Μετάβαση σε περιεχόμενο

DEN MPORW NA TO PISTEPSW!!O THEOS MOU ESTEILE TO THAUMA MOU


Recommended Posts

EGWW?????EGW????GRAFW SE AUTIN TIN STILIII????ADIANOITO MOU FENETEEE!!!!!!!!!!!!KORITSIAAAAAAAA??????????????????ME MIA MERA KATHISTERISI EKANA TESTTTT KAI VGIKEE THETIKO!!!!!!POPO...KRATAWQ THETIKO TEST.....PIGA KAI GIA XWRIAKIIIII FEUGWNTAS SAN TRELI APO TIN DULIAAA KAI TO APOTELESMAA.......376 MONADESS!!!!!!!APISTEUTO MOU FENETE....THELW NA MOU PEITEEE EINIA KALO SAN NOUMERO ME MIA MERA KATHISTERISI??DILADI SIMERA EINAI I 15 MERA APO TIN SPERMATEXUNSI............PETUXEE!!!!!!VRISKOME ALLOU GIA ALOU...TIN ALLI PEMPTI EDXW TO PRWTO M RANTEVOU.....APO SUMPTWMATAA GI AKOPELES POU ENDIAFERONTEE...EIXAA MONO DEKATAAA KAI 2 MERES TWRAAA EXW POLI DUNATES KRAMPES STIN KOILIAA......ALAL POLI DUNATES POU ERXONTE KAI FEUGOUJNNN EINAI FUSIOLOGIKO KORITSIAA NA TIS EXWW SE TOSO ENTONO VATHMO??????SAS EUXARISTW AUTA TA 3 XRONIA GIA TIN STIRIXI SAS....GIA TIS EUXES KAI TIN THETIKI SAS SKEPSII!!!!!EUXOMAII SE OSES PROSPATOHUN KALI DUNAMIIII KAI ZISOUN TIN STIGMI POU ZW EGW...................EUXARISTW TON THEOULI KAI TIN PANAGITSA KAI TOUS AGIOUS POU ME PROSPATERUOUN....TON AGIO NEKTARIO TON AGIO RAFAIL ..........K ENAA MEGALO FOUUUUUUUUU SE KOPELESS POU PROSPATHOUNN!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χίλια συγχαρητήρια!!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!!!!!

Ξέρω τι αγώνα κάνεις τόσα χρόνια!!!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις τωρα δημιουργησα λογαριασμο και ειδα τα ευχαριστα απο σενα!!Ποσο περιεργο να χαιρεσαι μεσα απο την καρδια σου για εναν ανθρωπο που δεν ξερεις!!!!Να σου ερθουν ολα καλα,να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να γεννησεις ενα υγειεστατο μωρακι!!!Ο Αγιος Νεκταριος ειναι ο προστατης μου και ειμαι σιγουρη πως θα σε προσεχει και πως ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

seuxaristw poli glukia mouuu tonia!!!!kalws mas irthes...kai na se kala gia tis euxoules sou!!!!o agios me voithisee kai tou to taxa na apw sitn aigina na ton episkeftw!!!!!!!sou euxomaiii oti potheisss kai na se kalaa gia tin xara souuu ....giati pragmatika i miaa katalavenei tin alli!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!! Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να'ρθει στην αγκαλιά σου!!! :D

Εγώ το περίμενα να σου πω την αλήθεια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρό!!!!!!!

Εύχομαι και στα υπόλοιπα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να κρατήσουν και αυτά ένα ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ!

Απόλαυσε την κάθε στιγμή........είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Κελλυ1Τα συγχαρητηρια μου.Απόλαυσε κάθε στιγμη. Με το καλο να δεις και το σπορακι.Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kellaki mou SIGXARITIRIA [smilie=wav.gif] 3erw poooosooooo poli to i8eles, ta legame k private.. Axxxx xarika paaaara poli.. Me to kalo, ena gero k iigiestato zouzounaki [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] Na prosexeis, na eisai iremi, na trwws kala k OXI varoi xexe akougome san tin mama mou :)

Polla filia :-*:x:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!απιστευτο Κελλυ!!!συγχαρητηρια!!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα να πανε πολυ καλα!!!καιρος ηταν!!τα καταφερες!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μουυυυυυυυυυυ!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!! Είδες βρε! Είδες!!! Συγχαρητήριααααααα!!! Να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Πω! Πω! έχω συγκινηθεί!!! θα σε πάρω αύριο τηλ!!!

Αχχχ μπράβο γλυκιά μου Κέλλυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia mouuuu kalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!sas euxaristwww poli poli poliii oles sas!!!!!!!diavazv ta minimatakia sas kai sugkinoume!!!!!andriaki mouuuu ante me to kalo ena deutero nini twra....katerinakiii xixi tis arese tis mikris i koilitsa eeeeeeee????kali leuteriaa glukia mou..........elenaki mouuuuuuuuuu kalooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!psixoulaa mou xerw oti xarikes poliiii tha perimenw simera tilefwno souuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!filia se oles

!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι μου χάρηκα πάρα, μα πάρα πολύ με την εγκυμοσύνη σου!!! συγχαρητήρια κουκλίτσα μου κ πάντα να παίρνεις στη ζωή σου χαρές παρόμοιες με αυτήν εδώ! απίστευτο έτσι? να ζήσεις την κάθε στιγμή, όσο πιο έντονα και ολοκληρωτικά γίνεται! τις καλύτερες ευχές μου κ θα τα πούμε φυσικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκιά μου! Εύχομαι να έχεις μια ήρεμη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό νινί!

Ζήσε την κάθε στιγμή αυτής της όμορφης εμπειρίας! Τα φιλιά μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγαχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου Κελλυ, ειναι φοβερο συναισθημα, ιδιαιτερα οταν ερχεται αναπαντεχα ή μετα απο πολυ κοπο! Κι εγω πολυ προσφατα ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος, ειμαι 5w 1d, και εχω πολλα αγχη. Ελπιζω να πολλαπλασιαστει η χοριακουλα σου, να κανεις αλλη μια σε 2 μερες να δεις αν διπλασιαστηκε.

Σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη!! :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kelly μου τελεια τα νέα σου! Ξέρω ποσο πολύ προσπάθησες και πόσο πολύ το ήθελες! Μπορεί να μην γνωριζόμαστε αλλά τόσα χρόνια βλέπαμε η μία τον αγώνα της άλλής, και αγώνας σου τελείωσε και είσαι νικήτρια! Εύχομαι η Παναγίτσα να είναι πλάι σου και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!το μαγικο ταξιδι μολις ξεκινησε..ετοιμασου να γινεις μανουλα και σε 8 μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!το δικο σου!με το καλο !!ο Θεος κι η Παναγια μαζι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα ειναι συγκινητικος ο τροπος που τα περιγραφεις. Χωρις καν να σε γνωριζω και τρεχουνε και σε εμενα δακρυα συγκινησης. Σου ευχομαι κοπελα μου οτι το καλυτερο. ολα να πανε κατ ευχην και γρηγορα να κρατησεις ενα υγιεστατο μπεμπακι στην αγκαλιτσα σου. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glukaaaaaaaaaaaaa!!!sas euxaristw gia tis omorfes euxoules sasss mia miaa xexwristaaaa!!!!!!!na eiste oles kala kai na exete panta oti potheitee!!!!!!!!!!!!!!euxomai pragmatika na pane ola kalaaaaaaaaaaaaaaaaa..........sas xilioeuxaristooooo auto pou zw einai oneiro!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...