Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

αχ ποσο σε περιμενα βρε κατερινακι να μας πεις τα νεα του ποντικομικρουλη..... τελικα δεν ειναι καθολου μικρουλης!!!! να της ζησει να ναναι παντα καλοτυχος στη ζωη του!!!! καλη λοχεια να της πεις απο ολα τα στρουμπουλα κοριτσια και οτι την σκεφτομαστε παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλές ευχές στο Καρολινάκι και τον γεροδεμένο μπεμπάκο της!!!Τέλεια!!

Αλέκα τα ultra levour είναι χαπάκια (περιέχουν κάποιο ένζυμο, κάτι τέτοιο) που τα παίρνεις μαζί με την αντιβίωση προκειμένου να μην αναπτύξει ο οργανισμος μύκητες και να μην σε πειράξει στο στομάχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα απ'ολα Καρολινακι να σου ζησει ο παιδαρος,παντα καλοτυχος!!!!

Το γιατρικο με τις καουρες που με ωφελει πολυ εμενα ειναι νερο με μαγ.σοδα και λιγο λεμονι και καθως το ανακατευετε και αφριζει το πινετε ειναι πολυ αποτελεσματικο.Μπροειτε να φατε και ξυνομηλα ειναι επισης δραστικα,αλλα σαν την σοδα...

Αλεκα μου το ultra levure ειναι χαπακι το οποιο προστατευει το στομαχι ειτε απο δυνατη αντιβιωση,αλλα ακομα και στην γαστρεντεριτιδα κανει πολυ δουλεια αυτο το δινουν ακομα και στα παιδακια που κανουν διαρροιες,εγω το εχω δωσει στον μικρο μου.

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου διάβασα και τα νεα σας τώρα,

Αμαλία περαστικα, με την αντιβιωση θα γίνεις γρήγορα καλα, αχ αυτα τα παγωτά.

Ropi καλώς μας ήρθες, με το καλο το μπεμπακι σου, το πρώτο σου είναι, δώσε στοιχεία στην Αλέκα για την λιστουλα μας.

Έλενα χρήσιμα πράγματα θα ακούσεις σίγουρα στα μαθήματα, όντως το παγωτό ακούγεται καλο ειδικά με τα καραμελομενα αμύγδαλα θα είναι το κάτι άλλο.

Beboula περαστικα, να προσεχείς και εσυ.

Σταυρουλα γιατί να μη μπορει να στο φτιάξει, νομίζω θα γίνει πολυ ωραίο όπως το σκεφτηκες.

Αλέκα σημείωσε με και μένα στη λίστα, θα δούμε πάλι τον μικρούλη 6/6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννήθηκε ο ποντικομικρούληςςς. Τι ωραίααααα. Μες την τρελή χαρά θα είναι η ποντικομάνα. Μια χαρά τα κιλά του ιδανικά. Κι εγώ περίμενα νέα πως και πως. Κατερινάκι στείλτης φιλιά και ευχές από όλες μας.

Ήρθε ο κουμπάρος και μου έβαλε τα προστατευτικά ξύλα για την αλλαξιέρα. Του είπα για το παιχνιδόκουτο αλλά δεν ασχολήθηκε και πολύ γιατί είχε και άλλα πράγματα να μετρήσει. Οπότε δεν το βλέπω να το κάνει. Άκυρο θα πρέπει να βρω άλλη λύση ή κάτι έτοιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ!ΟΥ!ΤΕΛΕΙΟ ΒΑΡΟΣ!ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΒΙΚΑΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ Κ ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!

ΕΓΩ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ!!!ΕΒΑΛΕ ΤΕΝΤΕΣ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ Κ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΤΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΗΝ ΤΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Ο ΤΕΝΤΑΣ..ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΔΙΠΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!Η ΜΑΜΑ ΕΦΕΡΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΓΩ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΛΥΝΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΟ ΤΗΝ ΒΡΩΜΑ!!!Κ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ!!!Κ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΛΕΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΝΑΝΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΑΠΑΝΤΩ ΕΓΩ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΙΖΩ!!!Κ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΝΤΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΔΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ!!ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!

ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΧΑ!!Κ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ Κ ΚΑΚΟ;;;ΜΟΚΟ ΠΑΛΙ!!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!ΜΑ ΤΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!Κ ΑΜΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΣ!!

ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΠΛΥΜΜΕΝΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ Κ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ!!!ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΡΙΞΑ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΡΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΝΑ ΞΕΘΥΜΑΝΩ;;;

Κ Η ΠΛΑΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ!ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΛΛΑΓΜΑ!!!!!!Κ ΕΜΕΙΝΑ!!ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ!ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ...ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΕΙ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο ποστακι μας κ με την πρωτη αφιξει του πρωτου μας μπεμπη!!!!!!!!!!!!!!!!

καρολινα να σου ζισει ο μπεμπαρος,καλοτυχος κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!καλη αναρωση!!νομιζα οτι ειχα το κινιτο σου,αλλα το σταθερο εχω μονο..

λια κ μπεμπουλα περαστικα.. :(

αλεκα σημερα θα το βγαλω το παρκοκρεβατο..πηγαμε στο τζαμπο παλι σημερα για κατι μικροπραγματα,πηρα κ πετσετες μπανιου..δεν ειχα για την μπεμπα..το ειχα ξεχασει τελειως..

νανσυ τι να πω... χαρας το κουραγιο σου..μη τις δινεις σημασια πια..εννοειτε οτι πρεπει να τις πεις οτι(καλα δεν βλεπετε οτι τα κανετε χαλια?) δεν ειναι ντροπη..δεν μας πρηζεις..ουτε να το σκεφτεσαι αυτο.. κ να φανταστεις οτι εγω εχω μια πεθερα,που το μονο που με αγχωνει οτι θα θελει να με βοηθαει συνεχεια κ δεν θα το αντεξω με την αποψη οτι θα την εχω τρεις κ λιγο στα ποδια μου..κ ειναι πολυ τιτιζα στην καθαριοτητα..ερχεται κ μου σκουπιζει την αυλη συνεχεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι μας!!με το καλο ολα μα ολα τα μωρακια που θα ερθουν απο εδω κ περα!

κ φυσικα πολλες πολλες ευχες στο καρολινακι,να σου ζησει κοπελα μου ο αγοραρος,να ειναι γερο το παιδακι κ ευτυχισμενο κ εσυ φυσικα καλη λοχεια!!οσο για το βαρος..οντως πολυ καλος!!θα περιμενουμε περιγραφη της γεννας σου με τη πρωτη ευκαιρια!

λια μου για να μη το ξεχασω κ χριστινακι αν παρεις κ εσυ αντιβιωση,να ρωτησετε σιγουρα για ουλτρα λεβιρ γιατι εγω με την κωλοαμοξιλ που πηρα λογω δοντιου σημερα εχω τρελη φαγουρα κ σιγουρα εχω μυκητες.κ η χαζη ενω τα ξερω τα ουλτρα δεν τη ρωτησα την οδοντιατρο να τα παρω.που παντα παιρνω.ειναι ζυμομυκητες αλεκα μου,καπως ετσι λεγονται,κ κανουν καλο γενικα κ εγω εχω δωσει στον αντωνη,παντα δινω οταν εχει θεμα με τη κοιλιτσα,ειδικα παλια που ειχε παθει κ γαστρεντεριτιδα.απορω πως σου ξεφυγε σαινακι μου! :D:D

νανσυ σε καταλαβαινω,εχεις δικιο,απορω πως δεν τα εχεις κανει ολα λαμπογυαλο εκει μεσα,μα καλα η αλλη η νυφη σαν πιο μικρη κ στην ηλικια δε καταλαβαινει οτι δεν ειναι ευκολο κ οτι ειναι επικινδυνο να επιβαρυνεσαι κ με ακομα παραπανω δουλεις απο αυτες που ηδη θα εχεις;ελεος δηλαδη.εγω που ειμαι απ'εξω κ νευριαζω..οσο για τη δουλεια,αστα..εχω βαρεθει,αλλα κανω υπομονη.χθες ηθελα να κλαιω το βραδυ,σχολασα 9 κ εφτασα 11 κοριτσια σπιτι,γιατι οπως σας εχω πει παιρνω τρεις συγκοινωνιες κ χθυες δουλευε ο αντρας μου απογευματινος,σχολαγε 11.30 ενω αλλες φορες ερχεται κ με παιρνει απο το μετρο κ φτανω 10.10 περιπου οταν ειμαι κ εγω απογευματινη.ε οχι κ 11 με τη κοιλια μεσα στα λεωφορεια,κ εκτος αυτου ειχε κανει κ ο γιος μου εμετο γιατι απο το κρυωμα που ειχε του εμειναν λιγα φλεματακια κ μπουκωθηκε με τυρακι που του εδωσε η πεθερα μου κ πηγε να πνιγει κ του βγηκε σε εμετο.κ τους τα εκανε ολα χαλια κ ενιωσα κ εγω ασχημα γιατι ειχε γυρισει κ η κουνιαδα απο τη δουλεια κ ειχαν κατσει να φανε κ φυσικα μετα καθαριζε μια ωρα.ε κ ενιωσα ασχημα.αφου γυρισαμε σπιτι,εκανα μπανιο κ μετα που εφαγα κ ξαπλωσα δεν ειχα κουραγιο κ χυχικη ορεξη ουτε να μιλησω με τον αντρα μου ο οποιος ευτυχως γυρισε κ ανελαβε το παιδι.αχ με τα δυο παιδια πως θα ειμαστε,τρελοκομειο θα γινεται κ με τη δουλεια.

ελενα με το παγωτο παρολο που δε μου αρεσουν τα αμαυγδαλα κ ολα αυτα μεσα στο παγωτο,ειμαι πιο κλασικη,μου ετρεξαν κ εμενα τα σαλια κ ειναι πολυ ευκολο οπως φαινεται.

κοριτσια εγω πρωτα ο θεος θα γενησω μαλλον λιγο πριν τον 15αυγουστο επειδη ειμαι κ με καισαρικη οποτε δεν θα ειναι κανενας εδω για επισκεψη.απο τη μια καλυτερα,απλα μετα θα πλακωσουν ολοι στο σπιτι.θυμαμαι στον αντωνη γινοταν χαμος απο επισκεψεις στο μαιευτηριο κ μετα στο σπιτι ολο επισκεψεις κ καποια φαση ειχα κουραστει.

αποψε νομιζω εχει κ eurovision,αν κ δε μου αρεσει καθολου το τραγουδι μας θα την δω,να γελασω με τα σουργελα που σιγουρα θα εχουν στειλει καποιες χωρες.

αυτα τα νεα μου,μου εκατσε κ εμενα να φαω παγωτακι τωρα,παω να βαλω λιγο σε ενα χωνακι κ επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ απορώ πως κρατιέσαι και δεν της τα λες ένα χεράκι. Εγώ μόνο στην πεθερά μου κολλάω να μιλήσω και λογικό. Στην μάνα μου τα χώνω και αυτός που κολλάει να μιλήσει στην μάνα μου είναι ο άντρας μου. Να βάλω τον άντρα μου να τα χώσει στην μάνα μου για μένα μου φαίνεται πρωτάκουστο. Στην νύφη σου πάλι λογικό να κολλήσεις να πεις κάτι αλλά στην μάνα σου? :roll: Μου φαίνεται περίεργο που δεν της τα λες. :roll: Και φυσικά έχεις απόλυτο δίκιο για την συγκεκριμένη κατάσταση.

Εμένα το παγωτάκι της Έλενας με κέρδισε από την στιγμή που διάβασα το ζαχαρούχο γάλα. Το πίνω και σκέτο άμα λάχει. :lol:

ΒΙΚΑΚΙ υπομονή που θα πάει θα τελειώσει κι εσένα αυτή η ταλαιπωρία. Σιγά μην νιώθεις και ενοχές που τους τα έκανε λίμπα. Καλά να πάθουν να μην το μπούκωναν το παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera tsoupres mou k kaloriziko to postaki mas...karolinaki na sou zisei koukla mou na einai geros k eutuxismenos, k kali loxeia na exeis...

lia k mpempoula perastika elpizw na ginete grigora kala....

elena tha to ftiaksw apo vdomada to pagwtaki mou trexoun ta salia k emena kapws etsi prepei na to ftiaxnei k i pethera mou k vazei komatakia sokolata mesa k mpiskoto...

este krima alla den se fovamai esena kati tha skefteis na kaneis...

katerinaki na dwseis ta filia mas sto karolinaki mas...

nansy k bikaki upomoni ligo akoma k tha xalarwsete k eseis ligo toulaxiston apo tin douleia...

nansy aparadekto mporouse ontws na tin pei tin gunaika na katharisei k to diko sou mpalkoni afou autoi to kanan xalia...

alekaki ama sumfwnoun k ta koritsia k theloun vaze k ta kilakia twn morwn pou geniountai dipla.....

edw vrexei astamatita oli mera den antexete pia eleosoute voltoula den mporoume na pame...

emena o mpempis me piezei polu psila me exei taraksei apo xthes to vradi den mporousa na koimithw...

efaga k paw na tin araksw ligaki mpas k iremisw filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ξυπνησα η γουρουνα και ειχα εναν υπνο βαθυ!!!!

κοριτσια αυτο το leour αληθεια σας λεω πρωτη φορα το ακουω! εχω πιει του κοσμου τις αντιβιωσεις και μολις με πειραζε στομαχι κατευθειαν ζαντακ....

καλα νανσυ αυτη η καραμελα "εγω οταν σας ειχα μικρα και σας μεγαλωνα μονη μου....." την εχ ακουσει ενα εκατομυριο φορες.... δε σε βοηθαει που δε σε βοηθαει τουλαχιστον να της τα χωνεις να το ευχαριστιεσαι κιολας!

βικακι αντε υπομονη κοπελα μου να περασουν γρηγορα οι βδομαδες ναρθεις σπιτι να απολαυσις και τα δυο σου παιδακια.... οσο για το μετα μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν και ελπιζουμε προς το καλυτερο!

οσο για τον μικρο τι στεναχωριεσαι παιδι ειναι και εμετο θα κανει και την μυξα θα κολλησει στο τοιχο και θα καταχεσει το σπιτι

ναταλακι μου το σκεφτηκα και εγω να σας εβαζα και τα κιλα διπλα αλλα δεν ξερεις πως οι ορμονες λειτουργουν σε μια γυναικα αφου γεννησει.... μπορει το παιδι της ναναι μικρο και να νομιζει πως ειναι αρρωστο επειδη θα βλεπει τα υπολοιπα στη λιστα 3500για παραδειγμα..... ετσι μια χαρα ειναι η λιστουλα μας.... οταν θα γεννησεις με το καλο θα με καταλαβεις!

παω να συνεχισω το σιδερο μιας και σε λιγο ερχεται ο αντρας μου θα παμε σουπερ για ψωνια φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλιτσες μου και με το καλο να δεχτουμε τις αφιξεις των μωρων μας :P:P:P:P

Καρολινακι μου..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, γερος, τυχερος και καλοφωτισμενος ο παιδαρος. Μια χαρα αγοραρος ο ποντικουλης, καθολου ποντικουλης μαλιστα!!!!!! Καλη λοχεια να εχεις και με το καλο να μας πεις τα νεα σου. Περιμενουμε ;);););););)

ΜΕ το καλο ολες μας να κρατησουμε τα θαυματακια μας αγκαλιτσα :D:D:D:D

ΠΕραστικουλια αρρωστουλες μου φουσκιτσες. Υπομονη και θα περασει.....

Εμεις σιγα σιγα θα αρχισουμε να ετοιμαζουμε τα πραγματα μας. Αυριο με το καλο παμε Βέροια και ανυπομονουμε να δουμε την νεραιδουλα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλιτσες μου και με το καλο να δεχτουμε τις αφιξεις των μωρων μας :P:P:P:P

Καρολινακι μου..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, γερος, τυχερος και καλοφωτισμενος ο παιδαρος. Μια χαρα αγοραρος ο ποντικουλης, καθολου ποντικουλης μαλιστα!!!!!! Καλη λοχεια να εχεις και με το καλο να μας πεις τα νεα σου. Περιμενουμε ;);););););)

ΜΕ το καλο ολες μας να κρατησουμε τα θαυματακια μας αγκαλιτσα :D:D:D:D

ΠΕραστικουλια αρρωστουλες μου φουσκιτσες. Υπομονη και θα περασει.....

Εμεις σιγα σιγα θα αρχισουμε να ετοιμαζουμε τα πραγματα μας. Αυριο με το καλο παμε Βέροια και ανυπομονουμε να δουμε την νεραιδουλα μας.

ΥΓ. Με εχουν ταραξει οι αυπνιες τελευταια :cry::cry::cry::cry: και το βραδυ και το μεσημερι δυσκολευομαι παααααααααααααααρα πολυ να κοιμηθω ενω θελω. Ειδικα το μεσημερι δεν τα καταφερνω και μετα ολο το απογευμα ειμαι σαν φυτο..... το περασατε στον 7ο ή ειμαι το περιεργο της φυσης :shock::shock::shock::shock::shock: ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στα κοριτσια...

Να σου ζησει Καρολινακι το μωρο...πολυ καλο το βαρος..σουπερ..καλη λοχεια κ καλους θηλασμους ευχομαι...

Αντε σιγα σιγα ερχονται τα μωρακια μας...

Βικακη κανε υπομονη να τελειωσεις κ συ με την δουλεια κ να χαλαρωσεις λιγο...οσο γινετε με τον Αντωνακη...βεβαια..

Νανσουλα απορω πως την αντεχεις την μανα σου κ δεν της τα λες....εγω δεν θα μπορουσα θα ειχα φρικαρει...

Κατερινακι μια απτα ιδια με τις αυπνιες κ το μεσημερι δεν μπορω να κοιμηθω κ το βραδυ παλι τα ιδια δεν βολευομαι με τιποτα κ καθε 40 λεπτο με μια ωρα παω για κατουρημα...ασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki na sou ziseiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! Na ton xairesai kai na einai kalotuxos panta!!

Bre Aleka esu pou ta ksereis ola pws den ikseres to ultra levure?? Otan perneis antibiwsi ti kaneis?? Kathe fora bgazeis mukites?? Giati an den ta pareis auta gia na mi bgaleis mukites prepei na trws ena swro giaourtia!

Bikaki polu talaipwria kai esu, makari na teleiwseis apti douleia suntoma!

Nancy sumfwnw me tin Este...ma pws kai de les tipota??? Tha eixa bgei eksw apta rouxa mou!! Kai tha tis elega epi leksi "siga ti boitheia pou mou prosfereis". Ma mono pou ta diabazw bgainw eksw apta rouxa mou, aporw pws eisai toso sugkratimeni!

Este prin pas sto maieutirio ftiakse to pagwtaki pou molis bgeis pou tha mporeis na trws na to exeis etoimo!!!

Bikaki anti gia karamelwmena amugdala mporeis na mi baleis tipota h na baleis meli h nutella!! Oti thes bazeis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πικραμενη ιστορια κοριτσια οι αυπνιες.μια εβδομαδα ειμαι συνεχεια με αυπνιες και σημερα το πρωι που ξυπνησα ειχα μια φοβερη κουραση κ ατονια.δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου!

Νανσουλα πες και καμια κουβεντα ,καμια φορα δεν κανει κακο.τουλαχιστον μηνσε παιρνανε και για μαμακα!!!! ;)

Ποτε θα κανουμε κλειστη ομαδα να πω τον πεθεροκαημο μου;;;;;;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μια απτα ιδια με τις αυπνιες κ το μεσημερι δεν μπορω να κοιμηθω κ το βραδυ παλι τα ιδια δεν βολευομαι με τιποτα κ καθε 40 λεπτο με μια ωρα παω για κατουρημα...ασε...

ΚΑι ελεγα οτι εγω ειμαι η κατουρλιαρα!!!!!!

Τη μερα παω το πολυ ανα μια ωρα και τη νυχτα ανα 2ωρο και με κουραζει γιατι χαλαω τον υπνο μου ρε γμτ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΑΦΤΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΥΔΡΩΣΕ!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΕΥΡΙΑΣΑ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ!Κ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.

ΔΕΝ ΤΑ ΣΟΥΡΩ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ 25 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ..Κ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΙΩΝΕΣ..ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΥΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΤΗΣ ΕΤΣΙ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ Κ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νανσούλα, δύσκολες καταστάσεις, το χειρότερο είναι ότι μένετε εκεί όλοι μαζί. Νομίζω πως και γω αν έμενα πάνω κάτω με τη μάνα μου, παρεμφερή προβλήματα θα είχαμε. Να σου πω, όσο είναι δυνατόν να μην στενοχωριέσαι αν και ξέρω πώς είναι πολύ θεωρητική συμβουλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα με τρελανετε δεν την γλυτωνω.... αμα παρω αντιβιωση που ακριβως βγαζω τους μυκητες και πως καταλαβαινω οτι εχω βγαλει???? και επισης περνω προστατευτικα για το στομαχι καθε φορα που πινω αντιβιωση απλς αυτο που λετε ειναι φυτικο???

νανσουλα μου χωνε κοριτσι μου χωνε και τα λεφτα ας τα κανουν μασουρι (μη πω τιποτα χειροτερο)

λεγετα να ξεσπας

αχ κοριτσια πηγαμε με τον αντρα μου και φαγαμε εξω τις μακαροναδες μας και στανιαραμε.... αυριο το απογευμα θαρθει και η μικρη και παλι τα κεφαλια σπιτι!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ πολλα και καληνυχτα παω να δω γιουροβισιον αφου δνε εχει τιποτα αλλο η τιβι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ;

ΕΜΕΝΑ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Κ ΒΓΗΚΑΝΕ ΕΞΩ Κ ΛΕΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ;ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ;ΕΝΤΑΞΗ;(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ...)Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ..ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ;(ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΤΑΞΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ)ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ;ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΩ! :lol::lol::lol::lol: (Κ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ)..

Κ ΜΩΛΙΣ ΤΣΑΚΙΣΑ ΕΝΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΔΕΣ!! :lol::lol: ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΣΤΙΣ 6 ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ Κ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΤΩΡΑ! :lol::lol:

ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.

Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΙ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΤΑ ΕΙΚΟΝΙΣΜΑΤΑ Κ ΜΑΥΡΙΣΕ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ!ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΑΣ ΚΑΛΑ;ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΠΗΓΑ Κ ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΕΡΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΨΕΙ..Κ ΜΩΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ Κ ΤΟ ΚΕΡΙ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΑΧΤΥ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΤΑΝ Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΞΥΠΝΗΣΑ!!ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑ Ε;ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ! :lol::lol: ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...