Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Κορίτσια για φίλημα" Νο 3


Recommended Posts

Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θέλω κι εγώ καφεδάκι!!! Δεν παίζω!!!

Τι ωραία που συναντιέστε και τα λέτε! Κι εγώ πιστεύω ότι θα γινόμασταν μια πολύ καλή παρεούλα όλα τα κορίτσια του καφέ μας!.

Αυτο ακριβως ειπαμε σημερα οτι μπορει να γραφουμε και σε αλλα θεματακια αλλα ειδικα με τα κοριτσια του καφε μακαρι να βρισκομασταν ολες καποια στιγμη γιατι η παρεουλα αυτη ειναι τελεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακι μου!!!!!τι μου κανετε?εχω πολυ καιρο να μπω και περασα να σας πω ενα γεια!γενικα δεν πολυ μπαινω ιντερνετ οσο παλια!ευχομαι να εισαστε ολες καλα!!!

καγκουρακι ειδα την μαγικη λεξη και ειπα να την σχολιασω!ΙΝΔΙΑ!!!!!εχω τρελο κολλημα με την ινδια,με το μπολυγουντ,με τους χορους τους,με τα φαγητα τους κτλ κτλ!!!!προσπαθω να μαθω καποια ινδικα (χιντι),ετσι για τον χαβαλε και πριν απο 5 λεπτακια συγκεκριμενα εψαχνα να δω πως γραφεται το ονομα της κορης μου στα ινδικα γιατι σκεφτομαι να το κανω τατουαζ!!!!!!ζηλευω απιστευτα τον αντρα σου κι ευχομαι καποια στιγμη να καταφερω να παω κι εγω ενα ταξιδακι προς τα εκει!!!!!αμα παει ας τραβηξει και καμια φωτο να μας δειξει καλε να εχω ενα "σουβενιρ" απο κει!!!!!

σας φιλω ολες σταυρωτα!!!!!!ματς μουτς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μου κοριτσάκια τι κάνετε;;;;;

Σήμερα πέρασα πάααααααααααααρα πολύ όμορφα! Τα λόγια είναι περιττά! Όποτε συναντώ τις 2 καινούριες μου φιλενάδες, την Κατερινούλα και το Καρολινάκι, ανοίγει η καρδιά μου! Ταιριάζουμε πολύ στον τρόπο σκέψης και νιώθω λες και τις ξέρω χρόνια! Θα τις κουτσομπολέψω τώρα λίγο :lol::lol::lol: Το Καρολινάκι είναι μία κομψότατη εγκυούλα που έχει απλά μια όμορφη ποντικοκοιλίτσα! Ο ποντικούλης την ταράζει στην κλωτσιά εν αντιθέσει με τη φραουλίτσα μου που κλωτσάει όποτε το θυμάται :lol::lol::lol: Το Κατερινάκι μας είναι επίσης κομψότατη και αν και άβαφτη (το τονίζω αυτό!!!) κουκλίτσα και πολύυυυ γλυκιά! Νομίζω ότι έχει πολλή πλάκα που βγαίνουμε 3 εγκυούλες για καφεδάκι! Σε λίγο καιρό θα βγαίνουμε με καροτσάκια! Με τα μεγάλα μας δεν το κόβω να πάμε ποτέ για καφέ γιατί μόνο καφέ δε θα πιούμε :lol::lol::lol::lol: Στις κούνιες ή σε παιδότοπο! Καλύτερα σε παιδότοπο για να πιούμε πάλι καφεδάκι!!!!

Καγκουράκι και Καρολινάκι σας ευχαριστώ πάααααρα πολύ και τις 2 για τα καλά σας σχόλια! Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με ανεβάζουν τα σχόλιά σας!!!!Μια εγκυούλα χρειάζεται και τα κοπλιμέντα της ε;;;;; Να ξέρετε και οι 2 ότι σας θεωρώ φίλες μου και θα ήθελα πολύ να τη διατηρήσουμε αυτή τη φιλία!

ΜΑΚΑΡΙ να είχαμε τη δυνατότητα να συναντηθούμε όλες μαζί!!!! Έχουμε πει όλες τόοοοοσα πολλά! Μπορεί να μην έχει και πολλά μέλη αυτό το παρεάκι αλλά εμείς οι λίγες τα λέμε λες και είμαστε χρόνια φίλες, έτσι δεν είναι;; Δε θα ξεχάσω π.χ. που το Κατερινάκι (ΚΑ1) με είχε βοηθήσει τόοοοσο πολύ με τα φαγητά στο πάρτυ του Πάνου ή που χαρήκατε όταν σας είπα για την εγκυμοσύνη μου και με στηρίζετε κάθε φορά που είμαι πεσμένη και πιεσμένη λόγω δουλειάς..

Άννα Μαρία ξεμπέρδεψες από την ξαδέρφη! Όσο για το μαθητή είναι πράγματι κρίμα αλλά και αυτοί δεν προσπαθούν και καθόλου..Δε δίνονται πια έτσι τα απολυτήρια....Να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα κι εγώ ότι ίσως το θέμα της κλωνοποίησης θα τους μπλόκαρε. Πιο βατό θεματάκι μου ακούγεται αυτό που διάλεξες! Πολύ τρυφερό που το μωράκι σου περιμένει να γυρίσεις και μετά κοιμάται..Αχ, τι σου είναι η μάνα ε;;;; ΜΟΝΑΔΙΚΗ και αναντικατάσταστη!

Δεν είχα να σχολιάσω πολλά σήμερα..Δεν είχαμε κίνηση..

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να απαντησω στο νυχτεριδουλι μας...πριν παω για νανα..αν και δεν νυσταξα ακομη...

αν και τα παμε μεσω τσατ :lol::lol::lol: κλασσικα... θα σελεω απο δω και περα συμπεθερα...γιατι φραουλιτσα και ποντικουλης ταιριαζουν πολυ :D:D ακομη δεν τους ειδαμε αλλα ειμαστε θεομουρλες φιλεναδες και δη παπαγιωτισσες..οποτε ενας λογος παραπανω/...παπουτσι απο τον δημο σου :lol::lol::lol::lol: ( με μικρη παραλλαγη) και ας ειναι μπαλωμενο...χαχα

εννοειται πως θα διατηρηθει αυτη η φιλια...ταιριαζουμε πολυ το τριο μας...και ειστε στα ιδια μηκη κυματος με μενα... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να απαντησω στο νυχτεριδουλι μας...πριν παω για νανα..αν και δεν νυσταξα ακομη...

αν και τα παμε μεσω τσατ :lol::lol::lol: κλασσικα... θα σελεω απο δω και περα συμπεθερα...γιατι φραουλιτσα και ποντικουλης ταιριαζουν πολυ :D:D ακομη δεν τους ειδαμε αλλα ειμαστε θεομουρλες φιλεναδες και δη παπαγιωτισσες..οποτε ενας λογος παραπανω/...παπουτσι απο τον δημο σου :lol::lol::lol::lol: ( με μικρη παραλλαγη) και ας ειναι μπαλωμενο...χαχα

εννοειται πως θα διατηρηθει αυτη η φιλια...ταιριαζουμε πολυ το τριο μας...και ειστε στα ιδια μηκη κυματος με μενα... :D:D:D

Χαχαχαχαχαχα!!! Πολύ μου άρεσε αυτό το παπούτσι από το δήμο σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρες λοιπόν!!! ΕΚΛΕΙΣΕ!!!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και τα παμε μεσω τσατ :lol::lol::lol: κλασσικα... θα σελεω απο δω και περα συμπεθερα...γιατι φραουλιτσα και ποντικουλης ταιριαζουν πολυ :D:D ακομη δεν τους ειδαμε αλλα ειμαστε θεομουρλες φιλεναδες και δη παπαγιωτισσες..οποτε ενας λογος παραπανω/...παπουτσι απο τον δημο σου :lol::lol::lol::lol: ( με μικρη παραλλαγη) και ας ειναι μπαλωμενο...χαχα

Καλα εμενα με αφησατε απ΄εξω :(:(:( δεν καταλαβα γιατι η φραουλιτσα να διαλεξει τον ποντικουλη επειδη ειμαστε απο πιο μακρια :lol::lol::lol:

Πλάκα κανω σας φιλω και τις δυο τις συμπεθερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλι σε χασαμε τοσες μερες, καλά να εισαι και να μπαινεις οποτε θες.

Ινδια ε, ειναι απο τα μερη που και εγώ θελω να παω καποια στιγμη στη ζωή μου, τωρα θα παει για λιγες μερες ο αντρας μου και σε πολη οχι τοσο τουριστική απ΄οτι καταλαβα, αλλά αμα κατσει η δουλεια και συνεργαζονται πιστευω καποια στιγμη να παμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω αδικίες... Εμείς δηλαδή, επειδή δεν είμαστε Αθηναίες και Παπαγιώτισσες να μείνουμε στην απ' έξω;

Παρεξηγήθηκα τώρα...

Άντε, τέλος πάντων, σας μιλάω.

Ανθή, για την κλωνοποίηση κάναμε ένα σωρό μαθήματα, τους είχα δώσει ένα σωρό άρθρα (γι' αυτό δεν μπορούσα να βρω αδίδακτο για την κλωνοποίηση, τους τα είχα δώσει όλα στην τάξη), κι όταν ήρθε η μέρα να γράψουν έκθεση για την κλωνοποίηση, μου λένε "γίνεται να γράψουμε για την ανεργία;", επειδή είναι όλοι άνεργοι, και τους έβαλα ως δεύτερο θέμα, και καλά ότι είχαν επιλογή, και έγραψαν όλοι για την ανεργία!

Μπορεί να είναι τρυφερό που με περιμένει ο Αντρικάκης για να κοιμηθεί (δεν περιμένει εμένα, το βυζί μου περιμένει), αλλά δεν είναι καθόλου τρυφερό όταν ξυπνά στις τρεις, και μετά στις εξήμιση, και τη δεύτερη φορά ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ...

Κάλη, είδες (ινδικό) φως και μπήκες; Χι χι, άκου κόλλημα! Εγώ κάποτε είχα κόλλημα με την Κίνα, αλλά τώρα ξενέρωσα με όλα αυτά τα κινέζικα χάλια που κατέκλυσαν την αγορά, και μου πέρασε.

Καγκουράκι, έλα, έλα να γίνουμε πολλές, γιατί σαν πολύ μας σνομπάρουν οι Παπαγιώτισσες...

Τι τρώτε σήμερα; Εμείς πήγαμε με τον Αντρίκο και ψωνίσαμε φρέσκο μπακαλιάρο και τον έβαλα στο φούρνο με πατάτες, κρεμμύδια, σκόρδα, ντομάτες, και λεμόνι! Να δούμε τι θα βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!!Τι κανετε???Εμεις καλα ευτυχως αλλα μαυτο τον καιρο μου φαινεται θα ξαναβγαλουμε χειμωνιατικα...Αυτη την εβδομαδα πηγα για πρωτη φορα τον Νικολα στο χωριο στα πεθερικα και ευτυχως εκατσε και δεν μας ζητησε..Πρωτη φορα μετα απο 27 μηνες ..Μου φανηκε καπως ..Το σπιτι αδειο και φυσικα το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω ..Πρεπει ομως να το κανω γιατι εχει κολλησει πανω μας...

Οι εγκυουλες της παρεας πως τα πατε??Πηγατε και για καφεδακι?Καλα κανατε...

Δεν προλαβα να διαβασω ολα τα νεασας θα παω τωρα...φιλια πολλα σε ολες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια ειδες τι μας κανουν :o να μας σκασουνε θελουνε αυτες, ακου εκει λιγο ελειψα και παντρολογηματα διαβαζω :lol::lol:

κι εγω κοριτσια πολυ θα ηθελα να βρεθουμε ολες μαζι και σας αισθανομαι πολυ κοντα μου κι ας ειμαστε μακρια δεν ξερετε καμια φορα,και πριν απο λιγα χρονια ο κουμπαρος μου εμενε Αθηνα και ειχαμε ερθει δυο φορες,οταν ημουν εγκυος στον Δημητρη ειχαμε ερθει οικογενειακως και μειναμε μια βδομαδα σχεδον,Ανθη με συγκινησες παλι............. ;)

τα γενεθλια του Νικου μου ειναι στις 18 αλλα το παρτυ μας θα γινει την Κυριακη που ανοιγει και ο καιρος,σημερα εχει ενα κρυο αλλο πραγμα το πρωι αναψαμε καλοριφερ :o σημερα εφτιαξα τις προσκλησεις θα σας βαλω φωτο και εφτιαξα γλειφιτζουρια απλα και γλειφιτζουρια παγωτο-φραουλα θα δειτε τις δημιουργιες μου σε λιγες μερες

Αννα Μαρια τωρα που θυμηθηκα καπου ειχες γραψει για λεκεδες απο φρουτα κι εγω δεν καταφερα να τους βγαλω ποτε,το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να αγορασεις πλαστικες σαλιαρες και να τις φοραει οταν τρωει τα φρουτα θα σωθεις ,οσο για τους μαθητες σου δεν υπαρχουν............αλλα και η ξαδερφη ασε στον κοσμο της τελειως ομως :D τι τραβας κι εσυ

συμπεθερουλα μου μη χανεσαι μωρε,τι κανει η νυφουλα μου;

Ολια κι εδω πολυ κρυο χειμωνιασε παλι,δεν βγαζουμε ακρη με τον καιρο μεσα σε μια μερα τα κανει ολα

Κατερινακι μακαρι να πανε ολα καλα με την δουλεια και να εχεις κι εσυ την ευκαιρια να πας στην Ινδια,ουτε εγω θα εβρισκα το επαγγελμα του με τιποτα,με την πανα κανατε τιποτα;εμεις μια χαρα τα παμε που τον χανεις που τον βρισκεις μεσα στην τουαλετα ειναι να κατουραει και να παταει το καζανακι :D

Καρολινακι μου αντε σε λιγες μερες θα δεις το γλυκο μουτρακι που κουβαλας με το καλο κοριτσι μου!!!

σας αφηνω παω να τυλιξω τα γλειφιτζουρια και μαζεψω τον παγκο,πολλα φιλια κοριτσακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε κορίτσια, άλλο σύμπαν... Εμάς εδώ έχει πολλή ζέστη. Το βράδι, βέβαια, έχει ψύχρα, αλλά τη μέρα κάνει ζέστη. Από αύριο λένε θα βρέχει, για να δούμε...

Όλια, καλά έκανες και τον πήγες στα πεθερικά το Νικολάκη. Αφού δε σας ζήτησε και περνάει καλά, μια χαρά! Χρειάζεται η ανανέωση και σ' αυτόν και σε σένα.

Κατερίνα, μου το είπαν κι άλλοι για τις πλαστικές σαλιάρες. Θα πάω να δω αν βρω.

Τα γλειφιτζούρια πώς τα έφτιαξες βρε; Μια φορά είχα προσπαθήσει να φτιάξω εγώ, μου είχε πει ένας φίλος μου μια συνταγή, έβαζες χυμό και ζάχαρη, τα έβραζες να γίνουν πηχτό μείγμα και μετά τα έβαζες σε αλουμινόχαρτο νομίζω με ξυλάκια για σουβλάκι ή κάπως έτσι και μετά στην κατάψυξη. Εμένα δεν έπηξε τελείως και βγήκε κάτι σαν καραμέλα φρούτου.

Σήμερα περάσαμε πολύ ωραία στο σχολείο, μια τάξη έχει μείνει, όλοι οι άλλοι έφυγαν και ήμασταν άνετοι. Αύριο αρχίζουν οι εξετάσεις κι έχω επιτήρηση, κλαψ... Βαριέμαι, γιατί στην επιτήρηση δεν μπορώ να πάρω κάτι να ασχολούμαι, πρέπει να τους κοιτάω συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εμενα με αφησατε απ΄εξω :(:(:( δεν καταλαβα γιατι οι φραουλιτσα να διαλεξει τον ποντικουλη επειδη ειμαστε απο πιο μακρια :lol::lol::lol:

Πλάκα κανω σας φιλω και τις δυο τις συμπεθερες

καλησπερα όμορφες!!!!!!!!!!!!!!!!!

και επιτελους εχουμε ιντερνετ... :D:D δεν θα κλεβω αλλο απο τη μανα μου..και ειναι και πιο γρηγορο ;);)

κατερινακι μου γλυκο!!!!!!! ξερεις ποσο μα ποσο πολυ σε παω... και τις δυο σας εχω φιλεναδιτσες μου απλα μας προλαβε στην προταση η αλλη φιλεναδα...το νυχτοπουλι μας... :lol::lol: αλλα ακου..ειπα παπουτσι απο το δημο σου,....και παει στην ανθη... :lol::lol:

αλλα το κλασσικο ειναι παπουτσι απο τον τοπο σου...αρα αυτο θα ταιριαζε σε σενα... :D:D μιας και ειμαστε απο το ιδιο χωριο...αλλα τι να κανω η παπιοποντικομανα?????? :roll: μπορω νασας βαλω και τις δυο?

α η ανθη ειπε οτι θα ρθει ...ελπίζω και εσεις το ίδιο την κυριακη...θα χαρω πολυ πολυυυυυυυυυυυ..θελει πολυ να σε γνωρισει και η μανα μου..για λεπτομερειες παρε με τηλ..

συμπεθερονι μου...τι κανεις? δεν με βλεπω να ξαναξενυχτησω εως τοσο αργα.. :( σημερα ημουν χαλια και ετρεμα απο τη νυστα...ακομη ν α μπεις μωλε??? :roll::roll:

α καταφερα και εχασα ενα κιλακι... :D:D ειμαι στα συν 14..

θα θελα και εγω πολυ να χαμε την ευκαιρια να συναντιομασταν ολες μαζι..ειστε τοσο μα τοσο ομορφο και ζεστο παρεακι... :D:D

καλο βραδυ κοριτσακια μουυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριτσακια μου καλημερα. Σας γραφω από το σχολείο.Δεν εχω ιντερνετ στο σπίτι. Ειμαστε καλά..Τρεχω παρα πολυ με το σχολειο και στο σπιτι με τον μικρο.

Εχουμε μια μεγαλη εκδηλωση σημερα και θα παρουσιαζω το προγραμμα. Καταλαβαινετε πόσο τρέξιμο εχω.

Ο μικρος ειναι καλα.Εβγαλε και 2ο δοντάκι και ετοιμάζονται κι άλλα. Τον πηραμε σε αλλεργιολογο και τελικα θα κανουμε μια θεραπεια για 6μηνες. Ειναι κατι σαν παιδικο ασθμα, ειναι κληρονομικο.Απο το μπαμπά μου το πήρε! Το πιο πιθανον ειναι να υποχωρησε οταν μεγαλώσει λίγο.

Εχει ζωηρεψει πολύ κι ολο θελει καποιον δίπλα του.

Λοιπον σας αφηνω.Δεν σας διαβασα.Ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωράκια μας εντος και εκτος κοιλιας! Μου λειψατε φιλενάδες!! Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ουφ, ξύπνησα με πονόλαιμο... Απορώ πώς αρρώστησα... Δεν θέλω πάλι μάσκααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ουφ ουφ ουφ...

Εννοείται ότι ο άντρας μου απέδωσε την ασθένεια στα μπάνια που κάνω (στη μπανιέρα, όχι στη θάλασσα!!!). Εκεί αυτός, το βιολί του...

Νυστάζω κιόλας, ο μικρός ξύπνησε 5.20, τον θήλασα, ψευτοκοιμήθηκε, εξήμιση ξύπνησε, τον θήλασα, ψευτοκοιμήθηκε, εφτάμιση ξύπνησε, και πάει λέγοντας. Κατά τις οκτώ τον ανέλαβε ο άντρας μου, αλλά πώς τον ανέλαβε... Τον άφησε στο πάρκο στο σαλόνι, κι αυτός κάθισε στον υπολογιστή στο γραφείο και ο μικρός γκρίνιαζε. Άντε να κοιμηθείς. Το αποκορύφωμα ήταν όταν τον έβαλε να παίξει πιάνο, κι άρχισε να βαράει τα πλήκτρα... Ήταν λες και με χτυπούσαν στο κεφάλι με σφυρί. Τελικά, κατά τις εννιάμιση, αποφάσισε ότι ο μικρός πεινάει, και με σήκωσε να του φτιάξω το ρυζάλευρο.

Καρολινάκι, εσύ έχεις ίντερνετ, εγώ σήμερα θα έχω το καινούριο λάπτοπ, κι ελπίζω να πετάει!

Μαρία, σε διάβασα και στο φέισμπουκ. Άντε, μακάρι να του περάσει του Στεφανάκου, τώρα που βρήκατε το πρόβλημα.

Μη μου λες για εκδηλώσεις... Εγώ την πρώτη χρονιά στο σχολείο παρουσίασα το πρόγραμμα της τελετής αποφοίτησης. Πέρσι είπα ότι, επειδή είμαι έγκυος και έχω ζαλάδες, θα προτιμούσα να το αναλάβει κάποια άλλη, και υπήρχαν νεαρές συνάδελφοι που θα μπορούσαν να το κάνουν. Αλλά φυσικά, έκαναν όλες πίσω, και αναγκάστηκα να το παρουσιάσω εγώ, κι όχι μόνο έκανα την παρουσίαση, αλλά ήμουν συνέχεια όρθια να δίνω στη διευθύντρια τα τιμητικά διπλώματα και τα δώρα, και την επόμενη μέρα έκλαιγα από τους πόνους στη μέση μου, και να έχω και την καθηγήτρια των αγγλικών, η οποία στη γιορτή καθόταν κάτω και χαριεντιζόταν, να μου λέει "να προσέχεις πολύ με τη μέση σου, δεν είναι αστεία υπόθεση η μέση, εγώ στις εγκυμοσύνες μου είχα πρόβλημα"...

Η Ανθή πού χάθηκε ρε κορίτσια; Περίμενα να διαβάσω το κατεβατό της, και τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες

ο καιρος χαλια σημερα, οχι τοσο η βροχη αλλα που εχει βαλει κρυο μπρρρρ. Εχω φαγητο απο χθες και ετσι ειμαι πιο χαλαρη σήμερα, λιγο το σπιτι εκανα το πρωι και μου εχει μεινει και σιδερο ενα πλυντηριο απο χθες.

Ολια σε χασαμε και σενα, μια χαρα ο μικρος που εμεινε στο χωριο χωρις εσας, ηταν αλλαγη και γι αυτο του αρεσε.

Κατερινακι να χαιρεσαι τον Νικολα σου σημερα, πολυχρονος να ειναι να χαριζει χαμογελα στην μανουλα του και εσυ να τον καμαρωνεις παντα!!! Καλες ετοιμασιες για το παρτυ, ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια!!!!Με την πανα τα πατε τελεια μπραβο στον Δημητρακη, εχει και κινητρο τους μεγαλους, εγω τιποτα ακομα δεν εχω ξεστρωσει κιολας αλλα εμενα μου κανει το αλλο τωρα και με τρελαινει, δεν θελει να τις τα βγαλω ειναι με τα κακά μου λεει σε λιγο σε λιγο και τελικα την παω σερνοντας στο μπανιο και κλαιει και χτυπιεται...

Αννα Μαρια αρχιζουν εξετασεις οι μαθητές σου, ποση ωρα γραφουν φανταζομαι οχι πολυ :lol::lol::lol: οποτε δεν θα εχεις και εσυ πολυ ωρα επιτηρηση. Περαστικά και με γεια το λαπτοπ.

Καρολινακι εχεις επιτελους internet γιουπιιιιιιι, θα σε παρω τηλεφωνο να μου δωσεις οδηγιες για την Κυριακη.

Μαρακι εσκασε και δευτερο δοντακι λοιπον, φαινεται οτι βρηκατε τι ταλαιπωρει τον Στεφανακο οποτε ολα θα πανε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουράκι, πώς το μάντεψες βρε; Έτσι όπως το λες είναι, με το που περνάει το μισάωρο, η πλειοψηφία σηκώνεται και φεύγει. Αλλά η τάξη που θα επιτηρήσω εγώ είναι από τις καλύτερες και όλοι σκοτώνονται για τους βαθμούς, οπότε, δε μας βλέπω να τελειώνουμε νωρίς.

Εγώ έχω διάφορες δουλειές, αλλά όπως συνήθως, χαλαράαα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι σε ευχαριστω για τις ευχουλες να εισαι καλα με το καλο να ερθει ο γιοκας σου!!!οσο για την πανα μη στεναχωρισεσαι θα ερθει η ωρα της ,εχετε ολο το καλοκαιρι μπροστα σας, καλα ειναι να προσπαθησεις ομως πριν γεννηθει το μωρο γιατι θα ειναι δυσκολα ειδικα στην αρχη που θα θηλαζει

εγραφα τωρα στο προφιλ μου ρε κοριτσια ποτε ηταν μια σταλια μωρακι και ποτε μεγαλωσε σαν χθες το θυμαμαι το κλαψιαρικο μουτρακι του και τωρα εγινε αντρακι το μωρο μου σνιφ.....θα με παρουν τα ζουμια τη μανα :lol::lol::lol::lol:

Αννα Μαρια τα γλειφιτζουρια ειναι πολυ ευκολα μονο πρεπει να προσεξεις ποση ωρα θα αφησεις την καραμελα αν τη βγαλεις νωρις θα ειναι μαλακα και δεν θα σκλυρηνουν ισως αυτο εκανες εσυ,ειναι 100 γρ γλυκοζη,100 νερο,250 ζαχαρη και λιγες σταγονες χρωμα ζαχαροπλαστικης,τα βαζουμε στη φωτια και περιμενουμε να γινει,δοκιμαζουμε σε ενα ποτηρι με νερο αν στεκεται δηλ αν γινεται μπαλακι τοτε ειναι ετοιμο,μετα βαζουμε σε λαδοκολλα με ενα κουταλι και βαζουμε ξυλακια, αφηνουμε να κρυωσουν και ειναι ετοιμα τοσο απλο και τα παιδια τρελενονται,τα αλλα που εκανα ειναι με παγωτο και μεσα φραουλα και επικαλυψη φραουλας θα βαλω φωτο,περαστικα σου κι εσυ γιατι κανεις μπανιο συνεχεια και κρυωνεις κατσε καμια βδομαδα αμπανιαριστη :lol::lol:

Μαρακι μου μεγεια και το δευτερο δοντακι σας αν βγει το πρωτο δεν σταματανε μετα,ευχομαι να ξεπερασει συντομα την αλλεργια του,να του δωσεις ενα φιλακι!!!

Καρολινακι μια χαρα τα κιλα σου σε λιγο γεννας και δεν πηρες καθολου,θα τα χασεις αμεσως θα δεις θα εχεις και δυο ζουζουνια να τρεχεις δεν θα καταλαβεις για ποτε θα γινεις στιλακι παλι!!!

Ανθη που εισαι κι εγω περιμενα να διαβασω το κατεβατο σου........

τα λεμε παλι κουκλες πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα αγαπες μου...

τι κανετε κοριτσακια μου?

μου λειψατε..αχ αντε τωρα που χω ιντερνετ να το εκμεταλλευτω λιγακι ;);) γιατι σε μια βδομαδα θα με έχει σε αποκλειστικότηταααααααα :lol::lol::lol: ενας μικρός αγόραρος ..μάλλον το στήθος μου θα πολιορκεί... !!!!!!!!!:lol::lol: και θα τρεχει και από πίσω μου ένα γλυκο παπί... :D:D:D παπαπα...

δεν σας κρύβω ότι εχω μια αγωνία για όλα..για την καισαρική...για το μετεπειτα..και για την προσαρμογή στο σπίτι... :roll::roll: αλλα πιστευω όλα καλα..

τι παλιοκαιρος ειναι αυτος σημερα? βρεχει ολη τη μερα...μαμωτο..αλλα σας εχω νεα..

πηγαμε και πηραμε καινουργιο (μεταχειρισμενο δηλ.. :lol::lol: ) αυτοκινητακι.. :D:D:D

ενα πολυμορφικο πολυ γλυκουλι...και ανυπομονω να γεννησω και να το κανω και εγω καμμια ατα...στο αλλο που χαμε δεν χωραγαμε με τιποτα..ειδικα τωρ ακαι με την αφιξη του ποντικουλη μας...

κατερινακι μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου κουκλα μου :D:D:D να τον καμαρωνεις μια ζωη!!!!!!!!!!!!!! να ναι γερος,ευτυχισμενος και καλοτυχος !!!!!!!!

μαρακι μου χαιρομαι που βρηκατε τι εχει ο στεφανακος...και ελπίζω να του περασει όσο πιο γρηγορα γινεται η αλλεργια...αντε και δευτερο δοντακι ε? μπαβοοοοοοοοοοοοοοοο :D:D να ξεφαφουτιασετε γρηγοραααααα :lol::lol:

αννα μαρια μου υπομονη κοριτσακι μου...να πανε ολα καλα...φιλια στην ομορφη κυπρο που καποτε θαθελα πολυ να την επισκεφτω...

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυ :lol::lol: που χαθηκες βρε φιλεναδα? εισαι καλα? σου στειλα και μηνυματακι στο κινητο....σε φιλω φραουλομανα μου :D:D

κανγκουρακι μου εμεις θα τα πουμε την κυριακη απο κονταααααααααααααα :D:D

τι αλλα νεα?

σας φιλω προς το παρον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Ευτυχώς σήμερα φύγαμε νωρίτερα απ' το σχολείο...

Έκανα επιτήρηση για τρεις περιόδους, μιάμιση ώρα περίπου και μετά στο καπάκι μάθημα, τι μάθημα δηλαδή, κρεμάλα παίζαμε, αφού έχουμε τελειώσει την ύλη, αλλά πάλι, νιώθω κομμάτια. Μιλάμε, στις εξετάσεις γράφανε, γράφανε, γράφανε, και τελειωμό δεν είχανε. Το πιο κορυφαίο ήταν που στο τέλος έμειναν δυο κοπέλες, έρχονται να παραδώσουν τα γραπτά τους, και η μία, μαζί με το γεραπτό, έδωσε και το σκονάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερίνα, να σου ζήσει ο Νικολάκης σου! Πω πω... Οκτώ χρονών ε;

Καρολινάκι, απόλαυσέ μας όσο μπορείς, γιατί μετά... πανικός!!!

Α, ανακάλυψα από πού αρρώστησα. Προφανώς από το κλιματιστικό στο αμάξι... Αφού όλοι εκεί μέσα είναι πενηνταφεύγα εκτός από έναν, έχουν εξάψεις από την κλιμακτήριο και θέλουν κλιματιστικό... Καθόμουν στη μέση, με χτυπούσε κατάστηθα, ε, πώς να μην αρρωστήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινα μου καλοριζικο το αυτοκινητακι, και καλοταξειδο φυσικά. Ναι θα τα πουμε απο κοντα οικογενειακως αυτη τη φορα. Το ελεγα και στην Αγγελικη οτι θα παμε να γνωρισεις μια καινουρια φιλη σου, τη Λυδια.

Κατερινα βαλε φωτο απο τα αλλα με το παγωτο και την φραουλα να τα δω τουλαχιστον αφου δεν μπορω να τα φαω :lol::lol::lol: , χρυσοχερα μου εσυ. Στην επομενη γιορτη που θα κανω, θα σου κανω τα εισητηρια να ερθεις Αθηνα να μου φτιαξεις οτι θες :D:D .

Αννα Μαρια σε αρρωστησανε οι πενηνταφευγα, τουλαχιστον μπορεις να αποδειξεις στον αντρα σου οτι δεν φταιει οτι κανεις μπανιο. Τωρα που το θυμηθηκα τον ξαδερφο τον Στεφανο τον βγαζουν εξω ή ακομα τιποτα?

Καλο βραδυ ομορφουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου! Σήμερα η μέρα ήταν άκρως κουραστική αλλά δε θα γκρινιάξω πάρα πολύ γιατί δεν αργεί η μέρα που θα σταματήσω τη δουλειά! Προς το παρόν τρέχω γοατί στις εξετάσεις όλοι θυμούνται να διαβάσουν. Να φανταστείτε την Κυριακή δουλεύω :shock::shock::shock::shock::shock:

Αχ Καγκουράκι μου...μας πρόλαβε η Παπαγιώτισσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι να κάνω κι εγώ η δόλια μάνα που θέλω η κόρη μου να είναι μονογαμική :lol::lol::lol: ;;;;;;;; Μην ξεχνάς όμως πως έχω και ένα γιο και εσύ μια κόρη ;););););););) !!!!!!!Ξανθιά η Αγγελικούλα σου, μελαχρινούλης ο Πανούλης..ο τέλειος συνδυασμός!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη δουλειά στην Ινδία και να κάνεις κι εσύ ένα ταξιδάκι εκεί!!!

Άννα Μαρία ο Αντρίκος μας πέφτει μακριά :shock::shock::shock: Σκέφτεσαι η Φραουλίτσα να ερωτευτεί το μπαρμπουνάκι σου και να έρθει να μείνει Κύπρο :shock::shock::shock: ;;;;;;Τι θα κάνω η μάνα;;;; :lol::lol::lol::lol: Πάντως είναι γεγονός πως δεν είναι τρυφερό να ξυπνούν τα αγαπημένα μας παιδάκια τέτοιες ώρες :?:?:?:D:D:D:D:D

Κατερινάκι στις 18 έχει γενέθλια ο Νικολάκης σου;;; ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ!!!!Μεθαύριο θα κάνετε το πάρτυ σας;;; Ταυράκι ε;;; Τέλειο! Κι εγώ ταυράκι είμαι! Στις 20 έχω γενέθλια! Θα μου κρατήσεις ένα γλειφιτζούρι παγωτό-φράουλα;;;; Ο κουμπάρος σου δε μένει πια στην Αθήνα;;; Το λέω μπας και ξαναέρθετε στα μέρη μας!!!!!

Όλια μου πρώτη φορά ο Νικολάκης κοιμήθηκε κάπου αλλού;; Λογικό που σου έλειπε αλλά από την άλλη χρειάζεται και αυτό που και που. Ο Πάνος κοιμάται αρκετά Σάββατα στη μαμά μου. Έτσι και πηγαίνω καμιά βολτίτσα με τον άντρα μου και την Κυριακή ασχολούμαι με διόρθωση και δουλίτσες γενικώς. Επίσης είναι η μόνη μέρα που μπορώ να κοιμηθώ όοοοοοσο λαχταρά η ψυχή μου!

Συμπεθερούλα καλορίζικο το τουτου σας!!!! ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ να είναι! Άντε να ξεπεταχτούν τα νεογέννητα και να μας πας και καμιά βόλτα!!! Τι καλά που την Κυριακή θα τα ξαναπούμε!!! Επιτέλους έχετε και ίντερντετ! Θα προλάβεις να το χαρείς μια εβδομάδα πριν γεννήσεις! Μην έχεις άγχος! Όλα θα πάνε τέλεια και ο ποντικούλης-γαμπρούλης μου θα είναι ένα υγιέστατο, πανέμορφο και πρασινομάτικο αγοράκι!!!!

Μαράκι μας έλειψες! Ευτυχώς που εντοπίσατε το πρόβλημα του Στεφανάκου για να μπορέσετε να το αντιμετωπίσετε!!! Να μας λες τα νέα σου πιο συχνά!!!!

Κατερινάκι μου (Καγκουράκι) ο καιρός μου την έχει δώσει απίστευτα και μένα :evil::evil::evil: Είναι που αποφάσισα να ξεστρώσω τα χαλιά και να φέρω γυναίκα για γενική (Πέμπτη και Παρασκευή)...Ευτυχώς τα χαλιά στέγνωσαν τελικά (μέσα στο σπίτι) αλλά δυστυχώς όλοι οι εξωτερικοί χώροι έγιναν χάλια :evil::evil::evil:

Δεν έχετε παράπονο από κατεβατό ε;;;; Χτες ήμουν κομμάτια και δεν είχα αντοχές να ανοίξω λάπτοπ..Σήμερα όμως -που παρεμπιπτόντως πάλι κομμάτια είμαι- δεν άντεχα να μη δώσω το παρών.

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Καγκουράκι μου...μας πρόλαβε η Παπαγιώτισσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι να κάνω κι εγώ η δόλια μάνα που θέλω η κόρη μου να είναι μονογαμική :lol::lol::lol: ;;;;;;;;

Συμπεθερούλα καλορίζικο το τουτου σας!!!! ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ να είναι! Άντε να ξεπεταχτούν τα νεογέννητα και να μας πας και καμιά βόλτα!!! Τι καλά που την Κυριακή θα τα ξαναπούμε!!! Επιτέλους έχετε και ίντερντετ! Θα προλάβεις να το χαρείς μια εβδομάδα πριν γεννήσεις! Μην έχεις άγχος! Όλα θα πάνε τέλεια και ο ποντικούλης-γαμπρούλης μου θα είναι ένα υγιέστατο, πανέμορφο και πρασινομάτικο αγοράκι!!!!

καλημέραααααα φιλεναδιτσες μου όμορφες!!!!!!!!!!!!

αχ ναι συμπεθερουλα μου και εγω μονογαμικη την θελω την φραουλιτσα σου για το γιο μου :lol::lol::lol: αλλα ελπίζω και ο γιος μου ναναι το ίδιο :D:D μ

μακαρι να χει πρασινα ματακια σαν του μπαμπα μας...αλλα διαβασα οτι υπερισχυει το γονιδιο του καστανου...

καγκουρακι μου και ανθουλι μου θα σας δω την κυριακη... :D:D:D η λυδια μου ανυπομονει... λεει απο το πρωι...αυριο μαμα ειναι η γιορτη μου? και κανει οτι της πω :lol::lol:

και σημερα ρε κοριτσια ο καιρος ειναι μουντος.. :( θελω μεχρι το αλλο σαββατο που θα γεννησω η παπιοποντικομανα να χει καλο καιρο...δεν εχω παρει του μικρου μου μακρυμανικα και μακρυποδαρακια... τον θελω σεξυ με τα μπουτακια του εξω... :lol::lol: να δουμε επιτελους την φατσα του ντιβου μας!!!!!!!!!!!μην με παρεξηγειτε αλλα όλο εκει εχω το νου μου...

αννα μαρια μου...αχ αυτο το ατιμο το αιρκοντισιον ...ειναι υπουλο και θελει προσοχη..περαστικουλια σου...

κοζανιωτικο κατερινακι μας! τι κανεις?

χριστινακι μας που χαθηκες βρε ψυχη? με τα μωρακια τι εγινε?όλα καλα?

όλια μου εγω δεν την εχω αφησει ακομη την παπενια μου..μονο μια φορα που ηταν να παντρευτει η αδελφη του αντρα μου στην κρητη και πηγαμε αεροπορικως την μια μερα και γυρισαμε την αλλη μερα του σκοτωμου :lol::lol: βεβαια δεν την λατρευω κιολας για να καθομουν και πολυ παραπανω :D:D αλλα τωρα που το σκεφτομαι και ενα μπανακι να χαμε κανει (ηταν καλοκαιρακι)και να γυρναγαμε την αλλη μερα δεν θα πειραζε...εγω ειμαι λιγο παπιοεξαρτημενη ίσως... :oops: αλλα καλο κανει που και που να τα αφηνουμε και λιγο σε καμμια γιαγια..

ουφ παλι απλωσα σεντονακι ε?

το πολυλογουδικο τοξοτακι σας φιλα προς το παρον... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Ειναι μια ομορφη μερα, με πολλη δουλεια, αλλα βαριεμαι απιστευτα! Νιωθω τοσο κουρασμενη, θελω μονο να αραξω και να μην κανω τιποτα, χλωμοτατο!!! Τωρα ειμαι δουλεια, μετα ισως κανω μαθημα, κατα τις 5μιση εξι θα παω σπιτι, ελπιζω ο αντρουλης μου να εχει καταφερει με το ζιζανιο να κανει τις δουλειες που εχουμε, αλλιως θα μεινουν για το απογευμα!

Αχ κοριτσια! Τα μωρα μας Δοξα τω Θεω, πανε καλυτερα! Ειναι τωρα ο μεγαλος χωρις αναπνευστηρα, μονο με σωληνακια 6 μερες, αυριο κλεινει βδομαδα. Ο μικρος μονο 3 μερες και η αληθεια ειναι οτι ζοριζεται λιγο, αλλα δεν εχει ξαναμεινει τοσο χωρις αναπνευστηρα, οποτε θετικο αυτο! Εχουν παρει και βαρος τα ζουζυνακια μου! Το μικρουλι εχει και γυψο για να ισιωσει το ποδαρακι του, αν και απο οσο μας λενε μαλλον παντα θα εχει μια μικρη ασυμμετρια, αλλα ποιος νοιαζεται τωρα για αυτο!Οι αγγελοι τα φυλανε και ευχαριστω το Θεο καθε μερα για αυτο! Μονο που δεν μπορουν να τα βγαλουν μια φωτο να δω τις φατσουλες τους κι εχω σκασει η χαζοθεια!!!!

Ο Δημητρακης μας καλα, μια χαρα! Μεγαλωνει και γινεται υπεροχος!!!

Ο αντρουλης μου δουλεια δε βρισκει και βλεπω να μας κουναει μαντηλι και να φευγει για σεζον στο ψαροκαϊκο του θειου του! Οχι και ο,τι καλυτερο, αλλα μακαρι να κατσει, γιατι δεν βγαινουμε αλλιως, τωρα το καλοκαιρι τελειωνω και τα ιδιαιτερα και θα δουλευω και λιγοτερες ωρες, δεν παλευεται, ειναι και η βαφτιση...Τουλαχιστον ενα μηνα που θα κλεισει η σχολη, θα παω κι εγω με τον μπεμπη στο χωριο και θα ειμαστε μαζι πιο συχνα. Ας κατσει ομως πρωτα εστω κι αυτο!

Στα δικα σας τωρα.

Αννα Μαρια κι εσυ βρε κοριτσι μου δεν ντρεπεσαι καθε μερα μπανιο;;;; Μπηκες μπανιαρισμενη στο αμαξι με ανοικτους πορους και την πατησες με τον κλιματισμο! Απαπαπα! Περαστικα σου!!! Ο Αντρικος θεριευει;

Ανθουλα μου επειδη αυριο δεν θα ειμαι στο νετ, απο τωρα ευχομαι να τα εκατοστησεις και να εισαι γερη με την οικογενεια σου!

Καγκουρακι μου ειναι ολα καλα; Τι κριμα ρε κοριτσια που δεν ηρθα κι εγω την Τεταρτη ηθελα τοσο να σας γνωρισω! Αλλη φορα σιγουρα! Μεσα στο καλοκαιρακι!

Καρολινακι μου, ανυπομονεις ψυχη μου να τον κρατησεις! Αχ ναι, με τα μπουτακια εξω, για δαγκωμα και ρουφηγμα!Χεχεχε! Με το καλο, αντε μια βδομαδα εμεινε! Πολυ ηθελα να ερθω, αλλα οπως σου ειπα ειναι δυσκολο χωρις το μωρο το πρωι και ειναι και μακρια ρε γαμωτο στου Παπαγου! Μηπως οταν με το καλο ξεφουσκωσεις καταφερουμε καπου προς κεντρο;;;Αυτη την εβδομαδα θα βρεθειτε τελικα;Μηπως...

Κατερινα να χαιρεσαι το Νικολα σου, να τον καμαρωνεις γερο σαν τα ψηλα βουνα και χαρουμενο παντα! Πολυ λαχταριστα ακουγονται τα γλιφιτζουρια!!!

Μαρακι περαστικα στο Στεφανακο και προσοχη, ειχα παιδικο ασθμα και ξερω οτι ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, θελει ειδικη μεταχειριση, εγρηγορση και ψυχραιμια.

Ολια αδειο το σπιτι χωρις το Νικολα σου ε; Καλο κανει ομως, πρεπει καποια στιγμη να το κανω κι εγω, γιατι δεν εχουμε μεινει σχεδον καθολου οι δυο μας απο τοτε που γεννηθηκε ο θησαυρουλης μας!

Καλλη μου που βρισκεσαι; Ολα καλα;;;

Απο τη Μαρινα κανενα νεο εχουμε; Πως πηγε η γεννα κλπ;

Φιλια σε ολες τις ζουζουνες μου καλο ΣΚ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Πωπω, πετάει το καινούριο λαπιτόπι!!!! Δε χορταίνω να κάθομαι. Το άλλο έκανε μισή ώρα να ανοίξει, και κάθε πέντε λεπτά κολλούσε!

Σήμερα είμαι λίγο κομμένη και πονάνε λίγο τα κόκαλά μου. Αλλά ευτυχώωωωωωωωωωωωωως δεν έχω συνάχι, φτου φτου, κι έτσι δε με ταλαιπωρεί η μάσκα!

Σε λίγο θα πάω να αγοράσω διάφορες χαζομαρίτσες για τον Αντρίκο, χρήσιμες χαζομαρίτσες όμως, μασητικά, πλαστικές σαλιάρες, αντηλιακά αυτοκινήτου, κανένα μπιμπερό και πιπίλα για έξι μηνών και άνω και τέτοια.

Χριστίνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόοοοοοοοοοοοσο χάρηκα για τα μωρά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φτου φτου φτου φτου, όλο και καλύτερα από δω και μπρος!!!

Μη σκάτε για το γύψο, και η ανηψιά του άντρα μου είχε γύψο στα ποδαράκια μόλις γεννήθηκε και δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Ο Αντρίκος αντρειεύει και θεριεύει!

Ανθή, τρέχεις στη δουλειά ε; Εμείς πάλι τώρα χαλαρώνουμε. Ευτυχώς εγώ έχω μόνο πέντε γραπτά να διορθώσω!!!!!!!!!! Αφού όλοι οι μαθητές της τάξης είναι οκτώ, και οι δύο έχουν μείνει στάσιμοι ενώ μια τρίτη παραπέμπεται στο Υπουργείο για να δώσει άδεια να παραπεμφθεί τον Σεπτέμβρη. Όλοι λόγω απουσιών.

Καρολινάκι, καλορίζικο το αμάξι, δε σου είπα! Να το δείξουμε στο βοηθό διευθυντή του σχολείου μου να πει "σαν το πασάτ δεν έχει". :P

Άντε, σας κλείνω κορίτσια, μήπως προλάβω να συμμαζέψω λίγο, γιατί το σπίτι είναι λες και έχει πέσει ατομική βόμβα και να πάω και για τα ψώνια.

Το μενού σήμερα έχει κοτόπουλο βραστό και σουπίτσα αβγολέμονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...