Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Α!ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΣΦΗΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΙΚΡΗ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ Κ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ.ΑΛΛΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΟΜΑΝΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ;ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΑ ΡΩΤΑΜΕ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΕΞΟΔΟΥΣ.Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΣΥΜΦΟΡΑ.Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΜΗ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕ ΣΤΑΜΠΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΙΔΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΦΕΥΓΟΥΝ.ΒΓΑΛΤΕ Κ ΤΙΣ ΕΝΤΙΚΕΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ..ΧΑΧΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ..ΧΑΧΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΦΟΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ.

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΑΞΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΩΝΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..

Α!ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ;ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΑ ΜΥ FACE ΕΙΝΑΙ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΕ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΑΠΕΞΩ ΓΙΑ ΜΑ ΜΗΝ ΣΠΑΝΕ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοιλουμπίνες μου :lol::lol::lol:

τι κανετε κουκλιτσες μου?

ανθουλα μου όντως ειμαστε αδελφες ψυχες... :D:D:D μα τοσα κοινα... ;);) χαρηκα που ταπαμε εστω και ετσι..σαν να πιαμε ενα εσπρεσακι.. :lol::lol: ανυπομονω να σε γνωρισω απο κοντα...

μαρια γιωργος συλληπητηρια ματια μου για τον παππουλη σου... :(:(:( να ζησετε να τον θυμαστε..και κριμα για τον μπαμπουλη σου..εφυγε πολυ νωρις....ειναι αγγελος και σε κοιταει απο ψηλα και σε θαυμαζει..και εγω οταν εχασα την γιαγιακα μου που την ειχα σαν δευτερη μανα..εχασα τον κοσμο απο μπροστα μου... :( αλλα μοναχα με το περασμα του χρόνου απαλύνεται ο πόνος κοριτσακι μου..και παλι καλο παραδεισο να χει...

τελικα βρε τσουπρες τι θα κανουμε αυριο θα παμε για ένα πρωινο καφεδακι στο μοναστηράκι η όχι????

πειτε μου αν είναι γι ανα ξερω..αυριο παρκαρω το παπι στο σχολείο :lol::lol::lol: και θα μαι ελευθερη...απλά το ξερω οτι χαλασε λιγακι ο καιρος αλλα θα ντυθουμε ζεστα...λοιπον τι λετε??ειστε μεσα?

κατερινακι μου η αγγελικουλα σου ειναι καλυτερα σημερα ? εσυ την γλιτωσες κοριτσαρα μου ε? παλι καλα...

λοιπες αθηναιες μου ...????????????ειστε μεσαααααααααααα?

τσεβουλα..αλεκακι...μαρακι...εστε...χριστινα...νανσυ..ναταλια..πασχαλιτσακι...και ολες οι υπολοιπες που δεν θυμαμαι.. :oops: φιλουνιαααααααααααααα στις κοιλιτσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ θα ξεκινήσω από το τέλος. Τα παιδιά είναι ευτυχία και φασαρία και ξεβόλεμα και δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς τους ανθρώπους που ξινίζουν όταν κάνουν τα παιδιά φασαρία. :evil: Εγώ όσο πιο ζωηρό το παιδί τόσο πιο πολύ τρελαίνομαι δεν μου αρέσουν τα νοχελικά παιδάκια. Η κόρη σου πρέπει να είναι σκέτη τρέλα :lol: Στο μητέρα σε τρίκλινο είχα πάει κι εγώ επίσκεψη και όντως είναι σαν δημόσιο νοσοκομείο. Η ΤΟΥΑΛΕΤΑ! Τι είπες τώρααααα... Αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Εγώ να δεις σιχασιάρα που είμαι χαχαχαχααα. Καλά μπροστά σε γυναίκες πιστεύω κι εγώ να μην έχω πρόβλημα. Στον πατέρα μου τώρα θα δείξει. 1200 θα πάρεις λόγω διδύμων? Και λίγα μου φαίνονται ελπίζω να μην το κόψουν το επιδοματάκι βοηθάει αρκετά. Ναι ρώτα τον γιατρό σου καμιά φορά έχουν άκρες μέσα στα μαιευτήρια. Στο Έλενα μου είχε πει μια φίλη που γέννησε εκεί ότι ήξερε ο γιατρός της περίπου πότε θα γεννήσει και την έβαλε σε μονόκλινο. Αχχχχ μονόκλινο...τι ωραία λέξη :x:x Ο άντρας μου λέει ότι είναι πεταμένα λεφτά αλλά φυσικά δεν μπορεί να καταλάβει την ψυχολογία μου και πόσο σημαντικό είναι για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki μου για μένα είναι αδύνατον να κατέβω. 1ον γιατί δεν οδηγώ και πρέπει κάποιος να με φέρει που αυτός ο κάποιος δεν υπάρχει :lol: και 2ον μένω 40 χλμ μακριά.

Νανσυ εννοείτε ότι ψώνισα φορμάκια από τα jumbo αν και μία φίλη μου μου είπε ότι δεν είναι καλά τα υφάσματά τους. Εμένα όμως έγραφε 100% cotton γιατί να μην είναι καλό δεν κατάλαβα. Άσε που από ομορφιά σκίζουν. Εγώ τα ταμπελάκια θα τα βγάλω για άλλο λόγο για να μην ενοχλούν τον μπέμπη. Τώρα που το λες ένα από τα φορμάκια του jumbo έχει στάμπα αλλά θα φροντίσω να το φοράει στις εξόδους του μόνο ;) Για το σφηνάκι μάλλον θα κάνω πατέντα αν χρειαστεί. Φοβάμαι ότι δεν θα θέλω να κοιμηθώ θα θέλω συνέχεια να τον κοιτάζω. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ :lol::lol::lol:

Για το μπιμπερό μου είπε η φίλη μου να προτιμήσω να είναι από σιλικόνη και όχι καουτσουκ. Και αυτή το ψάχνει πολυ με αυτά τα υλικά. Αλλά εσένα θα το έχει γύρω γύρω για προστασία του μπουκαλιού καλή περίπτωση γιατί το γυάλινο είναι το πιο υγιεινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΙΚΑ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΜΠΑΜΠΟΥ ΚΑΛΑΘΙ ΝΑ ΔΩ Κ ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΩ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΠΛΥΤΑ Η ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΕΛΑΡΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ.ΕΙΧΑ Κ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΦΟΥΞΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.

ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ.Κ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΗΓΟΡΩ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΧΑΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙΣ.ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΑΛΛΗ ΖΩΗ..ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΣΗ.ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΛΙΓΗ ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΕΤΑΡΤΟ!!ΕΝΑΤΞΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ 10 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΕΠΙ 3 ΘΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 3χ6ΕΙΣΟΔΟ +ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΑ..ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ 2 ΦΟΡΕΣ..ΕΝΑ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΕΝΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΦΤΑ.ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΖΟΝ ΡΟΥΧΑ;ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΣΧΟΛΕΙΟ!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!ΕΓΩ ΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΛΙΓΟ Κ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ.ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΠΛΕΝΩ Κ ΣΤΟΥΣ 60 ΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΑ!ΧΑΧΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΡΕΣ ΤΟ 0!ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ!ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟ 0 ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ.ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΘΕ ΜΩΡΟ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ.ΠΧ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΣΕΣ ΠΙΠΙΛΕΣ Κ ΤΙΣ ΕΒΑΛΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΔΑΧΤΥΛΟ..ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΤΥΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΥ 7 Κ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ Η ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΥΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΝΧΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΥΚΝΟ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ Κ ΘΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΑΝ ΑΝΑΠΝΕΙ ΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι κοριτσια την ταισα και τωρα περιμενω να φαει και το γιαουρτι... σημερα θα φαμε εξω στο μπαμπα μου ψητο... εχει ενα σκατοκαιρο αλλο πραγμα οχι κρυο αλλα πολυ αερα και ετοιμο για βροχη!!!

εγω της πηρα απο τα τζαμπο για μεσα στο σπιτι και ηταν μια χαρα...!!! για αλλαξιερες δεν ξερω γιατι δεν πηρα ποτε... τη μικρη την αλλαζα και εξακολουθω να την αλλαζω πανω στο πλυντηριο ρουχων που ειναι ακριβως διπλα απο το νιπτηρα του μπανιου ή αλλιως στο κρεβατι πανω!!!

εκανα καισαρικη δεν με ενοιαζε το δωματιο πηρα 4κλινο(ενταξει εδω στο νησι στο 4κλινο βαζουν 2γυναικες μεσα) και η αλλη ηταν με καισαρικη και ετσι δεν πολυκαναμε μπανιο.. εγω εκανα την τελευταια μερα.... ναι κοριτσια εγω χριαστηκα βοηθεια τις πρωτες μερες και στο νοσοκομειο και στο σπιτι, εχω τη μαμα μου μαζι. ο αντρας μου δεν μπορει να βοηθησει γιατι δεν του δινουν αδεια οσο καιρο θαμαι στο νοσοκομειο... φετος θα ειναι λιγο πιο δυσκολα γιατι καποιος πρεπει ναναι με τη μικρη μαζι!!!!

ειχα μια χαλια καισαρικη μη σας τρομαξω απλως μετα απο 5ωρες φτ η μικρη πηγε και σφηνωσε στη λεκανη και δεν εβγαινε με τιποτα και ετσι αναγκαστικα καισαρικη... μετα απο τους ορους και τα φαρμακα εκανα συνεχεια εμετους, με επιασε και μια καταθλιξη γιατι πονουσα και δεν μπορουσα να πιασω το μωρο αστα ολα μαζι και μετα στο σπιτι επαθα και την επιλοχειο και ησυχασα.... τελοσπαντων ολα τα ξεσπερασα θηλασα 7μηνες(γιατι το βρωμοπαιδο μου δεν ηθελε αλλο βυζι και επειδη ολο το καλοκαιρι λογω δουλειας το ειχα το θηλαστρο και ενταξει ειχα κουραστει της εδωσα ξενο).

οσο για το θηλασμο δεν εχω κανενα προβλημα αν με βλεπουν οι αλλοι ή οχι.... δεν μας βλεπουν μας καμαρωνουν!!!!

εστε εγω πιστευω στο ματι!!!!

λοιπον σας φιλω(δεν εχετε καταλαβει οτι σας γραφω απο το μπανιο... εγω δεν ειμαι δυσκοιλια!!!) θα τα πουμε οταν επιστρεψω απο το χωριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πειτε μου καποια μερα πουσας βολευει για πρωι...για να μαζευτουμε πολλες!!!!!!!!

πεμπτη εχω ορθοδοντικο το απογευμα..τρομαρα μου εβαλα στα 33 σιδερακια στα κατω .. :D:D:D αλλα μεσα σε 4 μηνες και σχεδον ειναι ολοισια!!!!!ε τι να με δει το μικρο μου αντρακι ακομη πιο όμορφη :lol::lol::lol: και την παρασκευη το απογευμα θα παμε να δουμε τον ποντικουλη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΑΛΕΠΩΡΕΙΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ....

Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΕΠΕΡΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΗ ΣΤΑΜΠΑ ΡΑΜΕΝΗ ΠΑΝΩ... ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΘΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΤΑ ΛΑΤΡΕΒΩ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΑ... Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΤΟ ΕΝΑ 6 Κ ΤΟ ΑΛΛΟ 3 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΝΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ.... ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ?

Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΜΑΝ Κ ΤΙ ΘΕΜΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΛΘΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ... ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΧΑΣΙΑΡΑ.... ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ 90% ΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ 4ΚΛΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΠΤ ΠΙΣΩ.... ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 1300 ΤΟ 4ΚΛΙΝΟ Κ ΑΜΑ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΑΠΟ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ 850....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ χαχαχα κοίτα να δεις τώρα το ένστικτο της μάνας. Είχα πάει με την μάνα μου jumbo και βουταγε τα μηδεν. Τα βλέπω και τις λέω σαν πολύ μικρά δεν είναι? Τα 03 να πάρουμε και δεν άκουγε μου πήρε γύρω στα 5 νούμερο 0 και μετά έτρεχα πάλι να τα αλλάζω.

Μου είπανε για ένα στρώμα που υπάρχει στα mothercare αδιάβροχο και λέει δεν παιδεύεσαι να βάζεις σελτεδάκια. Έχετε δει κάτι τέτοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ.ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΛΥΝΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ.ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΝΤΟΧΕΣ Κ ΟΡΕΞΗ ΘΑ ΕΧΩ.ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΚΡΕΜΑΣΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΩ..ΧΑΧΑΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ Κ ΚΟΥΚΛΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.(ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ)ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟΧΕΙ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΝΑΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΩΤΑΝ ΤΟΙΧΟΙ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ..ΤΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΒΡΩΜΙΚΑ ΠΑΡΡΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΣΑΡΑ Κ Η ΜΑΡΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ..Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ .ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΧΑΧΑ!!

ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ(ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ)Κ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΛΑΜΠΕΙ Κ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΜΕ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ..ΤΙ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ;ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΣ ΤΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΟΟΤΙ ΜΕ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕ 470 ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΟΧΙ 890 ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ.ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΡΟΖ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΟΥΞΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΚΟΛΛΑΓΕ ΣΙΓΟΥΡΑ.http://www.yabbadabbadoo.gr/estore/proi ... di-krebati

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΞΥΛΙΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ.ΕΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΑΖΑΖΙ ΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Σ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΣΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΜΕ 270 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΑΚΡΙΒΟ ΚΛΑΣΣΙΚΑ,Κ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΟΡΠΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΟΣ Κ ΚΑΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΕ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ.ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ Π...ΑΝΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ.ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΑΛΟΝΙ ΧΩΡΙΣ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΜΕ ΣΕΝΤΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΤΑΡΖΑΝ Κ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΦΑΣΜΑ..Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΝΑΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΕΤΣΙ.ΧΑΧΑ

ΟΛΕΣ ΤΟ ΧΕΤΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΗ ΜΑΣΑ Ε;Κ ΕΓΩ ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩ!!!!Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΝΩΡΙΣ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΟΤΑΝ ΦΑΩ Κ ΝΥΣΤΑΖΩ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ...ΤΩΡΑ ΝΥΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες!!!!!! νανσυ ειναι τελειο το κρεβατι!!!παρα πολυ μου αρεσε!! ναταλια για την κλινικη ( γενικη κλινικη) ρωτησα τον γιατρο μου γιατι εκει ξεγενναει 1150 με ολα μεσα(παιδιατρο-δωματιο-φαρμακα-επισκλιριδιο) κ συν αν εχεις καρτα ανεργιας.. θα τον ξαναρωτησω.. και με την ασφαλεια παιρνεις πισω 870ε .. αχ βρε αλεκα τι ταλαιπωρια! :( περαστικουλια παρεπιπτοντως ναταλια σε ειδα στον υπνο μου!! :) ετσι οπως ηταν το ονειρο,μηπως ειχες ενα βαρος αυτες τις μερες κ σημερα εισαι καλυτερα? σημερα μας χιονισε..μολις βγηκα απο την εκκλησια χιονιζε.με βροχη μπηκα.. :):) οτι να ναι ο καιρος!!! μπηκαμε κ στον 7ο μηνα μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυούλες μου γλυκές

Δεν σχολιάζω για τον καιρο απλά δεν τον αντεχω άλλο :x:x θέλω ήλιο και ζέστη να μπορούμε να βγουμε μια βολτα. Η μικρή μου ευτυχώς ειναι καλύτερα απο χθες το βραδυ χωρις πυρετό και κοιμήθηκε και καλά, μάλλον το ξεπεράσαμε!

Αμαλια καλά να περάσεις το σκ που θα φυγετε αν και ο καιρός πάλι χάλια ειναι :twisted::twisted:

Αλεκα απο τα δοντάκια εχει ανορεξιες η Σάντυ, θα επανέλθει πάντως η ορεξη της μη σε στεναχωρει, σήμερα πως τα πήγε με το φαγητο? Για το δωμάτιο που με ρώτησες και εμεις ένα έχουμε και στον ένα τοιχο υπάρχει μια μεγάλη βιβλιοθήκη :?:? . Προσπαθώ να πεισω τον άντρα μου να την μεταφέρουμε στο σαλονι γιατι θα στριμωχθουν πολλά πραγματα δεν το έχω καταφέρει ακομα αλλά που θα μου παει σε κανα δυο μήνες θα τον πεισω :lol::lol::lol: . Ο άντρας μου σκεφτεται την λύση της κουκέτας αλλά δεν νομιζω οτι ειναι εφικτή σε δυο χρονια απο τώρα μπορει αλλά τωρα αποκλειεται.

Νάνσυ και εγώ για αυτό θα ξεκινήσω απο τις ντουλάπες θέλω και εγώ να αδειασω σιγουρα δυο συρτιάρια που έχω τραπεζομάντιλα και πετσέτες απο την ντουλάπα του παιδικού. Μου έδωσες ιδέα γιατι εμάς έχει αποθηκευτικό χώρο το κρεβάτι μας οποτε κάτι θα βολέψω και εκει...πως δεν το ειχα σκεφτει! Συμφωνώ μαζί σου οτι τα παιδιά ειναι η μεγαλύτερη ευτυχία και σιγουρα θα βρισκουμε τροπους να τα εχουμε ικανοποιημένα. τριά παιδάκια θέλω και εγώ! Α και το κρεβατάκι πολύ χαριτωμένο και πρωτοτυπο!

este αν έχεις βοήθεια στο θέμα του σπιτιού δηλαδή φαγητό και λιγο συμμάζεμα καθάρισμα του σπιτιού θα τα καταφέρεις μια χαρά με το μωρο. Αν σε βοηθάει η πεθερά σου στο μαγειρεμα και ερχεται και λιγο η μαμά σου για τις δουλειες του σπιτιού έσυ θα εισαι με τον μπεμπούλη σου και οταν θα κοιμάται ακομα και μέσα στην μέρα θα κοιμάσαι και εσύ και θα ξεκουράζεσαι. Για την σφήνα οτι σου πει ο παιδιατρος, θα ακουσεις πολλά εμενα μου ειχε πει οτι δεν χρειάζεται και να την κοιμίζω ανάσκελα. Το μονοκλινο οντως πολλά χρήματα, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν σε δικλινο, την πρώτη μερα ήμουν μονη και φυσικά ήταν τέλεια, τις υπολοιπες τρεις ήταν μια κοπέλα ούτε κρυο ούτε ζέστη. Φέτος σκεφτομαι για τρικλινο λογω οικονομικών αλλά με rooming in μου έχουν πει οτι σε βάζουν σε δικλινο για να δούμε.

Οσο για τον θηλασμο α σας φύγουν οι ντροπές και ολα ειναι το πιο φυσιολογικό πράγμα τρέφεις το παιδί σου δεν κάνεις κάτι άσχημο. Κάποιος διακριτικός θα γυρίσει την ώρα που θα το βάλεις στο στήθος μετά δεν φαινεται τιποτα. Και ο θηλασμός σε δημοσιους χώρους μπορει να σας φανει κάπως στην αρχή αλλά αν θέλεις να θηλάσεις το ξεπερνάς αμέσως. Εγώ θηλασα 15 μηνες και έχω θηλάσει στα πιο απιθανα μέρη και με μπλούζες θηλασμού αλλά και με οποιοδήποτε μπλουζάκι.

Μαράκι μπηκες στον εβδομο πως περνά ο καιρός με το καλο κοριτσάκι μου το υπολοιπο.

Πιάσατε πολλά θέματα και αν ξέχασα καμια και τιποτα συγχωρέστε με

Καρολινακι ας πουνε και τα υπολοιπα κοριτσια ποτε βολευονται και μιλάμε εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ τέλειο το κρεββατάκιιι. Μεγειά. Αλήθεια τους τοίχους πως τους πλένεται? Και με τι? Θέλω να πλύνω του υπνοδωματίου μου γιατί δεν θα το βάψω αλλά επειδή θα μπει στο ταβάνι γυψοσανίδα θα γίνει χάλια όλο το δωμάτιο και είναι και ψιλοτάβανο να δω πως θα το καθαρίσω, ουφφφ.

Delphine άντε με το καλό και στον 8ο Εγώ μπαίνω στον 7ο στις 22/3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστρεψαμε [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Επειδη εχω να βαλω σε μια σειρα οοοοοοοοοοοοολα αυτα που φεραμε απο την Βέροια μαλλον κατα το βραδακι θα σας διαβασω. Θελω να δω τα νεα σας και μετα να σας γραψω και τα δικα μου γλυκουλες μου.

Σας φιλω για την ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε κιολας στο 3;;;γλωσοκοπανες μου εσεις δε σας προλαβαινω βρεεε!!! :D:D:D:D

πολλα φιλακια σε ολες,γραφω για να μη χασω το ποστακι κ παω στο 2 να διαβασω νεα κ επανερχομαι.αν προλαβω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΠΗΡΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΣΟ 110 ΤΟΝ ΕΙΠΑΝ ΜΟΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ 1300 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ Κ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΟΑΕΔ 750 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ Η ΜΟΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ....

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ...

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ....

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΛΟΒΑΡΑΩ ΟΘΤΕ ΦΑΓΗΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ Κ ΠΙΓΑ Κ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...