Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!

πλακίτσες δεν κάναμε ούτε εμείς την πρωταπριλιά....η αλήθεια είναι πως αυτή η μέρα μου κάθεται στον λαιμό, γιατί όταν μου κάνουν πλάκες....την πατάω μονίμως........έλεος..... 8-}8-}

Άντε οι καρδούλες να χτυπάνε!!!!! Άντε!!!!........Γιούπι!!!!!!!!!

Πάντως Ηρώ από τις συγκεκριμένες εξετάσεις δεν έχω ιδέα...ούτε πόσο κάνουν, αλλά ούτε και τι είναι..... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηρώ...ρώτα καλύτερα το κόστος αυτής της εξέτασης στο μικροβιολογικό πριν τις κάνεις...γιατί τώρα είδα στο google κάτι περίεργες τιμές.............

Έχεις κάποιο περίεργο ιστορικό και σου είπε ο γιατρός να τις κάνεις;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRO κ εγω δεν εχω ιδεα για αυτες τις εξετασεις...

Μαρια καλη ακροαση... ;)

εμεις σημερα καναμε την αυχενικη μας :P . ολα πηγαν καλα. ολες οι μετρησεις βγηκαν πολυ καλες κ το μωρακι μας ειναι υγιεστατο :D

ρωτησα κ το γιατρο για φυλο, αλλα εφαγα ακυρο. ειναι πολυ νωρις λεει... :(

τωρα περιμενουμε μεχρι μεσα Μαιου που εχω το επομενο ραντεβου με τη γιατρο να δουμε μηπως φανει τοτε κατι. πφφφφ πως θα περασει ο καιρος???? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω το στιγμα της αναιμιας και εβαλα και τον αντρα μου πριν κανενα διμηνο να κανει γενικες εξετασεις αιματος (χοληστερινες, ζαχαρο, τριγλυκεριδια κτλ- ξερετε ενα γενικο τσεκ-απ) και του λεω μια που θα του παρουν αιμα να ζητησουμε και για το στιγμα...και οι απαντησεις κοριτσια δεν γραφουν ναι το εχει αλλα ουτε και οχι..γραφουν πιθανον και σε περιπτωση εγκυμοσυνης της συζηγου να εξεταστει και αυτη...ε βλεποντας αυτα η γιατρος μου μου ειπε να κανουμε αυτο τον μοριακο ελεγχο γιατι λεει οτι υπαρχει ηδη κυηση και δεν μπορουμε να το δουμε γρηγορα αλλιως..(αν δεν υπηρχε κυηση θα του εδινε λεει σιδηρο 3-4 μηνες και θα παρακολουθουσε τις τιμες, πως θα ανεβαιναν), τωρα ομως δεν μπορει να το κανει γιατι ειμαι εγκυος και σε 3-4 μηνες η εγκυμοσυνη θα ειναι πιο προχωρημενη..

αφηστε κοριτσια ακομη δεν εχω συνελθει απο την αρρωστια που με ταλαιπωρει και ειμαι πολυ αγχωμενη και στεναχωρημενη...ευχομαι ολα να ειναι οκ..

στο μικροβιολογικο που πηγαμε μας ειπαν οτι ειναι ακριβη εξεταση και θα με επαιρναν τηλ να μου πουν τιμη, αλλα οσο πηρανε εσας αλλο τοσο τηλεφωνησαν και σε εμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρώ περαστικά και πάλι !!!! Όντως ταλαιπωρείσαι αρκετές μέρες.....

Για το στίγμα του άντρα σου μήπως να πάει και σε ένα άλλο μικροβιολογικό;;;; Το στίγμα ή το έχεις ή δεν το έχεις....δεν καταλαβαίνω το ίσως ναι, ίσως όχι! Το τι παιχνίδια μπορεί αν παίζονται πίσω από την πλάτη μας....πραγματικά δεν θα το μάθουμε ποτέ..........

Εγώ κορίτσια αυτές τις μέρες έχω κάποια υγρά από κάτω....σαν τσίσα........έχετε κάτι τέτοιο;;;;;;; Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε πως είναι φυσιολογικό. Ρώτησα και τέσσερις φίλες μου που πρόσφατα γίνανε μανούλες και μου είπαν και αυτές είχαν επίσης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρω μου μην ανησυχεις....θα ακολουθησεις απλα τις συμβουλες της γιατρου σου. τι αλλο να κανεις αλλωστε? το αγχος κ η στεναχωρια παντως δεν βοηθαει. θα δεις που ολα θα πανε καλα :)

Anji εγω την εξεταση την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο. οποτε δεν πληρωσα τιποτα. τωρα στις ιδιωτικες κλινικες δεν ξερω ποσο παει η ταριφα... :?

κοριτσια δεν ηξερα οτι στην αυχενικη η εξεταση γινεται με υπερηχο πανω στην κοιλια κ ετοιμαστηκα να κατεβασω το παντελονι μου....κ λεει ο γιατρος ωπ τι κανεις εκει??? ρεζιλι εγινα :lol::lol:

καλη επιτυχια Anji μου. ειναι πολυ ομορφη εμπειρια. εμας ο γιατρος προκειμενου να το φερει στη σωστη θεση ωστε να κανει τις μετρησεις, πατουσε την κοιλια μου κ φαινοταν οτι το μωρο κουνιοταν, ξεβολευοταν κ μαλιστα μας κουνουσε κ τα χερακια του σαν να μας χαιρετουσε... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα θυμαστε που λεγαμε για την ΠΗΤ οτι μπορει να αλλαξει?

ε λοιπον στο νοσοκομειο μου την αλλαξαν. μου εβγαλαν ΠΗΤ αντι για 14/10 στις 17/10. με πηγαν 3 μερες μετα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia geia sasss nomizw oti k egw edw kapou anoikw xiixixixix an kai den to pisteuw akoma!!!meta apo 3 xroniaaa prospathiwn giatrwn talepwrias kaname tin prwti msas spermatexunsii kai petuxe!!!!!!1 mera kathisterisis eixa thetiko testaki kai xwriaki 376......aurio tha paw gia ton prwto m uperixooo kai fovame poliiii.....mipos tpt den paei kala den xerw giati fovame....oles autes tis meres eixa ponakia periodou eidika stis arxes poli entonaa twra elaxista!!!!!!axx na paw aurio na isixaswWWWWW!!!!elpizw na xwraw stin pareoula sasss......me to kaloooo osess sasss koritsia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την κελλη στην παρεαα μαςςςςςς :D:D

φυσικα και χωρανεεε, ολοι οι καλοι χωρανεε! μονο κανονισε μην κανεις καμια κιλΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ γιατι θα εχουμε θεμαα μετα, θα πρεπει να πληρωσεις φορο για τον χωρο που καταλαμβανειιις :lol::lol::lol::lol::lol:

Φυσικα και αστειευομαιι, να εχεις μια καταπληκτικη εγκυμοσυνη, ευχομαι αυριο τα νεα να ειναι τελειαα! και να περιμενεις να ακουσεις καρδουλαα! :D:D:D:D

:D

Δημητρααα θα σε αλλαξωω και στην λιστουλααα :D

τελεια τα νεαα σας, αντεεε τωραα λιγη υπομονη και θα ξαναφτασουν οι μερες που θα το ξαναδειις το σπορακι σας

Ηρω μου δεν θελω πανικοο, ολα καλα θα πανεε, και δεν θελω αγχοοος! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmmm kuria mouuu xaxaxaxa tha plirwsw eidiko foroo eee??gia na doume tha kanw kamia kilaaraaaaaaaa!!!!!!!alla to thelwwwwwwwwwww ouuuu osos tpt!!!!!!!!euxaristw gia to thermo kalosorisma xiixix......ax sto kalooo exw toso anxos gia aurioo fovame mia mou pei tptt .....alla ola tha pane kalaaaaaa!!!!!!na rwtisw kati koritisa??i xwriaki mou itane prwti mera kathisterisis 376??einia kalii apo oti xerw alla mipos einai ligo megaliteri apo to sinithismenoo???logo spermatexunsis ekana 5 waria kai mou pithanotites gia didimaa...ti lete??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε????εμεις ειμαστε μια χαρα φουσκωνουμε και προχωραμε.... :D

κελλυ καλως ορισες στην παρεα μας να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να ακουσεις μια δυνατη καρδουλα.... :D

ιρο μου οσο για το στιγμα της αναιμιας το εχω κ εγω το εμαθα στην πρωτη εγκυμοσυνη και επειδη ειχαμε υποψιες οτι το ειχε και ο αντρας μου πηγαμε αθηνα στο κεντρο μεσογειακης αναιμιας και καναμε μοριακο ελεγχο και ευτυχως δεν εχει αντρας μου και να φανταστεις το εμαθα στον 6 μηνα κοντα που δεν μπορουσα να κανω τπτ...μεχρι να μαθω τα αποτελεσματα ειμουν σε κατασταση πανικου δεν πληρωσαμε τπτ να ξερεις αλλα αργουν τα αποτελεσματα εφυγα και μας στειλαν τις εξετασεις μετα απο μερες στο σπιτι....ευχομε καλα αποτελεσματα και σε σενα...

συγχωρεστε με που δεν μπαινω συχνα αλλα οι ανακατωσουρες δεν με αφηνουν σε ησυχια ολη μερα

εχω και την κωνσταντινα πανω κατω ολη μερα γινετε χαμος....το μωρακι μου θα το δω τωρα μετα το πασχα πλεον και ελπιζω να δω και το φυλο...πολλα φιλακια σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα μπηκα πολυ γρηγορα απο την δουλεια εχω μερες να μπω και να σας διαβασω αρα αυτο που θα κανω τωρα θα ειναι να διαβασω τα νεα σας με προσοχη και το απογευματακι να σας γραψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ελπιζω να ειστε ολες καλα

ειδικα φιλακια στο υακινθακι μου και στην happyyyy......................

περαστικα στις αρρωστουλες μας

kelly καλως ηρθες στην παρεααααααααααα μας φυσικα και χωρας και μετο καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα υγιεστατο μωρακι

μαρια μου και γω το δικο μας μετα το πασχα οτι και να κανει θα το δω να τελειωσει πια αυτη η αναμονηηηηηηηηηη χι χι χι χι χι χι

λοιπον σας φιλω και τα πουμε το απογευματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ καλωσορισες στην παρεα μας!! καλη αρχη κ καλο πρωτο υπερηχο :)

για τα πονακια μη φοβασαι. σιγουρα θα εχεις διαβασει κ απο αλλα κοριτσια οτι ειναι συνηθισμενο συμπτωμα.

Μαρακι ακομη ανακατωσουρες εχεις? κουραγιο γλυκια μου...

αντε να δουν οι παλιοτερες το φυλο για να παιρνουμε κ εμεις σειρα εεε??

εγω μεσα Μαιου θα το μαθω... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...τι κανετε σημερα?

Δημητρουλα αυτο που εγραψες οτι επαθες με την εξεταση της αυχενικης με εκανες και γελασα πολυ...η περιγραφη σου ηταν τελεια...βεβαια σαν πρωταρα μην νομιζεις και εγω στην θεση σου πολυ πιθανον να εκανα το ιδιο...χαχαχαχαχα....

Κελλυ καλωσηρθες στην ομορφη παρεα μας...σημερα ειναι ο πρωτος σου υπερηχος ε?να δεις που ολα θα ειναι τελεια ...περιμενουμε να μας γραψεις νεα...οσο για τα πονακια?και εγω τα εχω..και οι κοπελες εδω που τις ρωταγα με καθησυχαζαν λεγοντας μου οτι ειναι κατι σύνηθες, πραγμα που μου το επιβεβαιωσε κ η γιατρος μου...τωρα αν δεις οτι αυτες οι συσπασεις της μητρας ειναι πιο εντονες κτλ ισως ο γιατρος σου κρινει οτι πρεπει να σου χορηγησει καποιο φαρμακακι...

MARIA1984 τι λες βρε κοπελα μου?τραβηξατε αυτο το λουκι και το αγχος στην πρωτη σου εγκυμοσυνη και μαλιστα τοσο προχωρημενη?στον 6ο μηνα? χαρας το κουραγιο σου...εγω τωρα ειμαι κατα αγχωμενη ποσο μαλλον αν ημουν στην θεση σου...παντως συγχαρητηρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!

καλωσορίζουμε την νέα μέλλουσα μανούλα kelly!!!!! Με το καλό ο πρώτος υπέρηχος!!!! Περιμένουμε νέα σου!!!!

Πάντως η αλήθεια είναι ότι η χοριακή σου μου φαίνεται αυξημένη!!!!!! Λες;;;;;;;; Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα ;););)

Δημητρούλα μας προετοίμασες.......γιατί και εμείς σαν πρωτάρες που να ξέρουμε;;;; Μας άνοιξες τον δρόμο για να μην την πατήσουμε....χι!χι!χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!

Κέλλυ καλώς ήρθες! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου να μας πεις πόσα τελικά είναι τα εμβρυάκια σου!

Αν θυμάμαι καλά μια κοπέλα ρώτησε για μοριακό έλεγχο για μεσογειακή αναιμία. Το μόνο που μπορώ πω είναι η προσωπική μου εμπειρία, καθώς γιατρός δεν είμαι. Είχα κάνει κι εγώ ηλεκτροφορηση αιμοσφαιρίνης στο Λαικο και μου είπαν ότι έχω αδιευκρίνιστη υποχρωμία και μικροκυτάρωση. Χθες πήρα τα αποτελέσματα και αύριο κιόλας θα πάει ο σύζυγός μου να δώσει αίμα για να ελεχθεί. Αν είναι οκ εκείνος σταματάει το θέμα εκεί. Μακάρι να πάνε όλα καλά! Διαφορετικά θα πρέπει να με επανελέγξουν για να διευκρινιστεί το αδιευκρίνιστο και αυτό γίνεται με μοριακό έλεγχο DNA. Γίνεται κι αυτός στο Λαικό και νομίζω ότι δεν κοστίζει κάτι, καθώς οι εξετάσεις στο Κέντρο Πρόληψης Μεσογειακής Αναιμίας είναι δωρεάν. Ελπίζω να βοήθησα.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou geia sas!!!!!!!!!sas euxaristw polii oles sas gia to thermo kaloswrisma!!!!molis gurisame apo to giatro!!!!!!!eidameeeeeee sakoulakiiiiiiiiiiiiii!!!!epsaxe epsaxe xiixix ena eidame mou eipe omws tha to sigourepsoume teliws ton allo mina .........mou eipe oti to sakoulakii einai teleioo se poli kali thesiiiii kai ola mia xara...ton rwtisa gia emvriika stixia kai mou eipe oti einai poli nwris akomaaa....alazw mina kathe 11 tou minosss kai mou eipe twra na paw stis 11 maiou na to xanadoume kai na akousoume kai kardoula.....episis kati poume paraxenepse einai oti egw exw kanei gia to stigma mesogiakis kai vgika arnitiki tou to piga to de..kai mou pe na min kanw ptt apo progenetiko den xreiazetee giati ton eixa kanei prin ena xronooo me eixe vlaei xwris logo i tote mou gunaikologos kai den exw katholou antisomata oute apo erithra oute toxoplasma..apla mou kane entipose pou pe na min xanakanw tpt!!!mou dwse na kanw aima kai oura gia zaxaro kai kati akoma pou den thimame!!!!eimai poli xaroumeno kai eunomonw to theoooooooo!!!euxomai na pane ola kala kai tha me faei i agwnia mexri na xanapaww giati mou fenete tha margisei ligo gia na akousoume kardoulaaa!!!filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irtha kai egw !!!!!!!!!! elpizw na xwraw mias kai tha katalamvanw arketo xwro ap'oti fainetai :roll::roll: eimai egyos (meta apo poli poli kopo) sta didymakia mou ....eidame 2 sakous kai tin M.Pempti tha pame gia kardoules :D:D elpizw na pane ola kala ....Sygxaritiria stis freskogastroules kai stis ypoloipes mellousomanoules eyxomai na pane ola kat'eyxin ....sas filw

y.g. sorry gia ta greeklish alla gia ligo kairo den tha exw elliniko pliktrologio :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησμεριζωωωωωωωωωωωωωωω :D:D

τι κανετε? πως ειστε? ΚΕΛΛΥ υπεροχα τα νεα σας! ειδες ολα τελεια πηγααν! τωρα που να ακουσετε και καρδουλα θα ξετρελαθεις σου λεεεεεεεεεεω :D:D:D:D:D

εμεις για καρδυλα πηγαμε χθες.. ααααααααααααχ :x:x:x:x:x

ρε κοριτσια οσες φορες και να το ζησεις καθε φορα ειναι μαγικοοο [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

μου πηρε τα μυαλααα!!

φραουλιτσα (strawberry) καλως ηρθες! πως ειναι το ονομα σου?! Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και 2 γερα νινακιαα! (α! και εσυ θα πληρωσεις 2πλο φορο, αμα πιασεις 2πλο χώρο εδωωω) χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μην μας παρεξηγεις ειμαστε λιγο τρελες ! Θα χαρω να τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια....φραουλιτσα καλωσηρθες στην ομορφη παρεα μας...διδυμο-μανουλα ε?γουαου!!!!!!και συγχαρητηρια!!!!!!!

Diaz εγω ρωταγα για τον μοριακο ελεγχο...σημερα πηγα στον μικροβιολογο και ειχαν ερθει οι απαντησεις...ο αντρας μου ειναι οκ...ευτυχως...να καταλαβαιτε απο την χαρα μου και ολο αυτο το αγχος που ειχα αυτες τις μερες οταν μου το ειπαν, αρχησα και εκλαιγα σαν χαζο...ποταμι τα δακρυα..(ισως φταινε και λιγο οι ορμονες μου)...αφου ο μικροβιολογος ειχε μεινει με το στομα ανοικτο...

βεβαια ξαναπηγα και στη παθολογο και με ακροαστηκε και μου ειπε οτι η βρογχιτιδα δεν εχει φυγει ακομη...

αχ κοριτσια...σαβ/κο θελω να αραξω σπιτακι και Μ.Δευτερα με το καλο εχουμε γιατρο για καρδουλα...αν και αυριο Σαββατο θα παμε στο βαφτηστηρι τα δωρακια του...

Βρε κοριτσια χθες το βραδυ νομιζα οτι ειχα παθει (που λεει ο λογος) ουρολοιμωξη!!!!μα καθε μιση με μια ωρα να κατουριεμαι???ελεος δεν αντεχα αλλο...παλι καλα που εχουμε μπανιο μεσα στο υπνοδωματιο γιατι αν ειναι να διανυω το μισο σπιτι τα χαραματα καθε τρεις και λιγο θα εβαζα κανενα λεκανακι διπλα στο κρεββατι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια επανήλθα!

Πρώτα πρώτα καλωσορίζω τις φρέσκιες κοιλίτσες της παρέες, την Kelly24 και την Strawberry. Καλή δύναμη κορίτσια και να έχετε θετικές σκέψεις για τα μωράκια σας.

Maria 1984 αυτό που λες για ανακατωσούρες μέχρι την 17 εβδομάδα που είσαι, εύχομαι να είναι οι τελευταίες σου, γιατί πραγματικά δεν παλεύεται. Από την 7 εβδομάδα που δε μπορώ να σταθώ πουθενά από τη ναυτία, δε μπορώ να σκέφτομαι πόσο θα μπορούσε να κρατήσει ακόμα.

Maria Saradopoulou με πολύ πολύ χαρά μπορείς να με βάλει και μένα στη λιστούλα μας? κάπου στις 8/11 θα με στριμώξεις, άντε κορίτσια μαζευτήκαμε αρκετές αρχές Νοέμβρη.

Ηρώ μου εύχομαι περαστικά ειλικρινά, ελπίζω να ηρεμήσεις μέσα στη Μεγάλη εβδομάδα. Γιατί όσο έχουμε προβλήματα μέσα στην εγκυμοσύνη, είναι και οι ορμόνες που χτυπάνε κόκκινο μάλλον και μας φαίνονται όλα ακόμα πιο δύσκολα, ενώ μπορεί και να μην είναι έτσι όπως νομίζουμε πάντα.

Αυτές τις μέρες είχα πέσει σε μάυρη απελπισία γι' αυτό και χάθηκα. Είχα ένα πρήξιμο στο αριστερο πόδι, στη γάμπα εσωτερικά και με πονούσε κιόλας. Το που πήγε το μυαλό μου δεν θα σας πω........δεν είναι ώρα να σας βάζω ιδέες (αυτό το καταραμένο το ίντερνετ φταίει που βρίσκεις διάφορα ιατρικά, σχετικά- άσχετα δε ξέρω, αρκετά όμως για να πάει η ψυχή σου στη κούλουρη, όπως λένε). Η αλήθεια είναι πως ήδη έχω κάποια θέματα υγείας και χρειάζομαι ένα ιατρικό συμβούλιο για να αποφασίσει αν είμαι καλά ή όχι. Άλλα αγγειολόγο δεν είχα στη λίστα, τώρα απέκτησα. Ο γιατρός μου είπε τη Τετάρτη ότι απλώς μάλλον κάπου χτύπησα και ότι θα μου περάσει με τις μέρες. Αυτό που παθαίνουμε στη εγκυμοσύνη και με το κάθετι μας πιάνει μια απελπισία ότι ήρθε το τέλος του κόσμου πως λέγεται κορίτσια?!?! ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣΣΣΣΣΣΣΣ?

Πάει και αυτό πάντως, όλα οκ πιστεύω. Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα από τον προγεννητικό. Anjie sτο μεταξύ είχα και γω κάποια υγρά και η γυναικολόγος μου είπε να μη δίνω σημασία, μπορεί να είναι οτιδήποτε. Μου φάνηκε πολύ χαλαρή και δεν με ικανοποίησε η απάντηση της.

Την ρώτησα αν χρειάζεται να παίρνω κάποιες βιταμίνες, μιας και με τη ναυτία τρώω άσχτεα και μου έδωσε προαιρετικά και επειδή το ζήτησα κάποιες βιταμίνες.

Εσείς παίρνετε τίποτα από συμπληρώματα? Δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο.

Πολλές πολλές φιλούρες σε όλες σας, να είστε αισιόδοξες, να νικήσουμε αυτή την ανελέητη ορμονική επανάσταση με την χαρά της άνοιξης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravooooo maria mouuuuuuuu gia tin kardoulitsa sas!!!!!kai gw perimenw pws k pwss na to zisw auto xiiix...iroo wraia anakoufistikes pou oi exetasoules tou antrouli sou vgikan mia xaraaa opote ola teleiaa...nikiii mou perastika me to podarakiiii emm o nous mas sto kalo olo sto kakooo paeii alla eidess tpt den einai xixiixixi ax koritsiaaa thelw na paw gia pasxa stous dikous m kai na kathisw 20 meres.....lete na taxidepsw einai 2 misi wres...lene to prwto mina kalo einai na mi tadepsoume..alla thelw na paw na xalrwsw ti lete??kai maria mou mporeis na me valei k mena stin listoula souuu???exw pit 11/12 sas filwww...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...