Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΠΡΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ


HELEN@85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ,εγω οταν περιμενα περιοδο ειχα δει αρκετα ασπρα υγρα αλλα οπως βλεπεις ειμαι ηδη στην 29 η εβδομαδα!

δεν ξερω να σου πω γιατι ολοι οι οργανισμοι δεν ειναι ιδιοι αλλα κ με τον γιατρο που ειχα ρωτησει μου ειχε πει οτι στην εγκυμοσυνη υπαρχουν ασπρα υγρα κ μαλιστα περισσοτερα απο πριν!

κανε υπομονη και ακομα κ να ερθει η περιοδεος μην στεναχωριεσαι....τον επομενο μηνα!!!φιλακια κ καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ Ή ΚΟΚΚΙΝΑ. ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΚΗΤΕς που ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΚΗ ΚΡΕΜΟΥΛΑ 8Α ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙς. Ρωτα το γιατρο σου.

Οταν το βαζεις μπρος για παιδι κι δεν ερχεται το ξερω απογοητευεσαι.

Αλλα ΔΕ 8ελει αγχος, οσο αγχωνεσαι τοσο δεν ερχεται.

Δε 8α πιασεις και με την πρωτη, σιγα τωρΑ. ΑπολαΥΣΕ εσυ τον ερωτα με τον συντροφο σου κι αυτο 8α ερ8ει οταν δε 8α το περιμενεισ :lol: ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω πριν απο την περιοδο μου εγω λευκα υγρα σε μεγαλη ποσοτητα εδω και 3 μηνες...ουτε εγω ξερω τι ειναι..μυκητες δεν νομιζω αφου δεν εχω φαγουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ειναι πολλα που ειχα καμια 2 σταγονες τισ οποιες προσεξα στο εσωρουχο μου. νομιζω πως μου ξανατυχε. καθυστερηση δεν εχω ακομη αν και νιω8ω συνεχως σαν να τρεχει κατι ενω δεν ειναι τπτ. και εχω και πονους περιοδου κανονικοτατα και η μεση μου με εχει πεθανει. ομως προσεξα κατι αλλο πριν λιγο οταν σκουπιστικα κατι σαν μικρες διαφανες μπαλιτσες σαν τζελ. πολυ μικρες. δεν ειναι σαν αυτα της ωορηξιας . τι ειναι αραγε? ηταν πολυ λιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aσπρα υγρα ειχα και εγω πριν την περιοδο. Τωρα για την εγκυμοσυνη δεν θυμαμαι κατι τετοιο. Αν ειναι εντονα παντως να κανεις καμια καλλιεργεια.

Το μωρακι θα ερθει αρκει να ειστε οσο το πιο δυνατον χαλαροι τωρα και να μην το σκεφτεστε συνεχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

εγω παντα τα εχω αυτα τα ασπρα υγρα πριν την περιοδο,αλλα κ στην ωορηξια!!!ελπιζω να ειναι αυτο που επιθυμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...
στις On 31/3/2012 at 11:49 ΜΜ, ο/η HELEN@85 είπε:

κοριτσια δεν ειναι πολλα που ειχα καμια 2 σταγονες τισ οποιες προσεξα στο εσωρουχο μου. νομιζω πως μου ξανατυχε. καθυστερηση δεν εχω ακομη αν και νιω8ω συνεχως σαν να τρεχει κατι ενω δεν ειναι τπτ. και εχω και πονους περιοδου κανονικοτατα και η μεση μου με εχει πεθανει. ομως προσεξα κατι αλλο πριν λιγο οταν σκουπιστικα κατι σαν μικρες διαφανες μπαλιτσες σαν τζελ. πολυ μικρες. δεν ειναι σαν αυτα της ωορηξιας . τι ειναι αραγε? ηταν πολυ λιγα.

 Λοιπόν αυτό με τις μικροσκοπικές μπαλίτσες σαν μπεζ- ροζ τζελ το εχω δει και εγώ μαζί με τα υγρά της ωορρηξιας τους τελευταίους δυο μήνες. Και μαλιστα επειδή έκανα σαλπιγγογραφια προσφατα νόμιζα ότι οφειλεται με αυτο, ότι δηλ ίσως είχε μείνει μέσα μου κάτι από το σκιαγραφικο υγρό που μου έριξαν για να γίνει η εξέταση. Απο οτι συμπεραινω όμως είναι κάτι άλλο... τι ομως;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...