Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο3!!! ΗΡΘΑΝΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

veloudenia σε καταλαβαίνω. Είναι σπατικό να σου λένε τι να κάνεις ειδικά οταν δε θες να σου πουν τη γνωμη τους. Και στην τελική και λάθος να κάνουμε έτσι θα μάθουμε. ;)

μωερουδένια ναι επιτέλους γέννησα κι εγώ, είναι σκέτη γλύκα, δεν τον αφήνω από αγκαλιά, είναι μια γλύκα. Κι ο άντρας μου έχει χαζέψει, σε λίγο θα του αλλάζω κι εκείνου πάνες :lol::lol: Εμένα ο γιατρός είπε θα με δει στις 40, δε μου είπε για νωρίτερα :? Τελευταία φορά με εξέτασε πριν βγω από το μαιευτηριο

σοτκου τώρα το διάβασα αυτό για τις θηλές και έμεινα παγωτό. Δεν παλεύεται η πεθερά. Ευτυχώς η δικιά μου είναι Αθήνα, μακρια κι αγαπημένες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 190
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μανούλες τι κάνετε;Δυσκολεύομαι να μπω συχνά γιατί ο μικρός είναι πολύ δύσκολος,όλα μαμ και κακά είμαστε.Νάνι δεν κάνουμε παρά μόνο στην αγκαλιά μου.Ότι λάθη δεν έκενα στον Δημήτρη νομίζω πως τα κάνω τώρα με τον μικρό.Ξεκίνησα και εγώ χθες λίγο συμπλήρωμα γιατί δεν τον βλέπω να χορταίνει αν και παίρνει βάρος-όχι ΄σο θαθέλαμε αλλά πάιρνει.Από την άλλη ο Δημητράκης έχει γίνει πάρα πολύ κουραστικός.Κάνει ότι βλακεία μπορεί για να τραβήξει την προσοχή μου,αλλά τι να κάνει και αυτός όταν βλέπει όλη μέρα την μαμά του με ένα άλλο μωρό στην αγκαλιά του.Νομίζω πως θα τον κόψω τελικά τον θηλασμό και θα δώσω μόνο ξένω (αν και δεν το θέλω καθόλου) για να ηρενίσουμε όλοι.Αποστείρωση εγώ θα κρατήσω μέχρι τον 3ο μήνα.μετά θα βράζω λιγάκι μόνο το νερό γιατί το καλοκαίρι κυκλοφορεί γαστρεντερίτιδα.Σας αφήνω γιατί πάλι κλαίει... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριάννα το δικό μου το γιο ξέχασες να τον βάλεις. Λες να φταίει οτι είναι γκρινιάρης? :lol: 2980 γεννηθήκαμε και 50 πόντους. Κι εμένα στην αγκαλιά είναι συνέχεια, σκέφτομαι να πάρουμε ρηλαξ μπας και του αρέσει γιατί δεν κάθεται πουθενά. Ούτε στο μπαμπά του :cry:

Πήρε ο άντρας μου χτες τον παιδίατρο γιατί μέχρι τώρα είχαμε του νοσοκομείου - σήμερα ο μπέμπης είναι 8 ημερών και ο παιδιατρος είπε οτι τα μωρά τα βλέπει στις 15 μέρες περίπου. Αλλά ρε κορίτσια από τη στιγμή που θηλάζω που ξέρω αν παίρνει βάρος? Εσας κάθε πόσες μέρες το βλέπει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!

elenac ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ! @};-

ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΣΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΟΣ ΜΗΝΟΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΝΟ ΘΥΛΑΖΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΝΟΙΚΙΑΣΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟ ΖΥΓΙΖΩ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 180gr. ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ, 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΑΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ. ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΤΟΥ Η΄ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΝΥΠΤΙΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΕΚΕΙ.

ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΑΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΙ ΑΝΑΚΛΥΨΑ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΝΕΙ Η ΒΡΥΣΗ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΛΑΜΑΤΑ!

ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 2-2,5 ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ. Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 2-3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ 1,5 ΩΡΑ.

ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΩ.......... ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΤΡΙΤΗ ΜΟΙΡΑ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΛΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera! shmera koimh8hka mazi me thn mpempa sto krevati eipa na mh shkw8w na kanw douleies to prwi!

eimai ptwma an kai pernw sidhro mou erxetai na lupo8hmhsw merikes fores mesa sthn hmera o giatros mou eipe na prosexw na mhn krataw to mwro sthn agkalia kai mou fugei kai na trww pio kala.

elenac emas hr8e h paidiatros stis 7 hmeres spiti kai twra 8a ksanar8ei stis 40 alla exoume suxnh epikoinwnia gt einai 8eia mou . emeis agorasame mia zugaria apo to jumbo hlektronikh (40 euro ekane) thn idia thn noikiaze to nosokomeio me 28 euro to mhna etsi twra auth 8a mas meinei. to mwro 8elei zugisma mia fora thn evdomada thn idia wra thn idia mera.

marianna edw emeis ena exoume kai eimaste ptwmata fantazomai oses exoun duo!!!!! kai egw lew na to kopsw to mhtriko meta tis 40 meres gt etsi kialliws de xortainei kai deinoume sumplhrwma o skoulikis omws leei oxi...8a rwthsw to giatro mou otan 8a paw na me dei kati 8a kserei parapanw. an kai me hremei otan th 8hlazw alla stenaxwriemai pou de xortainei.

x+m h giatros mas eipe na thn vazoume sto rilax alla na valoume mia petseta apo katw apo thn plath ths gia na mhn sthrizete to mwro sthn plath tou kai sth mesoula tou,dhladh na mhn ka8ete alla na ksaplwnei.

auta paw gt 8a prepei na th 8hlasw opou na 'nai. kalh sunexeia! kai upomonh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας, δεν σας εχω ξεχάσει αλλά ακόμη δεν έχω πάει σπίτι μου και δεν έχω μπει στους κανονικούς ρυθμούς.Καλώς εχόντων των πραγμάτων όμως, την άλλη παρασκευη έφυγααααα!!!Δεν κρατιέμαι πια!!!Με τον θηλασμό πάμε πολύ καλά, ο μικρός τρώει καλά κι αρνούμαι να του δλωσω συμπλήρωμα!!!!Το βράδυ μπορεί να μου κοιμηθει και 5-6 ώρες σερί και δεν τον ξυπνάω, όταν πεινάμε το λέμε δεν περιμένουμε, χιχιχι!!!Με την αλλαγή της πάνας και το μπάνιο κι εμείς κλαίμε σπαρακτικά αλλά το συνήθισα πια :lol::lol: τρέμει το χειλάκι μας!!!φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena koritsakia mou, vlepw ayto me to xeilaki pou tremopaizei to exoun telika ola ta mwrakia e? emeis phgame sthn paidiatro proxthes kai mas zygise kai phrame mono miso kilo , mou eipe pws alla paidakia pairnoun kai ena kilo stis 20 meres, h alitheia einai pws o dikos mou den trwei kala, alles fores trwei 90 ml alles 70 kai alles 110, kanonika mou leei eprepe na trwei panw apo 120, simera tha tou dokimasw allo gala mipws to faei ayto, eseis aytes pou den thilazete ti gala dinete? xthes epese kai o afalos tou.....alitheia twra mporoume na ta valoume sto mpanieraki tous gia mpanio h akomh den kanei na to mouskepsoume? kata ta alla kala trwei ana 3 wres peripou alla mou ksypnaei kai thn nyxta ana 3 wres, esas ksypnane? pws tha to allaksw ayto? ti na kanw?

egw phga sthn giatro mou mia evdmada meta thn kaisarikh kai mou eipe pws h tomh mou einai poly kala kai exei arxisei na kleinei kai mou ekane kai yperhxo kai h mhtra mou einai pentakatharh, twra mou eipe na paw stis 40 meres, alitheia eseis pou kanate kaisarikh h koilia sas einai akomh moudiasmenh se ekeino to shmeio emena einai pantos.....sex ekane kamia? meta apo poso kairo mporoume? ksexasa na rwthsw thn giatro, ayta ta dika mou paw na diavasw ta nea sas twra pou einai hremo to zouzounaki giati merikes fores seliniazetai to poulaki mou, profanws exei ponakia kai den kserei ti thelei........filakiaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpinaki sex meta tis 40 meres rwthsa egw prin vgw apo to nosokomeio to giatro mou.oso gia to moudiasma isxuei!!! les kai den uparxei auto to shmeio merikes fores! alla shmera pou eixe periergo kairo mou edine merikes souvlies! kolpiko uperhxo sou ekane???emena mou eipe na paw stis 40 meres kai milame apo to thl oti einai.

mpanaki meta apo duo meres afou pesei o afalos mas eipe emas kai sunexizoume me oinopneuma.

expecting mou emeis shmera anevasame to sumplhrwma sta 90 ml gt eklaige pali ths dinw prwta sth8os kai meta to sumplhrwma.afou de xortainei me to diko mou . oso gia gala egw ths dinw to frisolac . aurio 8a kanoume mpanaki oloklhres!

paragkeila kai lastex shmera , apo kila pws pate ?? egw exasa 9 apo th genna mexri twra kai sunexizoume. vevaia den trww lipara ,trww ena kalo prwino kai nosokomeiaka geumata ,xwris karukeumata kai alati.oute gluka kai kafedes me anapsuktika. to mono pou efaga htan duo kommatakia sokolata ...pou to plhrwsa akriva gt me epiase h koilia mou to stomaxi exei fugei alla h koilia mou panw apo thn tomh einai prismenh akoma na dw ti 8a kanoume...kai exw kai th mana mou na mou leei gia thn kuttaritida na valw krema tpt allo ?? sas eipa oti vare8hka mesa sto spiti ? aurio 8a parw thl sthn ekklhsia gia th mish euxh na dw ti 8a mou pei (sthn ekkllhsia tou profhth danihl) . shmera eimaste monaxoules mas... olh mera...o skoulikis mou 8a er8eis stis 10! pffff tous eipan oti 8a doulepsoun kai tou agiou pneumatos ...aman epitelous!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpinaki τι λες???????????μια χαρα τρωει το μωρο σου!!!και εμεις τοσο τρωμε!!!καλε ποσο παραπανω θες να φαει???Εμεις ειμαστε στα 90μλ πια καθε φορα!!!

sotkou και εγωρωτησα για το σεξ πριν βγω χαχχαχαχαχαχα εμ εχουμε 10 μηνες σχεδον!!!εμεις καθολου δεν καναμε απο οταν εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!πως και πως περιμενω τον σαραντισμο :lol::lol::lol: και απο κιλα εχασα ηδη 16!!! :D:D:D:D:D

οσο για την κοιλια σου που ειναι ετσι αυτο ειναι το αρνητικο της καισαρικης... :?

expecting σε παρακαλω μην τα λες αυτα!!!κοιμαται σερι τοσες ωρες???τυχερουλααααα :cry::cry::cry:

εμεις σημερα θα παμε παιδιατρο!!!αντε να δουμε ποσα πηραμε!!!αλλα εχουμε κανει τρελα προγουλακια και μαγουλακιααα :lol::lol: στανταρ πανω απο 4 κιλα ειμαστε :D:D

α και αυριο θα παω γυναικολογο εγω...μονο εγω θα παω πιο νωρις τελικα :?

επισης πλεον κανω ανετοτα δουλεις και κινουμαι!!!σχεδον εχει περασει ολος ο πονος απο τα ραμματα!Δοξα Το Θεο!!!αυτααααααα

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxx vre koritsia wres wres mou xtupaei h kata8lipsh thn porta... eseis to noiw8ete auto?

koutoulaw pantou pleon...shmera 8a parw kai to giatro mou na tou pw gia thn tomh. rwthsa kai poso prepei na 8hlazoume gia na exei to mwro antiswmata kai mou eipe h paidiatros 3mhnes to ligotero...pou na 8hlasw 3 mhnes??pfff ti na pw exw arxizei kai apelpizomai me to 8ema 8hlasmos...eseis ti alla? ante mwroudenia me to kalo na pas sto giatro na mas peis ti eksetaseis sou ekane. filakia se oles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΛΑΙΜΑΡΓΟ. ΞΥΠΝΑΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ 1,5 ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΦΑΪ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΦΑΪ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΔΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ σε καταλαβαίνω απόλυτα. ούτε εγώ εχω βοήθεια και θα ήθελα να γινοντουσαν μονες τους οι δουλειές για να μπορώ να κοιμάμαι. Σήμερα από τις 9μιση που κοιμήθηκε είπα να κάνω λίγο το σπίτι τα πολλά πολλά. Σκούπισμα σφουγγαρισμα και τα μπάνια - μόνο λεκάνη μπανιέρα νιπτήρα οχι πλακάκια εννοείται. Μάζεψα και τα ρούχα απ'εξω και με περιμένει σίδερο. Εχτες είχα του μπέμπη, σήμερα του Δημήτρη... έχω εναν πονοκέφαλο, με έχει πεθάνει. Από την αυπνία θα είναι. Χτες ήρθε κι ενας φίλος να μας δει που είναι γιατρός και μας είπε οτι η γκρινια που έχει είναι κολικοί... ναι, αρχίσανε κι ο καημενούλης μου έρχεται κρίμα. Τώρα κοιμήθηκε, παω να πέσω κι εγω μπας και μου περάσει ο πονοκέφαλος. Ακόμα δεν εχω μαγειρέψει... φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalhspera shmera mia apo ta idia elenac ,ligo skoupisma ,sfougkarisma , plusimo ektos apo sidero...pou me perimenei!! hr8an duo filoi kai psisame epitelous me ta polla mporesa kai vghka sto mpalkoni kai evgala kai th beba!!! aurio 8a paw na parw mish euxh ante pisthke!!!!

shmera kai x8es h mikrh mou ekane emeto to gala ,mia x8es k mia shmera, de mporouse na reftei kai to evgale olo..meta htan komple. vre koritsia mou xwneuei me duskolia ! exw fovo mh mou pnigei sunexeia...

shmera foresame kai ta kalokairina mas ! me fanelaki fusika apo mesa...26 va8mous mesa sto spiti 31 eksw apo to spiti...auta polla filakia se oles !

mwroudenia grapse mas otan ola einai ok! elpizw ola kala na einai!!!! filia stis mpourmpoulh8res sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααααααααααα, χτες πήγαμε για καφέ με κάτι φίλους και το μπέμπη. Δεν ξέρω αν του άρεσε γιατί κοιμόταν σχεδόν μέχρι να φύγουμε :D . Δεν το περίμενα... είχε τέλειο καιρό, βέβαια κάτσαμε μέσα στην καφετέρια μην κρυώσει και ήταν ήσυχος. Μέσα στη βδομάδα θα πάμε παιδίατρο, εγώ ευχή θα πάρω στις 40 μέρες κατευθείαν γιατί χτες ήταν 12 ημερών και τον έβγαλα έξω. Εδώ Κρήτη έχει απίστευτη ζέστη και δεν την πάλευα να κάτσω μέσα.

Πάντως είναι στιγμές που σέρνομαι και δεν την παλεύω και άλλες που έχω απίστευτη υπερένταση και το μάτι γαρίδα. Σοτκου εμένα και να εχει ρευτεί βγάζει γουλιες αν και σπάνια ρεύεται...βγάλατε κοντομάνικα ε? εμένα παρόλο που σκαει ο τζίτζικας τον εχω με μακρυμάνικο και πολλές φορες τα χερια του είναι κρυα οπότε δεν εχω τολμήσει να του βάλω κοντό :?

μωρουδένια ελπίζω να εχουμε σύντομα νεα σου κι όλα να είναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenac asta emas mas epiase kolikos x8es to vradi kai etsi den eixa kouragio na paw gia euxh shmera opote mia k kalh stis 40 twra...nai k emena sto mpalkoni einai hsuxh. edw kanei zesth kai h mikrh me ta makrumanika idrwne trella...

marinaki ti egine ola kala???? paw na koimh8w gia mia wra gt meta exei mpanio k taisma

de me eftane h aupnia mou me epiase kai to xeri mou to aristero apo panw mexri katw olo moudiasmeno ...ta kala tou karpiaiou swlhna... filia se oles k kalh fwthsh gia shmera ...kafes eeeeeeee????????8elw k egw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κοριτσακια μου!διαβασα λιγα νεα σας γιατι δεν εχω χρονο.ειμαι στο τρεξιμο ολη μερα αλλα και μιση νυχτα.... :lol:

εμεις εχουμε και καποια δυσαρεστα νεα και περιμενω αποτελεσματα............ :(

ειχαμε κανει εξετασεις στην μπεμπουλα μου οταν βγηκαμε απο την κλινικη ηρθε μια μαια (4 ημερων η μπεμπα τοτε)και πηρε αιματακι για ελεγχο μεταβολικων νοσηματων.αυτα τα χρεωνομαστε εξτρα.οσες κανατε θα το ξερετε....και ενα απο τα αποτελεσματα βγηκε οριακο....σχετικα με ενα ενζυμο που αφορα μια παρα πολυ σοβαρη παθηση που ονομαζεται κυστικη ινωση.ετσι μας ειπανε να το επαναλαβουμε και περιμενουμε με αγωνια....ο νεογνολογος απο την κλινικη μας ειπε να μην ανησυχουμε και πως πολλα αποτελεσματα βγαινουν οριακα και μετα με τον 2ο ελεγχο φαινονται ολα καλα.εγω δεν ησυχασα πηρα και τη δικη μας ιατρο η οποια μου ειπε πως αποκλειεται να πασχει το παιδι μου απο αυτη την ασθενεια και πως στην χειροτερη περιπτωση ισως εχει το στιγμα οποτε να μην ανησυχω ....ομως παιδια τα αποτελεσμτα βγαινουν σε 15 μερες κι εγω εχω σκασει..........ειμαι πολυ αγχωμενη.....αν πατησετε στο γκουγκλ για την παθηση αυτη θα καταλαβαιτε ιατι ειμαι τοσο σοκαρισμενη......ετσι αναμενω με αγωνια.....

κατα τα αλλα το παιδακι μου ειναι σουπερ!!!τρωει καλα,μονο θηλασμο!!!κοιμαται καλα αλλα και καποιες μερες εχει πονακια ομως δεν ουρλιαζει απο τον πονο.απλα εχει ζορι και φαινεται απο την ανησυχια της ,κανει και πολλα αερια και κακακια.

η μεγαλη μου μας εχει αποτελειωσει...θελει ολη μερα παιχνιδια και τρεξιμο...εγω δεν αντεχω κι ετσι περιμενω την αδερφη μου που παιζουν και την κουραζει λιγακι...χιχιχιιχχι

απο δουλειες .............πολυ λιγα πραγματα..ευτυχως ερχεται που και που και η μαμα μου κραταει το ενα και τρεχω για δουλειες.

αυτα κοριτσακια μου!φιλακια σε ολα τα νινακια!!!!υγεια και χαμογελα σε ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, mwroudenia σιδερένιο το μπεμπάκι, Αργυρώ για να σε καθησυχαζουν οι γιατροί κάτι θα ξέρουν. Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά κι όλα θα πάνε καλά.

Εμεις περάσαμε ενα βράδυ με κολικούς. Ο μπέμπης να χτυπιέται και να μην μπορούμε να τον κάνουμε καλά. Τον λυπήθηκα είναι τόσο μικρούλης... Εδώ και 2 ώρες είναι κολλημενος πάνω μου. Με το που τον βάζω στο πορτ μπεμπε μετα απο λιγο ξυπνάει και κλαίει, με το που τον κραταω πανω μου αποκοιμιέται ξανά. Σέρνομαι. Παω να φτιάξω καφέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera !!! nomizw pws koutoulaw shmera an k h mikrh ektos apo ta taismata to vradi den eklaige allo...alla re koritsia ekane tsisakia ths k vghkan apo to pampers duo fores mou lete ti ftaiei?htan polla kai den prolave na aporofhsei...???to diplokoitazw otan ths to foraw ...kai etsi duo fores to vradi eixame allagh ola sentonia rouxalakia ta panta...

marinaki eides pou ola kala phgan! ta vrwmokounoupa!!!!

Argyrw na pane ola kala kai se sena prospa8hse na mhn agxwnesai ekanan kai sth dikia mou eksetaseis kai to mono pou vrhkan htan elleipsh enzumou G6(kai kati allo pou den 8umamai) to diko mou vevaia einai allergia kai 8a to doume ston 6o mhna.to oriako pou lene sto nosokomeio mporei na einai 3 -4 monades katw apo to orio opote mhn agxwnesai ! esu me ton antra sou exei kanenas apo tous duo kati tetoio? gt apo oti diabasa einai klhronomiko opote an den eixate mhn anhsuxeis ka8olou.

filakia koritsia mou elpizw shmera na einai mia kalh mera gia oles.emena me phran gia ma8hma x8es na ksekinhsw molis saranthsw ...na sas pw oti den 8elw na paw me tpt????????nai 8a sas to pw kai oute o antras mou 8elei na paw...12 xronia doulevw prwth fora ekatsa sto spiti mou xwris na trexw apo edw k apo ekei kai den 8elw na afhsw kai th beba mou (thn peinaloga mou) xixixixi

elenac 8elei agkalia arketa o kolikos to diabasa se ena site kai pipila voh8aei arketa! pistepse me to diapistwsa thn kuriakh to vradi!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sotkou μου δεν ξερουμε αν εχουμε το στιγμσ κυστικης ινωσης...ειναι ειδικες εξετασεις που κανονικα καθε γυναικολογος πρεπει να συμπεριλαμβανει στο προγεννητικο ελεγχο αλλα....δεν το κανουν.

οπως κανουμε για μεσογειακη αναιμια ετσι πρεπει και για κυστικη ινωση αλλα δεν γινεται....τελος παντων αυτο για το οριακο που λες οτι μπορει ναναι κατω ,που το ξερεις???γιατι εγω δεν καταλαβα τι εννοουν οριακο..........οριακο πανω η κατω????η ισα με την τιμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε;;;

Μόλις κοιμήθηκε ο μικρούλης μου κι είπα να σας γράψω τα νέα μου!!!

Το μπεμπάκι μου είναι μια ζωγραφιά, δεν ακούμε την φωνή του παρά μόνο όταν θέλει μαμ και άλλαγμα!!Καμιά φορά γκρινιάζει λίγο όταν δεν μπορεί να τα κάνει εύκολα αλλά για λίγη ώρα και μετά σταματάει!! Στις αρχές είχαμε γκρίνιες γιατί ο ορθοπεδικός του νοσοκομείου μας έβαλε το ποδαράκι μας σε γύψο επειδή ηταν λίγο στραβό το πέλμα του και για δυο εβδομάδες ταλαιπωρήθηκε το καημένο μου. Επειδή στην επίσκεψη που πήγαμε στο ιατρείο του φάνηκε ότι ήταν πολύ αγιογδύτης ο τύπος όμως, πήγαμε σε άλλο γιατρό και τελικά τον βγάλαμε τον γύψο (Δεν χρειαζόταν) οπότε ο μικρός ησύχασε. Τα βράδια κοιμόμαστε κατά πλειοψηφία αρκετά καλά, ξυπνάμε 1-2 φορές αλλά ως επί το πλείστον κοιμόμαστε εύκολα μετά. Σπάνια να ξενυχτήσουμε-ευτυχώς δηλαδή!!

Την Παρασκευή θα πάω Κύπρο, επιτέλους να γυρίσω σπίτι μου και στον άντρα μου!!! Να είμαστε και οι τρεις μαζί κι ας μην έχω βοήθεια, δεν πειράζει. Μπορώ κάλλιστα να αδιαφορήσω για τη σκόνη στο σπίτι, δεν με απασχολεί. Ούτως ή άλλως, από τον επόμενο μήνα θα αρχίσω να φτιάχνω κιβώτια για τη μετακόμιση-άσχετο αν ακόμη δεν έχουν βγφει οι μεταθέσεις!!!Περιμένουμε τις εκλογές βλέπετε!!!

Μωρουδένια μου χάρηκα πολύ που όλα ήταν καλά!!!

Αργυρώ μην αγχώνεσαι, όλα θα είναι καλά στο τέλος θα το δεις!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαμε παιδίατρο, φτάσαμε 3550 και 52 εκατοστά. Αργυρω κι εμενα στο νοσοκομείο μου λέγαν οτι ο ίκτερος ήταν οριακά κι ενώ το όριο ήταν 16 και κατι, ο μικρός είχε 14,8 και μου το έλεγαν οριακό...

expecting γλύκα το νινί, με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας να τακτοποιηθείτε. Αυτά από μένα, παω να κάνω μπάνιο γιατί ο μικρός κοιμήθηκε. Αααααααα, δε σας είπα. Στις 8 μέρες ήρθε ο παπάς σπίτι και διάβασε ευχή στο μωρό και του έδωσε και το όνομά του. Πέτρος λέγεται το νινί μου πια. Αυτά, λισως μπω και πιο μετά. Σμακ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Petros wraio onoma ,etsi lene kai ton patera mou! mia xara paidaros! emeis thn metrhsame shmera kai apo 47cm einai 49.5 ginetai se toses liges meres na psilwsei?????apo kila paxuname xixiixixxixi 3280!!!! etsi kai emena elenac sto nosokomeio phge mexri 13,4 kai mou elegan exei iktero to mwro afou einai katw apo to orio pws exei k telika den mas krathsan :) ante paw kai egw gt 12 kai kati exei egerthrio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...