Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

Kοριτσακια μου τι κανετε????δεν προλαβα να διαβασω νεα σας!!τρεχω και δεν φτανω...Γεννησα 5 Μαη με προκληση ,φυσιολογικα ενα μικρο κοριτσακι 2900γρ. απο τοτε γυρισα στις 7 Μαη σπιτι αλλα δεν ειχα καταφερει ναμπω να σας πω νεα.

Καθε βραδυ ειμαι χαλια λογω θηλασμου...δεν χορταινει?σεληνιαζεται?δεν ξερω.....παντως ενω ολη μερα εχω γαλα και κοιμαται μια χαρα.το βραδυ τρελενεται το κοριτσακι μουυυυυ...αφου γραφω και καθε 5 λεπτα παω γιατι κλαιει.αλλες φορες της δινω μαμ και αλλες πιπιλα .με εχει ξεζουμισει ...χιχιιχιχιι

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσακια που περιμενουν να γεννησουν ,να πανε ολα τελεια και με το καλο να φερετε στον κοσμο τα αγγελουδια σας!στις υπολοιπες,ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vre koritsia poia mporei na anoiksei kainourgia selida egw prospa8w alla den ta katafernw ! ellh ase to mono pou lew einai oti 8elw na koimh8w 8 wres sunexomenes! apo tis 8 to prwi mexri tis 11 exw allaksei 5 panes !

Argyrw emena einai hsuxh mas mperdeuei ligo me to taisma shmera omws 8a ferei o skoulikis mou 8hlastro elpizw na einai pio voliko! gia na mhn ths dinw to extra. kata talla hsuxa ...x8es me eixe piasei mia psilokata8lipsh to vradi alla to paleuw den 8a tou perasei! ! !

shmera vgazw kai th gaza ante na doume ... apo to autokolhto to derma mou guro guro exei psiloplhgiasei gt htan polu lepto kai sthn allagh thn paraskeuh pou to travhksan egine akoma xeirotero,8a vgei pou 8a paei ? paw na thn ksupnhsw gia na 8hlasw... filia! xronia polla se oses giortazoun! me to kalo oses perimenoun akoma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησουν κοριτσια!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):)

ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο 3!!!!!!!!!!!!!!! Ελατε να τα λεμε απο εκει!!! :)

http://www.mammyland.com/forum/29/20154 ... 93#p869593

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...