Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Katerinaki bale ti profil na ti dw giati emena den anoigoun ola....

Allaksa kai gw fwto! Emena h dikia mou koilia mou fainetai terastia.

Gia to oinopneuma egw piga sto farmakeio kai zitisa katharo oinopneuma kai tous eksigisa oti to thelw gia ton afalo tou mwrou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να πέσει συντομα ο αφαλός γιατι με ψιλοαγχώνει.Οχι πολυ αλλα θελω να κάνουμε κανονικο μπανάκι χωρις αγχος!

Ποσο ωραιες κοιλιτσες!!! :YMHUG:

Εστε οχι απλα γατζωνονται,αλλα σου ρουφανε και το μπρατσο,πιπίλα!Εχει πλάκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ κι άλλη απορία!!

Οκ αρωματα δεν κανει να φοράμε,γιατι ετσι κι αλλιως και το παιδι θα ενοχλει κι εμας.

Αλλα αφρολουτρο?Πρεπει να πάρουμε κάποιο που να μη μυρίζει?Ή κάποιο παιδικό,ή τελειως ουδετερο?Για να ξεχωριζει λεει τη μυρωδια της μαμας.

Και ενυδατικη που χρειαζομαι ειδικά στα ποδια επειδη τραβάει το δερμα μου,δεν κάνει?Φαντάζομαι στα πόδια ειναι οκ.Αλλα στο στηθος μου πχ αν του μυριζει το αφρολουτρο το γυναικειο δεν κάνει?

Εχω ρωτησει ενα σωρο πραγματα!!! :lol: Μη τυχον και δεν μου απαντησετε σε ΟΛΑ ε???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egrafa k den patithike i upovoli k twra ta exasa..

este polu wraia koilitsa k apo tis tsantes mou arese i deuteri

elena k i dikia sou polu wraia einai den einai kale polu megali

venus na xairese to agoraki sou k esu aleka tin koroula sou aurio na ta deite opws epithimite...

kale tin drosia pou tin eidate egw exw skasei simera.. piga ekana k tis douleies mou teleiwsame k me auta..

mpanaki twra pou eipate to eixa ksexasei teleiws...

maraki ante me to kalo koukla mou aurio stamatato

egw se 6 meres mpainw ston mina mou..

egw thimamai apo mwromantila ta pampers xrisimopoiousame den ta exw dokimasei ta septona tha ta dokimasw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαλια απο σεμιναριο θυμαμαι πως μας ειχαν πει το αφρολουτρο το δικο μας καλο ειναι να ειναι με ουδετερο pH και ουδετερο αρωμα. Τωρα η ενυδατική στα ποδια δεν νομιζω να του μυριζει. Επισης μας ειχαν πει οχι αρωματα και οχι αποσμητικά.

Οινοπνευμα πάρτε απο φαρμακειο, το καθαρο ειναι αυτο των 95 βαθμών.

Ελενα μεγαλωσε η κοιλιτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα είναι με ουδέτερο PH αλλά έχει άρωμα αντιηλιακού. Δεν μένει βέβαια για πολύ και είναι της la petit marseillais. Τελικά πήρα αυτή την τσάντα (να ησυχάσω κι εγώ και εσείς που σας έπρηξα πάλι :lol: ) http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... 00_s00_i00 Είχε και δωρεάν αποστολή. Όταν έρθει θα σας πω εντυπώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!Και εσείς να δείτε τα μωράκια σας όπως επιθυμείτε!

Σήμερα πήγα για εξετάσεις και για την καμπύλη...ευτυχώς μου είχε γράψει την μικρή οπότε δεν περίμενα πολύ ώρα...αλλά ήμουν με μια άλλη κοπέλα που να πω την αλήθεια με τρόμαξε λίγο...ενώ περιμέναμε να περάσει η ώρα και λέγαμε διάφορα περί εγκυμοσύνης σχεδόν λιποθύμησε...ευτυχώς είχε δίπλα νοσοκόμα την φώναξα και την πήραν με καροτσάκι στην μαιευτική να ηρεμήσει...τέλος πάντων ευτυχώς όλα καλά πήγαν για την κοπέλα! Τα αποτελέσματά μου είπαν αύριο θα είναι έτοιμα!Να πω την αλήθεια καιρό έχω να κάνω γενική αίματος κ είμαι περίεργη για τον αιματοκρίτη μιας κ δεν παίρνω σίδηρο αλλά εγώ νιώθω μια χαρά!Θα δούμε αύριο.

Αλέκα και πάλι είναι πιο μεγάλη η κοιλίτσα μου σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη...έτσι ήμουν περίπου στον 8...αλλά κ πάλι καλά είναι. Τουλάχιστον δεν ζορίζομαι στον ύπνο κ στις δουλειές!

Για το μπανάκι του μωρού...εγώ τον έκανα μπάνιο κρατώντας τον στο χέρι κ με τρεχούμενο νερό. Και να πω την αλήθεια για αρκετό καιρό έτσι τον έκανα μιας και με βόλευε πάρα πολύ.

Αχ βρε κορίτσια σας σκέφτομαι που λέτε ότι ταλαιπωρείστε από την ζέστη...ευτυχώς εδώ δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα...να φανταστείτε με παπλωματάκι κοιμάμαι...ακόμα και κάποια μέρα να έχει αρκετή ζέστη το βράδυ πέφτει αρκετά η θερμοκρασία. Όσο για ρουχαλάκια...περισσότερο την βγάζω με φορμούλες κ κολάν και από πάνω καμιά μπλουζίτσα αλλά σκέφτομαι να πάω να πάρω καμία καινούργια γιατί συνέχεια τα ίδια φοράω...δεν έχω πολλές φαρδιές, αλλά πρώτα πρέπει να πληρωθώ...αχ :? Ελπίζω αύριο να πληρωθώ γιατί ήδη φτάσαμε τους 3 μήνες απλήρωτη και θα μου κάνουν κ μείωση κοντά στα 300€. Τι να κάνουμε όμως???? Kangaroo, Este, Elena πολύ ωραίες οι κοιλίτσες σας!

Φιλάκια! Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ το βράδυ γιατί αλλιώς δε σας προλαβαίνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σηκωθηκαμε νωρις με τη μικρη και τωρα απολαμβανω το καφεδακι μου μεχρι να την ταισω!

την ειδα την ειδα την κοιλιτσα σου πανεμορφη και μικρη!!!

σταυρουλα εεε μη το λες εβαλες 17 και δεν σου φαινεται καθολου, εγω με 6 και δεν ξεχωριζεις που τελειωνει ο πωπος και ξεκινα η κοιλια!

τελεια η τσαντα!!!!

λια μου τι εγινε ξεκινησε το μητρικο ενστικτο??? :lol::lol:

- μωρομαντηλα επιτρεπονται απο την πρωτη μερα αναλογα εσυ πως θα τα χρησιμοποιεις!

- στο χερι θα σε βολεψει καλυτερα γιατι θα εχεις καλυμμενο με το χερι σου τον αφαλο και αναμεσα μια πετσετουλα και θα το πλενεις κατω απο τη βρυση τοπικα ή στο ντουζ τοπικα παλι... μετα μολις πεσει ο αφαλος θα μπορεις να το κανεις κανονικα μπανιο στη τσουληθρα που λες

- ενυδατικη και κρεμα για συγκαμα απο την αρχη (αν και την ενυδατικη θα την χρησιμοποιεις σα μασαζακι).... σαμπουανακι φυσικα απο την αρχη!

- οχι παιδι μου τι διαφορετικο ενα οινοπνευμα ασπρο ή καθαρο(το διαφανο δηλαδη 95βαθμων)ε

- μηπως να μη ξαναπλυθεις και δεν γνωριζει τη μυρωδια σου το μωρο???? καλε τρελαθηκες! αν βρομανε οι μασχαλες σου δεν θα βαλεις ρολλ ον? δεν ειπαμε να μη φορας αρωμα απλως οχι τα πολυ εντονα και οχι κοντα σε στηθος και λαιμο. και φυσικα θα βαλεις ενυδατικη αφου και γεννησουμε θα συνεχισεις να βαζεις στην κοιλια για να μη σπασει το δερμα με την αποτομη αλλαγη....

- ναι χρησιμοποιεις και αφρολουτρο αρκει να εχει ουδετερη

και μενα παντα νωριτερα με γραφει στα χαρτια γιατι περνουμε περισσοτερες μερες αδεια αν γεννησουμε αργοτερα απο την αναγραφομενη ημερομηνια αρα να ειμαστε περισσοτερο με τα μωρα μας

να και αλλη κοιλιτσα εσκασε μυτη.... εεε ενταξει ελενα μου με τετοια κοιλια πως να κοιμηθεις το βραδυ!

η κορη μου χεστηκε και βρομαει παω να την αλλαξω και επιστρεφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω.....

αφροδιτη μου καλα αποτελεσματα με την καμπυλη σου.... και καλοφαγωτοι οι μισθοι... εμενα τον αντρα μου ουτε τα περσυνα δεν πηρε....

ελενα μου οποιο θες του εμποριου αρκει να μην εχει πολυ εντονη μυρωδια....

αφου χεστηκε τωρα παμε να τα αναπληρωσουμε .... θα ακολουθησω της βικυς την συνταγη μπισκοτοκρεμα με γαλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλησπέρα φουσκιτσες μου :):):):)

Βλεπω ολες βγαλατε στη φορα τις κοιλιτσες ε?????? Πολυ ομορφες ολες και ξεχωριζουν αυτες που φιλοξενουν αγορακια ;););););)

Εμεις ξεκουραστηκαμε, μολις ξυπνησε ο πριγκιπας και σε καμια ωριτσα θα κατεβουμε στα παπακια και για καφεδακι :P:P:P:P:P . ΘΑ περασω μια βολτα απο τα Λητω (ναι ναι εχουμε απο αυτα εδω πανω!!!!) να δω μηπως εχει κανενα ωραιο σετακι προικας.

Μπορειτε να μου βαλετε κανενα σαιτ για καγκελο προστασιας του κρεββατιου???

Χθες το βραδυ ειδα αλλα 2 σχεδια για σιφονιερα και κατεληξα περισσοτερο στο σκουρο http://www.epiploshop.com/index.php?tar ... stprice.gr και μετα μου αρεσε και το ανοιχτοχρωμο σε αλλο χρωμα εννοειται, οτι ειναι η ντουλαπα που ηδη εχω http://www.epiplonet.com/epipla-ellinik ... o-211.html . θα σας βαλω τα σχεδια και πεστε γνωμες ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο κοριτσια μου κ το 6!!με το καλο οσες κοντευετε!

οι κοιλιτσες ειναι ολες πολυ ωραιες,πραγματικα,μονο της κατερινας μου μενει να δω,θα δω οταν γραψω το μηνυμα.

σημερα εφυγα νωριτερα απο τη δουλεια γιατι ψιλοπονουσα,ο αντρας μου οταν ηρθε σπιτι με κοροιδευε κ μου λεγε δεν εισαι εσυ για δουλεια,σπιτι να εισαι κ μετα λεει θα βρουμε δουλεια να τηκανεις στο σπιτι! :D μακαρι του λεω να εβρισκα μια τετοια!αλλα εδω δεν υπαρχουν ουτε εκτος σπιτιου πλεον..

τα μισα τα διαβασα απο τη δουλεια κ δε θυμαμαι τι να σχολιασω παλι..γραψατε κ παρα πολλα.

εγω οταν γενησα σας εχω πει οτι το μονο που δε μπορουσα τις πρωτες μερες ηταν να τον κανω μπανιο κ οταν ηταν 7 ημερων το μωρακι μου τον βαλαμε νοσοκομειο γιατι ανεβασε πολυ ικτερο κ επρεπε να μπει κατω απο τη λαμπα.εμεινε μεσα 14 μερες,κ ετσι του ειχε πεσει εκει ο αφαλος οποτε δεν τον εκανα ποτε μπανιο με αφαλο.μεχρι να μπει νοσοκομειο τον εκανε ο αντρας μου.αχ τι κωλομερες κ εκεινες,τωρα μου ηρθε στο μυαλο ο αντωνης νεογενητο κατω απο τηλαμπα γυμνουλης με την πανα κ γυαλακια ειδικα να μη χτυπαει στα ματια του το φως..

οσο για αφρολουτρο εγω θα διαλεγα καποιο που δε θα ειχε εντονη μυρωδια,ετσι κ αλλιως εξατμιζονται γρηγορα νομιζω,ειδικα με τη ζεστη.

μαρακι μου τι ωραια που μπηκες στον 9ο,οσο για το χαπακι σταματησε το,σιγα για μια μερα δε νομιζω να γινει κ κατι.

κοριστια πρεπει καποιες να αλλαξουμε κινητα να ειδοποιησουμε για τις γεννες.ειδικα οσες κοντευετε να ενεργοποιηθειτε να μαθουμε απο πρωτο χερι τα νεα!

σεξ κ εγω το εχω ξεχασει,εχω να κανω νομιζω διμηνο,ορεξη σπανια εχω κ οντως οταν γενησετε στην αρχη δεν υπαρχει πολυ χρονος για αυτο ουτε σκεψη,παντως εγω γενικα απο τοτε που εγινα μαμα δεν νιωθω συχνα κ γυναικα,νομιζω οτι ειμαι για να ειμαι αφιερωμενη στο παιδι μου,δε ξερω αν γινομαι κατανοητη.αλλα αυτο ειναι λαθος.παντως εχω αλλαξει πολυ κ δε ξερω αν αυτο συμβαινει μονο σε μενα,εννοω στο ερωτικο σημειο.βεβαια οταν δουλεουν κιολας κ οι δυο δεν υπαρχει κ χρονος κ εμεις εχουμε κ το σπιτι κ γενικα πολλα να κανουμε.καλα με δυο παιδια οπως λεει κ η νανσυ θα αραχνιασουμε.. :lol:

οσο για πεθερες,εμενα μου τη δινει ωρες ωρες αλλα το δειχνω κ της κοβεται ο αερας κ ξερει κ πια τι μου τη σπαει κ συνηθως δε με τσιγκλαει.αλλα εχω καταλαβει οτι μερικα που κανει ειναι ο χαρακτηρας της ετσι κ δε θα τον αλλαξω εγω αρα προσπαθω να μη χαλιεμαι.παντως γενικα εχω βοηθεια ειδικα πιο παλια κ οικονομικη καποιες φορες που ηταν κ εκεινη πιο ανετη κ της εχω απολυτη εμπιστοσυνη οσον αφορα το παιδι που μου το κραταει,οτι δηλ ειναι πεντακαθαρη,θα το ταισει στην ωρα του κ υγεινα κ γενικα σαν να ημουν εγω απο αποψη φροντιδας.κ δε θα του κανει κ ολα τα τρελα χατηρια που ζηταει ο αντωνης,θα πει κ το οχι της κ αυτο μου αρεσει γιατι κακομαθαινει ο μικρος κ δε θελω.καλα στο θεμα του παιδιου κανενα παραπονο.

ανυπομονω να ερθει η δευτερα να δω τη μπεμπα,αραγε ποσο θα εχει μεγαλωσει.

αλεκα μου να χαιρεσαι τη κορουλα σου για αυριο,μαλλον δε θα μπω γιατι θα ειμαι απογευμα στη δουλεια κ δε θα προλαβω κ εσυ αφροδιτη μου να χαιρεσαι το αγορακι σου!!

αυτα κ απο μενα,δε θυμαμαι κατι αλλο αν κ σιγουρα ηθελα κ αλλα να σχολιασω αλλα τωρα δε μου ερχεται κατι.

σας φιλω ομορφοκοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι κ με το καλό τα πρώτα μωράκια!

Κάτι για σεξ λέγατε στην αρχή αλλά δεν μπορώ να πω κάτι... Δεν ξέρω τι σημαίνει! Αν κ δεν μας το απαγόρεψε κανείς, ο άντρας μου φοβάται πολύ, λόγω ιστορικού... Οπότε κάθεται ήσυχος!!!

Δεν θα μείνω πολύ, έχει γενέθλια ο άντρας μου κ περιμένω κόσμο... Ήδη κουράστηκα κ άρχισε να με τραβάει η κοιλιά, αλλά τι να κάνω?

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μεσα σε 3ις ωρες ποσα γραψατε? ;):)

εστε μεγια η τσαντα!!πολυ μου αρεσε!!

καλο καφε πασχαλιτσακι!!! η αληθεια ειναι οτι μου ελειψε η καστορια!!!

εδω παλι συννεφιασε κ ειναι ετοιμος ο καιρος για μια καλη μπορα κ παλι!!

venus μικρουλα κοιλια εχεις!! :)

οσο για τα αφρολουτρα που λετε.. εγω εκανα κανονικα οπως εκανα κ πριν γεννηθει ο γιος μου.. την μυρωδια μας δεν την ξεχνανε με οσα αρωματα κ να βαλουμε..ασε που βαζεις νορμαλ αρωμα φυσηκα..για τον ομφαλο μες στην μπανιερα του τον εκανα,αλλα με προσοχη μονο να μη βραχει σε εκεινο το σημειο.σε 4ις μερες το πολυ αν θυμαμαι καλα πεφτει το κομματι...το κρατησα ενθυμιο σε κουτακι!!! :):)

στεντιμ να χαιρεσαι τον αντρα σου κ με το καλο να ερθει κ το μωρακι σας!!!καλα να περασετε κ μη κουραζεσαι πολυ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxalaki emena mou arese to deutero pio polu...

bikaki auta pou les gia ta petherika akrivos skeftomai k egw kserw oti ama tous afinw to paidi den prokeite na tou kanoun xares k teteia.. eidika i pethera mou gia ton pethero den eimai k polu sigouri einai ligo xazopappous...

venus elpizw na plirwtheis suntoma.. kala apotelesmata

stedim na xairesai ton antra sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ Κ ΕΓΩ!!!!ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΞΥΠΝΗΣΑ!ΤΟΣΟ ΘΕΛΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ!;;;;;Ε!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ;;;;;;

ΒΕΝΟΥΣ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΑΣ ΞΕΓΕΛΑΕΙ Η ΜΑΚΡΥΝΗ ΦΩΤΟ!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΚΟΛΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΤΑΤΑΛΛΛΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΑΝΕ Κ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ Κ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΘΑ ΤΟ ΕΝΟΧΛΗΣΕ;;ΠΑΝΤΩΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 8-9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΠΛΕΝΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΧΕΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ..

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΟΧΙ ΤΩΝ 95οΒΑΘΜΩΝ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ..ΔΕ ΞΕΡΩ..ΠΑΝΤΩΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ..ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΧΡΗΣΙΜ..ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΘΑΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ.ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΩΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΟΧΙ Η ΜΙΚΡΗ..ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΧΩΡΕΙΣΕΙ ΤΑ ΕΚΖΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ..ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΥ ΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥΤ..Σ..

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΥΧΕΣ Κ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..

Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΣΑΝΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΝΑΙ 3 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΑΚΟΥΑΓΙΑΖ :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΦΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ;;ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ!!Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑΣ Κ Η ΦΩΤΟ ΠΗΓΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ..ΜΟΝΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΘΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...