Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Κορίτσια για φίλημα" Νο 3


Recommended Posts

καλημερουδια!!!

επιτελους τελειωσα με τις δουλειες,μου εμεινε η κουραση βεβαια αλλα τι να κανουμε δεν γινεται κι αλλιως,τωρα πρεπει να ασχοληθω με το παρτυ γιατι δεν αποφασισα τι να κανω ακριβως ακομα το ψαχνω,σε λιγες μερες θα σας τα πω να μου πειτε τη γνωμη σας

Αννα Μαρια το ειχα δει κι εγω αυτο το κεικ αλλα ειδα και αρνητικα σχολια κι ετσι δεν επιχειρισα να το δοκιμασω,για τα υγρα του παντως εχει λιγο αλευρι,αν το εκανα θα προσθετα κι αλλο αλευρι ισως γιαυτο βγαινει λασπωμενο που λενε καποια σχολια,πως παει με το φαγητο ο Ανδρεας;το καλοκαιρι θα εχεις πολλες επιλογες με τα φρουτα για να κανεις πειραματισμους και να βρεις τι του αρεσει,μην περιμενεις να φαει αμεσως μεγαλη ποσοτητα σιγα σιγα

Ανθη μου τι να πω μερικοι ανθρωποι ειναι τελειως αναισθητοι ποσο περισσοτερο που ειναι μανα και γνωριζει καποια πραγματα,τουλαχιστον μεχρι τις 40 μερες να το απαιτησεις ,περιμενουμε νεα απο τη φραουλιτσα σου,η μικροβιολογος πολυ γελιο.........

Ολια μου χαθηκες ρε κοριτσι,κι εσυ δουλειες κι εγω μολις τελειωσα καλο κουραγιο

Μαρακι μου αυτη η φαση που αρχιζει να περπαταει ενα μωρο ειναι η πιο δυσκολη θελει πολυ τρεξιμο,να του κανεις νωρις κι ενα αδερφακι να παιζουν μαζι,θυμαμαι ο Νικος που ηταν μονος μας εβαζε συνεχεια κατω να παιζουμε μαζι του στον Γιωργο ηταν διαφορετικα τα πραγματα ειχε παρεα ο ενας τον αλλο

Χριστινακι χαθηκες ελπιζω να ερθεις με χαρουμενα νεα

Μαρινα αντε λιγες μερες σου μεινανε υπομονη και θα εχεις αγκαλια τον μπεμπουλη,να πανε ολα καλα ευχομαι

σημερα εχει φακες το μενου,του εβγαλα την πανα σημερα αλλα πολυ το φοβαμαι οτι θα με δυσκολεψει πολυ αυτο το παιδι αντε να δουμε

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααα κοριτσιααα!!!

Ανθη,Αννα Μαρια και ΚΑτερινα ευχαριστωω πολυ γιαα τις ευχουλες σας!!! :D:D:D

εννοειται πως θα σας πω τα νεα μου αφου γυρισουμε σπιτακι μας πρωτα ο Θεος! :D

κοριτσια ειχε ζητησει καμια αποκλειστικο θηλασμο στο μαιευτηριο???και αν ναι καθε ποσες ωρες στο φερνουν??φανταζομαι και βραδυ ε? :?:?

κοριτσια εχω μεγαλη αγωνια-ανυπομονησια... :D

ααα και κατι αλλο....ΟΛΕΣ φακες θα εχουμε σημερα??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα στο μαιευτηριο που γεννησα εγω και τα τρια μου παιδια, τα μωρα τα ειχα στο δωματιο δεν τα επαιρναν εκτος αν το ζητουσες,εγω δεν τα εδωσα ουτε στιγμη δεν θα το αντεχα να μην τα βλεπω,δεν ξερω κατα ποσο υποστηριζουν τον θηλασμο εκει που θα γεννησεις αλλα θα σου πω ενα πραγμα πρεπει να εχεις μεγαλη υπομονη και επιμονη ειδικα τις πρωτες μερες και προπαντως να μην ακους τι λεει ο ενας και ο αλλος,δεν υπαρχει γυναικα που δεν εχει γαλα και αν σε αρχισουν δωσε συμπληρωμα για να χορταινει κι αλλα τετοια να μην τους ακους,μολις γεννηθει να βαλεις το μωρο οσο πιο γρηγορα γινεται στο στηθος σου,ο θηλασμος πρεπει να ειναι ελευθερος δινουμε το στηθος στο μωρο οταν το ζητησει κι οχι καθε τριωρο που θα σου πουν οτι χρειαστεις ειμαστε εδω ,ειναι λογικο να εχεις ανυπομονησια και αγωνια ειναι κατι πρωτογνωρο για σενα ζησε την καθε στιγμη οσο κι αν πονας ειναι μαγικη εμπειρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κάνετε, πολύ ζεστη εχει βγηκα να παρω ενα δωρο για κατι γενεθλια που έχουμε να παμε την Κυριακη και έσκασα.

Κατερινάκι τελειωσες με τις δουλειες μπραβο μπραβο, να χαρεις τωρα το σπιτάκι σου! Εγώ τελειωσα με τα ρουχα απο βδομαδα θα κανουμε με τη μαμά μου μπαλκονια παντζουρια κουρτινες ελπιζω και χαλια. Καλη αρχη με την πάνα, η δικια μου χθες δυο τρεις φορες κατεβαζε και ανεβαζε την πάνα και μου ελεγε οτι κάνει τσισα, δεν εκανε καμια φορά βεβαια, φαινεται βλεπει τα αλλα παιδακια στο σχολειο και θελει να τα μιμηθει.

Αννα Μαρια δεν κάθομαι πολύ ωρα στην καρεκλα μερικά λεπτα μεχρι να την ξαναπάρει ο ύπνος, ευτυχώς ειναι καρεκλα γραφειου με πλάτη μεγαλη 8-), ο άνδρας μου δεν μπορει να βοηθησει αν και θελει γιατι η μικρή θελει μονο εμενα αφου τον βλεπει που σηκώνεται καμια φορα πρώτος και τον διώχνει! Ευχαριστώ και για την συνταγή, θα την κοιτάξω!

Ανθή μου τι να πω για το φροντιστήριο, δεν ξέρω μακάρι να βρεθει η καλύτερη δυνατή λυση για σενα και για την φραουλιτσα...και μια και ειπα φραουλιτσα πρώτον χθες η Αγγελική μου έφερε μια ζωγραφια απο το σχολειο που ειχε ζωγραφισει μια φραουλα και πάνω εγραφε 'Η φραουλιτσα' και μολις την ειδα εσυ μου ήρθες στο μυαλο και δευτερον σημερα η μαμά μου μου εφερε μαρμελάδα φραουλα που εφτιαξε!!!! Αντε θα δεις και την φραουλιτσα σου σήμερα, περιμένουμε νεα !!!!

Μαρινα με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου το σαββατο, ολα καλά να πάνε. Αποκλειστικό θηλασμο ειχα ζητήσει εγώ, μου την έφερναν οταν έκλαιγε, αν την ώρα που μαζευαν τα μωρακια θηλαζα μου την άφηναν οσο ήθελα και ενα βραδυ ενω εβλεπα κινητικοτητα μωρα πηγαιναν και ερχονταν δεν μου την ειχαν φερει και τους ρωταω και μου λενε αφου κοιμαται γιατι να την ξυπνήσουμε και μου την εφεραν μετα απο καμια ώρα οταν ολα τα αλλα τα ειχαν μαζεψει. Συμφωνώ με οσα σου ειπε η Κατερινα μονο ετσι θα τα καταφερεις.

Ολια έχεις και εσύ πολλές δουλειές βλέπω σιγα σιγά θα γινουν ολα, ευτυχώς που εισαι καλά και δεν κολλησε και ο μικρός να λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τι κάνετε κορίτσια μου;

Εγώ είμαι λίγο κουρασμένη, γιατί μας ταλαιπώρησε λίγο ο Αντρίκος χτες βράδι. Ξύπνησε κατά τις πέντε παρά τέταρτο και πήγε εξήμιση περίπου να ξανακοιμηθεί. Μετά όλο ξυπνούσε και κοιμόταν... Εγώ είχα κοιμηθεί κατά τη μιάμιση, γιατί έβγαζα γάλα, οπότε δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά... Ούτε για το εμβόλιο πήγαμε, αύριο... Όσο για δουλειές, το σπίτι είναι ένα χάος...

Και γενικά όλη μέρα ήταν ιδιότροπος. Τώρα πριν λίγο ηρέμησε, κάθεται στο πάρκο του, τρώει τα πόδια του και παίζει πιάνο.

Μαρία, κι ο Αντρέας έτσι κάνει. Τσιρίζει, κλαίει, και μόλις πάμε από πάνω του, αρχίζει να χτυπιέται και να γελάει. Πιστεύω ότι οι τσιρίδες και τα κλάματα είναι ο τρόπος του να μας λέει "ελάτε, σας έχω ανάγκη", οπότε, φυσικά τον παίρνουμε αγκαλίτσα!

Καλά, πολύ γέλασα με το σχόλιο για τον φυλακισμένο!

Ανθή, ωραία η διευθύντριά σας... Προτιμώ τους ανθρώπους που σου δείχνουν τις προθέσεις τους και ξέρεις τι να περιμένεις. Αντίθετα, όσοι σου το παίζουν καλοί και μαχαιρώνουν πισώπλατα είναι από τα χειρότερα είδη ανθρώπου.

Κατερίνα, εσύ τελείωσες τις δουλειές σου, εγώ ούτε που τις άρχισα ακόμα...

Καλή επιτυχία με την πάνα.

Μαρίνα, όπως σου τα λέει η Κατερίνα είναι με τον θηλασμό. Φαντάζομαι θα έχεις διαβάσει και θα έχεις ενημερωθεί.

Μην ακούσεις κανένα να σου λέει ότι δεν έχεις γάλα. Αυτά είναι χαζομάρες ανθρώπων που είτε δε γνωρίζουν, είτε δε θέλουν να θηλάσεις γιατί έχουν συμφέροντα.

Κι εγώ φακές θα έκανα σήμερα, αλλά τελικά οι φακές έγιναν μπαρμπούνια με πατάτες. Έκανα και μια σαλάτα με αβοκάντο, φράουλες και βασιλικό, αλλά ήταν έτσι κι έτσι. Ο άντρας μου έφαγε μια πιρουνιά και την έφτυσε, εγώ έφαγα λίγο, κυρίως για να μην την πετάξουμε.

Σας φιλώωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια γεια σας και απο μενα...Σημερα επλυνα με τον αντρα μου το μεσημερι ακομη ενα χαλι και μολις το πλυναμε αρχισε κατακλυσμος ..Το εχω στο μπαλκονι ορθιο να στραγγισει ...Ευτυχως μου εμεινε αλλο ενα αλλα εχω το καθαρισμα του σπιτιου ..Ευτυχως τελειωσα με τα ρουχα..

Αννα Μαρια σε ξενυχτησε ο Αντρικος????

Κατερινακι ποτε ειναι το παρτυ σας??Και γω θελω σιγα σιγα να του βγαλω την πανα ..

Ανθη απαραδεκτη η διευθυντρια..Εμας και οι δυο κοπελες που ειναι εγκυες σταματησαν πριν μπουν στον τριτο και θα παρουν και το εξαμηνο μετα...Τουλαχιστον να σαραντισεις και μετα να γυρισεις..Με το καλο να δεις τη φραουλιτσα σου σημερα..

Κανγκουρακι η Αγγελικουλα απο οτι διαβαζω μια χαρα τα παει στον παιδικο...Εγω λεω απο σεπτεμβριο να τον στειλω.

Μωρουδενια με το καλο και συ να γεννησεις ..!!!!

Μαρακι φιλια στο Στεφανακο σου ...Μεγαλωσε πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα! Μπηκα σφηνα απο τη σχολη, γιατι εχω απειρη δουλεια και για αυτο χαθηκα. Σας διαβασα ολες αλλα δεν σας σχολιαζω δεν προλαβαινω, μονο να ευχηθω στο Μαρινακι ΚΑΛΟ ΤΟΚΕΤΟ, ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!

Εμεις σταθερα με σκαμπανεβασματα, οι προσευχες συνεχιζονται και οι γιατροι ειναι αισιοδοξοι!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλια, πού χάθηκες βρε; Προχτές έκανα ένα κέικ (το περίφημο με τη φράουλα!) και άνοιξα μια βανίλια με τα δόντια και σε σκεφτόμουν!!!

Χριστίνα, όποτε βλέπω δική σου δημοσίευση εδώ τρέχω να τη διαβάσω, και μέχρι να την ανοίξει, χίλιες εκδοχές περνάνε απ' το μυαλό μου, από την πιο απαισιόδοξη μέχρι την πιο αισιόδοξη! Το ότι είναι αισιόδοξοι οι γιατροί είναι πάρα πολύ σημαντικό, αφού αυτοί συνήθως είναι πολύ συγκρατημένοι.

Ουφ, έχω πάλι βουνά από ρούχα για σίδερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μόλις τελείωσα το σίδερο και έχω κάτσει στον καναπέ γιατι με τάραξε η μέση μου και η ζέστη.

Τι να μαγειρεψω αύριο....μήπως φακες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μιλατε για σιδερο γιατι με περιμενει μια στοιβα κι ολο το αναβαλω κι οσο τα αφηνω μαζευονται κι αλλα και ολο και μεγαλωνει η στοιβα:o:( τελοσπαντων

εμεις σημερα φαγαμε τις φακες μας μιας και ηταν η μερα της φακης :D ,κι αυριο λεω να φτιαξω αυτο http://www.sintagespareas.gr/sintages/s ... samel.html το ειδα σημερα και μου αρεσε σαν ιδεα και λεω να την υλοποιησω ,θα σας πω πως θα γινει

τελικα ο Δημητρης για πρωτη μερα που του εβγαλα την πανα τα πηγε ανελπιστα καλα,εγω περιμενα να με δυσκολεψει αλλα αντιθετα ηταν πολυ καλος,δυο φορες το πρωι τα εκανε πανω του και η μια κιολας ηταν κακα :o αλλα μετα δεν ξαναβραχηκε το απογευμα κιολας ειχα το γιογιο εξω και κατεβασε μονος του τα ρουχα του και πηγε και κατουρησε,ας μην λεω μεγαλα λογια ακομα θα δουμε

Αννα Μαρια μηπως ετοιμαζεται κανενα δοντακι κι ηταν τοσο ανυσηχος;ευχομαι σημερα να κοιμηθει καλυτερα

Ολια εμεις την γλυτωσαμε την βροχη αν και ηταν ετοιμος και εβλεπα αστραπες απο μακρια εδω δεν εβρεξε,πολυ σπαστικο να εχεις πλυνει και να βρεχει,στις 18 εχει τα γενεθλια του ο Νικος,αλλα μαλλον λεμε για σαββατοκυριακο 19 ή 20του μηνα, κι εγω τον Σεπτεμβριο θα τον στειλω παιδικο

Χριστινακι κι εγω μολις βλεπω ποστ σου τρεχω να διαβασω περιμενοντας ευχαριστα νεα,αφου ειναι αισιοδοξοι οι γιατροι κατι ειναι κι αυτο μια ανασα........

Κατερινιω κοιτα να ξεκουραζεσαι οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε

καλο βραδυ κοριτσακια μου,περιμενουμε νεα απο την φραουλιτσα Ανθη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, πήγα να σιδερώσω, αλλά δεν είχα βιδώσει καλά τη βαλβίδα στο ατμοσίδερο και το άκουγα να σφυρίζει. Το κλείνω, περιμένω να σταματήσουν τα σφυρίγματα, πάω να το ανοίξω για να το βιδώσω σωστά και φφφφφφφφσσσσσστττττττ!!!!!!!! Άρχισε να πετάγεται ο ατμός! Ευτυχώς φορούσα γάντι κουζίνας και δεν κάηκα. Εννοείται το ξαναβίδωσα και το σίδερο αναβλήθηκε για αύριο!

Κατερίνα, ωραίο φαίνεται το σουφλεδάκι!

Καγκουράκι, οι φακές είναι ένα πολύ ωραίο και πρωτότυπο φαγητό.

Ρε κορίτσια, σκέφτομαι μήπως τον πείραξαν τα φρούτα και ήταν τόσο ανήσυχος. Μου φάνηκε ότι πονούσε η κοιλίτσα του. Σήμερα δεν του έδωσα, και σκέφτομαι μήπως το αναβάλω για λίγο καιρό ακόμη, μέχρι να γίνει έξι μηνών τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά θα είμαι πολύ συνοπτική σήμερα. Σας είχα γράψει ένα κατεβατό με όλα μου τα νέα και με πολλά σχόλια για εσάς. Πάτησα το λινκ της Κατερίνας για να δω ποιο φαγητό θέλει να φτιάξει και κόλλησε ο υπολογιστής :evil::evil::evil::evil: Δεν ξεκολλούσε με τίποτα. Πάτησα το Χ, έκλεισε η σελίδα και μετά ξαναμπήκα στο ίντερνετ και στο μάμυ. Είχα κάνει αντιγραφή αλλά δεν μου την έβγαλε :evil::evil::evil::evil: Αδυνατώ να τα ξαναγράψω. Σας λέω απλά ότι τα νέα μου είνια καλά! Περισσότερες λεπτομέρειες αύριο!

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Καλε τι παθατε ολες με τις φακες;;; Παντως κι εμεις χτες οσπρια ειχαμε, φασολαδα.

Ανθουλα πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!

Κατερινακι ο Δημητρακης εκανε πολλη προπονηση με το ματι και τωρα δεν θα σε δυσκολεψει καθολου.

Αννα Μαρια ο Αντρεακης ειναι πιθανο και λογω ηλικιας να βγαζει δοντια, αλλα αυτο που λες για τα φρουτα δεν το ξερω. Αν θες αστον μια δυο μερες και δοκιμασε παλι να δεις αντιδρασεις.

Σας ευχαριστω πολυ πολυ που νοιαζεστε, σημερα μας τα γυρισαν, μας ειπαν οτι εχουν παθει εξαρτηση μαλλον απο τον αναπνευστηρα και για αυτο ενω τον εχουν σχεδον στα επιπεδα της ατμοσφαιρας δηλαδη σχεδον σαν να αναπνεουν μονα τους, δεν μπορουν να τον βγαλουν κι οτι αυτο μαλλον εχει δημιουργησει δυσπλασια στους βρογχους και μαλιστα ενας ειπε στην αδερφη μου οταν την ειδε οτι ρωταγε επιμονα τι και πως "σας ειπαμε ποτε κυρια μου οτι τα παιδια σας εχουν διαφυγει τον κινδυνο;", ο τριμ$^^%3ς, ακου υφακι! Και μετα ταραχτηκε πολυ η αδερφη μου και την επιασαν και την ηρεμησαν οι αλλοι γιατροι οτι "ενταξει, μαλλον ειναι αντιμετωπισιμο και θα προσπαθησουμε ξανα, θα κανουμε ο,τι ειναι ανθρωπονως δυνατο, δεν σας ειπαμε οτι δεν προκειται να γινει τιποτα" κλπ, αλλα αντε να της βγαλεις τωρα απο το μυαλο αυτο που της ειπε ο αλλος! Κι αυτοι δεν λενε τιποτα λεπτομερειες καθολου γενικα!

Κι εγω φοβηθηκα σημερα η αληθεια ειναι, απο το πρωι φοβομουν τι θα ακουσω. Γιατι καθε βραδυ αναβω το καντηλακι για τα μωρα μας, αλλα το πρωι το πηρε ο μικρος και πριν προλαβω να του το παρω το εσπασε και χυθηκαν ολα στο πατωμα ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΧΥΘΗΚΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΙ; Δεν ξερω, εγω θα παω τωρα να παρω καινουργιο, αλλα μου φανηκε πολυ κακο αυτο που εγινε...

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Καλέ, τι ερημιές είναι αυτές;

Εμείς σήμερα πήγαμε επιτέλους για το εμβόλιο. Ο μικρός έκανε χαρούλες εκεί πέρα και έκλαψε πολύ λίγο όταν του έβαλαν τις ενέσεις. Μετά ήταν μια χαρά, όταν έλειπα στο σχολείο γκρίνιαζε λίγο, αλλά σε ανεκτά επίπεδα και τώρα κοιμάται! Πυρετό δεν έχει κάνει ακόμα, αλλά τώρα που ήρθα μου φάνηκε λίγο ζεστός, ίσως να είναι και η ιδέα μου.

Φρούτο δεν το έδωσα χτες και σήμερα, δεν ξέρω αν είναι αυτό που τον πείραξε, αλλά είπαμε να περιμένουμε λίγο ακόμα, δεν υπάρχει λόγος να βιαζόμαστε.

Α, έβαλε και βάρος! 200 γραμμάρια σε δέκα μέρες. Πολύ καλά νομίζω, αν σκεφτείτε ότι η προηγούμενη αύξηση βάρους ήταν 200 γραμμάρια σε δύο μήνες!

Ευτυχώς κατάφερα και καθάρισα και το δωμάτιό του, κατέβασα τα βιβλία από τη βιβλιοθήκη, καθάρισα πόρτες, παράθυρα, γενικά το καθάρισα μέσα-έξω!

Αύριο τα μπάνια.

Χριστίνα, τι να σου πω βρε για το καντήλι; Σίγουρα, μοιάζει με κακό οιωνό, αλλά αυτά νομίζω είναι και λίγο στο μυαλό μας.

Ο γιατρός απαράδεκτος... Μερικές φορές νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με κούκλες και όχι με ανθρώπους...

Μακάρι να το αντιμετωπίσουν το πρόβλημα!

Ουφ, έχω σίδερο τώρα και πρέπει να βγάλω και γάλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σαν καλοκαιριασε αρχισε να ερημωνει το ποστακι μας,καλε που γυρνατε παλι ολες;

εγω σημερα ειχα οιστρο μαγειρικης,ολο το απογευμα στην κουζινα το εβγαλα,μαγειρεψα το μεσημερι το σουφλε νοστιμο εγινε,ενας διαφορετικος τροπος να φας σπανακι,εφτιαξα ορεοκεκακια,λουκανικοπιτακια,τυροπιτακια και τρουφακια,αυριο θα παμε κι εμεις τον Δημητρη για εμβολιο,με το κοψιμο της πανας μια χαρα τα παει,οταν θελει να κανει την αναγκη του μονος του τα κατεβαζει και καθεται στο γιο γιο δεν με δυσκολευει καθολου μακαρι να συνεχισουμε ετσι

Κατερινακι μην περιμενεις να σου πει μονη της η Αγγελικη οτι θελει να παει τουαλετα ουτε ο δικος μου λεει,απλα εγω του το θυμιζω συνεχεια και αυτος απανταει αν θελει να παει ή τον βλεπω με τα βρακια κατεβασμενα ξαφνικα να ψαχνει το γιο γιο του :D

Χριστινακι μην απογοητευεσαι μωρε και μην σκεφτεσε ετσι εγω πιστευω οτι ετσι ετυχε με το καντηλι,το πηρε ο μικρος και το εσπασε ε και;μπορει να ηταν οποιοδηποτε ποτηρι μην το συνδεεις,οσο για τους γιατρους τι να πεις το θεμα ειναι να εισαι και λιγο ανθρωπος και να σκεφτεσαι και πως νιωθουν οι αλλοι ,αναισθησια σε ολο της το μεγαλειο,δεν σκεφτονται τον πονο του αλλου τι να πεις

Αννα Μαρια τα μεγαλα μου δεν εκαναν ποτε πυρετο σε εμβολιο και ο μικρος μονο μια φορα δεν ειναι απαραιτητο να κανει πυρετο,οσο για τα φρουτα δεν ξερω τι να σου πω δεν μου ετυχε σε κανεναν αλλα και να περιμενεις λιγο καιρο ακομα δεν εγινε και τιποτα,μια χαρα εκανες και τις δουλιτσες σου

Ανθη πολυ σπαστικο αυτο που επαθες για ακομη μια φορα κι εγω το εχω παθει πολλες φορες,θα περιμενω να διαβασω το κατεβατο σου αυριο

καληνυχτα κοριτσαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, ο δικός μου έκανε πυρετό τις δύο τελευταίες φορές που έκανε εμβόλιο. Τώρα μου φαίνεται ότι δεν έκανε, πριν που τον έλεγξα δεν ήταν ζεστός!

Όσο για τις δουλειές, έεεεχωωωω ακόμααα.... Να μαζέψουμε χειμωνιάτικα και να βγάλουμε καλοκαιρινά, να καθαρίσω ντουλάπες, να καθαρίσω τα ντουλάπια της κουζίνας και του μπάνιου, να δω πότε θα τα κάνω όλα αυτά... Συν βέβαια οι καθημερινές δουλειές...

Ευτυχώς τώρα σιδέρωσα το ένα πλυντήριο με τα ρούχα του μικρού και μένει το άλλο με τα δικά μας.

Άντε, πάω να βγάλω γάλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Καλε, εγω ρωταω γιατι ξερω οτι το λαδι απο το καντηλι δεν κανει να χυνεται, ειναι αμαρτια!!

Κατερινακι μια χαρα τα παει ο Δημητρακης! Μπραβο το ζουζουνι! Καλε για ενα λοχο μαγειρεψες! Κριμα που δεν μενουμε κοντα, μονιμος κατοικος θα σου ημουν!

Αννα Μαρια τωρα που τρωει κρεμες θα παρει βαρος αρκετα γρηγορα. Τα φρουτακια δοκιμασε τα απο βδομαδα να δεις αν εχεις παλι τις ιδιες αντιδρασεις.

Ουτε εμενα εκανε ποτε πυρετο απο εμβολιο.

Πραγματι ωρες ωρες οι γιατροι ειναι αναισθητοι! Εν τω μεταξυ, ειναι και πολλοι και καθε φορα μιλαει με αλλον και την εχουν τρελανει, αλλος ειναι αισιοδοξος, αλλος δεν ειναι, αλλος ουδετερος, γενικα πολλες πληροφοριες δε λενε, εχει λαλησει η ερμη!

Τεσπα, ας παμε σε τιποτα πιο ευχαριστο.

Σημερα το πρωι μου εφερε η κουμπαρα μου τα δυο της παιδια να κρατησω για λιγες ωρες, 3 και 1 ετους. Πανζουρλισμος!!! Ειδικα το αγορακι της, που ειναι 3, ηταν σκετο ταρζανακι κι ολο το επαιζε μεγαλυτερος και "νταης" με το Δημητρακη, ο οποιος δεν πολυ μασαγε και γενικα λυσσαξανε! Καλα ηταν! Προβα για τη μεγαλη οικογενεια που λεω οτι θελω. Ο αντρας μου παντως τα ειδε ολα!!! Αλλο ενα τετοιο και οχι τριτο, ουτε δευτερο παιδι δεν βλεπω!Χαχαχαχα!

Εμεις σιγα σιγα ετοιμαζομαστε για τη βαφτιση, 1η Ιουλιου ειναι. Γενικα, στο χαλαρο, τα βαφτιστικα οι νονοι, εγω προσκλητηρια μπομπονιερες και στολισμο, εχω ηδη ψιλοκαταληξει, βασικα δεν εψαξα και πολυ, τα προσκλητηρια θα μου τα φτιαξει μια κοπελιτσα απο εδω μεσα, μια αλλη παλι απο το μαμυλαντ τις μπομπονιερες, στολισμο εχω μια φιλη, τραπεζι δεν θα κανω σιγουρα εξω, αν ολα πανε καλα με τα μωρα θα κανω κατι σπιτι, αλλα αυτο τελευταια στιγμη θα το αποφασισουμε προφανως, μονο φορεμα εχει μεινει να βρω, αλλα κατι εχω στο νου μου, κατι απλο δηλαδη και μαλλον προς το κοντο. Μολις καταληξω σιγουρα στα προσκλητηρια και τις μπομπονιερες θα τις βαλω να τις δειτε.

Οι υπολοιπες που χαθηκατε; Ελπιζω καλα να ειστε ολες και ολα τα ζουζουνια!Μαρινακι γεννησες;;;

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου όμορφα, λέω θα έχω να διαβάσω πολλα αλλα δεν βλέπω πολυ κίνηση...

Το πρωί συναντήθηκα με το Καρολινακι, δεν έχει ακόμα Ίντερνετ γιαυτο δεν μπαίνει, είναι καλα έχει μια όμορφη κοιλιτσα και σε λίγες μέρες θα έχει τον μικρούλη της αγκαλια! Σας στέλνει τα φιλια της.

Εμείς καλα σήμερα η μικρη μου έφερε και κάρτα απο το σχολείο που έγραφε "μανούλα σ´αγαπω" !!!!!!!

Κατερινακι μια χαρα τα παει ο Δημητρακης με την πανα, έτσι γρήγορα να την κόψετε τελείως.

Χριστινακι υπομονή κοπέλα μου, ελπίζω κάθε μέρα να πηγαίνουν καλύτερα τα μωρακια σας.

Άννα Μαρία και η Αγγελική δεν έκανε πυρετό μετα τα εμβόλια, με τα φρούτα τι έκανες του έδωσες πάλι η όχι ακόμα?

Φραουλομανα που χάθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Πολλή κούραση σήμερα... Το πρωί πήγα στην τράπεζα για να πάρω ένα χαρτί, στο μαγαζί του πατέρα μου (είναι απέναντι) και πήρα δυο πραγματάκια που ήθελα, και μετά πήγα στην ασφαλιστική εταιρεία για να κάνω αίτηση για τις ζημιές από την υγρασία. Πηγαίνω στην πολυκατοικία που είχαμε πάει όταν κάναμε το συμβόλαιο, και μου λένε εκεί ότι δεν υπάρχει τέτοια εταιρεία στην οικοδομή. Κοιτάω τη διεύθυνση, ήταν στο 161 κι αυτό ήταν το 181. Παίρνω τους δρόμους μες στο λιοπύρι, βρίσκω το 161, βρίσκω το γραφείο, χτυπάω κουδούνια, δε μου ανοίγει κανείς. Τους παίρνω τηλέφωνο, και μου λένε ότι έχουν μετακομίσει πριν τρία χρόνια. Τώρα, πώς γίνεται εμείς να κάναμε συμβόλαιο στο γραφείο μιας εταιρείας η οποία ποτέ δεν είχε γραφείο στην πρώτη πολυκατοικία που πήγα, δεν ξέρω... Τελικά πήγα στο καινούριο κτίριο και κάναμε την αίτηση. Είπαν θα στείλουν εκτιμητή, για να δούμε... Μετά απ' αυτό πήγα και σούπερ μάρκετ, πήγα και μανάβικο, πήρα και φαγητό απ' έξω, γιατί ο Αντρέας ήθελε όλο αγκαλιές κι ο άντρας μου δεν πρόλαβε να μαγειρέψει, ήρθα σπίτι, τάισα τον Αντρέα, έφαγα, σιδέρωσα, έκανα μπάνιο γιατί ήμουν ένα χάλι, κάναμε μπάνιο τον Αντρέα, τον τάισα και πήγα σχολείο... Τώρα γύρισα πριν λίγο και μισή ώρα προσπαθώ να γράψω αυτό το ποστ και όλο κολλάει το ρημάδι... Ευτυχώς την άλλη βδομάδα θα έχουμε το καινούριο λάπτοπ!

Κατερίνα, μια χαρά φαίνεται να τα πηγαίνει ο μικρός με την Πάνα!

Καγκουράκι, αχ, τι γλυκό που σου έφερε δωράκι η Αγγελικούλα. Εμένα ο Αντρέας το πολύ πολύ να μου κάνει δώρο μια πάνα γεμάτη πολλά κακά.

Φρούτο δεν του δίνουμε ακόμα, είπαμε να γίνει έξι μηνών. Μάλλον το άλλο σαββατοκύριακο, που θα είμαι κι εγώ σπίτι.

Σας φιλώ, πατάω υποβολή πριν ξανακολλήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Χτες ήμουν ένα ερείπιο και δεν μπορούσα ούτε να ανοίξω το λάπτοπ. Βλέπω όμως ότι δεν υπήρχε κίνηση.

Λοιπόν, την Τετάρτη που μας πέρασε πήγα γιατρό. Η φραουλίτσα ήταν σε καλύτερη θέση ευτυχώς. Είναι μόλις 660 γρ. και σε 14 μέρες μπαίνω στον έβδομο. Ο γιατρός πάντως τη βρήκε καλή! Μου την είπε για τα κιλά(τα δικά μου..!!!!). Δε με νοιάζει όμως ρε κορίτσια γιατί δεν καταλαβαίνουν (ούτε ο πρώτος, ούτε ο τωρινός) ότι δε σαβουριάζω και απλά κάνω τρελήηηη κατακράτηση.Του είπα ότι όταν γέννησα τον Πάνο από τα 16 που είχα πάρει έχασα αυτομάτως τα 10 αλλά δεν πτοήθηκε..Μου έλεγε όχι ζάχαρη και σοκολάτες, όχι αλάτι. Πρέπει λέει να τρώω πολλά μικρά γεύματα και εννοείται σπιτικά. Καλά. Το αλάτι δεν παίζει να το κόψω. Όπως επίσης και το πρωινό μου με το σπιτικό κεκάκι της μαμάς μου και τα κουλουράκια μου. Ας λέει. Σημασία έχει που όλα ήταν ΟΚ με το μωρό μου. Το ήξερα πάντως πριν τον επιλέξω ότι έχει κόλλημα με τα κιλά και το θεώρησα και καλό γιατί έλεγα πως θα μου βάζει φρένο :lol::lol::lol::lol:

Χριστινάκι τους γιατρούς δεν τους πάω καθόλου. Λίγες είναι οι εξαιρέσεις. Αυτός που είπε έτσι στην αδερφή σου είναι απαράδεκτός και εύχομαι να μην του συμβεί ποτέ κάτι παρόμοιο..Τώρα αν τα μωράκια ήταν στην κοιλιά σε ποια εβδομάδα θα ήταν η αδερφή σου;; Πόσα κιλά είναι τα παιδάκια;; Με το καντήλι μη σκας. Τυχαίο γεγονός ήταν..Αμαρτία πάντως σίγουρα δεν είναι. Εσύ το έχυσες;;; Από ατύχημα χύθηκε.

Μπράβο σου που κράτησες τα παιδιά της κουμπάρας σου. Δύσκολα κουμαντάρονται 3 παιδιά ειδικά όταν τα 2 είναι ξένα. Τα δικά σου αλλιώς τα κουμαντάρεις..

Άννα Μαρία το έπαθε ο Αντρίκος με τα φρούτα;; Το έχασα..Ξεκίνησες κι εσύ με τις γενικές ε;; Εγώ τελευταία και καταϊδρωμένη..Δε θα τις κάνω όμως μόνη μου. Θα φέρω γυναίκα. Την έχω κανονίσει για Πέμπτη και Παρασκευή. Δεν ξέρω αν θα προλάβει να τα κάνει όλα αλλά τα χοντρά θα γίνουν στάνταρ. Εγώ στον Πάνο ξεκίνησα στερεες τροφές όταν έγινε 6 μηνών. Πρώτα ρυζάλευρο και αργότερα φρούτο.

Καγκουράκι μου ζήλεψα που πήγατε για καφεδάκι..Μου είπε το Καρολινάκι ότι παίζει να πάμε Τετάρτη όλες μαζί. Ισχύει;;; Αν ναι πρέπει να βρω ποια γιαγιά θα χώσω και να μαγειρέψω και τίποτα από το βράδυ..Φαντάζομαι πως έλιωσες όταν είδες την καρτούλα της Αγγελικής ε;; Της αρέσει τελικά το σχολείο;; Τι λέει;; Το πρωί χαίρεται που φεύγει ή γκρινιάζει;;

Κατερινάκι άψογος ο Δημητράκης. Είδες που φοβόσουν ότι ο μικρός θα σε δυσκολέψει;; Σε διέψευσε το παιδί. Είναι σίγουρο ότι έτσι θα συνεχίσετε. Άλλωστε η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται!Πόσα φαγητά μαγείρεψες;;;;; Σε έπιασε το μαγειρικό σου δαιμόνιο ε;;;; :lol::lol::lol::lol: Αυτά τα λουκανοπιτάκια ειδικά δεν έχω σταματήσει να τα σκέφτομαι...!!!!!

Αυτά και για σήμερα. Αύριο θα κάνει η ανιψιά μου πάρτυ για τα γενεθλιάκια της και το πρωί θα βγούμε για να της πάρω το δωράκι της. Εγώ, η μαμά μου, η ανιψιά και ο Πανούλης! Α ξέχασα τη φραουλίτσα! Και αυτή θα έρθει :lol::lol::lol::lol:

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ο Αντρίκος μάλλον θα γίνει ή στρατιωτικός ή φούρναρης, γιατί άρχισε να ξυπνάει από τις πέντε-πεντέμιση, να τρώει και να ΜΗΝ ξανακοιμάται... Αφήστε, έσπασαν τα νεύρα μου. Τον κρατάμε μία εγώ, μία ο άντρας μου, δηλαδή πιο πολύ ο άντρας μου! Σήμερα ξύπνησε πεντέμιση-έξι παρά και ξανακοιμήθηκε νομίζω κατά τις εφτά. Μετά ξύπνησε οκτώ, ξανακοιμήθηκε, κ.λπ. Είναι πολύ γκρινιάρης αυτές τις μέρες, ίσως να είναι άλμα ή δόντια, αν και τα ούλα του δεν είναι πρησμένα.

Ανθή, αφού δεν έχεις διαβήτη κύησης ή ψηλή πίεση, τι να κόψεις αλάτι και ζάχαρη; Είναι πολλές που το κάνουν αυτό, στερούνται τα πάντα και πάλι φουσκώνουν. Νομίζω δεν έχει νόημα.

Μην αγχώνεσαι για τη φραουλίτσα, θα πάρει το βάρος της!

Εγώ σήμερα τα κατάφερα και έκανα δουλειές. Καθάρισα τα μπάνια και σφουγγάρισα σαλόνι-κουζίνα-διάδρομο.

Μαντέψτε: ήρθε και η ξαδέλφη για να διαβάσουμε για τις εξετάσεις. Εντελώς αδιάβαστη, δεν μπορούσε να συγκεντρωθεί γιατί όλη μέρα ήταν στα ιδιαίτερα (αλλά το βράδι θα βγει εννοείται!), στην κοσμάρα της... Και θα ξαναέρθει την Τρίτη, ενώ με τον Αντρέα δεν μπορούμε να διαβάσουμε.

Ελπίζω να έρθει διαβασμένη την Τρίτη.

Το βράδι θα πάμε σε κάτι φίλους μας που αρραβωνιάστηκαν σχετικά πρόσφατα και μετακόμισαν τώρα μαζί και πριν ίσως πάμε καμιά βόλτα στην παραλία.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα

Το πρωί μαγειρεψα κοτόπουλο με πατατουλες και αρακα στην κατσαρόλα, και μετα πήγαμε με την Αγγελική στις κούνιες. Νομίζω ο παιδικός έχει κάνει δουλειά έχει ηρεμησει πολυ εκεί που έκανε σαν τρελή στις κούνιες τώρα παίζει ήρεμα και δεν με κούρασε καθόλου. Μετα γυρίσαμε την έκανα μπάνιο, φύγαμε και πέσαμε ξέρες για ύπνο.

Άννα Μαρία αν δεν είναι δόντια μάλλον κάποιο άλμα ανάπτυξης θα είναι, υπομονή πιστεύω να βρει πάλι τους ρυθμούς του ο μικρός.

Άνθη μια χαρα είσαι και εσυ και η φραουλιτσα, για τα κιλά μη σκάς αν εσυ ξέρεις ότι τρως σωστά και είναι απο την κατακράτηση θα φύγουν γρήγορα μετα. Και μένα μου είχε πει ότι είμαι ένα με ενάμιση κιλό παραπάνω αλλα είμαι μίσο κιλό πάνω απο όσο ήμουν στις ίδιες εβδομάδες στην Αγγελική οπότε δεν αγχωνομαι και ένα και δυο περισσότερα κιλα να πάρω γενικά δεν είναι τραγικα. Α και για την Τετάρτη μάλλον ισχύει!

Καλα να περάσετε κοριτσακια μου σήμερα ότι κάνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες μου!!!!!!!!

σημερα πηγαμε και εκανα nst..μου πε ότι εχω συσπασουλες και να προσεχω όσο μπορω.. :roll::roll: να μαι οσο γινεται ξαπλα και απο δουλειες πολυ λιγα πραγματακια..αντε κανα πιατο και κανα ευκολο φαι,..ωστε να γεννησω σ ε δυο βδομαδες στις 26 μαιου...για να μην προκληθει κανας φυσιολογικος τοκετος μιας και εχω ηδη μπει στον μηνα μου...και δεν με παιρνει γαι φυσιολογικο λογω ενδοκολπικου κιρσου που εχω..που να ξερε οτι μεχρι χθες ξεσκιζομουν σε πλυντηρια ορθοστασια...μαγειρεματα..

απλα δεν ξερω γιατι..εχω αρχισει απο το πρωι και αγωνομαι...με πιεζει πολυ και το ποντικακι μου δεν μου αφηνει πολυ χωρο στην κοιλιτσα και νοιωθω δυσφορια.. :(:(

τον ρωτησα αν επιτρεπεται αν παω μεχρι τον ωρωπο..που εχει εξοχικο ο μπαμπας μου..και ειπε ναι απλα θα παω και θα μαι φετααααααα :D:D οποτε θα παμε αν και ξερω οτι θα με κουρασει λιγο η διαδρομη,..,.αλλα το κανω για την παπενια μου πιο πολυ.,.που ξεσαλωνει και περναει φανταστικα...

κατερινακι και ανθουλι μου την τεταρτη πρωτα ο θεος θα τα πουμε απο κοντα!!!!!!!!!!!! :D:D:D ειπαμε ξαπλα οσο μπορω και χαλαρα..αλλα το βερντε και ο καφες..καφεςςςςς :lol::lol::lol:

χριστινακι μου χαρηκα που τα παμε χθες εστω και" αλα τσατ" :lol::lol:

τα μωρουλινια σας το ίδιο?ευχομαι να ξεπερασουν καθε μα καθε εμποδιο και να γυρισουν και τα δυο σπιτακι τους!

αννα μαρια..κατερινακι απο κοζανη...σας φιλω πολυ πολυ γλυκα...

παω να τσιμπησω κατι η εγκυουλα..

α ιντερνετ δεν εχω ακομη...κλεβω απο τη μανα μου και πιανει μονο στο δωματιο μου και απο το λαπιτοπι μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!

σημερα ειχαμε μια γεματη μερα κι εχω και ενα συναχι αλλο πραγμα επλυνα τα μπαλκονια προχτες με σαγιοναρα και την αρπαξα,το πρωι πηγαμε ολοι μαζι για ψωνια,πρωτα λαικη και μετα σουπερ μαρκετ,φαγαμε στην πεθερα μου και το απογευμα πηγαμε στο παρτυ του ανηψιου μου,πηγαμε και σε μια ανθοκομικη εκθεση και γυρισαμε στις 10μιση,τα παιδια επεσαν ξερα για υπνο,με την πανα τα παμε μια χαρα δεν με κουραζει καθολου,καποιες φορες κατεβαζει μονος του τα βρακια του και μας φωναζει και σημερα το μεσημερι που του εβαλα πανα στον υπνο του ξυπνησε στεγνος αν συνεχισει ετσι θα του την βγαλω και στον υπνο,σημερα που λειπαμε απο το σπιτι τον ειχα χωρις πανα,πηρα ρουχα μαζι μου δεν θελω να τον μπερδευω τα παει τοσο καλα,την Παρασκευη μου φερανε και οι δυο ζωγραφιες και καρτες και λουλουδια για τη γιορτη της μητερας και μολις ηρθαν με τρελαναν στα φιλια ειναι να μην ειμαι ευτυχισμενη η μανα :D:oops::oops: την Δευτερα θα παμε εκδρομη στα Μετεωρα με τον Νικο με το σχολειο του,αυτα τα νεα μας τωρα στα δικα σας

Ανθη μου χαιρομαι που ειναι καλα η φραουλιτσα οσο για τα κιλα σου εισαι μια χαρα και μην ακους κατα γραμμα τους γιατρους αστον να λεει μωρε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου,ποσα πηρες μεχρι τωρα;;εμενα επρεπε να ειχε πελατισσα ο γιατρος σου σοκ θα παθαινε μετα 26 κιλα που πηρα στον Δημητρη αλλα εγω δεν πτοηθηκα :oops: ασε με επιασε πολυ μαγειρομανια αυτες τις μερες αυριο θα φτιαξω παλι για να παρουμε μαζι στην εκδρομη και απο Τριτη αρχιζω για τα γενεθλια θα σας αναγγειλω και το μενου μου σε λιγο...

Αννα Μαρια υπομονη μωρε μεχρι το χρονο θα εχετε τετοιες διακυμανσεις μπορει να αναπτυσονται τα ουλακια του και να ποναει ο καημενουλης

Χριστινακι εκανες προβα με τρια παιδια ειδες τι περναω;;σημερα που πηγαμε στο σουπερ γιναμε σοου σκαρφαλωνανε και οι τρεις σε μια στοιβα με κουτες απο απορρυπαντικα ολοι με εμας γελουσαν εμεις τους μαζευαμε και αυτα παλι απο την αρχη ασε :lol::lol: πως ειναι τα μωρα σας;;

Καρολινακι αντε μπηκες στην τελικη ευθεια υπομονη και ξεκουραση κοπελα μου και σε λιγο θα κρατησεις τον ποντικουλη σου,κοιμησου τωρα οσο μπορεις γιατι πλησιαζουν τα ξενυχτια

Κατερινακι ο παιδικος τα βοηθαει πολυ σε ολα,μαθαινουν να μοιραζονται,μαθαινουν νεα πραγματα και γενικως ειναι καλυτερα απο το να ειναι σπιτι ολη μερα,εσυ ποσα κιλα πηρες ;καλα κανεις και δεν αγχωνεσαι αστους να λενε μωρε

Μαρακι μου που εισαι;;πολλα φιλια!!!

αυτα κουκλες μου σας αφηνω παω νανι!!!!καληνυχτα και πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...