Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

kalimera koritsia mou ksupnisa k eida kokkina ta oura k tromaksa meta to suniditopoiisa... este mia xara o stratoulis sou.. min stenaxwriesai prospathise na xalarwseis mpas k sou pesei einai sigouro oti tha kaneis insoulini?

elena auto pou les pou gurise to mwro teleutaia stigmi akrivos to idio etuxe stin mana mou otan gennouse emena k paraligo na tin xasoun gt anevike polu i piesi tis k me vgalan etsi me to xeri ama den itan ekeini i giatros mou leei pou irthe meta den tha mename k oi duo zontanes.. k imoun k tilimeni me ton omfalio k gurisa teleutaia stigmi anapoda...opote sou lew ama theloun ola gunontai kanonika twra se teteia periptwsi tha pigainan gia kaisariki katheutheian ston giatro einai...

alekaki kalo kafe edw mia xara einai o kairos pantws...

bikaki xronia polla koritsi mou na ta ekatosteiseis oti epithimeis k me to kalo i b epipedou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φουσκιτσες μου :):):):)

Maximακι μου αν φας παντζάρι τα ούρα βγαίνουν κόκκινα, αλλα και τα κακακια εχουν πιο σκουρο χρωμα, οποτε μην ανυσηχεις ;););););););)

Τελικα χθες εφαγα 3 σαντουιτσ με τα υλικα που σας εγραψα, κοιμησα τον πριγκιπα και σαν να ηθελα κατι γλυκο.....σηκωθηκα και εφαγα μια σερενατα νταμπλ και ηρθα στα ισια μου.

Σημερα εδω σαν να εχει λιακαδα 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) . Εγω ξυπνησα και εχω την αισθηση οτι θα με πιασει ημικρανια :(:(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry: Ξεκινησα να εχω την "αυρα" απο αριστερα......... ελπιζω να μην με πιασει εντονα......

Δεν εχω ορεξη να κουραστω καθολου. Ο πριγκιπας θα φαει τραχανουλη και εμεις καμια μακαροναδα μας βλεπω. Χθες με το σιδερο κουραστηκα και σημερα θα βαλω μονο μια σκουπα και σφουγγαρισμα οπου φαινεται ;););) και θα κατσω να ξεκουραστω.

Εστε μου μια χαρουλα ο παιδαρος. Ολα καλα :):):):):) Οσο για το ζαχαρο σιγουρα ανεβαινει απο ψυχολογικους λογους, εγω στον Παναγιωτη που εμενα 8 μηνες με τους γονεις μου, επειδη ο μπαμπας μας ηταν στο νησι, λογω καποιων προβληματων υγειας των γονιων μου ειχα πιεση τον τελευταιο καιρο...... παρακολουθησε το και αν μπορεις να μενεις ηρεμη :):):)

Να ζησει Βικακι και Χρονια πολλα, μεγαλη να γινεις και να ζησεις ολου του κοσμου τις χαρες. Με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας στο σπιτι σας :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! πασχαλιτσακι ζηλεψα το τοστ σου :) ! για το νοσοκομειο δεν βρηκα γιατρο..μαια ειναι.. απλα θα βοηθησει κ καλα να μπω σε καλο δωματιο,γιατι το ιπποκρατειο μονο ενας οροφος ειναι σχετικα καθαρος κ καινουργιος.. τα αλλα ειναι 8 κλινα και εχει κ 2 κλινα αλλα ειναι με μισο μετρο αποσταση τα κρεβατια..δλδ στο επισκεπτηριο θα πρεπει να βγεις εξω στο διαδρομο..δεν χωρας..

μακαρι να μπορουσαμε οικονομικα να γεννουσα με τον γιατρο μου,αλλα......... :cry::cry: γενικα εχω πεσει πολυ ψυχολογικα..πολυ μιζερια κ γκρινια κ δεν την αντεχω.. μας ηρθε η δεη 580ε γιατι δεν το πληρωσαμε το δευτερο χαρατσι και βαλαμε πετρελαιο για να εχουμε τον χειμωνα κ αυτο μας βγηκε 800ε.. αυτα πρεπει να πληρωθουν εντος των 2 μηνων.. με ενα ατομο εισοδημα το μηνα ειναι πολυ χαλια :cry::cry:

μου λειπει η δουλεια παρα πολυ!

κοριτσια πειτε μου μια γνωμη.. την μαμα μου την γνωρισα περυση τον νοεμβρη..ειχα παει στην μασσαλια.. ειναι γαλλοι οι γονεις μου κ εγω αλλα με ειχε φερει ο μπαμπας μου ελλαδα(απαγωγη )κ ετσι δεν μεγαλωσα μαζι της.. λοιπον..ειναι καλα οικονομικα κ μου λεει συνεχεια να παω εκει να γεννησω γιατι εκει ολα ειναι δωρεαν..της πεταω μπηχτες για το ποσα λεφτα χρειαζεται για μια γεννα κ μου λεει να παω εκει.. :evil:

εγω το λεω μπας κ στειλει κανα φραγγο..μηπως να της πω ξεκαθαρα μαμα στειλε κανα ψιλο??? ντρεπομαι η αληθεια ειναι,γιατι δεν την ξερω καλα..μου εστειλε πριν ενα μηνα φορμουλες κ κουβερλι για το μωρο.. βικακι χρονια πολλα κ απο δω :ymparty::ymparty: !!!!!!!!!!!!! να τα εκατοστισεις κ με το καλο το νινι σου!!!!!!!!!! :):):):)

εστε μια χαρα ο μπεμπης!!! μπραβο..οσο για την υγεια λιγη προσοχη κ να μην στεναχωριεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω δυστυχως το καφεδακι μου το ηπια στα πεθερικα μου αλλα ειχα το σκοπο μου χιχιχχι!

λοιπον πηγα και πηρα τα σεντονακια και το κουβερλι και μου το αφησε τελικα 70ευρω(εεε στο νετ ηταν 74) και πηγα στο σπιτι τους και τους τα εδειξα και ακουστε ρεσιταλ για να μαθαινετε!

εγω : - πηγαν οι φιλες μου και μου πηραν σετ σεντονακια και το ιδιο το κουβερλι για το νοσοκομειο να ντυσουμε το πυρεξ του και ειπα να στολισω το μαξιλαρι αυτο με τα χρυσα αφου θα ειναι απο το σετ και να παρω μια εικονα του ταξιαρχη και το φυλακτο του μωρου και να τα βαλω μεσα στο πυρεξ, γιατι δεν βρηκα καποια να μου κεντησει το χριστο σε μαξιλαρι(στη σαντυ ειχα τη παναγια σε μαξιλαρι και εκει εβαλα τα χρυσα και το φυλακτο της) και θελω να μου πειτε που πουλανε εκκλησιαστικα για να παω να τα παρω

αυτοι : - γιατι θες του ταξιαρχη?

εγω : - επειδη ηθελα αγορι τον εταξα εκει για να μου στειλει ενα αγορακι και αφου δεν μπορω να του δωσω το ονομα θα τον βαφτισω στην εκκλησια του!

αυτοι : - μην αγχωνεσαι για τετοια θα στα παρουμε εμεις.... θες ναναι μεγαλη η εικονα?

εγω : - οχι μεσαιου μεγεθος να την εχω στο πυρεξ στο νοσοκομειο και μετα να την βαλω στη κουνια απλως ναναι οχι απλη ξυλινη αλλα με ασημι διακοσμημενη. στη σαντυ ειχα απο τη παναγια τη σουμελα εικονα και φυλακτο

ο πεθερος μου : - εχουμε του ταξιαρχη αν ειναι να σου δωσουμε αυτην που εχουμε

η πεθερα μου : - οχι αυτην ειναι ταμενη

εγω : - θελω καινουργια ναναι για να παω μαζι με το φυλαχτο να μου την διαβασουν στην εκκλησια του ταξιαρχη!

συμπερασμα θα την παρουν αυτοι!!!!

μαξιμακι τα πατζαρια ειναι!!!!

ρε κατερινακι με λιγωσες θα πιω και αλλον καφε!

σταυρουλα μου μια χαρα τα νεα σας! προσπαθησε να παραμενεις ηρεμη εισαι στο τελος τωρα γιαυτο.... ξερω ειναι δυσκολα οταν υπαρχουν οικογενειακα προβληματα αλλα αυτα δεν θα τελειωσουν ποτε.... φροντισε το στρατουλη σου και τον εαυτο σου!

μαρακι πες τη μαμα οτι εχεις πολλα εξοδα, δεν τα βγαζεις περα, δυσκολευεσαι αρκετα και οτι ασου πο πουθενα δεν εχεις συμπαρασταση και φυσικα οτι δεν μπορεις να ταξιδεψεις γαλλια λογω προχωρημενης εγκυμοσυνης.... αν μετα απο αυτο δεν σου στειλει λεφτα δεν θα σου στειλει ποτε, με φορμακια θα μεινεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις και να τους χαίρεσαι όλους.

maxim αν δει ο γιατρος οτι το ζάχαρο έπιασε κόκκινα θα με φωνάξει να ξεκινήσω ενέσεις. Ενώ όλα πηγαίνανε μια χαρά μέχρι τώρα. Πήγα για περπάτημα έχει ήλιο εδώ και ζέστη είναι πολύ ωραία και μετά πήγα στο Praktiker για βαλίτσα. Πήρα μία τέλεια σε ροζ φούξια, ούτε μεγάλη ούτε μικρή χωράει πολλά πράγματα και έκανε 50 ευρώ.

Delphine Πες της είναι δύσκολο να έρθω εκεί λόγω της κατάστασής μου και αν μπορεί να έρθει εκείνη εδώ και να σε βοηθήσει.

Αλεξάνδρα τέλεια τα σεντονάκια και το κουβερλί. Μεγειά. Με προβλημάτισες με τα φυλαχτά. Μήπως να βάλω κι εγώ τίποτα του μπέμπη αν και δεν είμαι φαν γενικότερα με φυλαχτά και τάματα. Αλλά μία εικονίτσα θα την ήθελα να τον προστατεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα δεν ειμαι θρησκα με την εννοια τρεχω καθε κυριακη στην εκκλησια και τετοια.... στη σαντυ δεν την ειχα ταξει πουθενα απλως ετυχε να παω στη παναγια τη σουμελα οταν ημουν εγκυος στον 5ομηνα και πηρα απο εκει μια εικονα και ενα φυλακτο.... αλλα επειδη απο τη σαντυ ηθελα αγορι καθε μεσημερι το καλοκαιρι που περναγα απο την εκκλησια του ταξιαρχη αναβα και κερακι μπας και μου στειλει αγορι για να το βαφτισω εκει (καημος για αγορι βλεπεις αδυναμια). επειδη πιστευω πολυ στο ματι και με πιανει και ευκολα κιολας παντα στη σαντυ της ειχα φορεμενο το φυλακτο της και ενα ματι οταν ηταν μωρακι τωρα δεν της τα βαζω πλεον εκτος αν ειναι πολυ σημαντικη εξοδος πολλα ματια δηλαδη.... τωρα στο πετρο επειδη ο πεθερος μου εχει μονο εγγονες και καμια δεν εχει το ονομα του θα ειναι πιο πολυ η γλωσσοφαγια που λεμε γιαυτο θα του διαβασω και το φυλακτο και την εικονα που θα του εχω στο νοσοκομειο.

καλο θα ειναι να του εχεις ενα φυλακτο πολλα γινονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..

ΜΩΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΠΗΓΑ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΛΑΙΚΗ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΡΟΖ ΚΟΥΡΤΙΝΑ Κ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Η ΜΑΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕ 25 ΕΥΡΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΣΕΤ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΑΡΚΟΥΔΙΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΤΥΛ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΑΣΠΡΟ ΤΟ ΚΑΤΩΣΕΝΤΟΝΟ ΜΕ ΚΑΡΔΙΕΣ Κ ΤΟ ΠΑΝΩ ΣΚΟΥΡΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΚΑΡΔΙΕΣ.ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΡΑΦΤΟΥΝ Κ ΝΑ ΠΛΥΘΟΥΝ.Α!ΠΗΡΑ Κ ΥΦΑΣΜΑ ΝΑ ΝΤΥΣΩ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ..ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ Κ ΝΑ ΦΑΩ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΛΙΜΟΚΤΟΝΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este mou einai sigoura aptin stenaxwria...exei o mpampas mou zaxaro kai dustixws pernei kai insoulini kai molis piestei h stenaxwrethei (pou fantasou oti den einai kai aktholou euaisthitos einai skliros anthrwpos) tou anebainei kateutheian...isws prepei na pas spiti sou suntoma na iremiseis. Tha sou pw ti boithaei...boithaei to perpatima polu kai na trws fagita pou sou exei pei o diaitologos ana 3 wres xwris na xaneis kanena geuma. Kai polu nero.

Este auti einai h deuteri proika...tin prwti mou tin ekanan dwro kai einai polu kitrini ithela kati pio roz...

A gia auto pou les me tin ufasmatini allaksiera, exw brei kapoies se alla site pou lene oti exei apo katw strwmataki...isws eprepe na sou eixan dwsei ena...auto anarwtiomoun pantos an einai lepto polu giati an einai etsi tha parw mia pou na exei kai strwmataki apo kati kai bgainei to ufasma me skrats!

Maximaki mi frikareis bre apto patzari einai...nai auto pou les gia to oti se gurise o giatros...an itan twra oute tha to suzitouse tha ekane kateuthian kaisariki.

Bikaki xronia polla, na se xairetai o antras sou kai h oikogeneia sou!!

Imoun etoimi na sas pw ti gluko mou edwsan na faw to opoio tha katabroxthisw se ligo, alla gia xari tis Este den tha pw kati!

Delphinaki egw tha to eferna kapws kai tha tis zitousa ligi boitheia...ti exeis na xaseis?

Aleka teleia einai auta pou peires! Na rwtisw kati, to kouberli ti diafora exei apo tin pike kouberta?? A kala ta bolepses kai me tin eikona.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι ευχαριστώ για την συμπαράσταση :D . Αλεξάνδρα θέλω κι άλλα πράγματα από εκεί γι'αυτό. Και άλλο να τρέχεις συνέχεια στα μαγαζιά και άλλο να στα στέλνουν έτοιμα στο σπίτι. Θέλω και ένα τέτοιο http://www.etsy.com/listing/97607142/te ... wall-hooks αλλά σε τέτοιο χρώμα ξύλου http://www.etsy.com/listing/84492604/de ... -hooks-peg γιατί μοιάζει με αυτό που έχω στο ταβάνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και το ασπρο ειναι πολυ ωραιο αφου το δωματιο δεν το κανεις εντονο χρωμα νατο ξερεις!

το κουβερλι ειναι για τη κουνια ισως και πιο βαρυ απο τη κουβερτα πικε, η πικε ειναι η αγκαλιας που λεμε δηλαδη για το καροτσι ή το πορτμπεμπε ή την αγκαλια μικρη δηλαδη και λεπτουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai emena mou aresei auto pou kremas to aspro...

Aleka de brika kouberli, tha perimenw na dw ti tha einai auta pou tha mou steiloun kai meta tha dw.

Brika mono koubertaki fleece kai koubertaki agalias (to deutero den einai apto idio set, itan forever friends alla to eixa stamparei kairo kai afou to eixe to idio magazi to pira).

Este ennoeitai oti tha sou kanoume sumparastasi!! Mporeis na kaneis froutosalates na sou feugei ligo h ligoura gia gluko...h den se afinei oute frouta?? Yparxoun kai kati sokolates kai glukakia gia diabitikous sta farmakeia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι αυτές οι σοκολάτες για διαβητικούς με έχουν σώσει αλλιώς τώρα από την λιγούρα θα είχα λιποθυμήσει χαχαχαα. Έχετε δίκιο και το άσπρο θα είναι ωραίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala kaneis Este mou...ta kserw ola ta proionta giati exw kanei olokliri epanastasi me ton patera mou giati autos den bazei mualo kai oti brei to trwei kai as kserei oti den kanei kai meta einai xalia.

Autounou den anebainei aplos...peftei kai para polu kai exei lupothimisei stis skales kai exei spasei ta moutra tou alla parola auta mualo den bazei.

Opote paw egw kai tous pswnizw diafora gia diabitikous. Mporeis episis na baleis zaxarini (se skoni) mesa sto giaourtaki kai einai kapws san giaourti me meli.

Koritsia to set pou pira exei kai mpournouzi/kapa kai petsetes na ta parw?? Eseis pirate tetoia?? Deuteromanoules tin kapa tha tin xrisimopoiisw, boleuei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ βάζω φρουκτόζη. Να σου πω την αλήθεια αν δεν έκανα κακό στο μωρό με το ζάχαρο μπορεί κι εγώ να μην έδινα σημασία για τον εαυτό μου τόσο. Εγώ θα έπαιρνα το μπουρνούζι -κάπα, πετσέτες μπορείς να χρησιμοποιείς και τις δικές σου. Εγώ δεν θα πάρω ειδικές πετσέτες για το μωρό γιατί έχω ένα κάρο μεγάλες που δεν τις χρησιμοποιούμε γιατί μας βολεύουν περισσότερο τα μπουρνούζια. Για τον μπέμπη έχω πάρει μία μπουρνουζοκάπα κίτρινο παπί.

Έλενα σου βάζω φωτογραφία από την αλλαξιέρα που πήρα. Το στρώμα είναι από κάτω και το σελτεδάκι που κολλάει με σκράτσ από πάνω. Το μαξιλαράκι είναι επίσης κολλημένο με σκρατσ και βγαίνει αν δεν το θες. Επίσης, σας βάζω φωτογραφία από την καινούρια μου βαλίτσα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα έτσι λέω. Κοριτσάκια να σας πω, έχω κούνια 130 χ 70 και πρόκειται να αγοράσω κάτι σεντονάκια αλλά αυτά είναι 170 χ 120. Θα μου πέσουν μεγάλα? Ή πρέπει να είναι πιο μεγάλα για να τα στρώνω από κάτω? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια,

Σταυρουλα μια χαρά τα νεα σου απο τον γιατρο, μην στεναχωριέσαι για τα υπολοιπα να σκεφτεσαι την κοιλιτσα αυτη έχει τώρα προτεραιότητα. Ωραι και τα πραγματάκια σου.

Πραγματικά ειναι θέμα γιατρού και τι εμπειριες έχει για να αντιμετωπισει ένα περιστατικό. Ο γιατρός μου έχει κάνει ειδικότητα στην Αγγλια και απο τα πρώτα ραντεβου μου ειχε πει οτι ξέρει ποτε ακριβώς χρειάζεται να γινει καισαρική γιατι οπως ειπε και η Ελενα στο εξωτερικό το παλευουν πολύ τον φυσιολογικό τοκετο και τα ποσοστά καισαρικής ειναι πολύ χαμηλά σε σχεση με την Ελλάδα. Και μενα την μικρή μου την τράβηξε με βεντούζα γιατι ήταν τυλιγμένη με τον ομφάλιο λώρο, επισης ξεκινώντας τον τοκετό ναι μεν ήταν με το κεφάλι προς τα κάτω αλλά οχι στην επιθυμητή θέση και παρολα αυτά δεν μου έκανε κουβέντα για καισαρική. Περιμέναμε και οντως κάποια στιγμη γυρισε το κεφαλάκι έτσι οπως επρεπε να ειναι, τυχαιο ισως.

Μαρακι έχεις περάσει δύσκολα και εσύ, μην πέφτεις ψυχολογικά μιλησέ της και ισως σου στειλει χρήματα αν θελει πραγματικά να βοηθησει. Οντως το να ταξιδεψεις εκει ειναι δυσκολο οπως ειπε και η Αλεκα.

Αλεκα ωραια τα σεντονάκια, ξεφευγεις και απο το ολο μπλε!

Ελενα η μπουρνουζο κάπα ειναι πολύ βολική τυλιγεις καλύτερα το μωράκι μετά το μπάνιο.

Βικάκι πολύχρονη!

Εγώ δεν έχω νεάκια παρα μονο οτι έχω τρελή ορεξη για φαγητο πάλι αυτές τις μερες, σα να μην χορταινω...εφαγα μεσημεριανο μετά λιγο παγωτάκι και ακομα πεινάω πάω να φάω και κανα παξιμαδάκι μπας και αλλάξει τιποτα.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου θα σε βολεψει για πιο μετα με τη κουκουλιτσα απο πανω καπα δηλαδη και βαλε και τις δικες σου πετσετες μια χαρα θαναι και εγω ετσι εκανα!

τελικα δεν θα παρω καλαθακι, μου ειχαν δωσει μια τσαντουλα απο φαρμακειο με αλλαξιερα γαλαζια μεσα και θα τα βαλω ολα εκει, αγορι ειναι τι θα το κανει το καλαθι οεο???

σταυρουλα μου πολυ μου αρεσε η βαλιτσα! εμενα ειναι πιο μικρη αλλα σκεφτω παλι που θα κουβαλησω το τρειλερ μαζι μου και αγχωνομαι, βλεπετε δημοσιο νοσοκομειο πρεπει ναχω μαζι μου βραστηρα, αποστειρωτη, μπιμπερο, κιντερτε εκτος απο τα δικα μου ρουχα και καλλυντικα του μωρου!

μου αρεσε πολυ η αλλαξιερα που πηρες, μαρεσει που τα συνδυαζεις ολα σε απαλα χρωματα και ουδετερα οχι σαν και εμενα την τρελη!

γιατι να παρεις τοσο μεγαλα σεντονια??? και γιατι πρεπει να στρωνονται απο κατω??? εμενα ηταν λιγο μεγαλυτερα και ηταν μια χαρα για την κουνια, ισα ισα που δεν με ταλαιπωρουσαν να τα βαλω δηλαδη εστρωνα τη μια μερια με το λαστιχο και μολις τραβαγα απο κατω εφευγε η πανω πλευρα! εσενα τι θα σε βολεψει!

περιμενω να στεγνωσει το πατωμα να παω να τακτοποιησω τη κρεβατοκαμαρα και να μαγειρεψω.... πολυ βαρεμενη ειμαι σημερα!

κατερινακι με κολλησατε που αγοραζεται απαλα χρωματα γιαυτο εχω ξεφυγει απο τα πολυ εντονα μπλε!!! :lol::lol::lol: φαε και για μενα γιατι ακομη δεν μαγειρεψα για να φαω καφε πινω παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα το απαλό μπεζ είναι ο καμβάς και από έντονα χρώματα θα βάλω τα αυτοκόλλητα τα ζουγκλοζωάκια για να ζωντανέψει λίγο την κουρτίνα μου και το φωτιστικό που είναι ίδιο χρώμα με την κουρτίνα. Είναι μεγάλα δηλαδή λες ε? Να μην τα πάρω? Δεν θα με βολέψουν? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω μου φαινονται υπερβολικα μεγαλα! μη ξεχνας οι κουνιες δεν ειναι σαν τα κρεβατια μας που και να τα χωσουμε απο κατω δεν πειραζει, στη κουνια αμα χωσεις πολυ απο κατω φαινεται απο τα καγκελα στο πλαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βρηκα ενα σαιτ και εχει πολυ ωραια πραγματα και οικονομικα.... και πληρωσα 70ευρω σε δυο πραγματα θα τρελαθω!

http://www.azshop.gr/index.html?action=item&item=1284 ή αυτο http://www.azshop.gr/index.html?action=item&item=1289 και κανουν μονο 30ευρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...