Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Γεια σας γεια σας

καλορίζικο το Νο 2, εύχομαι μόνο καλά νέα να έχουμε :D

Πολυλογούδες μου πάω να διαβάσω 3-4 σελίδες στο πρώτο μας ποστάκι και αλλες 3 εδώ και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Καλοριζικο το ποστακι μας!!!!

Αλεκα χθες εγραψα το ονομα μου αλλα δεν το εβαλες στην λιστουλα μας..ειμαι η Αντωνια....

Να σε ρωτησω κ κατι ακομα απο την mothercare τι περιμενεις...κ.πως ερχεσαι σε επαφη μαζι τους..

Μαρια κ εγω που πηρα την λιμπερο μου ειπε οτι θα μου δωσουν στην κλινικη..κ δεν θα μου στειλουν..

Πολυ κουραση σημερα απο τις 5 το πρωι στην δουλεια κ γυρισα στις 7 κ επρεπε να ετοιμασω ρουχα γιατι για Σκ εχουμε γαμο στην Βεροια..κ αυριο μετα την δουλεια θα παμε Βεροια...

Θα μου λειψετε 2 μερες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εδώ είμαι πάλι γράψατε πολλά και αν ξεχάσω και τίποτα μη με παρεξηγήσετε.

Λία έκανε δουλειά η σοκολατίτσα ζωηρούλης και ολο τούμπες ο μικρός. Το απολαύσατε το μπεμπάκι σας είδες πόσο γρήγορα μεγαλώνουν με το καλό να το νοιώσεις και σύντομα.

Τι όνειρα βλέπετε βρε κορίτσια τι να σας πω σενάρια έτοιμα είναι, εγώ πάλι πέφτω σαν τούβλο και απο την κούραση δεν βλέπω τίποτα.

Αυστραλία ακούω, έχει συγγενείς εκεί ο άντρας μου στην Αδελαΐδα και είχαμε πάει και μαζί πριν μερικά χρόνια. Ελεγα να πάω με την μικρή και να κάτσω εκεί ένα μήνα αλλά που να ταξιδέψεις 18 ώρες με την ταλιμπανίτσα, άλλη φορά εκτός αν γίνουν εδώ τα πράγματα πολύ χάλια και το αποφασίσουμε για μόνιμα.

Καρολινάκι εδώ ειμαι απλά μπαινω ή μάλλον ανοιγω υπολογιστή μόνο όταν κοιμάτε η Αγγελική διαφορετικά σκαρφαλώνει πάνω μου και θέλει να πατάει τα κουμπιά είναι και touch η οθόνη και μόνο να μου πατήσει κάτι αρκεί.

Αννα ο λόγος για την αμνιοπαρακέντιση είναι το αυξημένο αμνιακο υγρό ή είδαν και κάτι άλλο. Οτι αποφασίσεις σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα σίγουρα πάντως θα είσαι σίγουρη και θα σου φύγει μεγάλο άγχος.

Μίνα ελπιζω να σταμάτησαν τα καφέ υγρά και να είσαι μια χαρούλα τώρα.

Boob, matka και οποια άλλη ξεχνάω χαίρομαι που πήγαν ολα καλά με τις β επιπέδου σας.

Εγώ νομίζω οτι κάτι ένοιωσα σήμερα, δεν είμαι και σίγουρη, οδηγούσα εκείνη την ώρα, αν το νοιώσω και πάλι αύριο και τις επόμενες μέρες θα είναι το μπεμπάκι μου, μου φάνηκε οτι ήταν οπως πρωτο είχα νοιώσει και την Αγγελική ...για να δούμε.

Καληνύχτα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο το απογευμα ειναι η μονη σκεψη στο μυαλο μου.ο γιατρος μονο αυτο ειδε και μου την προτεινε.μου ειπε ακριβως οτι ειναι στα ανωτερα φυσιολογικα επιπεδα.βεβαια μου ειπε οτι επειδη ολες οι αλλες τιμες και τα αποτελεσματα της αυχενικης ηταν οκ το πιθανοτερο ειναι να μην ειναι τιποτα.

πηρα το βραδυ μια φιλη μαια και μου ειπε οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα για σακχαρο οπως επισης οτι μπορει εκεινη την ωρα το παιδι να μην ειχε φαει.και καλο θα ηταν να την επαναλαβω .

αυτο σκεφτομαι να κανω για αρχη και αναλογα τα αποτελεσματα να κοιταξω να κανω την αμνιο.τον γιατρο μου τον εμπιστευομαι αλλα αυτον που μου εκανε τον υπερηχο στο νοσοκομειο πρωτη φορα τον ειδα.ειμαι 31 ετων .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Σας διαβάζω εδώ και πολύ καιρό αλλά δεν είχα μπει στην παρέα σας γιατί ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος λόγω ενός μεταπτυχιακού που κάνω και είχα προθεσμίες για κάποιες εργασίες!Επιπλέον έχω πολλά άγχη για την εγκυμοσύνη και μέχρι σήμερα ενώ όλα πάνε πολύ καλά, δεν το χω απολαύσει ακόμα! Γι αυτό και αποφάσισα τελικά να γίνω μέλος της παρέας σας έτσι ώστε να πάρω θάρρος! Το όνομα μου είναι Αριάδνη και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη!

Καλό και ξεκούραστο σαββατοκύριακο να έχετε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοιλιτσες μου απο τις περα χωρες :lol::lol::lol::lol: τι κανετε? εμεις μας ξυπνησε ο πεθερος μου πρωι πρωι και αγγαρεψε τον αντρα μου.... τι να πεις...

αριαδνη μου καλωσορισες και εσυ στο παρεακι μας... βαλε μας τις ημερομηνιες σου και απο οτι βλεπω εχεις κανει και αυχενικη ισως να ξερεις και το φυλο... γιαυτο βαλε γρηγορα τα στοιχεια σου για να καταγραφεις στη λιστουλα μας!

αντωνια μου χιλια συγνωμη που σε ξεχασα να σε βαλω στη λιστουλα.... να και ο κολοκυθας με μαλωνει και μου ριχνει πρωινες δυνατες! Καλα να περασεις στη Βεροια ελπιζω να μη ταλαιπωρηθεις!

αννα μου φυσικα συζητα το και με γιατρο σου αυτος ξερει καλυτερα αλλα γιατι να εισαι μεσα στη αμφιβολια

κατερινακι μου μαλλον το σπορακι σου θελει να σου μιλησει "μαμα κοψε ταχυτητα!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι! Αλεξάνδρα, ΠΗΤ βάσει αυχενικής έχω 05/08, βάσει περιόδου 29/07, θα δείξει! Θα γεννήσω στην Πάτρα αλλά ακόμα δεν ξέρω που γιατί ο γιατρός μου ξεγεννάει σε 2 μαιευτήρια και θα εξαρτηθεί απο το οικονομικό για το ποιό θα διαλέξω! Όσο για φύλο, δεν έχουμε κανένα νέο, η γιατρός που μου έκανε την αυχενική, επ ουδενι δεν μας έλεγε!!! Επόμενο ραντεβου στο γιατρό στις 20/02!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφφφφ..εγραφα εγραφα και τα χασα... :evil:

καλημερααααααααααα φουσκωτουλες μου... :D:D:D καλο σκ να χουμε!!

αριαδνη καλώς όρισες στην παρεουλα μας...

θα κατσω να δω ταινιουλα με την παπενια μου-κορουλα μου...γιατι βαρεθηκα να καθομαιιιι...η τηλ δ.εχεικαι τιποτα αξιολογο..ασε που αν κατσεις να ακουσεις ειδησεις πεφτεις και αλλο... :(

κατερινακι...μαρακι..αλεκακι...λια...αμαλια...maxim..lil...βετα...αννα...και υπολοιπες κουκλες...σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia kai apo emena!!!

Simera ksupnisa me kefi kai exei kai ilio kai lew na bgw mia boltitsa!!

Ariadni kalosorises sto pareaki mas!!

Mipws eperpe telika re Aleka na to onomasoume "oi polulogoudes"? xixi plakitsa kanw!

Anna kai egw tha ksanaekana tin eksetasi alli mia fora...polla paizoun rolo se apotelesmata eksetasewn kai eidika to zakxaro mas to epireazoun polloi paragontes...to fagito sigoura einai enas! Na deis pou ola tha pane kala, min agxwnese!!

Karolinaki wraia idea na deite tainioula me ti mikri sou!!

Koritsia simera to prwi pou ksupnisa to mwro mou eixe paei polu psila stin koilia...me xtupouse kai to eniwtha panw apo ton afalo....epeidi emena h koilia mou olo auton ton kairo alla kai to mwro itan polu polu xamila den iksera oti mporei ksafnika na anebei toso....perasa kai mia mikri stenaxwria extes kai lete na epaikse kai auto rolo kai na anebike toso?? Giati itan kai san petra h koilia mou to bradu prin koimithw.

Simera pantws eimai kalitera kai lew na bgw gia na kseskasw ligaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 selides diavasa den thimamai k polla... kalimera sas k kalo sk na exoume.....

me gia to kainourgio mas postaki... matka mou k emena mou eixe pei stin auxeniki oti o plakountas einai xamila san k ton diko sou k mou eipe apla na prosexw na min kourazomai k fusika oxi fiki fiki twra exei anevei ligaki min anusuxeis tha anevei... k emena pit mouo evgale 16-6 xthes pou pige o antras mou ston giatro na parei mia gnwmateish oti eimai egkuos mazi eimaste k me ton Boob.....

poniritsouka oneira vlepw k egw eixa teteia stis arxes pou me eixe piasei i sterisei twra exoun stamatisei....

anna mou ama sou eipan na tin gnwmi mou einai na tin kaneis gia na eisai k esu sigouri oti to mpempaki sou einai kala alla zita k mia deuteri gnwmi k vlepeis.. emeis oti apofasiseis mazi sou eimaste...

lia mou mpravo sas zwiroulis o mikros eee? k emas zwiroulis einia koritsia egw stin auxeniki pou itan polu zwirouli k mas eipe na pame na kanoume volta k na ksanapame gia na to metrisei kalutera pou efaga sokolata eixe iremisei polu den kouniotan deigma tin eixe araksei.... ti na pw emena leitourgeia antitheta i sokolata...xixixi....

karolinaki katse ksekourasou giati fantazomai k me tin mikri den tha einai k eukolo na ksekourazesai sixna.. k emena ta petherika mou menoun dipla m k exoume polu kales sxeseis epeidi eimai k mikroula k oi goneis mou einai makria san goneis tous exw k auti san koroula tous (pou den exoun).. eixa vgei gia psonia me tin pethera mou na parw forema gia ton politiko k oloi nomizan oti einai i manoula mou.... mia kakistro se ena otan emathe oti einai pethera tin leei oso allaza egw e min exeis k teteies sxeseis me tin nufi sou tha pernei aera k tin edwse mia apantish tin evale stin thesi tis.....na tin apolausetai tin tainioula me tin papenia sou k egw tainioula thelw na dw alla exw na mageirepsw :(:(:( k variemai polu...

simera me plakwse to paplwma den sikwthika apo ta xaramata pali eutuxws... ante na perasei auto to sk na dw to zouzounaki mou k tin deutera k na parw k ta apotelesmata .... aleka k egw etsi ksupnaw ta prwina i tha katouriemai i tha trww klwtsidia.... k emena to valitsaki tis limpero eipan tha mou to dwsoun stin kliniki, mono i mothercare tha mou steilei.... ariadni mou kalosorises me to kalo to mpempaki sou... aleka k emena den evales to onoma stin listoula mas natalia me lene. :(:( kala tha kaneis elena afou exetai k wrai mera na vgeis na kaneis voltoula....

koritsia sorri ama ksexasa kati den thimamai pantos vlepw pali polla egrapsa me epise fliaria prwi prwi.... paw na mageirepsw ta leme meta filakia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλαρες μου!

Και εγω maxim αργησα να ξυπνησω σημερα αλλα αυτο γιατι σηκωνομαι το βραδυ ...Τι να πω τωρα πια για καποιες που ζηλευουν και δεν εχουν να πουν κατι αλλο πετωντας τις μπηχτες τους? Καλα εκανε στην κακιστρο η πεθερα σου και την εβαλε στη θεση της !! Εκνευριζομαι πολυ με κατι τετοια ειρωνικα σχολια! Βρηκες φορεμα? Αντε με το καλο!!!

Αριαδνη καλως ηρθες στο παρεακι!

Καρολινακι καλα θα κανεις να δεις ταινιουλα με την μικρουλα σου,οτι πιο ωραιο!Φιλακια και απο εμενα :-*

Κατερινακι μου, ακουσες το μπεμπη?Αχ τι ωραια !! :D

Ελενακι καλα θα κανεις να βγεις βολτιτσα να ξεχαστεις.

Φιλακια καλο σ/κ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα θα δουμε ταινιουλα με την παπενια..ειχε και σκυλακια...στο ειδος της :lol::lol::lol: ναι μεν κανονικο εργο αλλα ελεγα οτι θα της αρεσε... :lol::lol::lol: τελικα δεν βλεπει σχεδον καθολου ..και οχι μονο αυτο δεν με αφηνει και να το κλεισω...

οποτε ξαναμπηκα μεσα να δω τι μου κανετε.. ;););)

εννοειται επρεπε να το ονομασουμε πολυλουγουδικες μανουλες-καλοκαιρινα σπορακια ιουν-ιουλ-αυγ νο 2!!!!!! =))8-}8-}:)] φανταστειτε μονο τσουπρες να συναντηθουμε και απο κοντααααααααα :lol::lol::lol: θα την κλεισουμε την καφετερια... :D:D:D:D

εγω παντως ειμαι πολυλογουδικο ...βεβαια οταν θα γυρισω στην δουλεια...που μας τα χουν κοψει τα σαιτ κοινων.δικτυωσης ... :(:(:( δεν θα μπορω να τ αλεμε τοσο πολυ...αλλα δεν θα χαθουμε...θα κανονιζουμε και καφεδακια εξω... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧελοοΟΟο!!!

Να'μαστε κι εμεις.Σημερα ακούμε μουσικούλα απο το πρωί να μαθαίνει και ο μικρός να ροκάρει.

ΜΑΚΑΡΙ να φτιάξει ο καιρός αυριο τουλάχιστον,γιατί θέλω να πάρω τον άντρα να τον πάω στις θάλασσες και στα βουνα!Δεν αντέχω άλλο μεσααα!!

Καλως ήρθες Αριάδνηηη!!!Αφου μας διάβαζες θα είναι σα να μας ξέρεις ήδη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gurisaaaa!

Peigame ti boltoula mas, eidame filous, perpatisame, bgike o ilios kai oloi eksw itan....

katsame kai fagame kai pagwtaki mpiskoto!!!! Me tetoio kruo tha mou peite...a egw den exw problima, trww pagwto oti kairo kai na kanei!!

Koritsia peira kai to balitsaki tis Libero. Exei mesa 6 panes, serbietes kai serbietakia, xartomantila, ugro gia plisimo rouxwn gia mwrakia kai kati kouponia!

Mwromantila den eixe...nomizw esu Aleka eixes pei oti to diko sou eixe h kanw lathos?

A! Eixe kai ena mataki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, ευτυχώς έβγαλε λιγο ήλιο σήμερα , έχει ανέβει και η θερμοκρασία και το εκμεταλλευτήκαμε για βολτούλα. Πήγαμε και πήραμε στολή για την Αγγελική, στο μαγαζί είχε μια άνεση διάλεγε μόνη της, τελικά θα ντυθούμε "Πεταλούδα" γιατι δεν θυμάμαι αν σας το είχα πει ήθελε να ντυθεί 'γαιδαρος'. Οταν γυρνάγαμε σπίτι είδε και ένα άλλο κοριτσάκι ντυμένο με φτερά και της λέω έτσι είναι και η δικιά σου πάμε σπίτι να την βάλουμε και άρχισε μες στο δρόμο να μου βγάζει το μπουφάν για να βάλει τη στολή. Που να δείτε οταν την έβαλε στο σπίτι κοιταζε τον εαυτό της στον καθρέπτη και είχε ένα χαμόγελο :lol:

Αριάδνη καλώς ήρθες, με το καλό να έρθει το μωράκι σου και απο εδώ και πέρα να απολαύσεις κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου.

Αννα, ογιατρός σου τι σου είπε? καλό είναι αν έχεις την δυνατότητα να την επαναλάβεις, να κάνεις και την καμπύλη για το σάκχαρο και αν οφείλετε εκει και δεδομένου οτι έχεις μια καλή αυχενική ισως σου πει οτι δεν χρειάζεσαι αμνιοπαρακέντιση. Σκέψου οτι δεν είναι εκτός ορίων αλλά στα ανώτερα φυσιολογικά.

Καρολινακι ποια ταινία βλέπετε και μένα πάντως έτσι κάνει μπορει να δει λίγο στην αρχή και μετά το έχουμε και παιζει ισα ισα για να το ακούει και δεν με αφήνει να το βγάλω. Πριν λίγο καιρό βλέπαμε την Μαδαγασκάρη, είχε ενθουσιαστεί με το λιοντάρι τη ζέβρα τα ζωάκια, εγώ είχα μάθει την ταινια απ' έξω αφού έπαιζε συνέχεια και ας μην το βλέπαμε, παίζαμε με άλλα πράγματα.

Αλέκα πολύ γέλασα με το 'μαμά κόψε ταχύτητα', η αλήθεια είναι οτι λόγω της χθεσινής πορείας στο κέντρο εκείνη την ώρα ήμουν έλαφρώς μποτιλιαρισμένη :lol::lol::lol:

Αμαλίτσα να πάτε τη βολτούλα σας να φτιάξει κι άλλο η διάθεσή σας.

Ελενα παγωτό θέλω και εγώ, θα πω στον μπαμπά μας να μου φέρει γιατι θα τον στείλω supermarket.

Αυτά για την ώρα, θα τα πούμε και αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε δικιο! αφου εκανα τις απαραιτητες διορθωσεις στη λιστουλα μας θα αλλαξω και τον τιτλο λοιπον! αφου ειμαστε γλωσσουδες να μη το δειξουμε κιολας????πως σας φαινεται τωρα ο τιτλος?

και εγω πηγα για μια φιλη μου για καφε σημερα ωραια ηταν.... εχει και ζεστη τελεια! τωρα εχω ενα σκασμο σιδερο να βαλω της μικρης και να απολαυσω το καναπε μου!

κατερινακι μου εμεις πηραμε απο τα τζαμπο τη πειρατινα να τη ντυθουμε αλλα φοβοταν το καπελο μεχρι που το εβαζε μονη της και της καναμε μπραβο μπραβο και της αρεσει!

ναταλιτσα μου χιλια συγνωμη που σε ξεχασα και εσενα... τα παιδια μου μου εχουν παρει τα μυαλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θηριακια μου ανοιξατε κ δευτερο ποστακι;;

ευτυχως που ετυχε κ μπηκα κ το ειδα τυχαια στο πλαι αλλιως δε ξερω ποτε θα σας πετυχαινα αν κ με τοσο που γραφετε μαλλον δε θα σας εχανα ευκολα! :lol:

τι κανετε κοριτσακια μου;γραφω τοσο αραια που μπορει κ να μη με θυμαστε.πραγματικα ομως δεν εχω καθολου χρονο.κ τωρα εχω το παιδι μου στη μαμα μου κ αυριο θα τον παρουμε.

εγω ανυπομονω να περασουν οι μερες να κανω την αυχενικη να ξερω τι γινεται.εχω να το δω το σπορακι απο την πρωτη του μηνα κ μου φαινεται πολυ οτι εχει περασει ο καιρος.

παντως γενικα ειμαι λιγο πεσμενη κ με τη δουλεια,δηλ που κουραζομαι πολυ κ με αυτα που γινονται,με πιανει πολυ ανασφαλεια με το οικονομικο κ τρεμω στην ιδεα μηπως κατι γινει κ δεν εχω να ταισω τα παιδια μου..τελοσπαντων μη σας ψυχοπλακωνω,νομιζω ολοι λιγο πολυ ετσι σκεφτομαστε.

αυτα τα λιγα νεα μου,ακομα παντως δεν σας εχω καλομαθει με τα ονοματα σας κ παντα πρωτα γραφω κ μετα διαβαζω νεα σας κ μπορει να μη τα προλαβω κ ολα.

πολλα φιλακια σε ολες κ καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφες φουσκοκοιλιτσες μου επιστρεψαμε.

Θα σας ριξω μια ματια να δω τι γραψατε οοοοοοοοολες αυτες τις μερες και γραψατε και πολλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απ' οτι ειδα εχω καμια 25αρια σελιδες να διαβασω......

Επανερχομαι με τα νεα μου και τα σχολια μου :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa γεια σου βρε Αλεκάκι!!!!!!!!!!!!

μα αφου είμαστε πολυλογουδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!! τι να κανουμε πως να το κρυψουμε...ισως μειωθει λιγακι όταν θα απεχω λογω δουλειας :( αλλα υπόσχομαι ότι θα επανέλθωωωωωωωω :lol::lol::lol:

βικακι μου δεν θυμαμαι να χουμε ξαναμιλησει...ειμαι και αφηρημενη εγκυουλα :oops: παντως με τα οικονομικα μην σκας κοριτσακι μου..όλοι δυστυχως πανω κατω στο ίδιο καζανι βραζουμε.... :evil::evil::evil: ασε γιατι τους ακουω τους πολιτικους τωρα που μιλανε και μου ρχεται το λιγοτερο να τους φτυσω... :evil::evil::evil::evil::evil: εχω και τη λυδια διπλα και δενμπορω να βρισω μαμωτο μου...

τι λεω στην κορη μου ?

αγαπη μου θελεις να ερθει το μωρακι?

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι φωναζει ενθουσιασμενη.. :D:Dθελω να του δωσω φιλακια... :x:x:x

μαμα εχει καλτσες το μωρακι?

όχι αγαπη μου της λεω...θες να παμε να ψωνισουμε για το μπεμπη?

και τι μου λεει... :o:o όχι τωρα μαμα είναι βλαδυ :lol::lol::lol::lol:

οι υπολοιπες εγκυουλες μου ειναι καλα? μακια σε όοοολες τις κοιλίτσες.... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι αμα θες σου κανουμε περιληψη :lol::lol::lol:

καλα τρελα η κορη σου καρολινακι η δικια μου μονο το ονομα απο το νινι φωναζει και καμια ωρα του βαζει τη πιπιλα στο αφαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι αμα θες σου κανουμε περιληψη :lol::lol::lol:

καλα τρελα η κορη σου καρολινακι η δικια μου μονο το ονομα απο το νινι φωναζει και καμια ωρα του βαζει τη πιπιλα στο αφαλο...

:lol::lol::lol::lol: ολα τα λεφτα ομως και η σαντυ σου...ακου πιπιλα στον οφαλο...θεαααααααααα κοιτα να φτασει στην ηλικια της παπενιας τα ιδια θα κανει... :D:D:D

αχ τι να πω..θα μας τρελανει το παπι μου...κατι λεω στην μανα μου και της λεω δεν καταλαβαινεις και πεταγεται η πορδη :lol::lol: και τι λεει..εγω καταλαβαινω πάντως...!!!!!!!!!!! εμεις βρε κοριτσια δεν ειμασταν τοσο ετοιμολογα στην ηλικια τους..τι γαλα πίνουν αραγε??????? :roll::roll::roll:

παω να κανω μπανακι και θα τ αξαναπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην εχω να σας πω οτι μου λειψατε πολυ και χαρηκα πολυ που διαβαζα οτι με σκεφτοσασταν. Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον ολες :):):):):):):)

Λοιπον....... ξεκιναω με τα δικα μου. Ολα δοξα τω Θεο ειναι πολυ καλα. Τη δευτερα που καναμε την αυχενικη το μωρακι μου ηταν πολυ συνεργασιμο και ζωηροτατο!!!!! Η αυχενικη βγηκε 1,4 και το PAPP-A εδειξε πιθανοτητα DOWN 1/1205 (με οριο το 1/250). Ειναι 5,8 εκατοστα και δεν ειδαμε το φυλο, την επομενη φορα θα ξερουμε σιγουρα.

Εκανα και γενικη αιματος, σιδηρο και φερριτινη και ειναι παρα πολυ καλες. Ουφ μου εφυγε ενα βαρος ρε κοριτσια γιατι οσο να'ναι μια σχετικη ανησυχια την ειχα, αλλα η Παναγιτσα και ο Ταξιαρχης ακουσαν τις προσευχες μου.

Για συμπληρωματα και σιδηρο που ειπα να μου δωσει δεν μου χρειαζονται. Ο σιδηρος ειναι ηδη 132 χωρις να παιρνω τιποτα, που και να παρω που θα φτασει!!!!!! Και κιλα ειμαι 60, εβαλα το 1 που ειχα χασει. Οσο για τους εμετους εχω την εντυπωσει οτι αρχισε να βελτιωνεται η κατασταση. ΠΑντως μια εβδομαδα εφαγα ολο το συμπαν και ξεκουραστηκα!!!!!!

ΚΑτα τ' αλλα πολυ χιονι. Στη Βέροια χιονιζε ολες τις μερες που ειμασταν εκει και σημερα που γυρισαμε Καστορια ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα. Ας ειναι.... πεθαινουν και τα μικροβια ;);););););););)

Επειδη ειπατε παααααααααααααρα πολλα ολες αυτες τις μερες που ελειπα δεν θα σας σχολιασω μια μια ξεχωριστα, γιατι θα γραφω μεχρι αυριο. Εχω μονο να πω οτι χαιρομαι παρα πολυ για το Καρολινακι που πηγαν ολα καλα και για ολες τις κοπελες που ειδαν τα σπορακια τους και εκαναν εξετασεις και ειναι μια χαρα και αυτες και τα μικρουλια που κουβαλαν στα σπλαχνα τους :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Εγω ειμαι η ΚΑτερινα και επομενη επισκεψη εχουμε 2 ή 5 Μαρτιου, αναλογα ποτε θα παρει αδεια ο αντρουλης μου.

Και μερικα σχολια απο διαφορες συζητησεις που ειχατε.............

Τον μικρο θα τον ντυσω σκυλο, εχω στολη απο την αδερφη μου.

Εγω κοριτσια σεξ φοβαμαι να κανω αν και ειναι μερες που εχω τρελες ορεξεις. Ο γιατρος δεν μου το εχει απαγορευσει, αλλα μια φορα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ειδα οτι καναμε τρελιτσες με τον αντρουλη μου και μετα ειχα αιμα και απο τοτε φοβαμαι πολυ. Ευτυχως που δεν με πιεζει ο μπαμπας μας.......

Τελος οσον αφορα το που θα γεννησω με το καλο, με σιγουρια στο Γενεσις γιατι πλεον ο γυναικολογος μου δεν ξεγενναει πουθενα αλλου.

Κοκονα τι σχεση εχεις με τη Βέροια???????

Χτινακι το PAPP-A σου τι πιθανοτητα σου εβγαλε?????

Αυτα τα ολιγα. Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...