους εξης:

1. Φεγγαράκι (500€ - αλλά μας άερεσε πολύ, καταρτισμένο προσωπικό, πολύ ωραίο περιβάλλον αλλά πολύ τσουχτερό)

2. Didneyland (350€ - πολυ οικογενειακό περιβάλλον μεν, πολύ μικροί χώροι δε για 25 παιδάκια που φιλοξενέι και 4 ενήλικες

3. Ροδόκηπος (400€ - συμπαθητικό)

εκλεισα ραντεβού για άυριο και στους Μπόμπιρες καθώς και στο Γελαστό Πορτοκάλι το οποίο είναι Κηφισιά.

Πείτε μου σας παρακαλώ τη γνώμη σας για τους συγκεκριμένους ή αν έχετε να μου προτείνετε και άλλους από την πείρα σας..

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν γνωριζω καποιο αλλα αυτες οι τιμες ειναι τσουχτερες. εγω που εψαχνα στο Περιστερι βρηκα με 320ε και το πιο πολυ με 330ε. βεβαια χωρις λεωφορειο. Να τους ρωτησεις εαν θα πληρωσεις 12 μηνες, ενω λειτουργουν 11 μηνες. και γενικα οι υπολοιπες χρεωσεις τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelina78 καλησπέρα και εγώ Μαρούσι μένω και πηγαίνω τον μικρό μου από 7 μηνών παιδικό.Πραγματικά οι τιμές εκεί γύρω είναι ,και εμείς 400 ευρώ + εγραφή δίνουμε αλλά έχουμε ζητήσει έκπτωση γιατί φυσικά δεν βγαίνουμε.Φέτος πήγα να δω και εγώ τους μπόμπιρες συμπαθητικός μου φάνηκε,έχει πολύ λίγα παιδιά και σχετικά καλές τιμές .αν θες στείλε μου πμ να τα πούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...