Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

το πρωτο που εβαλες αυτη βρηκα με τα ιδια τα σεντονακια... λεω να πα και στα mothercare αλλα ειναι κεντρο και που θα παρκαρω 30ευρω το βρηκα και εδω σε καταστημα

σκεφτομαι τωρα να αφου δεν εχω ουτε κουβερτουλα πικε, ουτε δευτερα σεντονια για τη κουνια να τα παρω σετ και αν βρω και την ιδια τη κουβερτουλα τη φλις που λεμε να τα παρω ολα μαζι για το νοσοκομειο και να μη βαλω μαξιλαρι για τα χρυσα κεντητο να βαλω το μαξιλαρι απ'ολο το σετ τι λετε??? τι να κανω βρε κοριτσια εχω αδυναμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=6870 αυτα ειναι τα σεντονακια που βρηκα (οχι που λεει sweet dreams αυτο που λεει little one)

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=6880 ειναι η κουβερτα αγκαλιας

και απ'οτι βλεπω υπαρχει και η κουβερτα η κανονικη αλλα δεν την δειχνει σε φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωκοιλιτσες μου!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ το καινουργιο μας ποστακι!!!

Χριστινακι μου λυπαμαι πολυ κουκλιτσα για αυτο που συνεβει δεν εχω διαβασει λεπτομερειες,αλλα ευχομαι ολοψυχα να ερθει πολυ συντομα ενα μωρακι και να σας ανταποδωσει μεγαλη χαρα!!!Θα εισαι παντα στο παρεακι μας λαι θα θελαμε πολυ να μαθαινουμε τα νεα σου!Μια μεγαλη αγκαλιτσα απο εμενα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-

Μπεμπουλα και εστε με γεια τα πραγματα!!!

Νανση ζωηρουλα η μικρη!

Ραπανακι , κοριτσακι ,ε? τωρα θα κανεις ονειρα για ροζουλια!!!

Ελενα μαθ. τι εγινε κοριτασακι με τις συσπασεις?

Αλεξανδρα ωραια τα σεντονακια!Εμενα μου αρεσουν τα σετακια.

Αριαδνη μια χαρα το μωρακι!

Εμεις γυρισαμε απο το χωριο, περασαμε πολυ ομορφα!!!

Ο μπεμπης στην κοιλιτσα μου λογο του οξυγονου και το καθαρου αερα με κλωτσουσε απο τις 10και 30 και μετα , ενω εδω με ξυπναει 8 η' 8 και 30 του αρεσε φαινεται και το εριχνε στο υπνο :lol: :lol:

Εχω εκπλαγει που απο τοσο μικρα αντιλαμβανονται πολλα πραγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboula η κουνουπιέρα που πήρα έχει 12 ευρώ περίπου και είναι για πορτ μπεμπε ή καρότσι με λάστιχο.

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ μεγεια την καινουρια φωτοκοιλίτσα :D .

Αλεξάνδρα δεν μπορείς να παραγγείλεις από το site που σου έστειλα? Τις έχει πολύ οικονομικές 25-29 ευρώ και είναι του σετ σου. Οι κουβέρτες είναι πολύ απλές και εντάξει μην κολάς αν λέει sweat dreams ή little one το σχέδιο να μην διαφέρει πολύ είναι το θέμα και αυτή που είδα στα mothercare μοιάζει με την sweat dreams είναι όλη γαλάζια με λαγουδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!μεγια το ποστακι!!!!!!!!!!

χριστινακι οποτε θελεις εμεις εδω ειμαστε!! να ξερεις οτι παντα σε σκεφτομασστε!!

ραπανακι αντε τελεια... :):) θα βγει κ το οριτσι!!ολα καλα θα ειναι!!

μπεμπουλα κ εστε μεγια σας!!!!!!!!!!!! :):)

ναταλια ναι φερνουν ταχυκαρδια κ τρεμουλο..εμενα μου ειπε ο γιατρος οταν θα ειναι να παιρνω τετοιο γιουτοπαρ να ειμαι καπου καθιστη..

σημερα πηγα στην αγροτικο να μου γραψει για της εξετασεις αιματος κ οταν πηγα στο μικροβιολογικο μου ειπαν οτι δεν θα παιρνουν παραπεπτικα κ θα τα πληρωνουμε..εδωσα 30ε το πρωι για γενικη ουρων,γενικη αιματος κ οι βιοχημηκες που κανουμε καθε μηνα..το κρατος δεν τους πληρωσε κ δε ξερουν ποσο θα κρατησει αυτο.. :cry::cry:

τελικα στο νοσοκομειο θα γεννησω.. βρηκα κ μεσον για το ιπποκρατειο..ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστειλα μαιλ στο http://www.motherbaby.gr για τα σχεδια http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... =106&theq=

και http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... =110&theq=

αν υπαρχουν σε σεντονακια και σε κουβερτα αγκαλιας γιατι ειδα οτι εχει τις ιδιες πετσετες.... για να δουμε!

μαμωτο το σαιτ του mothercare ειναι υπο κατασκευη να εβλεπα το καταλογο!

αν ειναι να παρω τα looney toons θα τα παρω απο το http://www.oneira.gr που τα εχει ολα και τη κουβερτα για τη κουνια!!!! τι λες???

να μη ψαξω για αλλο σχεδιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το σκεφτηκα να μπω στο ξενο να τα δω μα τι ξανθια!!! ωραια χρωματα αυτο που διαλεξες θα ταιριαζει τελεια με το δωματιο σας!

λες να παραγγειλω ολο το σετακι το looney εεεε? αυριο θα παω σιγουρα στο mothercare και στο πρεναταλ να χαζεψω... αντε να φαω να παω να παρω καμια μπυριτσα και να ξαπλωσω γιατι κουραστηκα και με περιμενει οαπογευμα και δευτερος γυρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλε το καταλογο της πρεναταλ να σου δειξω κατι... κοιτα το my little dog και το leo and teo δεν ειναι πανεμορφα???

αν με δεις πως ψωνιζω θα παθεις πλακα μπαινω μεσα και παω εκει μονο που θελω το περνω αν μου αρεσει αλλιως δεν γυρναω να ψαξω κατι αλλο γιαυτο ψαχνω αυτο που θελω οχι παραπλησιο και το παραμικρο....! :lol: πονηρη βλαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει αρκετα σας επριξα με τις παραξενιες μου ας σας διαβασω κιολας μεχρι να τελειωσει το πλυντηριο να κοιμηθω λιγουλακι για να παρω δυναμεις για σιδερωμα!

νανσυ μου θυμαμαι που μας ειχες πει για τη κορη σου και τι τραβηξατε.... εχεις δικιο στο παιδικο κολλανε τα παντα... αν και εμενα να σου πω την αληθεια της εκανα το εμβολιο της γριπης (ο παιδιατρος δεν ηθελε) και περασαμε καθε γριπη στο παιδικο στο ποδι κυριολεκτικα δηλαδη πυρετους τα παιδακια στο σχολειο διαρροια μονο η μικρη, γαστρεντεριτιδα ολοι μας με εμετους διαρροια η μικρη... αυτο που δεν εχει σταματησει καθολου ειναι η μυξα.... εχω βαρεθει να της κανω ορους.

και να φερεις γυναικα η σαντυ σου παλι κολλημενη πανω σου θαναι ειναι ζηλιαρογατουλα γιαυτο!

ναταλακι ναι το γιουτοπαν τα προκαλλει αυτα τα συπτωματα μην ανυσηχεις δεν ειναι τιποτα θα τα συνηθισεις αμα τα πινεις!

μη λετε για κιλα μια χαρα ειμαστε.... εγω πλεον απολαμβανω να τρωω συνεχεια!!!

πασχαλιτσακι τελεια η κοιλιτσα σου.... εγω βαζω οποτε θυμαμαι μετα το μπανιο.... αν νιωθεις ομως το δερμα σου να σε τραβαει θα βαζεις υποχρεωτικα!

μπεμπουλα μου για τσεκαρε το με τα λεφτα καλυτερα αυτο εδωσες ενα καρο λεφτα σε αυτο το μαγαζι οχι να σε πιασουν και κοτσο

λιλ μου καλωσοριζες και παλι στη τρελουπολη.... σε ανανεωσε ο αερας του χωριου!!!!

μαρακι αφου βρηκες γιατρο στο ιπποκρατειο μια χαρα θα εισαι! αυτο δεν το ηξερα για τις εξετασεις... εγω θα τις κανω τη δευτερα λες να μου πουν το ιδιο???ωχ!

τελειωσε το πλυντηριο παω για απλωμα και νανι φιλακια τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες μου γλυκές, το πρωί το έριξα στις βολτες και στα μαγαζια.

Ηθελα να βρω ενα φορεματάκι καλοκαιρινό για ένα γάμο που έχουμε Κυριακή μεσημέρι και ευτυχώς βρηκα ένα που φοριεται ευκολα και χωρις να δωσω πολλά λεφτά. Πήρα και για την αρκουδιτσα μου δυο καλοκαιρινά φορεματάκια και παπουτσάκια και για τον μπεμπουλη μια σαλοπέτα τζην και ενα φορμακι με κοντο παντελονάκι και ιδιο καπελάκι και σκεφτομαι αν μεχρι τοτε δεν βρω κάτι άλλο να τον βγάλω με αυτό απο το μαιευτήριο.

Αφροδιτη μεγαλώνει μια χαρά το μπεμπάκι σου.

Αριάδνη ειδες και εσύ την κουκλιτσα σου τέλεια. Νομιζω οτι άνετα μπορεις απο Παρασκευή να την πεις Εβελινα, απο Ευη τουλάχιστον πολύ καλύτερο!

Καρολινάκι μου θα εισαι η πρώτη της παρέας!!!

Ανθή μου πολύ καλά εκανες και άλλαξες τον γιατρο και αυτή την φορά θα πάνε ολα και η εμπειρια που θα έχεις θα ειναι ακομα καλυτερη! Στην δικιά μου περιπτωση εκτος του οτι με πήγε ο ιδιος στο μαιευτήριο ήταν ολο το βράδυ μαζι μου, έφυγε οταν πια ήμουν στην ανάνηψη και ήρθε και τις 4 μερες που ήμουν στο μαιευτήριο να με δει.

Χριστινάκι να ξέρεις οτι σε σκεφτομαστε, άσε να περάσει ο πρώτος καιρός και ξεκινώντας ξανά προσπάθειες ο μπεμπάκος σου θα σου στειλει πολύ γρήγορα το αδερφάκι του.

tsevoula αφου ο γιατρος αυτός σου έκανε το κλικ ολα καλά θα πάνε.

Αμαλια διλημμα που έχεις εγώ πάντως περα απο το φορεμα που πήρα λογω του γάμου και δεν ειχα κάτι άλλο να μου μπαινει μονο για τα μικρά θελω να ψωνιζω και ειναι ολα τοσο χαριτωμένα.

Σταυρούλα αρχισατε επιτέλους το δωμάτιο, άντε σε καμια βδομαδουλα δυο να έχετε τελειώσει. Με το καλο να δεις τον μικρό σου σήμερα. Ποιοτικά θεωρώ και εγώ του mothercare τα καλυτερα, οσο και να τα πλύνεις δεν παθαινουν τιποτα άλλωστε δεν λενε οτι πληρώνεις πέρνεις γιαυτο ειναι πιο ακριβουτσικα απο τα άλλα.

Κατερινάκι τι ομορφη κοιλιτσα έχεις, κρεμα για τις ραγάδες και την πρώτη φορά και τώρα βάζω κάθε μερα, και δεν ειχα βγαλει καμια, τώρα για τις θηλές έβαλα μετά αφου γεννησα επειδη τις ειχε ματώσει λιγο η μικρή.

Μαράκι βρηκες άλλο γιατρο στο νοσοκομειο ή ο ιδιος που σε παρακολουθει?

Αλεκα τα σεντονάκια θα τα δω μετά για να σου πω τη γνώμη μου, πάω να πάρω τη μικρή απο το σχολικό

Φιλάκια σε ολες τις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΜ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 5.30 ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΡΟΜΑΞΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝ ΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ..ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΝΕΒΗΚΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΓΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Κ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΩΝΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ..ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΚΑΩ ΑΠΟ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..ΘΑ ΠΑΡΩ ΔΥΟ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΤΙ Κ ΘΑ ΒΑΖΩ Κ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ..

ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΡΑΨΕΙ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΩΣΕΝΤΟΝΟ Κ ΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΟΝΟΧΡΩΜΟ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις σηκωθηκα εφαγα λιγο ανανα και μια μπανανουλα και παω για σιδερωμα!

στη σαντυ ειχα μονο κοφτα κεντητα της μαμας αλλα ταχε κανει ολα ροζ και δεν εχω αλλα! της ειπα να σου παρω υφασμα και παιδικες παραστασεις να τα ραψεις και η απαντηση της ειναι "βαριεμαι παρτα ετοιμα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Nancy tote esu ksereis kalitera ti tha kaneis...kai auto pou les gia tis ioseis einai ena thema.

Pasxalitsaki s'euxaristw, tha to koitaksw to site! Wraio fwtokoilitsa...nomizw suntoma prepei na allaksw kai ti diki mou giati exei fouskwsei ki allo!!

Aleka auta ta sentonakia pou eides mou aresoun kai emena. Kala kai egw oli mera stin ereuna eimai...twra kateliksa epeidi den eixa agorasei olokliro set kai molis ekana agora.

Nomizw pws h timi einai para polu kali.

Pira paplwma, panta, sentonia, koubertaki fleece kai koubertaki agkalias 140.00

Auto einai to sxedio http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=6876

Aleka tha sou elega na koitakseis to site gia sentonakia alla ta upoloipa pou koitaksa ta exw dei allou pio ftina...apla auta pou pira egw mallon mou bgikan ftina giati to paplwma + panta itan polu ftino. Den kserw giati, elpizw na mi mou bgei kamia moufa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου,διαβαζα παλι μια ωρα.. :D

καλοριζικο το καινουργιο ποστακι μας,σκεφτομουν οτι στο αλλο ποστ που ημουν στον αντωνη οταν ειχα κανει τη β επιπεδου ειμασταν στο νουμερο 7,τωρα στο 5,ευχομαι να μου φερει γουρι κ το 5.

νανσουλι γειτονακι μου ξεχασες μαλλον με τις αταξιες τις σαντης να μου πεις που μενεις :D:D θα σου στειλω εγω τωρα π.μ χθες επερεπε να φυγω κ μολις εγραψα εκλεισα το λαπτοπ.πω πω θα ειχα παθει εγκεφαλικο με ολα αυτα που σου εκανε η κορη σου,αλλα στανταρ ζηλευει,εμενα ο δικος μου ακομα ουτε γατα ουτε ζημια,τα αγορια ειναι κοιμησιαρικα μου φαινεται :lol::lol::lol: αλλα παρολα αυτα εγω τους εχω τρελη αδυναμια,για να δω με το καλο στο κοριτσι θα το νιωθω αυτο που νιωθω με τον τονι μου;συμφωνω για τον παιδικο,ουτε εγω θα το στειλω γιατι δε θελω να εχω τραβηγματα με το νεογενητο,παναγια μου,ουτε να το σκεφτομαι.βεβαια εχω τη πεθερα κοντα που μου τον κραταει ετσι κ αλλιως εφοσον δουλευω ε κ πιστευω κ τοτε σιγουρα θα τον παιρνει.

σημερα πολυ κουραση ολο το πρωι παλευα στη κουζινα,εκανα τρια ξεχωριστα φαγητα κ με πονεσε το πιπι μου.θελω κ το απογευμα να παω σουπερ,δουλευει απογευματινος κ ο αντρας μου κ θα ειμαστε μονοι με τον τονι μεχρι το βραδακι.

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες για τα γενεθλεια μου κοριτσακια μου,αυριο ειναι κανονικακ εγω ταυρινα σαν τη κορη σου αλεκακι μου,ποτε ειναι γενημενη;παντως πολυ τραυματικη εμπειρια σου αλλα δε καταλαβα πως τραυματιστηκε το μωρο.παντως συνφωνω με την εστε για την ολικη,τωρα τι να πω ειμαι κ εγω ομως σαν εσενα αν τρομαξω με κατι δεν το ξεπερναω ευκολα κ ισως στη θεση σου κ εγω το ιδιο θα εκανα αν κ πιστευω ετυχε.εγω γενικα ειχα πολυ καλη εμπειρια ακομα κ μετα,σηκωθηκα το ιδιο απογευμα για τουαλετα,βεβαια με το ζορι αλλα μου εκανε καλο τελικα.

ναταλακι μου το γιουτοπαρ εμενα μου προκαλει πολυ λιγο τρεμουλο,ταχυπαλμια καθολου αλλα κ να μου προκαλουσε θα το επαιρνα γιατι με τις συσπασεις δε μπορω.

κοριτσια συμφωνω με τα mothercare ειναι απο τα καλυτερα ποιοτικα,δε παθαινουν τιποτα,επισης ειναι πολυ καλα τα ersa,εχει βιοτεχνια κοντα στον ηλεκτρικο σταθμο του περισσου για οποια μενει κοντα κ εχει εσωρουχακια,πανες αγκαλιας κ διαφορα ειδη βρεφικα παντα σε ρουχισμο,εγω στον αντωνη ειχα ψωνισει πολλα απο εκει,ειχαμε παει με τη πεθερα μας τα ειχε κανει δωρο.κ ακομα κ τωρα επειδη το πατρικο μου ειναι ν.ηρακλειο κ παω απο εκεινα τα μερη αν χρειαζομαι εσωρουχα για τον αντωνη εκει παω κ ψωνιζω.

ραπανακι μου με το καλο το κοριτσακι σας!πω πω τελεια που θα εχεις δυο γιους κ μια κορουλα,αν εκανα τρια παιδακια ετσι θα ηθελα να ηταν,τα ονοματα ολα μου αρεσαν που προτεινεις αλλα κ το ρεα μου αρεσει παααρα πολυ.

χριστινακι μου αν μας διαβαζεις σου ειχα γραψει καποια στιγμη για τη δικη μου εμπειρια που ειναι τοσο ιδια με τη δικη σου..μαλλον δε θα ειδες..αν θες στειλε μου π.μ.

καγκουρακι μου με γεια κ τα δικα σου πραγματακια κ εγω λιγουρευτηκα το παγωτο κ μαλιστα ειχα αλλα το εφαγα προχθες κ ελεγα χθες να παρω.

χθες που πηγαμε για το κουρεμα που σας ελεγα μου πηρε ενα μπουφανακι κ μια τελεια μπλουζα ο αντρας μου για τα γενεθλεια μου αλλα κ εγω χαιρομαι πιο πολυ οταν ψωνιζω του παιδιου.παλια μου το ελεγαν αλλα μου αρεσε τοσο να ψωνιζω για τον εαυτο μου που δε πιστευα οτι θα χαρομαι τοσο να ψωνιζω για το παιδι μου.

αυτα κ απο μενα,παλι νομιζω οτι κατι εχω ξεχασει να γραψω,βασικα πειναω κ να πω οτι δεν εφαγα..μακαρονια με κιμα μια πιαταρα κ ψωμι κ ρωσικη σαλατα κ ντοματοσαλατα.

πολλα φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φουσκιτσες μου.

Τελικα απ' οτι διαβαζω και καταλαβαινω ειμαι η μονη που δεν κανω αγορες :o:o:o:o:o:o:o:o:o . Νομιζω οτι μετα τον 7ο θα αρχισω οπως εκανα και στον πριγκιπα. Θα παρω το κρεββατι του και την συρταριερα του, θα αλλαξω φωτιστικο, θα διακοσμησω το δωματιο και θα κανω και τις αγορες της μπεμπας.

Αλεκα και εγω εχω ενα σιδερο αστα να πανε :shock::shock::shock::shock::shock: . 3 πλυντηρια αλλα ευτυχως σιδερωνονται ευκολα μετα το στεγνωτηριο, γιατι αν τα στεγνωνω σε φυσικο περιβαλλον γινονται σαν χαρτια-σκληρα!!!!!!!!

Χαιρομαι που σας αρεσε η κοιλιτσα μου. Την βλεπω να μεγαλωνει και την καμαρωνω :D:D:D:D:D:D Δτον πριγκιπα ειχα αυτη την κοιλια μετα τον 7ο μηνα. Να φανταστειτε γεννησα 65-67 κιλα περιπου και τωρα ειμαι ηδη 63, οποτε δικαιολογειται και η κοιλιτσα ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα επειδη μαζευουμε τα πραγματα στης πεθερας μου το σπιτι(εκτος απο τα ρουχαλακια της που τα χω προχειρα για να παιρνω καμια τζουρα βλεποντας τα να μου σταματαει η ανυπομονησια),μολις παω θα τα βγαλω φωτο να τα δειτε.Εμενα με ξετρελαναν.Θα μου φτιαξει το ιδιο σε καθρεπτη και σε καδρακια!!Θα βαλω κ αυτα σε μια γωνια http://www.etsy.com/listing/62697464/15 ... tom-colors

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει μου κανεις πλακα τωρα! πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο και εχω μεινει με το στομα ανοιχτο.... ειναι ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι αν μου τα αφηνα να φτιαξω δωματιο στο 7ο θα τρελενομουνα.... εδω τωρα ειμαι στο 7ο και ακομη ψαχνομαι τι αλλο να βαλω για το δωματιο τους! εδω βλεπω τη κουνια και χαιρομαι που ειναι στολισμενη και περιμενει το πετρακη μου και ας τα ξαναπλυνω οταν θα φερω τη κουνια στο δικο μου δωματιο

βικακι δεν ηταν χτυπημενο απλως επειδη το εχει χωσει στη λεκανη μου στο πλαι ζουληχτηκε το κεφαλακι της αλλα την επομενη μερα επανηλθε... απλως εγω τρομαξα! ειναι γεννημενη 11Μαιου 2:08 το μεσημερι και ο πετρακης θα ειναι 11Ιουνιου!!!

ελενα πολυ καλη τιμη και πολυ μου αρεσει αυτο που διαλεξες.... δεν ξερω αλλα για καποιο λογο τεινω προς τα looney toons και πρεναταλ... αν βγουμε εξω με τον αντρα μου θα παμε και πρεναταλ και mothercare να τσεκαρω και απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινα σας θαυμαζω :):):):):):):):)

Απορω ποσες ωρες ψαχνετε στο ιντερνετ και βρισκετε τοσο ομορφα πραγματακια για τα μωρακια σας και τις φωλιτσες τους......

Θα ηταν πολυ χρησιμο (αν και ιδιαιτερα κοπιαστικο!!!!!) να μας κανετε μια λιστα με οοοοοοοοοοοοοοολες τις διευθυνσεις των σαιτ που κανετε αγορες, ακομη και αυτα που μονο κοιτατε και βρισκετε κατι ομορφο και ενδιαφερον, και να μας γραφετε διπλα τι αφορα το καθε σαιτ. Θα μας βοηθουσε πολυ ολες να εχουμε συγκεντρωμενες τις διευθυνσεις και ετσι να κανουμε πιο ευκολα τις αγορες μας, εμεις που σκοπευουμε να τις κανουμε αργοτερα.

Αν θα το κανετε (Αλεκα, εσενα γλυκοκοιταω :o:o:o:o:o:o:o ) θα σας ειμαι ευγνωμων, γιατι εγω με τον πριγκιπα με τα βιας καθομαι να σας γραψω, που να βρω χρονο να ψαξω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka sou arese? Xairomai! Telika psaxnw toso kairo kai afou ta brika ola mazi kai se toso kali timi ta pira!! Aleka 11 Miou exei genethlia kai o antras mou! Sas exw ksanapei oti latreuw tous taurous...tha einai kai gamw tous xaraktires h kori sou otan megalwsei! Gia Tauraki pigaina alla de mou katse...den peirazei kala nanai!

Bre Pasxalitsaki...to internet exei ekatomuria site!! Egw exw zalistei kai oute pou thumamai ti exw koitaksei....katarxin den tha se poluboithisei auto giati alla pragmata tha sou aresoun esena kai alla site tha ta exoun. Otan ksereis ti tha psaxneis apla sto google an to grapseis sou ta bgazei ta pio polla. To kserw oti to ksereis alla kathe site pou exoume psonisei emeis exei mono 5-10 pragmata to kathe ena kai einai tis kathemias mas to gousto!

Pantws to teleutaio pou ekana tin agora mou to ebala prin. An thes simeiwse to.

H otan arxiseis agores mporeis na mas les ti psaxneis peripou kai na se boithame na to briskeis, opws kanoume oles mas toso kairo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω να μας λες "θελω σεντονια" και θα σου βαζουμε εμεις σαιτ!

αντε παρε δυο που ταχω προχειρα να χαζευεις www.oneira.gr www.motherbaby.gr

ελενα μου καλο χρυσο ζωδιο αλλα πεισματαρηδες!!!! και εγω πηγαινα να τα κανω τον ιδιο μηνα αλλα μου ξεφυγε ο σκατουλης μου! αν και να σου πω δεν τα πολυσκαλιζω αυτα με τα ζωδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mou aresoun polu kai ta baby looney tunes.

Egw tha perimenw na erthoun auta pou pira gia na kanw kai alles agores. Basika mono mia allaksiera thelw pou mpainei panw sti surtariera...perimenoume kai auti ti surtariera mas kathisterei polu o maragkos.

Anthi kathe fora pou paw toualeta se skeftomai (sorry) pragmatika me exeis swsei me tis poutaniles.

Oso gia to giatro kai auta pou perases...auta fobamai egw edw pera giati edw 70% apo tis gennes kanoun kaisariki enw sto ekswteriko 70% einai fusiologikes....kai auto pou suzitagate prin kai legate oti to mwro mporei na gurisei teleutaia stigmi kai meta de ginetai na genniseis....ston Kanada mia ksaderfi mou gennise prin 8 mines to 2 paidaki tis fusiologika kai mou elege oti den ebgaine giati eixe gurisei kai ebale o giatros kapoio ergaleio, den kserw akribws ti kati san koutales kai tis to gurise kai bgike.

Edw apla den tous boleuei na genname fusiologika. Exw milisei me giatro filo edw kai auta akribws itan ta logia tou. Dustixws.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι σήμερα είχα ραντεβού ευτυχώς πέρασε και αυτήν η εξέταση την είχα έννοια να είναι όλα καλά..  Μόνο από κοιλιά μέτρησε, δεν με κοίταξε κολπικά ούτε τώρα ουτε αυχενική 
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται...  Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!
    • Εννοείται ακολουθούμε το ένστικτο μας! Εγώ κ την πρώτη φορά είχαμε 2 επαφές ολες κ όλες μια βράδυ κ μια το πρωί κ είχαμε πει να έχουμε κ μια το βράδυ ξανά, Ε μας ενημερώνουν αργά το απόγευμα  ότι  πέθανε ο παππούς του άντρα μου Ε εγώ κατάλαβα χαμένος μηνας ούτε καν μετρούσα τις ημερες για να δω αν έχω καθυστέρηση ήτανε η πρώτη φορά π πέρασαν οι 15 μερες έτσι γρήγορα… πάμε στην δεύτερη εγκυμοσύνη, είπαμε να αρχίσουμε ελεύθερες επαφές κ πιο στοχευμένα τώρα μετά το Πάσχα! Είχα πάρει τεστ ωορρηξιας απλά για να δω λίγο τον κύκλο μου τώρα μετά την εγκυμοσύνη πως είναι! Ξεκιναω τα τεστ θετικό δεν βρήκα ποτέ, είχα ένα έντονο μεν αλλά όχι θετικό είχαμε 2-3 επαφές κοντά σε αυτό το τεστ, μη στα πολυλογώ περνούν οι μερες εγώ δεν περίμενα καν ότι έμεινα εγκυος βλέπω το ημερολόγιο μου 2 μερες καθυστέρηση κάνω τεστ θετικο κάνω χοριακη την επόμενη 495 ποσό ήταν… είναι να βρεις κ το τάιμινγκ κ να εχεις πίστη κ όλα θα έρθουν!!! 
    • Έχω 26αρι κύκλο κ επειδή έπεφτε του Αγίου Βαλεντίνου λέω αν ξυπνήσω κ  δεν έχει  έρθει θα πάω για χοριακή.  Εν τω μεταξύ εκανα κ ένα τεστ που τ είχα δύο χρόνια στο ντουλάπι βγήκε θετικο,  λέω ληγμένο είναι... που να το πιστέψω μετά από 2,5 χρόνια ελεύθερο κ καμια σύλληψη... αλλά είχαμε πολλές επαφές.  Ήταν αυτό που λέμε προσπάθεια.
    • Θετής μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εύχομαι κ εγώ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια!!! ❤️❤️ που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις μια πολύ καλή ομάδα γιατρών!!!    Κορίτσι μου εγώ θα σου ελεγα να παρεις κ μια δεύτερη γνώμη…έχετε κάνει ολες τις εξετάσεις κ εσυ κ ο άντρας σου; Συγγωμη αν το είπες αλλ ισως δε το διάβασα  κειτ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ!!! Εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα να γίνεις μανούλα που τόσο πολύ το θες ❤️❤️❤️  Άννα  μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές! μακάρι να έρθει αυτό που θες που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα 💕💕 Πηγές σήμερα για β επιπέδου;; Πως πέρασε ο καιρός…. Άντε με το καλό!!!! ❤️❤️❤️ τώρα σε μέτρησε κολπικά ή πάλι κοιλιακά;    εχεις πάντα σταθερό κύκλο;; Γιατί μπορεί να κανεις κ αργότερα… εγώ θα σου ελεγα να εχεις επαφές γιατί ποτέ δε ξερεις ❤️   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...